Протестът иска оставката на Борисов и неговия кабинет, а не на всички министри поединично и без него.
Кирилов е лесен. Както целува ръка на влизане, така вероятно ще целува и на излизане.
И не, не е смешно.
Журналистката Миролюба Бенатова, Фейсбук
Това Данаил Кирилов да подаде оставка не е нищо, освен пореден опит на Борисов да спечели време, да се отърве от някого, когото вече смята за неподходящ и да продължи да опитва да се прави на недоразбрал.
Протестът иска оставката на Борисов и неговия кабинет, а не на всички министри поединично и без него.
Кирилов е лесен. Както целува ръка на влизане, така вероятно ще целува и на излизане.
И не, не е смешно.
Журналистката Миролюба Бенатова, Фейсбук
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.
Моля, подкрепете ни.
Включете се в дискусията
Влезте в профила си или се регистрирайте, за да коментирате.
Вход | РегистрацияВключете се в дискусията
Влезли сте като —.
Един по един, до един!
Нали сам ви го каза баце, какво ще прави горкия, ако излезе от политиката! Ще му дам идея, и пак ще е в политиката! Може да стане лично жиголо на Меркел, също така и личен сводник. Само един език се ползва при лапането и лизането на дъртата шундра, друг език не се изисква, и ако е много горчива таз шундра, може да си я подслажда със сахер!
Това вече не е кабинет, а Аврамов дом. Кой ли не беше министър? Идват, стоят някой и друг месец и чао. Изглежда кабинетът изпълнява някакви социални функции. Повечко особи да забогатеят за максимално кратък срок. Пародия на държава...
Тоя беше пародия на министър. И на това чудо снимката ще виси в министерството и наследниците му някога ще се хвалят ,че са имали родственик министър на правосъдието.Смях
С ТАЗИ СКОРОСТ НА ИЗЧЕЗВАНЕ ИМА ДА ЧАКАМЕ ЦЯЛА ГОДИНА. НА 02.09. ВСИЧКИ ВЪН. ТОВА Е ДАТАТА. ЕДИН ДЕН ТРЯБВА ДА ИМА УЛИЦА В СОФИЯ С ТАКОВА ИМЕ: ВТОРИ СЕПТЕМВРИ. ПО ВЪЗМОЖНОСТ ЦЕНТРАЛНА, А ПОСЛЕ ДА СЕ ПРИЕМЕ ЗАКОН ЧЕ ВСИЧКИ ПАРТИЙНИ ЦЕНТРАЛИ ТРЯБВА ДА СА ТАЗИ УЛИЦА. КАТО СИ ПИШАТ АДРЕСА ДА ЗНАЯТ КАКВО ГИ ЧАКА АКО СА КАТО ТЕЗИ.
Трохи за кокошките. Който се върже.
тиквата е СТРАХЛИВ .....
БЕНАТОВА, НЯМА ЛОШО ДА ЦЕЛУВАШ РЪКА, БИЛО ОТ УВАЖЕНИЕ ИЛИ ЗА НЕЩО ДРУГО.ЛОШО Е, КОГАТО ТАКИВА КАТО ТЕБЕ СЕ НАДУПВАТ ДА ЦЕЛУВАТ ЕДНООКИЯ СМОК, ОЧАКВАЙКИ Я ПАРИЧКИ, Я НЯКАКЪВ ПОСТ НА КОЙТО ДА СЕ ОБЛАЖАТ. ВИЖ, НЯМА ЛОШО, АКО ГО ПРАВЯТ БЕЗКОРИСТНО. ТОГАВА НЕЩАТА ПРОСТО КЛОНЯТ КЪМ КУРВАЛЪК.
FROGNEWS в Google News
Харесва ли Ви съдържанието ни?
Последвайте ни в Google News, за да не пропускате нищо важно!
След отваряне на страницата, натиснете бутон „Следване“.