Който е бил в управлението винаги понася щети. В крайна сметка хората трябва да си дадат сметка кой какво е обещавал. Виждам безпринципни възможности. БСП е по-добре да си направят харакири след тези резултати. Ние не си правим сметки.  Най-ми харесваше идеята на Мая Манолова – да се обединят с ДПС, „Изправи се! Мутри, вън! и „Има такъв народ“.