"С моята другарка Мариана си имаме момченце - Борислав, да ни е жив и здрав. Благодарим от сърце на прекрасния екип на САГБАЛ "Д-р Щерев". Целувки. Правете любов, бандаааааа!!!!". Това написа във Фейсбук Део.