А тези, които мислят, че блокадите не са правилния начин за отправяне на демократични искания, са свободни да отправят исканията си до:

Европейските лидери, оправени с 200 от Борисов;

„Братиньото“ в Конституционния съд;

„Тъпата кърджалийска п@@ка“ в Народното събрание;

Простака начело на Министерския съвет;

Каскета в отпуск;

и др.

и да за започнат да чакат от умрял писмо.

Не ви ли писна да сте роби безкрайно?!

ОСТАВКА

Албена Белянова, Фейсбук