Реклама / Ads
6| 5079 |04.06.2016 НОВИНИ

БСП поиска мораториум върху промените в Изборния кодекс

.
Парламентът да наложи мораториум върху промените в Изборния кодекс до произнасянето на Конституционния съд и провеждането на референдума, иницииран от Слави Трифонов.
 

Такова проекторешение да внесе групата на БСП, се очаква да реши червеният пленум, който заседава в момента на "Позитано" 20.

Каквото и да се направи сега като промени в изборните правила е конюнктурно и е произнасяне на народа на референдума пак ще се правят нови промени, обясни лидерът Корнелия Нинова. Според нея всякакви промени, правени от НС сега, са проява на неуважение към КС и народа. А народът и държавността стоят над всичко и никакъв тяснопартиен интерес не може да е по-важен, смята тя.

f Сподели t Tweet
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 0| 2755 |19.04.2024 БСП поиска оставката на Росен Желязков, той отговори: "Нинова да прочете отново" . 1| 4261 |20.02.2019 Правната комисия в НС заседава за промените в Изборния кодекс . 9| 5270 |17.02.2019 Депутатите на БСП напускат Народното събрание . 5| 5264 |26.11.2016 Нинова: Целта на БСП е спечелване на предсрочните парламентарни избори

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads