Реклама / Ads

6| 7150 |27.10.2015 НОВИНИ

Балотажи в София: ГЕРБ-БСП - в 4 района, ГЕРБ-РБ - в 12

.
Избори в София
ГЕРБ се изправя срещу БСП на балотаж в 4 района в София, а в 12 района ще се съревновават кандидати на ГЕРБ и Реформаторския блок.В 8 района ГЕРБ печели от първи тур.
Тодорживковски е резултатът от 65% на Рангел Марков в Банкя. Във Възраждане на първи тур печели Савина Савова, в Надежда - Димитър Димов, в Люлин - Милко Младенов, в Панчарево - Димитър Сичанов, в Подуяне - Ева Митова, в Овча Купел - Христина Семерджиева, а във Връбница - Младен Младенов.

Балотажи между ГЕРБ и Реформаторския блок ще има в 12 района.

В Средец Виргиния Стоянова (ГЕРБ) се изправя срещу Мария Ачкова (РБ), като двете са с много изравнени резултати. Ачкова е от ДСБ.

В Сердика Тодор Кръстев (ГЕРБ) е близо до 50%, но все пак отива на балотаж срещу Тодор Стефанов (РБ), който е от партията БДФ.

В Слатина Наталия Стоянова (ГЕРБ) е с над 40% на първи тур и отива на втори срещу Богдана Станоева (РБ), която е от ДБГ.

В Лозенец Любомир Дреков (ГЕРБ) с близо 45% е на балотаж срещу Богдан Николов (РБ), който е от ДСБ.

В Красна Поляна Иван Чакъров (ГЕРБ) с над 40% се явява срещу Стоян Танев (РБ), който е от ДСБ.

Във Витоша Валери Йорданов (ГЕРБ) с около 40% от гласовете на първи тур ще се състезава срещу Теодор Петков (РБ) с 27%, който е от СДС.

В Нови Искър Даниела Райчева (ГЕРБ) е срещу Владимир Владимиров (РБ) от партията ДБГ, като двамата са с много близки резултати.

В Красно село Пламен Църноречки (ГЕРБ) е с над 40% и отива на балотаж срещу Христо Апостолов (РБ), който е от СДС.

В Оборище Йорданка Фикирлийска (ГЕРБ) с над 40% е на балотаж срещу Васил Цолов (РБ), представител на ДБГ.

В Триадица Николай Терзиев (ГЕРБ) е с близо 45%, а негов съперник в неделя е Димитър Божилов (РБ), който е от ДСБ.

В Студентски Димитър Дилчев (ГЕРБ) е с над 45% и е на втори тур срещу Божидар Василев (РБ), представител на СДС.

В Кремиковци водач след първия тур е Ивайло Панев, който е независим, но бивш член на СДС и има негласната подкрепа на Блока. Срещу него е Валентина Присова (ГЕРБ).

В останалите 4 района балотажите са между ГЕРБ и БСП.

В Младост Цвета Авджиева (ГЕРБ) с близо 50% от гласовете от първия тур все пак отива на втори срещу Стефан Стефанов (БСП).

В Изгрев Цветомир Жеков (ГЕРБ) е с почти 40% от вота срещу Невелина Стойнева (БСП).

В Илинден Иван Божилов (ГЕРБ) има над 45% . С близки резултати - около 12% - след него са Данислав Николов (БСП) и Веселин Теофилов (ВМРО).

В Искър Ивайло Цеков (ГЕРБ) с почти 50% отива на балотаж срещи бившия депутат Борис Цветков (БСП).
 
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. 5| 4231 |26.10.2015 ГЕРБ-София: Призоваваме политическите партии да се въздържат от провокации . 0| 3743 |25.10.2015 АБВ кани БСП за обща листа на балотажите . 5| 4292 |07.08.2015 Фандъкова пътувала из трафика в София: Ад е, ад! . 14| 7060 |05.06.2015 Джон Клийз за София: По-добре да я започнат отначало
Реклама / Ads
БЛОГОВЕ