Неделя, 16 Декември 2018, 13:46
Frognews
0| 3561 |25.05.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 28 май – 01 юни 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Родопи

На 28.05.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Иваняне: Еделвайс, Ильо Войвода, Родопи

На 28.05.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Родопи

На 28.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 16-та, В.З. Градоман, Детелина, Ела, Лилия, Мальовица/Комсомолска/, УПИ VІ-162, Кв.4 В.З.Градоман, Хризантема, Цар Симеон

На 28.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София

На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Варна, Максим Горки, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина

На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: УПИ VІ-1445, Варна, Жан Дьо Лафонтен, Жан Дьо Лафонтен, Княз Борис I/Д.Благоев/, Кресна, Кресна, Майор Коста Паница/Толбухин, Методи Иванов, Методи Иванов, Окол, Перущица/19-та/, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Свилен Миланов, Синеморец, Синеморец, ХV-78а кв. 54, Чешма II

На 31.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Антим I, Восток, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, Трапезица

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 20 Април, Ген.Стефан Славчев, Георги Сава Раковски, Шейново

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: V-1719, Шейново

Община Витоша  

На 01.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 206/В.З.Малинова Долина/, 28-ма /Ж.К.Бункера/, 29-та, 32-ра /Ж.К.Бункера/, 33-та /Ж.К.Бункера/, 34-та /Ж.К.Бункера/, 35-та /Ж.К.Бункера/, 37-ма /Ж.К.Бункера/, 38-ма /Ж.К.Бункера/, 39-та /Ж.К.Бункера/, 40-та /Ж.К.Бункера/, 41-ва /Ж.К.Бункера/, 42-ра /Ж.К.Бункера/, 43-та /Ж.К.Бункера/, 44-та /Ж.К.Бункера/, В.З. Дупките, Приятели, УПИ І-590,1492,Кв.17

На 28.05.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Преслав, Цар Борис III/Девети Септ.

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Драгалевци

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Любляна/Й.Вишевградски/, Никола Петков/П.Напетов/, Средорек

На 28.05.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./   На 31.05.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  София: Байкал, Богова Стъпка, Герганица, Десислава, Севастократор Калоян/Алекса

На 28.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: VI-1055,Кв.108,Ул.Наум, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Драгалевци,Упи IX-1316,Кв.105, Калето, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Св.Наум /Драгалевци, УПИ І-294 , Кв. 107

На 28.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 38-ма, Башлийски Езера, Самодивски Езера

На 28.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Панчарево: Иглика/8-ма/

На 28.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Правец: Поп Марко

На 28.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва/ В.З. Малинова Долина/, 11-та, 12-та /Ж.К.Бункера/, 13-та /Ж.К.Бункера/, 14-та/Бункера/, 15-та, 2-ра /Ж.К.Бункера/, 206/В.З.Малинова Долина/, 25-та /Ж.К.Бункера/, 28-ма /Ж.К.Бункера/, 29-та, 29-та, 32-ра /Ж.К.Бункера/, 33-та /Ж.К.Бункера/, 34-та /Ж.К.Бункера/, 35-та /Ж.К.Бункера/, 37-ма /Ж.К.Бункера/, 38-ма /Ж.К.Бункера/, 39-та /Ж.К.Бункера/, 40-та /Ж.К.Бункера/, 41-ва /Ж.К.Бункера/, 42-ра /Ж.К.Бункера/, 43-та /Ж.К.Бункера/, 44-та /Ж.К.Бункера/, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 9-та, 9-та Кв.Мал.Долина/Студентс, IV-771,1475, Кв.20, Бистришко Шосе, В.З. Бункера, В.З. Дупките, В.З.Малинова Долина -Герена, Вз Бункера УПИ I-771,959 Кв.20, Еленски Езера, Здравец, Местн.В.З.Бункера, Местн.В.Збункера, УПИ I - 607, Кв.15а, УПИ І-590,1492,Кв.17, Юрушка Църква

На 29.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: България

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 643-та/Витоша Овча Купел/, Абанос /Ж.К. Гърдова Глава/, Боянска /Драгалевци/, Голи Връх, Дрян/643-та/, Комините, Лешникова Гора, Лунна Папрат/669/, Мавровец, Мащерка, местност Гърдова Глава, Нарцис/Методи К.Димитров/, Планинец, Прохлада, Цветана Табакова, Чемшир /Драгалевци/, Черешов Цвят

На 29.05.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  София: Горска Поляна, Драгалевци, Драган Цанков, Калина Малина/Павел Лилов/, Крайречна, Крайречна /Драгалевци/, Лешникова Гора, Малина / Драгалевци, Цветарска

На 29.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 30.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София: Ген. Кутузов, Кипарис/726-та/, Петко Войвода, Планинец, Райска Градина/Аврора/, Студен Кладенец

На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Будилник, Буря, Дивна, Ива/Дим.Апостолов/, Ирис/Мара Апостолова/, Княжевска/Валентин Андреев/, Стефан Пешев

На 30.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 1-ва/Студентска/, 10-та/Драгалевци/, 2-ра /Драгалевци/, 3-та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град, 3-та /Кв.Обеля/, В.З. Драгалевци-Стадиона, Димитър Кантакузин, Драгалевци, Драган Цанков, Лешникова Гора, Малина / Симеоново, местност Киноцентъра, Папрат, ПИ 1978 Кв.149, Проф.Александър Райчев/Кв.Витоша/, Теодосий Икономов, Цветарска, Чемшир /Драгалевци/, Черни Връх

На 31.05.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София: 410-та, V-1248, В.З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Св.Наум /Драгалевци, Свети Горазд, УПИі-294 Кв.107

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Букет, Буря, Върба/704-та/, Китна, Китна/727-ма/, Кореняците/Дим.Пъшков/, Миле Попйорданов/Бр.Огън/

На 31.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 206/В.З.Малинова Долина/, 28-ма /Ж.К.Бункера/, 29-та, 32-ра /Ж.К.Бункера/, 33-та /Ж.К.Бункера/, 34-та /Ж.К.Бункера/, 35-та /Ж.К.Бункера/, 37-ма /Ж.К.Бункера/, 38-ма /Ж.К.Бункера/, 39-та /Ж.К.Бункера/, 40-та /Ж.К.Бункера/, 41-ва /Ж.К.Бункера/, 42-ра /Ж.К.Бункера/, 43-та /Ж.К.Бункера/, 44-та /Ж.К.Бункера/, В.З. Дупките, В.З.Малинова Долина -Герена, София Парк, УПИ І-590,1492,Кв.17

На 31.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 38-ма, Башлийски Езера

На 31.05.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  София: 10-та/Драгалевци/, 101-ва, 101-ва/Драгалевци/, 102-ра, 102/Драгалевци/, 103/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 4-та/Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, Екатерина Божилова, Емил Манолов, Нарцис/Методи К.Димитров/, Проф.Любомир Пипков, Проф.Марин Големинов/485/, Чемшир /Драгалевци/

На 01.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: 410/Драгалевци/, Огнеборец

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Велики Прелом, Ген. Кутузов, Грамос, Еровете, Никола Петков/П.Напетов/, Планинец, Преки Път/Димитър Монов/

Община Връбница  

На 29.05.2018 г. /13:45 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Столична: Ул.Боро

Община Изгрев  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад, Константин Прусинов, Малинова Долина, Никола Габровски

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад, Константин Прусинов, Малинова Долина , Никола Габровски

Община Искър  

На 28.05.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/

На 28.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1

На 31.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Враня

Община Красна Поляна  

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло, Суходолска

Община Красно Село  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ворино/Ат.Дамянов/, Гебедже, Ген. Стефан Тошев/Д.Зехтинко

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Луи Айер/Никола Каменов/

Община Лозенец  

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Йоан Екзарх

Община Люлин  

На 29.05.2018 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  София: Бабин Кладенец, Банска Река, Божко Димитров, Детелина, Земеделска / Филиповци, Кутлина, Нов Живот / Филиповци/, Спортист

На 30.05.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София: Люлин 1

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 391-ва/Люлин/, 714-та/Витоша/, Арх.Георги Ненов/3029/701/, Добри Немиров/702-Люлин/, Люлин 7, Христо Фотев

На 31.05.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Люлин 1, Проф.Александър Станишев

На 31.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Люлин 1, Люлин 2

На 01.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Люлин 8

На 01.06.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  София: Люлин

Община Младост  

На 29.05.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София: 304-та /Драгалевци/, 322-ра /Драгалевци/, 323-та /Драгалевци/, 323-та/Красна Поляна/, 325-та /Драгалевци/, Крайречна, Мащерка, местност Киноцентъра, Поп Тодор Врачански, Проф. Боньо Ангелов

Община Надежда  

На 01.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бедек

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Надежда 3

Община Овча Купел  

На 29.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 30.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 2, Овча Купел 2

Община Панчарево  

На 28.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Беликата, Бистришка Четворка/68-ма/, Васил Левски/69-та/, Гъбешница/52-ра/, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Ивайло/42-ра/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Криволак/Ален Мак/, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Младен Ангелов/39-та/, Проф.Трайко Запрянов, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-ва/, Чемшир

На 28.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Беликата

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Детелина/91/, Кайгана

На 29.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 1914 Кв.Г-11-3-Г, 3-ти Март, 92034, Витошко Лале, Никола Крушкин/2-ра/, Паметника/Иван Балин/, Спортист/3-та/, Цар Асенов Път, Цар Асенов път и Ул. Крушкин

На 30.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Алеко/15-та/, Борова Гора, Калугерица/П. Ценков/, Катунище/Григор Гергов/, Просвета/Комсомолска/, Стара Река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, Шипка

На 31.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: XxVII-18 Кв.15, Васил Левски/69-та/, Вечерница/62-ра/, Витошко Лале, Зорница/63-та/, Ивайло/42-ра/, Латинка/64-та/, Никола Крушкин/2-ра/, ПИ XIX-2436, Кв.13а, Пчеларска/61-ва/, Чипровица/60-та/

На 31.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: УПИ Іі-2405, Кв.20а местност Бистрица

На 01.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: Бистришко Бранище, Вилна Зона Бистрица, Втори Юни/124-та/, Горски Път, ПИ 04234.6970.3488, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, УПИ 11-141,142 Кв. 40, Черни Връх, Чучулига, Ябълкова Градина

На 01.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Горски Пътник

Община Подуяне  

На 01.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Румен Войвода 6 , 26

Община Слатина  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Острец 19-21

На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Детелин Войвода 23, Острец 24 Вх.А

На 30.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Братя Пешеви 3, Острец 24 Вх.Б

На 31.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Иван Миланов 1, Погледец 5

Община Средец  

На 31.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бивш Стадион Юнак, Драган Цанков, Евлгеоргиев - Др.Цанков, Евлоги и Христо Георгиеви

На 31.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Граф Игнатиев

На 01.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Стефан Караджа

Община Студентски град  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21-ви век , Висарион Белински, Висарион Белински, Витоша Веж Симеонов, Витоша-ВЕЦ Симеоново, Дианабад, Дианабад , Кирил Попов, Крум Кюлявков, Крум Кюлявков , Малинова Долина , Никола Габровски , Проф. Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Студ. Град, Студ. Град, Христо Вакарелски, Христо Вакарелски

На 28.05.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  София: 2-ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 4-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 5-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 6-та Кв.Мал.Долина/Студентс, 7-ма Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-ма /Кв. Мал.Долина-Студентски Град/, Климент Охридски, Константин Муравиев, М.Малинова Долина-Изток, Малинова Долина, Станимир Станимиров

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Висарион Белински, Висарион Белински, Витоша Веж Симеонов, Витоша-ВЕЦ Симеоново, Дианабад , Кирил Попов , Крум Кюлявков, Малинова Долина, Никола Габровски, Проф.Петър Джидров, Студентски Град, Христо Вакарелски, Христо Вакарелски

На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Висарион Белински, Висарион Белински, Витоша Веж Симеонов, Витоша-ВЕЦ Симеоново, Дианабад , Кирил Попов, Крум Кюлявков , Малинова Долина, Никола Габровски , Проф. Петър Джидров, Студ Град, Христо Вакарелски, Христо Вакарелски

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21-ви век, Висарион Белински, Висарион Белински, Витоша-ВЕЦ Симеоново, Витоша-ВЕЦ Симеоново, Дианабад, Дианабад , Кирил Попов , Крум Кюлявков, Крум Кюлявков , Малинова Долина , Никола Габровски, Проф. Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Студ. Град , Студентски Град, Христо Вакарелски, Христо Вакарелски

На 31.05.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  София: Студентски Град, Студентски Град

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21-ви Век, Висарион Белински, Витоша Веж Симеонов, Витоша-ВЕЦ Симеоново, Всисарион Белински, Дианабад, Дианабад , Кирил Попов, Крум Кюлявков, Крум Кюлявков , Малинова Долина, Никола Габровски, Проф. Петър Джидров, Симеоновско Шосе , Студентски Град, Студентски Град, Христо Вакарелски, Христо Вакарелски

Община Триадица  

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 409-та/Триядица/, 419-та, Акад.Георги Наджаков/410/, Боянски Водопад, Витоша, Емилиян Станев/490/

На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ивайло, Иван Денкоглу, Кестенова Гора, Краище/Тодор Атанасов/, Лавеле, Стефан Малинов

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Княз Борис I, Твърдишки Проход, Христо Ботев, Цар Самуил

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 493-та, Луи Айер/Никола Каменов/, Люба Величкова/497-ма/, Манфред Вьорнер/495/, Мичман Тодор Саев/496/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Нишава/Георги Аврамов/

 

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 28.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Хераково: махала Белица

Община Ботевград  

На 28.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Рашково: махала Белчово

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 28.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 28.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 28.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 28.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 28.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 28.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Радотина: местност Дръстила

На 28.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 29.05.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград: До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Пик

На 29.05.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 29.05.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти IХ), Шипка, Юри Гагарин

На 29.05.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Пик

На 29.05.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Врачеш: Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 29.05.2018 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Академик Стоян Романски, Васил Левски, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа, Шести Септември

На 31.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 31.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 31.05.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград

На 02.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Ботевград: 1866 Година, Васил Левски, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Просвета, Саранск, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев

Община Годеч  

На 28.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Станинци

Община Горна Малина  

На 29.05.2018 г. /13:30 - 14:15 ч./ -  Горна Малина: 11-та*, Двадесет и Първа, Единадесета, Осемнадесета, УПИ III-Общ Кв.14, УПИ IХ кв. 14, УПИ ХІ -Общ, Кв.14, Шеста

На 30.05.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Лесново: 129048, IV-19, XI-276,Кв.61, XVII-148, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Десета, Осма, П-Л №ХІІ-87, Кв.9, Пета, Петнадесета, ПИ 129012, Седма, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, УПИ VIII-60, Кв.10, УПИ XIII-62, УПИ ІІІ-219, Кв.33, УПИ ХVIII-230, УПИ ХVІІ-236, Кв.34, УПИ-518 Кв1а, ХХ-424 кв. 55, Четвърта, Четринадесета, Шеста

Община Драгоман  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Калотина

На 29.05.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Круша, Общ. Драгоман

На 29.05.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Драгоман: Акация, Железничар, Кольо Фичето, Космина, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци

На 29.05.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Камбелевци: ХІІ-22

На 29.05.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Начево

На 29.05.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Несла: 000136

На 29.05.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Чеканец, Общ. Драгоман

На 29.05.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Чуковезер

На 29.05.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ялботина

На 29.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Горно Село

На 29.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Грълска Падина: махала Горно Ново Село

Община Елин Пелин  

На 29.05.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин

За периода 28-31.05.2018 г. /10:15 - 16:30 ч.; 11:00 - 16:30 ч./ -  Равно Поле: Верила

На 28.05.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Равно Поле

За периода 28-31.05.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  София: Елин Пелин

Община Етрополе  

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Лъга

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Боженица: махала Ласковци

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-ХІ-8, Кв.4

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала Церица

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Средни Рът: махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби

На 30.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв.1, Кладевски Дол, махала Бобища, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол

На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото

На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.БеляноВЕЦ Кв.9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, махала Беляновец, махала Герановица, махала Камилче, махала Мечи Трън, махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин

На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Етрополе: Равнището

На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Лопян: 005034, В.З.Лопян, Кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, махала Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Малки Искър

На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Манаселска Река: махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете

На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Осиковица: махала 57 Км Ам Хемус, махала Балинска, махала Баренска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Владовци, махала Войновци, махала Вълчиновци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Господарска, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манастира, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци, махала Чифлика, махала Ямата

На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, Ам Хемус, П-Л VI-61, Кв.5

На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Равнище: I Кв.29, XVII-290, Кв.46, махала  Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв.8

Община Златица  

На 29.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

Община Ихтиман  

На 28.05.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Веринско: 000182, Ул.13, УПИ IX-23, Кв.13, УПИ Ііі-124, Кв.6, УПИ ХVіі-131, Кв.6

На 28.05.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, извън регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М.Царчино

На 28.05.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Веринско

На 28.05.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх.Генадий Ихтимански, Баба Вида, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Вражебъра, Ген.Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димитър Русинов, Димчо Дебелянов, Егерика, Екзарх Йосиф, Еледжик, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулация, Йордан Балчев, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кокиче, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Липа, Любен Каравелов, Люле Бургас, Люляк, Македония, Малчика, Марин Дринов, Марица, местност Чикийца, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061,Кв.145, УПИ IV - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ихтиман: извън регулация

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Бальовци: 114 УПИ XIV кв. 10

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман: махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв.8

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Ботевград: Хан Крум

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Бузяковци: Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Бърдо: УПИ №113 Кв.№25а

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Вакарел: Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М.Дренов Ръд ПИ 298, М.Зубевица Им.№913037, махала Драгиовци, махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, П-Л Х, Кв.11 М.Бърдо, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв.38, ХV-260, кв. 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Голема Раковица

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Джамузовци

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв.3

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Пановци: 22

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Ръжана: УПИ VІІ-27, Кв.5

На 31.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Селянин: П-Л ІІ,Кв.11, УПИ VІІІ-255, Кв.27, УПИ ХІІІ-116, Кв.31

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Боерица: Пи640030,640027, УПИ VІ-111, Кв.16, УПИ ІІ-124, Кв.13

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Борика, Общ. Ихтиман: П-Л ІV-109, Кв.8, Парцел Vіі-59, Кв.20, УПИ 9-128 кв. 5, УПИ ІV-165, Кв.24

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Бузяковци: махала Поповци

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Вакарел: махала Поповци, ПИ 121013 М.Гробищата, Чешма Ангелина

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 Кв. 4

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 кв. 27, 036055,М.Каратопрак, 093360,М.Шабан Дере, П-Л Хі-39, Кв.4

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Ихтиман: Местн.Полиовци, местност Ушите

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Костадинкино: М. Чуките ПИ №16, махала Семковци УПИ ХVі-88, Кв.12, махала Брънкова Китка, махала Брънковци, махала Млечановци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Пауново: V-142,Кв.23, П-Л VІІІ-198, Кв.15, П-Л І-84, Кв.15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв.Ихтиман, УПИ V- 199 Кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , кв. 21, УПИ XI-35,Кв.4, УПИ XXV-114, Кв.20

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Полянци

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ ІІ-91, Кв.13

На 31.05.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Черньово: V-68, Кв.24, УПИ IV-146 кв. 17, УПИ ХVі-6,Кв.1, УПИ ХІV-105, Кв.16

Община Костенец  

На 28.05.2018 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Долна Василица

На 28.05.2018 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: БороВЕЦ

На 28.05.2018 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Гуцал: IV Вк.3а

На 28.05.2018 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 28.05.2018 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 28.05.2018 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 28.05.2018 г. /14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.05.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Самоков: 3-та

На 29.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:45 - 10:15 ч.; 10:45 - 14:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: VII-95,Кв.17, Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Вилна Зона, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Деница, Димитър Благоев, Дружба, Дъб, Екзар Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ибър, Иван Вазов, Илинденско Въстание, Кирил и Методий, Клен, Курорт Долна Баня, Люляк, Малина, Маришка, Момина Сълза, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Рилска Вода, Рилско Шосе, Септемврийци, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, УПИ II Кв.83, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Явор, Ягода, Яне Сандански, Ясен

На 29.05.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Горна Василица: махала Нова, махала Гледжова, махала Нова, махала Пердова, Нова, Пердова

На 29.05.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Долна Баня: Търговска

На 29.05.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Василишка

На 29.05.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Очуша: махала Каменчанска, махала Кулева, махала Кьосева, махала Мартинска, махала Шатърска, махала Шехтова, УПИ ХV-39,Кв.7

На 29.05.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Подгорие: П-Л XIX, Кв. 6, УПИ ХІV-174, Кв.20

На 29.05.2018 г. /11:00 - 14:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец: I-245 Кв. 11, К.К. Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, Кв.7, Пчелински Бани, Ул.Рила, УПИ III-3 Кв. 1, УПИ XII-270, УПИ-425, Кв.1, ХХІІ-419

Община Костинброд  

На 28.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, ПИ 3675,Кв.99а, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III Кв.100, УПИ XII Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

Община ПраВЕЦ  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Манаселска Река: махала Липа, махала Чульовци

На 30.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица: махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Правец: махала Симидарска

Община Самоков  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец, местност Татарски Брод

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол: местност Татарски Брод

На 28.05.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Говедарци: 15285.11.41, 15285.4.374, 15285.9.539, Александър Стамболийски, Байкал, Бисер, Бори Мечо, Борис Хаджисотиров, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девети Септември, Деветнадесета, Десета, Димитър Милушев, Доспей махала , Дружба, Единадесета, Здравец, Златибор, Иглика, Искър, Канарче, Кирил и Методий, Кокиче, Крум Шуманов, Лакатица, Любчо Баръмов, М.Костова, Мальовица, Мечит, Мир, Октомври, Орловец, Осемнадесета, Осма, Отец Паисий, П-Л Хіі-486, Кв.11, Петнадесета, ПИ 15285.10.114, Пионерска, Победа, Почивни Домове, Преспа, Първа, Първи Май, Ракета, Рилска Малина, Роза, Свобода, Седемнадесета, Славянска, Снежанка, Спортна, Стк Мальовица, Сълзица, Тринадесета, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода

На 28.05.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Маджаре: УПИ XI Кв.16

На 28.05.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков, УПИ VI, Кв. 30 /Пи 46276.5.429/

На 28.05.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Говедарци: Александър Стамболийски, Мальовица, Стк Мальовица

На 28.05.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: 65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 29.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Говедарци: Бисер, Бори Мечо, Георги Димитров, Доспей махала , Искър, Канарче, Лакатица, Петнадесета, Пионерска, Спортна, Труд

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков

На 29.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци: Александър Стамболийски, Доспей махала , Почивни Домове

На 30.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: местност Дългата Поляна, местност Мечката

На 30.05.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Самоков: местност Дългата Поляна, местност Мечката, местност Татарски Брод

На 30.05.2018 г. /10:15 - 12:30 ч.; 10:30 - 12:30 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Генерал Скобелев, Житна Чаршия, Иван Вазов, Искър, Македония, Софроний Врачански, Търговска

На 30.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: местност Татарски Брод

Община Сливница  

На 31.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-ра, 348, Кв.62, 46-та, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), махала Слатина, махала Шишкова

На 31.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Братушково: V-263, VII-299 Кв.19, УПИ XVI-300

На 31.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Гургулят: XVI-17 Кв.9

На 31.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-та, 3-та, 500179, 7-ма, 8-ма, XI-1.3 кв. 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, УПИ XIV-531 Кв.26

На 31.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Радуловци: махала Рейна Река, ХІІІ-47, кв.19

На 31.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ракита, Общ. Сливница

На 31.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН

Община Белене  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белене: България, Васил Левски, Любен Каравелов, Никола Алексиев, Христо Ботев

На 29.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белене: 03366.128.1 местност Сред Полето

На 29.5.2018 г. /09:00-16:15 ч./ - Петокладенци, общ. Белене -  Крум Христов 56, 50, 77, 65, 43, 45, 75, 76, 74, 41, 49, 47, 68, 60, 61, 57, 78, 72, 48, 55, 59, 70, 58, 62, 52, 66, 67, 69, 54;  Осъм 50, 22, 62, 48, 60, 54, 34, 56, 40, 44, 46, 42, 30, 52, 32, 28, 66, 64, 26;  Петко Блажев 1, 5, 3, 8, 20, 10, 2, 4; Христо Генов 12, 14, 34, 8, 5, 32, 36, 44, 42, 40, 30, 13, 11, 15

На 29.5.2018 г. /09:00-16:00 ч./ - Коиловци, общ. Плевен - 9-Ти Септември 3, 1, 6; Ал Стамболийски 7, 5, 3;  Бенковски 4, 3, 11, 6, 6а, 7, 1, 9, 2, 5;  Борис Бардушев 2а;  Г Димитров 3, 15, 20, 9, 16, 8, 30а, 28, 26, 21, 11, 24, 5, 7, 14, 30, 5а, 17, 6, 22, 2, 1, 19, 13, 12, 24а;  Иван Вазов 4, 2, 19, 31, 25, 21, 23, 15, 11, 29, 5, 17, 27, 13, 7;  Ленин 1а, 2, 26;  Любен Каравелов 5, 2, 3, 4, 6, 1;  Одрин 5, 1, 4, 3, 7;  Плевен 1, 4, 2;  Райко Даскалов 2, 4, 3, 1;  Цветан Спасов 1, 1а

На 30.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белене: Ал Стамболийски, България, Лозенец, местност Лунгата - извън регулация

На 30.05.2018 г. /09:30-16:00 ч./ - Татари, общ. Белене –  177014  Бузлуджа 4, 2, 1;  Генерал Гурко 13, 5, 7, 1, 9, 4;  Генерал Скобелев 5;  Георги Димитров; 75, 80, 58, 70, 56, 85, 46, 81, 87, 103, 72, 83а, 42, 40, 91, 73, 67, 79, 62, 101, 74, 48, 52, 78, 95, 68, 64, 77, 65, 89, 68а, 60, 97, 50, 54, 44;  Кирил и Методий 2;  Коста Шишманов 54, 37, 58, 72, 48, 52, 43, 40, 66, 38, 42, 47, 68, 46, 60, 64, 70;  Крум Тончев 35, 29, 31;  Отец Паисий Хилендарски 1, 4, 2;  Цветан Спасов 7, 3

На 31.5.2018 г. /09:30-16:15 ч./ - Деков, общ Белене - Васил Коларов 15, 1, 9, 2, 7, 5, 8, 18, 12, 6, 21, 11, 14, 3, 9а, 4, 19, 16, 13, 20, 3а, 22;  Димитър Благоев 21, 47, 39, 19, 46, 33а, 41, 41., 24, 23а, 37, 43, 20, 31, 25, 33, 23, 49, 26, 44, 18, 50, 36, 52;  Дунав 9, 16, 18, 12, 13, 15, 8, 11, 24, 6, 17, 10;  Еделвайс 5, 3, 2, 1;  Любен Каравелов 8, 10;  Неделчо Георгиев 24, 32, 28, 22, 34, 25, 36, 23, 26, 20, 30, 17, 21;  Цвятко Въбленски 16;  Чаталджа 3, 4, 5, 2

Община Долна Митрополия  

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /17:30 - 18:30 ч./ -  Биволаре

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /17:30 - 18:30 ч./ -  Победа, Общ. Долна Митрополия: Индустриална Зона

На 28.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Байкал: Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Георги Михайлов, Георги Раковски, Дунав, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Огоста, Стадиона, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев

На 29.05.2018 г. /09:15 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Георги Димитров

На 29.05.2018 г. /09:15 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ресторант Чекръците

На 30.05.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Крушовене: 10-ти Конгрес, 23-ти Септември, 9-ти Май, 9-ти Септември, I-345,Кв.72, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Априлов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Илич Ленин, Вълчо Иванов, Ген Винаров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Искър, Йорданка Николова, Катя Попова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люлин, Мара Денчева, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Панайот Волов, Плиска, Първи Стоп Двор, Райко Даскалов, Раковска, Ростов На Дон, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Фердинанд Козовски, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Самуил, Цветан Спасов, Цеко Нинов, Чавдар, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янко Забунов

На 30.05.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Славовица, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Иван Вазов, Искър, местност Бобов Брест, П.К.Яворов, Панайот Волов, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефаан Караджа, УПИ VII кв. 33, Христо Ботев, Цветан Спасов, Ю.А.Гагарин

На 31.05.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Долна Митрополия

На 31.05.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Плевен: Местн.Витска Равнина, Редута

Община Искър  

На 28.5.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци, общ. Искър -  Вилхелм Пик 19, 15, 4, 12, 11, 19а, 6, 3, 2, 9, 1, 5, 13, 10, 7, 8, 1а, 17;  Гурко 2, 4;  Даме Груев 6, 2, 4;  Димитър Благоев 4, 3, 8, 14, 2, 1, 10, 7, 9, 5, 6, 12, 18, 16;  Извън Регулация  Кирил И Методий 8, 4, 3, 5, 2, 1, 7, 6;  Коста Златарев 20, 8, 9, 4, 14, 18, 5, 22, 1, 11;  Кръстю Бешков 1, 6, 2, 8, 16, 4, 3, 10;  Любен Каравелов 5, 1, 3;  Митко Палаузов 5, 2, 12, 6, 10, 8, 14; Н. Й. Вапцаров 5, 10, 1, 16, 9, 4, 14, 7, 3, 8, 12, 13, 11; Огоста 1;  Отец Паисий 5, 7;  Поп Андрей 7, 8, 3, 4, 2, 5;  Райна Княгиня 3, 7, 4, 8, 6, 2, 5, 1;  Скобелев 3, 1, 5, 7;  Фердо 6, 1, 3, 4;  Христо Манчев 24, 15, 11, 16, 18, 13, 22, 20;  Цветан Спасов 33, 12, 31;  Яне Сандански 1, 6, 2, 4, 8, 1а, 10

На 29.5.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Староселци, общ. Искър -  Александър Стамболийски 1;  Васил Левски 18;  Г Димитров 8, 13, 1, 10, 9, 12, 3, 7;  Гео Милев 8, 3, 4, 6, 5, 1, 7, 2;  Д-Р Бешев 1, 3, 7;  Дунав 1, 2, 3;  Искър 2, 12;  Ленин 2, 1а, 17, 1, 13, 11, 15, 5, 3, 6, 4, 7, 9, 16;  Тодор Матков 3, 8, 13, 28, 21, 4, 22, 30, 16, 20, 17, 2, 12, 32, 14, 5, 34, 11, 26, 10, 24, 15, 18, 19, 9;  Христо Кърпачев 6, 1, 3, 4

На 30.5.2018 г. /09:00-16:00 ч./ - Искър,  Общ. Искър -  Бенковски 5, 2, 3, 1, 4, 8, 10, 12;  Бр Миладинови 32;  Велко Кръстев 22, 25, 16, 27, 18;  Вит 2;  Георги Димитров 60, 51, 56, 47, 53, 49, 49б, 54, 48, 52, 55, 96, 45, 50;  Ернст Телман 2, 14, 1, 10, 18, 5, 4, 7, 3, 12, 9, 8, 6, 16;  Иван Ведер 2, 1, 15, 3, 17, 19, 7, 11, 4, 5, 9, 8, 10, 13;  Кънчо Илиев 3, 8, 10, 20, 7, 11, 9, 13, 5, 12;  Любен Каравелов 8, 9, 1, 10, 3, 6, 13, 2, 5, 4, 7;  Мургаш 4, 5, 8, 14, 1, 10, 1 А, 2, 12, 9, 6, 7;  Петрохан 7, 5, 1, 2, 9, 3, 8;  Плевен 8;  Родопи 4, 2, 11, 5, 1, 6, 13, 3, 7;  Септември 2, 4, 6;  Страцин 1, 5;  Христо Кърпачев 8, 2, 4, 6;  Чавдарци 2, 1, 7, 11 А, 4, 6, 10, 3, 16, 11, 5, 12, 9

На 31.5.2018 г. /09:00-12:00 ч./ - Искър,  Общ. Искър -  Ас Халачев 24, 16, 20, 22, 18;  Васил Коларов 30, 10, 24, 26, 9, 22, 14, 20, 13, 18, 15, 7, 28, 16;  Велико Търново 4, 10, 8, 18, 2;  Лиляна Димитрова 12, 14, 1, 3, 10, 18, 16, 4, 8, 20, 6, 2;  Райко Даскалов 15, 13, 21;  Трифон Ангелов 28, 25, 29, 27;  Христо Смирненски 8, 1, 3, 6, 2, 4;   Улично Осв. Тп 27

На 31.5.2018 г. /12:00-16:00 ч./ - Искър,  Общ. Искър -  Васил Коларов 4, 5, 3, 6, 8;  Георги Димитров 18, 14, 13, 16, 12, 4, 6, 11, 15, 2, 10, 8;  Лиляна Димитрова 22, 5, 7;  Райко Даскалов 25, 20, 27, 28, 32, 24, 17, 36, 31а, 19, 22, 30, 31, 29, 26, 34, 26а;  Христо Ботев 4, 2, 6;  Христо Смирненски 18, 16, 12, 14

На 1.6.2018 г. /09:00-16:00 ч./ - Писарово,  Общ. Искър -  Волга 48, 38, 62, 72, 66, 36, 60, 54, 46, 56, 68, 44, 58, 64, 70, 50;  Георги Димитров 176, 167, 165, 222, 188, 182, 192, 184, 178, 195, 173, 175, 179, 197, 169, 185, 189, 208, 171, 186, 193, 177, 183, 199, 191, 196, 214, 194, 216, 202, 187, 220, 180;  Кирил И Методий 5, 3, 19, 11, 10, 1, 2, 17, 9, 12, 6, 7, 8, 21, 4, 15;  Максим Горки 3, 1, 2, 5, 9, 7, 6, 11;  Опълченска 1, 6, 4, 2;  Слави Алексиев 8, 1, 2, 6, 12;  Хаджи Димитър 12;  Цвятко Аврамов 5, 3, 4, 6, 7, 8, 2

Община Кнежа  

На 29.5.2018 г. /08:30-16:15 ч./ - Кнежа -  Димитър Благоев 14, 39, 7, 19, 37, 2, 10, 40, 29, 32, 30а, 27, 12, 23, 31, 30, 34, 38, 35, 4, 11, 5, 6, 16, 21, 33, 28, 22, 18, 32а, 15, 26, 9, 20, 1, 24, 17, 13, 3, 36, 25;  Ильо Войвода 5, 9, 11, 11а, 17, 13, 19, 23, 7, 13а;  Местност Мерата  Панайот Хитов 32, 31, 23, 33, 44, 37, 33 Б, 33а, 40, 28, 34, 38, 29, 21, 48, 30, 36, 27, 42, 46, 35, 25, 39;  Райко Даскалов 22, 2, 7а, 3а, 12, 10б, 16, 4, 10, 10а, 7б, 3, 7, 5, 1, 2а, 8а, 20, 7в;  Филип Тотю 42;  Чавдар Войвода 31, 25, 27, 29;   местност Мерата

На 30.5.2018 г. /08:30-16:15 ч./ - Кнежа -  23-ти Септември 43;  Въча 8, 4, 7, 3, 9;  Георги Бенковски 2а, 2;  Кап. Георги Мамарчев 18, 24а, 12а, 31, 35, 33, 14, 41, 27, 17, 16, 39, 30, 24, 9, 19, 22, 26, 7, 28, 37, 23, 25, 15, 13, 11, 20;  Местност Мерата  Паисий Хилендарски 42;  Панайот Хитов 24, 6, 22, 10, 17а, 9, 20, 24а, 26, 3, 17, 1, 19, 18, 14, 16, 2, 12, 13, 7, 4, 8, 15;  Пейо Яворов 1, 3, 4, 6, 5, 2, 10, 8, 14;  Стефан Караджа 13, 11, 2, 4, 10, 6, 3, 5а, 5, 8;  Филип Тотю 41а, 40, 35, 19, 16, 31, 30, 39, 26, 34, 14а, 2, 12, 10, 18, 20, 7, 5, 27, 24, 9, 3, 28, 37, 33, 8, 41, 45, 17, 1, 21, 11, 29, 15, 23, 22, 14, 6, 37а, 13, 4, 36, 25;  Чавдар Войвода 7, 17, 11, 21, 1, 19, 9, 5, 23, 13

На 31.5.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Бреница,  Общ. Кнежа -  Бреза 1;  Ген. Владимир Заимов 32, 25, 29, 28, 18, 27, 26, 19, 24, 20, 23;  Георги С. Раковски 30, 39, 36, 31, 35, 29, 32, 33, 34, 28, 27, 25;  Кочо Чистеменски 31 Къща, 35, 36, 33, 27, 31, 34, 32;  Одрин 1, 3;  Солун 14, 6, 8;  Странджа 2, 7, 10, 4, 8, 12, 5, 11, 9;  Цар Асен 1, 2, 5

Община Левски  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Градище, Общ. Левски: 23-ти Септември, Атанас Пенев Косев, Витоша, Генчо Хинчев, Девети Май, Девети Юни, Йордан Вачев, Козлодуй, Осъм, Пирин, Република, Родопи, Тараклъка, Цар Калоян

На 28.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Малчика: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив.Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Стара Планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 28.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември, XV-438, Kb. 125, Ал.Стамболийски, Арда, Б.Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д.Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив.Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л.Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осъм, П.Р.Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи Май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, С.Румянцев, Сакар, София, Ст.Караджа, Ст.Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 28.05.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Обнова

На 29.05.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:00 - 15:00 ч./ -  Вълчитрън: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Рилски, Лачко Ангелов, Любен Каравелов, Македония, Мусала, Оборище, Огоста, Опълченска, П.К.Яворов, Паисий, Пенчо Славейков, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Ресен, Родопи, Росица, Св.Св.Кирил и Методий, Скопие, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черно Море, Янтра

На 30.05.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Халачев, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Веселина Геновска, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Геоги Парцалев, Гергана, Кирил и Методий, Княз Борис, Крум Попов, Неофит Бозвели, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петрини, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Ясна Поляна

Община Никопол  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

Община Плевен  

На 28.5.2018 г. /09:00-15:30 ч./ - Плевен, общ. Плевен -  Букурещ 4, 5, 6, 8, 3;  Десети Декември 74, 86, 98, 47, 84, 76, 100, 104, 78, 96, 94, 70, 72, 92, 102, 90, 82, 80, 88;  Ем.Васкидович/Аврора/ 38;  К.Охридски/Карл Маркс/ 28, 22, 30

На 28.5.2018 г. /09:00-16:00 ч./ - Коиловци, общ. Плевен -  000412  Борис Бардушев 10, 6, 3, 9, 11, 2, 7, 1б, 1а, 11а, 8, 5, 1;  Гео Милев 2, 1;  Ламби Кръстев 16, 9, 7, 10, 1, 3, 2, 6, 14, 5, 4, 11, 8, 12;  Панайот Волов 9, 5, 1, 2, 37;  София 3, 8, 6, 1, 10, 5;  Средна Гора 4, 2, 3, 6, 4а, 1

На 28.5.2018 г. /08:30-16:00 ч./ - Пелишат, общ Плевен -  Бузлуджа 11, 2, 8, 16, 5, 18, 28, 9, 34, 36, 18а, 6, 1, 22, 24, 14, 40, 44, 12, 30, 17, 21, 10, 13, 32, 38, 7, 46, 34., 3, 19, 26;  Коста Златарев 5, 9, 7, 3, 11;  Лом 1, 2;  Москва 7, 10, 3, 6, 2, 9, 14, 12;  Пирин 2, 3, 1;  Пробуда 1, 4, 3, 8, 6, 2;  Рила 2, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 4;  Сингур 1;  Трифон Гърчев 27, 12, 34, 38, 39, 42, 24, 20, 36, 26, 14, 41, 37, 25, 51, 48, 59, 49, 43, 40, 16, 21, 53, 23, 32, 28, 22, 31, 45, 46, 29, 30, 44, 50, 33, 18а

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горталово: 071020- местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат: Арда, Бенковски, Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Любен Вешков, Охрид, Раковски, Ресен, Черешин Камък

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Адил Дервишев, Бяло Море, Васил Петлешков, Г Димитров, Милин Камък, Мусала, Първа, Радецки, Сергей Румянцев, Цанко Бакалов, Чепеларе, Шейново, Ямбол

На 28.05.2018 г. /09:15 - 09:25 ч./ -  Плевен: XXI, Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Метро, Строител

На 28.05.2018 г. /09:15 - 12:15 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Метро

На 28.05.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Плевен: Люляк, Незабравка, Стара Гара, Сторгозия

На 28.05.2018 г. /12:30 - 15:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Плевен: Георги Кочев, Иван Миндиликов /Република/, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Сторгозия

На 29.05.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 18:00 - 19:00 ч./ -  Плевен: 999, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Индустриална Зона, Местн.Табакова Чешма 1, Местн.Табакова Чешма IV, Сторгозия, Цигански Лозя

На 29.05.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Къртожабене

На 29.05.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: 1036, 56722.651.187, Кв.603, Ул.Витска Долина, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Дружба, Дружба, Местн.Витска Равнина, Местн.Витска Равнина, Плевен, Редута, Сторгозия, Сторгозия

На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Плевен: Г.С.Раковски, Иван Вазов, Константин Величков, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Парашкев Цветков

На 29.5.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пелишат, общ. Плевен -   Бузлуджа 11, 2, 8, 16, 5, 18, 28, 9, 34, 36, 18а, 6, 1, 22, 24, 14, 40, 44, 12, 30, 17, 21, 10, 13, 32, 38, 7, 46, 34., 3, 19, 26;  Коста Златарев 5, 9, 7, 3, 11;  Лом 1, 2;  Москва 7, 10, 3, 6, 2, 9, 14, 12;  Пирин 2, 3, 1;  Пробуда 1, 4, 3, 8, 6, 2;  Рила 2, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 4;  Сингур 1;  Трифон Гърчев 27, 12, 34, 38, 39, 42, 24, 20, 36, 26, 14, 41, 37, 25, 51, 48, 59, 49, 43, 40, 16, 21, 53, 23, 32, 28, 22, 31, 45, 46, 29, 30, 44, 50, 33, 18а;

На 29.05.2018 г. /09:30-16:00 ч./ - Коиловци -  9-ти септември 3,1,6;  Ал Стамболийски 7, 5, 3;  Бенковски 4, 3, 11, 6, 6а, 7, 1, 9, 2, 5;  Борис Бардушев 2а;  Г Димитров 3, 15, 20, 9, 16, 8, 30а, 28, 26, 21, 11, 24, 5, 7, 14, 30, 5а, 17, 6, 22, 2, 1, 19, 13, 12, 24а;  Иван Вазов 4, 2, 19, 31, 25, 21, 23, 15, 11, 29, 5, 17, 27, 13, 7;  Ленин 1а, 2, 26;  Любен Каравелов 5, 2, 3, 4, 6, 1;  Одрин 5, 1, 4, 3, 7;  Плевен 1, 4, 2;  Райко Даскалов 2, 4, 3, 1;  Цветан Спасов 1, 1А

На 29.5.2018 г. /13:00-16:00 ч./ - Плевен -  Васил Априлов 12, 8, 10;  Гренадирска 40, 40 Г,Ж;  Прилеп 1, 15

На 30.5.2018 г. /08:30-16:00 ч./ - Пелишат, общ. Плевен -  Бузлуджа 11, 2, 8, 16, 5, 18, 28, 9, 34, 36, 18а, 6, 1, 22, 24, 14, 40, 44, 12, 30, 17, 21, 10, 13, 32, 38, 7, 46, 34., 3, 19, 26;  Коста Златарев 5, 9, 7, 3, 11;  Лом 1, 2;  Москва 7, 10, 3, 6, 2, 9, 14, 12;  Пирин 2, 3, 1;  Пробуда 1, 4, 3, 8, 6, 2;  Рила 2, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 4;  Сингур 1;  Трифон Гърчев 27, 12, 34, 38, 39, 42, 24, 20, 36, 26, 14, 41, 37, 25, 51, 48, 59, 49, 43, 40, 16, 21, 53, 23, 32, 28, 22, 31, 45, 46, 29, 30, 44, 50, 33, 18а

На 30.5.2018 г. /09:00-16:00 ч./ - Коиловци, общ. Плевен -  Братя Гъркови 70, 66, 60, 64, 68, 53, 52, 13, 9а, 46, 50, 62, 15, 19, 48, 56, 58, 11, 9, 17;  Васил Априлов 3;  Маршал Толбухин 14, 16, 17, 20, 26, 1, 13, 24, 21, 11, 10, 25, 8, 27, 12, 18, 4, 15, 7, 2, 22, 19, 30, 28, 23;  Опълченска 3, 16, 5, 4, 13, 8, 1, 9, 17, 14, 10, 7, 18, 1б, 12, 2, 6, 15, 11;  Панайот Волов 14, 35а;  Пенчо Славейков 3, 1, 5;  Сергей Румянцев 9, 11, 10, 16, 4, 12, 2, 18, 7, 3, 8, 5, 20, 1, 14, 6;  Скобелев 3, 5, 1, 2, 4, 6;  Хаджи Димитър 2, 1;  Христо Ботев 1а, 4, 1, 6, 10;  Цветан Спасов 3, 7, 5;  Чаталджа 1а, 1

На 30.5.2018 г. /09:00-15:15 ч./ - Плевен - Здравец 2

На 30.5.2018 г. /09:00-16:30 ч./ - Плевен - Браила 4, 3, 5, 7, 12;  К.Охридски/Карл Маркс/ 11, 9;  Москва 7, 23а, 25, 23, 17, 15, 5, 13, 17, 29, 19, 15 ТП 282, 9, 1, 15а, 15, 31, 13а, 2, 21, 11;  Републиканска 23, 6, 3, 9, 8, 1, 15, 16, 10, 4, 13, 12, 21, 19;  Русе/Д-Р Бешев/ 46, 36, 42, 42, 44;  Сергей Румянцев 3, 6, 2, 14, 15а, 11, 5, 13, 4, 15, 69, 12а, 7, 17, 6, 15, 12, 19;  Спартак 5, 10 Стълб 11 На Тп282 Клон Б, 6, 1, 7, 4, 10, 2, 8;  Христо Ясенов 5, 3, 1

На 30.5.2018 г. /09:00-15:30 ч./ - Плевен -  Акад.Й.Трифонов 14, 28, 25, 16, 35, 19, 26, 21, 20, 10, 32, 12, 22, 19а, 29, 18, 13, 19А, 34, 17, 30, 31, 37, 8, 33, 24, 23;  Десети Декември 140, 142, 73, 144, 71, 69, 136, 75, 134, 140а, 67, 146, 65, 138;  Ем.Васкидович/Аврора/ 90, 95, 108а, 100, 84, 98, 87, 95а, 104, 102, 82, 94, 79, 93а, 93, 85, 87а, 96, 108, 97, 106, 89, 99а, 98а, 91а, 92, 77, 102а, 99, 94а, 96а, 100а, 83, 91;  Йордан Йовков 23;  Русе/Д-Р Бешев/ 64

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Плевен: Гривишко Шосе

На 30.05.2018 г. /14:45 - 15:15 ч./ -  Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Парк Кайлъка, Сан Стефано

На 31.05.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Енерго Гаражи Плевен, Иван Тодоров, Котел, Местн.Табакова Чешма, Местн.Табакова Чешма IV, Сторгозия, Текийски Орман

На 31.5.2018 г. /08:30-16:00 ч. / - Пелишат -  Бузлуджа 11, 2, 8, 16, 5, 18, 28, 9, 34, 36, 18а, 6, 1, 22, 24, 14, 40, 44, 12, 30, 17, 21, 10, 13, 32, 38, 7, 46, 34., 3, 19, 26;  Коста Златарев 5, 9, 7, 3, 11;  Лом 1, 2;  Москва 7, 10, 3, 6, 2, 9, 14, 12;  Пирин 2, 3, 1;  Пробуда 1, 4, 3, 8, 6, 2;  Рила 2, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 4;  Сингур 1;  Трифон Гърчев 27, 12, 34, 38, 39, 42, 24, 20, 36, 26, 14, 41, 37, 25, 51, 48, 59, 49, 43, 40, 16, 21, 53, 23, 32, 28, 22, 31, 45, 46, 29, 30, 44, 50, 33, 18а

На 31.5.2018 г. /09:00-16:00 г./ - Коиловци - Балкан 2, 1, 4;  Борис Бардушев 15, 10;  Братя Гъркови 1;  Витоша 11, 1а, 1б, 1, 4, 7, 3, 9, 2;  Георги С Раковски 16, 32, 2, 8, 28, 24, 10, 30, 5, 14, 12, 6, 34, 20, 22, 9, 4, 3, 4а, 26, 1а, 11, 1, 13, 7, 18;  Ленин 23, 4, 10, 11, 2, 19, 21, 8, 29, 6, 25, 17, 15, 27;  Марица 4, 9, 10, 11, 5, 8, 7, 3;  Местност Байнова Могила Водна Кула;  Морава 3, 1;  Панайот Волов 9, 7;  Родопи 2а, 7, 5, 8, 4а, 3, 6;  София 1;  Стара Планина 2;  Тича 5, 3, 1;  Черно Море 3, 2, 5, 1, 6, 8, 9, 1а, 4, 7;  Шипка 1, 5, 3

На 31.5.2018 г. /09:00-14:00 ч./ - Плевен -  Васил Априлов  Васил Друмев 7, 5, 2, 6;  Гренадирска 24б, 32, 30 А, 30 Май, 26, 24, 24а, 30, 10, 24в, 30 Първи Май;  Данаил Попов /В.Ленин/ 5;  Иван Рилски 7, 5;  Митрополит Климент 24, 26;  П.Р.Славейков 8, 3, 4, 5, 15, 12, 2, 6, 10;  Родопи 3, 7

На 1.6.2018 г. /08:30-16:00 ч./ - Пелишат, общ. Плевен - Бузлуджа 11, 2, 8, 16, 5, 18, 28, 9, 34, 36, 18а, 6, 1, 22, 24, 14, 40, 44, 12, 30, 17, 21, 10, 13, 32, 38, 7, 46, 34., 3, 19, 26;  Коста Златарев 5, 9, 7, 3, 11;  Лом 1, 2;  Москва 7, 10, 3, 6, 2, 9, 14, 12;  Пирин 2, 3, 1;  Пробуда 1, 4, 3, 8, 6, 2;  Рила 2, 6, 3, 8, 5, 7, 1, 4;  Сингур 1;  Трифон Гърчев 27, 12, 34, 38, 39, 42, 24, 20, 36, 26, 14, 41, 37, 25, 51, 48, 59, 49, 43, 40, 16, 21, 53, 23, 32, 28, 22, 31, 45, 46, 29, 30, 44, 50, 33, 18а

На 1.6.2018 г. /09:00-16:00 ч./ - Коиловци, общ. Плевен -  № I- 143  Акалан 12, 6, 17, 15, 7, 9, 1, 4, 2, 10, 8, 23, 18, 19, 16, 3, 21, 13, 11;  Ал Стамболийски 30, 16, 11, 29, 13, 22, 31, 44, 26, 2, 15, 4, 41, 28, 17, 33, 12, 39, 37, 47, 27, 35, 20, 8, 10, 43, 24, 19, 25;  Иван Вазов 33, 8, 6, 18, 35;  Кирил И Методий 15, 11, 13;  Ленко Мишев 5, 8, 1, 6, 3;  Райко Даскалов 12, 13, 5, 9, 11, 10, 6, 7, 3, 14, 15;  Цанко Церковски 7, 1, 9, 5, 3

На 01.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Плевен: Дружба

На 1.6.2018 г. /09:00-15:30 ч./ - Плевен -  Бяла Черква 3, 4, 6, 5, 7, 3а;  Гевгели 25, 21, 22;  Гълъбец 13, 9, 12, 12а, 11;  Кресна 15а, 15, 10, 10 А, 12;  Стефан Караджа 4, 18, 6, 1, 8, 14, 11, 7а, 10, 7, 4а, 16, 5, 12, 9;  Стоян Заимов 21, 20, 27, 24, 22, 25а, 18, 25;  Янко Сакъзов 23, 25, 22, 18, 20, 21, 33, 24, 31, 27

Община Пордим  

На 28.5.2018 г. /08:30 -16:00 ч./ - Пордим, общ. Пордим - Алеко Константинов 24, 28, 12, 13а, 21, 7, 6, 14, 9, 26, 11, 22, 16, 8, 19, 20, 17, 13, 15; Балкан 9, 7, 11;  Веслец 4, 8, 1, 2, 9, 7, 5, 3;  Владимир Заимов 9, 25, 17, 23, 4, 1, 15, 3, 5, 6, 21, 14, 10, 2, 11, 13, 8, 12, 7, 19;  Драва 4, 8, 2, 6; Иван Божинов 39, 33, 28а, 45, 28, 31, 30, 53, 24, 49, 37, 20, 35, 55, 26, 51, 43; Крайречна 3, 1, 1а; Радецки 8, 4, 6, 1, 11, 9, 7, 12, 5, 1а, 10, 3, 2; Сергей Румянцев 17, 13, 20, 10, 17а, 23, 11, 12, 21, 7, 5, 18, 7а, 27, 9, 3, 14, 16, 22, 25; Цар Калоян 6, 7, 8, 13, 5а, 11, 9, 4; Централна Къща Музей

На 28.5.2018 г. /08:30-16:00 ч./ - Пордим -  Ангел Кънчев 4; Зора 8, 15, 18, 15а, 17, 19, 6, 10, 13, 12;  Кала Тепе 13, 3а, 3, 23, 17, 11, 14а, 16, 15, 19, 7, 21, 8, 14, 5, 2, 9;  Люлин 1; Мусала 5, 3, 2;  Неофит Рилски 15;  Отец Паисий 8, 1, 20, 18, 16;  Рила 7, 6, 8, 2, 10, 3, 4, 5, 1;  Родопи 7, 9, 10, 8, 6, 4, 1, 3, 5;  Славейков 10, 11, 5, 14, 8, 13, 9, 3, 6, 12, 7;  Средна Гора 7, 10, 4, 1, 20, 2, 5, 14, 18, 3, 6, 22, 16;  Струмица 5, 12, 8, 14, 4, 2, 10, 7, 6, 1;  Христо Ботев 22, 14, 3, 16, 2, 26, 13, 25, 8, 6, 21, 22а, 10, 1, 9а, 11, 7, 15, 23, 18, 12, 24, 20, 28, 19, 5, 9, 17, 4, 27;  Цар Освободител 32, 41, 35, 29, 34, 31, 26, 30, 33, 23, 19, 21, 24, 45, 15, 37, 22, 17, 18, 28, 14, 20, 39, 12, 43, 16, 25;  Централна Къща Музей

На 29.5.2018 г. /08:30-16:00 г./ - Пордим -   Алеко Константинов 24, 28, 12, 13а, 21, 7, 6, 14, 9, 26, 11, 22, 16, 8, 19, 20, 17, 13, 15;  Балкан 9, 7, 11;  Веслец 4, 8, 1, 2, 9, 7, 5, 3;  Владимир Заимов 9, 25, 17, 23, 4, 1, 15, 3, 5, 6, 21, 14, 10, 2, 11, 13, 8, 12, 7, 19;  Драва 4, 8, 2, 6;  Иван Божинов 39, 33, 28а, 45, 28, 31, 30, 53, 24, 49, 37, 20, 35, 55, 26, 51, 43;  Крайречна 3, 1, 1а;  Радецки 8, 4, 6, 1, 11, 9, 7, 12, 5, 1а, 10, 3, 2;  Сергей Румянцев 17, 13, 20, 10, 17а, 23, 11, 12, 21, 7, 5, 18, 7а, 27, 9, 3, 14, 16, 22, 25;  Цар Калоян 6, 7, 8, 13, 5а, 11, 9, 4;  Централна Къща Музей

На 29.5.2018 г. /08:30-16:00 г./ - Пордим -  Ангел Кънчев 4;  Зора 8, 15, 18, 15а, 17, 19, 6, 10, 13, 12;  Кала Тепе 13, 3а, 3, 23, 17, 11, 14а, 16, 15, 19, 7, 21, 8, 14, 5, 2, 9;  Люлин 1;  Мусала 5, 3, 2;  Неофит Рилски 15;  Отец Паисий 8, 1, 20, 18, 16;  Рила 7, 6, 8, 2, 10, 3, 4, 5, 1;  Родопи 7, 9, 10, 8, 6, 4, 1, 3, 5;  Славейков 10, 11, 5, 14, 8, 13, 9, 3, 6, 12, 7;  Средна Гора 7, 10, 4, 1, 20, 2, 5, 14, 18, 3, 6, 22, 16;  Струмица 5, 12, 8, 14, 4, 2, 10, 7, 6, 1;  Христо Ботев 22, 14, 3, 16, 2, 26, 13, 25, 8, 6, 21, 22а, 10, 1, 9а, 11, 7, 15, 23, 18, 12, 24, 20, 28, 19, 5, 9, 17, 4, 27;  Цар Освободител 32, 41, 35, 29, 34, 31, 26, 30, 33, 23, 19, 21, 24, 45, 15, 37, 22, 17, 18, 28, 14, 20, 39, 12, 43, 16, 25;  Централна Къща Музей

На 30.5.2018 г. /08:30-16:00 ч./ - Пордим -  Алеко Константинов 24, 28, 12, 13а, 21, 7, 6, 14, 9, 26, 11, 22, 16, 8, 19, 20, 17, 13, 15;  Балкан 9, 7, 11;  Веслец 4, 8, 1, 2, 9, 7, 5, 3;  Владимир Заимов 9, 25, 17, 23, 4, 1, 15, 3, 5, 6, 21, 14, 10, 2, 11, 13, 8, 12, 7, 19;  Драва 4, 8, 2, 6;  Иван Божинов 39, 33, 28а, 45, 28, 31, 30, 53, 24, 49, 37, 20, 35, 55, 26, 51, 43;  Крайречна 3, 1, 1а;  Радецки 8, 4, 6, 1, 11, 9, 7, 12, 5, 1а, 10, 3, 2;  Сергей Румянцев 17, 13, 20, 10, 17а, 23, 11, 12, 21, 7, 5, 18, 7а, 27, 9, 3, 14, 16, 22, 25;  Цар Калоян 6, 7, 8, 13, 5а, 11, 9, 4;  Централна Къща Музей

На 30.5.2018 г. /08:30-16:00 ч./ - Пордим -   Ангел Кънчев 4;  Зора 8, 15, 18, 15а, 17, 19, 6, 10, 13, 12;  Кала Тепе 13, 3а, 3, 23, 17, 11, 14а, 16, 15, 19, 7, 21, 8, 14, 5, 2, 9;  Люлин 1;  Мусала 5, 3, 2;  Неофит Рилски 15;  Отец Паисий 8, 1, 20, 18, 16;  Рила 7, 6, 8, 2, 10, 3, 4, 5, 1;  Родопи 7, 9, 10, 8, 6, 4, 1, 3, 5;  Славейков 10, 11, 5, 14, 8, 13, 9, 3, 6, 12, 7;  Средна Гора 7, 10, 4, 1, 20, 2, 5, 14, 18, 3, 6, 22, 16;  Струмица 5, 12, 8, 14, 4, 2, 10, 7, 6, 1;  Христо Ботев 22, 14, 3, 16, 2, 26, 13, 25, 8, 6, 21, 22а, 10, 1, 9а, 11, 7, 15, 23, 18, 12, 24, 20, 28, 19, 5, 9, 17, 4, 27;  Цар Освободител 32, 41, 35, 29, 34, 31, 26, 30, 33, 23, 19, 21, 24, 45, 15, 37, 22, 17, 18, 28, 14, 20, 39, 12, 43, 16, 25;  Централна Къща Музей

На 31.5.2018 г. /08:30-16:00 ч./ - Пордим - Алеко Константинов 24, 28, 12, 13а, 21, 7, 6, 14, 9, 26, 11, 22, 16, 8, 19, 20, 17, 13, 15;  Балкан 9, 7, 11;  Веслец 4, 8, 1, 2, 9, 7, 5, 3;  Владимир Заимов 9, 25, 17, 23, 4, 1, 15, 3, 5, 6, 21, 14, 10, 2, 11, 13, 8, 12, 7, 19;  Драва 4, 8, 2, 6;  Иван Божинов 39, 33, 28а, 45, 28, 31, 30, 53, 24, 49, 37, 20, 35, 55, 26, 51, 43;  Крайречна 3, 1, 1а;  Радецки 8, 4, 6, 1, 11, 9, 7, 12, 5, 1а, 10, 3, 2;  Сергей Румянцев 17, 13, 20, 10, 17а, 23, 11, 12, 21, 7, 5, 18, 7а, 27, 9, 3, 14, 16, 22, 25;  Цар Калоян 6, 7, 8, 13, 5а, 11, 9, 4;  Централна Къща Музей

На 31.5.2018 г. /08:30-16:00 ч./ -Пордим - Ангел Кънчев 4;  Зора 8, 15, 18, 15а, 17, 19, 6, 10, 13, 12;  Кала Тепе 13, 3а, 3, 23, 17, 11, 14а, 16, 15, 19, 7, 21, 8, 14, 5, 2, 9;  Люлин 1;  Мусала 5, 3, 2;  Неофит Рилски 15;  Отец Паисий 8, 1, 20, 18, 16;  Рила 7, 6, 8, 2, 10, 3, 4, 5, 1;  Родопи 7, 9, 10, 8, 6, 4, 1, 3, 5;  Славейков 10, 11, 5, 14, 8, 13, 9, 3, 6, 12, 7;  Средна Гора 7, 10, 4, 1, 20, 2, 5, 14, 18, 3, 6, 22, 16;  Струмица 5, 12, 8, 14, 4, 2, 10, 7, 6, 1;  Христо Ботев 22, 14, 3, 16, 2, 26, 13, 25, 8, 6, 21, 22а, 10, 1, 9а, 11, 7, 15, 23, 18, 12, 24, 20, 28, 19, 5, 9, 17, 4, 27;  Цар Освободител 32, 41, 35, 29, 34, 31, 26, 30, 33, 23, 19, 21, 24, 45, 15, 37, 22, 17, 18, 28, 14, 20, 39, 12, 43, 16, 25;  Централна Къща Музей

На 1.6.2018 г. /08:30-16:00 ч./ - Пордим -  Алеко Константинов 24, 28, 12, 13а, 21, 7, 6, 14, 9, 26, 11, 22, 16, 8, 19, 20, 17, 13, 15;  Балкан 9, 7, 11;  Веслец 4, 8, 1, 2, 9, 7, 5, 3;  Владимир Заимов 9, 25, 17, 23, 4, 1, 15, 3, 5, 6, 21, 14, 10, 2, 11, 13, 8, 12, 7, 19;  Драва 4, 8, 2, 6;  Иван Божинов 39, 33, 28а, 45, 28, 31, 30, 53, 24, 49, 37, 20, 35, 55, 26, 51, 43;  Крайречна 3, 1, 1а;  Радецки 8, 4, 6, 1, 11, 9, 7, 12, 5, 1а, 10, 3, 2;  Сергей Румянцев 17, 13, 20, 10, 17а, 23, 11, 12, 21, 7, 5, 18, 7а, 27, 9, 3, 14, 16, 22, 25;  Цар Калоян 6, 7, 8, 13, 5а, 11, 9, 4;  Централна Къща Музей

На 1.6.2018 г. /08:30-16:00 ч./ - Пордим -  Ангел Кънчев 4;  Зора 8, 15, 18, 15а, 17, 19, 6, 10, 13, 12;  Кала Тепе 13, 3а, 3, 23, 17, 11, 14а, 16, 15, 19, 7, 21, 8, 14, 5, 2, 9;  Люлин 1;  Мусала 5, 3, 2;  Неофит Рилски 15;  Отец Паисий 8, 1, 20, 18, 16;  Рила 7, 6, 8, 2, 10, 3, 4, 5, 1;  Родопи 7, 9, 10, 8, 6, 4, 1, 3, 5;  Славейков 10, 11, 5, 14, 8, 13, 9, 3, 6, 12, 7;  Средна Гора 7, 10, 4, 1, 20, 2, 5, 14, 18, 3, 6, 22, 16;  Струмица 5, 12, 8, 14, 4, 2, 10, 7, 6, 1;  Христо Ботев 22, 14, 3, 16, 2, 26, 13, 25, 8, 6, 21, 22а, 10, 1, 9а, 11, 7, 15, 23, 18, 12, 24, 20, 28, 19, 5, 9, 17, 4, 27;  Цар Освободител 32, 41, 35, 29, 34, 31, 26, 30, 33, 23, 19, 21, 24, 45, 15, 37, 22, 17, 18, 28, 14, 20, 39, 12, 43, 16, 25;  Централна Къща Музей

Община Червен бряг  

На 28.5.2018 г. /08:30-16:15 ч./ - Лепица, общ Червен бряг -  080011  43311  Втора 3, 12, 6, 10, 1, 8;  Дванадесета 1, 10, 6, 7, 5, 8, 3;  Десета 9, 7, 1, 4, 3, 2, 5;  Единадесета 3, 1;  Осма 1, 6, 5, 8, 6а, 2, 12, 7, 3, 10;  Пета 6, 15, 4;  Петнадесета 7, 2, 5, 4, 1, 6, 3; Първа 26, 13, 17, 11, 16, 21, 24, 18, 19, 12, 9, 25а, 14, 20, 5, 7, 8, 25, 4, 30, 23, 1, 2;  Седемнадесета 1;  Седма 6, 4, 2;  Тринадесета 5, 8, 7, 1, 6, 3, 2, 4;  Четиринадесета 5, 3, 2, 1;  Шеста 3, 7, 2, 5;  Шестнадесета 13, 1, 4, 9, 5, 6, 2, 7

На 29.5.2018 г. /08:30-16:15 ч./ - Лепица, общ. Червен бряг -  Двадесет И Втора 15, 22, 13, 16, 19, 21, 14, 17, 15а;  Двадесет И Девета 4, 2, 1, 6;  Двадесет И Осма 25, 6;  Двадесет И Пета 2;  Двадесет И Седма 6, 4;  Двадесет И Трета 15, 14, 17, 16, 10, 38, 23, 40, 28, 32, 18, 30, 13, 12, 34, 19а;  Двадесет И Четвърта 11, 18, 10, 2, 19, 3, 12, 5, 7, 6, 9, 1, 14, 16, 13, 8, 7а;  Двадесет И Шеста 5, 3;  Тридесет И Втора 6, 2, 8;  Тридесет И Първа 3, 2, 5, 6, 4, 7, 1;  Тридесет И Шеста 2

На 30.5.2018 г. /08:30-16:15 ч./ - Лепица -  Втора 4, 2;  Двадесет И Девета 6;  Двадесет И Трета 1, 2, 8, 7, 6, 5, 3;  Двадесет И Шеста 1;  Девета 3, 5, 2, 1, 4, 6;  Пета 11, 1, 13, 3, 4, 5, 7, 2, 9;  Петнадесета 15;  Първа 48, 63, 90, 80, 54, 46, 94, 88, 98, 69, 82, 74, 47, 53а, 41, 93, 91, 95, 89, 78, 58, 85, 79, 72, 66, 50, 75, 61, 77, 60, 49, 53, 45, 73, 81, 51, 68, 57, 59, 64, 96, 5, 104, 62, 76, 106, 70, 84, 83, 87, 43, 56, 44, 102, 71, 86;  Тридесет И Втора 3, 7, 5;  Тридесет И Трета 2, 8, 6, 4;  Тридесет И Четвърта 2а, 6, 3, 4, 2, 1;  Тридесета 3, 1, 2.;  Тринадесета 5;  Четвърта 1, 5, 7, 3 Офис Кт, 11;

На 31.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бресте: Васил Коларов, Ген.Вл.Заимов, Двадесет и Шести Юни, Димитър Кьосовски, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 31.5.2018 г. /08:30-16:15 ч./ - Лепица -  Двадесет И Втора 8, 3, 10, 1, 7, 4, 2, 11, 6;  Двадесет И Първа 3, 4, 10, 8, 6, 2;  Двадесета 6, 2, 4, 1, 3;  Деветнадесета 2, 4;  Осемнадесета 3, 9, 14, 12, 6, 5, 1, 11, 8, 4, 2;  Осма 17, 19, 15, 20, 16, 13, 12, 14, 18, 27, 11, 9, 21, 23;  Пета 8а, 23, 25, 17, 21, 12, 29, 10, 19, 21а, 8;  Първа 37, 27, 29, 34, 72, Здравна Служба, 42, 35, 31, 32;  Седемнадесета 6, 5, 4, 3, 2;  Трета 2

На 1.6.2018 г. /08:30-16:15 г./ - Сухаче, общ. Червен бряг -  Ал Стамболийски 8, 5, 12, 20, 17, 13, 22, 6, 3, 1, 16, 7, 22а, 18, 24;  Асен Златаров 1а, 1, 7, 10, 3, 19, 5, 8, 2, 11;  Баба Мария 7, 20, 6, 21, 25, 23, 29, 2, 1, 4, 11, 19, 9, 5, 17, 22, 31, 12, 15, 18, 27;  Баба Тонка 14, 7;  Вешка Данова 6, 12, 44, 29, 25, 13, 36, 54, 20, 10, 15, 32, 30, 28, 22, 34, 33, 9, 40, 21, 7, 19, 30а, 27, 46, 48, 16, 14, 52, 3, 17, 35, 38, 5, 11, 50, 24;  Дядо Вълко 46, 33, 36, 26, 29, 44, 54, 15, 3, 11, 9, 27, 50, 32, 38, 40, 24, 19, 28, 52, 21, 34, 5, 17, 42, 13, 22, 23;  Паисий 3, 15, 2, 13, 1, 8, 9, 11, 6;  Партизанска 4, 1, 8, 6, 11, 3, 2, 7, 10, 9, 5;  Стефан Караджа 3, 7, 1, 2, 5, 4;  Цвятко Радойнов 6

На 01.06.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 01.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Бресте

На 01.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Горник: Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Делницата, Искър, Йордан Даскалов, Ком, Марица, П К Яворов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Христо Цветков, Четиринадесета, Шестнадесета

На 01.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Реселец: 375030, Акация, Б Клен, Баба Тонка, Балканска, Безименна, Белилото, Бор, Босилек, Воденицата, Г Поляна, Голеж, Горска, Гробарска, Д Дачев, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Здравец, Иван Христов, Искър, Каймаков, Капна, Латинка, Люляк, Милиндол, Младост, Могилата, Опанец, П Димитров, Победа, Поройна, Пробуда, Пропашище, Ръчене, Свобода, Славянска, Стефан Бацов, Теменуга, Тодор Попов, Училищна, Церовица, Челник, Явор

На 01.06.2018 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила, местност Биволски Камък 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 28.05.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 01.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Брезник: 06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров;  Велковци, Общ. Брезник: 083011, Местн. Страище, махала Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40;  Ноевци;  Селищен Дол;  Слаковци;  Сопица;  Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора;

На 28.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 01.06.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Брезник;

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брезнишки Извор;

Община Перник  

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: 1-ва, 104, 105, 14-та, 16-та, 17-та, 3-та, 5-та, 6-та, 603, 616-та, 7-ма, 8-ма, Балканджи Йово, Батак, Блокове На Р-К Тева, Бродо, Велчова Завера, Димова махала , Елена, Кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Кв. Тева, Кв. Тева, УПИ XI, Кв.193, Козлодуи, Крушовска Република, Къкринско Ханче, Мадара, Освобождение, Парижка Комуна, Перущица, Петко Ефтимов, Пирдоп, Преслав, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Рудничар, Св.Св.Кирил и Методий, Силистра, Сини Вир, Стара Тева, Струма, Тева, Тева /Къщи/, Търново, Урса, Христо Смирненски, Чипровско Въстание

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Перник: 21-ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Жк. Тева, ПИ 725.25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, махала Лалова, махала Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 28.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Княз Александър Батенберг, Найчо Цанов, Райко Даскалов, Търговска

На 28.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ярджиловци: Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник: Алеко Константинов, Димчо Дебелянов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тева, Христо Ботев

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кладница: XI-29 Кв.18 Делта Хил, Берлин, Виена, Лондон, София

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник: Местн.Задбудилица

На 28.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вердин Александров, Витоша, Двадесет и Трети Април, Девети Септември, Иван Димитров, Извън Плана, Йордан Станоев, Китка, Марин Зафиров, Орниче, Партизан, Плиска, Радослав Зафиров, Славчо Дяков

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгичево: Кракра, Магистрала, Първа, Райна Княгиня, Рударска, Стара Планина

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: Витоша, Люлин, Малашевска, Оборище, Протожерица, Рила, Родопи, Стара Планина, Странджа, Шибой, Шипка

На 30.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Георги Мамарчев, Димова махала , Хумни Дол

Община Трън  

На 29.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Ерул

На 31.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Трън: Бор, Владо Васев, Ева Волицер, махала Шиловец, Чарчалат

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Бойчиновци  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 09:40 - 16:00 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 09:40 - 16:00 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 09:40 - 16:00 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 28.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 28.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Бели Брод: Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 28.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Градешница

На 28.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:20 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:40 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:20 - 16:00 ч./ -  Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 28.05.2018 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.05.2018 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойчиновци: Георги Димитров, извън регулацията, Квартал Огоста, местност Стадиона

На 28.05.2018 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.05.2018 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ерден: 438019, 438021

На 30.05.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 01.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 30.05.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 01.06.2018 г. /17:00 - 18:00 ч./ -  Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Вълчедръм  

На 01.06.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Вълчедръм: Балатон, България /Г.Димитров/, Васил Друмев, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Морава /М.Тодоров/, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Цар Самуил

Община Георги Дамяново  

На 28.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Помеждин: 500.110, ІV-148 Кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

Община Лом  

За периода 28.05-01.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

На 28.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Зорница

На 29.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

На 29.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм: извън регулацията

На 29.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Ковачица: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Втори Стопански Двор, местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Седем, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Едно, Шестдесет и Три, Шестнадесет

На 29.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Лом: 44238,1149,6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иван Вазов, Иглика(Нов Живот), извън регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз.), Лозарска, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян

На 29.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Станево: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, извън регулация, местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 29.05.2018 г. /09:30 - 13:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

На 30.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Александър Стамболийски, Велес(Илия Генов), Генерал Нечаев, Гургулят, Д-Р Басанович, Д-Р Петър Берон, Дунавска(Д Благоев), Менкова(Поп Андрей), Радецки, Славянска(Г.Димитров), Софрон Михайлов, Шести Септември, Щип(Горан Георгиев)

На 30.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Борил(Аспарух Яков), Георги Кирков, Георги Манавски(Н.Чуков), Дунавска(Д Благоев), Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Петър Берковски, Славянска(Г.Димитров), Хан Крум, Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

На 31.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Александър Стамболийски, Дунавска(Д Благоев), извън регулацията, Пристанищна(Лом.Комуна), Цар Симеон(В.Коларов), Шести Септември

На 01.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: извън регулацията, Шести Септември

Община Монтана  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 09:10 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 09:00 ч./   На 01.06.2018 г. /16:45 - 17:15 ч./ -  Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров;  Ерден: извън регулацията;  Лом: Филип Тотю;  Монтана: 1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, ПИ 48489.2.537;

На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Васил Левски, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Св.Св.Кирил и Методий, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 29.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Николово, Общ. Монтана: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, извън регулация, Първа, Семков Дол, Тридесета, Тринадесета, Шеста;

На 29.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Сумер: Станой Стоянов;

Община Чипровци  

На 28.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Чипровци: Георги Димитров, Д-Р Тако Андреев, Деяна Войвода, Иван Станиславов, Осми Март, Павлето (В.Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Точо Войвода, Чипровска Комуна

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Смолян/Острец/, Соколска/Острец/

На 01.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

На 01.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/

Община Ловеч  

На 01.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Кърпачев

На 29.05.2018 г. /08:15 - 08:30 ч./ -  Горно Павликене: Георги Бенковски, Димитър Грънчаров, Йорданка Николова, Стара Планина, Трети Март

На 29.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Здравец

На 29.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска

На 30.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч: Акад.Анастас Иширков, Осъмска, Стефан Караджа, Цар Освободител

На 30.05.2018 г. /09:45 - 15:45 ч./ -  Дойренци: Търговска

На 30.05.2018 г. /09:45 - 15:45 ч./ -  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Кокиче, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Петко Р.Славейков, Стара Планина, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин

Община Тетевен  

За периода 28.05-01.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 01.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Вършец

На 28.05.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Тетевен: Емил Марков, Иван Вазов, Костина, Лальо Пеев, Марин Мръвков, Марин Урманов, Паца Нейкова, Пеновото, Романов Дол, Усин Керим, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 28.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Васильово: Георги Бенковски, Георги Димитров, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин

На 28.05.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Васильово: Георги Димитров, Иван Цачев Василев

На 28.05.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: местност Атанашкото

На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.150.12, Вежен, Заводна

На 29.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Вит: махала Елов Дол

На 29.05.2018 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Павлов Дол, Старчов Дол, Христо Ботев

На 31.05.2018 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, М-Ст Дунчевото, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 31.05.2018 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, Бабинци, махала Гечовото, местност Дунчовото

На 01.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Никола Вапцаров, Студентска

Община Троян  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Балканец: Ген.Карцов, Христо Петков

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко: Местн.Далешка, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Димитър Икономов-Димитрика

На 28.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Балканец: Идент. 73198.268.24, М. Бельово, Краю Колев, махала Жална, махала Караниколти, Пенчо Тодоров, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 28.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Любен Каравелов, Охрид, Пенчо Х.Найденов, Тома Хитров, Христо Ботев

На 29.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дълбок Дол: Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

На 29.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи Май, Теменуга, Чучура

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна: Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, махала Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов

Община Угърчин  

На 28.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Лесидрен: местност Площа

Община Ябланица  

На 30.05.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 051036, 089104, Ангел Кънчев, местност Братевец, местност Габровица, местност Шумака, местност Шумнене, Мико Петков, Рила

   

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 30.05.2018 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Баланово: Стопански Двор, ХІІІ - 329, Кв. 16;  Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви;  Големо Село: VI,Кв.10, ПИ 361, Кв. 37, ПИ 452,Кв.3;  Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв.25;  Долистово: I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19;  Локвата;  Мали Върбовник: УПИ - 1-9;  Мало Село: IV-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ VІ-3,Кв.1;  Мламолово: 371, VI-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра;  Мърводол;  Палатово: 083002;  Паничарево: УПИ-VІ-102,Кв. 16;  Пастух: местност Падина;  Циклово;  Шатрово: 067016, Vі-255, Кв.27

Община Дупница  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Вардар, Горица, Гоце Делчев, Драгой Болярин, Захари Стоянов, Ивайло, Изгрев, Кулата, Николаевска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Петрохан, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Рила, Рупите, Свети Никола, Свобода, Христо Ботев, Цар Самуил, Чайка

На 28.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: Георги Измирлиев, Димитър Радев, Никола Лазаров, П-Нг Учителски Институт, Христо Ботев

На 28.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Велико Търново, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Екзарх Йосиф, Игумен Йосиф, Първи Май, Трети Гвардейски Полк

На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Дупница: I, Кв. 79, 68789.17.484, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.23.413, 68789.607.145, I,Кв.79, Ііі, Кв. 95, Александър Стамболийски, Андон Величков, Антим I, Арда, Асен Златаров, Батак, Бачо Киро, Бел Кладенец, Беласица, Бенковски, Бешика, Бисеров, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Вардар, Велчова Завера, Венелин, Витоша, Вихрен, Влахина Планина, Войводска, Втори Януари, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гергана, Димитър Радев, Добруджа, Дора Габе, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дунав, Еделвайс, Елисавета Багряна, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Крайречна, Криволак, Латинка, Липа, Лоза, Македония, Максим Горки, Марин Дринов, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Морава, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Николаевска, Одрин, Орляк, Оструган, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Патриарх Евтимий, Пени Маркет Дупница, Плиска, Побит Камък, Поп Харитон, Преслав, Пролет, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Раковска, Рилски Езера, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Солун, Софроний, Средна Гора, Старите Жилища, Страхил Войвода, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, Тютюнева Долина, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ II, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ 68789.17.103., УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ ІІІ, Кв.95, УПИ Хі, Фани Попова Мутафова, Фенерка, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Царичина, Черковна, Черни Връх, Шипка, Яворов, Яне Сандански, Янтра

На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789.603.401.1, 68789.605.153, Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Благодарност, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Ерусалим, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Начо Величков, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Петрохан, Петър Берон, Пиротска, Победа, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рила, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Славейков, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Самуил, Чайка, Черковна

На 29.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789.17.56, 68789.607.145, Беласица, Георги Измирлиев, Иван Вазов, Никола Лазаров, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Вардар, Горица, Гоце Делчев, Драгой Болярин, Захари Стоянов, Изгрев, Кулата, Николаевска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Развесена Върба, Рила, Свобода, Христо Ботев, Цар Самуил

На 29.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789.605.153, Джерман, Орлинска, Саморанска, Хемус

На 29.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789.162.69, 68789.164.15, 68789.17.56, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, Балкан, Беласица, Бенковски, Благодарност, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Верила, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Каваклия, Китка, Клокотница, Кулата, Марица, местност Барактарица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пиротска, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Самоковско Шосе, Саморанска, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Тютюнева Долина, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789.17.103., УПИ VІІІ, кв. 8, ПИ 68789.602.65, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яхинско Шосе

На 29.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Яхиново: 87727.20.25, местност Полето, Яхинско Шосе

На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев

На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Вардар, Горица, Гоце Делчев, Драгой Болярин, Дупница, Захари Стоянов, Изгрев, Кулата, Николаевска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Развесена Върба, Рила, Свети Георги, Свобода, Христо Ботев, Цар Самуил

На 30.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: Антим I, Дунав, Македония, Раковска, Свети Иван Рилски, Хан Аспарух, Хан Крум

На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789.603.401.1, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.605.153, Баба Тонка, Баба Тонка, Бабуна Планина, Бабуна Планина, Балкан, Балкан, Бенковски, Бенковски, Благодарност, Благодарност, Брегалница, Брегалница, Бричи Бор, Бричи Бор, Вардар, Вардар, Васил Друмев, Васил Друмев, Васил Разсолков, Васил Разсолков, Верила, Верила, Възраждане, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Генерал Георги Тодоров, Горица, Горица, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Дамка, Дамка, Джерман, Джерман, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дренски Рид, Дупките, Дупките, Дупница, Дупница, Дъб, Дъб, Еделвайс, Еделвайс, Ерусалим, Ерусалим, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Здравец, Здравец, Ивайло, Ивайло, Изгрев, Изгрев, Китка, Китка, Клисура, Клисура, Клокотница, Клокотница, Кракра Пернишки, Кракра Пернишки, Криволак, Криволак, Кулата, Кулата, Лакатица, Лакатица, Мадара, Мадара, Марица, Марица, Марков Камък, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, местност Подридна, местност Подридна, Метоха, Метоха, Момина Сълза, Момина Сълза, Мусала, Мусала, Начо Величков, Начо Величков, Невена Коканова, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Охрид, Охрид, Паничище, Паничище, Петрохан, Петрохан, Петър Берон, Петър Берон, Пиротска, Пиротска, Победа, Победа, Преслав, Преслав, Преспа, Преспа, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Райна Княгина, Рила, Рила, Рупите, Рупите, Русалка, Русалка, Саморанска, Саморанска, Свети Никола, Свети Никола, Свобода, Свобода, Славейков, Славейков, Солун, Солун, Струга, Струга, Стръмна, Стръмна, Теменуга, Теменуга, Тодор Самодумов, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - ІІ, Кв. 261, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789.606.1, УПИ 68789.606.1, УПИ XI-3482,Кв. 264, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Хемус, Хемус, Химик, Химик, Хисара, Хисара, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Самуил, Чайка, Чайка, Черковна, Черковна

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Вардар, Верила, Горица, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Драгой Болярин, Захари Стоянов, Изгрев, Клисура, Кракра Пернишки, Кулата, Мадара, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Отовица, Охрид, Паничище, Победа, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Развесена Върба, Райна Княгина, Рила, Саморанска, Свобода, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ XI-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Самуил

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Бистрица, Вардар, Велико Търново, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Горица, Гоце Делчев, Драган Овчаров, Драгой Болярин, Дренски Рид, Екзарх Йосиф, Жива Вода, Захари Стоянов, Игумен Йосиф, Изгрев, Кулата, Липа, местност Дренски Рид, местност Марек, Неофит Рилски, Николаевска, Оструган, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Охрид, Паничище, Патриарх Евтимий, Преслав, Преспа, Първи Май, Развесена Върба, Развесена Върба, Рила, Свобода, Свобода, Старите Жилища, Трети Гвардейски Полк, УПИ - 68789.24.9, Христо Ботев, Цар Самуил

На 01.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница: Генерал Георги Тодоров, Метоха, Николаевска, Теменуга

Община Кюстендил  

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 31.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобешино;  Горно Уйно;  Гурбановци;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Село: М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци;  Долно Уйно: махала Олтоманци;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Коприва;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец;  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река;  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;  Церовица: махала Бело Камене;  Чудинци;

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 31.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Горна Брестница;  Грамаждано: местност Гола Велика;  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен;  Жиленци: Везенска махала , С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев;  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе;  Ръсово: махала  Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;

На 29.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Богослов: 037149, махала Топилата;  Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;  Слокощица: махала Рошковци;

На 29.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска;  Илия;  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки;  Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец;  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка;  Сажденик: махала Златанска;  Цървена Ябълка: Таскова Плевня;

На 29.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търсино;

На 30.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир;  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

Община Рила  

На 28.05.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Кристал Блокове

На 28.05.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пастра: 55539.100.132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207, Стопански Двор

На 28.05.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рила: местност Горхим, местност Елешница

На 28.05.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Горхим, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче

На 28.05.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Рила: местност Елешница

На 28.05.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Рилски Манастир: 028005, местност Бачкова Чешма, местност Биволарника, местност Владичина Поляна, местност Горско Стопанство, местност Елешница, местност Илийна Река, местност Кирилова Поляна, местност Пчелина, местност Турското Парче

   

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 29.05.2018 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Банско: 02676.501.2553.1, Драма, Иван Михайлов, Изток, Кирил и Методи, Княз Ал.Батемберг, Любомир Милетич, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Проф.Любомир Милетич, Рила, Родопи, Сливница, Стефан Стамболов, Христо Г.Данов, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Черно Море

На 29.05.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Банско: 3-ти Март, Баба Тонка, България, Виктор Юго, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Драма, Захари Стоянов, Иван Михайлов, Княз Борис I, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Пирот, Родопи, Солун, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков, Черно Море, Юлен

Община Благоевград  

На 28.05.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Арсений Костенцев, Васил Априлов, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Митрополит Борис, Отец Паисий, Охрид, Петко Д.Петков, Родопа, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски;

На 28.05.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Васил Априлов, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Митрополит Борис, Охрид, Света Гора, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Смирненски, Цанко Церковски;

На 28.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 31.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Гемеджиите, Георги Попов, Искър, Люляк, местност Под Черквата, местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Струмско Център, Яне Сандански;

На 28.05.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./   На 29.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград;

На 28.05.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./   На 31.05.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Славово;

На 28.05.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217.920.1.70, местност Септемврийче;

На 28.05.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче;

На 29.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 31.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Мощанец: XVI-122,123, Кв. 14, УПИ XI-75, Кв. 6;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Дебочица;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Обнова: Ив.Вазов;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:15 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Падеш: Бреза, Будишка, махала  Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ II-207,Кв.13, УПИ V-74, Кв.5;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, неуточнен адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв.28, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Благоевград: Покровнишко Шосе, Стопански Двор Струмско, Христо Чернопеев;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв.28, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 15:00 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, махала Хамбарджийска, Тугулска;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 15:00 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 15:00 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград;

На 29.05.2018 г. /08:15 - 15:00 ч.; 08:15 - 09:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 30.05.2018 г. /08:45 - 15:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Мощанец: XVI-122,123, Кв. 14, извън регулация, махала  Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, Кв. 6;

На 29.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279.603.195, 04279.603.410, 04279.604.62, 04279.611.2, Кв. 40, 7-ма Рилска Дивизия, Xx-1017, 04279.604.403.1, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Христов, Бадемите, Баларбаши, Бор, Борис Сарафов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Дъбравска, Иван Михайлов, Ильо Войвода, К. и Никола Хайдукови, Костур, Кръстьо Асенов, Мелник, местност Баларбаши, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Ичев, Полк.Кирил Чамишки, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св. Иван Рилски, Свети Наум, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Теменуга, Трети Март, УПИ ХхV 8846,Вр.Захранване, Хан Омуртаг, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I;

На 29.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Христо Ботев;

На 29.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 31.05.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 01.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико;  Благоевград: Алея На Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, местност Баларбаши, местност Бачиново, местност Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I;  Дъбрава, Общ. Благоевград: извън регулация, До С.Дъбрава;  Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, местност Буковец, местност Ушите, С. Еленово, М. Еминова Нива;  Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Васил Левски, местност Кури Дере, Ул. Предел, УПИ VI-405, Кв.26, УПИ XV-391, Кв.6, УПИ-І-394,Кв.13, УПИ-Х-159, Кв.4;

На 29.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Петър Ичев, Стефан Стамболов, Трети Март, Цанко Церковски;

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217.929.10.29, Зона Картала, Картала, местност Картала;

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец;

На 29.05.2018 г. /10:15 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 30.05.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279.601.362, Александър Фон Хумболт, Антон Чехов, Брод, Бяло Море, Вардар, Ветрен, Витоша, Владая, Възрожденска, Дойран, Здраве, Листопад, местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Ридо, Рилски Езера, Роден Край, Родина, Свобода, Скакавица, Славянска, УПИ-Vіі,Кв.19,Имот №04279,602,186, Шар Планина;

На 29.05.2018 г. /10:30 - 16:30 ч./   На 30.05.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Арсений Костенцев, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Митрополит Борис, Отец Паисий, Петко Д.Петков, Родопа, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 29.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Иван Гарванов, Климент Охридски, Люляк, Малешево, Осогово;

На 29.05.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Бодрост, местност Бодрост;

На 31.05.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово Тп Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната;

На 31.05.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 01.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви;

На 31.05.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 01.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала  Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид;

На 31.05.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 01.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Рилци: местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере;

На 31.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Картала, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, ПИ №001451;

На 31.05.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Р-Н Рибарника;

На 01.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово Тп Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Бодрост, местност Горно Демирево, местност Добро Поле, местност Картала, местност Ковачница, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, Осойната, ПИ №001451;

На 01.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Р-Н Рибарника, Славово;

Община Гоце Делчев  

На 28.05.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: Свещник, Средна, Страцин, Струга, Търговска;

На 28.05.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Средна;

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише Баир, Христо Силянов;

На 28.05.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Асен Джикаров, Вела Пеева, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Кавала, Ленища, М. Ленища, Неврокоп, Отец Паисий, Площада, Победа, Свилен Русев, Свобода, Славянка, Славянска, Тодор Паница, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин;

На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен, 030023, Местн. Бозукдермен;

На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кюприжик, Кюприжик, неуточнен адрес, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Стопански Двор, Стопански Двор, Трета, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета;

На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, неуточнен адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин;

На 29.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боголин: 253;  Гоце Делчев: местност Мочура;  Гърмен: местност Маноле;  Долно Дряново;  Крибул: 262;  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв.10, Іх-108;  Теплен;  Хвостяне: 28028, 28028, УПИ-V, Кв.2, УПИ-V, Кв.2;

На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;

На 29.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен;

На 30.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Васил Левски, Вела Пеева, Драма, Елин Пелин, Илезица, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Места, Неврокоп, Октомври, Орфей, П.Р.Славейков, ПИ -778, Родопа, Свилен Русев, Селище, Славянка, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Христо Ботев, Чавдар Войвода;

На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Дуков, Братя Миладинови, Бяло Море, Дебър, Иларион Макариополски, Кичево, Майор Димитър Думбалаков, Ниш, Прилеп, Стефан Захариев, Христо Силянов, Цариброд;

На 31.05.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бело Море, Васил Левски, Гео Милев, Георги С.Раковски, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, неуточнен адрес, Отец Паисий, Охрид, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Спас Белухов-Пането, Стопански Двор, Татарка, Туфча, Ушите, Хан Аспарух, Христо Ботев;

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Блатска: Клиентите Захранени От Трафопост1;

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хвостяне: 28028, Клиентите Захранени От Трафопостове 1 и 3, УПИ-V, Кв.2;

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Дуков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бяло Море, Васил Априлов, Дебър, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Кичево, Майор Димитър Думбалаков, Ниш, Пирин, Прилеп, Стефан Захариев, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цариброд;

На 31.05.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв.82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин;

На 31.05.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев: Байкал, Горенце, Даскал Господин, Дунав, Плевнята, Радецки, УПИ-ІV, Кв.177;

На 31.05.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото;

На 31.05.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото;

На 01.06.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Мусомища: 027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил и Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин;

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Враня, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Пирин, Пирин, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цариброд;

На 01.06.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин;

На 01.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Дунав, Елин Пелин, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, неуточнен адрес, Октомври, Орфей, Орфей, Отец Паисий, Отец Паисий, П.Р.Славейков, ПИ -778, Площада, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свилен Русев, Свобода, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ ІІ, Кв.44, Христо Ботев, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин;

Община Гърмен  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горно Дряново: Клиентите Захранени От Трафопост1 На Входа Откъм Лещен

На 31.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Ковачевица: Кв.23, УПИ ІV

Община Кресна  

На 29.05.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Долна Градешница: Втора, Главен път Е79, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Деветнадесета, извън регулацията, местност Градешка Гара, неуточнен адрес, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 29.05.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Илинденци: местност Горно Поле

Община Петрич  

На 28.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Генерал Тодоров, Гео Милев, Драва, Искър, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Софрони Врачански, Цар Симеон, Черно Море

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Дунав, местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свети Георги, Солунска, Стопански Двор, Христо Чернопеев

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, неуточнен адрес, Отец Пайсий, Струма

На 29.05.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М.Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски Път, Рокфелер, Цар Борис III

На 30.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: България, Георги Урумов, Никола Вапцаров, Петър Берон, Полковник Дрангов, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров

На 31.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Ильо Войвода, местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Бабуна, Битоля, Дунав, Дунав, Кожух, местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Свети Георги, Солунска, Стопански Двор, Христо Чернопеев, Христо Чернопеев, Цар Борис III

На 01.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 010024, Атанас Лютвиев, България, Васил Левски, Екзарх Йосиф, Македония, Михаил Вардев, Полковник Дрангов, Сандо Китанов

На 01.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Струмешница

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Атанас Маджаров, Бабуна, Дунав, Истра, Марица, местност Грамадите, местност Козлек, Одрин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свети Георги, Свобода, Солунска, Стопански Двор, УПИ Vі-374,Кв.351, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Самуил

Община Разлог  

На 28.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Банско: Цар Симеон

На 28.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: местност Кривосер

На 28.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, неуточнен адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 28.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев

На 28.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Семково

На 29.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 12:00 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Годлево

На 29.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 29.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Разлог: Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, Черна Река

На 29.05.2018 г. /09:15 - 12:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Горно Драглище

На 30.05.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Баба Магдалена, Братя Кулини, Братя Юрукови, Екзарх Йосиф, Илинден, Шаркьой

На 30.05.2018 г. /10:30 - 12:15 ч./ -  Разлог: Екзарх Йосиф, Саровица

На 30.05.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Разлог: Бела Река, Васил Левски, Възраждане, Иван Вазов, Крапа, Места, Поп Богомил, Преображение, Родопи, Тодор Александров, Хан Крум

На 31.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Разлог: Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Братя Каназиреви, Войнишка, Долен Стопански Двор, Екзарх Йосиф, Илинден, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Преображение, Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Телемах Илиев, Черна Река

Община Сандански  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Плоски: Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка

На 29.05.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина

На 30.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Поленица: 6-ти Септември, Бяло Море, Изгрев, Младост, Никола Вапцаров, Полски Път, Стопанска, Съединение, Трети Март

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, Кв. I, УПИ І-127

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Кръстилци

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Палат

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Сандански: 65334,104,23, местност Речичка Река, местност Соколовец, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин

На 30.05.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Велющец

На 30.05.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Игралище: Околовръстен Полигон

На 30.05.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Мелник: Мелник

На 30.05.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Никудин

На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Любовка: Краколеница

Община Сатовча  

На 29.05.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, неуточнен адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Хан Аспарух, Шипка

На 29.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Слащен: Вергил Ваклинов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Ивайло, М.Развана, местност Папалев Дол, неуточнен адрес, Освобождение, Пейо Яворов, Родина, Родопи, Свобода, Христо Ботев, Цар Симеон, Шипка

Община Симитли  

На 28.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 31.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 01.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Бреза, Георги Димитров, Долен Герен, Зеленка, Кокиче, Никола Вапцаров, Пазара, Симитли, Струма, УПИ 1-538 Кв.22, Христо Ботев

На 28.05.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Симитли: Васил Левски, Изворите, Коматиница, Сердика, Симитли

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: М.Драката, М.Дрънкалица, М.Ливадите

На 28.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Симитли: М.Ливадите, неуточнен адрес, Симитли

На 28.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черниче: местност Кантона

На 29.05.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Симитли: Георги Димитров, Здравец, Ивайло, Комсомолска, М.Чобанци, махала Чубан Дере, Момина Сълза, Октомврийска, Родопи, Свобода, Симитли, Чобанско Дере

Община Струмяни  

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, неуточнен адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Струмяни: неуточнен адрес

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Струмяни: Васил Левски, Р-Н Стопански Двор

На 29.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Струмяни: 221, 7-Април, Будител, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен път Е79, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Мрамора, неуточнен адрес, Нигрита, Св.Св.Кирил и Методи, Свети Георги, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян

На 30.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Илинденци: Алеко Константинов, Белица, Двадесет и Трета, Двадесета, Деветнадесета, Димитър Пешев, Костур махала , Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Хаджидимово  

На 30.05.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Александър Стамболийски, Балтачица, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Орфей, Отец Паисий, Площада, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Слатина, Теменуга, Тридесет и Шеста, Христо Ботев

На 28.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

 

ОБАСТ ВРАЦА  

Община Борован  

На 28.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 31.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малорад: Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Бяла Слатина  

На 28.5.2018 г. /08:30-16:15 ч./ - Търнак, общ. Бяла слатина -  І-529,  Кв. 43а Местност Кметство С. Търнак;  Байкал 6, 2, 4;  Васил Кънчев 2, 11, 8, 10, 22, 1, 13, 20, 7, 6, 16, 9, 18, 3, 15, 12, 24, 14, 34;  Вит 1, 2;  Иван Вазов 31, 2, 1;  Ком 5, 3, 2, 1;  Марин Стоянов 14, 5, 4, 10, 6, 16, 18, 9, 7, 3, 1, 2, ТП 11, 8, 12;  Септемврийци 25, 9, 27, 26, 2, 40, 34, 62, 13, 48, 7, 54, 36, 29, 56, 17, 19, 28, 52, 44, 46, 3, 15, 11, 32, 50, 30, 23;  Цар Асен 17

Община Враца  

На 28.05.2018 г. /13:15 - 14:30 ч./ -  Враца: Авлига, Априлско Въстание, Вардар, Козлодуйски Бряг, Кръстьо Пишурка, Цено Тодоров

На 28.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Враца: Никола Вапцаров

На 29.05.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Нефела: Акад. Иван Ценов, Безименна, Бузлуджа, Витоша, Георги Димитров, Люлин, Мир, Пролет, Речка, Хан Аспарух

Община Мизия  

На 29.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Войводово, Общ. Мизия: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев

На 29.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крушовица, Общ. Мизия: Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М.Шировица, местност Турски Дол, местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф. Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов

На 29.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Липница, Общ. Мизия: 28-Ми Април, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра

На 29.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия: Врачанско Шосе

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бутан: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Костов, Батак, Бачо Киро, Беласица, Благой Иванов, Босилеградска, Вардар, Васил Априлов, Васил Воденичарски, Вела Пеева, Владимир Цветков, Враца, Връшка Чука, Ген. Гурко, Георги Димитров, Даниел Баи, Димитър Благоев, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Иван Тодоров Ангелов, извън регулацията, Искър, Йорданка Чанкова, Калиманица, Камчия, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лазар Драйчев, Ленин, Ломска Комуна, Любен Каравелов, местност Лъката, Мир, Никола Вапцаров, Никола Димитров Тодоров, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Осогово, Охрид, Петър Костов, Пирин, Плиска, Проф.Методи Балевски, Райко Даскалов, Рила, Руен, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Струма, Тимок, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Юрий Гагарин, Янтра

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гложене, Общ. Козлодуй: Акация, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Гео Милев, Дунав, извън регулацията, Искър, Йонко Милев, Йордан Лютибродски, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, местност Падината, Мур, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Петко Р. Славейков, Рила, Скът, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Яким Деспотов

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Козлодуй: Радецки

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крива Бара, Общ. Козлодуй: 9-ти Септември, Антон Иванов, Багджийска, Благой Иванов, Бригадирска, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Владимир Цветков, Ген. Гурко, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дунав, Йорданка Чанкова, Ком, Крайна, Кубадин, Лиляна Димитрова, Малчика, Марица, Огоста, Пейо Яворов, Петър Костов, Стара Планина, Христо Ботев, Черковна

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Михайлово, Общ. Хайредин: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Априлско Въстание, Батак, Безименна, Беласица, Бистрица, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Видин, Витоша, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Ломска, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Огоста, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Плиска, Райко Даскалов, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, София, Станке Димитров, Страхил Войвода, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 30.05.2018 г. /09:30 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Хайредин: Ален Мак, Ангел Боков, Асен Златаров, Баба Тонка, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Добрич, Драгоман, Дунав, Иглика, Клементина, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Влашко - Селска Падина, местност Ливадето, Минзухар, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Поройна, Савчо Дишов, Стралджа, Тодор Бушев, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Самуил, Яне Сандански, Янкова Падина, Ястребино, Яташка

На 30.05.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Бутан: 1-ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, извън регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Места, местност Крива Бара, местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф.Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка

На 30.05.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Крива Бара, Общ. Козлодуй: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 30.05.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Манастирище, Общ. Хайредин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия

На 30.05.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Мизия

На 30.05.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Михайлово, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода

На 30.05.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Оряхово: Христо Смирненски

На 30.05.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Софрониево

На 30.05.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Хайредин: Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Влашко - Селска Падина, местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад На Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка

На 31.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крушовица, Общ. Мизия: 213031, М. Гладно Поле

На 31.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Софрониево: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, местност Селскостопански Двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Белоградчик: 085024 и 085025, II 58107, Лило Панов

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Вещица: Дванадесета, Десета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Върба, Общ. Белоградчик: IX-87 Кв. 21, Десета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ошане: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, махала Горния Край, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора, Втора Вилна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа Вилна, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета Вилна, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Четвърта, Четвърта Вилна, Шеста, Шестнадесета

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, махала Барата, махала Долна Дъбрава, махала Средна Дъбрава, махала Стублица, махала Щукарски, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Сливовник: махала Атанасова Падина, махала Мунча, ПИ 82, Първа

На 28.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 01.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Струиндол: Първа

На 31.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 01.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С.Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й.Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски

Община Бойница  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 31.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Шишенци: Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Видин  

На 28.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 30.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Бдин, Генерал Гурко, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Смирнов, Средец, Средна Гора, Христо Смирненски

На 31.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Капитановци: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта

На 01.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Покрайна: 3 531 кв. 23, Втора, Дванадесета, Девета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.06.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Видин: Безименна, Дунавска, Княз Александър Батенберг, Ул Ал Батемберк С Дунавска, Химик, Цар Александър II

Община Кула  

На 29.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Кула: VI-1679 , кв. 29, Бабин Нос, Батенберг, Безименна, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Връшка Чука, Възраждане, Георги С.Раковски, Гладстон, Добруджа, Дойран, Иван Рилски, Капитан Калитин, Капитан Киряев, Кирил и Методий, Клокотница, Любен Каравелов, Мизия, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Одрин, Полковник Дрангов, Стефан Караджа, Толбухин, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Черноглав, Шипка

Община Ружинци  

На 29.05.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър

На 30.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 31.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тополовец, Общ. Ружинци: Антон Иванов, Батак, Ведерник, Волгоград, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец

Ръководството на дружеството поднася извинения на клиентите за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащия се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на „Виваком“/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                     CEZ GROUP
 
 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. БСП внесе 200 000 подписа за спиране на сделката с ЧЕЗ 1| 3349 |18.05.2018 . Ето къде ЧЕЗ ще спира тока 0| 3346 |18.05.2018 . ЧЕЗ спира планираните ремонти по време на матурите 0| 3107 |15.05.2018 . Дъщерята на Боян Петров: Той е там, където винаги е искал да бъде 3| 5989 |13.05.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах