Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 6463 | НОВИНИ

Андрей Ковачев: Преговорите за Брекзит ще са по-сложни след изборите

Андрей Ковачев
Андрей Ковачев
Изненадахме се от резултатите на изборите във Великобритания. Калкулациите на Тереза Мей явно се оказаха грешни, намали си депутатите в парламента, не подаде оставка, ще е премиер с отслабени позиции. Това коментира в студиото на ”Още от деня” евродепутатът Андрей Ковачев.
 
Преговорите за Брекзит ще са по-сложни в създалата се ситуация след изборите в Кралството, добави Ковачев.

Личното его, както на Камерън, така и нейните лични интереси да заздрави своята партия, ще повлияят зле на страната. Няма еднозначно мнение за това какъв Брекзит ще има и дали искат такъв. Но има си процедура по чл. 50 и трябва да се водят преговори, каза Ковачев.

Ковачев отбеляза, че е много важно да се запазят правата на българските граждани във Великобритания.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Преговорите за мир в Сирия продължават 0| 4461 | Преговорите за мир в Сирия продължават Андрей Райчев за нацистката снимка: Този човек е или фашист, или не знае какво прави 6| 7001 | Андрей Райчев за нацистката снимка: Този човек е или фашист, или не знае какво прави Румъния готова да стопира преговорите за Брекзит заради сънародниците си на Острова 5| 5111 | Румъния готова да стопира преговорите за Брекзит заради сънародниците си на Острова Андрей Райчев: Борисов го е страх от реформи 4| 4562 | Андрей Райчев: Борисов го е страх от реформи
Реклама / Ads