Реклама / Ads
Frognews
0| 3454 |11.01.2019

ЧЕЗ Разпределение информира за планирани профилактики

.
ЧЕЗ Разпределение информира за планираните прекъсвания на електрозахранването на територията на Западна България, обслужвана от ЧЕЗ Разпределение, за периода 14-18.01.2019 г.

Уважаеми клиенти,

 

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14-18 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

 

 

Област София-град

Община БАНКЯ  

На 14.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Искър, Родина, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ ХІІІ-442 Кв.78

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Банкя

На 14.01.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  София:   Александър Стамболийски

Община ВИТОША  

На 15.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   УПИ ІІ-942,206 Кв.19 Киноцентър, 1-Ва, 1-Ва /Драгалевци/, 1-Ва/Студентска/, 1а/Драгалевци/, 419-Та, ІІІ-320, Арам Хачатурян, Васка Баларева, Градина, Драгалевци, Здравец, Здравец / Киноцентъра, Киноцентър III Кв. 17, Киноцентър ІІІ- УПИ ХІХ-983 Кв.15, Местност Ботаническа Градина, Местност Киноцентъра, Околовръстен Път, Петко Наумов, Съгласие/Киноцентър/, Тричкова Могила, УПИ XI-321, Кв.20, УПИ Іv-218 Кв 21, УПИ ХХ-55,Кв.3а

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, 1-Ва, XIV-3047, Кв.148, Бояна, В.З. Симеоново - Драгалевци, Витоша, Витошка Зорница, Горска Поляна, Даскал Стоян Попандреев, Драгалевци, Казаните, Казаните /Симеоново/, Кимчовец, Кумата, Момино Венче/Драгалевци/, Околовръстен Път, Панайот Пипков, Ралевица, УПИ XI-212, Кв.120, УПИ XXVII-1126,Кв.116, Черни Връх

На 17.01.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, 1-Ва /Драгалевци/, 2-Ра /Драгалевци/, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, Гена Димитрова, Драгалевци, Ламар, Лешникова Гора, УПИ XXVIII-660, Кв.3, Чемшир /Драгалевци/

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, Бояна, Даскал Стоян Попандреев, Кумата, Ралевица

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   203-Та/Драгалевци/, 204-Та, 204-Та/Драгалевци/, 207-Ма, 207-Ма/Драгалевци/, 209-Та/Драгалевци/, Георги Георгиев-Гец, Свети Кирил

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:   410/Драгалевци/, Драгалевци, Илинден/Драгалевци/, Проф.Борис Йоцов/410/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 16.01.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:   721-Ва/Витоша/, 722-Ра/Витоша/, 777-Ма, Поибрене, Цар Борис III/Девети Септ., Църквище

На 16.01.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   Акад.Петър Динеков/445-Та/, Драгалевци, Околовръстен Път, Паиде Судисов, Света Петка Българска, УПИ IV- 3047, Черни Връх

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Байкал, Бояна, Боянска /Драгалевци/, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Герганица, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, М.Бот.Градина, УПИ ІІІ-1622,Кв.3, Околовръстен Път, Орешарска, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Байкал, Бояна, Буките, Бъкстон, Василашко Езеро, Герганица, Иваница Данчев, Копитото, Кумата, Околовръстен Път, Орешарска, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Ралевица, Севастократор Калоян/Алекса

На 17.01.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София:   Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко, Иван Сусанин, Кота 1050, Маринковица, Симеон Радев/Кирил Янев/

На 16.01.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:   Димитър Аблански   , Ради Радев, Ради Радев

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Княжево

Община ВРЪБНИЦА  

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София:   Ломско Шосе

Община ИЗГРЕВ  

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гагарин   , Джерджински :  Поатие, Райко Алексиев: , Тарас Шевченко Цариградско Шосе    , Чехов

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гагарин  , Джерджински : Е. Поатие , Райко Алексиев:  , Тарас Шевченко : Цариградско Шосе    , Чехов

На 15.01.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:   Гагарин , Джерджински : Е. Поатие , Райко Алексиев: , Тарас Шевченко :, Цариградско Шосе    , Чехов

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гагарин, Джерджински :  , Е. Поатие , Райко Алексиев, Тарас Шевченко Цариградско Шосе    , Чехов

Община ИЛИНДЕН  

На 15.01.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  София:   Света Троица/Вълчо Иванов/

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   300-Та/Красна Поляна/, 301-Ва А/Красна Поляна/, 301-Ва/Красна Поляна/, 302-Ра/Красна Поляна/, 303-Та/Красна Поляна/, 304-Та/Красна Поляна/, 305-Та/Красна Поляна/, 306-Та/Красна Поляна/, 315-Та/Красна Поляна/, 321-Ва/Красна Поляна/, 323-Та/Красна Поляна/, Банско, Братска Дружба, Възкресение/Стоян Лепоев/, Метохия, Мирни Дни, Нов Живот, Павел Шатев/Докер/, Пи 736, Кв.100, Тумба

На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   313-Та/Красна Поляна/, 319-Та/Красна Поляна/, Ботевград, Братска Дружба, Дръстър, Лайбниц, Несебър, Суходолска, Суходолска Парцел II  Кв.5

На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   315-Та/Красна Поляна/, 316-Та/Красна Поляна/, 322-Ра/Красна Поляна/, 323-Та/Красна Поляна/, Гайтанци, Друган, Тумба

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   764/4/, Красна Поляна II Част, Рижки Проход

На 18.01.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Красна Поляна II Част

Община КРАСНО СЕЛО  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   България, Солун

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:   Лагера

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горни Богров:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски Път, Васил Левски, Здравец, Кирил И Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М.Шабаница,Пи 16448.7721.566, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата, Местн.Долна Махала, Местн.Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара Планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети Март/9 Септември/, Ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка

На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Богров:   1

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров:   1, 1-Ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, ІХ-356 Кв.18, Стопански Двор Чочая, УПИ IV-376 Кв.28, УПИ Іх, Кв.24

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, 12-Та/Враждебна/, I-37,42 ,Кв.1а, Іі-648, Кв.29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Борис Петров /Челопечене/, Ботевградско Шосе/Мизия/, Ботунец 1, Вачова /Челопечене/, Враждебна, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Долна Махала, Долни Богров, Долни Богров, М.Герено, Доло /Челопечене/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Незабравка, Отец Паисий, Петър Христов /Челопечене/, Пи 129002/Челопечене/, Сеславци, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански Двор, Стоян Шонев /Челопечене/, УПИ Vi-670/Челопечене, Чавдар, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско Шосе, Челопешко Шосе, Чепинско Шосе, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва /Враждебна/, 2-Ра /Враждебна/, 2-Ра /Враждебна/, 26-Та /Враждебна/, 3-Та /Враждебна/, 3-Та /Нова Враждебна/, 4-Та /Враждебна/, 61-Ва /Враждебна/, Враждебна, Местност Стария Мост

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:   56-Та /Враждебна/

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Челопечене:   Извън Регулацията

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Яна:   Безименна

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Ангел Каралийчев/433-Та/, Асен Разцветников/431-Ва/, Братя Чакрин , Георги Райчев/434-Та/, Данаил Крапчев/442-Ра/, Емануил Попдимитров/432-Ра/, Иван Пейчев, Йордан Бадев, Константин Петканов, Околовръстен Път, Проф.Ал.Балабанов, Симеоновско Шосе, Трифон Кунев/441-Ва/, Чавдар Мутафов

На 15.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Ангел Каралийчев/433-Та/, Асен Разцветников/431-Ва/, Георги Райчев/434-Та/, Данаил Крапчев/442-Ра/, Димитър Манов, Иван Пейчев, Иван Радоев/Уляна Громова/, Йордан Стубел, Краище/Тодор Атанасов/, Михаил Буботинов, Неразделни, Тодор Ф.Чипев, Трифон Кунев/441-Ва/, Университетска, Чавдар Мутафов, Ярослав Вешин

На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Борис Арсов

На 16.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Братя Чакрин , Йордан Стубел , Константин Петканов, Леа Иванова, Проф.Васил Стоин, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Слав Караславов

На 18.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Градина, Константин Петканов, Симеоновско Шосе , Слав Караславов

На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:   Йордан Стубел/444-Та/

На 17.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Константин Петканов/437-Ма/, Проф.Ал.Балабанов, Проф.Константин Гълъбов, Симеоновско Шосе, Слав Караславов, Тодор Ф. Чипев, Чавдар Мутафов

Община ЛЮЛИН  

На 15.01.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  София:   Димитър Талев, Люлин, Люлин 10, Македония, Тома Давидов

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Европа/Баба Парашкева/, Люлин 2

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Люлин 4, Люлин 6

На 15.01.2019 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  София:   Люлин, Люлин 4

Община МЛАДОСТ  

На 16.01.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Вилна Зона Бункера

На 16.01.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/, 16-Та /В.З.Малинова Долина/, 2-Ра /Ж.К.Бункера/, 25-Та /Ж.К.Бункера/, 532, 6-Та /Ж.К.Бункера/, Бистришко Шосе, Липа, Луда Река, Малинова Долина, Ул. Широки Път

На 16.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Боянска /Драгалевци/, Градина, Здравец, Кумата, Местност Киноцентъра, Равна/Киноцентър/

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 2

Община НАДЕЖДА  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Надежда 1

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 17.01.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  София:   Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1

Община ПАНЧАРЕВО  

На 14.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Бистришка Четворка/68-Ма/, Васил Левски/69-Та/, Ведрина, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, Младен Ангелов/39-Та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Тинтява/36-Та/, Чемшир, Ягода/56-Та/

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Борова Гора, Васил Левски/Люти Дол, Вилна Зона Караджин, Връх Острокап/32/, Габер, Единство, Заградена Поляна/36/, Караджин/31/, М. Караджин  44063.6229.1821, Минзухар/37/, Пролетна/Комсомолска/, Стадиона, Съединение/Георги Димитров/

Община СЕРДИКА  

На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   Константин Преславски, Проф.Иван Георгов/Цв.Антов/

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Фондови Жилища

Община СРЕДЕЦ  

На 18.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   Витоша

На 15.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ген. Гурко

На 17.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   Георги С.Раковски

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   Патриарх Евтимий

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 15.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/, 181-Ва/Младост/, 182-Ра Кв.Мал.Долина/Младос, 183-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 184-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 185-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 186-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 186/В.З.Малинова Долина/, 187-Ма Кв.Мал.Долина/Младос, 188-Ма Кв.Мал.Долина/Младос, 189-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 190-Та Кв.Мал.Долина/Младос, 191-Ва Кв.Мал.Долина/Младос, II-1823 Кв. 3, Xv+2587 Кв.21, В.З. Амер. Колеж Кв 7 УПИ Iv-1516, Климент Охридски, Малинова Долина, Местн.В.З.Американски Колеж, Пи 68134.1611.3757, Св. Климент Охридски, УПИ Vіі-1276 Кв.12, УПИ Ххvіі-1504, Черковна/Паун Грозданов/

На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Георги Райчев/434-Та/

На 18.01.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Малинова Долина, София Парк

Община ТРИАДИЦА  

На 16.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Добри Христов/421-Ва/, Дюленски Проход, Мидия, Мила Родина, Нишава/Георги Аврамов/, Стрелбище

На 17.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Нишава/Георги Аврамов/, Стрелбище, Твърдишки Проход, Хайдушка Гора

 

Област Благоевград

Община Банско  

На 16.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Добринище:   Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Филипово, Общ. Банско:   Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

Община Белица  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември, Алекса Сачков, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Димо Хаджидимов, Никола Вапцаров, Първа, Христо Смирненски

На 14.01.2019 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Местност Семково

На 14.01.2019 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.01.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Извън Регулацията, Осма

Община Благоевград  

На 15.01.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.108.9 М. Под Черквата, 04279.628.416, VII - 5799, Кв. 11, Баба Тонка, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, Кв.Струмско,Идн.№04279.628.167, Кв.Струмско,Инд.№04279.628.454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Ул. Кресна И Ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Бялата Висота, Симеон Радев

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Промишлена

На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Босилек, Марица, Св.Св. Кирил И Методий, Спартак, УПИ Іі-427, Кв.30а

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Васил Левски, Даме Груев, Крушево, Петър Зографски, Радовиш

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Местност Пенков Чифлик, Огражден, Пенков Чифлик, Струма

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Българчево

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Долна Дъбрава, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Яновски Рид

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:   Имот 27231.501.203, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Чуката, Пи-125 Кв.12, УПИ Xv-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214,212,301

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж:   Стоилова Кория

Община Гоце Делчев  

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 16.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Мусомища:   Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-Р.Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Кулата, Местност Параклиса, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра

Община Кресна  

На 14.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горна Брезница:   Іі-90 Кв.11

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Брезница

На 16.01.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Градешница:   Втора, Главен Път Е79, Гробето, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Градешка Гара, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.01.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Долна Градешница:   Втора, Главен Път Е79, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Деветнадесета, Извън Регулацията, Местност Градешка Гара, Неуточнен Адрес, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Драката:   Местност Селимица

На 16.01.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Илинденци:   Алеко Константинов, Белица, Васил Левски, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Димитър Пешев, Единадесета, Здравец, Илинден, Кольо Фичето, Костур Махала, М. Злинска Река - Сусарник, Местност Бабище, Местност Горно Поле, Мраморна, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Св. Трифон, Свети Мина, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Черноризец Храбър, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Илинденци:   Гладно Поле

На 16.01.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Илинденци:   Местност Горно Поле

На 14.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Кресна:   I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Влахински Езера, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Еделвайс, Здравец, Изида, Илинден, Кв.6 УПИ І-77 Кресна, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Люти Връх, Македония, Македония, Малешевска, Мело, Мир, Момина Скала, Моравска, Неуточнен Адрес, Ново Село, Огражден, Олимпия, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Пейо К.Яворов, Перун, Перун, Пирин, Пирински Бор, Пирински Бор, Разколска, Рила, Синаница, Солунска, Спартак, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Теменуга, Тиса, Тодорин Връх, Трети Март, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Чинарите, Шемето, Ягода, Яне Сандански, Яне Сандански

На 14.01.2019 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Кресна:   I-821,823,824 Кв.63, Александър Македонски, Братя Миладинови, Вардар, Васил Левски, Вихрен, Влахинска, Влахински Езера, Гоце Делчев, Грънчар, Еделвайс, Здравец, Китка, Кресненски Пролом, Крива Ливада, Македония, Мело, Мир, Момина Скала, Неуточнен Адрес, Ново Село, Олимпия, Орбел, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Спартак, Стадиона, Стоян Войвода, Струма, Тиса, Тодорин Връх, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Симеон, Шемето, Яне Сандански

На 14.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Кресна:   Вардар, Васил Левски, Влахински Езера, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, Кв.6 УПИ І-77 Кресна, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Чинарите, Ягода, Яне Сандански

На 16.01.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна:   Местност Градешки Бани, Неуточнен Адрес, Подината

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Микрево:   6-Ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-Разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 16.01.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански:   Илинден

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански:   Свобода

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Кресна:   Кв.12а, УПИ Vi-162, Кв.22

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Струмяни:   221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св.Св.Кирил И Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 16.01.2019 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струмяни:   7-Април, Врабче, Димчо Дебелянов, Долна Белица, Дядо Ильо Малешевски, Кочо Честименски, Мура, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Св.Св.Кирил И Методи, Св.Св.Константин И Елена, Синаница, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил

Община Петрич  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кавракирово:   Местност Тополите

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Михнево:   Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Любен Каравелов, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Свети Георги

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Дунав, Каймак Чалан, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Тома Митов, Хан Крум, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала, Яне Сандански

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, Местност Чалтията

Община Разлог  

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Х-276 Кв.25

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Неуточнен Адрес

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Седемнадесета

На 15.01.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Разлог:   Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

На 16.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Войнишка, Гарата, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Христо Ботев, Черна Река

На 15.01.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:   15-Ти Септември, Арх. Александър Г. Баров, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Васил Левски, Възраждане, Георги С Раковски, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Калиново, Крапа, Македония, Места, Мехомия, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Полковник Лазар Нишков, Поп Богомил, Предел, Преображение, Родопи, Св.Климент Охридски, Тодор Александров, Тодорица Попова, Х|X  Кв. 79, Хан Крум, Хан Пресиян, Христо Ботев, Шейново, Яне Сандански

Община Сандански  

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Влахи:   Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв.4 - В.З. Въбите

На 15.01.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Дамяница:   Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Даме Груев, Иван Козарев, Никола Вапцаров, П К Яворов, Яне Сандански

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Илинденци:   Боровец, Извън Регул./Р.Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет И Втора, Тридесет И Шеста

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кресна:   Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 16.01.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  САНДАНСКИ:   МЕСТНОСТ &Quot;ЧИНАР КРУШИ&Quot;, ИЗВЪН РЕГУЛАЦИЯ, МЕСТНОСТ ЧИНАР КУШИ, Р-Н ПЪТЯ НА ХИДРОСТРОЙ

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 16.01.2019 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Сандански:   Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина

На 15.01.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Сандански:   Георги Скрижовски, Ильо Войвода, Свобода, Стефан Караджа

На 14.01.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Местност Соколовец, Р-Н Топливо

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сандански:   Свобода

На 14.01.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сандански:   Спартак

Община Симитли  

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градево:   Местност Струма Изливер Хиляд, Струма

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Долно Церово, Местност Старата Върба, Рибарска

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   000024 Местност Реката, Беглико, Местност Виро

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Свобода

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Черниче:   9-Ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Струмяни  

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Вракуповица

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гореме

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горна Рибница

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добри Лаки

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Градешница:   Неуточнен Адрес

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Илинденци

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Клепало

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Колибите

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кърпелево

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Седелец:   Валого

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струмяни:   Главен Път Е79, Струма

На 15.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Цапарево:   Vi-69, Кв.69, Махала Глинджурци, Махала Дръно Бърдо, Махала Седелски Рид, Махала Чуките, УПИ Хх, Кв.12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово  

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово:   015002, Акация, Ангел Кънчев, Бор, Бор, Бреза, Вихрен, Възрожденска, Възрожденска, Георги Бенковски, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Драма, Драма, Неуточнен Адрес, Панайот Волов, Панайот Волов, Петър Берон, Прогрес, Прогрес, Свети Георги, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

Община Якоруда  

На 16.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Черна Места

На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Якоруда:   Айдаре, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Девета, Иван Попкостов, Кирил И Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат.Хаджиянч, Пелистър, Петко Р.Славейков, Седма, Стоян Табаков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов

 

 

Област Кюстендил

Община Бобов дол  

На 17.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:   Местност Абрашица, УПИ Іх-252

На 18.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:   П-Л Хіv-234, Кв.23

На 15.01.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Мали Върбовник

Община Бобошево  

На 18.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Бобошево:   Ал.Константинов, Васил Левски, Георги С. Раковски, Единство, Иван Кепов, Кирил И Методий, Местност Тупузица, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Роза, Силистра, Стефан Караджа, Струма, Сълза

Община Дупница  

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Гюргево

На 18.01.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Джерман:   013024, 017022, Асен Орански, Васил Левски, Георги Димитров, Дупнишка Комуна, Иглика, Кирил И Методи, Коста Петров, Местност Бела Вода, Местност Площа, Рила, УПИ II-24, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:   68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Свети Никола, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител

На 18.01.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Васил Левски, Втори Януари, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов

На 17.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, Местност Подридна, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица УПИ Iv И V Кв. 268, УПИ Xi-3482,Кв. 264

На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково:   23

На 15.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково:   УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 16.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Дяково

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 14.01.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кременик:   XxII-98,Кв.10

На 14.01.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Кременик

На 17.01.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Самораново:   65245.7.846, Акация, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.01.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 17.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Яхиново:   87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Раковски, Марин Дринов, П Р Славейков, Христо Ботев, Яхинско Шосе

Община Кюстендил  

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Берсин

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил:   Махала Граньова

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Гирчевци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Горна Брестница:   Влахов Дол, Местност Влахов Дол

На 15.01.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Горна Гращица:   Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Девети Септември, Дрин, Иван Вазов, Изгрев, Лавеле, Ленин, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Горна Гращица:   Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Горна Гращица:   Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Грамаждано:   II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище Пи003007, Осогово, Пи 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Грамаждано:   Местност Стрелбище Пи003007

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил:   Девети Септември, Лиляна Димитрова, Махала Томанова, Махала Чорбаджийска, Местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Дождевица

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Долна Гращица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Долна Козница:   22112.500.2

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   V-908,Кв.61, Асен И Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:   324+460 До 324+840

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХvIII -187 Кв.228, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Катрище:   Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Коняво:   000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил И Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, Местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил:   Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, Местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие

На 17.01.2019 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   Абоба, Александър Димитров, Априлско Въстание, Асен Златаров, Бузлуджа, Вола, Георги Цариградски, Гоце Делчев, Деветнадесети Февруари, Добри Чинтулов, Дондуков, Дрин, Еверест 84, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Земен, Иглика, Индустриална, Искър, Козлудуй, Липа, Мара Гидик, Места, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Дренов Дол, Местност Сухи Бунар, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Овощарска, Октомврийска Революция, Панайот Волов, Площад Войнишко Въстание, Раковски, Скобелев, Столетов, Сухи Бунар, Трайко Китанчев, Траянова, Хаджи Димитър, Цар Петър, Цветна Градина, Църноок

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:00 - 17:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   Абоба, Антим I, Бузлуджа, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Дондуков, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Жан Жорес, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Овощарска, Одрин, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цариградска

На 14.01.2019 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   Абоба, Антим I, Бузлуджа, Възраждане, Георги Горанов, Георги Тертер, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Дондуков, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Жан Жорес, Златна Панега, Зора, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Камчия, Климент Охридски, Константин Николов, Кочо Честименски, Маестро Никола Атанасов, Овощарска, Одрин, Осми Март, Пенчо Славейков, Райна Цанева, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цариградска

На 14.01.2019 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:   Аверки, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Банщица, Бачо Киро, Бенковски, Бистрица, Братя Миладинови, България, Васил Друмев, Велбъжд, Веса Паспалеева, Власина, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гладстон, Гладстон, Глоговска, Гороцветна, Гургулят, Двадесет И Осми Февруари, Двадесет И Осми Февруари, Двадесети Април, Девети Май, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дондуков, Драгоман, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Жданов, Запад, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Йордан Захариев, Каблешков, Калосия, Калоян, Каменица, Карпош, Кирил И Методий, Клокотница, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Колуша, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кресна, Кубрат, Лавале, Левски, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Лисец, Лозенград, Любен Харалампиев, Людмил Янков, Людмил Янков, Люле Бургас, Македония, Македония, Местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Могилата, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Осогово, Осоговска, Отец Паисий, Отец Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Петър Берон, Петър Ников, Полковник Стефан Манов, Преславска, Ракла, Раковски, Родопи, Руен, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Сливница, Соволска, Спартак, Средна Гора, Стаматов, Стоян Венев, Стрема, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Пеев, Тодор Пеев, Тракия, Три Кладенци, Търговска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Чапаев, Чаталджа, Черенец, Черно Море, Шейново, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:   Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 14.01.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:   Гладстон, Демокрация

На 14.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:   Местност Влахов Дол, Местност Динката, Могилата, Спартак

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Кюстендил:   Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път

На 15.01.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ -  Кюстендил:   Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Николичевски Път

На 15.01.2019 г. /08:30 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   Местност Катрище

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 16.01.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Кюстендил:   Соволска

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Лиляч:   Местност Войника

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил:   000520

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Лозно:   Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 14.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лозно:   Стрелбището

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Мазарачево:   Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино:   Vi-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Николичевци:   Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Плешивец:   Дванадесета

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Радловци

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Скриняно:   Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, Извън Регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 16.01.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:00 - 15:30 ч./ -  Соволяно:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Таваличево:   Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Търновлаг:   Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Цървеняно:   002224, Махала Грънчарица, Махала Мърдевци, Махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./ -  Четирци:   М.Топилата, Махала Ямен

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:   X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил И Методий, Махала Бански Мост, Местност Пешо Поле, Местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

Община Сапарева баня  

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв.10

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Ресилово:   026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 14.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Ресилово:   026170, Акация, Бенковски, Здравец, Игликина Поляна, Изгрев, Красна Поляна, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 16.01.2019 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 14.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Сапарева Баня:   Александър Стамболийски, Валявица, Васил Петлешков, Германея, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Стоил Косовски, Фенерка, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня:   Бор, Бреза, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Германея, Здравец, Липа, Местност Света Вода, Паничище, Пчела, Радецки, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92

На 14.01.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Сапарева Баня:   Славяни

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:   Стопански Двор

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Сапарево:   045132, Венелин, Стопански Двор

 

Област Ловеч

 

Община Априлци  

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 17.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Борислав, Братя Павлови, Гено Димов, Дунав, Иван Вазов, Сергей Румянцев, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цоньо Василев, Чайка

На 17.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бузлуджа, Витоша, Лъга, Павел Баев, Родопа

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 16.01.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вихър, Георги Бенковски, Дяко Иванов, Ловчанска, Марица, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Училищна, Хаджи Димитър

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 17.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Изворче:   43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 14.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:   Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 14.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Катунец:   36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Катунец:   Детелина

На 16.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Генерал Скобелев

На 17.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Ловеч:   Ангел Кънчев, България, Георги С.Раковски, Търговска, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   България

На 18.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   България, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 17.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   България, Димитър Пъшков, Оборище, Патриарх Евтимий, Търговска, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

На 14.01.2019 г. /08:45 - 14:45 ч./ -  Ловеч:   Гарата, Пирот, Подп.Александър Кусев, Трети Март, Харманска, Цачо Шишков

На 15.01.2019 г. /08:45 - 14:45 ч./ -  Ловеч:   Генерал Скобелев, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи

На 15.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев

На 16.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Княз Имеретински, Панайот Волов, Трети Март, Трети Март И Княз Имеритински, Червен Бряг

На 14.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Прелом:   България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Радювене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балика, Бенковски, Бранковска, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методий, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марица, Местност Динковското, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първи Май, Раковски, Реката, Рила, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  Радювене

На 19.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

Община Луковит  

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Златна Панега:   Долене

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит:   Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Луковит

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

Община Тетевен  

На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Глогово:   Елов Дол, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   Козница, Лечо Гайдаря, Махала Козница

На 14.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен:   Христо Габровчето

Община Троян  

На 14.01.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Балканец:   Ангел Русков, Мах.Жална, Мах.Караниколти, Христо Петков, Чучул

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Балканец:   Ген.Карцов, Христо Петков

На 15.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:   Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Калник, Мест.Стопански Двор, Ралчевска, Централна

На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

 

Община Угърчин  

На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Карапанчев, Княз Борис Първи, Кокиче, Лиляна Бърдарова, Никола Григоров, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Хан Крум, Цар Симеон

Община Ябланица  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега:   Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 16.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   089104, Ангел Кънчев, Местност Братевец, Местност Шумака, Местност Шумнене, Мико Петков, Рила

На 17.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Месност Плочката, Местност Атанас, Местност Блатото, Местност Братевец, Местност Плочката

 

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балювица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бокиловци:   000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боровци:   1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бързия

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Замфирово:   000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб.  И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Комарево, Общ. Берковица:   Втора, Девета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездрея:   Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Песочница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рашовица:   Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

 

Община Брусарци  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Брусарци:   23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Одоровци:   Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет И Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:   Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

Община Лом  

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Долно Линево:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лом:   Александър Атанасов, Бачо Киро, Генерал Гурко, Ковачишка, Минзухар, Найден Попнинов(Д.Радоев), Роза, Софийска, Физкултурна, Юнак(Толбухин)

На 16.01.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Лом:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Дунавска(Д Благоев), Кнес Иван Кулин, Пристанищна(Лом.Комуна), Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Шести Септември

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Дядо Цеко Войвода, Призрен(Неофит Ломски)

Община Монтана  

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благово, Общ. Монтана:   Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил И Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла На Ул. Г. Томов И Ю. Гагарин, Ътъла На Ул. Охрид И З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Боровци:   1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Хр. Ботев И В. Левски

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Хаджи Димитър

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:   22-Ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Клокотница(Г.Михайлов), Кокиче, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Сапунджиев(П.Сред), Никола Сапунджиев(П.Сред), Опълченска, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Плиска, Под Баира, Райна Княгиня, Св.Св.Кирил И Методий, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Славейков, Сливница, Стоян Марков(Г.Бонков), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н.Алексиев), Христо Ботев, Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Чавдар Войвода, Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Шипка, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яне Сандански(Л.Караст.)

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 18.01.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана:   Пром. Зона

На 18.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана:   Трети Март(Г.Димитров)

 

Област Перник

Община Брезник  

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Арзан:   Рангелова Махала

На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бабица:   С.Бабица

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банище

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бегуновци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Беренде, Общ. Земен

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник:   06286.502.39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Трън, Шипка

На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник:   06286.502.39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, Извън Регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Шипка

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  БРЕЗНИК:   МТП&Quot;РЪЖДАВЕЦ&Quot;

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брезнишки Извор

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусник

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Велиново

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ Іv-105, Кв.40

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Видрица:   Видрица, Парцел Vіі-94в, Кв.17

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Габровдол

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гигинци:   УПИ Хіv-219, Кв.22

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гоз:   Мах.Логатор

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоз:   Мах.Логатор, Местност Янкулица, П-Л Хіv-110, Кв.13

На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоз:   П-Л Хіv-110, Кв.13

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Секирна:   Местн.Валога

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горни Романци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  ДОЛНА СЕКИРНА:   МТП&Quot;Д.СЕКИРНА&Quot;

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Романци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Душинци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ерул

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Завала

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кошарево

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Красава

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Милкьовци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Непразненци

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ноевци

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Озърновци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Режанци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Садовик

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Селищен Дол

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слаковци

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сопица

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Станьовци

На 16.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 17.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ярославци

Община Ковачевци  

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Габровдол

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Врабча:   Стопански Двор

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Глоговица

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дивля:   Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Врабча

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долна Секирна

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Еловдол:   Кв.15

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калище

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калотинци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Ковачевци:   Xxiv-1148, Кв.49, НУПИ 1,Масив 1,С.Ковачевци, НУПИ 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина, УПИ Xіі-343 Кв.36, УПИ-XIII, Кв.53а, Циганка

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Косача

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кошарево:   000339

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лобош

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мурено

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Хасково

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Радибош

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ракиловци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Светля

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сирищник:   УПИ Іv-494, Кв.38

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Слатино, Общ. Ковачевци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Смиров Дол

На 14.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чепино

Община Перник  

На 16.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Боснек:   070008, 3-Ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В.Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя:   X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбник:   Кв.25 УПИ Xііі-353, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ Хv-45, Кв.6

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя:   884 Кв.67а И 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ Iv-838,Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв.65, УПИ Xi-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 15.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Драгичево:   Александър Боянов, Александър Танев, Владайска, Възраждане, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Копринено Орище, Здравец, М.Копринено Орище Пи 324, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Оборище, Пи 020003, Реката, Сава Асенов

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дрен

На 16.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Кладница:   Ix-409, Vііі-29,Кв.18, Xi-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ Ііі-21  Кв.20, УПИ-Ix 29, Хvіі-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 14.01.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Перник:   Варшава, Изток, Луганск, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Улан Батор, Хавана, Ханой

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Георги Мамарчев, Димова Махала, Хумни Дол

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Юрий Гагарин

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рударци:   Вела Пеева, Гео Милев, Камчия, Капенешка, Марица, Москва, Оборище, Първи Май, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Селимица, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Черни Връх, Шумнатица

На 16.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Рударци

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Селищен Дол

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:   VII-157 Кв.17, Xxvіі-Xxvііі Кв.12, Мах.Дукова

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, Мах.Язовира, Младост, Мусала, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

Община Радомир  

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Владимир:   Пи 149 Кв,14

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Гълъбник:   Кв.25 УПИ Xііі-353, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ Хv-45, Кв.6

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долни Раковец:   Кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ Xi-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв.1

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Друган:   Vі-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 14.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Кленовик

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Кондофрей:   Общ.Радомир

На 15.01.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Радомир:   Райко Даскалов, Алеко Константинов, Александър Ботев, Александър Стамболийски, Арката, Батенберг, Бенковска, Блок Ное - 2, Вардар, Васил Левски, Войнишко Въстание, Върба, Генерал Кантарджиев, Деян Гебрев, Дупнишка, Евтим Рангелов, Иван Асен II, Кирил И Методи, Кубрат, Кюстендилска, Люлякова, Майор Чиляев, Мирчо Христов, Младост, Ное, Оборище, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Преспа, Райко Даскалов, Свилен Русев, Свобода, Стефан Пергелов, Търново, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Шар, Шейново

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 15.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Радомир:   Батенберг, Войнишко Въстание, Свобода, Цар Освободител

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Червена Могила

На 16.01.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

Община Трън  

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бераинци

 

Област Плевен

Община Долна Митрополия  

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Връх Богдан

На 16.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Брегаре:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Георги Бенковски, Несебър, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа

На 16.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Брегаре:   Васил Левски, Димитър Благоев, Искър, Любен Каравелов, П.Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Горна Митрополия:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен И Петър, Балчик, Батак, Беласица, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Рилски, Кирил И Методий, Люлин, Марагидик, Местн.Хрушково, Мургаш, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Паисий, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Пробива, Раковски, Рила, Родопа, Ропотамо, Силистра, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Черно Море, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горна Митрополия

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Оборище, Панайот Волов, Пирин, Св.Св.Кирил И Методий, Цанко Церковски, Янтра

На 15.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Георги Бенковски, Заводска, Лозарски Дол, Прогрес, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Съединение, Янтра

На 18.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Местност Лозята

На 18.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър:   Ресторант Чекръците

На 17.01.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Рибен:   Вит, Дружба, Кирил И Методий, Отец Паисий, Пирин, Пробива, Р Даскалов, Ю.А.Гагарин

На 17.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ставерци:   Александър Димитров, Александър Стамболийски, Байкал, Братя Рулински, Волга, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Кирков, Драва, Йордан Йовков, Петрини, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Струма, Христо Ботев, Цанко Церковски, Яворов

На 17.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Александър Стамболийски, Батак, Будапеща, Г.С.Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Козлодуй, Н.Й.Вапцаров, Освобождение, Петко Д.Петков, Победа, Правда, Прага, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Средна Гора, Стара Планина, Трети Март, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шейново

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков, Г.Милков, Д.Дебелянов, Кайлъка, Митко Палаузов, П.Р.Славейков, Софроний Врачански, Трайчо Костов

Община Долни Дъбник  

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник:   V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Васил Априлов, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Първи Май, Симеон Василев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:   XIX-1149 1148, Беласица, България, Вапцаров, Велчова Завера, Ген Ганецки, Ген Скобелев, Добри Чинтулов, Дунав, Илия Бешков, Мургаш, Назъм Хикмет, Никола Петков, Отец Паисий, Райко Даскалов, Страцин, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Янчев, Христо Янчев

Община Искър  

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Васил Коларов, Искър, Ленин, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Московска, Панайот Хитов, Първи Май, Христо Манчев

Община Кнежа  

На 17.01.2019 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   23-Ти Септември, Кап. Петко Войвода, Марин Пешев, Спартак, Стефан Кратунски, Цар Калоян

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Кнежа:   Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара Планина

Община Левски  

На 17.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Асеновци:   1-Ви Май, 23-Ти Септември, 8-Ми Март, 9-Ти Май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г.С.Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, Извън Регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов

На 17.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Горско Сливово:   Георги Димитров

На 16.01.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Александър Стамболийски, Антим I, България, Малчика, Христо Смирненски

На 17.01.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Малчика:   Васил Левски, Дружба, Ив.Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов

Община Никопол  

На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Жернов:   Арда, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Искър, Огоста, Рила, Христо Ботев, Янтра

Община Плевен  

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Биволаре:   Бяло Море, Васил Левски, Вит, Витоша, Г.С.Раковски, Градинарска, Кирил И Методий, Крайбрежна, Марица, Неофит Рилски, Нова, Освобождение, Отец Паисий Хилендарски, Пирин, Плевен, Републиканска, Родопи, Славяни, Христо Ботев, Черно Море

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Божурица:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Беласица, Божур, Бузлуджа, В Левски, Вит, Г Бенковски, Г Милев, Гурко, Иван Вазов, К И Методий, Ком, Мургаш, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Надежда, Огоста, Опълченска, П Евтимий, П Р Славейков, Павловец, Пролет, Равнище, Радецки, Раковски, Рила, Руен, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Сопот, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:   Ал.Стамболийски, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Дунавия, Марица, Москва, Филип Тотьо

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Гривица:   Буря, Витоша, Извор, Козлодуй, Кострама, Майор Шонцу

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   Балкан, Борис Бардушев, Братя Гъркови, Витоша, Георги С Раковски, Ленин, Марица, Местност Байнова Могила, Морава, Панайот Волов, Родопи, София, Стара Планина, Тича, Черно Море, Шипка

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Опанец, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дружба, Иван Нанов, Каменна Могила, Кирил И Методий, Местност Под Село, Панайот Волов, Петър Габровски, Рила, Старо Село, Стопански Двор, Съгласие, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Сръбски, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат:   Бенковски, Гередава, Гудима, Димитър Благоев, Коста Златарев, Мусала, Пелезо, Стопански Двор, Трети Март, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Шейново

На 17.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Плевен:   Ал.Стамболийски, Ник.Д.Петков/В.Заимов/, Пирот, Хаджи Димитър

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Плевен:   Ангел Кънчев, Преслав, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Плевен:   Богданци, Бяло Море/Н.Тинков/, Димчо Дебелянов, Драгоман/Ц.Кисьов/, Дряново, Княз Борис I/В.Ангелов/, Хилендар

На 15.01.2019 г. /08:00 - 09:30 ч./ -  Плевен:   Бъкстон, Васил Левски/Г.Димитр/, Възраждане, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Иван Вазов, Освобождение, Свободата, Цар Борис III, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 18.01.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Вит, Втора Задгарова, Георги Кочев, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона, Осъм  /Бала Баир/

На 18.01.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Вит, Георги Кочев

На 16.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Плевен:   Георги Бенковски, Кайзерслаутерн, Патриарх Евтимий, Полтава, Проф.Илия Бешков, Радецки, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон, Цар Симеон/Т.Луканов/

На 18.01.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Плевен:   Г.С.Раковски, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Константин Величков, Неофит Рилски, Парашкев Цветков

На 18.01.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:   Дружба, Дружба Дюлюмсуза Кв. 34

На 18.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Кара Колю

На 14.01.2019 г. /09:00 - 09:10 ч.; 11:50 - 12:00 ч./ -  Победа, Общ. Долна Митрополия:   24 Май, Васил Левски, Индустриална  Зона, Космос, Люлин, Новоселска, Петдесет И Четвърта, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 18.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тодорово, Общ. Плевен:   Баба Тонка, Вит, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местността Край Село, Панайот Волов, УПИ-I, Христо Ботев, Шейново

Община Пордим  

На 18.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Згалево:   Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Килиманджаро, Комуна, Костурна, Москва, Пирин, Пловдив, Ракета, Раковски, Сердика, Христо Ботев, Юмрукчал

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево:   Адалберт Антонов-Малчика, Антон Иванов, Васил Левски, Вит, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Западна, Искър, Йорданка Николова, Москва, Оборище, Поп Андрей, Радомир, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Шипка, Ю.А.Гагарин

 

Община Червен бряг  

На 16.01.2019 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Реселец:   Воденицата, Горска, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Иван Христов, Искър, Капна, Поройна, Ръчене, Свобода, Стефан Бацов

На 18.01.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Червен Бряг:   Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Кирил И Методий, Неофит Рилски, Станке Димитров

На 14.01.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Червен Бряг:   Вардар, Стара Планина

На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг:   Вихрен, Вукашинов, Ген.Колев, Дядо Вълко, Струма, Търговска, Яне Сандански

На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг:   Победа

На 15.01.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Червен Бряг:   П.Р.Славейков, Паисий, Хан Аспарух, Цар Асен Първи

 

София-област

Община Божурище  

На 14.01.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Пролеша:   Лале

Община Ботевград  

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   003036, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, Воденицата, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-16-А, Зелин-20-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-Та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-Та, Зелин-6-Та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Казармен, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Курорт Зелин, М.Воденицата, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Стара Планина, Стефан Стамболов, Трети Март, Чеканица, Широко Ливаде

На 16.01.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ -  Ботевград:   Армеец, България, Витиня, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 14.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Божко Божилов, Рила, Тп Мантовска Градина, Трети Март, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-Та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Паркинг, Саранск, Темуша

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Ботевград

На 16.01.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил И Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-Ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Бор, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Захари Стоянов (Петър Янков, Ивайло, Извор, Кокиче, Малчика, Околчица, Освобождение (9-Ти Септемвр, Победа, Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Самуил (М. Найденова), Шипка

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   Пи №027070

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Литаково:   Боговина, Вълчи Град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Една Българка (М.Найденова, Кочо Честименски (М.Найдено, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Павел Бързашки, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Писана, Станковска Курия, Шести Септември (9-Ти Iх)

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 16.01.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Правец:   Iv, Кв.9, Iv-6393, Vi,Кв.2, Vi-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Живковска, Махала Манастирица, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Стилковски Рът, Местност Топилата, Местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862  В. 50, УПИ Х  Кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила, Пи №055008

На 16.01.2019 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Разлив:   Махала Маргинска

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 16.01.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Скравена:   Крушарска (К.Муканска), Ноновска, Околовръсна

Община Горна Малина  

На 16.01.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Горна Малина:   Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Кв52 УПИ XIII-607.608, П-Л Хііі-18, Кв.29, Първа, Тринадесета, УПИ Хvіі-315, Кв.29

На 14.01.2019 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  Горна Малина

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:15 ч.; 10:00 - 16:00 ч./ -  Горно Камарци:   .УПИ Vi-61 Кв 11, УПИ Vi-38, Кв.7

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Макоцево:   УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Осоица:   10, Xi-400 Вилна Зона, Общ.Горна Малина, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, УПИ Iv-249, Кв.22, УПИ Х-404 Кв 1

Община Драгоман  

На 15.01.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Цацаровци, Общ. Драгоман

Община Елин Пелин  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Габра:   Миньор, Ален Мак, Бисер, Божур, Бор, Васил Левски, Върбата, Детелина, Еверест, Здравец, Зора, Иван Ст.Туев, Иглика, Изгрев, Йордан П. Кусаров, Крум Г.Стойнов, Лилия, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Маргарита, Минчо Н.Кунев, Миньор, Михалкова Чешма, Могилата, Момина Сълза, Нарцис, Незабравка, Панайот Волов, Раковска, Реката, Роса, Синчец, Соленика, Средна Гора, Теменуга, Ул.Средна Гора №3, УПИ Vіі-221, Кв.12, Христо Ботев, Христо Проданов, Шипка, Ясна Поляна

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.01.2019 г. /13:00 - 13:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Герман:   Хан Аспарух/29-Та/

На 16.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч./ -  Григорево:   017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ  Іv-102 Кв.11, УПИ Vііі-25, Кв. 3, УПИ Xi-319, Кв.32, УПИ Xv-128, Кв.15, УПИ Хi-264 Кв. 18, УПИ Хіх-262, Кв.18, Черковна

На 18.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   196014, II-242,Кв. 6а, III-242 Кв 6а, Битов Комбинат, Граничар, Искър, Керамик, Левски, Марица, Местн.Гара Елин Пелин, Път 105, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Трепетлика, УПИ Хіі-278,Кв. 4, Ххі-Общ,Кв.5, Ххііі Кв. 5, Цар Симеон, Шипка

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   196014, Граничар, Местн.Гара Елин Пелин, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, УПИ Хіі-278,Кв. 4, Ххі-Общ,Кв.5, Ххііі Кв. 5

На 17.01.2019 г. /11:45 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил И Методий, Крушовица, Лесновска, Липа, Люляк, Марица, Отец Паисий, Първи Май, Синанец, Стефан Стефанов, Стп Явор С.Гара, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум, Хемус, Явор

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Лесновска, Липа, Топола

На 16.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Липа

На 16.01.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   042015-Стпд По Квс, 068076, Акация, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Йоан Екзарх, Кирил И Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Средец, Средна Гора, Страцин, УПИ 1-За Ожс, Кв.71, УПИ I, Кв. 108, УПИ Хv -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра

На 16.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   08832, Баба Тонка Обретенова, Витоша, Върбето, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, М.Шеовица Пи -031155, Новоселци, Пирин, Росица, София, Тодор Каблешков, Уо Кв.Върбето, Шиовица

На 17.01.2019 г. /11:45 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   098028, Алеко Константинов, Арда, Георги Бенковски, Детелина, Дюла, Изгрев, Керамик, Кирил И Методий, Лесновска, Липа, Люляк, Отец Паисий, С. Гара, Синанец, Теменуга, Топола, Тунджа, Хан Крум

На 17.01.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   II Кв.143, Xi-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, УПИ  I-15005, Кв.164д

На 18.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Акация, Алеко Константинов, Верила, Витоша, Граничар, Елин Пелин, Искър, Керамик, Левски, Мак, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Цар Симеон, Шипка

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Акация, Граничар, Елин Пелин, Райна Княгиня, Рила, Средна Гора

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 18.01.2019 г. /13:00 - 13:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Витоша

На 15.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Керамик

На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Никола Петков, Петър Берон, Чавдар Войвода, Шейново

На 14.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Стара Планина

На 14.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:   I, Кв.7, М. Гладно Поле, Гладно Поле, Гладно Поле-Вили, Имот 036024, М. Гладно Поле, Месност Гладно Поле, УПИ Vi-104, Кв.13, УПИ Vi-4, Кв.1, УПИ Іх-5, Кв.1, УПИ Ххv-91, Кв.9

На 17.01.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   333016 - Извън Границите На Населеното Място, V-1, 59 Псд, VIII Кв. 55, VIII Кв.57, Vіі-42,Кв.8, Xi-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, Ул.Извора №1, УПИ І-Общ Кв.57, УПИ Ііі-І, Кв.58-Псд, УПИ Хх-365, Кв.33, УПИ Ххііі-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна

На 17.01.2019 г. /11:45 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин

На 18.01.2019 г. /13:00 - 13:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Нови Хан:   037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река Пи 037018, В.З. Побит Камък,УПИххіv-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил И Методий, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Милин Камък, Мургаш, Никола Зашев, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Рила, Самуил, Симеон, Синчец, Средна Гора, Стефан Караджа, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, Ул.Борова Гора №8, УПИ Vі -647 Кв.29, УПИ Vі-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ Іі-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Червен Бряг, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Нови Хан:   037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река Пи 037018, В.З. Побит Камък,УПИххіv-27 Кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, Вилна Зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил И Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, Пи 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, Ул.Борова Гора №8, УПИ Vі-66, Кв 86, УПИ І-135 Кв.20, УПИ Іі-378, УПИ Іх-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Нови Хан:   037044, В.З Побит Камън М. Търнавска Река Пи 037018, В.З.Побит Камък, Вилна Зона Побит Камък, Геренска, Здравец, Калоян, Марица, Оборище, Пи 319005, Побит Камък, Рила, Студеница, Юрий Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Нови Хан:   Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Върба, Геренска, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Калоян, Лозенска Планина, Люлин, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Средна Гора, Студеница, Съединение, Трета, Търнава, УПИ Vі -647 Кв.29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Нови Хан:   Вилна Зона Побит Камък

На 14.01.2019 г. /12:00 - 14:15 ч.; 12:15 - 14:15 ч./ -  Нови Хан

На 16.01.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Огняново, Общ. Елин Пелин:   Кв.32,УПИ.Xiv-148

На 17.01.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Петърч:   Кап.Петко Войвода, Първи Май

На 17.01.2019 г. /11:45 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Равно Поле:   Пи 039003, .Ул.Равнополска Пролет №18, II-27 Кв.69, Ix-16 Кв.66, V-27 Кв.69, V-280,Кв.31, V// Кв.28, Xvi-333, Кв.46, XxvIII-346 Кв. 39, Акация, Бариовска, Благой Кръплев, Букет, Васил Левски, Венера, Верила, Геренска, Градинарска, Двора На Дзс, Дереджик, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Латинка, Лилия, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Пет Могили, Пи 025030, Поляна, Равно Поле Кв.68, Равнополска Пролет, Синчец, Славянска, Теменуга, Топола, УПИ I,Кв.58, Ул.Верила, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ Vi-196024 Кв.516, УПИ Xxv-205 Кв  39, УПИ Xxvi-205 Кв.39, УПИ І-6 Кв.66, УПИ Хіі-16, Кв.66, УПИvіі-16,Кв.66, УПИvііі-16,Кв.66, Урожай, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна, Шопска

На 16.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:30 ч./ -  Столник:   XIII-178, Кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9, УПИ -272

Община Етрополе  

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бойковец:   УПИ-І-142

На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе:   І, Кв.16, 27-Ми Ноември, Кв. 178, Кв.178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет

На 16.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе:   114, 27-Ми Ноември, Iv,Кв.86,Гр.Етрополе, Vi, Кв.73, Акация, Александър Атанасов, Александър Спасов, Александър Стамболийски, Батак, Бенковски, Варовитец, Васил Левски, Васил Петлешков, Владимир Заимов, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Гладстон, Двадесет И Седми Ноември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина И Цеко Костови, Елаците, Здравец, Иван Вазов, Йорданка Чанкова, Квартал 73, Кирил И Методи, Китката, Любен Каравелов, Люляк, М.Равнище №210042, Максим Горки, Малина, Малки Искър, Марийка Гаврилова, Марко Марков, Мико Лаков, Младост, Недялко Йосифов, Никола Вапцаров, Никола Михайлов, Оборище, Опълченска, Осем, Отец Паисий, Партизански, Пионер, Победа, Прогон, Пролет, Пролетарска, Раковска, Руски, Свищи Плаз, Софроний, Спортист, Стефан Караджа, Сто И Втори, Сто И Четринадесети, Столетов, Тодор Доков, Тодор Пеев, Трети Март, УПИ-І -Парк, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чертиград, Четвърта

На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе:   128, 27-Ми Ноември, Акация, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Антонов, Георги Бакалов, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Мария Мишева, Марко Проданов, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Партизански, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Славяни, Спортист, Сто Двадесет И Осми, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица

На 15.01.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Етрополе:   145006, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово

На 17.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе:   Iv,Кв.86,Гр.Етрополе, Батак, Варовитец, Васил Петлешков, Двадесет И Седми Ноември, Здравец, Китката, Любен Каравелов, Марийка Гаврилова, Мико Лаков, Младост, Никола Михайлов, Осем, Партизански, Победа, Прогон, Пролет, Свищи Плаз, Софроний, Четвърта

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе:   Батак, Варовитец, Васил Петлешков, Двадесет И Седми Ноември, Здравец, Китката, Любен Каравелов, Марийка Гаврилова, Мико Лаков, Младост, Никола Михайлов, Осем, Партизански, Победа, Прогон, Пролет, Свищи Плаз, Софроний, Четвърта

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:16 ч./ -  Етрополе:   Вилна Зона Рибарника

На 14.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе:   В/Ст Военни

На 15.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Етрополе:   Кв. 178, Кв.178, Осем

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе:   Ф-Ма Медикет

На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правец:   Опълченска

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:16 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе:   194005, XvIII-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15

На 15.01.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Етрополе:   194005, XvIII-14, Кв.2, Парцел Х-19, Кв.15, ХvIII, Кв.19

На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  С.Ямна

На 15.01.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ямна:   Мах.Златичора, Мах.Черти Град

Община Ихтиман  

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бузяковци:   Махала Поповци

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Махала Поповци

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Белмекен, Витоша, Иглика, Искър, Люляк, Мизия, Плиска, Рила, Роса, Теменужка, Цар Освободител, Явор

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Братя Миладинови, Егерика, Иван Вазов, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Свети Княз Борис 1, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Съединение, Търново, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Освободител, Шести Септември

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Генерал Гурко, Иван Вазов, Йордан Цонев, Оташлия, Пенчо Славейков, Полковник Борис Дрангов, Свети Софроний Врачански, Цар Освободител, Шести Септември

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Пауново:   П-Л І-84, Кв.15а, Махала Поповци, Поповци Пи 028069, УПИ Xi-35,Кв.4

На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Поповци, Общ. Ихтиман:   УПИ Іі-91, Кв.13

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Костенец  

На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица:   Махала Пердова, Пердова

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ -  Гуцал:   Iv  Вк.3а

На 16.01.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   VII-95,Кв.17, Вилна Зона, Деница, Курорт Долна Баня, Търговска, Явор

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Васил Левски, Ведрина, Витан Витанов, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Дъб, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Ибър, Иван Вазов, Иглика, Илинденско Въстание, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Клен, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малина, Малиново Поле, Маришка, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Септемврийци, Сергей Румянцев, Синчец, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Трепетлика, Търговска, УПИ II Кв.83, Хан Аспарух, Хвойна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Явор, Ягода, Ясен

На 16.01.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Ибър, Иван Вазов, Малина, Оборище, Опълченска, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Септемврийци, Търговска, Христо Ботев, Ягода

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ -  Долна Василица

На 16.01.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   VII-858, Кв.68, Акация, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Иван Вазов, Изгрев, Искра, Калинка, Кокиче, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Първенец, Рила, Самуил, Свети Георги, Свобода, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Бор, Вароша, Георги С.Раковски, Здравец, Иван Вазов, Искър, Китка, Константин Костенечки, Любен Каравелов, Марица, Пипериче, Радост, Република, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил И Методий, Христо Ботев

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Боровец

На 16.01.2019 г. /08:30 - 14:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ -  Марица:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 2-Ра, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ -  Радуил:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 2-Ра, 3-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 16.01.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 14:15 ч./ -  Самоков:   3-Та

Община Костинброд  

На 15.01.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Божурище:   Европа, Ктп Булет, Максим Горки, УПИ Іх-75,76, Кв.8, Кв.Максим Горки, Хан Кубрат, Цар Борис Първи

На 14.01.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Голяновци:   Георги С. Раковски, Местн.Ул.Централна, Ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Хvі-219, Кв.13

На 15.01.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Гурмазово

На 15.01.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Костинброд:   Обединена

Община Правец  

На 14.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, Васил Левски, Вълко Цолов, Генерал Раух, Младост, Никола Проданов, Трети Март, Цветко Вълков

На 17.01.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Владин Рът, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 14.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 16.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.01.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

Община Сливница  

На 14.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 16.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 17.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 18.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Алдомировци:   16-Та, Алдомировска (Г.Димитров), Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 14.01.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Гълъбовци:   17 Та, 20-Та, 7 Ма

На 15.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Сливница

На 14.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 16.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 17.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 18.01.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

 

 

Област Видин

Община Видин  

На 15.01.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Буковец, Общ. Видин:   119002, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 15.01.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Видин

На 15.01.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:   1519,Кв.115, 23 Септември, I -248 , Кв.24, II-1045 Кв 99, III . Кв111, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Вида, Безименна, Беляев, Боян Чонос, Васил Левски, Видбол, Виктор Юго, Вит, Витоша, Войнишка, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Девети Септември, Десети Конгрес, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Иван Вазов, Искър, Ком, Комсомолска, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Мир, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Парцел 2 Квартал 111, Плиска, Ровно, Родопа, Седемнадесет Партизани, Смирнов, Средец, Стара Планина, Страцин, Струма, Тома Костов, Търнянска, УПИ 2-308 Кв.29, УПИ VIII -Кв.115, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Юрий Гагарин

На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Иново:   547 Кв 51, Бдин, Битоля, Бяло Море, Димитровски Завет, Добруджа, Осма, Първа, Смърданска Битка, Солун, Тимок, Трета, Четвърта

На 14.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Капитановци:   019071, Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета

На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новоселци:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Път 14, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет И Седма, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 15.01.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Търняне:   Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Макреш  

На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Толовица:   Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин

 

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 16.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Баба Тонка, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Иванчо Съйнов, Климент Охридски, Крайбрежна, М.Лесопарка Екатте 07702, Месност Трънския Баир, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Страхил Войвода

На 17.01.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Водотечна, Димитър Благоев, Климент Охридски, Любен Каравелов, Сребрена, Стефан Караджа, Хан Крум

На 17.01.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Димитър Благоев, Дунав, Климент Охридски, Крайбрежна, Хаджи Димитър

Община Враца  

На 16.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца:   Ален Мак, Бистрец, Бистрица-Б, Ботуня, Гаврил Бистричанин, Касината, Манастирска, Мътница, Славов Дол, Стоян Орловски, Суходолска

На 15.01.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Враца:   Втори Юни, Ген. Леонов

На 16.01.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Враца:   Ген. Скобелев, Георги Бързашки, Мито Бояджиев, Хаджи Димитър

Община Мездра  

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Бовска Габровница

На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Ввз Люти Брод

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Еленов Дол

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Елисейна:   Безименна, Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Зверино:   Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил И Методий, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люлин, Местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Злидол:   Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Игнатица:   1-Ви Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Лютиброд:   3-Ти Юни, V 608, Xi-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, Местност Парка, Местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Мездра:   Георги Кирков, Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил И Методий, Христо Ботев

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра:   Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, Извън Регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Очиндол:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, Махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ребърково:   Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

Община Мизия  

На 15.01.2019 г. /08:20 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бутан:   Вихрен, Ген. Гурко, Гео Милев, Гроздан Пешов, Димитър Борисов, Здравец, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Камчия, Местност Лъката, Надежда, Никола Петранин, Петър Костов, Радойково, Цар Калоян

На 15.01.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия:   Александър Якимов, Дафинка Чергарска, Жил.Комплекс Кцх, Младежко Общежитие На Кцх, Петър Атанасов, Пирин, Преспа, Хаджи Димитър

На 18.01.2019 г. /08:20 - 12:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия:   Врачанско Шосе

На 15.01.2019 г. /08:20 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия

Община Роман  

На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Караш:   Почивен Дом Бунгалата

На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Кунино:   Акациите, Георги Ив.Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница

На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Мизия:   Александър Якимов

На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Радовене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил И Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XvII-35, Кв.4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Роман:   Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жил.К-С Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка

На 18.01.2019 г. /08:15 - 08:45 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Стояновци, Общ. Роман:   Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, Местност Пладнището, Местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, УПИ ХІІІ-292, Кв.22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка.

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

 

 

                     
 

 

 

Реклама / Ads
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания.

Моля, подкрепете ни.
Visa Mastercard Visa-electron Maestro PayPal Epay Donate now
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Близо 20% по-високи товари отчете ЧЕЗ Разпределение през почивния 6 януари 0| 3040 |07.01.2019 . Нерегламентирани изкопни дейности в столицата за 2-ри път оставиха без ток клиенти на ЧЕЗ Разпределение 0| 3181 |03.01.2019 . Нерегламентирани изкопни дейности оставиха без ток клиенти на ЧЕЗ Разпределение в Герман, Кокаляне и Панчарево 0| 3027 |03.01.2019 . На китайски информират русенци за разписанието на автобусите 3| 3548 |28.12.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads

НАЙ-ЧЕТЕНИ

    Реклама / Ads

    БЛОГОВЕ