Реклама / Ads
Frognews НОВИНИ И АНАЛИЗИ
0| 4983 | НОВИНИ

Четвърти ден продължава гасенето на пожара над село Хвойна

Четвърти ден продължава гасенето на пожара над село Хвойна
Източник: личен архив
Пожарът в Родопите, близо до село Хвойна, е локализиран. Все още обаче има огнища. Остава частичното бедствено положение в община Чепеларе.
 

По склона се виждаше огън, огънят го няма, но има димна завеса, има все още екип на пожарната, служители на горските стопанства и доброволци.


На няколко места има огнища. Хората се надяват дъждът да помогне в цялостното потушаване на пожара, предава БТВ.

 

Нощта е преминала спокойно.По последни данни огънят е засегнал 1500 декара площ.

 

Пътят Хвойна - Чепеларе е проходим.

f Сподели t Tweet Последвайте ни в Google News
Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Donate now Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay
Реклама / Ads
ОЩЕ ПО ТЕМАТА
Доброволци от Пловдив и София се включиха в гасенето на големия пожар в Родопите 0| 4956 | Доброволци от Пловдив и София се включиха в гасенето на големия пожар в Родопите Продължават разпитите на Васил Божков 2| 4644 | Продължават разпитите на Васил Божков Първи обрат от 0 на 2 за Григор Димитров, продължава напред 3| 4458 | Първи обрат от 0 на 2 за Григор Димитров, продължава напред Десети ден продължава огненият ад в Гърция 3| 4747 | Десети ден продължава огненият ад в Гърция

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads