Реклама / Ads
17| 8949 |16.08.2010 ЛАЙФ СТАЙЛ

След масец княз Кардам се завръща у дома

.
Княз Кардам Търновски със съпругата си
Най-големият син на Симеон Сакскобургготски Кардам Търновски, който е в тежко състояние след жестоката автомобилна катастрофа, скоро ще се прибере вкъщи. Очаква се през септември той да бъде прехвърлен от областта Галисия в неговия мадридски дом. Това съобщи майка му доня Маргарита Гомес Асебо, цитирана от ЕФЕ.
 

Преди две години при удара край градчето Ел Молар, недалеч от Мадрид, първородният син на бившия български премиер получи тежка черепно-мозъчна травма и много счупвания на двете ръце и на гръбначен прешлен. Съпругата му княгиня Мириам Унгрия, която пътуваше с него в семейния ягуар, също пострада, но раните и бяха по-леки и тя напусна болницата след 20 дни лечение.

Кардам беше в дълбока кома в продължение на два месеца. Въпреки дългите процедури за рехабилитация в квартира в Галисия, той все още е на легло и не може да комуникира с околните, заяви майката.

Доня Маргарита обаче подчерта, че семейството не губи надежда князът да се възстанови, защото "надеждата умира последна". Тя добави, че в семейния дом в Мадрид е бил направен скъп ремонт, за да посрещне стопанина.
f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 10| 3428 |26.12.2024 Съпругата на Башар Асад - Асма - е тежко болна от левкемия. Дават й 50 на 50 шанс за оцеляване . 0| 5883 |07.04.2015 Почина княз Кардам Търновски . 22| 12244 |12.06.2014 Царската щерка Калина бере душа в Мароко . 5| 11916 |24.11.2013 Жената на княз Кирил влюбена в албанец

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads