Жалък, жалък, Борисов!
Внучето му да е живо и здраво! То не е виновно.
Адв. Албена Белянова, Фейсбук
Докато нашите деца са по площадите, докато ги пребиват неговите служители, а майките не знаем живи и здрави ли са, докато децата ни са в съдебните зали, за да защитават основните си права, той празнува.
Жалък, жалък, Борисов!
Внучето му да е живо и здраво! То не е виновно.
Адв. Албена Белянова, Фейсбук
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
ПЕДАЛ ИЗРОДСКИ
Ми нали много си обичате 11 години мутрокомуниста прочел 1 книга през живота си
Загубили са реална представа за реалността. Затова начело с Борисов, всички до един от гербавото му обкръжение трябва да влязат в затвора. Не знам кой ще управлява след Борисов, но ако не ги вкара затвора, ще бъде поруган от тези младежи, които са на площада.
Той просто цинично Ни се подиграва, демонстрирайки пренебрежението си към тулупите. Дали си спомня съдбата на Чаушеско?
Трябва по сталински,до десето коляно!
Те,и внуците на загробените им бадева от шумкарите дядовци,са живи и здрави,но далеч от надгробните им мраморни плочи... Албена ! За да празнува няКОЙ,друг трябва да се спомине... без време ! За да не се чупи хатъра... на алчните простовати и овластени башибозуци ! Мамк@ му стара ! Както е ревял навремето Боримечката...
А защо внучето му да е живо е здраво? То чия кръв и ДНК носи? На Ганди или Майка Тереза? Носи дебилните гени на чобанина и ще стане още по-голямо чобанче от Шибаняка. Искате ли да спрете с ненужната политическа коректност, а?
А нашите внуци емигрират....
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.