Сряда, 21 Ноември 2018, 10:47
Frognews
0| 2954 |13.07.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 - 20 юли 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

София град

Община БАНКЯ  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Александър Стамболийски, Витоша/М.Палаузов/, Листопад/Пирин/, Пирот, Сочи, Странджа, Христо Смирненски

На 17.07.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   11-та, Банкя, Вискяр, Майор Коста Паница/Толбухин, Персенк, Тенев Баир,  УПИ XVI-1716,KW 145, Христо Ботев

На 17.07.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Челюстница:   Петнадесет

На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Махала Клисурска

На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Златуша:   Вилна Зона Витошица

На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Столична:   2-ра, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканска, Манастирска, Махала Витковица, Махала Плоча, Махала Радово, Махала Щетница, Панорама, Старо Село

На 18.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна, Георги Сава Раковски, ХІІІ-459в, Кв.63

На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   XXVI-331 Кв.159, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Клисурска

На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Захари Стоянов

Община ВИТОША  

На 19.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Владая:   Пернишко Шосе, Плиска, Приплат, Шаварница

На 16.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:   10-та /Кв.Симеоново/, 11-та /Кв.Симеоново/, 13-та /Кв.Симеоново/, 2-ра /Драгалевци/, 2-ра /Кв.Симеоново/, 22/Кв.Симеоново/, 3-та /Кв.Симеоново/, 4-та /Кв.Симеоново/, 5-та /Кв.Симеоново/, 7-ма /Кв.Симеоново/, 8-ма /Кв.Симеоново/, X-704, Боримечка, Бяла Черква, Митрополит Партений Зогравски, Росен, Чичовци

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   230-та, VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, Александър Пушкин, Будилник, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Велики Прелом, Ген. Кутузов, Драгалевци, Драгалевци, УПИ IX-1316,Кв.105, Калето, Капина, Маестро Георги Атанасов, Маестро Георги Атанасов, Никола Петков/П.Напетов/, Отец Генадий, Отец Генадий, Панайот Пипков, Панайот Пипков, Преки Път/Димитър Монов/, Св.Наум /Драгалевци,  УПИ І-294 , Кв. 107, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 16.07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 16.07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   Йоан Кукузел/418/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 17.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:   71-ва /Кв.Симеоново/, 732-ра/Витоша/, 74-та, Боянско Езеро, Братя Бъкстон, Брезовица, Живата Вода, Кв. Бояна  УПИ ІІ - 493 Кв.2, Момина Скала, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Сборище, Сговорна Дружина, Севастократор Калоян/Алекса

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   230-та, VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Драгалевци, УПИ IX-1316,Кв.105, Калето, Капина, Маестро Георги Атанасов, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Отец Генадий, Панайот Пипков, Панайот Пипков, Св.Наум /Драгалевци,  УПИ І-294 , Кв. 107, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 17.07.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  София:   Калинка

На 17.07.2018 г. /11:15 - 16:15 ч./ -  София:   Горска Ела

На 18.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:   Драгалевци, Еловица  /Кв. Драгалевци/, Захари Зограф

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   230-та, VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, Александър Пушкин, Байкал, Бояна, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Драгалевци, УПИ IX-1316,Кв.105, Калето, Капина, Маестро Георги Атанасов, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Отец Генадий, Панайот Пипков, Панайот Пипков, Св.Наум /Драгалевци,  УПИ І-294 , Кв. 107, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Никола Петков/П.Напетов/, Пирин, Цар Борис III / Красна Поляна, Цар Борис III/Девети Септ.

На 18.07.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:   230-та, В.З. Симеоново - Драгалевци, Захари Зограф, Капина, Кимчовец, Крушова Градина, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 18.07.2018 г. /10:15 - 16:15 ч./ -  София:   Околовръстен Път

На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   230-та, Ix 1339.1378 Кв.3 В.З.Панорамен Път-Спец.Нужди-Беловодси Път, VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, Боянска Песен/774/, Бял Равнец/621-ва/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Васил Чекаларов, Драгалевци, Драгалевци, УПИ Ix-1316,Кв.105, Калето, Капина, Маестро Георги Атанасов, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Отец Генадий, Панайот Пипков, Панайот Пипков, Панорамен Път, Петко Войвода, Св.Наум /Драгалевци,  УПИ І-294 , Кв. 107, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 20.07.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   1-ва, 154-та /В.З. Симеоново-Драгалевци/, 416/Драгалевци/, Ален Път, Българска Легенда/416/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Захари Зограф, Крушова Градина, Свети Горазд,  УПИ XVII-1054,Кв.916

На 20.07.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  София:   1-ва, 319-та, 405/Драгалевци/, 415-та, 415/Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, За Буквите/415/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина, Симеоново, Хилендарски Манастир/417/В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 20.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Братя Бъкстон, Бъкстон, Ген. Суворов

На 21.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Войводина Могила

Община ИЛИНДЕН  

На 20.07.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:   Илинден, Найчо Цанов, Пиротска/Трети Април/, Тодор Александров/Н.Цанов/

Община ИСКЪР  

За периода 20-21.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гара Искър, Гара Искър, Младост 4, Подпоручик Йордан Тодоров

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба, Тирана

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба , Тирана

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Красна Поляна I Част

На 16.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:   Никола Мушанов

На 17.07.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ -  София:   Западен Парк/Христо Михайло, Суходолска

Община КРАСНО СЕЛО  

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Лерин

На 17.07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София:   Браила/Горник/, Грамада, Пирински Проход, Подуево, Солун, Топли Дол

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Пирински Проход, Пирински Проход, Природа

На 18.07.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София:   Хиподрума, Цар Борис III/Девети Септ.

На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Родопски Извор, Света Марина/Бандера/, Солун, Урвич

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Витоша

На 21.07.2018 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  София:   Данаил Дечев, Козяк

Община ЛЮЛИН  

На 19.07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ген. Асен Николов/Ив.Ботев/, Люлин

Община МЛАДОСТ  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 2

На 17.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:   Цариградско Шосе/Тракия/

На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 3

На 20.07.2018 г. /09:45 - 14:15 ч./ -  София:   1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 16-та /В.З.Малинова Долина/, 2-ра /Ж.К.Бункера/, 25-та /Ж.К.Бункера/, 532, 6-та /Ж.К.Бункера/, Бистришко Шосе, Липа, Луда Река, Малинова Долина, Ул. Широки Път

Община НАДЕЖДА  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./   На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  София:   Рожен

На 19.07.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  София:   Рожен, Рожен

Община НОВИ ИСКЪР  

На 18.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Доброславци:   Летец

На 17.07.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Нови Искър:   Додо Наков/Георги Токев/

На 17.07.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София:   Славовица

На 18.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кътина:   013173, 1-ва, 41010.4479.530, Акация/Венко Рашков/, Ален Мак, Балкан, Бор/Партизанска/, Брадковица, Братковица  УПИ VІ-800 Кв.66, Бунтовник, Детска Песен, Дъбиците, Еделвайс/Шопски Парт.Отряд/, Езеро/Васил Коларов/, Здравец, Здравчи Камък, Иглика, Кв.20, Климент Охридски, Кокиче/Окт.Революция/, Лале, Латинка, Летец, Локомотив, Местн.Теменуга, Местност Алула, Местност Братковица, Местност Малио Дол, Местност Манастирчето, Местност Червена Река, Миньор, Младежка/Комсомолска/, Моста, Никола Христов, Пи 41010.4890.172, ПИ 41010.4479.98, ПИ-38079, Р-Н Нови Искър, ПИрамидите/Никола Желязков/, Площада, Професорска, С-У Черквата На ПИрамидите, Синия Вир, Сливница, Хайдути, Христо Ботев/Георги Димитро

На 18.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Нови Искър:   41010.4901.19, Билка, Голо Бърдо, Еделвайс, Искърско Дефиле, Космонавт, Крушетата, Кътински Път, Летец, Ливадски Път, Малко Бърдо, Перла, Смагово/Прогрес/, Христо Ботев/23 Септември/, Чавдар Войвода/Чавдарци/

На 18.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:   Лале, Миньорска

Община ОБОРИЩЕ  

На 17.07.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София:   К.Стоилов

На 18.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:   Марагидик/Симеон Славов/

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 19.07.2018 г. /11:30 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино:   Искър/В.З.Пладнище/

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 16.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:   Никола Петков/П.Напетов/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 17.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   8-ми Март, XXIV-1656 Кв.92, Алеко/15-та/, Бистришко Бранище, Букет, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Манастира, Върла Поляна/111-та/, Дъбова Гора, Калина/44-та/, Капина, Космонавт, Малина, Момин Проход, Росица, Синигер,  УПИ IX-3634,3635, Кв.97, Черни Връх, Чучулига, Ябълкова Градина, Янчовска Река

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   в.з.Ярема Поз Имот 4

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   Махала Велчева

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:   в.з. Ярема, Ярема

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-ва, 2-ра/278/

На 16.07.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Акация/43/, Вилна, Лилия, Местн.Крушите, Съединение/Георги Димитров/,  УПИ І-141001 кв.178 Р-Н Панчарево, Шипка/59/

На 16.07.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Шипка/в.з.Беликата/

На 16.07.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Съединение

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Казичене:   Фабрика Чипита

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман:   Дружба/23-та/

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   22-ра, Бор, Васил Левски/9 Септември/, Косанин Дол, Лъката, Местност Косанин Дол, Мечта

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Панчаревско Езеро

На 17.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Ябълкова Градина

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Бистришка Четворка/68-ма/, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Клисурговец/Йордан Апостоло, Люляк, Младен Ангелов/39-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Тинтява/36-та/, Чемшир, Ягода/56-та/

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   44063.6207.817, Детелина/91/, Лозенска Планина/20/, Пл.№2621, Кв.1, Рашовец, Стопански Двор, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Панчарево:   Местн.Ефенди Мост

На 18.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Караджин, ПИ 44063,6229,3170, ПИ 44063,6216,3202, Съединение/Георги Димитров/

На 19.07.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Горски Път

Община ПОДУЯНЕ  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Витиня 3

На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Христаки Павлович 37

Община СЕРДИКА  

На 17.07.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  София:   Бенковски, Биримирци, Зеленска, Календерска, Лазар Михайлов/Хр.Манов/, Поп Георги Величков

Община СЛАТИНА  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Кадемлия 6

На 17.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Каймакчалан 49, Околчица 27а

На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Атанас Узунов 45-47

На 19.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Бул.Шипченски Проход 168

На 19.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Попова Шапка/Станка и Любен  47

Община СРЕДЕЦ  

На 18.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Васил Левски

Община ТРИАДИЦА  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Баба Неделя, Димитър Манов, Златни Врата, Йордан Йовков, Кестенова Гора, Костина

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Краище/Тодор Атанасов/, Твърдишки Проход, Тулча/Петър Богданов/, Хайдушка Гора

На 18.07.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  София:   Уилям Гладстон

На 18.07.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София:   Алабин И.Вл., Бистрица, Солунска/Васил Коларов/, Христо Ботев

София област 

Община Божурище  

На 18.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Гурмазово:   Стопански Двор

Община Ботевград  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Оборище, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Преслав, Синчец, Софрони Врачански, Страншки Рът, Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Цар Освободител( 17 Ятаци)

На 16.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 16.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 16.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Божко Божилов, Опълченска

На 16.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Гурко, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Иглика, Люляк, Малчика, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Розова Долина, Славейков (Васил Коларов), Стара Планина, Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 16.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс

На 16.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   ПИ №027070

На 16.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе,  УПИ III-25 Кв. 4

На 16.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, ПИсана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 16.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 16.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 16.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила, ПИ №055008

На 16.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 16.07.2018 г. /11:45 - 12:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Боженица:   319004, ДолаПИщето, Махала Брусен, Махала Плоча, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41

На 16.07.2018 г. /11:45 - 12:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   За Провеждане На 72-Часови ИзПИтания

На 16.07.2018 г. /11:45 - 12:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 18.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 18.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото  УПИ Іі Кв.117, извън регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 18.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 18.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги ПоПИванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 18.07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, извън регулация, До Гр.Правец

На 18.07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Сираковско

На 18.07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона

На 18.07.2018 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов

Община Горна Малина  

На 16.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./ -  Горна Малина:   101, Блокове

На 16.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./ -  Негушево:   068010, Vііі-3 Кв.2 СПИрка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3,  УПИ Vі-76, Кв.11,  УПИ XI-185, Кв. 18,  УПИ Іі-16, Кв.2,  УПИ ХVііі-195, Кв.18,  УПИ ХіV-157, Кв.18,  УПИ-87

На 16.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Саранци:   Iх-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади,  УПИ І Кв.37

На 16.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осоица:   М.Мандрите-Катлъка

На 16.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Макоцево:   В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад.Район 232, ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо,  УПИ II-49, Кв.3,  УПИ ХII -176 Кв. 31

На 16.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч.; 16:15 - 16:45 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Чеканчево:   II-289, Кв.32, VI-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л ХVіі, Им.Пл.№317, Кв.24,  УПИ Хх-246,Кв.11

На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Байлово:   VI Общ Кв 1

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Горна Малина:   101

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Негушево:   068010, Vііі-3 Кв.2 СПИрка Негушево, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3,  УПИ VІ-76, Кв.11,  УПИ XI-185, Кв. 18,  УПИ ІІ-16, Кв.2,  УПИ ХVІІІ-195, Кв.18,  УПИ ХІV-157, Кв.18,  УПИ-87

На 19.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Белопопци:   ПИ 035049-Нива Земед.Земя, III-354, Кв. 34, Vі-266, М.Чукарката,Имот№027006,  УПИ XII-256 Кв. 12,  УПИ Ііі-324, Кв.35,  УПИ ІІІ-43, 44,  УПИ ІХ-Общ,Кв.40,  УПИ ХІХ-346 Кв.25

На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Байлово:   II-274 Кв.31, III-366,Кв.41, ПИ048007

На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Иван Вазов

На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Байлово:    УПИ-XV-110,Кв.25

Община Елин Пелин  

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Витиня, ПИк

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горна Малина

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горно Камарци:   . УПИ VI-61 Кв 11,  УПИ VI-38, Кв.7

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долно Камарци:   VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 Кв.14, Четвърта

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Негушево:    УПИ 9 - 020019

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Осоица:   10, 33-та, III-271 Кв.37, XI-400 Вилна Зона, XxV-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28,  УПИ IV-249, Кв.22,  УПИ XI-317, Кв.39,  УПИ Х-404 Кв 1,  УПИ Хііі-373,Кв.34

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Столник

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39,  УПИ,  УПИ I-390, Кв.47,  УПИ V-467, Кв.30,  УПИ VII-309, Кв.52,  УПИ Vі-275, Кв.39

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 16.07.2018 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  Нови Хан:   Местност Милковица

На 16.07.2018 г. /13:15 - 15:00 ч./ -  Потоп

На 17.07.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ботевград:   ПИк

На 18.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Максим Горки, Новоселци, Пазар Автогара, Синчец, София, Стара Планина,  УПИ 1-161165,  УПИ Х-292,Кв.23, Цар Симеон, Чаталджа

На 18.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Елисейна:   Безименна

На 18.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Борис I, Васил  Априлов, Калоян, Климент Охридски, Околовръстен Път,  УПИ XIx-164, Кв.32, Хан Аспарух, Цар Симеон

На 18.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Копривщица:   Любен  Каравелов

На 18.07.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   196014, II-242,Кв. 6а, III-242 Кв 6а, Битов Комбинат, Граничар, Искър, Керамик, Левски, Марица, Местн.Гара Елин Пелин, Път 105, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Трепетлика,  УПИ Хіі-278,Кв. 4, Ххі-Общ,Кв.5, Ххііі Кв. 5, Цар Симеон, Шипка

На 18.07.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Акация, Алеко Константинов, Верила, Витоша, Граничар, Елин Пелин, Искър, Керамик, Левски, Мак, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Цар Симеон, Шипка

На 18.07.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Нови Хан:   Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, Върба, Геренска, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Калоян, Марица, Мургаш, Николина Здравкова, Оборище, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Рила, Самуил, Студеница, Съединение, Трета, Търнава,  УПИ Vі -647 Кв.29, Червен Бряг, Шипка, Юрий Гагарин

Община Ихтиман  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селянин:   П-Л Іі,Кв.11,  УПИ Vііі-255, Кв.27,  УПИ Хііі-116, Кв.31

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:15 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Боерица:   ПИ640030,640027,  УПИ Vі-111, Кв.16,  УПИ Іі-124, Кв.13

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:15 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Веринско

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:15 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман:    УПИ IV-103 Кв 27, П-Л Хі-39, Кв.4

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:15 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Ихтиман:   Предгарова

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:15 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Бузяковци:   Махала Поповци

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Вакарел:   Махала Поповци, Чешма Ангелина

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Костадинкино:   Мах.Семковци  УПИ ХVі-88, Кв.12, Махала Брънковци, Махала Полиовци, Махала Семковци, Махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Пауново:   V-142,Кв.23, П-Л Vііі-198, Кв.15, П-Л І-84, Кв.15а, Махала Поповци, Поповци ПИ 028069,  УПИ III-220, Кв.Ихтиман,  УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата,  УПИ V-129 , Кв 21,  УПИ XI-35,Кв.4,  УПИ XxV-114, Кв.20

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Поповци, Общ. Ихтиман:    УПИ Іі-91, Кв.13

На 17.07.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Вакарел:   Чешма Ангелина

На 17.07.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Пауново

На 17.07.2018 г. /09:30 - 12:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман:   П-Л ІV-109, Кв.8, Парцел Vіі-59, Кв.20,  УПИ 9-128 Кв 5,  УПИ ІV-165, Кв.24

Община Костенец  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина Сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Явор

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Горна Василица:   Махала Нова, Махала Гледжова, Махала Нова, Махала Пердова, Нова, Пердова

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Долна Баня:   Търговска

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Василишка

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Очуша:   Мах.Каменчанска, Мах.Кулева, Мах.Кьосева, Мах.Мартинска, Мах.Шатърска, Мах.Шехтова,  УПИ ХV-39,Кв.7

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Подгорие:   П-Л XIx, Кв. 6,  УПИ ХіV-174, Кв.20

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:   I-245 Кв. 11, К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв.7, Пчелински Бани, Ул.Рила,  УПИ III-3 Кв. 1,  УПИ XII-270,  УПИ-425, Кв.1, Ххіі-419

На 16.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Очуша:   Мах.Каменчанска, Мах.Кьосева, Мах.Мартинска, Мах.Шехтова,  УПИ ХV-39,Кв.7

На 18.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Вилна Зона, Водопада, извън регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, ПИпериче, Самуил

На 18.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С.Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Инчовица, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, ПИпериче, ПИрин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен

На 18.07.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Изгрев, Юрукова Поляна

На 18.07.2018 г. /08:45 - 15:15 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Долна Василица:   Махала Гергичка, Махала Шуманска

На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Екзарх Йосиф, Марица, Стадионна, Шипка

Община Костинброд  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Акация, Драва, Заяковица, Извор, Кокиче, Маслово, Славянска

На 16.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Герена, Елин Пелин, Йордан Йовков, Обединена, Патриарх Евтимий, Славянска, София, Стефан Караджа,  УПИ Ххх-3981 Кв.154, Хаджи Димитър

На 17.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, ПИ 3675,Кв.99а, Райна Княгиня, Славянска,  УПИ III Кв.100,  УПИ XII Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 17.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Детелина, Димчо Дебелянов, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Розова Долина, Христо Смирненски

На 18.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Дванадесети Април, Жп Кантон, Липа, Малина, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Средна Гора,  УПИ XVI 2844 Ul 91, Фондови Жилища, Цар Самуил, Цветна

На 19.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов

На 19.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Александър Стамболийски, Букет, Крайбрежна, Лилия, На Площада В Селото, Патриарх Евтимий, Синчец, Славянска, Тодор Спасов, Тунджа,  УПИ Vі -3723 Кв.173, Янтра

На 20.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Еделвайс, Местност Бачийте, Момина Сълза, Обединена,  УПИ-ХVII-1758, Шияковци  УПИ 38978,38 Кв.42

На 20.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   IV-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци

Община ПИрдоп  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  ПИрдоп:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Димов, Княз Борис І, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Тодор Каблешков, Тодор ПИрдопски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

На 16.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 16.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Златица:   Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация

На 16.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:   Махала Брестака, Махала Илинден, Махала Преспа, Махала Хвърчил, Махала Черковище,  УПИ ХVііі-117, Кв.6

На 16.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Карлиево

На 16.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Мирково:   000592 Местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, Местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 16.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:   Махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв.12, Х-97, Кв.24

На 16.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Смолско:   Кв.33  УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21

На 16.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Църквище:   V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 16.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:    УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Местност Бостанлъка, Местност Кьойдере, Местност Чамдере, Местност Шумето, Местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 16.07.2018 г. /10:15 - 12:15 ч./ -  Челопеч:   Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 17.07.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  ПИрдоп:   Александър Груев, Димитър Савов, Доктор Марков, извън регулация, Панагюрско Шосе, Скока

Община Самоков  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:    УПИ -I Кв.65,  УПИ VII- 82, Кв.5

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Бистрица, Бяла Поляна, Георги Бенковски, Захари Зограф, Захари Хаджигюров, Кирил и Методи, Климент, Манастирска, Местност Мечката, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Митрополитска, Никола ОбразоПИсов, Отец Паисий, Рила Планина, Розова Долина, Скакавец, Христо Смирненски

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Ул. Здравец

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 10:30 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Алино:   П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48,  УПИ I-345, Кв.18

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Белчин:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. XI, Кв. 57, Община Самоков,  УПИ 100592 и  УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град,  УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Доспей:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Площада

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-ва, 52-ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, XVIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп II,Кв.58

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Поповяне:   ПИ 000368

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Продановци, Общ. Самоков:   040171,040187

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Райово:   1-ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, ХV  Кв.53

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Рельово:   №000527, извън регулация,  УПИ -I Кв.65,  УПИ VII- 82, Кв.5,  УПИ Vі-135,Кв.10

На 16.07.2018 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Ярлово:   . УПИ Хіі-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 42-ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, ПИ 013001 Местност Св.Петка, ПИ №578, Стоп.Двор,  УПИ XVI Пл.260 Кв.16

На 16.07.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Белчин

На 18.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков:   М-Ст Лавандула , Общ.Самоков

На 18.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:   128,Кв.16, Ix-302, Kw.41, XxIII, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв.5

На 18.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долни Окол:   П-Л 150 Кв. 19,  УПИ Vі-162, Кв.20

На 18.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Панчарево:   ПИ000733,Яз.Искър,М.Коеджик

На 18.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър

На 18.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, Местност Татарски Брод

На 18.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Лавандула, Местност Пашо, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Язовир Искър

На 19.07.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Бели Искър:   1-ва

На 19.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Венковец:    УПИ III-28 Кв. 4

На 19.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман:   093360,М.Шабан Дере

На 19.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ихтиман:   Местност Ушите

На 19.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Полянци

На 19.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:   22472.7449.174

На 19.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков

На 19.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Грънчар, М. Катранджията, Имот 65231.915.100, Местност Шишманово, Местност Язовир Искър, Софийско Шосе

На 19.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Своде

На 19.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане

На 19.07.2018 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Черньово:   V-68, Кв.24,  УПИ IV-146 Кв 17,  УПИ ХVі-6,Кв.1,  УПИ ХіV-105, Кв.16

Община Своге  

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Луково

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Губислав

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Дружево

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге:   Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, Мах.Радеж Тп Равна Нива, Махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Левище

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Миланово, Общ. Своге:   Васил Левски, Ком, Мах.Кат, Мах.Мъжев Дел, Мах.Ръжища, Мах.Свражен, Мъжев Дел, Ропотамо, Стара Планина,  УПИ-XV-46

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Оплетня:   Парцел V-94, Кв.3

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  София:   Костенски Водопад/Васил Дим

Община Сливница  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, КаПИтан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин

На 17.07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Драготинци

 

Перник 

Община Брезник  

На 19.07.2018 г. /12:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 16:30 ч./ -  Бабица:   С.Бабица

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Станьовци

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезнишки Извор

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ноевци

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:   Александър Филипов, Владо Захариев, Георги Стефанов, Гоце Делчев, Иглика, Макаренко, Могилица, Нестор Петров, Яне Сандански

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци,  УПИ ІV-105, Кв.40

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  СоПИца

На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гърло:   Общ.Брезник

На 19.07.2018 г. /12:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.502.39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, извън регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Шипка

На 19.07.2018 г. /12:00 - 16:30 ч.; 12:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоз:   П-Л ХіV-110, Кв.13

Община Земен  

На 16.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Горна Глоговица:   Мтп Банков Рид

Община Ковачевци  

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Байкалско:   084033

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Буново, Общ. Кюстендил

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Дебели Лаг

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Драгомирово, Общ. Радомир

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Егълница:   П-Л VI-70, Кв.8,  УПИ IV,Кв 12,  УПИ XII-197,198  Кв. 28

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:   Махала Канджулица, Махала ПИриница,  УПИ V-138 Кв.24,  УПИ VII-69, Кв.13

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Калище:   IV-278,Кв.29а,  УПИ VI-260, Кв.15,  УПИ ХIII-239, Кв. 20

На 16.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Углярци

На 16.07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:   Махала ПИриница

Община Перник  

На 16.07.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Батановци:   Александър Стамболийски, Батан Войвода, Васил Левски, Граово, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 16.07.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 20.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 15:40 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове На Р-К Тева, Велчова Завера, Кв. Тева, Кв. Тева,  УПИ XI, Кв.193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание

На 16.07.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 20.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:40 ч./ -  Перник:   1-ва, 104, 105, 14-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Бродо, Димова Махала, Елена, Кв. Радина Чешма,  УПИ 110, Кад. Район 623, Козлодуи, Къкринско Ханче, Мадара, Парижка Комуна, Перущица, ПИрдоп, Преслав, Радина Чешма, Радина Чешма  Имот 611-406, Република, Рудничар, Св.Св.Кирил и Методий, Силистра, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Христо Смирненски, Чипровско Въстание

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Перник:   Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск,  УПИ IV, Кв.21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах.Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 16.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Перник:   Изток, Карл Маркс, Луганск, Мах.Портарева, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 16.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Рударци:   Бели Брег, Божур, Бор, Ген.Столетов, Гурко, Добрич, Дренов Дол, Захари Зограф, Иван Вазов, Йовчова, Кирил Пчелински, Кракра, Лопянска Гора, Мария Луиза, Москва, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Презвитер Козма, Пчелинска, Рудничар, Св. Иван Рилски, Скобелев, Стримон, Темелко Ненков,  УПИ І-1427 Кв.80б, Цветaна Живкова, Черни Връх

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Георги Мамарчев, Димова Махала, Хумни Дол

На 16.07.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Кладница:   Вилна Зона, Еделвайс, Иглика, Лале, Латинка, Мак, Матница, Разкръске, Тинтява, Хан Крум, Хемус, Цар Самуил

На 16.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Даскалово:   Втора

На 16.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Никола Парапунов, Танчовица, Хемус

На 16.07.2018 г. /13:15 - 16:30 ч./ -  Перник:   Караманица

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Изток, Клемент Готвалд, Мошино, Юрий Гагарин

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Горна Диканя:   X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, ПИ203,  УПИ І-1517 Кв.211,  УПИ Х-1306, Кв.165

На 17.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Долна Диканя:   884 Кв.67а и 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Градините, Кв. 72,  УПИ V-955, 954,  УПИ IV-838,Кв.62,  УПИ Ix=883 Кв 67а,  УПИ VII- 852, 854 Кв.65,  УПИ XI-261, Кв.40,  УПИ XIII-990,  УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 17.07.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Перник:   Бродо, Димова Махала, Козлодуи, Струма

На 17.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Перник:   Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск,  УПИ IV, Кв.21, Изток, Кадиевка, Луганск, Рашо Димитров, Рига

На 17.07.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Гълъбник:   Кв.25  УПИ Xііі-353,  УПИ Vіі-112,Кв.16,  УПИ ХV-45, Кв.6

На 17.07.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Долна Диканя:   XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72,  УПИ V-955, 954,  УПИ XI-261, Кв.40,  УПИ XIII-990,  УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 17.07.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Дрен:   V-420 Кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:   VII-157 Кв.17, XxVіі-XxVііі Кв.12, Мах.Дукова

На 17.07.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 17.07.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 18.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Мах.Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 18.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Перник:   Изток, Лом, Юрий Гагарин

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Десета, Кв.31, УПИ1-577, Мах.Стакьовец и Манастира, Първа, Шеснадесета

На 18.07.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Перник:   3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, Батак, Димова Махала, Козлодуи, Мадара, Перущица, Преслав, Рудничар, Силистра, Търново

На 18.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Васил Априлов, Ивайло, Иван Вазов, КаПИтан Векилски, Миньор, Пейо Яворов, Перелик, Софийско Шосе

На 19.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Изток, Калинин, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Юрий Гагарин

На 19.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Перник:   Варшава, Изток, Луганск, Максим Горки, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Улан Батор, Хавана, Ханой

На 19.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Друган:    УПИ ХV-407 Кв.49

На 19.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Перник:   Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар

На 19.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Радомир:   Върба, Райко Даскалов

На 19.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Егреците

На 19.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Калкас, Резервоара

На 19.07.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Боснек:   070008, 3-ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В.Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, Махала Влахова, Махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н.Й.Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С.Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма,  УПИ І-536, Кв.43, Х.Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен

На 19.07.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кладница:   Ix-409, Vііі-29,Кв.18, XI-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище  Делта Хил , София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява,  УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил,  УПИ V||-Кв.20,  УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил,  УПИ ІІІ-21  Кв.20,  УПИ-IX 29, ХVІІ-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 19.07.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рударци

На 19.07.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, Мах.Язовира, Младост, Мусала, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

На 19.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Кладница:   Акация, Борис Тодоров, Васил Левски, Витоша, Йордан Божов, Ливадите, Петър Янчов, Рудничар, Стадиона, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яровец

На 20.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Рударци:   LXXXІІІ-1526 Кв.121, Балчик, Борова Гора, Боровец, Бургас, Варна, Дулова, Земен, Изгрев, Кало, Местн.Кало, Металург, Михаил Дойчев, ПИрин, Пловдив, Самоков, Сандански, Свищов, Трън,  УПИ LXXXIV-2229,Кв.21., Ястребец

На 20.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Караманица, Куциян

Община Радомир  

На 17.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Борова, Бушляк, Вергил Ваклинов, Витоша, Голо Бърдо, Граово, Железничарска, Иван Вазов, Илинден, Княз Борис I, Коста Тричков, Лозан Рангелов, Мах.Кабранови, Мах.Яшарска, Махала Андрейна, Махала Андронова, Махала Тричкова, Младост, Панайот Волов, Пчела, Република, Св.Св.Кирил и Методий, Средорек, Стара Планина, Старо Село, Струма, Физкултурна

На 17.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Борнарево:    УПИи I-066007 Кв.66

На 17.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Копаница

На 17.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник:   Бившо Ткзс

На 17.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Железничарска

На 17.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Планиница, Общ. Перник:   П-Л Ххіі, Кв.14,  УПИ I-108, Кв.1

На 17.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Радомир:   Мах.Арбанас

На 17.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Черна Гора, Общ. Перник:   Георги Раковски, Еделвайс, Извор, Каравански Път, Китка, Лесковски Път, Магюшница, Мах.Ваклинови, Мах.Димеви, Мах.Кюрчийски, Мах.Сугареви, Мах.Толева, Нова Махала, Раец, Симеон Костов, Стара Планина, Юрий Гагарин

На 17.07.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Алексиев, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Методи Станимиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Рила, Славчо Дяков, Стража

На 17.07.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник

На 17.07.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Радомир:   Александър Ботев, Александър Стамболийски, Деян Гебрев, Мирчо Христов, Подпор. Константин Цанков, Райко Даскалов, Христо Смирненски

Община Трън  

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   Георги Бабичев, Денчо Знеполски, Руй, Стефан Рангелов

 

Плевен 

Община Белене  

На 17.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Татари

Община Гулянци  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сомовит:   Велека, Вит, Ив Вазов

На 16.07.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Милковица:   В Левски, Веслец, Гурко, Изгрев, Мир, П.К.Яворов, Победа, Преслав, Ралица, Свобода, Тулча, Христо Ботев, Шипка

На 16.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Гиген:   Вапцаров, Д Благоев, Дойран, М Гвардия, Марица, Морава, Перущица, Сашка, Тутракан

Община Долна Митрополия  

На 16.07.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, България, Вит, Владимир Заимов, Вола, Ганецки, Гоце Делчев, Дон, Калиакра, Кирил и Методий, Митко Палаузов, Никола Доровски, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Фердинанд Александров, Цветан Спасов

На 16.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Баба Тонка, Вола, Волга, Ген Столетов, Георги Кочев, Гоце Делчев, Илинден, Митко Палаузов, Никола Доровски, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Средец, Хаджи Димитър, Шипка

Община Долни Дъбник  

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник:   Социално Включване Хр.Янчев, 290011, III Стопански Двор ПИ 291019, XIx-1149 1148, Ііі Стопански Двор, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Ас Златаров, Балкан, Бачо Киро, Беласица, Бр Миладинови, Брацигово, Бузлуджа, България, В Априлов, В Левски, В Петлешков, Вапцаров, Вардар, Вежен, Велчова Завера, Вит, Възраждане, Г Бенковски, Г С Раковски, Ген Ганецки, Ген Скобелев, Ген.В.Стойчев, Генерал Тотлебен, Гоце Делчев, Гурко, Д.Дебелянов, Даме Груев, Добри Чинтулов, Добрич, Долни Дъбник, Дунав, Жп Гара, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Индустриална Зона, Кирил и Методий, Кл Охридски, Кочо Честименски, Ламби Кандев, Лесопарк, Любен Каравелов, Македония, Мургаш, Назъм Хикмет, Неофит Рилски, Нефтеник, Никола Петков, Николай Ракитин, Оборище, Освобождение, Осогово, Отец Паисий, П Хитов, Пенчо Славейков, Перущица, ПИрин, Първи Май, Първи Стопански Двор, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Ст.Заимов, Стара Планина, Стопански Двор, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Тунджа,  УПИ - І Кв.83, Филип-Тотю, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Янчев, Цар Иван Шишман, Цар Самоил, Царевец, Цоню Матев, Шипка, ъгъла на ул. Тунджа и Ул. Перущица, Явор

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Долни Дъбник:   Ген Скобелев, Д.Дебелянов, Жп Гара, Индустриална Зона, Стопански Двор, Христо Янчев

Община Искър  

На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Староселци

На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брегаре:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П.Волов, Петър Берон, ПИрин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 20.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга, Г.Милков, Г.С.Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Д.Дебелянов, Д.Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил и Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Любен Каравелов, Максим Горки, Местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д.Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стадион, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански

На 20.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Староселци:   Прещипа

Община Кнежа  

На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:00 - 13:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Александър Стамболийски, Вит, Витоша, Възраждане, Георги Димитров, Димитър Попценов, Ивайло, Кочо Чистеменски, Неофит Бозвели, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Царевец

На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 13:15 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   Георги Димитров, Етъра, Искър, Марица, Михаил Йончев, Опълченска, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Шипка

На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 13:15 ч./ -  Еница:   000191, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Гаврил Генов, Ген. Тотлебен, Георги Димитров, Георги Михайлов, Иван Вазов, Клокотница, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски

Община Левски  

На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Асеновци:   Асен Вълев, Индустриална, Митко Палаузов, Рила

На 16.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Александър Стамболийски, Индустриална

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горско Сливово:   Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Веселин Вачев, Веселин Краев, Владимир Заимов, Ганчо Желязков, Ген.Карцов, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Минов, Георги Папазов, Георги Раковски, Гоце Делчев, Данка Минова, Дечо Алтънов, Димитър Благоев, Драгомир Пенчовски, Иван Вазов, Йордан Мичев, Кирил и Методий, Клокотница, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Домузов, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Москва, Ненко Илиев, Оборище, Осъмска, Пейо К.Яворов, Петър Стоянов, Петьо Пенчев, Радецки, Райко Даскалов, Ремсова Петорка, Сергей Румянцев, Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Тодор Дичев, Тодор Каблешков, Тодор Конов, Тодор Митев, Тотю Опълченеца, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цачо Сяров, Шипка, Юрий А.Гагарин, Юсеин Мутков, Юсменови

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Крушуна:   XXI-427 Кв.52, Маарата

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Кърпачево:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вата Кърпачева, Витоша, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Драгомир Пенчовски, Еделвайс, Иван Вазов, Козлодуй, Косм.Георги Иванов, Костадин Ганев, Митю Пенчев, Младост, Моню Минев, Москва, Осъм, ПИрин, Пролет, Радост, Рила, Стара Планина, Стою Иванов, Христо Кърпачев, Черно Море, Шипка

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Летница, Общ. Летница:   България, Местност Бабичина

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Беласица, Иван Вазов, Изгрев, Петко Войвода, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Хан Омуртаг, Шипка

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Градище, Общ. Левски:   Ален Мак, Априлско Въстание, Генчо Хинчев, Локомотив, Околовръстна, Панагюрище, Пеню Колев, ПИонерски Път, Трети Март, Чавдарци

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Червена:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Левски:   Беласица, В Априлов, Витоша, Родопи, Средна Гора, Стоян Едрев, Съботин Генов, Янтра

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:   Акация, Балкан, Витоша, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Заря, Лъки, Марица, Осъм, Стара Планина, Тополница

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Левски:   Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, ПИрин, Полтава, Рила, Сливница, Шипка

На 19.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Левски:   Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, ПИрин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор

На 19.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Санадиново:   № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 19.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Българене, Общ. Левски:   Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, ПИрин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 19.07.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Малчика:   Васил Левски, Дружба, Ив.Вазов, Осъм, Панайот Хитов, Площад, Стара Планина, Столетов

На 19.07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Бацова Махала:   Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 19.07.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Трънчовица:   Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, ЕПИскоп Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра

Община Плевен  

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат:   Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, ПИрин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 16.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 20.07.2018 г. /14:15 - 19:00 ч./ -  Плевен:   Вит

На 16.07.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Дружба

На 16.07.2018 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Плевен:   Ул.Георги Кочев N: 94

На 16.07.2018 г. /12:15 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Битоля/А.Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов, ПИрин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 16.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Варна, Васил Левски/Г.Димитр/, Димитър Тотев, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Княз Борис I/В.Ангелов/, Тодор Табаков

На 17.07.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:   Васил Априлов, Константин Величков, П.Р.Славейков

На 17.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Васил Петлешков, Добри Чинтулов/Й.Никол/, Лозенка, Найден Геров, Орлица

На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Мир, Синчец, Сторгозия

На 18.07.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Александър Малинов, Дружба, Трети Март

На 19.07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен:   Ведрина, Генерал Столетов, Индже Войвода/Хр.Кърпа/, Мара Денчева, Христо Ботев

На 19.07.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:   Вихър, Генерал Атанас Стефанов, Драва, Илинден, Маргит, Марибор, Нестор Марков, Перуника, Проф.Христо Бръмбаров

На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Плевен:   Сторгозия

Община Пордим  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Борислав:   Васил Левски, Г.С.Раковски, Иван Вазов, Максим Горки, Н.Й.Вапцаров, П.К.Яворов, П.Р.Славейков, Петър Берон, ПИрин, Ракитин, Средна Гора, Христо Кърпачев

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Борислав:   Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Неофит Рилски, ПИрин, Христо Ботев

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Глава:   089015, 290004, Александър Стамболийски, Вазов, Вола, Г Димитров, Надежда, Първи Май, Рила, Цар Самуил

На 16.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Червен Бряг:   Антим, Залупен Кладенец

На 18.07.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  Горник:   Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, ПИрин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 18.07.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Чомаковци:   78-ма, Васил Априлов, Г С Раковски, Кирил и Методий, Тридесет и Седма, Хан Аспарух, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 19.07.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Койнаре:   Ал Стамболийски, В.Левски, Витоша, Илия Динков, К и Методий, Л Каравелов, Милчо Симеонов, Н Вапцаров, Симеон Нинов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

 

 

 

Монтана 

Община Берковица  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Балювица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Берковица

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Бокиловци:   000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета,  УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Бързия

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Комарево, Общ. Берковица:   Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Мездрея:   Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Песочница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета,  УПИ III , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Замфирово:   000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, ПИрин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб.  и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Рашовица:   Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Боровци:   1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов и Д. Благоев

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Берковица:   03928,28,21, 03928.26.16, 210,257, №209.394 Местност Сароновец, Александровска, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Берковска Река, Битоля, Вардар, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Детелина, Дунав, Заряница, Захари Стоянов, Здравец, Здравченица, Иван Вазов, извън регулацията, Казаните, Калето, Кирил и Методи, Ком, Котеновско Шосе, Лерин, Люляк, Минзухар, Мрамор, Николаевска, Охрид, ПИрин, ПИротска, ПИротски Път, Поручик Грозданов, Поручик Савойски, Рила, Синия Вир, Синчец, Странджа, Теменуга, Тимок, Тузлата, Христо Смирненски, Черковна, Шабовица, Шалин Дол, Шейново, Явор

На 20.07.2018 г. /09:30 - 13:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица:   086014 Землището На С.Бързия

На 20.07.2018 г. /09:30 - 13:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бързия:   036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли,  УПИ ХVІ, Кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 20.07.2018 г. /09:30 - 13:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана:   Христо Ботев

На 20.07.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица:   Александровска, извън регулацията, Промишлена Зона

На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица:   23 Септември, Акация, извън регулацията, Местност Петрохан, Страцимировска

На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бързия:   Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

Община Лом  

За периода 16-20.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Веслец(Братя Ибренови), Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Пирот, Стадиона, Стара Планина, Стара Планина, Тимок, Тимок, Тунджа, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

За периода 18-19.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Станево:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Осемнадесет, Осма, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Трета, Тринадесет, Четиринадесет

На 16.07.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Лом:   Васил Левски, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Дядо Цеко Войвода, Призрен(Неофит Ломски)

На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Варош(Димитър Маринов), Георги Манавски(Н.Чуков), Дунавска(Д Благоев), Петър Евстатиев, Солун, Филип Тотю

На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Тунджа, Цибрица, Янтра

На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Панайот Волов, ПИрин, ПИрин, Пристанищна(Лом.Комуна), Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Славянска(Г.Димитров), Хан Аспарух, Цар Асен

Община Монтана  

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Видлица:   извън регулация

За периода 16-19.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:   Асен Златаров, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Гаврил Душков(И.Иванов), Георги Данчов(Д.Данов), Димитър Подвързачов(Ж.Кр, Еделвайс М Кутловица, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иларион Драгостинов(В.М.), Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Парта, Плиска, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Райна Княгиня, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Сливница, Тодор Каблешков, Филип Тотьо, Христо Смирненски, Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Самуил(Комсомолска), Шести Септември, Юрий Венелин

За периода 16-19.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Иван Аврамов, Иван Вазов, Княз Александър Батенберг, Петър Парчевич, Стефан Савов(М.Пенов)

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Вардар, Вит(Георги Бонев), Княз Александър Батенберг, Парта, Странджа, Тунджа

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Ангел Кънчев, Баба Тонка, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Илия Маринов, Петър Парчевич, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.)

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Никола Вапцаров

На 17.07.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Младост

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново:   XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет,  УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  КоПИловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Меляне:   Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Помеждин:   500.110, ІV-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:40 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говежда:   извън регулацията

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Граф Игнатиев(В.Коларов), Трети Март(Г.Димитров)

Община Чипровци  

На 18.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Белимел:   000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета,  УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Горна Ковачица:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета,  УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 18.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Горна Лука:   Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, Местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 18.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Железна:   413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Митровци:   Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Превала:   Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, Местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

На 18.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Челюстница:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста

На 18.07.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Чипровци:   извън регулацията

 

Ловеч 

Община Априлци  

На 18.07.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Васил Левски/Ново Село/, Воденичарска/Зла Река/, Възрожденска/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Махала Свинова Поляна, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 18.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Барахарска/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/

На 18.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зла Река/Зла Река/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала ПИпери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Ловеч  

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Беласица, Вежен, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Петко Войвода, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Стефан Караджа, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Шипка

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев

На 16.07.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   34-ти Пехотен Полк, Бяло Море, Източна Индустриална Зона, Осъмска, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 16.07.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Радювене:   Александър Стамболийски, Бранковска, Горча, Димитър Благоев, Дългуша, Козя Стена, Никола Д. Петков, Петко Д.Петков, Полето, Реката, Рила, Стоян Едрев, Тополница, Христо Смирненски

На 17.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Пресяка:   Местност Стравиц

На 17.07.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч:   България

На 17.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 17.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Местност Бабаковец, Местност Печковец, Южна Индустриална Зона

На 18.07.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Димитър Пъшков, Иларион Макариополски, Никола Петков, Оборище, Търговска, Хан Крум

На 19.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, ПИрин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра

На 19.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Неофит Рилски, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 19.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски

На 19.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Тепава:   Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 19.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Дойренци:   Васил Данков, Гарова, Местност Прелеза, Младост, Тодор Киров

На 19.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Йоглав

На 19.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:15 - 09:50 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:50 ч.; 14:20 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Гарата, Местност Полето, Плевенско Шосе, Северна Индустриална Зона

На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Местност Полето

На 20.07.2018 г. /09:15 - 09:50 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Умаревци

Община Луковит  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Луковит:   Ул.Цар Симеон I

На 16.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 13:15 ч./ -  Ъглен:   Георги Раковски, Еделвайс, Изгрев, Изток, Илия Волен, Любен Каравелов, Цар Симеон, Чайка

На 18.07.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Ъглен:   Местност Дачовското

На 19.07.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Алеко, Бръшлян, Вит, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Любен Каравелов, Мир, Никола Цоцов, Осми Март, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Стублата, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 20.07.2018 г. /09:00 - 11:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, КаПИтан Петко Войвода, Кочо Честименски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 18.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Марин Попдимитров, Нивище, Опълченска, Ореша, Пейо Пеев Галевски, Първомайска, Равна, Рендашка

На 20.07.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Грозьо Съйков Топалски, Димитър Крачунов, Крайречна, Местност Сушица, Нивище, Опълченска, Поп Стефан Диков, Първомайска

На 20.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Тетевен:   Вършец

На 20.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   Вит, Кап.Петко Войвода, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов, Полатен, Стария Мост, Страхил Войвода, Трите Езера, Янко Сакъзов

Община Троян  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян:   Крайречна

На 16.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   М.Баба Стана

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката,  УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 16.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Балабанско:   Зона Вилите, Мах.Магунска, Мах.Факирска, Район Центъра

На 16.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, Мах.Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 16.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Баба Тонка, Васил Левски, Девети Септември, Изгрев, Караулна Четворка, Ковачовец, Коман, Стойко Л.Донковски, Терзийска, Хаджи Димитър

На 17.07.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 17.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Радецки, Симеон Велики, Христо Смирненски

На 17.07.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Ливадето

На 18.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов

На 19.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Добродан:   Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина

На 19.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   Район Центъра

На 19.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Буковец, Здравец

На 19.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Добродан:   Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Буковец, Власи Илиев, Канъчка, Незабравка, Шипка

На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Дрянска, Мах.Райковска

Община Угърчин  

На 16.07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Драгана:   Беклемето, Васил Коларов, Георги Бенковски, Гороглед, Изгрев, Каменица, Освобождение, Сан Стефано, Стоян Заимов, Тинтява, Шаферска

На 16.07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Угърчин:   75054.448.116.1, Антон Чехов, Васил Левски, Ген.Гурко, Кичира, Климент Охридски, Маркова Стъпка, Чукара

На 19.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:   Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил и Методий, Крайречна, Местност КаПИн, Полк.Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията

На 19.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Микре:   Божко Божков

Община Ябланица  

На 16.07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Аблан, Коритна

На 17.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Златна Панега:   Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 17.07.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Иван Данов, Липа, Петър Василев, Победа, Стефан Цаков, Цоло Гетов

На 19.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   085054, Местност Девет Дола, Местност Камен Дол, Местност Шумнене

 

Кюстендил 

Община Бобов дол  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:   44

На 18.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Голема Фуча

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 13:45 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 13:45 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мърводол

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 13:45 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Пастух:   Местност Падина

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Баланово:   Стопански Двор, ХІІІ - 329, Кв. 16

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Големо Село:   VI,Кв.10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв.3

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Голям Върбовник:   011066, 262,  УПИ VIII-277,Кв. 23,  УПИ ІІІ 247, Кв.25

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Долистово:   I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Локвата

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мали Върбовник:    УПИ - 1-9

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мало Село:   IV-17,Кв.3, Станке Димитров,  УПИ VІ-3,Кв.1

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мламолово:   371, VI-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, ПИонер, ПИрин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Палатово:   083002

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Паничарево:    УПИ-VІ-102,Кв. 16

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Циклово

На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Шатрово:   067016, VІ-255, Кв.27

Община Бобошево  

На 19.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 20.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Циклово

Община Дупница  

На 16.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Гюргево

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Академик Петър Динеков, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Велико Търново, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Метоха, Николаевска, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Чавдар Войвода

На 16.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:   68789.162.69, 68789.164.15, 68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна,  УПИ VІІІ,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе

На 16.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 16.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 16.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява,  УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 16.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 16.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, ПИонерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 16.07.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:45 - 09:15 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март,  УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 16.07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Дупница:   Саморанска

На 16.07.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   I,Кв.124 Ж.П Гара, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница,  УПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Крайречна, Кресна, Любен Каравелов, Македония, Местност Курт Дере, Мир, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Площад Независимост, Прогона, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, СкоПИе, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тракия, Тютюнева Долина,  УПИ II - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Шейново, Южен

На 16.07.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Крайречна

На 17.07.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Дупница:   Самоковско Шосе

На 17.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Дупница:   Дренски Рид, Изгрев, Местност Дренски Рид, Стръмна

На 17.07.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Дупница:   Битоля, Бяло Море, Дренски Рид, Елица, Местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Орляк, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Фенерка, Цар Освободител

На 17.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дупница:   Кокиче, Латинка, Неофит Рилски, Одрин, Патриарх Евтимий, Плиска, Рилски Езера, Свобода, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 17.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Дупница:   68789.162.69, 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.164.15, 68789.21.19, 68789.21.19, 87727,16,179, 87727,16,179, Джерман, Джерман, Дренски Рид, Дренски Рид, извън регулация, извън регулация, Изгрев, Изгрев, Каваклия, Каваклия, М. Динката, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Местност Дренски Рид, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Разметаница, Разметаница, Самоковско Шосе, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Саморанска, Свобода, Свобода, Софийско Шосе, Софийско Шосе, Стръмна, Стръмна,  УПИ VІІІ,Кв. 8, ПИ 68789.602.65,  УПИ VІІІ,Кв. 8, ПИ 68789.602.65, Яхинско Шосе, Яхинско Шосе

На 17.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.117.68, 39339.142.19, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Априлско Въстание, Арда, Арда, Асен Златаров, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Баба Тонка, Батак, Батак, Бончук, Бончук, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Васко Манолов, Васко Манолов, Верила, Верила, Волга, Волга, Възраждане, Възраждане, Генерал Заимов, Генерал Заимов, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Георги Раковски, Гергана, Гергана, Джубрена, Джубрена, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Добри Чинтулов, Дунав, Дунав, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Еделвайс, Жабокрек, Жабокрек, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Климент Охридски, Кокиче, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Крайречна, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Максим Горки, Максим Горки, Малчика, Малчика, Мара Петлякова, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Местност Гугугица, Младост, Младост, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Одрин, Одрин, Осми Март, Осми Март, Отец Паисий, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Петко Славейков, Пролетарска, Пролетарска, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Рила, Рила, Самуил, Самуил, Солун, Солун, Ст.Димитров, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Механджийски, Христо Механджийски, Чаталджа, Чаталджа, Черно Море, Черно Море, Яне Сандански, Яне Сандански

На 17.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Митко Палаузов, Саморанска, Саморанска

На 17.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, 65365.46.10, XV-2268, Кв.44, XV-2268, Кв.44, Албена, Албена, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Болярица, Болярица, Бор, Бор, Валявица, Валявица, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Верила, Верила, Веслец, Веслец, Вихрен, Вихрен, Волов, Волов, Германея, Германея, Джерман, Джерман, Джуганица, Джуганица, Димитър Чучуганов, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Рилски, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Коста Петров, Коста Петров, Лакатница, Лакатница, Лоза, Лоза, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Бончук, Местност Под Селото, Местност Под Селото, Момина Сълза, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Отец Паисий, Плиска, Плиска, Победа, Победа, Пролет, Пролет, Раковски, Раковски, Рила, Рила, Св.Илия, Св.Илия, Синчец, Синчец, Скобелев, Скобелев, Славяни, Славяни, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стоил Косовски, Стопански Двор, Стопански Двор, Тинтява, Тинтява,  УПИ 65365.46.56 Средна Вода,  УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Фенерка, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Юри Гагарин, Юри Гагарин

На 17.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Сапарево:   00455042, 00455042, 045132, 045132, X-2698, X-2698, І-2332,Кв.66, І-2332,Кв.66, Айдарска, Айдарска, Бачо Киро, Бачо Киро, Божур, Божур, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Венелин, Венелин, Верила, Верила, Витоша, Витоша, Вражалец, Вражалец, Дамка, Дамка, Иглика, Иглика, Извора, Извора, Искър, Искър, Калоян, Калоян, Киндо, Киндо, Лале, Лале, Минзухар, Минзухар, Могилата, Могилата, Морава, Морава, Мусала, Мусала, Найден Дринов, Найден Дринов, Никлин Камък, Никлин Камък, Осми Март, Осми Март, Павел Бобеков, Павел Бобеков, Паисий, Паисий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Планинец, Планинец, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Ридо, Ридо, Ръжана, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Средна Гора, Старио Камък, Старио Камък, Стопански Двор, Стопански Двор, Струма, Струма, Теменужка, Теменужка, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Асен, Шипка, Шипка, Ягода, Ягода

На 17.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Парашкева, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Бенковски, Бенковски, Бончук, Бончук, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Верила, Верила, Гагарин, Гагарин, Георги Димитров, Георги Димитров, Гурко, Гурко, Джубрена, Джубрена, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Вазов, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Максим Горки, Максим Горки, Малчика, Малчика, Маршал Толбухин, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Могилите, Местност Рибарници, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Мусала, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Оборище, Оборище, Общ.Дупница, Общ.Дупница, Опълченска, Опълченска, Партизанска, Партизанска, ПИонерска, ПИонерска, Плиска, Плиска, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Раковски, Раковски, Рила, Рила, Станке Димитров, Станке Димитров, Стопански Двор, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шипка, Шипка

На 17.07.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.20.2, 87727.20.25, 87727.20.25, 87727.203.284, 87727.203.284, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Георги Раковски, Георги Раковски, Девети Септември, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иван Вазов, Иглика, Иглика, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Йорданка Николова, Кокиче, Кокиче, Коста Петров, Коста Петров, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марин Дринов, Марсилия, Марсилия, Местност Полето, Местност Полето, Опълченска, Опълченска, П Р Славейков, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Река Джубрена, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор, Трети Март, Трети Март,  УПИ - II Кв. 39,  УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Христо Ботев, Яхинско Шосе, Яхинско Шосе

На 19.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дупница:   Васил Левски, Втори Януари, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов

Община Кюстендил  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Александър Стамболийски, Гургулят, Иларион Макариополски

На 16.07.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Кюстендил:   Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Демокрация, Жданов, Иларион Ловчански, Константинова Баня, Полковник Стефан Манов, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Цар Освободител

На 16.07.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Кюстендил:   България, Велбъжд, Неофит Рилски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий

На 17.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Индустриална, Петър Берон

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Бобешино

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Гурбановци

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала ПИщилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала ПИлищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Коприва

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Кутугерци

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Кършалево

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 17.07.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 17.07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Горно Уйно

На 17.07.2018 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 13:00 ч./ -  Чудинци

На 17.07.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Кюстендил:   Александър Стамболийски, Гороцветна, Демокрация, Левски, Цар Освободител

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Кюстендил:   Ангел Кънчев, България, Врабча, Дондуков, Иван Шишман, Кубрат, Любен ХараламПИев, Люле Бургас, Македония, Патриарх Евтимий, Родопи, Цар Крум, Цар Симеон 1-ви

На 18.07.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Калосия, Орлица, Свети Георги, Свети Мина, Хайдушка, Цар Освободител, Шейново

На 18.07.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Кюстендил:   България, Македония, Раковски, Шести Септември

На 19.07.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Кюстендил:   Александър Стамболийски, Генерал Заимов, Гороцветна, Гургулят, Крали Марко, Лавале, Цар Освободител

На 19.07.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Кюстендил:   Александър Стамболийски, Генерал Заимов, Иларион Макариополски, Калоян, Преславска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Цар Освободител, Юри Гагарин

На 20.07.2018 г. /13:00 - 13:45 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Александър Димитров, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Антим I, Архимандрит Зинови, Асен Златаров, Босилеградска, Бузлуджа, Бузлуджа, Булаир, България, Вола, Вола, Възраждане, Гаров Площад, Георги Горанов, Георги Тертер, Георги Цариградски, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Деветнадесети Февруари, Дондуков, Дондуков, Драгомир, Драгомир, Евлоги Георгиев, Единадесети Август, Емануил Попдимитров, Ефрем Каранов, Ефрем Каранов, Жан Жорес, Жп Гара, Земен, Златна Панега, Зора, Ивайло, Ивайло, Илинден, Ильо Войвода, Йосиф Ковачев, Камчия, Климент Охридски, Козлудуй, Константин Николов, Кочо Честименски, Люле Бургас, Люле Бургас, Маестро Никола Атанасов, Места, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Обект 38 Тп Езерата, Овощарска, Одрин, Октомврийска Революция, Октомврийска Революция, Осми Март, Пенчо Славейков, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Райна Цанева, Раковски, Раковски, Скобелев, Спасовица, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Столетов, Страцин, Струма, Тимок, Траянова, Три Уши, Узунов, Узунов, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Лекарски, Цар Асен, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Цар Симеон 1-ви, Цариградска, Църноок, Шести Септември

На 20.07.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Кюстендил:   Абоба, Дондуков

Община Рила  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Перник:   Кристал Блокове

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пастра:   55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рила:   Местност Горхим, Местност Елешница

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир:   028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рила:   Местност Елешница

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир:   028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче

На 16.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Пастра:   55539.100.132

На 16.07.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Пастра

На 17.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Пастра:   Местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207

На 17.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 19.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Падала:   55083.91.18

Община Сапарева баня  

На 19.07.2018 г. /10:30 - 14:00 ч./   На 20.07.2018 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Паничище

На 19.07.2018 г. /10:30 - 14:00 ч./   На 20.07.2018 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня:   Паничище

 

Благоевград 

Община Банско  

На 18.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Банско:   Беласица, Бъндерица, Васил Априлов, Димчо Дебелянов, Кръсьо Асенов, Местност Герачини Улици, Местност Парцалето, Местност Шипоцко, Митрополит ПИмен, Моратово Езеро, Муратово Езеро, Орце Попйорданов, Панайот Хитов, Пере Тошев, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

На 18.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Банско:   Беласица, Бъндерица, Васил Априлов, Димчо Дебелянов, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

Община Благоевград  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:    УПИ VІ-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17,  УПИ VIII-198, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Оралище

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Васил Левски, Даме Груев, Джеймс Баучер, Крушево, Полковник Димов, Тодор Александров

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   33.432, Айдарово, Кучкудерска Нива, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката,  УПИ IV 87,  УПИ-ХІ218 Кв.21, Чуката

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дебочица

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Будишка

На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Менча Кърничева, Местност Международно Шосе, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров

На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   04279.601.362, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, Местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край

Община Гоце Делчев  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов Рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане,  УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боголин:   253

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Дряново

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Драма, Местност Мочура

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гърмен:   Местност Маноле

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   Неуточнен Адрес

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ново Лески

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Теплен

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:   Мержането

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница:   Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 16.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:   28028,  УПИ-V, Кв.2

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен:   VІ-138, Кв.10, ІХ-108

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крибул:   262

На 16.07.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Корница:   Владимир Поптомов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Драгоман, Здравец, Октомврийска, Отец Паисий, Рила, Цар Самуил, Шипка

На 16.07.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Бивш Завод  Деспина

На 16.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка -  УПИ-V, Кв.30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ореше, Общ. Гърмен

На 17.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Бузлуджа, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Иларион Макариополски, Потока, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов

На 17.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 17.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:   Ангел Кънчев

На 17.07.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Стрелбището

На 18.07.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Дунав, Ул.Дунав Вх.Б Бл.21

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Блатска:   030023, Местн. Бозукдермен, 030023, Местн. Бозукдермен

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дъбница:   Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кюприжик, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Стопански Двор, Стопански Двор, Трета, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 18.07.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:   28028, 28028,  УПИ-V, Кв.2,  УПИ-V, Кв.2

На 18.07.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Баничан

На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово:   Неуточнен Адрес

На 19.07.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Атанас Тешовски, Булаир, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Добруджа, Кв.149  УПИ VІІІ-1228, Охрид, Стара Планина, Тодор Каблешков

Община Гърмен  

На 19.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   Благой Матеров, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Петнадесета, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Тридесета

На 19.07.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Марчево:   Ст 19 ТП Марчево 2

На 19.07.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Дъбница:   Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гърмен:   извън регулацията

На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марчево:   047096 По Квс на с. Марчево

Община Петрич  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Атанас Маджаров, Истра, Каймак Чалан, Марица, Марица, Местност Грамадите, Папульо, Рокфелер, Свобода, Софрони Врачански,  УПИ VІ-374,Кв.351, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Самуил, Цар Самуил, Черно Море

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Богородица

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Кавракирово:   Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност Исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Кърналово:   098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, извън регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин,  УПИ 101021 извън регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Михнево:   Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън регулация, извън регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, ПИрин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Младост, Червен Път

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Рибник:   Горни Лаки, Трапо

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Старчево:   XVI-8, Кв.3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, С. Старчево, Общ. Петрич,  УПИ II, Кв.11, Солун, Тафтинка

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Чучулигово:   Чучулигово

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Яково

На 17.07.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дреново, Общ. Петрич

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Варна, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, Местност Козлек, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тракия,  УПИ І,Кв177 А

На 18.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Георги Урумов, Ильо Войвода, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

Община Разлог  

На 16.07.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Разлог:   Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, извън регулацията, Осма, Тридесет и Втора, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Шафле Дере, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Разлог:   Бела Река, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Грънчарска, Занаятчийска, Изток, Илийска, Искър, Лазар Топалов, Марица, Мехомия, Неуточнен Адрес, Нов Път, Саровица, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Цар Калоян, Шаркьой, Шипка, Явор

На 17.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Разлог:   61813.645.21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Баница, Бела Река, Булаир, Даме Груев, Изток, Иларион Макариополски, Каракьой, Предел, Телемах Илиев, Тодор Александров, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река

На 17.07.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Разлог:   Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор

На 19.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Разлог:   15-ти Септември, 61813.645.21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Арх. Александър Г. Баров, Баница, Бела Река, Бела Река, Братя Каназиреви, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Възраждане, Георги С Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Изворите, Изток, Иконом Никола Ангелов, Иларион Макариополски, Калиново, Каракьой, Крапа, Македония, Места, Мехомия, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Опълченска, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Полковник Лазар Нишков, Поп Богомил, Предел, Предел, Преображение, Родопи, Св.Климент Охридски, Телемах Илиев, Тодор Александров, Тодор Александров, Тодорица Попова, Х|X  Кв. 79, Хан Крум, Хан Пресиян, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Черна Река, Шейново, Яне Сандански

На 19.07.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Разлог:   61813.645.21 М. Габавица, Христо Ботев, Цар Самуил

Община Сандански  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Сандански:   Димитър Икономов, Мозговица, Надежда, Никола Вапцаров, Пирин, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Смилово

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   България, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Македония, Свобода, Солунска

На 16.07.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   България, Македония, Малашевска, Петър Берон, Свобода, СкоПИе

На 17.07.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Иван Козарев, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Методи Христов, Мир, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Явора

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Катунци:   Георги Сава Раковски

На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Яново

На 17.07.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Лебница

На 17.07.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Ново Делчево:   Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Илинден, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Славянска, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лозеница:   Джигерица

Община Сатовча  

На 18.07.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Жижево:   273

Община Симитли  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Градево:   Десислаго, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Стамболийска

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Крупник, Ленин, Малчика, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Искра, Кв.Ораново, Ливадите, М.Драката, М.Дрънкалица, М.Ливадите, Местност Стария Андък, Ораново, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Септемврийска, Симитли, Симитли, Славянска

На 16.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 18.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Тросково:   Баров Път, Местност Ливадище

Община Хаджидимово  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 16.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:   Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Илинденци, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Тумбата, Младост, Опълченска, Ореляк, Свети Георги, Спартак, Средни Ливади, Теменуга, Трети

На 18.07.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Хаджидимово:   І-319, Кв.81, Баба Тонка, Димо Хаджидимов, Климент Охридски, Македония, Места, Младост, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Димитър, Свети Димитър, Спартак, Стопански Двор, Трети

 

 

Враца 

Община Борован  

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малорад:   Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Бяла Слатина  

За периода 16-17.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:00 - 14:15 ч./ -  Търнак:   Ален Мак, Васил Тодоров, Владая, Гено Петров, Гео Милев, Иван Ненов, Илия Станев, Крайбрежна, Крайна, Оборище, Опълченска, Септемврийци, Христо Смирненски

На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 13:15 ч./ -  Търнак:   Георги С. Раковски, Иван Вазов, Ленин, Сан Стефано, Тодор Каблешков, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шипка, Юрий Гагарин

На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бъркачево:   9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Враняк:   Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, ПИрин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Габаре:   Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка

На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:   Месност Врачанка

На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  ПоПИца:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х.Димитър и Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, ПИрин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Соколаре:   Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

Община Враца  

На 18.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

Община Криводол  

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Баурене:   1-ви Май, 9-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Божур, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Здравец, Ивайло, Искър, Кокиче, Люлин, Местност Лозята, Мир, Мусала, ПИрин, Рила, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев, Явор

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Галатин:   106028, Аврора, Байкал, Бор, Васил Левски, Вежен, Венче, Веслец, Вихрен, Волга, Георги Димитров, Дунав, Еверест, Здравец, Искър, Китен, Кокиче, Ком, Липа, Марица, Минзухар, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Невен, Петров Дол, Рила, Ропотамо, Росица, Рубин, Ружа, Синчец, Топола, Христо Ботев, Чайка, Червена Роза, Шипка, Юрий Гагарин

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Градешница:   Арда, Безименна, Васил Коларов, Вели Манчов, Веслец, Вит, Витиня, Витоша, Вихрен, Вратица, Въча, Гаврил Генов, Георги Сълков, Драва, Дъб, Здравец, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Люляците, Манастирска, Местност Манастира, Милин Камък, Мир, Мургаш, Мусала, Огоста, Околчица, Панорама, Петър Илиев, Септемврийци, Спортна, Томин Мост, Тунджа, Червена Армия

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Девене:   Александър Стамболийски, Ангел Георгиев, Арда, Байкал, Бачо Киро, Безименна, Белчовец, Божур, Ботева Поляна, Букара, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Витоша, Волга, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Елин Пелин, Здравец, Искър, Комуна, Ленин, Марица, Маршал Будьони, Маршал Толбухин, Местност Белчовец, Милин Камък, Москва, Огоста, Одеса, Петрохан, ПИрин, Райна Княгиня, Ракьовец, Рангел Петков, Рила, Родопи, Роза, Росица, Септември, Станке Димитров, Стефан Караджа, Тракия, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Добруша:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Ален Мак, Ботуня, Бузлуджа, Булаир, Веслец, Гаврил Генов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Здравец, Извор, Кокиче, Мак, Местност Езерото, Мир, Оборище, Октомври, Плиска, Подбалканска, Преслав, Стара Планина, Страцин, Томин Мост,  УПИ 4 - 43

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Краводер:   Димитър Благоев

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Криводол:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ген. Глухов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Местност Андровото, Местност Мерата, Освобождение, Юрий Гагарин

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Лесура:   Албена, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Байкал, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Веслец, Ветрен, Витиня, Витоша, Вихрен, Владая, Вола, Волга, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Еделвайс, Замфир Попов, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йордан Лютибродски, Кокиче, Мадара, Малчика, Неофит Рилски, Огоста, Околчица, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Парцел 7 Регулационен План, Плиска, Райко Даскалов, Речка, Рила, Ропотамо, Струма, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Шейново, Шипка, Янтра

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Осен, Общ. Криводол:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Витиня, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Спортна, Станке Димитров, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Томин Мост, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Шипка

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Ракево:   23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Баба Тонка, Батак, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Ветрен, Вилхем ПИк, Витиня, Волга, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Георги Димитров, Еделвайс, Иглика, Клокотница, Козница, Кокиче, Ком, Косматица, Кракра, Лена, Ленин, Люляците, Манастирска, Маршал Толбухин, Мургаш, Опълченска, Орешака, Роза, Ропотамо, Росица, Русалка, Спортна, Средна Гора, Струма, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Фортуна, Хан Аспарух, Цар Симеон I-ви, Чаталджа, Юрий Гагарин, Ясен

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Три Кладенци:   1, 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкан, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вестителя, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Детелина, Димитър Благоев, Драва, Иван Вазов, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Краище, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Младост, Момина Сълза, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, ПИрин, Радецки, Радослав Цветков, Речка, Роза, Русалка, Синчец, Стоян Радулов, Студен Извор, Тодор Георгиев Киров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

На 16.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 20.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Фурен:   Аврора, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Дружба, Дунав, Захари Стоянов, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, ПИрин, Пролет, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Слатина, Стефан Караджа, Суха Слатина, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чукара

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Вършец:   12961,24, 12961.15.858, 12961.24.4, 12961.24.6, 12961.24.934, 12961.51.7, 12961.54.52, 12961.57.9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В.Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Д-Р Константин Пенев(З.К), Иван Вазов, Кв.1 12961.422.111, Климент Охридски(И.Манк.), Местност Пречиствателна Станция, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горна Бела Речка:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горно Озирово:   Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н.Й.Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долна Бела Речка:   325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долно Озирово:   I-161,Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Криводол:   Местност Мътница, Христо Смирненски

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Лютаджик:   23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Спанчевци:   Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, извън регулация, Илинден, Местност Минкови Бани - ТоПИлата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Стояново, Общ. Вършец:   Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Ботуня:   9-ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Главаци:   23-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Волга, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Ленин, Люлин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Големо Бабино:   Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К.Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Краводер:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Байкал, Безименна, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Замфир Попов, Здравец, Ивайло, Иглика, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Малчика, Мир, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, Път Е 79, Роза, Росица, Русалка, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 17.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Пудрия:   23-ти Септември, Ален Мак, Арда, Байкал, Батак, Бистрица, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Калиакра, Кокиче, Ком, Куманица, Лале, Леденика, Люляците, Марица, Мир, Митко Палаузов, ПИрин, Радецки, Родопи, Роза, Росица, Сердика, Спортна, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

На 17.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Главаци:   23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Люлин, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Хан Аспарух

На 17.07.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Краводер:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вежен, Вихрен, Георги Димитров, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Попов, Ивайло, Кирил и Методий, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов

На 18.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Криводол:   Местност Мътница, Фридрих Енгелс, Христо Смирненски

На 18.07.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Уровене:   23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв.18  УПИ 1 - 69, Кв.21,  УПИ IV-500.5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чапаев, Шар Планина

На 18.07.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Криводол:   23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Борова Гора, Ботуня, Васил Априлов, Васил Левски, Вела Пеева, Венера, Витоша, Върбанчовец, Гаврил Генов, Ген. Глухов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Ивайло, Иван Рилски, Индже Войвода, Искър, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Комсомолска, Крайна, Куманица, Ленин, Малчика, Маршал Суворов, Маршал Толбухин, Мир, Мусала, Никола Вапцаров, Олег Кошевой, Опълченска, Освобождение, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Плиска, Поп Андрей, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Река Марица, Рила, Сан Стефано, Септемврийска Слава, Сергей Румянцев, Синчец, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Тавтиомозис, Тепето, Томин Мост, Филип Тотю, Фридрих Енгелс, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Чавдар, Юрий Гагарин, Янко Забунов, Янтра

Община Мездра  

На 16.07.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Ребърково:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

На 16.07.2018 г. /11:45 - 12:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Елов Дол

На 16.07.2018 г. /11:45 - 12:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 16.07.2018 г. /11:45 - 12:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Лютидол:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 16.07.2018 г. /11:45 - 12:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Типченица:   7-ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч./ -  Ребърково:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бераново, Божур, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Гаврил Генов, Здравец, Иван Григоров, Камен Вачков, Кокиче, Копринка, Милин Камък, Незабравка, Синчец, Синчец, Слънчев Бряг, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Янко Николов

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Бовска Габровница

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Еленов Дол

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Елисейна:   Безименна, Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Зверино:   Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Лиляна Димитрова, Люлин, Местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, ПИрин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Злидол:   Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Игнатица:   1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Лютиброд:   3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16  УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, Местност Парка, Местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, ЧереПИш

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Мездра:   Георги Кирков, Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра:   Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 16.07.2018 г. /13:45 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Очиндол:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, Махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 16.07.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Ребърково:   Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

Община Оряхово  

На 18.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Мизия:   Батак, Безименна, Босилеградска, Вежен, Веслец, Врачанско Шосе, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Грънчаров, И.Стоянов, Иван Савов, Косанска, Марин Чергарски, Мусала, П.Стоянов, Панайот Волов, Поп Богомил, Родопи, Сливница, Странджа, Хан Кубрат, Цар Освободител

 

Видин 

Община Белоградчик  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С.Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й.Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски

На 20.07.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Белоградчик:   Белоградчишки Проход, Белоградчишки Скали, Княз Александър Батенберг, Любен Каравелов, Панайот Волов, Съединение,  УПИ XIV Кв.13, Цар Иван Срацимир

Община Видин  

На 16.07.2018 г. /08:50 - 10:20 ч./ -  Видин:   Акад.Стефан Младенов, Безименна, Никола Й.Вапцаров, Петко Каравелов, Разлог, Христо Ботев, Цар Симеон Велики

На 16.07.2018 г. /10:50 - 11:50 ч./ -  Видин:   Безименна, Крум Бъчваров, Любен Каравелов

На 16.07.2018 г. /12:45 - 13:45 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Видин:   Безименна, Гео Милев, Панония

На 16.07.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Видин:   Безименна, Горазд, Искър, Свети Кирил, Стефан Еленков, Химик

На 20.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   Първа

На 20.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Въртоп:   Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 20.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Гайтанци:   213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета

На 20.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово

На 20.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Синаговци:   236 , Кв.21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп.Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Срацимир

На 20.07.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Срацимирово:   XI-82, Кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Грамада  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Грамада:   Адалберт Антонов, Генерал Столетов, Георги Кирков, Елин Пелин, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Цар Калоян

Община Димово  

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Арчар:   000021, 242 Кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, ПИрин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Дълго Поле, Общ. Димово:   №I-164 Кв.19, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Костичовци:   Васил Коларов, Георги Костадинов, Двете Партизанки, Живко Пуев, Илия Филипов, Кузман Георгиев, Никола Еленков, Партизани, Ремсисти, Ск Спартак, Сталинградска Битка, Стоян Георгиев, Христо Смирненски

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Скомля:   Втора, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Въртоп:   Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Видин:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Срацимирово:   XI-82, Кв.17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  Гайтанци:   213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч./ -  Срацимир

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ботево, Общ. Видин:   VIII-74 . Кв.8, В Сервитута На Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Владиченци:   Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Държаница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Извор, Общ. Димово:   Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Лагошевци:   028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Мали Дреновец:   Втора, Пета, Първа, Трета

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Цар Симеоново:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 17.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Шипот:   Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 20.07.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Срацимирово:   XI-82, Кв.17, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Първа, Тринадесета, Четиринадесета

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

  
 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Спират ремонтите по „Тракия” заради летния сезон 0| 2622 |07.07.2018 . Спират ремонтите по магистрала ”Тракия” заради гастарбайтерите 1| 2851 |06.07.2018 . Ето къде ЧЕЗ ще спира тока 0| 2833 |06.07.2018 . Мая Манолова внесе иск в прокуратурата за повишението на цените на тока и парното 1| 2830 |04.07.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах