1| 5019 |17.06.2018 НОВИНИ

България победи Бразилия

.
Българският национален отбор по волейбол победи олимпийските шампиони от Бразилия. Волейболистите ни надделяха с 3:2 гейма, като с успеха си националите ни имат 5 победи в лигата и 7 загуби и с 14 точки е на 12-о място във временното класиране.

Южноамериканците пък допуснаха три загуби във Варна и вече имат общо 4 в лигата срещу 8 успеха, а с 24 точки заемат четвъртата позиция.

В тайбрека след четири изравнявания националите ни успяха да поведат с 2 точки при 7:5, но след грешка на домакините и отлична блокада на Бразилия резултатът бе изравнен - 7:7. След ново равенство момчетата на Пламен Константинов отново излязоха напред с 2 точки - 10:8. Националите ни показаха страхотен характер и спечелиха тайбрека с 15:12 и съответно мача с 3:2.

. 3| 12585 |14.06.2018 Цветан Василев: КТБ е част от хранителната среда на шайката, която управлява България . 0| 4697 |14.06.2018 Порои наводниха къщи и изкорениха дървета в Югозападна България . 0| 4718 |14.06.2018 Еврокомисар Аврамопулос с категорична подкрепа за доклада на Станишев за България в Шенген с всички граници . 1| 5381 |14.06.2018 Докато Борисов празнува, ООН /и България/ осъди Израел!?