Обраха Коцето и в Монако
Фолкпевецът Константин бе обран и в Монако.Той и съпругата му Надя били на романтична почивка в княжеството по случай годишнина от сватбата им, когато попаднали на апашите.Този път Коцето бил ограбен в най-известното заведение, точно до емблематичното казино „Монте Карло”. Крадците отмъкнали чантичката на певеца, в която били документите му, кредитни карти и ключът от колата му.
Злощастният късмет преследва фолкпевецът не само у нас, но и в чужбина. В България Константин бе седем пъти жертва на нагли крадци, които влизаха в къщата му и тършуваха сред вещите му. Последният обир стана по време на снимките на последния му клип.