Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3354 | НОВИНИ

Българският съд разреши екстрадицията на румънската депутатка Елена Удря

Българският съд разреши екстрадицията на румънската депутатка Елена Удря
Съдът в Благоевград разреши екстрадицията на бившия румънски министър Елена Удря. Тя бе задържана с европейска заповед за арест на граничен пункт ”Кулата”, след опит да премине в Гърция на 7 април тази година. Удря има влязла в сила присъда шест години лишаване от свобода за получен подкуп.
 

Пред тричленния състав на Окръжен съд - Благоевград Елена Удря поиска да остане в България заради лоши условия в румънските затвори. Родните магистрати обаче не уважиха искането ѝ след като румънските власти им изпратиха отговор за условията в тамошните затвори, пишат от Българската национална телевизия.

 

Решението за екстрадиция може да се обжалва в 5-дневен срок пред Апелативния съд в София.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Психологът Росен Йорданов: Българският народ е травмиран, не е мъдър 0| 4234 | Психологът Росен Йорданов: Българският народ е травмиран, не е мъдър ТАСС: Българският посланик в Русия пристига в София за консултации 0| 4324 | ТАСС: Българският посланик в Русия пристига в София за консултации Българският патриарх: Да сведем глави пред трагедията на украинския народ 0| 4116 | Българският патриарх: Да сведем глави пред трагедията на украинския народ Кирил Петков: Българският данъкоплатец е платил за тишината на прокуратурата над половин милиард 0| 4315 | Кирил Петков: Българският данъкоплатец е платил за тишината на прокуратурата над половин милиард

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads