Реклама / Ads
19| 12950 |26.07.2020 НОВИНИ

Ахмед Доган вече има частна охранителна фирма

.
Ахмед Доган
Почетният председател на ДПС Ахмед Доган вече разполага с частна охранителна фирма. Това става ясно от документи по регистрацията на ”Електрик секюрити” в Търговския регистър, което е основано в дните около началото на напрежението около почетния лидер на ДПС край морските му сараи в парк ”Росенец.
 

Решението за създаването на компанията е взето на 10 юли - три дни след като Христо Иванов посети плажа край сараите и 1 ден преди плажната акция в "Росенец", както и преди Доган и депутатът от ДПС Делян Пеевски да се откажат доброволно от охраната си от НСО. Самото учредяване става на 13 юли, а капиталът е внесен на 15 юли.


До скоро почетният председател на ДПС беше охраняван от Националната служба за охрана.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 5| 3409 |04.09.2024 Илхан Андай: Тези дни шегата с абревиатурата ДПС е "Доган прави сараи" или "Движение път към сарая" . 4| 7850 |01.09.2024 Пред сарая на Ахмед Доган в кв. „Бояна“ полицейското присъствие продължава да е засилено . 10| 3850 |31.08.2024 Каква е ситуацията пред сараите в „Бояна” и Росенец? МВР е отказало охрана на Ахмед Доган . 10| 3333 |30.08.2024 Напрежението в "Росенец": Часове наред активисти на ДПС останаха пред сараите

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads