1 човек е починал. Така общият брой на жертвите на пандемията у нас вече e 38 хиляди и 90 души. Новопостъпилите с инфекцията в болници са 47. Общият брой на хоспитализираните е 336 пациенти. От тях 35 са в интензивни отделения.
През изминалото денонощие са поставени 208 дози ваксини.