Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
5| 3854 | НОВИНИ

Бойко Ноев: Държавата ни можеше да направи много по отношение на Шенген

Бойко Ноев
Бойко Ноев
България не може да се справи сама с проблемите с миграцията и каналджийството Българската държава можеше да направи много повече и по отношение на Шенген, и за еврото. Това каза по БНТ Бойко Ноев.
 

"България е изпълнила всички изисквания да бъде част от Шенген.  Една държава да бъде част от Шенгенското пространство е един от показателите за интегрираност, заедно с еврото.

 

Тези два фактора придават завършеност на процеса на европейска интеграция. Шенген е изключително политически въпрос. Отношението към България е несправедливо. Нидерландия по политически причини спира членството на България и Румъния в Шенген", отбеляза Ноев. 

 

По думите му Нидерландия е държавата, която не се съобразява със становищата на останалите държави членки, които са дали положителна оценка за влизането на България в Шенген. 

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Пламен Димитров: Държавата в момента е по-лош работодател от частния сектор 7| 3804 | Пламен Димитров: Държавата в момента е по-лош работодател от частния сектор Бойко Рашков: Прокуратурата е политическа собственост на ГЕРБ 6| 5163 | Бойко Рашков: Прокуратурата е политическа собственост на ГЕРБ Стефан Чайков: Държавата дължи 1,5 млрд. лева на пътни фирми за извършени дейности 4| 3781 | Стефан Чайков: Държавата дължи 1,5 млрд. лева на пътни фирми за извършени дейности Изслушването на кандидатите за делегирани европрокурори - без Бойко Атанасов. Защо?  0| 4634 | Изслушването на кандидатите за делегирани европрокурори - без Бойко Атанасов. Защо? 

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads