Реклама / Ads
0| 6010 |19.07.2019 БИЗНЕС & ТУРИЗЪМ

За първи път Apple Watch официално в България

.
На 19 юли е премиерата на Apple Watch за България. Досега устройството не се предлагаше официално на българския пазар, но от днес почитателите на маркaта вече имат възможност да видят, тестват и купят стилния смарт аксесоар.
 

Технополис отново е избран от Apple за официален партньор в лансирането на нов за българския пазар продукт. Най-нетърпеливите фенове могат да купят Apple Watch от Tехнополис или онлайн от сайта на веригата.

 

Apple Watch е мултифункционален смарт часовник, който ще ви бъде верен помощник както в работното ежедневие, така и за постигането на фитнес и здравните цели, които сте си поставили. Устройството съчетава елегантен дизайн - алуминиев корпус, висококачествен екран и удобна каишка, и притежава множество смарт функционалности – GPS, сензори за пулс, възможност за входящи и изходящи обаждания, изпращане и получаване на имейли и съобщения.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 5164 |28.02.2025 От класика до иновации: Как да изберем бижута и часовници, които отговарят на личните ни предпочитания? . 1| 4131 |13.02.2025 "Дни на любовта" превземат Технополис . 0| 4036 |14.11.2024 Технополис Black Weekend стартира с изключителни намаления до -50 % . 0| 5882 |26.09.2019 Новите модели iPhone 11 и Apple Watch Series 5 идват в Технополис

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads