Реклама / Ads
0| 5409 |27.08.2018 НОВИНИ

15 от загиналите край Своге са от Световрачене

.
Светла Николова
15 от 16-те жертви на трагедията край Своге от 25 август са от село Световрачене. Сред тях е и дете на 13 години, което пътувало с баба си и вуйчо си.
 

Бабата е починала, а вуйчото е настанен в тежко състояние във ВМА в София.

 

Общо 9 от по-тежко пострадалите при катастрофата, които се лекуват в София, също са от Световрачене, каза пред bTV кметът на селото Светла Николова.

 

Снощи е информиран и последният близък на пострадалите и загиналите при катастрофата, каза още кметът.

 

Оцелелите пътници и роднините на загиналите ще получат обезщетения – в селото се появиха представители на застрахователното дружество, които търсеха контакт с близките.

 

Църквата в Световрачене организира днес панихида в памет на загиналите при автобусната катастрофа.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 212 |20.12.2025 Тежък трафик на границата при ГКПП „Капитан Андреево“ и ГКПП „Лесово“ . 0| 413 |20.12.2025 САЩ задържаха кораб край бреговете на Венецуела . 0| 527 |20.12.2025 САЩ са предложили разговори между делегациите на Русия и Украйна в Маями . 1| 675 |20.12.2025 Пуснаха срещу гаранция от 100 хиляди лева собственика на УСБАЛАГ „Селена“

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads