Добре дошли в реалността на психиатричната грижа в България. Тя не е ваша, но заслужава вниманието ви.
Част I може да видите тук.
Джесика Вълчева и Катя Илиева
Добре дошли в реалността на психиатричната грижа в България - бивши сгради, за ”бивши” хора. Някъде далеч от хорските очи. Далеч от шанса за пълноценен живот. Далеч от всичко и всички. Добре дошли там - в света на отритнатите, за които се грижи шепа персонал. Добре дошли в системата, която плаче за реформи, но такива няма с години.
Добре дошли в реалността на психиатричната грижа в България. Тя не е ваша, но заслужава вниманието ви.
Част I може да видите тук.
Джесика Вълчева и Катя Илиева
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
България е диспансер с президент и правителство....
Джесика и Катя ! А ся дайте нещо и за "бивши" хора в нови сгради ! А покажете малко юнаклък,знаменоски ! Стига тъпчете ланшното джибре,немисирки ! Аре,булки !
за какво са ни нови псих сгради от десетилетия си имаме нови - мин съвет, нар събрание, президентство МАЛКО ЛИ Е!
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.