Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 3423 | НОВИНИ

В Белград отново излизат на шествие ”в защита на брака и семейството”

В Белград отново излизат на шествие ”в защита на брака и семейството”
Източник: БГНЕС
В Белград днес се очаква ново шествие "в защита на брака и семейството".
 

Инициативата на православната църква в страната предшестват седмицата, в която в сръбската столица трябва да се проведе т.нар. ЕвроПрайд - голямо мултинационално събитие за защита на правата на гей-общността.

 

Освен църквата, за отмяна на ЕвроПрайда, планиран за 17 септември, настоява и президентът Александър Вучич. Според него властите не могат да гарантират сигурността на участниците и пред страната има достатъчно други проблеми, предават от БНР.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
АЕЦ ”Запорожие” отново загуби връзка с електропреносната мрежа на страната 0| 3864 | АЕЦ ”Запорожие” отново загуби връзка с електропреносната мрежа на страната Чудовището от Лох Нес било забелязано отново, плувало цели 7 минути 0| 6327 | Чудовището от Лох Нес било забелязано отново, плувало цели 7 минути Пилотите от ”Луфтханза” излизат на протест в петък 0| 3388 | Пилотите от ”Луфтханза” излизат на протест в петък Гечев, БСП: Най-възможният вариант е отново да сме коалиция с ПП и ДБ 0| 3599 | Гечев, БСП: Най-възможният вариант е отново да сме коалиция с ПП и ДБ

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads