Реклама / Ads
Frognews

НОВИНИ И АНАЛИЗИ

0| 5008 |15.03.2016 БИЗНЕС & ТУРИЗЪМ

Стартира Българската строителна седмица в София

.
16-ото издание на международното специализирано изложение - Българска строителна седмица ще се проведе от 16 до 19 март 2016 г. в Интер Експо Център.
 

Събитието се утвърди като една от най-представителните изложби за отрасъла. Изложението предлага възможност както на известни, така и на нови фирми от строителния бранш да покажат актуалните си продукти и решения. Участието на фирми производители или вносители на строителни материали, машини, техника и технологии, дограма и врати, химически продукти, топло- и хидроизолации спомага за тяхното бъдещо развитие и утвърждаването им на българския и европейския пазар.


Бизнесът среща професионалистите от строителния бранш в страната и чужбина

Изложението предоставя неповторими възможности за осъществяване на b2b срещи с лица, вземащи решения и професионалисти от строителния бранш от страната и чужбина.

Фирмите, които ще представят своите продукти тази година са 98. Сред тях са директни изложители и подизложители от България и други държави. Със собствени щандове се представят компании от Германия, Гърция, Полша, Франция и Турция.


Съпътстваща програма                                                                      

Съпътстващата програма на изложението е разпределена за всеки един от дните, в които ще се проведе то.  На 16 март ще бъде проведена конференцията Investor Confidence Project „Възможности за привличане на частни капитали за енергийна ефективност“.

На 17 март фирма Абелид  представя „Качествените изолационни решения“.

18 март ще бъде изключително богат на лекционни прояви. Петъкът ще събере лектори от Клуба на младите архитекти, съвместно със Съюза на архитектите в България и Университетът за строителство и геодезия в София.

 

Българска строителна седмица е форум, на който се дискутират актуални за строителния бранш въпроси и се демонстрират иновативни продукти, услуги и технологии. Изложението събира на едно място строителни предприемачи и изпълнители, архитекти и проектанти, търговци и дистрибутори на материали и техника, инвеститори и строителни експерти.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3825 |03.07.2024 Green Transition Forum 4.0 постави София във фокуса на световните медии. Трансатлантическият дебат Шефчович-Кери очерта бъдещето на Зелената сделка . 0| 6639 |25.03.2008 Стартира пролетното изложение Стройко 2000 . 0| 7201 |15.05.2007 Над 100 фирми представят проекти на BalPEx . 0| 6693 |15.05.2007 Над 100 фирми представят проекти на BalPEx

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads