Това коментира пред БНР проф. Александър Томов, политик и бивш футболен собственик.

„Това е поредният епизод от драма на българският футбол и вмешателство на политиката във футбола. Печална сага. В един продължителен период футболът ни е в криза. Една от причината за това е, че висшите политици се намесват грубо във футболните клубове“, каза още Томов.