Реклама / Ads
5| 6498 |09.05.2011 БИЗНЕС & ТУРИЗЪМ

Родни баровци луднаха по имоти край Атон

.
Да си купиш вила край Атон е новата страст на родните богаташи. Освен живописните плажове на Халкидики, които са почти празни и изключително чисти, мястото е привлекателно и заради прекрасната глед към свещената монашеска обител, спокойствието и сигурността, които в България вече са кът.
 

Български баровци вече са броили почти двойно по-скъпо за имот с невероятна гледка от най-високото място на селото. На доста по-приемливи цени може да си закупите къща в някое от околните селца, където цените са доста по-ниски, съветват брокери. В региона има и предложения за апартаментни комплекси, които могат да се окажат по джоба и на някои от нашите богаташи.

Тези българи, за които парите вече не са проблем, могат просто да си наемат луксозно бунгало край "Игълс Палас", където също често отсядат родни величия, което със сигурност надминава няколко квадрата недвижима собственост.

За тези, които не успеят да се уредят с луксозната вила, остава възможността да се настанят в невероятните стаи в хотела. Цените им започват от около 300 евро за двама. Ако сте решили, да почивата в апартамент с джакузи, тогава ще трябва да си приготвите по 800-1000 евро на нощ, според сезона.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 2| 5712 |21.07.2025 Най-евтините плажни градове в Европа за това лято . 6| 4585 |28.03.2025 Експерт обяви цените в най-посещаваните курорти за Великден - Боровец, Пампорово, Банско, Велинград . 0| 4859 |13.07.2024 Скъпи ли са морските удоволствия у нас? . 9| 6037 |29.08.2011 Българи изкупуват имотите във Вегас

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads