Реклама / Ads
3| 7158 |08.10.2014 ЛАЙФ СТАЙЛ

Депардийо идва в село Калояново

.
Жерар Депардийо идва през средата на ноември за снимките на филм в пловдивското село Калояново. Освен френската кинозвезда с руско гражданство, в лентата, която се казва Le voyage, ще участват и много актьори от Драматичния театър.
 
Новината бе потвърдена и от директора на Драматичния театър Кръстьо Кръстев, който също ще участва в лентата, предава Дарик. Кметът на Калояново Александър Абрашев остана учуден от новината за снимките, но бе категоричен, че няма нищо лошо да се снима в селото и е готов да съдейства с каквото може, ако има нужда.

Името на Депардийо тези дни отново влезе в жълтите хроники. Поводът е автобиографичната му книга "Така стояха нещата". В нея актьорът твърди, че на младини ограбвал гробове и се прехранвал като жиголо и бияч.

"Когато бях 10-годишен, изглеждах на 15. Обикалях улиците на родния ми град Шатору с идеята да намеря някой гей, който да ми плати за секс с него", скандализира още с признанията си Депардийо.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2561 |09.12.2025 Звезда от "Сексът и градът" се омъжи на 69 години . 1| 4509 |24.11.2025 Фреди е мъртъв, да живее Фреди . 1| 5823 |23.10.2025 Модел от OnlyFans задържан след въоръжен обир . 0| 5659 |20.10.2025 ChatGPT: скоро и с еротични умения

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads