Реклама / Ads
0| 2952 |25.06.2021 СВЯТ

Протасевич и приятелката му вече са под домашен арест

.
Източник: БГНЕС
Белоруският журналист Роман Протасевич и неговата приятелка София Сапега са изведени от следствения изолатор и са под домашен арест, съобщиха техните родители.
 

София е настанена в квартира в Минск. Срещнала се е с родителите си, но според адвокат на семейството, двама души я охраняват денонощно.

 

Родителите на Протасевич нямат връзка със сина си.

 

До момента няма официални съобщения на властите.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 2700 |12.09.2025 Сам в ничията земя. Един освободен затворник отказа да напусне Беларус . 8| 2981 |21.06.2025 Опозиционерът Сергей Тихановски бе освободен предсрочно от затвор в Беларус . 5| 5108 |25.05.2025 Светлана Тихановская, лидерът на опозицията: Беларус не бива да се слага в една кошница с Русия . 0| 3822 |08.06.2021 Жозеп Борел: Приземяването на самолета в Минск е преминаване на много червени линии

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads