2|
				 5734
				|04.04.2018
				
								НОВИНИ
				
				Арестуваха сина на Владимир Пелов
 
									
				Синът на избягалия от закона Владимир Пелов е арестуван. Уточнява се неговата съпричастност към бягството на баща му, съобщи пред журналисти началникът на РПУ-Ботевград Николай Симеонов.			
			Владимир Стефанов е бил привикан в полицията още вчера към 18 часа заедно с още 7 души от обкръжението на баща му. Владимир е студент, но голяма част от времето си прекарва в Ботевград. В РПУ-то е дошъл със собствения си автомобил, който и сега е пред управлението.
По неофициална информация младежът е отказал да сътрудничи на органите на реда и днес на обяд е откаран за разпит в София, след като е прекарал цялата нощ в ботевградската полиция.
Майката на Владимир Пелов също бе привикана вчера в полицейското управление. От привиканите вчера няколко души, между които и местен бизнесмен, няма други задържани, казаха още от полицията.
Моля, подкрепете ни.
 
						 
						 
						 
						 
						 
					
				
			
			
				
				Реклама / Ads
			
			
							КОМЕНТАРИ 
				
				Реклама / Ads
			
		 
			 
					 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			 
                    
			