Управляващите са му предложили да направят анкетна комисия в парламента, на която да изслушат бивши и настоящи служители на ДАИ за корупцията в системата.
Босия казал, че дори и да има такава комисия, той ще продължи да гладува, защото исканията му не са изпълнени докрай.