Реклама / Ads
2| 7843 |15.11.2019 НОВИНИ

Баща изнасилил дъщеря си два пъти за една нощ в Лом

.
Районна прокуратура – Лом е внесла за разглеждане в съда обвинителен акт срещу К.И. (на 37 години) за извършено от него престъпление по чл. 152, ал. 2, т. 1 и 2, вр. ал. 1, т. 2 от НК.
 

Около 02:20 ч. на 03.09.2019 г. в РУ на МВР гр. Лом постъпил сигнал от майка на непълнолетно момиче за изнасилване на детето от собствения й баща. В хода на разследването е било установено, че извършителят на престъпното деяние е К.И.

 

На 02.09.2019 г. обвиняемият И., след като употребил алкохол, изгонил от дома жената, с която живеел на семейни начала, като й отправил заплахи за саморазправа. По-късно вечерта почерпката продължила в двора пред къщата му с участие на приятелите му. В един момент обвиняемият станал от масата и отишъл до прозореца на стаята, в която спели децата и почукал. Казал на седемнадесетгодишната си дъщеря да отиде в друга стаята, в противен случай „ще й разбие мозъка“.

 

Под влияние на уплахата, момичето му се подчинило. Тогава обвиняемият К.И. осъществил насилствен полов акт с детето си. Веднага след това той се върнал при приятелите си. За известно време мъжката компания отишла да играе на покер-автомати. На връщане И. отново извикал пострадалата, която се опитала да се противопостави на баща си, но той я заплашил с побой и повторно я изнасилил.

Предстои наказателното производство срещу К.И., който има предходни осъждания, да продължи в съда, съобщават от пресцентъра на Апелативна прокуратура - София.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 4| 3243 |04.02.2025 Зам.-градският прокурор на София за жената, наръгала трима мъже: Има информация, че е нападала и други хора . 1| 3371 |06.01.2025 Жена почина в столична болница след жесток побой . 1| 3416 |04.12.2024 Пореден шокиращ случай на домашно насилие: Жена е с множество увреждания след жесток побой от изверг . 8| 3180 |21.10.2024 Пореден случай на домашно насилие - мъж отвлече млада жена пред очите на 76-годишната ѝ баба. Не трябва ли нещо да се промени?

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads