Приетите промени в Закона за лечебните заведения стабилизират правителството, каза във Велико Търново премиерът Бойко Борисов. "Всеки закон, всяка реформа има мотор в лицето на министъра и подкрепа от страна на кабинета. От самото начало министър Москов ми е обяснил какво целим с всяко едно нещо, което е прието в закона, обясни той.
Крайната цел е тази огромна смъртност на български граждани от ракови заболявания да намалее", допълни премиерът. Борисов, здравният министър и кметът на Велико Търново Даниел Панов прерязаха лентата на обновения Комплексен онкологичен център, който бе ремонтиран и модерно оборудван с близо 10.7 милиона лв. европари и средства от местния бюджет. Преди това премиерът откри и обновения стадион "Ивайло", който стана един от най-съвременните у нас. Борисов пресметна, че само за последните дни са инвестирани около 120 милиона лева в обекти, които спомагат за по-доброто здраве на българина.
Правилно, това е смисълът, да се стабилизира ББ-2, а хората - кучета да ги ядат..
Xaide breeee, mandata vi pochti izticha, a vie ne mozete da se nakanite da napravite njakoja reforma...... ama kade se e vidjalo i chulo pozarnikar da pravi reformi......kade e Izo Bisercheto, a ?