Реклама / Ads
4| 8433 |20.01.2014 ЛАЙФ СТАЙЛ

Първата дама на Франция се изнесе от Елисейския дворец

.
Валери Трирвильор Източник: www.rts.rs
Първата дама на Франция Валери Трирвильор си изнесе нещата от Елисейския дворец по молба на президента Франсоа Оланд.
 

Новината беше съобщена снощи от съветник на президента, който потвърди, че връзката между Оланд и Валери е приключила.

Френската първа дама напусна болницата в Париж в събота, където прекара девет дни, след като предозирала хапчетата си за сън, пише Дейли Мейл, цитиран от БГНЕС. Сега Валери си почива в резиденцията на президента във Версай.

Източникът разкри, че двамата са се срещнали през уикенда, за да поговорят, преди държавният глава да замине на официално посещение днес. Според източници от списание "Пари Мач", където Валери работи от две десетилетия, Оланд й е казал, че се "нуждае от време", за да избере между нея и любовницата си Жюли Гайе.

Въпреки тези информации съветник на Оланд потвърди, че връзката му с 48-годишната Трирвильор е "приключила". Очаква се президентът да обяви публично решението за бъдещето си преди да замине на планирано посещение в САЩ през февруари.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 3161 |09.12.2025 Звезда от "Сексът и градът" се омъжи на 69 години . 1| 4922 |24.11.2025 Фреди е мъртъв, да живее Фреди . 1| 6073 |23.10.2025 Модел от OnlyFans задържан след въоръжен обир . 0| 5904 |20.10.2025 ChatGPT: скоро и с еротични умения

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads