Понеделник, 21 Май 2018, 09:37
Frognews
0| 3274 |20.04.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 23 - 27 април 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
СОФИЯ ГРАД  
Община Банкя  
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Булаир, Вихрен, Гео Милев, Емине, Здравец, Карамфил, Китна Пролет, Ком, Латинка, Люляк, Некрасов, Републиканска, Роза, Синчец, УПИ XII-1780, Кв. 12, Хемус, Шуманица, Ясен
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Булаир/613/, Роза
На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Васил Левски, Иван Вазов, Майор Коста Паница/Толбухин, Панайот Волов, Тенев Баир
На 26.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Пейо Яворов, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИ ХІІ-720 Кв. 81 А, Хисаря
На 27.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: ІV-2306, Кв. 104, Беласица, Люлин, Майор Коста Паница/Толбухин, Персенк, УПИ ІV-135, Кв. 146
Община Витоша  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мърчево: Втора
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Белоток, Войводина Могила, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Никола Петков/П. Напетов/, Планинец, Цар Борис III/Девети Септ.
На 23.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Белмекен, Ветрушка, Воденичница /Ал. Пушкин/, Голям Братан, Знаме на Мира, Света Екатерина/Катюша/
На 23.04.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ.
На 23.04.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София: Андезит, Васка Баларева, Голяма Могила, Голяма Могила/В. З. Киноцентър/, Детски Мир, Тричкова Могила
На 24.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София: Буря, Бяла Ружа/728-ма/, Върба/704-та/, Гербер/708-ма/, Дъбрава/706 и 707/, Живописна/702-ра/, Княжевска/Валентин Андреев/, Миле Попйорданов/Бр. Огън/, Никола Петков/П. Напетов/, Омая/703-та/, Полк. Стойно Бачийски/Филип
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 717-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, 722-ра/Витоша/, 724-та/Витоша/, 781-Ва/Витоша/, Акад. Михаил Арнаудов, Безименна, Виден Табаков, Детелина, Детелина/Княжево/, Люти Дол, Полско Цвете, Синята Скала, УПИ IV-579 Кв. 26, Утринна Роса, Църквище
На 24.04.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София: Никола Петков/П. Напетов/, Пирин, Цар Борис III / Красна Поляна, Цар Борис III/Девети Септ.
На 24.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Владая: Асанова Чешма, Здравец, Приплат
На 24.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София: В. З. Люлин
На 24.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Любляна/Й. Вишевградски/, Огнеборец, Средорек
На 24.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Казбек, Лъвски Рид
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник. Петрини, Капина, Смрика, Явор/Витоша/, Явор/Цв. Божков/
На 25.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: 603-та/Витоша/, 7-ма/Драгалевци/, 714-та/Витоша/, 715-та, 717-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, Акад. Михаил Арнаудов, Витошки Извори, Витошко Цвете/Княжево/, Горска Теменуга/Ник. Петрини, Жеравна/Никола Парапунов/, Изгрев, Искра, Калинка, Коприва, Синята Скала, Смрика, Христо Патрев, Цар Борис III/Девети Септ., Явор/Цв. Божков/
На 25.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бяло Поле, Ралевица
На 25.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: 601-Ва, 724-та, 724-та/Витоша/, Люти Дол, Полско Цвете
На 25.04.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  София: 49-та /Кв. Симеоново/, 61-Ва /Кв. Симеоново/, 69-та/В. З. Симеоново Север-витоша/, 88-ма /Кв. Симеоново/, Босилек /Кв. Симеоново/, Света Магдалина, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/
На 26.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Проф. Велизар Велков
На 26.04.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В. З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В. З. Симеоново - Драгалевци/, В. З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В. З. Симеоново-Драгалевци/, Проф. Йордан Иванов/508//В. З. Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В. З. Симеоново-Драгалевци/
На 27.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Ралевица
Община Връбница  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Волуяк: Дружба, Дунав, Завоя, Зорница/Петър Малинов/, Кокиче, Люляк, Малина, Младост, Опълченец, Роза, Свобода, Теменуга
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дунав, Свобода
На 23.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Обеля 1
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Волуяк: 35-та, Дружба, Единство, Завоя, Зорница/Петър Малинов/, Калинка, Карамфил, Латинка, Ломско Шосе, Младост, Младост Кв. 9 УПИ XlI-2747. 23, ПИ 12084. 2747. 23, Ружа
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Ломско Шосе
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Волуяк: І-054004 Кв. 63, Божур, Виолета, Гергина, Градина, Малина, Росна Китка
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Световрачене: Софийска/Иван Парев/
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Росна Китка/Връбница/
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Волуяк: УПИ 3-1365, 1366 Стр., 50-та, Дружба, Завоя, Зорница/Петър Малинов/, Искър, Минзухар, Никола Карастоянов, Панорама, Рид, УПИ Х-1451, Кв. 32, УПИ ХІІІ-1534, Кв. 35а, М. Волуяк
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Минзухар, Рид
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Волуяк: 35-та, Виолета, Градина, Здравец, Зорница/Петър Малинов/, Лале, Малина, Никодим Тодоров, Пламък, Сердика, Червено Знаме
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Зорница, Червено Знаме
Община Възраждане  
На 23.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Алдомировска/Димитър Баковс, Арх. Петко Момчилов/Кузман Ш, Батолова Воденица/Темелко Ненков/, Гюешево/Ламби Кандев/, Зайчар, Иларион Макариополски, Царибродска
На 24.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Св. Св. Кирил и Методий
На 26.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Пиротска/Трети Април/, Позитано, Сини Вир, Сливница, Три Уши/Адалберт Антонов/, Шар Планина
На 27.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Кузман Шапкарев/Поп Андрей/, Незнаен Воин, Овче Поле, Осогово/Пело Пеловски/, Охридско Езеро, Партений Нишавски/Любо Карт, Паяк Планина, Перник
Община Изгрев  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Вълко Радински, Дианабад, Драган Цанков, Елемаг, Пимен Зографски/Ал. Пеев/
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Дианабад, Драган Цанков, Елемаг, Пимен Зографски/Ал. Пеев/, Русаля
Община Илинден  
На 23.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Димитър Петков
Община Искър  
На 25.04.2018 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София: Дружба
Община Красна Поляна  
На 23.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Три Уши/Адалберт Антонов/
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло
На 25.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Зайчар, Инж. Иван Иванов, Княз Борис I, Константин Величков, Коньовица/Мико Папо/, Надежда, Перник, Райна Княгиня, Средна Гора, Тодор Александров/Н. Цанов/, Троян, Царибродска
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Западен Парк/Христо Михайло, Проф. Вайганд
Община Красно Село  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф. Д-Р Димитър Атанасов, Хайдушка Гора
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Хиподрума
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Добруджански Край/Атанас Ро, Проф. Д-Р Димитър Атанасов, Чужденец
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Захари Круша, Яков Крайков/Макаренко/
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Царево Село
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Пирински Проход, Пирински Проход, Пирински Проход, Царево Село
Община Лозенец  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Бунтовник
На 24.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София: Нилс Бор
Община Люлин  
На 23.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 6
На 24.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Люлин 1
На 25.04.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ -  София: Люлин
На 26.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 7
На 26.04.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  София: Димитър Талев, Луи Пастьор/Сим. Дим. -Шабан/, Люлин, Люлин 10, Момково
На 27.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 1, Люлин 1
Община Младост  
На 24.04.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София: Андрей Сахаров, Григорий Горбатенко, Младост, Младост 1
Община Надежда  
На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Борислав, Демир Капия, Дядо Иван Добрев/Краснооарм, Надежда 1
Община Овча Купел  
На 26.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: 1-Ва, 68134, 4144, 53, Буен Поток, В. З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв. 3, Велик Завет, Веселин Бешевлиев, Войнишка Песен, Горна Баня, Дъга, Ехо, Игрище, Каменист Път, Кристал, Лазурно Утро, Люлинско Поточе, Маркова Баня, местност Горен Смърдан, местност Манилов Дол, местност Суходол, местност Суходолско Землище, Мечово Усое, Нестинарка, Николай Хрелков, Овча Купел, Орех, Падина, Патриот, Пладнище/Рилски Партизани/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Смърдан, Станислав Ангелов, Суходол, Чардаклия
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Букет, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Житница, Калояново, Любляна/Й. Вишевградски/, Монтевидео/Пионерски Път/, Никола Петков/П. Напетов/
На 24.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: 684-та/Витоша/, 689-та/Витоша/, 695-та/Витоша/, М. Мала Кория, М. Мала Кория ул. 684, Мала Курия, местнн. Мала Кория, УПИ VІІ-404, Кв. 2, УПИ ХV-399 Кв. 3 М. Мала Кория
На 24.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Вейниците, Горна Баня, Каменица, Перуника, Перуника/Ол. Кошевой/, Тихи Кът, Урал
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 646-та/Овча Купел/, 737-ма, 750-та/Овча Купел/, Венец, Вечерница, Здравец, Обзор, Отдих
На 26.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  София: Мусала, Цар Борис III/Девети Септ.
На 26.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: 646-та/Овча Купел/, Горна Баня, УПИхііі-432 Кв. 64а, Рид, Ридо, Рила/Вас. Главинов/, Роза
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 736-та/Овча Купел/, VII - 939, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Нестинарка, Никола Петков/П. Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв. Горна Баня, Острушка, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Чардаклия
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 738-ма, 739-та/Овча Купел/, 740-та/Овча Купел/, 743-та, 743-та/Горна Баня/, 745-та/В. З. Горна Баня Овча Купел/, Белите Борове, Буен Поток, Валозите, Вечерна Прохлада/Г. Баня/, Георги Богровски/Методи Шат, Дъга, Здравец / Горна Баня, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, местнн. В. З. Горна Баня, Никола Петков/П. Напетов/, Николай Хрелков, Овча Купел, Панорама, Пладнище/Рилски Партизани/, Планета, Планиница, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Росна Китка/6рнс/, Салют, Св. Крал/Кирковска Трибуна/, Софийска Панорама, Фиданка/Селиолу/, Христо Стефчов/Кирил Михов/, Чардаклия, Черешова Градина, Черешова Градина/Братушки/
Община Панчарево  
На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 04234. 6979. 364, 101-Ва, 3-ти Март, 8-ми Март, XXIV-1656 Кв. 92, XXVII-18 Кв. 15, ІV-516013, ІІІ-234, Алеко/15-та/, Бановец/45-та/, Беликата, Бистрица-Център, Кв. 40, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Бранище, Богдана, Божур, Борова Гора, Бреза, Букет, Бучаро/Методи Гергов/, В. З Калугерово Ливаде, В. З. Бистрица - Разширение, В. З. Калугерово Ливаде ПИ 3202, В. З. Шумако УПИ ХVІІІ-2976, Кв. 2, Васил Левски/69-та/, Ведрина, Венец/Тане Джуков/, Вечерница/62-ра/, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, Витоша, Витошко Лале, Втори Юни/124-та/, Върла Поляна/111-та/, Гората, Горски Път, Гъбешница/52-ра/, Детелина/8-ма/, Дъбова Гора, Еделвайс, Загрене/Крум Карчин/, Здравец, Зорница/63-та/, Ивайло/42-ра/, Иглика, Калина/44-та/, Калугерица/П. Ценков/, Каменоделска/7-ма/, Капина, Катунище/Григор Гергов/, Клисурговец/Йордан Апостоло, Кооперативен Труд, Космонавт, Криволак/Ален Мак/, Латинка/64-та/, Липа, М. Хумата, М. В. З. Бистрица Вила Бреза, М. В. З. Бистрица Вила Морена, М. Калугерица, М. Калугерица УПИ 2433;Пи 04234. 6938. 2433., М. Петрефетин УПИ I-842 Кв. 45, М. Хумата ПИ 04234. 6980. 317, Мали Дол/Йордан Терзийски/, Малина, Марина Поляна/9-та/, махала Богдана ПИ 321, местнн. Стоилова Ливада, Минзухар, Младен Ангелов/39-та/, Младост/37-ма/, Момин Проход, Морените, Никола Крушкин/2-ра/, Перуника/14-та/, ПИ 04234. 6970. 3488, ПИ XIX-2436, Кв. 13а, Пи, Кв. 04234, Планински Гледки, Правец, Преспа/49-та/, Пролет, Просвета/Комсомолска/, Проф. Трайко Запрянов, Пчеларска/61-Ва/, Разширението, Резньовете/16-та/, Роза, Росица, Св. Св. Кирил и Методий/Пионе, Синигер, Синчец/11-та/, Сп. Цонкина Махала, Стара Река/20-та/, Стефан Стамболов/Ник. Попов/, Стопански Двор, Сълзица/4-та/, Тинтява/36-та/, Тополите/53-та/, Трепетлика/51-Ва/, ул. Манастирска №7 УПИ XII-3817, УПИ 11-141, 142 Кв. 40, УПИ Ix-3634, 3635, Кв. 97, УПИ V-2546, Кв. 91а, УПИ XVII-1942, Kв. 5б, УПИ І-254, Кв. 42а, УПИ ІІ-3002 Кв. 90б, УПИ ХХV-2223, УПИ ХХІІ-1942 Кв. 5б, Хайдушки Чукар/18-та/, Хризантема, Хумата, 513040, Цветна Градина//59-та/, Чемшир, Черни Връх, Чипровица/60-та/, Чучулига, Шараново Бърдо/5-та/, Шипка, Шоплук/Шопска Комуна/, Шопско Хоро/46-та/, Щастливеца, Ябълкова Градина, Янчовска Река
На 23.04.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Альовица/34/, Блазна/29/, Бреза/30/, Вилна, Вилна Зона Караджин, Връх Острокап/32/, Ибровица, Иван Пешев/Цветко Рогльов/, Караджин, Караджин/31/, М. Караджин, Наш Дом, Ракита/19-та/, УПИ IX-1852 Кв. 129
На 23.04.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  София: 1-Ва
На 24.04.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Висо/В. З. Врана-Лозен/, Стопански Двор Горни Лозен
На 24.04.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Стопански Двор Горни Лозен
На 24.04.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Акация/43/, Каси Дол/50/, Кория/49/, Липа/48/, Съединение/Георги Димитров/, ул. Съединение/Ул. Явор, УПИ І-11040 Кв. 107А, УПИ ІІІ-11040 Кв. 107 А, Явор/44/
На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ. Столична: 139020, 29150. 7102. 993, V-931, Кв. 59, №29150. 7107. 1632, Белишако, Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна Зона Брезовица, Витоша/21ва/, Долна Планина, Крушкини Кошари, Мангови Кошари, махала Ленище, местнн. Елата, местнн. Ковачки Кошари, местнн. Мангови Кошари, местнн. Пържови Кошари, местнн. Умни Дол, местнн. Цареви Кошари, местнн. Чемерник, ПИ 29150. 7102. 995, ПИ 979 К. Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, Черни Връх
На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Панчарево: Беликата, Детски Град, Лъката
На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-Ва, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 49-та /Кв. Симеоново/, 50-та /Кв. Симеоново/, 51-Ва /Кв. Симеоново/, 52-ра /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, 61-Ва /Кв. Симеоново/, 69-та/В. З. Симеоново Север-витоша/, 71-Ва /Кв. Симеоново/, 74-та, 82-ра /Кв. Симеоново/, 83-та /Кв. Симеоново/, 84-та /В. З. Симеоново Север/, 88-ма /Кв. Симеоново/, Бистрица, Босилек /Кв. Симеоново/, Букет, В. З. Калфин Дол ул. Полежан, В. З. Калфин Дол, ул. Правец, В. З. Симеоново - Драгалевци, В. З. Калфин Дол ПИ 11985, Горски Пътник, Дианабад, Драгалевци, Зелен Бор /Кв. Симеоново/, Иван Владислав, Калугерица, Манастирски Ливади, Незабравка/В. З. Бистрица/, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Околовръстен Път, Роза, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Синчец, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/, ул. Манастирска КТП, ул. Незабравка, УПИ ІІ-2405, Кв. 20а М. Бистрица, УПИ Х-2181 Кв. 5, Шумако / Симеоново, Ябълкова Градина
На 25.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: В. З Калугерово Ливаде, В. З. Калугерово Ливаде ПИ 3202, В. З. Шумако УПИ ХVііі-2976, Кв. 2, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Шумако, М. Калугерица, М. Калугерица УПИ 2433;Пи 04234. 6938. 2433.
На 25.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Панчарево
На 25.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-Ва, Бистрица, В. З. Калфин Дол ул. Полежан, В. З. Калфин Дол, ул. Правец, В. З. Калфин Дол ПИ 11985, Калугерица, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново
На 25.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Бор/47/, Бръшлян/70/, Бузлуджа/69/, Извор/62/, Кокиче/67/, Кръсто, Лале/63/, Ридо/64/, Самоковски Път/78/, Стоян Йонков/66/, Съединение/Георги Димитров/, Янко Велинов/65/
На 25.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: АМ Тракия До Мотел Черна Котка, Пловдивско Шосе, Цариградско Шосе/Тракия/
На 26.04.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3453, 2491, 44063. 6216. 3559, Акация/43/, Вилна, М. Димовска Бара ПИ 520257, М. Димовска Бара ПИ 2655, местност Пилев Азмак, Пи 3469, Стопански Двор Долни Лозен, Съединение/Георги Димитров/
На 26.04.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: Георги Бенковски/Ал. Динков, Димитровче, Кипарис/22/, Масларица/13-та/, Могила/16-та/, Рашовец, Роза, Рудината/10-та/, Св. Спас/Янаки Чокерски/, Сергин Сердарски/11-та/, Суходол/27/, Съединение/Георги Димитров/, Теменуга, Христо Ботев/Ненко Попов/
На 26.04.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  София: Суходол
На 27.04.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: XXVI-440, Кв. 136, Блазна/29/, Васил Левски/Люти Дол, Георги Бенковски/Ал. Динков, Изгрев, Кипарис/22/, Масларица/13-та/, Обретеница/26/, Прогоно/28/, Св. Спас/Янаки Чокерски/, УПИ VІІІ-3374, Кв. 146, УПИ XI-468, Кв. 29, УПИ ХІХ-478 Кв. 17, Хаджи Димитър/Стефан Вуков/
Община Подуяне  
На 29.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Безименна, Воднянка, Дан Колов, Лавандула, Резбарска
Община Слатина  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 501-Ва/Слатина/, 502-ра/Слатина/, 503-та/Слатина/, 504-та/Слатина/, 506-та/Слатина/, 507-ма/Слатина/, 508-ма/Слатина/, 509-та/Слатина/, 512-та/Слатина/, 526-та/Слатина/, Владимир Минков-Лотков, Мими Балканска/Ив. Нед. -Шабл, Христо Ботев / Филиповци
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Манастирска/Васил Воденичар 58a
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 514-та/Слатина/, 515-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 521-Ва/Слатина/, Христо Смирненски
На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Даскал Никита 2
На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Яворов/Ленин/ Бл. 40
Община Средец  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Яворов/Ленин/ Бл. 58
На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Яворов/Ленин/ Бл. 56, 57
На 24.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Васил Левски
Община Триадица  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Алабин И. Вл., България, Хайдушка Гора
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Пирински Проход
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Смърч
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Лерин
 
СОФИЙСКА ОБЛАСТ  
Община Божурище  
На 25.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Храбърско: Черковна
Община Ботевград  
На 23.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково: махала Белчово
На 23.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци
На 23.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  С. Разлив
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Александър Стамболийски, Гаврил Брънчов, Патриарх Евтимий, Христо Ботев, Цар Иван Шишман
На 23.04.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Гр. Ботевград
На 23.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Ботевград: ТП
На 24.04.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Извън Регулацията
На 24.04.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Радотина
На 24.04.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Рашково: махала Белчово, махала Габровница
На 26.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070
На 26.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4
На 26.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта
На 26.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол
На 26.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008
На 26.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър
Община Горна Малина  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гайтанево: VІІ-155, Кв. 10, Центъра Населото
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Макоцево
Община Елин Пелин  
На 23.04.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Равно Поле
На 23.04.2018 г. /10:15 - 14:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Равно Поле: Верила
На 24.04.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Керамик, Кирил и Методий, Крушовица, Липа, Люляк, Марица, Първи Май, Синанец, СТП Явор С. Гара, Хан Крум, Явор
На 24.04.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Кирил и Методий, Люляк, Синанец, Хан Крум
На 24.04.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ -  Равно Поле: ПИ 039003, . Ул. Равнополска Пролет №18, II-27 Кв. 69, IX-16 Кв. 66, V-27 Кв. 69, V-280, Кв. 31, V// Кв. 28, XVI-333, Кв. 46, XXVIII-346 Кв. 39, Акация, Бариовска, Благой Кръплев, Букет, Васил Левски, Венера, Верила, Геренска, Градинарска, Двора на Дзс, Дереджик, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Латинка, Лилия, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Пет Могили, ПИ 025030, Поляна, Равно Поле Кв. 68, Равнополска Пролет, Синчец, Славянска, Теменуга, Топола, УПИ I, Кв. 58, ул. Верила, УПИ Ix-249, Кв. 12, УПИ VI-196024 Кв. 516, УПИ XXV-205 Кв 39, УПИ XXVI-205 Кв. 39, УПИ І-6 Кв. 66, УПИ ХІІ-16, Кв. 66, УПИVІІ-16, Кв. 66, УПИVІІІ-16, Кв. 66, Урожай, Хан Аспарух, Чекалска, Черковна, Шопска
На 24.04.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./   На 25.04.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин
На 25.04.2018 г. /14:30 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Кирил и Методий
На 25.04.2018 г. /14:30 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Автогара, Акация, Васил Левски, Иван Вазов, София
На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: VI-142, Борис I, Васил Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон
На 25.04.2018 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Детелина, Лесновска, Липа, Топола
На 25.04.2018 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 042015-Стпд По Квс, 068076, II-941 Кв 88, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Верила, Витоша, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С. Раковски, Детелина, Екзарх Йосиф, Здравец, Ивайло, Йоан Екзарх, Кольо Фичето, Лев Толстой, Липа, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петко Р. Славейков, Сан Стефано, Славянска, Средец, Стоян Михайловски, Страцин, Трети Март, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър
На 25.04.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Григорево: 0004028
На 25.04.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов, Кирил и Методий
На 25.04.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: IV 805, Автогара, Акация, Алеко Константинов, Белите Брези, Борис I, България, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Гайдарец, Георги Бенковски, Десислава, Детелина, Дунав, Елин Пелин, Зорница, Иван Асен Втори, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лесновска, Лозенец, Любен Каравелов, Максим Горки, Мургаш, Независимост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Новоселци, Околовръстен Път, Пазар Автогара, Синчец, София, Софроний Врачански, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Трети Март, УПИ XVIII-619 Кв. 10а, УПИ 1-161165, УПИ XIX-164, Кв. 32, УПИ XXIII-361, Кв. 42, УПИ І-185 Кв. 166, УПИ Х-292, Кв. 23, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Асен I, Цар Симеон, Чаталджа
На 25.04.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Елисейна: Безименна
На 25.04.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Копривщица: Любен Каравелов
На 25.04.2018 г. /16:00 - 16:15 ч./ -  Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ ІV-102 Кв. 11, УПИ VІІІ-25, Кв. 3, УПИ XI-319, Кв. 32, УПИ XV-128, Кв. 15, УПИ ХI-264 Кв. 18, УПИ ХІХ-262, Кв. 18, Черковна
На 25.04.2018 г. /16:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа
На 25.04.2018 г. /16:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, VI-142, Акация, Баба Тонка Обретенова, Борис I, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Захари Стоянов, Йоан Екзарх, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М. Шеовица ПИ -031155, Марица, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Уо Кв. Върбето, УПИ 1-За Ожс, Кв. 71, УПИ ХV -182 Кв. 65, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шейново, Шиовица, Шипка, Янтра
На 25.04.2018 г. /16:00 - 16:15 ч./ -  Столник: XIII-178, Кв. 24, МТП Складова База, П-Л І-38, Кв. 9, УПИ -272
На 27.04.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  В. З. Чатърлъка
На 27.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: В. З. Чатарлъка
На 27.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Стара Планина
Община Етрополе  
На 24.04.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе: 27-ми Ноември, Александър Атанасов, Александър Михайлов, Александър Стамболийски, Асеновска, Батак, Богатирска, Братя Миладинови, Васил Левски, Васил Овчаров, Генерал Гурко, Георги Димитров, Георги Цариградски, Григор Гошев, Григор Михайлов, Дандевил, Девети Септември, Дончо Тепавичаров, Екзарх Йосиф, Елаците, Елин Пелин, Зольовец, Иван Канджаков, Изгрев, Йордан Кесяков, Калина Вескова, Каменица, Кочо Честименски, Крушака, Лековец, Ленин, Максим Горки, Малка Баба, Малки Искър, Млада Гвардия, Младост, Московска, Никола Вапцаров, Пейо Кринчев, Полковник Гридзевски, Преслав, Рудината, Руски, Сашка, Свобода, Сергей Румянцев, Спортист, Столетов, Тодор Доков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Чавдар, Часовникова Кула, Чертиград, Шиндарника, Ябланица
На 24.04.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Правец: Опълченска
На 24.04.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе: Батак, Малки Искър, Спортист, Чертиград
На 24.04.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Етрополе: І, Кв. 16, 27-ми Ноември, Кв. 178, Кв. 178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет
На 25.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Лъга
На 25.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Боженица: махала Ласковци
На 25.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх
На 25.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-ХІ-8, Кв. 4
На 25.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110
На 25.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала Церица
На 25.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци
На 25.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Средни Рът: махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби
На 25.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Средора, УПИ 225 Кв. 110
На 25.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски Дол, махала Бобища, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол
На 25.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв., Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото
На 25.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ Vііі, Малък Искър, Матю Воденичаров, махала Беляновец, махала Герановица, махала Камилче, махала Мечи Трън, махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин
На 25.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Етрополе: Равнището
На 25.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Лопян: 005034, В. З. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, махала Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 25.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Малки Искър
На 25.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Манаселска Река: махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете
На 25.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Осиковица: махала 57 Км АМ Хемус, махала Балинска, махала Баренска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Владовци, махала Войновци, махала Вълчиновци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Господарска, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манастира, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци, махала Чифлика, махала Ямата
На 25.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М. Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, АМ  Хемус , П-Л VI-61, Кв. 5
На 25.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8
Община Златица  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Златица: Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Гълъбец, Детелина, Дядо Пенчо, Златишко Поле, Извън Регулация, Кашана, Лулчо Гарчов, Момина Скала, Нено Гугов, П. Р. Славейков, Сава Чукалов, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Тодор Пеев, Филип Тотю
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Пирдоп: Хан Аспарух
Община Ихтиман  
На 23.04.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Вакарел: Дренов Рът, махала Дренов Рът
На 23.04.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Веринско
На 24.04.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман: махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв. 8
На 24.04.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Хан Крум
На 24.04.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Бузяковци: Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а
На 24.04.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Бърдо: УПИ №113 Кв. №25а
На 24.04.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел: Александър Стамболийски, махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо
На 24.04.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Джамузовци
На 24.04.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв. 3
На 24.04.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Пановци: 22
На 24.04.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Ръжана: УПИ VІІ-27, Кв. 5
Община Костенец  
На 25.04.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Гуцал: IV Вк. 3а
На 25.04.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Радуил: 1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити Път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода
На 25.04.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски
На 25.04.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Долна Василица
На 25.04.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец
На 25.04.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Самоков: 3-та
На 25.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Марица: 1-Ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев
Община Костинброд  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море
Община Мирково  
На 25.04.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково: махала Брестака, махала Хвърчил, махала Черковище
На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Карлиево
Община Пирдоп  
На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Пирдоп: Илчо Димов, Княз Александър Батенберг, Никола Пушкаров, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Тодор Влайков, Чавдар Войвода
Община Правец  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица: махала Чифлика
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец: махала Чекотин
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци
На 23.04.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  Правец: IV, Кв. 9, Васил Драгнев, Опълченска, Трети Март, Христо Ботев
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Правец: Димитър Грънчаров, С О. Т. 211-О. Т. 202, №1, Север, Трети Март
На 27.04.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Правец: Генерал Гурко, Димитър Грънчаров, Север
Община Самоков  
На 23.04.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 24.04.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 25.04.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 26.04.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 27.04.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Самоков: местност Татарски Брод
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино: П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: местност Червената Земя, ул. Здравец
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Велико Търново, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Житна Чаршия, Здравец, Иван Доспевски, Искър, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, местност Дългата Поляна, местност Мечката, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Търговска, Хан Омуртаг, Хр. Захариев, Христо Максимов, Христо Семерджиев
На 24.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  К. К. Боровец: Стария Център
На 25.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Самоков: 65231. 907. 178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231. 916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, РУПИте, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231. 906. 319, УПИ 65231. 911. 36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр. Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: 65231. 907. 178, Абаджийска, Велико Търново, Витоша, Генерал Велиаминов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Житна Чаршия, Здравец, Иван Доспевски, Искър, Ихтиманско Шосе, Люляк, Македония, Марица, местност Дългата Поляна, местност Мечката, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, Николай Николаевич, Преспа, Проф. Васил Захариев, Софийско Шосе, Тракия, Търговска, Хан Омуртаг, Хр. Захариев, Христо Йовевич, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Черни Връх
На 26.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Самоков: България, Захари Зограф, Захари Райнов, Иглика, Крали Марко, Луковица, Мургаш, Мусала, Пирин, Подридна, Рила Планина, Сан Стефано
Община Своге  
На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:30 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Своге: Александър Вутимски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Левски, Георги С. Раковски, Здравец, Каменарска, Любен Каравелов, Околовръсна, Осми Тунел, Пирин, Христо Смирненски, Цар Симеон
На 26.04.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Реброво: махала Преслъп, махала Преслъп
На 26.04.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Томпсън: махала Купен, махала Купен, махала Равнище, махала Равнище
На 26.04.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Церецел: Общ. Своге МТП Церецел, Общ. Своге МТП Церецел, Общ. Своге МТП Церецел
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  
Община Белене  
На 24.04.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./   На 25.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Белене: местност Горната Могила, Ангел Кънчев, Апостол Високов, Асен Златаров, Беласица, Бр Миладинови, Вит, Витоша, Волов, Възраждане, Гео Милев, Горната Могила, Димитър Благоев, Добруджа, Дойран, Драва, Дунав, Епископ Евгени Босилков, Здравец, Иван Вазов, Кантон, Кирил и Методий, Клокотница, Ловна, Малчика, Марица, Оборище, Одрин, Персин, Петър Манчев, Първи Май, Рибарска, Сборна, Столетов, Странджа, Тетово, Трети Март, Фердинад Дечев, Фердинанд Дечев, Хисарлъка, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Червен Бряг, Янтра
На 23.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Деков: Александър Стамболийски, Варна, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Здравец, Малина, Милан Василев, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов
На 23.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Деков: Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Васил Левски, Владимир Попов, Димитър Благоев, Дунав, Кирил и Методий, Неделчо Георгиев, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Христо Ботев, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка
На 26.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Божурлук: Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка
На 26.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петокладенци: 189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра
На 26.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Стежерово: Аксаков, Ал. Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл. Заимов, Вл. Тричков, Г. Бенковски, Г. Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д. Бендерски, Д. Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив. Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л. Каравелов, Л. Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански
На 26.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Татари: 177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка
Община Гулянци  
На 23.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия: Аврора, Акация, Ангел Кънчев, Арда, Балкан, Бенковски, Бяло Море, В Априлов, В Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Винарска, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гнилата, Гранит, Гренадирска, Гръстелника, Дунав, Железничарска, Здравец, Зелена Гора, Иван Вазов, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кл Охридски, Козлодуй, Кокиче, Кръвенишка, Л Каравелов, Лозенка, Лозица, Лъката, Люлин, Люляк, Македонска, Марица, местност Край Село, Морава, Мусала, Н Рилски, Надежда, Нач. У-Ще, Незабравка, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П. Евтимий, П. К. Яворов, Пирин, Полтава, Пробуда, Първи Май, Радецки, Раковски, Рила, Родопи, Росица, С Румянцев, Свобода, Скобелев, Славейков, Слави Алексиев, Сливница, Ср Гора, Стара Планина, Стопанска, Странджа, Страцин, Струмица, Тракия, Трети Март, Тунджа, Уилиам Гладстон, УПИ І-42 Стр. Кв. 98, Успех, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Самуил, Черни Връх, Шар Планина, Шипка
На 23.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крета, Общ. Гулянци: А. Стамболийски, Ален Мак, Бистрица, Боровец, Васил Левски, Вит, Г. С. Раковски, Габър, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Качица, Люляк, местност Зад Ормана, Пирин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Широка Поляна
На 23.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Подем: Александър Стамболийски, Априлов, Арда, Божур, Бузлуджа, Букурещ, В. Левски, Вит, Витско Шосе, Г. Бенковски, Дунав, Еделвайс, Ж. П. Район, Железничарска, Иван Вазов, Иван Винаров, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Краище, Куба, Кюстендилска, Лиляна Бърдарова, Макаренко, Малчика, Марица, Мъртвица, Октомври, Отец Паисий, Пирин, Плевен, Победа, Рибенско Шосе, Рила, Родопи, Руен, София, Софроний, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Звезда, Черно Море, Ю. А. Гагарин
На 23.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рибен: 047003, Антон Иванов, Братя Миладинови, Бузлуджа, В Левски, В Терешкова, Вит, Г Димитров, Дружба, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, местност на Греда, Мичурин, Младост, Отец Паисий, Пирин, Пробива, Р Даскалов, Радецки, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чавдар, Ю. А. Гагарин, Явор
На 23.04.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Крета, Общ. Гулянци
Община Долни Дъбник  
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Ген Скобелев, Д. Дебелянов, Мургаш, Назъм Хикмет, Осогово, Христо Ботев, Христо Янчев, Шипка
На 26.04.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник: Стопански Двор Север, 9-ти Септември, I-953, Кв. 112, XV-933, Ал Стамболийски, Богомил, Братя Миладинови, Вапцаров, Варна, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Ив Вазов, Ив Митов Хинов, Кирил и Методий, Кокиче, Л Каравелов, Локач, Москва, Мусала, Ниш, Оборище, Осогово, Охрид, П К Яворов, Пенчо Славейков, Петър Данков, Петър Нинчев, Пирин, Пирот, Плевен, Полтава, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Скопие, Сливница, София, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор-Север, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цено Велчев, Цонко Ценов, Цоню Матев, Черни Връх, Черно Море
На 26.04.2018 г. /08:00 - 09:00 ч.; 08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.04.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 28.04.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 29.04.2018 г. /08:00 - 19:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долни Дъбник
Община Кнежа  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Дунав, Огоста, Опълченска, Пирин, Стоян Михайловски, Христо Ботев, Цар Калоян, Черно Море
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Георги Димитров, Етъра, Искър, Марица, Михаил Йончев, Опълченска, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Шипка
На 25.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Гостиля: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски
На 25.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Долни Луковит: Писаровска Могила
На 25.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Кнежа: 735082, местност Криволя, Благой Иванов, Втори Стопански Двор, Върбица, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо Войвода, местност Криволя, местност Мерата, местнносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Еница: Бачо Киро, Васил Коларов, Ген. Тотлебен, Кирил и Методий, Митко Палаузов, Одрин, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка
На 25.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: 021113 С Екатте 06375
На 25.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Долни Луковит: I-ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил и Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П. К. Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра
На 25.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Кнежа: 23-ти Септември, 6610067, 6610100, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Бузлуджа, Вела Пеева, Верила, Витоша, Въча, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Иван Бонов, Изгрев, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Искър, Йоан Екзарх, Калиакра, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Козница, Константин Фотинов, Кресна, Лисичи Валог, Любен Каравелов, Люлин, Марин Боев, Марица, Мерата, местна, местност Къмпинга, местност Лисичи Валог, местност Мерата, Назъм Хикмет, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Огнян Михайлов, Огоста, Опълченска, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Презвитер Кузма, Преслав, Пролет, Райко Даскалов, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Скът, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Тимок, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар Войвода, Чайка, Черни Връх, Черно Море, Шабла, Янко Сакъзов, Янтра
На 26.04.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Кнежа: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Баба Тонка, Бистрица, Бузлуджа, Витоша, Въча, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Гостиля, Д-Р Петър Берон, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Иларион Макариополски, Искър, Йоан Екзарх, Камчия, Кап. Георги Мамарчев, Кирил и Методий, Козница, Константин Фотинов, Любен Каравелов, Марин Боев, Марица, местна, местност Мерата, Неофит Бозвели, Огнян Михайлов, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Петко Р. Славейков, Пею Тодоров, Пирин, Презвитер Кузма, Преслав, Райко Даскалов, Рила, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Цанов, Стоян Михайловски, Странджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Шабла, Янко Сакъзов, Янтра
Община Левски  
На 25.04.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 24.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Каменец, Общ. Пордим: Априлов, Атанас Митев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Индустриална, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Неофит Рилски, Оборище, Опълченска, Освобождение, Осъм, Отец Паисий, П. К. Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пирин, Радецки, Рила, Ропотамо, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Янтра
На 24.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров
На 24.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Левски, Общ. Левски
На 24.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Варана: местност Дудина
На 24.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Левски, Общ. Левски: Индустриална
На 25.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Варана: Александър Филипов, Витоша, Дунав, Елията, Иван Колев, Лом, Огоста, Острицата, Осъм, Рашко Колев, Рила, Родопи, Ропотамо, Росица, Странджа, Струма, Хемус, Чайка, Чуката
На 25.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градище, Общ. Левски: 23-ти Септември, Ален Мак, Альоша, Априлско Въстание, Атанас Пенев Косев, Батак, Бели Брези, Бузлуджа, Вит, Витоша, Воденицата, Възраждане, Генчо Хинчев, Девети Май, Девети Юни, Днепър, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Етър, Искър, Йордан Вачев, Камчия, Климент Борисов, Клокотница, Козлодуй, Комсомолска, Локомотив, Лом, Мургаш, Мусала, Незабравка, Оборище, Огоста, Околовръстна, Околчица, Опълченска, Осъм, Панагюрище, Паркова, Партизанска, Партизанска Среща, Пеню Колев, Пеню Пенев, Перущица, Пионерски Път, Пирин, Република, Рила, Родопи, Ропотамо, Самоцвете, Септември, Стара Планина, Странджа, Тараклъка, Трети Март, Цар Калоян, Чавдарци, Черно Море, Шипка, Юбилейна, Янтра, Ясна Поляна
На 25.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Левски, Общ. Левски: местност Шаварна
На 25.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Червена: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 26.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменец, Общ. Пордим
На 26.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Летница, Общ. Летница
На 27.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Козар Белене: Ал. Стамболийски, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги Раковски, Д. Благоев, Дунав, Иван Вазов, Катя Попова, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Осъм, П. К. Яворов, Петър Берон, Райко Даскалов, Стара Планина, Странджа, Съединение, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ясенов, Царева Могила, Черно Море, Шипка, Ю. А. Гагарин
На 27.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Левски, Общ. Левски: местност Бозалъка, местност Козар Беленско Шосе
На 27.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Червена
Община Плевен  
На 23.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин
На 23.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч./ -  Тученица: Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Бенковски, Кайлъка, Рила, Хаджи Димитър
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Княз Борис I/В. Ангелов/, Цар Самуил/В. Топалски/
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Патриарх Евтимий, Уилиам Гладстон
На 23.04.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Плевен: Васил Априлов, Даскал Димо, П. Р. Славейков, Хаджи Ангел
На 23.04.2018 г. /09:45 - 13:45 ч./ -  Плевен: Генерал Колев, Любен Каравелов, местнн. Кайлъка, Петко Каравелов, Сан Стефано
На 23.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Кара Колю
На 24.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Босилеград, Генерал Гурко, Мур/Болшевик/, Тулча/Д. Аврамов/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В. Топалски/
На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Акд. Й. Трифонов, Изток, Молдавия, Момин Кладенец, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Иван Вазов, Козлодуй, Марица
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Кайзерслаутерн
На 25.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Дружба
На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Васил Петлешков, Добри Чинтулов/Й. Никол/, Лозенка, Найден Геров, Орлица
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Полтава
На 26.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен, Железничар, Крали Марко/Мл. Гвардия/, Лъчезарна, Люляк, Мрамор, Мъглиж, Рудозем, Сторгозия
На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Васил Ганчев, Захари Стоянов, Лозенка, Орлица, Петър Берон, Ст. Стамболов/Черв. Звез/, Стефан Стамболов, Стоян Михайловски
На 27.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Вардар/П. Пеловски/, Мусала, Самара, Сан Стефано, Стоян Заимов
На 27.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Берковица, Владимир Бурмов, Елин Пелин, Захари Зограф/Л. Станев/, Захари Стоянов, Лозенка, Мелник, Орлица
Община Пордим  
На 23.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пордим
Община Червен бряг  
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген. Вл. Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н. Й. Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Горник: Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Сухаче: Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов
На 23.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Бресте
На 23.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Горник: Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Делницата, Искър, Йордан Даскалов, Ком, Марица, П К Яворов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Христо Цветков, Четиринадесета, Шестнадесета
На 23.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Реселец: 375030, Акация, Б Клен, Баба Тонка, Балканска, Безименна, Белилото, Бор, Босилек, Воденицата, Г Поляна, Голеж, Горска, Гробарска, Д Дачев, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Здравец, Иван Христов, Искър, Каймаков, Капна, Латинка, Люляк, Милиндол, Младост, Могилата, Опанец, П Димитров, Победа, Поройна, Пробуда, Пропашище, Ръчене, Свобода, Славянска, Стефан Бацов, Теменуга, Тодор Попов, Училищна, Церовица, Челник, Явор
На 23.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Червен Бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила, местност Биволски Камък
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК  
Община Брезник  
На 23.04.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: МТП Ръждавец
На 23.04.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Банище; Бегуновци; Беренде, Общ. Земен; Брезнишки Извор; Велиново; Габровдол; Гигинци: УПИ ХІV-219, Кв. 22; Горна Секирна: местнн. Валога; Долна Секирна: МТП Д. Секирна; Ерул; Милкьовци; Режанци; Садовик; Станьовци
На 23.04.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Непразненци
На 23.04.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Душинци
На 23.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Кошарево
На 24.04.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брезник: 06286. 0502. 021 Бив. Под. Мно, 9-ти Септември, Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Жданов, Андрей Михайлов, Богдан Митов, Борис Антов, Борис Калев, Борова Гора, Бреза, Варош, Велин Ваклинов, Владо Радославов, Воин, Генерал Владимир Заимов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Евстати Николов, Елена Георгиева, Енчо Николов, Ефтим Стоянов, Жданов, Йордан Стефанов, Комсомолец, Крум Савов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Мала Река, Марин Асенов, Нестор Петров, Пети Конен Полк, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Синчец, Славей, Стадион, Стоян Миленков, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Шипка
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Андрей Михайлов, Велин Ваклинов, Георги Ив Бунджулов, Георги Стефанов, Д-Рйордан Стефанов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Макаренко, Марин Асенов, Нестор Петров, Пролетарска, Първи Май, Радослав Григоров, Росица, Стадион, Цвета Лумбарова
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Александър Филипов, Ангел Коцелянов, Владо Захариев, Владо Радославов, Георги Стефанов, Гоце Делчев, Иглика, Изгрев, Макаренко, Могилица, Нестор Петров, Нов Живот, Октомври, Разцвет, Сливница, Чайка, Шейново, Яне Сандански, Ясна Поляна
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: 9-ти Септември, Ангел Коцелянов, Борис Антов, Владо Радославов, Ефтим Стоянов, Крум Савов, Синчец
Община Ковачевци  
На 23.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Жабляно: Цигански Брод
На 23.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Земен: Пещерско Шосе
На 23.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч./ -  Калище
На 23.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 27.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Блатешница: МТП ТКЗС, П-Л XVII, Пл. N 48, Кв. 9, УПИ ХVІІ Кв. 6; Враня Стена: Джоковци; Габрешевци: махала Богдановци, махала Бусарска, махала Гелевци, махала Зарковци, махала Клисурци, махала Костадиновци, махала Мутарска, махала Пешова, махала Полоканска, махала Равнище, махала Тихия Кът, махала Ущиринци; Горна Глоговица: МТП Банков Рид; Дивля: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, махала Бежанска, махала Бонева, махала Валявичарска, махала Войнова, махала Гогева, махала Джоманова, махала Дубрава, махала Дульова, махала Жъкова, махала Заякова, махала Ильова, махала Козаш, махала Костадинова, махала Кукувичарска, махала Кушлина, махала Кушова, махала Милкова, махала Милошова, махала Никова, махала Панчова, махала Паунова, махала Пезулярска, махала Пешова, махала Преслъп, махала Славкова, махала Тумба, махала Ушанова, махала Фильова, махала Чавкова, махала Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев; Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Горна Ливада, махала Добридолски Воденици, махала Паргова, махала Савова; Жабляно: 29012. 1. 1; Земен: Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Гео Милев, Гоце Делчев, Груйова, Д-Р Г. М. Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кирил и Методи, Княз Борис, Кракра, Любен Каравелов, Майстор Миленко, Манастирска, махала Бакалска, махала Брънзова и Орлово Гнездо, махала Гледжарска, махала Дойчинова, махала Искренова, махала Митина, махала Митова, махала Царева, махала Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петър Берон, Пещерско Шосе, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Риша, Самуил, Симеон, Стефан Стамболов, Струма, Тичък, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Яне Сандански; Косово, Общ. Трекляно: махала Ангеловци, махала Върбица, махала Въргинци, махала Дузинци, махала Дурниловци, махала Качаревци, махала Лисичковци, махала Пашинци, махала Поповци, махала Селото, махала Сировичинци, махала Такламановци, махала Широки Дол; Лобош: 020013 По Квс, М. Царски Рид, III-154, 155, Кв. 39, Павлов Дол, УПИ ІX Кв. 305, УПИ ІІІ, Кв. 42, Царски Рид; Одраница; Пещера, Общ. Земен; София: Надежда; Трекляно: махала Антовци, махала Аплатовци, махала Бакъмска, махала Божуринци, махала Бойкинци, махала Връшинци, махала Гебовци, махала Горни Балабановци, махала Димитрина, махала Долни Балабановци, махала Долно Гъжинци, махала Корубинци, махала Кръстинци, махала Кьосинци, махала Лисичковци, махала Младост, махала Павлевци, махала Поповци, махала Стойковци, махала Сукинци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Трънярци, махала Тупарци, махала Цалакина, махала Центъра, махала Чавдаровци, махала Шавудинци, махала Щроклинци
На 23.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Калотинци
На 23.04.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Габровдол; Горна Врабча: Стопански Двор; Горна Глоговица; Дивля: махала Кукувичарска, махала Фильова; Долна Врабча; Долна Секирна; Еловдол: Кв. 15; Ковачевци, Общ. Ковачевци: XXIV-1148, Кв. 49, НУПИ 1, Масив 1, С. Ковачевци, НУПИ 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, УПИ XІІ-343 Кв. 36, УПИ-XIII, Кв. 53а, Циганка; Косача; Кошарево: 000339; Лобош; Мурено; Перник: Хасково; Радибош; Ракиловци; Светля; Сирищник: УПИ ІV-494, Кв. 38; Слатино, Общ. Ковачевци; Смиров Дол; Чепино
Община Перник
На 23.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Радуй
На 23.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Батановци: 3ти Март, Бела Вода, Бл Дцз Васил Коларов, Граово, махала Трънска и Кащерова, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Спас
На 23.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Бела Вода, Ботьо Петков, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Света Гора, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин
На 23.04.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник: Ангел Кънчев, Антим Първи, Ахелой, Бела Вода, Ботьо Петков, Иван Асен Втори, Иван Страцимир, Иларион Макариополски, Клокотница, Марин Дринов, Мария Луиза, Матей Преображенски, Мъглиж, Неофит Бозвели, Никола Обретенов, Света Гора, Филип Тотю, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Маламир, Хан Омуртаг, Хан Персиан, Хан Тервел, Цар Борис I, Цар Самуил, Цар Симеон
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Градище, Калоян, Кирил Богданов, Леденика, махала Шестакова, местнн. Буката/И. Р. /, Одеса, Пороя, Разсадника, Струма, Христо Ботев, Христо Проданов, Юрий Гагарин
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мещица: Васил Коларов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Георги Димитров, Даме Груев, Леонид Брежнев, Маршал Жуков, Октомврийска Революция, път№63, Сергей Румянцев, ХVIII Кв. 55а, Юрий Гагарин
Община Радомир  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Батановци: Пречиствателна Станция
На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Радомир: Батенберг, Бузлуджа, Каблешков, Кирил и Методи, Люлякова, Майор Чиляев, Панайот Волов, Пчелинци, Райко Даскалов, Свобода, Търговска, Черковна, Шаблин
Община Трън  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долна Мелна
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Забел
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Главановци, Общ. Трън
 
ОБЛАСТ МОНТАНА  
Община Берковица  
На 25.04.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Боровци: 1-ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Замфир Попов, Любен Каравелов, Москва, Райко Даскалов, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София
Община Бойчиновци  
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бели Брод: Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, Извън Регулация, Илия Ст. Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градешница
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
Община Вълчедръм  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Ломска, Любен Каравелов, Покрайна, Септемврийска, Септемврийска
На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Пета А, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет и Едно, Седемдесет и Три, Седма, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Девета А, Шестдесет и Четири
На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дългоделци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Баба Тонка, Бачо Киро, Бдинска, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Волов, Възраждане, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети Май, Девети Септември, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Замфир Попов, Извън Селото, Кирил и Методи, Лика Рачин, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Мерата, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Пролет, Първи Май, Райко Даскалов, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Торловица, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин
На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Комощица: 006015, М.  Фондовете , Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, местност Стопански Двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов
На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Расово: Извън Регулацията
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Комощица: Асен Златаров, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Ломска, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Христо Смирненски, Христо Ботев, Яворов
На 27.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска
Община Лом  
За периода 23-27.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември
На 26.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Хан Аспарух
На 26.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Борил(Аспарух Яков), Георги Кирков, Георги Манавски(Н. Чуков), Дунавска(Д Благоев), Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Петър Берковски, Славянска(Г. Димитров), Хан Крум, Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)
На 27.04.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Лом: Борил(Аспарух Яков), Георги Манавски(Н. Чуков), Дунавска(Д Благоев), Петър Берковски, Славянска(Г. Димитров), Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)
На 27.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Вакумна Фабрика, Димитър Милков(В. Чкалов), Елха, Магура, Софийска, Трифон Панов(Марин Цеков), Физкултурна, Черковна(Г. Карастоянова), Явор
На 27.04.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)
Община Медковец  
На 23.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Сливовик: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Неофит Рилски, Павел Хаджийски, Софрон Петров, Стоян Ангелов, Хаджи Димитър, Хан Крум
Община Монтана  
За периода 23-25.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: 48489. 25. 738, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бачо Киро, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Георги С. Раковски, Извън Регулацията, Никола Трендафилов-Колич, Опълченска, Райна Княгиня, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Патриарх Евтимий(П., Славчо Красински(Н. Куката, Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т. Тр., Шипка, Шипка
За периода 23-27.04.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: Баба Тонка, Иларион Драгостинов(В. М. ), Младост, Свети Патриарх Евтимий(П., Сливница, Стоян Марков(Г. Бонков)
За периода 23-27.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: 22-ри Септември, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Баба Тонка, Бързия, Вардар, Васил Априлов, Васил Априлов, Велико Търново(Ил. Царев), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Вихрен, Гаврил Душков(И. Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги Бенковски, Георги Данчов(Д. Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Иван Каманов, Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Торосян(Т. Благоев), Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Иларион Драгостинов(В. М. ), Индже Войвода(Л. Димитрова, Искър, Йордан Цеков, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Крайна(П. Харитон), Лъката, Мала Кутловица, Марица, Марица, Марица, Мария Димова(Б. Стоилов), Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Монтана, Монтана, Морава, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Сапунджиев(П. Сред), П-К Богдан Йор. Илиев (Едел, Панайот Волов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Парта, Парта, Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петър Берон, Петър Парчевич, Пирин М Кутловица, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Харитон(Д. Вълков), Пъстрина, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Наум Охридски, Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Семчин Дол, Синчец, Славейков, Сливница, Стефан Савов(М. Пенов), Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Стоян Марков(Г. Бонков), Странджа, Странджа, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Тунджа, Тунджа, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Чайка, Червен Бряг, Червен Бряг, Чернила, Шести Септември, Шести Септември, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Янтра, Янтра
За периода 24-25.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Васил Левски, Георги С. Раковски, Св. Св. Кирил и Методий, Трети Март(Г. Димитров)
На 23.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Винище: Гергана
На 23.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Монтана: Арх. Младен Кръстев(Н. Ил. ), Васил Левски, Велико Търново(Ил. Царев), Георги Бенковски, Гладстон, Граф Игнатиев(В. Коларов), Д-Р Стамен Илиев, Дунав, Жеравица, Индустриална, Искър, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Марица, Мария Димова(Б. Стоилов), Морава, Отец Паисий, Парта, Пейо Яворов(Г. Дамянов), Свети Климент Охридски(Г., Стефан Караджа, Тимок, Трети Март(Г. Димитров), Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Янтра
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Васил Петлешков, Детелина, Еделвайс М Кутловица, Мала Кутловица, Никола Вапцаров, Стара Планина, Тодорини Кукли
На 23.04.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долно Белотинци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Илия Андрев, Кокиче, Лика Рачин, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Цеко Тодоров
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 27
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Студено Буче: Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър
На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Васил Левски, Граф Игнатиев(В. Коларов), Трети Март(Г. Димитров)
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч./ -  Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:05 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Каменна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.04.2018 г. /14:00 - 14:05 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Чемиш: Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 25.04.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста
Община Чипровци  
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Белимел: 000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв. 20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв. 17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Митровци: Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Челюстница: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Чипровци: Извън Регулацията
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра
Община Якимово  
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  
Община Ловеч  
На 23.04.2018 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Йоглав: Васил Левски, Мелнишка, Осъм, Соргоня, Стара Планина, Съединение, Трети Март, Христо Ботев
На 24.04.2018 г. /08:15 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф. Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра
На 24.04.2018 г. /08:15 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Търговска
На 24.04.2018 г. /08:15 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, местност Извора, местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А. Гагарин
На 24.04.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Птице Комбинат
На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска
На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов
На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Изворче: местност Горен Бабаковец
На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Катунец: Кирил и Методий
На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров
На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Ловеч: Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Печковец, местност Сливек, местност Сливешки Ливади, Южна Индустриална Зона
На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Христо Ботев
На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев
На 24.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Сливек
На 26.04.2018 г. /09:15 - 09:50 ч./ -  Радювене: Балчик, Ботев Връх, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Горномалянска, Гробарска, Драва, Козл0дуй, Перущица, Първа, Тодор Маринов, Христо Вълков
На 26.04.2018 г. /09:15 - 09:50 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка
На 26.04.2018 г. /09:15 - 09:50 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Катунец: 36662. 308. 15 местнн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, местна, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра
На 26.04.2018 г. /09:15 - 09:50 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч
На 26.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Катунец: 36662. 308. 15 местнн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Евлоги Георгиев, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Македонска, местна, Осъм, Присоето, Републиканска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Черковна, Шипка, Юмрукчал
На 26.04.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга
На 26.04.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов
Община Луковит  
На 25.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Дерманци: 079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга
Община Тетевен  
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, М-Ст Дунчевото, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Голямо Усое, Горното Село, Грозьо Съйков Топалски, Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Дълга Ливада, Крайречна, Кривина, Кръкожабене, Марин Попдимитров, махала Гергов Хан, махала Жидевица, махала Криви Дол, махала Кривина, махала Слатина, махала Старо Село, махала Тулешевец, местност Сушица, местност Тулюшовец, Нивище, Опълченска, Ореша, Пейо Пеев Галевски, Поп Стефан Диков, Първомайска, Равна, Рендашка
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, местнн. Боатин, Сава Младенов
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен: Дончовци, Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Камен Дол, махала Крушов Дол, махала Недковци, махала Свидово, местност Банков Дол, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Злъчес, местност Изворин Дол, местност Недковци, Полатен, Полатен
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черни Вит: 80902. 18. 151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала Бръшленица, махала Делиевци, махала Елов Дол, махала Златевци, махала Петровци, махала Платуница, местност Боатин, местност Дъскот, местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 085054, Александър Стамболийски, местност Девет Дола, местност Камен Дол, местност Шумнене
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 15:30 ч./   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оселна, Общ. Етрополе
На 23.04.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен: Вит
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343. 31. 148, Бабинци, Конски Дол, махала Гечовото, местност Года, местност Дунчовото, местност Конски Дол
На 24.04.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: местност Года
На 25.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Никола Вапцаров, Студентска
На 27.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Вит: махала Стретев Кръж
Община Троян  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев
На 23.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус
На 23.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен, Кв. Балкан
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра
На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, махала Маргатина, махала Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска
На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Врабево: Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин
На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, местнн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков
На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев
На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле
На 24.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Добродан: Гара Добродан, местнн. Доброданското
На 24.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Калейца: Васил Ватев, местност Калейшко Ханче
На 24.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Спасов, Разклон Калейца
На 25.04.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, 73198. 503. 557, Бочо Донев, Буковец, Васил Левски, Власи Илиев, Д-Р Спас Бояджиев, Еделвайс, Захарий Зограф, Здравец, Канъчка, Кирил и Методий, Крайречна, Любен Каравелов, Минко Ив. Марковски, Минко Николов, Минко Радковски, Младост, Незабравка, Осми Март, Охрид, Пейо К. Яворов, Пенчо Х. Найденов, Петко Р. Славейков, Проф. Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стара Планина, Стефан Караджа, Тома Хитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор, Шипка
На 27.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бели Осъм: Балкан, Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев, Стоян Българенчето
На 27.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Балабанско: Район Центъра
На 27.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец, Здравец
Община Угърчин  
На 23.04.2018 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  Микре: Божко Божков, Бранище, Бялка, Васил Героя, Дунав, Елин Пелин, местнн. Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пеньо Пенев, Руен, Стаевска, Тодор Кочовски, Цар Калоян, Черно Море, Шипка
На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, махала Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка
Община Ябланица  
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ -  Асен, Общ. Тетевен
На 23.04.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Васил Левски, Драгойца, Изток, Латинка, Мизия, Младост, Ратица
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001, Възход, Иглика, Йото Пеев, Липа, Теменуга
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 13:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местнн. Три Могили, местнн. Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Голяма Желязна: Дачо Михайлов
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка
На 23.04.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, местност Белилото, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Стара Планина, Тракия, Христо Ботев
На 23.04.2018 г. /13:15 - 13:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  
Община Бобов дол  
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол: Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, Кв. 75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11, Кв. 39, ПИ 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бабино
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бабинска Река: Іх-59
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Голема Фуча
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ Іх-252
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мала Фуча: 44
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Новоселяне
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол: Бобов Дол
На 23.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мламолово: 371, VI-618, Кв. 19, VII-389, Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Станке Димитров, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Ягода
На 24.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мламолово: Бор, Вихър, Горещица, Здравец, местност Асара, Миньорска, Никола Вапцаров, Първи Май, Росица, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Яворов, Янтра
На 24.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мламолово: Ix-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга
На 26.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Паничарево
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменик
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Големо Село
Община Дупница  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 17. 56, 68789. 607. 145, Академик Петър Динеков, Алеко, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Вардар, Велчова Завера, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Княз Ал. Батенберг, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка
На 23.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Джерман: местност Пульова Воденица
На 23.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: местност Пульова Воденица, Разметаница
На 23.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Гюргево
На 23.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Дупница: 68789. 162. 69, 68789. 164. 15, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Васил Разсолков, Джерман, Драгой Болярин, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Свобода, Софийско Шосе, Стръмна, УПИ VІІІ, Кв. 8, ПИ 68789. 602. 65, Химик, Яхинско Шосе
На 23.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански
На 23.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Самораново: Митко Палаузов, Саморанска
На 23.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин
На 23.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода
На 23.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
На 23.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 20. 25, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе
На 24.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 20. 626, Кв. 248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, махала Гиздова, местност Савако, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода
На 24.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Самораново: Георги Димитров
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: 68789. 17. 56, 68789. 607. 145, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Алеко, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Бузлуджа, Вардар, Велико Търново, Велчова Завера, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Двадесет и Втори Март, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Княз Ал. Батенберг, Кулата, Кулата, Македония, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Ропотамо, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Средец, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Чавдар Войвода, Черковна, Шипка
На 25.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: Бачо Киро, Бешика, Братя Миладинови, Жива Вода, Максим Горки, местност Пульова Воденица, Милин Камък, Патриарх Евтимий, Професор Ал. Балабанов, Разметаница, Свобода, Старите Жилища, Христо Ботев
На 25.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково: УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХІV
На 26.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Дупница: Кокиче, Латинка, Неофит Рилски, Одрин, Патриарх Евтимий, Плиска, Рилски Езера, Свобода, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 26.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Баланово: ХІІІ - 329, Кв. 16
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дяково
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, НУПИ-1609
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв. 20, УПИ ХіV
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кременик: XxII-98, Кв. 10
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мламолово: Ix-25, Кв. 9, Iх-179, Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII, Кв. 39
На 27.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Баланово
На 27.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Палатово: 083002
Община Кюстендил  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв. 14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л. Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П. Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Стенско: 240 Кв. 13, Извън Регулацията, Стенско
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Шипочано
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Полска Скакавица: махала Бойчовци, махала Терзийска
На 24.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Кюстендил: Ален Мак, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Медковец, Мездра, местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Самодивска, Свищов, София, Стрелча, Стубело, Сълза, Трън, Цар Освободител, Чайка, Янтра
На 24.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил: Бенковски
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил: махала Оспротива
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, местна, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Злогош: Долна Махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Метохия: Долна Махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Полетинци
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местнностдупни Камък
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Трекляно: махала Бръзина, махала Връшинци, махала Дъбът, махала Караджинца, махала Караджинци, махала Марикинци, махала Младост, махала Табаци, махала Центъра, махала Шумановци
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Уши: 030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска
На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре
На 24.04.2018 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци: махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Богослов: 037149, махала Топилата
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Илия
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Сажденик: махала Златанска
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Цървена Ябълка: Таскова Плевня
На 25.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Богослов: махала Топилата
На 25.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Слокощица: махала Маркова, махала Рошковци
На 25.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец
На 25.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка
На 25.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Търсино
На 25.04.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир
На 25.04.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка
На 25.04.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Гурбановци
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно: махала Олтоманци
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Коприва
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кутугерци
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кършалево
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Церовица: махала Бело Камене
На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./   На 27.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Чудинци
На 26.04.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, Кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Цар Освободител, Ямбол
На 26.04.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Кюстендил: Бузлуджа

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  
Община Банско  
На 25.04.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 12:00 - 12:15 ч./ -  Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, местност Гоце Делчев, местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух
На 25.04.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Добринище: 9ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Даме Груев, Десилица, Иван Галчев, Кирил и Методи, Ленин, Македония, Митко Палаузов, Москва, Търговска, Христо Ботев
На 26.04.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Банско: местност Грамадето
Община Благоевград  
На 23.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Покровник: Валого, Поповка, Равначка, УПИ I-432, Кв. 28, Хан Аспарух
На 23.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: 022039 М. Гошевица, местност Еленовско Дере
На 23.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Благоевград: Еленово
На 23.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв. 6, УПИ ХIII-261, Кв. 11, УПИ-ІІІ-63, ХIХ-33, Кв. 7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, местност Ръженици, местност Ръжениците, Митовци, Ръжениците
На 23.04.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Борис Ангелушев, Броди, Бялата Висота, жк.  Ален Мак , УПИ XVIII-04279. 625. 15, Кв. 1 по кк Благоевгр
На 23.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Полигона, местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р. Славейков, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански
На 23.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, Вировете, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, Пл. 11
На 23.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград
На 23.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, 33. 432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-ХІ218 Кв. 21, Чуката
На 23.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч./ -  Марулево
На 23.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ І-139, Кв. 12, УПИ ІV-110, Кв. 15
На 23.04.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Бучино: Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местнността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала Тасковска
На 23.04.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Среден Път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш. 09, Стоимен Календерски
На 23.04.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Българчево: местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища
На 23.04.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р
На 23.04.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката
На 23.04.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Лешко
На 23.04.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Логодаж: Гръчка Махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Палански Валог
На 23.04.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Еленово, местност Тухларната, Мир, Стоимен Календерски
На 23.04.2018 г. /09:45 - 12:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната
На 23.04.2018 г. /09:45 - 12:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Рилци: УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката
На 23.04.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Даме Груев, Полковник Димов, Цар Самуил
На 24.04.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Благоевград: Еленово, Калиакра, Отдих
На 24.04.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Арнаутско Дере, Ушите
На 24.04.2018 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 613. 190, Антим I, Васил Априлов, Георги Измирлиев, Македония, Янко Забунов
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Мъртвако, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, Ровината
На 25.04.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Аргир Манасиев, Гоце Делчев, Данаил Крапчев, Дъбравска, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, К. и Никола Хайдукови, Костур, Сава Михайлов, Св. Иван Рилски, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Стамболов, Христо Силянов, Христо Чернопеев
На 26.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иларион Макариополски, К. и Никола Хайдукови, Македония, Митрополит Борис, Сава Михайлов, Св. Иван Рилски, Света Гора, Христо Силянов
На 27.04.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Еленово, Пейо К. Яворов
Община Гоце Делчев  
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, местна, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Балдево: УПИ VII-97, Кв. 9, УПИ Ііі Кв. 14
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Баничан: Бахчите, местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв. 31, УПИ-ІV-270, Кв. 28
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: местност Капсии, местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С. Борово, Село Борово, УПИ-V-183, Кв. 30
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, 31002, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, УПИ- ХVІІ-164, Кв. 11, ХVІ-246, Кв. 19, ХІ-99, 131, Кв. 22
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Господинци: УПИ-ХІ, Кв. 1
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Гоце Делчев: Драмски Път, местност Мочура, местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Кремен, Общ. Банско
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен
На 23.04.2018 г. /16:30 - 17:30 ч./ -  Самоков: Тинтява
На 24.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Алеко Константинов, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, местност Мочура, местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Петър Сарафов, Радецки, Серес, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юрий Гагарин
На 24.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища: местност Стопански Двор
На 24.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Мусомища: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло Море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-Р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, местна, Неуточнен Адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански Двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин
На 24.04.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Паоло Ленц, Парцел ХіV, Кв. 97а, Серес, Солун, Тодор Александров, Търговска, Юг
На 24.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Баничан
На 24.04.2018 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Гоце Делчев, Кирил и Методий, Одрин, Охрид, Скопие, Стара Планина, ХVі-763 Кв. 138, Цар Самуил
На 24.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница: Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Елена Лефтерова, Ивайло, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Опълченска, Прогрес, Стопански Двор, Христо Ботев, Юрий Гагарин
На 25.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 26.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Vі-5243 Кв. 114, Байкал, Безименна, Горенце, Гоце Делчев, Даскал Господин, Димитър Талев, Драма, Дунав, Звънчарска, Людмил Стоянов, Пейо К. Яворов, Плевнята, Радецки, Симеон Радев, Тодор Александров, ул. Дунав Бл. 8, ул. Дунав Вх. Б Бл. 21, УПИ-ІV, Кв. 177, Юг
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Блатска: 030023, местнн. Бозукдермен
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Боголин: 253
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Гоце Делчев: Драма, местност Мочура
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Гърмен: местност Маноле
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Долно Дряново
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Крибул: 262
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв. 10, Іх-108
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Теплен
На 25.04.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв. 2
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Горно Дряново: 029032 - М. Дяново
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, местност Мочура, местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Гърмен: Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, М. Маноле, Пи-000490, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б Тп Гърмен 6, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Извън Регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б Тп Дебрен 2, Ст 22 Кл В Тп Дебрен 2, Ст 31 Кл А Тп Дебрен 2, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дъбница: 055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Копривлен: 142159, Неуточнен Адрес
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Лещен: УПИ II - 273
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево, Канина, Ст 19 ТП Марчево 2
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв. 3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл. В Тп Огняново 1, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Осиково, Общ. Гърмен
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Рибново: 048031, ІІІ-966, Кв. 56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, М. Тръне, местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 25.04.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:15 - 10:50 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Скребатно
На 25.04.2018 г. /10:15 - 13:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура, Пенчо Славейков, Юг
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Дунав
На 26.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Ален Мак, Бели Брези, Вардар, Георги Бенковски, Герман Титов, Гоце Делчев, Даскал Господин, Дунав, Михаил Даев, Момини Кули, Никола Вапцаров, Петър Сарафов, Складова База, Търговска, Черна Гора, Юрий Гагарин
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин
Община Гърмен  
На 26.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Гърмен: Вальовица
На 26.04.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б Тп Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката
На 26.04.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Дебрен: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Извън Регулация ПИ 038014, Корилово, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Седма, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
Община Петрич  
За периода от 08:00 ч. на 23.04.2018 г. до 16:30 ч. на 28.04.2018 г. - Възможни прекъсвания на електрозахранването на територията на Община Петрич, при аварийно изключване на работещия трансформатор в п/ст „Петрич“
На 23.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 10:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Каймак Чалан, Цар Борис III
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма
На 24.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Княз Борис I
На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Д-Р Асен Златаров, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Полковник Дрангов, Рокфелер, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Шипка
На 24.04.2018 г. /12:45 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги Бенковски, местност Кумли, местност Мерата
На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги Урумов, Д-Р Иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, местна, местност Бухото, местност Неволница, местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Серска, Скопие, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Борис III, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър
На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Д-Р Асен Златаров, Капитан Никола Парапанов, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III
На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Драва
На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: местност Фабриката
На 25.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Дунав, Капитан Никола Парапанов, Любен Каравелов, Марица, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода
На 25.04.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III
На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Ал. Стамболийски, Битоля, България, Вит, Генерал Тодоров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги Урумов, Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Д-Р Асен Златаров, Д-Р Иван Цветков, Д-Р Колинс, Димитър Талев, Долна Джумая, Драва, Дунав, Иван Апостолов, Ильо Войвода, Искър, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, местна, местност Бухото, местност Неволница, местност Омондрос, Мусала, Нерезлъците, Никола Вапцаров, Оборище, Огражден, Охрид, Папульо, Папульо, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Рокфелер, Свети Климент Охридски, Свобода, Свобода, Серска, Скопие, Славянска, Софрони Врачански, Стадионска, Стара Планина, Тодор Александров, Търново, УПИ 6-1862, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Борис III, Цар Иван Шишман, Цар Симеон, Черно Море, Черноризец Храбър
На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Д-Р Асен Златаров, Капитан Никола Парапанов, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Борис III
На 26.04.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бабуна, Битоля, Бъкстон, България, Васил Левски, Вит, Връх Бузлуджа, Връх Китка, Генерал Тодоров, Д-Р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Джингаров, Кожух, Македония, Михаил Вардев, Никола Вапцаров, Оборище, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Самуилова Крепост, Сандо Китанов, Стадионска, Струма, УПИ II, Кв. 49, Идент. 56126. 601. 8107, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Симеон, Червена Скала, Шипка, Янтра
На 26.04.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: местност Чалията
На 26.04.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Струмешница
На 26.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бъкстон, Връх Китка, Генерал Тодоров, Екзарх Йосиф, Полковник Дрангов, Сандо Китанов
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Каймак Чалан, Оборище, Полковник Дрангов, Струма, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Шипка
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв. 27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М. Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, Кв. 5
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Камена: Динко
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ключ: Ал. Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген. Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил. Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, местност Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, местна, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, местност Чалтията
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скрът: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда
На 27.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 27.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Габрене: местност Златарево
На 27.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Долна Крушица: местност Златарево, местност Лъката
На 27.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: местност Златарево
Община Разлог  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долно Драглище: 026036, УПИ IX 219 Кв 42
На 23.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, местна, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков
На 24.04.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Градево: местност Лаго - Изг. Чарк, местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требище
На 24.04.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Разлог: местност Логовете, местност Предел
На 24.04.2018 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Градево: местност Бяла Поляна, Требища
На 24.04.2018 г. /13:30 - 16:15 ч./ -  Разлог: местност Логовете, местност Предел, Предел
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долно Драглище
Община Сандански  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина
На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Поленица: Бангеица, Склавски Път
На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: Асен Златаров, Банска, Башлийца, Бистрица, Воден, Генерал Гурко, Георги Скрижовски, Григор Пърличев, Княз Александър Батенберг, Коста Калимански, Крайречна, Кръстьо Хаджииванов, Любен Каравелов, Македония, Марица, Мелник, местност Нишан Таши, местност Паркова Зона, местност Пърди Магаре, Младост, Пазара, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пърди Магаре, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Поленишки Път, Р-Н Пътя на Хидрострой, Рила, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Сердика, Серес, Солидарност, Солунска, Спано Поле, Стефан Стамболов, Тодор Каблешков, Трети Март, Христо Смирненски, Целипут, Шейново
На 26.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калейца: Анска
На 26.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: Ангел Ташков, Арда, Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Васил Левски, Вихрен, Георги Казепов, Гоце Делчев, Грамос, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димо Хаджидимов, Емануил Воскидович, Иларион Макариополски, Илинден, Индже Войвода, Княз Борис I, Кочо Чистименски, Македония, Одрин, Отец Паисий, Охридска, Пазара, Пейо К. Яворов, Пелистер, Пере Тошев, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Роженски Манастир, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Славчо Ковачев, Солунска, Спас Харизанов, Стефан Карчев, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Паница, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Яне Сандански
На 26.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сандански: Асен Златаров, Банска, Башлийца, Божин Димов, Борис Сарафов, България, Васил Кънчев, Воден, Гео Милев, Гоце Делчев, Имот 813, УПИ II, Кв. 39, Кв. 89, УПИ II-1677 (Нов Идентификатор №65334. 3024, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, местна, Осми Март, Пере Тошев, Петър Берон, Петър Сарафов, Плиска, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Свобода, Сирма Войвода, Скопие, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бельово
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Враня
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Голешово
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Горно Спанчево
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Катунци: Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ковачево, Общ. Сандански
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Кромидово: 038008, местност Селището, Под Черквата, Реката
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Левуново: 019012, VIII+437, Кв. 40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен пътЕ-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Лехово
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ново Делчево: Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ново Кономлади
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ново Ходжово
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански: Алибеговица, местност Извора
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Пиперица
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Пирин: местност Калугера
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Черешница
На 27.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Яново
На 27.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Асен Хадживасилев, Свобода, Чудомир Кантарджиев
Община Сатовча  
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брезница: Никола Вапцаров
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Сатовча: Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Дунав, Еделвайс, Иглика, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Родопи, Стопански Двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Шипка
На 23.04.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 25.04.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 26.04.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 27.04.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Мвец Црънча, местна, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
На 23.04.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 25.04.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 26.04.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 27.04.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ваклиново: Бор, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кл. Охридски, Лале, местна, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Партазанска, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Струма, Трети Март
На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кочан: Младост
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълкосел: Свобода
На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кочан: 012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Симитли  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново: Долна Махала, махала Горна, махала Долна
На 27.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Полето
Община Хаджидимово  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански
На 24.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Хаджидимово: VIII, Акация, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Македония, местност Тумбата, Ореляк, Свети Димитър, Спартак, Тодор Каблешков, Трети
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Бачо Киро, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Илинден, Малка Еловица, Младост, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Парка, Петър Берон, Петър Берон, Първи Май, Първи Май, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Тодор Паница, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански
На 27.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Илинденци, Климент Охридски, Македония, местна, местност Тумбата, Младост, Опълченска, Ореляк, Свети Георги, Спартак, Средни Ливади, Теменуга, Трети
Община Якоруда  
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Бел Камен
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Бунцево
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Конарско
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Разлог: Баница
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Рохлева
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Смолево: 038217
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Черна местна
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Юруково: местност Каменако
На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Якоруда: Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица
На 25.04.2018 г. /09:15 - 11:45 ч./ -  Якоруда: Васил Левски, Неуточнен Адрес, Пелистър, Яворов
 
ОБЛАСТ ВРАЦА  
Община Бяла Слатина  
На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Търнак: 9-ти Септември, Бачо Киро, Димитър Благоев, Крайна, Хан Аспарух
Община Мизия  
На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Бутан: 1-ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, местна, местност Крива Бара, местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф. Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка
На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Крива Бара, Общ. Козлодуй: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев
На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Манастирище, Общ. Хайредин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Безименна, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия
На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Мизия
На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Михайлово, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода
На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Оряхово: Христо Смирненски
На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Софрониево
На 25.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Хайредин: Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Влашко - Селска Падина, местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад на Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка
 
ОБЛАСТ ВИДИН  
Община Белоградчик  
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пролазница: Втора, махала Среден Рът, махала Чуката, Осма, Пета, Първа, Седма
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик: XII-130, Кв. 3, Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извос, местност Извос УПИ VІ-76 Кв. 17, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, УПИ VIII-88 Кв. 10, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 15:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крачимир: 41, Кв. 14, Втора, Немия, Пета, Първа, Седма
На 23.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белоградчик: Втора, Георги С. Раковски, Здравец, Карловица, Княз Борис I, Съединение, Трета, Трети Март, Цоло Тодоров
На 23.04.2018 г. /08:30 - 15:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Праужда: Втора, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 23.04.2018 г. /08:30 - 15:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /08:30 - 15:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стакевци: 000502, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 24.04.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, УПИ-XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета
На 26.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Граничак: Девета, Десета, махала Ангини, махала Джокини, махала Жикини, махала Николини, махала Първуловци, махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 26.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравка: Двадесет и Пета, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 26.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Салаш: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, махала Куцаровци, махала Пешини, махала Стране, Осма, Парцел №1, Пета, Петнадесета, ПИ 000343, ПИ №037091, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета
Община Брегово  
На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово: 1-1244 Кв. 121, Александър Стамболийски, Антим Първи, Братя Миладинови, Васил Друмев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Мирон Брезоев, Пеньо Пенев, Първи Май, Роза Люксембург, Сергей Румянцев, Тодор Петров, Хан Аспарух, Хан Крум
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Връв: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Асен Халачев, Боян Чонос, Гаврил Генов, Георги Динов, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Гюнкин, Йорданка Николова, Климент Охридски, Лиляна Димитрова, Никола Й Вапцаров, Патриарх Евтимий, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев
Община Видин  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Видин
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Винарово, Общ. Ново Село: 156023, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Неговановци: 210061, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Флорентин: I-062032, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета
На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Ясен, Общ. Ново Село: 008 До Плажната Ивица, IV - 171 Кв. 18, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Войница: |||-79 Кв. 15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Селски Път, Четвърта, Шеста
На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Видин: Безименна, Вида, Запад, Ильо Войвода, Крум Бъчваров, Любен Каравелов, Панония, Райко Жинзифов
На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Сланотрън: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Дванадесета, Десета, Първа, С. Сланотрън, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 27.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Видин: Безименна, Дунавска, Княз Александър Батенберг, ул Ал Батемберк С Дунавска, Химик, Цар Александър II
На 27.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Видин: Хан Аспарух
Община Димово  
На 24.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешец, Общ. Димово
На 26.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово: Боян Чонос, Георги Кирков, Дванадесетте, Кокиче, Коста Йорданов, Коста Петков, Малчика, Пазарска, Свилен Русев, Тодор Титуренков, УПИxVII, Кв. 38
Община Макреш  
На 23.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Макреш: Втора, Георги Бенковски, Дванадесета, Десета, Единадесета, Лило Тошев, Осма, Петко Ценов, Петнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Раковица: Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Трета, Осма, Пета, Петдесет и Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Шеста, Шеста, Шестдесет и Шеста
На 26.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Подгоре: Антон Страшимиров, Васил Коларов, Видин, Георги Димитров, Георги Кирков, Искър, Йосиф В. Сталин, Ленин, Любен Каравелов, Михаил Здравков, Огоста, Пейо К. Яворов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стоян Милков, Царевец

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

























Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 3398 |17.04.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 3797 |15.04.2018 . Могерини зове за спиране на огъня в Сирия 3| 4177 |14.04.2018 . Тръмп към Сирия: Къде ви е „Благодаря ти Америка“? 2| 4345 |12.04.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах