Реклама / Ads
0| 4067 |12.01.2017 НОВИНИ

Частник отнася 17 000 лв. глоба за непочистеното ”Цариградско шосе”

.
Йорданка Фандъкова
Фирмата, която трябваше да почисти бул. ”Цариградско шосе”, ще бъде глобена със 17 000 лв. за несправяне със задачата. Става въпрос за една обработка от шосето, уточниха от Столична община, след като вчера кметицата на София Йорданка Фандъкова обяви, че ще има санкция.
 

По-рано Фандъкова обяви, че ще се плаща само за свършена работа и фирмата, която трябва да почиства "Цариградско шосе", няма да получи парите си за конкретната вечер.

 

Междувременно все повече сигнали се появяват за закъснение на средствата от масовия градски транспорт. Особено проблемно е движението по линията на трамвай 7. Вчера по нареждане на главния диспечер пътниците били свалени посред линията, тъй като композицията трябвало да продължи до кв. "Иван Вазов", вместо да поеме по линията си до крайната спирка в ж.к. Борово, съобщиха от гражданската инициатива "Спаси София".
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
. 11| 3376 |30.11.2021 Заваля сняг и Фандъкова побърза да се похвали: Екипите са на терен . 3| 4162 |03.10.2018 Фърдъкова обещава над 1 млн глоба за лошия ремонт на ”Граф Игнатиев” . 6| 4653 |18.01.2016 Фандъкова: Където не е изчистено, няма да бъде платено . 6| 5468 |28.12.2010 Фандъкова глобява снегопочистващите фирми

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads