„Трябваше да ми изпратят от България големия талон на автомобила и резервния ключ, за да можем да се приберем”, жали се Коцето. Той дори свалил гумите на колата, докато дойдат документите, за да не могат крадците да задигнат и нея, пише "Телеграф".
Злощастният късмет преследва фолкпевецът не само у нас, но и в чужбина. В България Константин бе седем пъти жертва на нагли крадци, които влизаха в къщата му и тършуваха сред вещите му. Последният обир стана по време на снимките на последния му клип.