Реклама / Ads
0| 4602 |29.01.2020 НОВИНИ

Бургаски квартал остана без ток заради пожар

.
Голям пожар остави цял квартал без ток в Бургас, съобщиха от пресцентъра на областната дирекция на полицията в града, цитирани от БГНЕС.
 

В 18.47 часа захранването на квартал "Комлука" е спряно. Дошлите на място огнеборци установили, че огънят е обхванал трафопост и депо за скрап, като се запалили складираните там на площ от 200 кв. м стари автомобили и отпадъци.

 

Пожарът е локализиран в 19.36 часа, като на място в момента е един екип на пожарната, който превантивно ще остане до окончателното потушаване на тлеенето.

 

Утре ще бъде извършен оглед на местопроизшествието с цел установяване на причините за пожара и нанесените щети.

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 1| 234 |16.12.2025 Мицкоски: Промени в конституцията за българите, ако ЕС и България изпълнят условията ни . 0| 170 |16.12.2025 Евакуираха летището в Сараево заради сигнал за бомба . 0| 91 |16.12.2025 16 декември 1965 и ужасът над Еленино езеро: Как една лавина отне живота на 11 алпинисти . 1| 304 |16.12.2025 Антиправителствен протест в Словакия изведе хиляди на улиците

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads