Сега си спомнете кои са лицата, заемащи горните позиции и от коя политическа партия са били предложени. Да ви улесня, най-общо президентът ще трябва да избира дали да назначи за министър-председател излъчен от квота на герб или на дпс /има един подуправител на БНБ от квотата на ппдб, но не ми се вярва Радев да се занимава с "шарлатани", както ги нарече/. Та, изглежда ми като да е все едно, тъй като кабинетът ще си е в състав, какъвто тези две партии вече са определили.

И сега отворете очи и си признайте защо/ по каква причина да се съгласява ББ да прави правителство с ПП-ДБ?

И не затваряйте пак очи, да не вземете да стигнете по-далеч и да се запитате дали ще има редовно правителство в следващите няколко години или така ще си ни управляват.

Грета Ганева