"С колегите се обединихме около извода, че политиците от семейството на ЕНП трябва да бъдем изключително близо до гражданите в своите страни във времена, в които популистите и фалшивите новини се опитват да подвеждат европейците във всички посоки на обществено-политическия живот.", пише още той.
Бойко Борисов се пръкна на върха в ЕС и тутакси овладява кризите наред
”Изработването на мерки за овладяване на енергийната криза в Европа беше основната тема на Срещата на върха на Европейската народна партия, която се проведе онлайн. С колегите обсъдихме и ситуацията около развитието на кризата с вируса, както и необходимостта от повишаване на нивата на ваксинация и гарантиране достъпа на европейските граждани до пълния спектър от ваксини.” Това заяви Бойко Борисов на форум на върха на ЕНП.