Реклама / Ads
1| 5255 |07.05.2015 ЛАЙФ СТАЙЛ

Търсят адреналинки за морските ни барове

.
На трудовата борса по големите ни курорти на Черно море най-вървежна е професията на адреналинките. Красиви и тонцуващи момичета може да заработят по 2000 лв. и нагоре в зависимост от звездите на заведението.
 
В последно време като професия се налага и тази на викачите за посещения на ресторанти, която отдавна се е наложила по курортите на Запад. В Съни бийч те ще получават по 3 бона месечно.

В момента най-големият ни морски курорт е истинска трудова борса. Пред всяко заведение виси табела, на която пише какви хора са необходими и могат да бъдат наети веднага, пише „Флагман“.

Във Варна пък само един от сайтовете за работа има 497 оферти, сред които 115 сервитьорки, 94 бармани и 86 готвачи. На Северното Черноморие стартовите заплати са по-ниски.

На почит по морските ни курорти са и готвачите, макар че там заплатите им са в пъти по-малко от тези на гурбетчиите им колеги в Испания.
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 12| 17968 |17.09.2015 Перверзник снима полуголи варненки на плажа за сайт! . 0| 6548 |24.04.2014 София - столица на топбармани през 2015 г. . 15| 59561 |25.08.2010 Секс с млади рускини - само срещу 3-4 водки . 2| 7643 |11.08.2009 Те ни лъжат, че ни плащат, ние ги ментим, че сме честни

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads