Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 5970 | НОВИНИ

Адв. Величков: Ясен Тодоров громи министъра на МВР и хвали ”законодателя” Гешев

Адв. Велислав Величков
Адв. Велислав Величков
Бившият член на ВСС Ясен Тодоров по всички телевизии громи министъра на правосъдието и МВР и хвали ”законодателя” Гешев в обяснение за зверското убийство на двете млади жени от обезумял идиот, който е съден, осъждан с лековато споразумение, но недоосъден, нещо като ”клан клан, недоклан”.
 

 Не, г-н Тодоров, този непрокопсаник е извън панделата, защото след като е два пъти съден, е сключено безумно споразумение за осем месечен срок от Прокуратурата, утвърдено от Съда. Ако бе съден по нормалната процедура и си бе свършил работата съответният прокурор, този още щеше да е вътре, а не да дерибейства като джигит по улици и булеварди.


И не формализмът на наказателното производство ви пречи, а нежеланието и неумението /на Прокуратурата/ да прилага Закона, да работите в синхрон с МВР, да ръководите вещо досъдебното производство и да внасяте годни и подплатени с добре обезпечени доказателства обвинителни актове в Съда!

 

Адвокат Велислав Величков, "Правосъдие за всеки", Фейсбук

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Поптодорова: Ще бъдат експулсирани наши дипломати, поне едно консулство ще закрият в Русия 0| 3830 | Поптодорова: Ще бъдат експулсирани наши дипломати, поне едно консулство ще закрият в Русия Анализаторът Валерий Тодоров: Най-голямата мисия на Русия на Балканите е у нас 0| 3890 | Анализаторът Валерий Тодоров: Най-голямата мисия на Русия на Балканите е у нас Поптодорова: Нашето дървено желязо от началото на признаването на РСМ до днес съдържа експлозиви и бомби със себе си 0| 3381 | Поптодорова: Нашето дървено желязо от началото на признаването на РСМ до днес съдържа експлозиви и бомби със себе си Елена Поптодорова: Смяната на Херо Мустафа няма общо с вътрешните събития у нас 0| 3980 | Елена Поптодорова: Смяната на Херо Мустафа няма общо с вътрешните събития у нас

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads