Събота, 20 Октомври 2018, 00:04
Frognews
0| 2681 |03.08.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 06 - 10 август 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

София град

Община БАНКЯ  

На 06.08.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна

На 06.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Ангел Каралийчев, Еделвайс, Люляк, Морава/Дзерджински/, Мусала/15-Та/, Невен, Некрасов, Шуманица

На 06.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч.; 12:00 - 16:30 ч./ -  Иваняне:   Богданов Дол

На 06.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   VI-789, Кв.12, Ангел Каралийчев, Вз.Иваняне Ул.Мусала, Вз.Иваняне,Ул.Богдан И Ул.Мусала, Връх Богдан, Мусала/15-Та/, Петър Генчев /В.З.Иваняне/, У ПИ XVII- 726  Кв.9

На 06.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Богдан

На 07.08.2018 г. /08:45 - 11:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   11-Та, Бор, Горски Път, Лотос, Майска Китка, Местн.Стърната, Перуника/Х Конгрес На Бкп/

На 07.08.2018 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Блян/Катюшите/, Еделвайс, София, Спътник, Стефан Стамболов/Будишин/, Хъшове

На 07.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   022001,М.Садината, Плана, Св.Св.Кирил И Методий, Шуманица

На 07.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Иваняне:   Плана, Св.Св.Кирил И Методий/Л.Але, Тимок, Хемус, Шеовица

На 07.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  София

На 08.08.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Ангел Кънчев, Васил Петлешков, Кочо Честименски, Петко Каравелов, София, Тодор Каблешков

На 08.08.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Иваняне:   Богданов Дол, Вардар, Еделвайс, Какач, Осогово, Св.Св.Кирил И Методий/Л.Але, Черни Връх

На 08.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Варна, Вердикалска Река, Кв.Вердикал, Райко Даскалов, Родолюбие, Родолюбие/27-Ма/, Свилен Миланов

На 08.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   София

На 09.08.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   В.З. Градоман, Детелина, Заря, Копривщица, Кракра, Мальовица/Комсомолска/, Огражден, Приморска, Хан Кардам, Хан Крум, Хан Омуртаг

На 09.08.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  София:   Мальовица

На 09.08.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Витоша/М.Палаузов/, Гергина, Листопад/ ПИрин/, Мадара, Преслав/Кр.Кюлявков/, Странджа, У ПИ IV-1856, Кв.15, Юрий Гагарин, Янтра/Язовирка/

На 09.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Майор Коста Паница/Толбухин

На 10.08.2018 г. /08:45 - 11:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Антим I, Беласица, Ботьо Петков, Княз Борис I/Д.Благоев/, Люлин, Персенк, Трапезица, Христо Ботев

На 10.08.2018 г. /11:00 - 14:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Арбанаси/Възход/, Градоман, Кокиче, Кракра, Нарцис, Роден Кът/14-Та/, Цар Симеон

На 10.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   VI -247 Кв.Изгрев, Блян/Катюшите/, Еделвайс, Иларион Макариополски/9 Сеп, Космонавт, Момина Сълза, Перущица/19-Та/, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Цар Освободител

На 10.08.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Цар Освободител/Руски/

Община ВИТОША  

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Мърчаево:   7-Ма, Бистра Река, М. Бурновска, Приморско, Трендифил, Цар Симеон I/Кост.Темелков/, Черните Скали

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Витошки Бор/712-Та/, Горска Теменуга/Ник.Петрини, Ка ПИна, Смрика, Явор/Витоша/, Явор/Цв.Божков/

На 06.08.2018 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  София:   Букет, Буря, Върба/704-Та/, Китна, Китна/727-Ма/, Кореняците/Дим.Пъшков/, Миле Попйорданов/Бр.Огън/

На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Мърчаево:   Кало, М. Казашка, Печище, Шипето

На 07.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Братя Бъкстон, Никола Петков

На 07.08.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  София:   684-Та/Витоша/, 689-Та/Витоша/, 695-Та/Витоша/, 740-Та/Овча Купел/, 741-Ва/Овча Купел/, 742-Ра/Овча Купел/, Вз Горна Баня, Войнишко Въстание, Лебед/Кв.Горна Баня/, Люлинско Поточе, М. Мала Кория, М.Мала Кория Ул.684, Маджарица, Мала Курия, Местн.Мала Кория, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, У ПИ  VIі-404,Кв.2, У ПИ Хv-399 Кв.3 М.Мала Кория

На 07.08.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  София:   Местност Черния Кос, Цар Борис Iii/Девети Септ.

На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Мърчаево:   Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Толумска, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 08.08.2018 г. /08:30 - 11:00 ч./ -  София:   Родопски Извор

На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Мърчаево:   19-Та, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, Усойка, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Мърчаево:   М. Бурновска, М. Толумска, Усойка

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 09.08.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   Александър Стамболийски, Овче Поле, Овчо Поле/Емил Шекерджийски, Одрин, Тодор Александров/Н.Цанов/

Община ИЗГРЕВ  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 1

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Антон П.Чехов, Еужен Поатие, Еужен Поатие, Самоков, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/

Община ИЛИНДЕН  

На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Виктор Павлов, Илинден, Разсадника, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община КРАСНО СЕЛО  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Константин Иречек, Пенчо Славейков, Тодор Бурмов

На 06.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Хиподрума

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 06.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София:   Богатица  , Цветна Градина

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Арсеналски/Владо Георгиев/, Бигла, Бунтовник, Вежен

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Голо Бърдо, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Димитър Яблански, Елин Връх/Димитър Стоянов/, Златен Рог, Зорница

На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Асен Разцветников/431-Ва/, Йоан Екзарх, Миджур, Митрополит Кирил Видински, Николай Лилиев, Плана Планина, Равнец/Любен Георгиев

На 10.08.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:   410-Та, ІІІ-335,1275,Кв.142, Гоце Делчев/Емил Марков/,  ПИ 681 Кад.Лист.642, Черни Връх

Община ЛЮЛИН  

На 07.08.2018 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  София:   Обелско Шосе

Община МЛАДОСТ  

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 1а

Община НОВИ ИСКЪР  

На 10.08.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Нови Искър:   Кременица/Работническа/, Курило

Община ОБОРИЩЕ  

На 06.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Екзарх Йосиф

На 07.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Ген. Данаил Николаев/Цвятко, Силистра

На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Франсис Де Пресансе

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-Ва, 637-Ма/Овча Купел/, 638-Ма/Овча Купел/, 639-Та/Горна Баня/, 640-Та/Овча Купел/, 641-Ва/Овча Купел/, 643-Та/Витоша Овча Купел/, 648-Ма/Овча Купел/, 649-Та/Овча Купел/, 670-Та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-Та/, Дъбето, Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-Та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 06.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София:   Овча Купел 1

На 06.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Босилек, Генерал Ковачев, Гълъбова, Земляне , Лиза Кало, Обиколна, Орчо Войвода, Първенец, Стефан Кънев, Тинтява

На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Никола Петков/П.Напетов/, Южен Парк

На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Бисерно Изворче/Горна Баня/, Извор, Извора /Горна Баня/, Мечово Усое, Никола Петков/П.Напетов/, Палма, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков/Вл.Константин

На 08.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   672-Ра Овча Купел, Коломан , Маестро Кънев/В.Марков/, Момина Баня, Момкова Баня, Овча Купел

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  София:   1-Ва, 68134,4144,53, 68134.3927.40 М.Средни Рид, Ангел Стоянов /Суходол/, Банска Бистрица, Бели Брод, Бор, Веселин Бешевлиев, Градина, Дъб, Игрище, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Кирил Христов, Липа, М Малинов Дол ,У ПИ ІІІ-19, Кв 1, Малина / Симеоново, Малобученски Път У ПИ Xv-133 кв.7, Малобучински Път, Медвен/Маргарита Георгиева/, Местност Горен Смърдан, Местност Манилов Дол, Местност Суходол, Местност Суходолско Землище, Момина Сълза / Кв.Симеоново, Момина Сълза / Кв.Суходол, Николай Хрелков, Овча Купел, Овче Поле, Овчо Поле/Емил Шекерджийски, Орех, Падина, Перла,  ПИрин, Прохладен Кът, Равнище/Кънчо Стоилов/, Смърдан, Станислав Ангелов, Стоичко Станиславов, Суходол, Суходолска, Суходолски Път, Траян Танев, У ПИ-X-153 Кв.3, Филиповци, ХI-352 Кв.44а, Христо Андонов

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Мало Бучино:   Градомански Път/В.З.Симоница/, Малобучински Път/Ман.Дол/, Рила

На 08.08.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  Мало Бучино:   Градомански Път/В.З.Симоница/

На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:15 ч./ -  София:   1-Ва, 68134,4144,53, 68134.3927.40 М.Средни Рид, Бор, Веселин Бешевлиев, Игрище, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Липа, М Малинов Дол ,У ПИ Ііі-19, Кв 1, Малина / Симеоново, Малобученски Път У ПИ Xv-133кв.7, Малобучински Път, Медвен/Маргарита Георгиева/, Местност Горен Смърдан, Местност Манилов Дол, Местност Суходол, Местност Суходолско Землище, Николай Хрелков, Овча Купел, Орех, Падина,  ПИрин, Прохладен Кът, Равнище/Кънчо Стоилов/, Смърдан, Станислав Ангелов, Суходол, Суходолска, Суходолски Път, Траян Танев, У ПИ-X-153 Кв.3, Филиповци

На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   689-Та/Витоша/, Мала Курия, Полк.Стойно Бачийски/Филип, У ПИ Х XIIІ-383,Кв.9, Цар Борис III/Девети Септ.

На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Гълъбова, Кукуряк (651-Ва), Лиза Кало, Овча Купел, Овча Купел 1, Теменужка

На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Инж.Борислав Огойски/Кр.Вас

На 10.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Александър Геров, Босилек, Коломан, Овча Купел

Община ПАНЧАРЕВО  

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман:   Местност Зимника

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ам Тракия До Мотел Черна Котка, Пловдивско Шосе, Цариградско Шосе/Тракия/

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Висо/В.З.Врана-Лозен/, Стопански Двор Горни Лозен

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   В.З.Ярема Поз Имот 4

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   Махала Велчева

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:   В.З. Ярема, Ярема

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, 2-Ра/278/

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Брезовица, Ваклинови Кошари, Вилна Зона Брезовица, Витоша/21ва/, Долна Планина, Махала Ленище, Местн.Елата, Местн.Пържови Кошари, Местн.Умни Дол, Местн.Цареви Кошари, Местн.Чемерник,  ПИ 979 К.Л Г-19-2г, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Тупанкови Кошари, Черни Връх

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Детски Град, Лъката

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   Мах.Новачка, Мах.Риджова, Махала Бурнаска,  ПИ 976

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:   Мах.Горна Календарова, Мах.Календарова, Мах.Календарова, Мах.Манчева, Мах.Масова, Мах.Масова, Мах.Тодорова, Мах.Чорбаджийска, Махала Славкова

На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Ален Мак, Боровец, Витоша/21ва/, Еделвайс, Иглика, Изгрев/Велин Вукадинов/, Искърска/Христо Петков/, Калугер, Кимов Дол/13та/, Люляк, Мест.Пандачки Кошари, Местн.Мангови Кошари, Плана Планина/4та/, Самоковско Шосе/1ва/, Стамболова Река, У ПИ ІІІ-404 Кв.17, Урвич/Цветан Милев/, Центъра, Черни Връх

На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   139020, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, Ведена/8ма/, Витево, Вителски Дол, Иглика, Лева Река/7ма/, Ленище/24та/, Лозенска Планина/3та/, Местн.Чемерник, Плана Планина/4та/, Пробуда, Самоковско Шосе/1ва/, Стамболова Река, У ПИ ІІІ Кв.25, У ПИ ХІ-866 Кв. 28а

На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Пробуда, Самоковско Шосе

Община СЕРДИКА  

На 08.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Козлодуй, Опълченска

На 08.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:   Малашевска

Община СЛАТИНА  

На 07.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Боян Магесник/Свилен Русев/, Проф.Цветан Лазаров/Мом.Чеш, Слатина, Христо Смирненски

На 07.08.2018 г. /11:30 - 14:30 ч./ -  София:   Слатина

Община СРЕДЕЦ  

На 06.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Луи Леже

На 07.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Васил Априлов

На 07.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Граф Игнатиев

На 08.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Цар Иван Асен II

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Петко Р.Славейков

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 06.08.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   Шибил

На 06.08.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-Ва/ В.З. Малинова Долина/, 2-Ра /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 3-Та /Кв.Мал.Долина/Студентски Град, 4-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 5-Та /Ж.К.Бункера/, 5-Та Кв.Мал.Долина/Студентс, 8-Ма /Драгалевци/, Есен, Вз Малинова Долина 2 Ч. Б, Есен/В.З. Малинова Долина/, М.Малинова  Долина-Околовръстен Път, Малинова Долина, Местност Киноцентъра, Околовръстен Път, Полк.Антон Кръстев, Полски Бряст №33

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21-Вивек, Атанас Иширков, Витоша, Георги Златарски, Дианабад , Дружба, Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. Иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Младенов

На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   21 Ви Век, Атанас Иширков, Витоша, Георги Златарски, Дианабад, Дружба 2, Никола Габровки , Петър Джидров, Проф. Иван Странски   , Росарио Хаджихристов    , Стефан Маденов

Община ТРИАДИЦА  

На 06.08.2018 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  София:   Ж.К. Иван Вазов

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ивайло, Княз Борис I, Цар Асен

На 07.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:   Иван Вазов

На 07.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ж.К. Иван Вазов, Ярослав Вешин

На 08.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:   Жк. Иван Вазов, Ул. Стефан Малинов 2

На 08.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ж.К. Иван Вазов,  , Ярослав Вешин

На 09.08.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:   Витоша, Витоша/ П.Парчевич

На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Кишинев, Козяк, Лале, Липа, Лозенска Планина, Любата, Люботрън/Ангел Гергов/

На 09.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Аспарух , Витоша, Витоша , Цар Асен

На 10.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Балша

 

 

Област Благоевград

Община Благоевград  

На 06.08.2018 г. /08:00 - 11:00 ч./   На 09.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Картала, Местност Конярнико, Местност Септемврийче, Местност Тепавиците, Местност Широканска,  ПИ №001451

На 06.08.2018 г. /08:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово Тп Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната

На 06.08.2018 г. /08:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград:   Антон Чехов, Славово

На 06.08.2018 г. /08:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Хърсово:   Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 06.08.2018 г. /08:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 06.08.2018 г. /08:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рилци:   Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 06.08.2018 г. /08:00 - 11:00 ч./   На 09.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Здравец, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Логодаж:   У ПИ-ІV-195 Кв.14, Голяма Нива

На 06.08.2018 г. /08:15 - 13:30 ч./ -  Благоевград:   Алея На Здравето, Антим I, Аргир Манасиев, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, К. И Никола Хайдукови, Местност Бачиново, Петър Стоянов, Родолюбие, Сотир Атанасов, Христо Силянов, Христо Чернопеев

На 06.08.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Зелен Дол:   293, Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, У ПИ IV-220,Кв.8

На 06.08.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   04279.601.362, Антон Чехов, Вардар, Ветрен, Възрожденска, Дойран, Менча Кърничева, Местност Баларбаши, Местност Международно Шосе, Независимост, Освобождение, Роден Край, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров

На 06.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Айдаровско Дере, Местност Айдаровско Дере

На 06.08.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград

На 06.08.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Еленово, Пролет, Слава

На 07.08.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Дренково:   Махала Балевска

На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Падеш:   Местност Джалеви Бахчи, Падеш

На 07.08.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Васил Левски, Даме Груев, Илинден, Петър Зографски, У ПИ-І-04279.616.90,Кв.125

На 07.08.2018 г. /08:30 - 13:45 ч./ -  Благоевград:   Еленово, Жк. Еленово - 1, Идт. 04279.626.29 И 04279.626.30, Кв. Еленово 04279.626.30, Явор

На 07.08.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Астра, Жк ;Ален Мак  У ПИ XVIII 04279.625.15 Кв1

На 07.08.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Георги Андрейчин, Еленово, Имот 04279.626.148

На 08.08.2018 г. /12:45 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Иван Михайлов, Местност Бачиново

На 09.08.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Покровник:   Валого, Поповка, Равначка, УПИ I-432, Кв.28, Хан Аспарух

На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:   33.432, Айдарово, Кучкудерска Нива, Местност Пейчинска Чука, Местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-ХІ218 Кв.21, Чуката

На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Обнова:   Ив.Вазов

На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Покровник:   Ленището

Община Гоце Делчев  

На 06.08.2018 г. /09:15 - 09:50 ч./   На 07.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Капсии

На 06.08.2018 г. /09:15 - 09:50 ч./   На 07.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, Местност Стрелбището, Местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 06.08.2018 г. /09:15 - 09:50 ч./   На 07.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев:   020288 М. Ливадите

На 06.08.2018 г. /09:15 - 09:50 ч./   На 07.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Добротино:   4043, Сарп Дере

На 06.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   II-16, Местност Мочура, Кирил И Методий, Местност Мочура Землище Гоце, Местност Сушица, Стара Планина

На 06.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гърмен

На 06.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   Горно Грамаде, Двадесет И Първа, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Единадесета, Иван Вазов, Кьосе Баир, Местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Седма, Ст 26 Кл Б Тп Огняново 4, Ст 46 Кл Б Тп Огняново 2, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тринадесета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 06.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:   Девета, Единадесета, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осма, Седма, Ст 26 Кл Б Тп Огняново 4, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Шеста

На 07.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 07.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Хаджидимово:   Ангел Кънчев

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Беслен:   Парцел 227 По Плана На С. Беслен

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гайтаниново:   021056 М.;Жингов Бряст ;

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Гоце Делчев, Дунав, Царица Йоана

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил И Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон,  ПИ-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница,  XII-544  Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мусомища:   027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил И Методий, Клокотница, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, Местност Ливадите, Местност Параклиса, Местност Стопански Двор, Местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов,  ПИрин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ- VIІ ,Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново Лески:   М.Варадите, Местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Парил

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Петрелик

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово:   М.Вършилата -Индентификатор №042003

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Теплен

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тешово:   УПИ-IV+106

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:   015002, X-551,Кв.44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил И Методий, Климент Охридски, Македония, Места, Местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон,  ПИрин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, У ПИ-Іх-74, Кв.73а, Тодор Каблешков, Трети, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Текето

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади, К.К. Попови Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади

На 09.08.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Kурортен Kомплекс  Попови Ливади

Община Кресна  

На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Влахи:   Драколово

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Кресна:   Главен Път Е-79

На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Кресна:   Главен Път Е-79, Македония, Местност Солунско Дере

На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ощава:   54537.600.31.1, Германци, Местност Русенци

На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Стара Кресна:   Местност Кулата

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Стара Кресна

Община Петрич  

На 06.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   28-Ми Октомври, Д-Р Асен Златаров, Даме Груев, Дунав, Ильо Войвода, Каймак Чалан, Места,  ПИрин, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Рокфелер, Серска, Тома Митов, Хилендарски Манастир, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Борис III, Шипка, Яне Сандански

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ал.Стамболийски, Атанас Маджаров, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Градска, Истра, Люле Бургас, Марица, Местност Грамадите, Отец Паисий, Папульо, Полковник Дрангов, Родо ПИ, Рокфелер, Свобода, Славянска, У ПИ  VI-374,Кв.351, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Самуил

За периода 06-11.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Арда, Изток, Полковник Дрангов, Тетово

На 06.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ел-Тепе, Изток, Полковник Дрангов, Рокфелер

Община Разлог  

На 08.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   IV,Кв 29, IVI-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Извън Регулацията, Местност Конещица   ПИ, Местност Конищица, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Първа, Трета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Шафле Дере

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 12:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Горно Краище

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет И Трета, Девета, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 08.08.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета

На 08.08.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Местност Андрианов Чарк

На 08.08.2018 г. /09:45 - 12:30 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес,  ПИрин, Победа, Първа, Рила, Родо ПИ, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 08.08.2018 г. /09:45 - 12:30 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски

На 09.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Разлог:   Братя Каназиреви, Братя Кулини, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново

На 09.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Христо Ботев, Цар Самуил

На 10.08.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бачево:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов,  ПИрин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Местност Семково

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Годлево

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Горно Драглище:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Добърско

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Долно Драглище:   026036, У ПИ IX  219 Кв 42

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Разлог:   Местност Перивол, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

Община Сандански  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Отец Ангел Столинчев, Полковник Дрангов

На 07.08.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Сандански:   Вардар, Георги Бенковски, Любен Каравелов, Места, Свобода, Станке Димитров

На 07.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански:   Ильо Войвода, Кожух, Оборище, Осогово, Рила, Родопа, Свобода, Стефан Стамболов, Таската Серски

На 07.08.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Лиляново

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Свобода

На 08.08.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Плоски:   Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Иван Козарев, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Методи Христов, Мир, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Явора

На 08.08.2018 г. /12:15 - 14:15 ч./ -  Сандански:   Александър Буйнов, Беласица, Горно Броди,  ПИрин, Свобода, Тевното Езеро, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин

Община Сатовча  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вълкосел:   Бистрица, Божур, Бузлуджа, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Неуточнен Адрес, Рила, Стопански Двор, Христо Ботев

Община Симитли  

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   000024 Местност Реката, Беглико, Местност Виро

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Черниче:   9-Ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Р-Н Под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Свобода

На 07.08.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Симитли:   Васил Левски, Георги Димитров, Герена, Еделвайс, Зеленка, Кокиче, Малина, Местност Герено, Неуточнен Адрес, Първи Май, Симитли, Славянска, Струма, УПИ IXXV-32, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 07.08.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Аврора, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Марек, Местност Лочката, Местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново, Пазара, Предел, Свобода, Симитли, Шипка, Юрий Гагарин

На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Васил Левски, Изворите, Коматиница, Свобода, Сердика, Симитли

На 08.08.2018 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Симитли:   Беласица, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Махала Чубан Дере, Октомврийска, Пейо К Яворов, Плиска, Рила, Родо ПИ, Свобода, Симитли, Трети Март, У ПИ-ІІІ-1466 Кв.51, Шипка

На 08.08.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Симитли:   Симитли

На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново:   Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна

Община Якоруда  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Банско:   Христо Ботев

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Добринище:   Георги Димитров

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Якоруда:   Айдаре, Ал ПИйска, Белмекен, Богдан Войвода, Букет/Петнадесета/, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Грагьовец/Стефан Чернев/, Градище/Трета/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Дванадесета, Девета, Джебре/Иван Ботушанов/, Добро Ниве/Партизанска/, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Попкостов, Изгрев, Кирил И Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат.Хаджиянч, Македония, Места/П.Джеджеров/, Местност Буковец, Мусала, Неуточнен Адрес, Никифор Филипов, Ореховица, Освобождение, Пелистър, Пета/Поп Филип Стоянов/, Петко Р.Славейков,  ПИрин, Първа/Илия Колев/, Родо ПИ, Седма, Солун/Мустафа Кьоров/, Софроний, Стара Планина, Стефан Караджа/Никола Карад, Стойко Маджере, Стокевица, Стоян Табаков, Трещеник, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис Iii/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г.Бицин/, Четиринадесета, Шеста/Асен Вригазов/, Яворов, Якорудски Бор, Яне Сандански

На 06.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Якоруда:   Софроний

На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Бабяк

На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица

На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Гълъбово, Общ. Белица

На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Десета

На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Кузьово

На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Лютово

На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Орцево

На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Черешово, Общ. Белица

На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Юруково

На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Якоруда:   Васил Левски, Кирил И Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитров

На 09.08.2018 г. /09:15 - 12:30 ч.; 09:15 - 09:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Палатик

 

 

 

област Кюстендил

Община Бобов дол  

На 06.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /08:15 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:15 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Големо Село

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 16:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 16:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долистово:   I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шатрово:   067016,  VI-255, Кв.27

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Баланово:   Стопански Двор,  XIIІ - 329, Кв. 16

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Големо Село:   VI,Кв.10,  ПИ 361,Кв. 37,  ПИ 452,Кв.3

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голям Върбовник:   011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв.25

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Локвата

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мали Върбовник:   УПИ - 1-9

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мало Село:   IV-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ  VI-3,Кв.1

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мламолово:   371, VI-618,Кв.19, VII-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово,  Пионер,  Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мърводол

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Палатово:   083002

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пастух:   Местност Падина

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Циклово

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:   44

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 07.08.2018 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 15:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч.; 13:30 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 15:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Паничарево:   УПИ- VI-102,Кв. 16

На 09.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Мало Село:   IV-17,Кв.3, УПИ  VI-3,Кв.1

На 09.08.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Мало Село

На 10.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Големо Село:   VI,Кв.10,  ПИ 452,Кв.3

Община Бобошево  

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Блажиево:   Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, ХII,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Бобошево:   14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно  ПИ №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов,  ПИрин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Висока Могила:   Мильов Рид

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Грамаде, Общ. Дупница:   ІХ - 136, Кв. 18

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Доброво:    VI-293,  Кв. 20

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Дупница:   Местност Мело

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Каменик

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Рила

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Скрино:   116

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ- VIІІ-361,Кв.15, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Сопово

Община Дупница  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Аракчийски Мост, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Генерал Георги Тодоров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Каваклия, Комитска, М. Гурдево, Максим Горки, Максим Горки, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Метоха, Никола Малашевски, Николаевска, Орлинска, Патрики Сандев, Професор Ал. Балабанов, Професор Ал. Балабанов, Теменуга, Фенерка, Фенерка, Хан Кубрат

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Дупница:   68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гюргево

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, XV-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, У ПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска,  ПИонерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, У ПИ - Ii Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница:   68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, I,Кв.124 Ж.П Гара, Ана Малашевска, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, У ПИ V, Кв.191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Крайречна, Кресна, Лилия, Любен Каравелов, Македония, Малина, Местност Караболюка, Местност Курт Дере, Миньор, Мир, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов,  ПИрин, Площад Независимост, Прогона, Прогона, Разметаница, Раковска, Родо ПИ, Руен, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Ско ПИе, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол, Тракия, Труд, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, Кв.1911, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Чаталджа, Шейново, Южен, Яворов

На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница:   68789.173.5, 68789.21.19, 87727,16,179, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Индустриална, Каваклия, Комитска, М. Гурдево, М. Динката, Местност Балановски Рид, Местност Барактарица, Местност Гурдево, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Скакавица, Софийско Шосе, Стръмна, Труд, Хан Кубрат

На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Джерман:   207635051294

На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -   Пиперево:   Мтп Шивашки Цех, С.  Пиперево, Общ. Дупница

На 10.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница:   68789.173.5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

Община Кюстендил  

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Берсин:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 06.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Гърляно:   Махала Реката

На 06.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Драгойчинци:   Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова

На 06.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:   Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Брестница

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано:   Ii-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище  ПИ003007, Осогово,  ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано:   Местност Гола Велика

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Махала Сиракова, Махала Черковна, Махала Чифлика, Местност Баладърица, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, У ПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Жиленци:   Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Местност Влахов Дол, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Вратца:   Махала Вучкова, Махала Гаджалска, Махала Илчова, Махала Ливадска, Махала Мазнево, Махала Мацаранска, Махала Рекалска, Махала Стоилкова, Махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Горна Брестница:   Влахов Дол, Местност Влахов Дол

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, Махала Балиндол, Махала Баовец, Махала Биковска, Махала Джопарска, Махала Долна, Махала Леските, Махала Реката, Махала Ресенска, Махала Ярешка, Местност Смоквата, Местност Средно Поле, Руен

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Лозно:   Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, Махала Кепазка, Местност Азна, Местност Кочине, Местност Лозище, Местност Орачето, Местност Пладнище, Местност Стари Лозя, Местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището,

УПИ ІХ Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 07.08.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Ръсово:   Мах. Рекалска, Община Кюстендил, Махала Лесичка

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Бобешино

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Горно Уйно

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Гурбановци

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала  ПИщилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала  ПИлищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Коприва

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Кутугерци

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Кършалево

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 07.08.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Чудинци

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:   Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Бъзовица:   Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил:   Махала Оспротива

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Горни Коритен:   Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Горно Кобиле:   Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Горно Уйно:   Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Пращенци, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Долни Коритен:   Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Долно Кобиле:   Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Злогош:   Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Киселица:   Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Метохия:   Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Полетинци

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно:   Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно:   Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Трекляно:   Махала Центъра

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Уши:   030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Чешлянци:   Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./   На 10.08.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил И Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 08.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Грамаждано:   Ii-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Гола Велика, Местност Динката, Местност Исманица, Местност Стрелбище  ПИ003007, Осогово,  ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Жиленци:   Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Глоковска, Гюешевско Шосе, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Курбанци, Кьошко, Махала Босачка, Махала Везенска, Махала Везенска, Махала Грънчарска, Махала Долна, Махала Долна, Махала Мазнево, Махала Сиракова, Махала Сиракова, Махала Сърбинска, Махала Черковна, Махала Чифлика, Махала Чифлика, Махала Юручка, Местност Баладърица, Местност Грамаге, Местност При Къщи, Местност Разкръсие, Местност Сбирище, Местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Радослав Нотев, Райна Княгина, Рекалска, Стопански Двор, Теменужка, УПИ ХVIII -187 Кв.228, Христо Ботев, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, Махала Корубанска, Местност Влахов Дол, Местност Влахов Дол, Местност Гнила, Местност Гола Велика, Местност Гола Велика, Местност Гърлянски Черешарник, Местност Динката, Местност Динката, Местност Жабокрътски Рид, Местност Лозенски Механи, Местност Полски Имоти, Местност Ръжеве, Местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Могилата, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Раденко Видински, Румена Войвода, Светамински Бор, Сердика, Соволска, Спартак, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе, УПИ VII Кв.91 А, Цвятко Радойнов

На 08.08.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Грамаждано:   II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, Местност Гола Велика, Местност Исманица, Осогово,  ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Жиленци:   Глоковска, Гюешевско Шосе, Кьошко, Махала Везенска, Махала Долна, Милан Керенски, Осогово, Петър Ризов, Теменужка, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Кюстендил:   Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Игнат Барбар, Йоаким Осоговски, Местност Гола Велика, Николай Рукавишников

На 09.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:   Индустриална Зона

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Длъхчево-Сабляр:   Мах.Милчовска, Местност Орехчето

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Згурово

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пелатиково:   Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица:   Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смоличано:   Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков Рид, Махала Реката, Махала Св.Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Страдалово:   Мах.Борачичка, Мах.Геберо, Мах.Дъбовска, Мах.Заячка, Мах.Иванковци, Мах.Кьосевци, Мах.Лингурска, Мах.Логодашка, Мах.Нечемска, Мах.Орничарска, Мах.Пешовска, Мах.Реката, Мах.Рудишка, Мах.Рудище, Мах.Стамболийска, Мах.Шаинска, Мах.Ширилийска, Мах.Шияне, Мах.Шиячка

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ваксево:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил И Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела Вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна Махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Друмохар:   Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, Местност Сврътките

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Еремия:   Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала Рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Илия:   Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кадровица:   Мах.Постолска, Мах.Станкова

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лелинци:   Васил Левски, Махала Горна

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тишаново:   Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търсино

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Църварица:   Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска

На 09.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Граница:   Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, Местност Манастира, Местност Ридо, Местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков,  ПИонерска,  ПИрин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалам ПИ Аничкин, Христо Ботев

На 09.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Белият Камък, Дупнишко Шосе, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител

На 09.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -   ПИперков Чифлик:   Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, Махала Дядо Манова, Махала Суха Река, Местност Друмарката, Местност Ка ПИнката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалам ПИ Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 09.08.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Слокощица:   Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, Махала Селото, Местност Змиярника, Местност Кръста, Местност Мичевица, Местност Ридо, Местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   V-908,Кв.61, Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Асен И Петър, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Каляшки, Еделвайс, Земен, Земен, Изгрев, Искра, Камчия, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Опълченска, Орлица, Осогово, Охрид, Петър Берон, Преслав, Преслав, Рила, Рила, Руен, Синчец, Славчо Темкин, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Тинтява, Чаталджа, Череша, Черница, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил:   Махала Граньова

На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Дождевица

На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Дупница:   324+460 До 324+840

На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Кюстендил:   Соволска

На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил:   000520

На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Мазарачево:   Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска

На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Радловци

На 10.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Соволяно:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалам ПИев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово,  ПИонер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 10.08.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   V-908,Кв.61, Асен И Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

Община Сапарева баня  

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. & ;Грабежо& ;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Бор, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн.;Грабежо, Местност Герена, Местност Песоко, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, Ii, Ii,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIii Кв.10

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ресилово:   026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади,  ПИрин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родо ПИ, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ -  VIІ-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко  ПИперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 07.08.2018 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, LXX VI,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXXIV-2797,Кв.74, ІІІ-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица,  ПИ - 1351,  ПИ LXXXІІІ; Кв.74,  ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641,  ПИ 65365.601.84, УПИ VI-147,Кв 12, ПИэ65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

 

 

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 08.08.2018 г. /12:15 - 15:15 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   52218.172.54, Балкан/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, М. Пандуци Кв. Видима, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 12:15 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 07.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Велчо Ночев, Местн.Йорговци, Местн.Мачковци, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Скандалото:   Местност Чернево

На 07.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Алиевото, Васил Левски, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв.Зла Река, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Св.Св.Кирил И Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

Община Ловеч  

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч:   Алеко Константинов, Бузлуджа, Витоша, Възвишеска, Мусала, Никола Д.Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий,  ПИрин, Рила, Средна Гора, Стара Планина, Търговска, Христо Ботев

На 06.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

На 06.08.2018 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   I Кв.2а, Васил Левски, Жп С ПИрка, Източна Индустриална Зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол.Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 07.08.2018 г. /08:30 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Стара Планина

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Княз Имеритински И Д-Р С Съев, Неофит Рилски, Сливница, Цар Асен Първи

На 07.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Априлов, Никола Вапцаров, Патриарх Евтимий, Райна Княгиня, Христо Смирненски

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Владиня:   Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия,  ПИрин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д.Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот  ПИпков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   43952.14.25 М. & ;Отсреща& ;, Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Плевенско Шосе, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Ка ПИтан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков,  ПИрин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Крайна, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Опълченска, Осъм, Паисий, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Първи Май, Пясъка, Райко Даскалов, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков,  ПИрин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:   Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С.Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, Местност Горни Каменец, Местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица,  ПИронковска,  ПИрот, Пряспа, Родо ПИ, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Горно Павликене:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Майренец, Местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Катунец:   Кирил И Методий

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Къкрина:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-Ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С.Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил И Методий, Ловджийска, Марин П.Луканов, Мария Сиракова, Местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Ловеч:   Военно Поделение, Местност Бабаковец, Местност Клетища, Местност Печковец, Местност Сливек, Местност Сливешки Ливади, Южна Индустриална Зона

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков,  ПИперска,  ПИрин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски, България, България, Васил Левски, Васил Левски, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Пролет, Стадион, Трети Март, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Сливек:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 08.08.2018 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Местност Бабаковец, Местност Печковец, Южна Индустриална Зона

На 08.08.2018 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Изворче:   Местност Горен Бабаковец

На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Гарата, Местност Полето, Плевенско Шосе, Подп.Александър Кусев, Северна Индустриална Зона

На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:30 - 13:15 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Умаревци

На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 09.08.2018 г. /12:30 - 13:15 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Гарата, Местност Полето, Плевенско Шосе, Подп.Александър Кусев, Северна Индустриална Зона, Северна Индустриална Зона

Община Луковит  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Торос:   Георги Бенковски, Дило Йотов, Еделвайс, Кичера, Орешака, Христо Ботев, Явор

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 07.08.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Беленци:   Бузлуджа, Георги Бенковски, Главна, Деница, Каноското, Кошута, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Чавдар, Шипка

На 07.08.2018 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Боровец, Бръшлян, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Искър, Клокотница, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Плевен, Сливница, Филип-Тотю, Юрий А.Гагарин

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, Ка ПИтан Петко Войвода, Кочо Честименски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Тодоричене:   Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Сава Раковски, Ка ПИтан Дядо Никола, Любен Каравелов, Петко Р.Славейков, Рибарица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, Махала Козница, Местност Балинци, Петрахиля

На 06.08.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:   Иван Вазов, Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, Първи Май, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Черни Вит

На 08.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Вършец

На 09.08.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Васильово:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин

На 09.08.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Местност Атанашкото

На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   005041, 72343.31.148, Махала Гечовото

На 10.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Васил Левски, Георги Бенковски, Стара Рибарица

Община Троян  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика

На 06.08.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Балканец:   Идент. 73198.268.24, М. & ;Бельово& ;, Краю Колев, Мах.Жална, Мах.Караниколти, Пенчо Тодоров, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 06.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив.Марковски, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа

На 07.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Калник, Мест.Стопански Двор, Ралчевска, Централна

На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Софийска, Централна

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

На 09.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Местност Беклемето

На 10.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Димитър Гимиджийски, Дъскотина, Криволак, Расташка, Стенето, Христо Ботев

На 10.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:   15703.44.5, Мах.Чолдарско, Тринайсет Века България

Община Ябланица  

На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   113013, Александър Стамболийски, Лале, Христо Ботев, Централна

На 07.08.2018 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Xv-549, Кв.20, Местност Пали Лула, Местност Шумнене

 

 

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Берковица:   03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията

На 10.08.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Бистрилица:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Гаганица:   037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил И Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Костенци:   314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.08.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Котеновци:   Втора, Пета,  ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 10.08.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Берковица:   Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Мездрея:   000002

На 10.08.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Черешовица:   Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Бойчиновци  

На 10.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бели Брег:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 10.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бели Брод:   Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, Извън Регулация, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 10.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бойчиновци:   Георги Трайков, Иван Андреев

На 10.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Градешница

На 10.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лехчево:   000252, 216081, I  Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин

На 10.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Охрид:   560078, Втора, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 10.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Палилула:   Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Лом  

На 07.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Долно Линево:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Веслец(23-Ти Септември), Витоша(9-Ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Местност Дръмките,  ПИрин, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За периода 06-07.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За периода 06-07.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Тунджа, Цибрица, Янтра

За периода 06-10.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър,  ПИрот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

За периода 06-10.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Червена Стена, Шести Септември

За периода 07-08.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов,  Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен

На 06.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   За периода 08-10.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

На 07.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Замфир:   110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид,  ПИрин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

На 07.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм:   Извън Регулацията

На 07.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Ковачица:   Втора, Двадесет, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Втори Стопански Двор, Местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Девет, Петдесет И Едно, Петдесет И Осем, Петдесет И Пет, Петдесет И Седем, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петдесет И Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет И Две, Шестдесет И Едно, Шестдесет И Три, Шестнадесет

На 07.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Лом:   44238,1149,6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иван Вазов, Иглика(Нов Живот), Извън Регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз.), Лозарска, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо  Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян

На 07.08.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Станево:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Извън Регулация, Местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 07.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Лом:   Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бор, Липа, Лодовико Миланези(К-Ска), Ломски Казарми, Петрохан, Струма

На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Кубадин(Иван Георгиев),  ПИрот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов), Шипка

На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Васил Левски,  ПИрот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Солун, Стефан Караджа, Филип Тотю

Община Медковец  

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Медковец:   Александър Батемберг, Дано О ПИнчев, Ивайло, Иван Кулин, Иван Шишман, Кирил Рацов, Миленчо Ванов, Огоста, Панайот Волов, Патриарх Евтими, Самуил, Христо Ботев, Цар Симеон

Община Монтана  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Видлица:   Извън Регулация

За периода 06-10.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:   Арх.Младен Кръстев(Н.Ил.), Д-Р Стамен Илиев, Жеравица, Княз Александър Батенберг, Марица, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Пейо Яворов(Г.Дамянов), Свети Климент Охридски(Г., Стефан Стамболов(Заводска, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Янтра

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, У ПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ко ПИловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Меляне:   Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Помеждин:   500.110, ІV-148 Кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 07.08.2018 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Монтана:   Ул.Индустриална 1

На 07.08.2018 г. /11:45 - 14:00 ч./ -  Монтана:   Гоцо Митов, Диана, Индустриална, Морава, Ххi Век

На 07.08.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Долно Белотинци:   460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 07.08.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Ерден:   Извън Регулацията

На 07.08.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Лом:   Филип Тотю

На 07.08.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 Местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, Извън Регулацията,  ПИ 48489.2.537

На 12.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Индустриална

Община Якимово  

На 08.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Дългоделци:   23-Ти Септември, Баба Тонка, Васил Коларов, Веслец, Георги Димитров, Замфир Попов, Лика Рачин, Любен Каравелов, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Райко Даскалов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Комощица:   Асен Златаров, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Генерал Скобелев, Гео Милев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Кирил И Методи, Ломска, Любен Каравелов, Паисий, Славейков, Христо Ботев

На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Комощица:   Асен Златаров, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Ломска, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Христо  Смирненски, Христо Ботев, Яворов

 

 

 

Област Перник

Община Брезник  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Слаковци

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ребро

На 08.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Брезник:   Александър Филипов, Велин Ваклинов, Гребен, Иглика, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Строител, Яровец

На 09.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров

На 09.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, Мах.Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40

На 09.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ноевци

На 09.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Селищен Дол

На 09.08.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Со Пица

На 09.08.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40

На 09.08.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гърло:   Общ.Брезник

Община Перник  

На 06.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Люлин, Общ. Перник:   С. Люлин, М. Чокладиновец

На 06.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.08.2018 г. /14:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   21-Ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Варшава, Владимир Комаров, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Жк. Тева,  ПИ 725.25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Крали Марко, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах.Лалова, Мах.Чекърчийска, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Пушкин, Пхенян, Сергей Есенин, Силистра, Сини Вир, Съединение, Тева, Тева /Къщи/, Трети Март, Улан Батор, УПИ V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Цоф Бараки, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 06.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 10.08.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Кралев Дол:   3-Ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родо ПИ, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 06.08.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 10.08.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Аврора, Аврора, Айдарица, Александър Стоянов, Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Асен Търновски, Атанас Накев, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчик, Белоградчишки Скали, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Бор, Боровец, Боян Чонос, Братя Кокарешкови, Бучински Път, Бучински Път, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владайско Въстание, Волга, Волгоград, Воронеж, Вулкан, Грамаге, Девин, Димитровград, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Рибарски, Димитър Хранов, Добри Миланов, Драва, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Жива Вода, Ивайло, Иван Шишман, Изток, Изток, Изток, Изток, Йордан Лютибродски, Йордан Лютибродски, Кадиевка, Калинин, Калофер, Калофер, Карл Маркс, Карл Маркс, Кирил Тупанков, Кирил Тупанков, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Клемент Готвалд, Климент Охридски, Ковачевци, Костенец, Крум Накев, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Ленин, Ленински Проспект, Ленински Проспект, Лиляна Димитрова, Лом, Лом, Лом, Луганск, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Мах.Захаринова, Мах.Портарева, Мах.Портарева, Мах.Чешкарова, Минск, Минск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Момин Проход, Момин Проход, Мошино, Несебър, Несебър, Никифор Панкев, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Огоста, Одеса, Одеса, Опълченска, Оряхово, Паисий Хилендарски, Петър Пенчев, Пещера, Превалец, Пушкин, Рахила Ангелова, Рашо Димитров, Рилски Езера, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Созопол, Станке Димитров, Станке Димитров, Стомана, Стомана, Страцин, Стримон, Тинтява, Тодор Йорданов, Търговска, УПИ І Кв.81, Училищна, Хан Крум, Хасково, Хасково, Христо Кърпачев, Христо Македонски, Христо Смирненски, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Чехов, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор, Ямбол

На 06.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Перник:   Бучински Път, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин  ПИ 58781,5146784

На 06.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Бучински Път, Гр. Перник, Кв. Изток, Ул. Луганск, УПИ IV, Кв.21, Златоград, Изток, Йордан Благоев, Кадиевка, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Краснодар, Куйбишев, Луганск, Мах.Портарева, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Рига, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Богданов Дол:   Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Извор, Китка, Княз Борис I, Любен Каравелов, Отец Паисий, Петър Берон, Стара Планина, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Селищен Дол

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:   603, 616-Та, Балканджи Йово, Балчик, Битоля, Болград, Боян Чонос, Брацигово, Брацигово, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дубровник, Есперанто, Йордан Лютибродски, Ковачевци, Ленин, Лиляна Димитрова, Маниш, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Одрин, Одрин, Охрид, Охрид, Паисий Хилендарски, Палма, Парижка Комуна, Петко Ефтимов,  ПИрот, Преспа, Проучване, Проучване, Пушкин, Разпределителна, Рахила Ангелова, Република, Рудничар, Самара, Света Петка, Сини Вир, Станке Димитров, Страцин, Тева, У ПИ V Кв.7 Кв.Рудничар, Училищна, Христо Кърпачев, Църква, Чипровско Въстание

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Бързия, Венец, Вит, Витоша, Витоша, Волга, Възход, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Грамаге, Джерман, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Елбрус, Жива Вода, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Изток, Йордан Лютибродски, Калкас, Калкас, Калкас, Кладенец, Кладенец, Климент Охридски, Колош, Колуница, Колуница, Ком, Костенец, Краище, Лиляна Димитрова, Лисец, Луда Яна, Люлин, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Малашевска, Манастирски Път, Марина Бара, Металик, Металик, Мир, Младост, Морозов, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Осъм, Отдих, Победа, Победа, Протожерица, Протожерица, Протожерица, Протожерица, Ралица, Рила, Родо ПИ, Родо ПИ, Ропотамо, Рудничар, Свети Спас, Синчец, Славей, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стара Планина, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Столетов, Странджа, Съзлийка, Тополница, Трайко Живков, Христо Кърпачев, Църква, Църква, Черни Връх, Чуйпетлово, Шибой, Шибой, Шипка

На 06.08.2018 г. /09:01 - 16:30 ч./ -  Перник:   Бели Кладенци, Будиславец, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Калкас, Кариери, Колуница, Мах.Ракьовец, Нов Живот, Победа, Резервоара

На 06.08.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:15 ч./ -  Перник:   101, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Раковска, Раковски, Търговска

На 06.08.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Перник:   101, Железничарска, Княз Александър Батенберг, Миньор, Отец Паисий

На 06.08.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Перник:   Балева Махала/Даскалово/, Мах.Захаринова, Мах.Чешкарова, Църква

На 07.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Перник:   Благой Гебрев, Владайско Въстание, Изток, Стомана, УПИ V,Кв.201,Кв.Изток, Ямбол

На 07.08.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Изток, УПИ V,Кв.201,Кв.Изток

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Златоград, Изток, Йордан Благоев, Куйбишев, Никола Чучулков, Новгород, Рашо Димитров, Ставропол, Харков, Юрий Гагарин

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бели Кладенци, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Будиславец, Бързия, Бързия, Венец, Вит, Витоша, Витоша, Волга, Възход, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Грамаге, Джерман, Джерман, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Елбрус, Жива Вода, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Захари Зограф, Златна Панега, Изток, Йордан Лютибродски, Калкас, Калкас, Калкас, Калкас, Кариери, Кладенец, Кладенец, Климент Охридски, Колош, Колуница, Колуница, Колуница, Ком, Костенец, Краище, Лиляна Димитрова, Лисец, Луда Яна, Люлин, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Малашевска, Манастирски Път, Марина Бара, Мах.Ракьовец, Металик, Металик, Мир, Младост, Морозов, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Осъм, Отдих, Победа, Победа, Победа, Протожерица, Протожерица, Протожерица, Протожерица, Ралица, Резервоара, Рила, Родо ПИ, Родо ПИ, Ропотамо, Рудничар, Свети Спас, Синчец, Славей, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стара Планина, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Столетов, Странджа, Съзлийка, Тополница, Трайко Живков, Христо Кърпачев, Църква, Църква, Черни Връх, Чуйпетлово, Шибой, Шибой, Шипка

На 08.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник

На 08.08.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Горна Диканя

На 08.08.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Даскалово:   Втора

На 08.08.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза,  ПИрин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 08.08.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Мърчаево:   Мърчаево  ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 08.08.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 08.08.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Рударци:   1452, 3-Ти Март, LXXXІІІ-1526 Кв.121, XVIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник,  Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, УПИ LXXXIV-2229,Кв.21., УПИ І-1427 Кв.80б, УПИ Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 08.08.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Ка ПИтан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 08.08.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  Дивотино:   Витоша, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетиосма, Двадесетиседма, Двадесетишеста, Деветнадесета, Люлин, Миньор, Осемнадесета, Рила, Слатина, Струма

На 08.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дивотино:   3-Ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29

УПИ V   -642, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII - 296 KB.21, УПИ ІІ Кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:   V-614 Кв 59, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.31,УПИ1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец И Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета,  ПИ 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 08.08.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Рашо Димитров, Цалева Круша

На 09.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Кладница:   IX-409,  VIІІ-29,Кв.18, XI-29 Кв.18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп.Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище & ;Делта Хил& ;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, У ПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, У ПИ V||-Кв.20, У ПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, У ПИ ІІІ-21  Кв.20, У ПИ-IX 29, Х VIІ-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, ХХХ-1257 Кв.68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 09.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Рударци

На 09.08.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Кладница:    VIІІ-29,Кв.18, XI-29 Кв.18 Делта Хил, Берлин, Брюксел, Виена, Горско Стоп.Витошко, Делта Хил, Лондон, Рим, С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище & ;Делта Хил& ;, София, Стадиона,

УПИ II-35,Кв.17 Делта Хил, УПИ V||-Кв.20, УПИ XXIX-29,Кв.20 Делта Хил, УПИ ІІІ-21  Кв.20,

УПИ-IX 29, Х VIІ-11010,11038, Цар Симеон

На 09.08.2018 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Пояс №1 на Язовир Студена

На 09.08.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Боснек:   3-Ти Март, Борич, Витоша, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Иван Вазов, Извора, Йордан Йовков, Клен, Ладивец, Ловен Дом, Минзухар, Могиля, Н.Й.Вапцаров, Ранковица, Славей, Струма, Христо Ботев, Явор, Яворов

На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:   Аврора, Баба Парашкева, Белоградчишки Скали, Боровец, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Костенец, Лазар Робев, Ленин, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв.81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква

На 12.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Перник:   Боян Чонос, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Йордан Лютибродски, Ковачевци, Ленин, Лиляна Димитрова, Маниш, Мануш Войвода, Никифор Панкев, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Паисий Хилендарски, Пушкин, Рахила Ангелова, Станке Димитров, Страцин, Училищна, Христо Кърпачев, Църква

На 12.08.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Архитект Йордан Пешев, Бели Кладенци, Бързия, Венец, Витоша, Волга, Възход, Голо Бърдо, Горицвет, Грамаге, Джерман, Димитър Благоев, Дунав, Еделвайс, Елбрус, Захари Зограф, Захари Зограф, Изток, Калкас, Калкас, Кладенец, Климент Охридски, Колош, Колуница, Ком, Костенец, Краище, Лисец, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, Марина Бара, Металик, Металик, Младост, Морозов, Мургаш, Мусала, Отдих, Победа, Победа, Протожерица, Протожерица, Протожерица, Ралица, Родо ПИ, Рудничар, Синчец, Славей, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стара Планина, Стара Планина, Столетов, Столетов, Съзлийка, Трайко Живков, Църква, Чуйпетлово, Шибой

Община Радомир  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Радомир:   Александър Ботев, Бащевица, Генерал Кантарджиев, Илия Величков, Калоян, Мирчо Христов,  Пирин, Полк. Митрев, Радомирска, Свилен Русев, Хайдут Миленко

На 06.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Радомир:   Генерал Кантарджиев, Иван Асен II, Кубрат, Оборище,  Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Райко Даскалов, Свилен Русев, Шар

На 07.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Владимир:    ПИ 149 Кв,14

На 07.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Долна Диканя

На 07.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Долни Раковец:   Кв.22,У ПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, Кв.1

На 07.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Друган:    VI-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 07.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Кондофрей:   Общ.Радомир

На 07.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 07.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ ІX-1083,1084

На 07.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:30 ч./ -  Червена Могила

На 07.08.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Егреците

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Радомир:   Преспа, Райко Даскалов, Свобода, Цар Освободител

Община Трън  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Костуринци

На 07.08.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Слишовци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Долна Мелна:   Н УПИ 12

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Шипковица

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Бусинци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Видрар

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Вукан:   УПИ III-130 Кв.12

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Горна Мелна:   87

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Горочевци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Докьовци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Еловица, Общ. Трън

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Къшле

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Лева Река

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Трън:   Стълб 32, Клон А

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Пенкьовци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Радово

На 08.08.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Стайчовци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Дълга Лука:   УПИ IV-71, Кв.17

На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   Александър Стамболийски, Вельо Стоянов, Владо Тричков, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Петко Д. Петков, Хараламби Стоянов, Христо Ботев

На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Глоговица

На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   Вельо Стоянов, Владо Тричков, Петко Д. Петков, Хараламби Стоянов

 

 

 

Област Плевен

Община Белене  

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белене

На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Остров Персин

Община Гулянци  

На 07.08.2018 г. /07:00 - 07:30 ч.; 18:20 - 19:00 ч./ -  Долни Вит:   Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 07.08.2018 г. /07:00 - 07:30 ч.; 18:20 - 19:00 ч./ -  Милковица:   Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, Местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов,  Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка

На 07.08.2018 г. /07:10 - 07:40 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ -  Бръшляница:   9-Ти Септември, Акалан, Александър Стамболийски, Антим 1, Априлов, Асен Златаров, Асен Халачев, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Голо Бърдо, До Стадиона УПИ II- 92 И III- 92, Дунав, Иван Рилски, Инж Г И Вълков, Кирил И Методий, Косовски, Крали Марко, Любен Каравелов, Местн.Над Пресяката, Местн.Червен Фенер, Патриарх Евтимий,  Пирин, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Сан Стефано, Свобода, Скобелев, Стефан Караджа, Трапезица, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Освободител

На 07.08.2018 г. /07:10 - 07:40 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ -  Гулянци:   Разсадник

На 07.08.2018 г. /07:10 - 07:40 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ -  Дъбован:    Пирин

На 07.08.2018 г. /07:10 - 07:40 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ -  Ленково:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Ген.Вл.Заимов, Генерал Столетов, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Кайлъка, Карамфил, Кокиче, Коприва, Коста Златарев, Ленко Нанков Мишев, Нарцис, Опълченска, Панайот Волов,  Пирин, С.Ленково, Синчец, Стара Планина, Терасите, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 07.08.2018 г. /07:10 - 07:40 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ -  Шияково:   Александър Стамболийски, Бор, Васил Левски, Венера, Гоце Делчев, Драма, Ив.В.Мичурин, Христо Ботев, Цветница, Явор

На 08.08.2018 г. /07:10 - 07:40 ч.; 18:20 - 19:00 ч./ -  Гулянци:   Ал Стамболийски, Индустриална

На 08.08.2018 г. /07:10 - 07:40 ч.; 18:20 - 19:00 ч./ -  Милковица:   Милковица

На 08.08.2018 г. /07:20 - 07:40 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ -  Гулянци:   Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Неделя, Батак, Бачо Киро, Бирюзов, Бузлуджа, В.Левски, В.Петлешков, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вола, Възраждане, Г.С.Раковски, Ген Гурко, Ген Скобелев, Георги Бенковски, Гецов Геран, Гоце Делчев, Д-Р Александър Войников, Демокрация, Добруджа, Драва, Дунав, Зора, Иван Асен II, Иван Вазов, Йордан Йовков, К-Н Г.Мамарчев, Камчия, Кап.Петко Воевода, Карабоаз, Кирил И Методий, Климент Охридски, Крайречна, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Махмудица, Местност Беглика, Мизия, Милин Камък, Московска, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Ракитин, Николай Хрелков, Оборище, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, П.К.Яворов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патр.Евтимй, Пеньо Пенев, Перущица, Петко Каравелов, Петър Берон,  ПИрин, Плевен, Преслав Каменов, Радецки, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Симеон Йоргов, Славейков, Сливница, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Трети Март, Тунджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан  Кубрат, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайковска, Шести Септември, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 08.08.2018 г. /07:20 - 07:40 ч.; 18:30 - 19:00 ч./ -  Ленково:   Гео Милев, Жасмин, Иглика, Ленко Нанков Мишев, Москва, Ю.А.Гагарин

Община Долна Митрополия  

На 09.08.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Петлешков, Виктор Юго, Владимир Заимов, Зайчар, Здравец, Изгрев, Кирил И Методий, Мургаш, Пенчо Славейков, Родопи, Сливница

Община Долни Дъбник  

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Дъбник:   Ал Стамболийски, Вл И Ленин, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Ив Вазов, Кирил Методий, Опълченска, Христо Ботев, Черно Море, Яне Сандански

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене

Община Кнежа  

На 08.08.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   021113 С Екатте 06375

На 06.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   Димитър Благоев, Ильо Войвода, Местност Мерата, Панайот Хитов, Райко Даскалов, Филип Тотю, Чавдар Войвода

На 08.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Еница:   000191, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Гаврил Генов, Ген. Тотлебен, Георги Димитров, Георги Михайлов, Иван Вазов, Клокотница, Любен Каравелов, Паисий Хилендарски

На 08.08.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Долни Луковит:   I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон,  ПИрин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор II, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 08.08.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Кнежа:   6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, Местност Към ПИнга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка

На 08.08.2018 г. /10:00 - 15:45 ч./   На 10.08.2018 г. /10:00 - 15:45 ч./ -  Долни Луковит:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Втори Стопански Двор, Демир Велиев, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Рилски, Климент Охридски, Клокотница, Криволак, Марин Дринов, Одрин, П.К.Яворов, Сопот, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хайдушка Поляна, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шипка, Янтра

На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лазарово:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Гео Милев, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Родо ПИ, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лазарово:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Лазар Митов, Панайот Хитов, Тодор Каблешков, Юрий Гагарин

Община Левски  

На 06.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Варана:   Александър Филипов, Витоша, Дунав, Елията, Иван Колев, Лом, Огоста, Острицата, Осъм, Рашко Колев, Рила, Родо ПИ, Ропотамо, Росица, Странджа, Струма, Хемус

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Деляновци:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Деветнадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Червена:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Никопол  

На 07.08.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Асеново, Общ. Никопол:   Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Първи Май, Трети Март, Христо Ботев, Чавова

На 07.08.2018 г. /07:20 - 07:40 ч.; 18:20 - 19:00 ч./ -  Долни Вит:   Ал Стамболийски, Ас Златаров, Бенковска, В Заимов, В Левски, Вапцаров, Вит, Искър, К Златарев, Ком, П.К.Яворов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 07.08.2018 г. /07:20 - 07:40 ч.; 18:20 - 19:00 ч./ -  Плевен:   Сан Стефано

На 07.08.2018 г. /07:20 - 07:40 ч.; 18:20 - 19:00 ч./ -  Сомовит:   Александър Стамболийски, Ангел Мушатов, Батак, Бенковски, В Левски, Велека, Вит, Витоша, Г Милев, Г Мушатов, Г Някшев, Драва, Дунав, Ив Вазов, Искър, К И Методий, Люлин, Местност Могилата, Мусала, Н Вапцаров, Осъм,  ПИрин, Ропотамо, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Страцин, Трети Март, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв.Гойчев, Черни Връх, Янтра

На 07.08.2018 г. /07:20 - 07:40 ч.; 18:20 - 19:00 ч./ -  Черковица:   Бачо Киро, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Димитър Стойков, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Плевен  

На 06.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, VI-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 06.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Антим I, Г.С.Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю.А.Гагарин

На 06.08.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Браила, Десети Декември, К.Охридски/Карл Маркс/

На 06.08.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Генерал Владимир Вазов, Гургулят, Емил Димитров/Марица/, Мур/Болшевик/, Странджа, Цар Иван Шишман

На 06.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр., Гренадирска

На 07.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Местност Русково Бърдо

На 07.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Местност Русково Бърдо

На 07.08.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Букурещ, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/

На 07.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Данаил Попов /В.Ленин/, Даскал Димо, Св.Параскева/Ц.Станчев/, Софроний Врачански, Хаджи Ангел

На 08.08.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/, Стоян Михайловски

На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бохот

На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Местн.Кайлъка, Парк Кайлъка

На 09.08.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Дружба

На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Битоля/А.Дервишев/, Георги Кочев, Македония, Неофит Рилски, Панайот Волов,  ПИрин, Тодор Каблешков, Цоню Матев

На 10.08.2018 г. /08:45 - 14:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 13:45 - 14:30 ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, Метро

На 10.08.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Изток, Молдавия, Момин Кладенец, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски

Община Пордим  

На 06.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Вълчитрън:   Балкан, Васил Левски, Огоста, Св.Св.Кирил И Методий, Стефан Караджа, Тунджа, Хаджи Димитър

На 06.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родо ПИ, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 06.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горник:   Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков,  Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 07.08.2018 г. /08:15 - 16:15 ч.; 08:15 - 08:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Сухаче:   Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 07.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Радомирци:   507017, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антим Първи, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, В Левски, В.Априлов, Васил Коларов, Веслец, Витоша, Втора, Г Бенковски, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Д Дебелянов, Дебелобръдска, Екзарх Йосиф, Ел Пелин, Еф Иванов, Захари Стоянов, Иван Бунданов, Иван Вазов, К Златарев, Кирил И Методий, Княз Александър Батенберг, Ком, Л Каравелов, Л Станев, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Н Тодоров, Н. Бозвели, П Берон, П Волов, П Доцов, П Каравелов, П Хитов,  ПИрин, Плиска, Първа, Радецки, Ракитска, Родо ПИ, С Димитров, С Румянцев, Скобелев, Сл Алексиев, Славейков, Сливница, Ст Караджа, Стара Планина, Трета, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Цветан Спасов, Четвърта, Шар Планина, Шипка

На 07.08.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг:   140005, 141001, Ал Стамболийски, Баковска, Бошняшка, Бренишка, Васил Левски, Витановска, Вълевска, Г Бенковски, Г Димитров, Грозьовска, Дойновска, Дядо Цолак, Илия Илиев, Комитска, Ланджийска, Мариновска, Матинска, Мирчовска, Ненковска, Опълченска, Осем Опълченци, Палашовска, Пановска, Поповска, Радой Данчев, Радьовска, Рашитарска, Сираковска, Съпкарска, Топалска, Фильовска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков, Шипка, Щръковска, Янчовска

На 07.08.2018 г. /09:45 - 15:45 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг:   140005, 141001, Ал Стамболийски, Баковска, Бошняшка, Васил Левски, Витановска, Г Бенковски, Г Димитров, Дядо Цолак, Ланджийска, Мариновска, Мирчовска, Опълченска, Осем Опълченци, Пановска, Поповска, Радой Данчев, Радьовска, Сираковска, Съпкарска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков, Янчовска

На 09.08.2018 г. /08:45 - 14:45 ч./ -  Радомирци:   507017, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антим Първи, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, В Левски, В.Априлов, Васил Коларов, Веслец, Витоша, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Дебелобръдска, Екзарх Йосиф, Ел Пелин, Захари Стоянов, Иван Бунданов, Иван Вазов, К Златарев, Кирил И Методий, Княз Александър Батенберг, Ком, Л Каравелов, Л Станев, Мусала, Н Вапцаров, Н Рилски, Н Тодоров, Н. Бозвели, П Волов, П Доцов, П Каравелов, П Хитов,  ПИрин, Плиска, Радецки, Ракитска, Родо ПИ, С Димитров, С Румянцев, Скобелев, Сл Алексиев, Славейков, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Калоян, Шар Планина, Шипка

На 09.08.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Горник:   Бузлуджа, Дванадесета, Дядо Вълко, Елена, Искър,  ПИрин, Първа, Рила, Родо ПИ, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ненов, Янка Митова

 

 

София област

Община Божурище  

На 08.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Божурище:   Бор, Витоша, Девети Май, Европа, Жилища, Мура,  ПИрин, Пролет, УПИ I, Кв. 76, УПИ ІІІ-Общ., Кв.19, Хан Аспарух

На 09.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище:   Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ Х VIІ-Общ, Кв.19, УПИ-190кв 15, УПИ V-016025 Кв.1

На 10.08.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826,Кв.76, Х-54,100 Кв.11, Явор, Янтра

Община Ботевград  

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът

На 06.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 06.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Литаково:   Боговина, Вълчи Град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Една Българка (М.Найденова, Кочо Честименски (М.Найдено, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Павел Бързашки, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски,  ПИсана, Станковска Курия, Шести Септември (9-Ти IХ)

На 07.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Ам Хемус

На 07.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Етрополе:   Георги Антонов

На 07.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ ІІ Кв.117, Извън Регулация, До Гр.Правец, Кв.Езерото, Лесковец, Махала Поповска, Махала Пушкарско, Махала Скърнава, Местност Христовото, Серпухов

На 07.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, №061016 М.Каменяка, Махала Багелейска, Махала Боновска, Махала Влъчковска, Махала Груевска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Милинско, Махала Сираковско, Махала Стопански Двор, Махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 07.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   563032 М-Ст Пазарника, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Георги По ПИванов, Зелин, Марица, Местност Пейовица, Мургаш, Никола Иванов (Н.Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Райчин Комитина (В.Башев), Ракитин, Стефан Караджа, Стубелска, Тунджа, Тутракан (Бузлуджа), Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка, Янтра

На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Бор, Извън Регулация, До Гр.Правец

На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Разлив:   13022 Махала Щапалска, Махала Багелейска, Махала Влъчковска, Махала Куевска, Махала Маргинска, Махала Сираковско

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:    ПИ №027070

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски,  ПИсана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти IХ), Шипка, Юри Гагарин

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил И Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила,  ПИ №055008

На 08.08.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 08.08.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Осеновлаг

Община Годеч  

На 09.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Годеч:   Александър Стамболийски, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Додовица, Дружба, Мерудая, Незабравка, Република, Свобода, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Горна Малина  

На 06.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Белопопци

На 06.08.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Горна Малина:   Втора, Двадесет И Първа, У ПИ VIii-82а

На 06.08.2018 г. /09:30 - 14:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Байлово

На 08.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горна Малина:   101, Блокове

На 08.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Макоцево:   В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо,  ПИ 093013,  ПИ 385 Кад.Район 232,  ПИ 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв.3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 08.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Негушево:   068010,  VIІІ-3 Кв.2 С ПИрка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв.3, УПИ  VI-76, Кв.11, У ПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв.2, УПИ Х VIІІ-195, Кв.18, УПИ ХІV-157, Кв.18, УПИ-87

На 08.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Осоица:   М.Мандрите-Катлъка

На 08.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Саранци:   IХ-42,Кв.7, ІХ-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв.37

На 08.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Чеканчево:   II-289, Кв.32, VI-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л Х VIІ, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ ХХ-246,Кв.11

На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осоица:   10, 33-Та, III-271 Кв.37, XI-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел  VI-54, Кв.28, УПИ IV-249, Кв.22, УПИ XI-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, У ПИ  XIIІ-373,Кв.34

Община Драгоман  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Раяновци, Общ. Драгоман

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Беренде Извор

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Букоровци:   УПИ V 130кв.13

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Връдловци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Върбница

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:   Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М.Молак, Махала Елечанова, Махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 Кв.45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч:   Парцел  VIІІ-413, Кв.26

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгоил

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман:   Акация, Международно Шосе, Патриарх Евтимий

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каленовци:   Xi-83, Кв.22, УПИ-ХІ-257,Кв.12

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Калотина:   Втора, Калотина, Първа

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Драгоман

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ли Пинци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Мургаш:   УПИ  XII-17,Кв2

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново Бърдо

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Прекръсте

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Равна, Общ. Годеч

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разбоище:   Мес Стойков Връх

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ропот

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Станинци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Туден:   015065, Кв.Мрамор, М. Марков Дол, Мах. Панинци, Мрамор Кв.22 УПИ XVI- 150, Труден

На 08.08.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чепърлинци

На 08.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Драгоман:   Акация

Община Елин Пелин  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Нови Хан:   В.З.Побит Камък П-Л І-519, Кв.5, Вз Побит Камък У ПИ Іv-520,Кв.4, Вилна Зона Побит Камък

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Столник:   Xiii-178, Кв.24, Мтп Складова База, П-Л І-38, Кв.9, У ПИ -272

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   VIii Кв.57,  VIі-42,Кв.8, Бенковски, Водна Помпа Отпадни Води, Дунав, Извора, Кв.57 Парцел 5, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, Ул.Извора №1, У ПИ І-Общ Кв.57, У ПИ Хх-365, Кв.33, У ПИ Х XIIі-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Чойна

На 07.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Потоп:   048064,  М.& ;Прекръсте& ;

На 07.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Григорево:   У ПИ Iii -283 Кв.20

На 07.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин:   046008, 615, 662, Iх-191, Кв.34, Землището На С.Елешница, Местност Равно Расте, Мтп Зора, П-Л Iv-263, Кв.19, Парцел  XII-385, Кв.39,  ПИ 101 В I-Ва Част,  ПИ №913, У ПИ I-861 Кв.34а, У ПИ XVII - 205, Кв.35, У ПИ Х-43, Кв.6, У ПИ  XII-121, Кв.15

На 07.08.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/, XVI-2103,Кв.7, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 Септември/, Васил Левски, Ген.Николай Желявски/1 Май/, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Добри Дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск,  ПИ -098018, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев

На 07.08.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин:   046008

На 07.08.2018 г. /09:30 - 14:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Ботевград:   Витиня

На 07.08.2018 г. /09:30 - 14:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Чурек:   Местност Жерково, П-Л XVI-256, Кв.30, П-Л Хi-275, Кв.4

На 08.08.2018 г. /08:15 - 13:15 ч./ -  Нови Хан:   Александър Стамболийски, Еледжик, Калоян, Кирил И Методий, Марица, Отец Паисий, Пловдивско Шосе, Рибарица, Самуил, Симеон, Шейново

На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Витиня,  ПИк

На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Горно Камарци:   .У ПИ VI-61 Кв 11, У ПИ VI-38, Кв.7

На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Долно Камарци:   VIii-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета,  XIIі-108 Кв.14, Четвърта

На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Негушево:   У ПИ 9 - 020019

На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Осоица:   10, 33-Та, Iii-271 Кв.37, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л Iii-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIii От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел  VI-54, Кв.28, У ПИ Iv-249, Кв.22, У ПИ Xi-317, Кв.39, У ПИ Х-404 Кв 1, У ПИ  XIIі-373,Кв.34

На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 08.08.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, У ПИ

На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Горна Малина

На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Столник

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   Xi-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Градина Кв.40,53,51,49, Елин Пелин, Искър, Кирил И Методий, Мусачево, Неофит Рилски, Преслав, Сердика, Хан Крум, Чойна

На 08.08.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Лесново:   Xi-276,Кв.61, Втора, Двадесет И Девета, Десета, Осма, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, У ПИ Ііі-219, Кв.33, У ПИ ХVIii-230, У ПИ Х VIі-236, Кв.34, Четвърта

На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Топола

На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Ангел Кънчев, Витоша, Георги С.Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Средец, У ПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър

На 09.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Лесновска

На 09.08.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Захари Стоянов, Йоан Екзарх, Лесновска, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Средна Гора, У ПИ Хv -182 Кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново

На 09.08.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин:   Оборище, С.Петково Ул.Хан Аспарух 29, С.Петково Ул.Хан Аспарух 33, С.Петково Ул.Хан Аспарух 37, С.Петково Ул.Хан Аспарух 39, У ПИ Хi-239, Кв.36

На 10.08.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Райко Даскалов, Рила, Цар Симеон, Шипка

На 10.08.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Верила, Мак, Райко Даскалов, Цар Симеон, Шипка

На 10.08.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Керамик, Кирил И Методий, Липа, Отец Паисий, Синанец, Стефан Стефанов, Теменуга, Топола, Хан Крум

На 10.08.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Алеко Константинов, Керамик, Кирил И Методий, Лесновска, Липа, Отец Паисий, С. Гара, Синанец, Теменуга, Топола, Хан Крум

Община Златица  

На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица

Община Ихтиман  

На 07.08.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Вакарел:    ПИ 121013 М.Гробищата

На 07.08.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Ихтиман:   Местн.Полиовци

На 07.08.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Костадинкино:   М. Чуките  ПИ  №16, Махала Брънкова Китка, Махала Брънковци, Махала Млечановци, Махала Полиовци

На 08.08.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Вакарел:   Дренов Рът, Махала Дренов Рът

На 08.08.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Веринско:   000182, Ул.13, У ПИ Ix-23, Кв.13, У ПИ Ііі-124, Кв.6, У ПИ Х VIі-131, Кв.6

На 08.08.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 08.08.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил И Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич,  ПИ 007083 М.Царчино,  ПИрин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, То ПИк, Траянова Врата, Три Уши, Търново, У ПИ -VIi 27090, У ПИ Iii-2061,Кв.145, У ПИ Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

Община Костенец  

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина Сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Явор

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Екзарх Йосиф, Свети Георги, Стефан Караджа, Шипка

На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Бреза, Бузлуджа, Екзарх Йосиф, Иглика, Липа, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Шипка, Ястребец

Община Костинброд  

На 10.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд:   Акация, Драва, Заяковица, Извор, Кокиче, Маслово, Славянска

На 10.08.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Костинброд:   Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид,  ПИ 3675,Кв.99а, Райна Княгиня, Славянска, У ПИ Iii Кв.100, У ПИ Xii Кв.103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 10.08.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Костинброд:   Дванадесети Април, Жп Кантон, Липа, Малина, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Средна Гора, У ПИ XVI 2844 Ul 91, Фондови Жилища, Цар Самуил, Цветна

Община  ПИрдоп  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -   ПИрдоп:   Александър Груев, Димитър Савов, Доктор Марков, Извън Регулация, Панагюрско Шосе, Скока

На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -   ПИрдоп:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Димов, Княз Борис І, Манол Златанов, Митрополит Серафим, Св.Св.Кирил И Методий, Средна Гора, Тодор Каблешков, Тодор  ПИрдопски, Цар Освободител, Чавдар Войвода

Община Правец  

На 06.08.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 07.08.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Е ПИскоп Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, У ПИ 225 Кв. 110

Община Самоков  

На 06.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Алино:   П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, У ПИ I-345, Кв.18

На 06.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация

На 06.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчин:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 286, 3-Та, 4-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, VI.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. Xi, Кв. 57, Община Самоков, У ПИ 100592 И У ПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, У ПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 06.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21

На 06.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 18-Та, 19-Та, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 4-Та, 40-Та, 41-Ва, 42-Ра, 43-Та, 44-Та, 45-Та, 46-Та, 47-Ма, 48-Ма, 49-Та, 5-Та, 50-Та, 51-Ва, 52-Ра, 53-Та, 54-Та, 55-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, XVIIi, Бктп Градина - Ковачевци, Пп Ii,Кв.58

На 06.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне:    ПИ 000368

На 06.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   №000527, Извън Регулация, У ПИ -I Кв.65, У ПИ VIi- 82, Кв.5

На 06.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово:   .У ПИ  XII-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 32-Ра, 33-Та, 34-Та, 35-Та, 36-Та, 37-Ма, 38-Ма, 39-Та, 4-Та, 42-Ра, 43-Та, 45-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 8-Ма, 9-Та, Борова Гора, М.Грамаге,  ПИ 013001 Местност Св.Петка,  ПИ №578, Стоп.Двор, У ПИ XVI Пл.260 Кв.16

На 06.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Белчин

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:   М. Щъркелово Гнездо

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   У ПИ -I Кв.65, У ПИ VIi- 82, Кв.5

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Дългата Поляна, Местност Мало Равнище, Местност Татарски Брод, Местност Татарски Брод, Местност Щъркелово Гнездо

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   Местност Татарски Брод

На 06.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър

На 06.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:   128,Кв.16, Ix-302, Kw.41, Xxiii, Кв.2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв.5

На 06.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Окол:   П-Л 150 Кв. 19, У ПИ  VI-162, Кв.20

На 06.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 06.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков:   М-Ст Лавандула , Общ.Самоков

На 06.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Панчарево:    ПИ000733,Яз.Искър,М.Коеджик

На 06.08.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   1-Ва, 10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 14-Та, 15-Та, 16-Та, 17-Та, 18-Та, 19-Та, 2-Ра, 20-Та, 21-Ва, 22-Ра, 23-Та, 24-Та, 25-Та, 26-Та, 27-Ма, 28-Ма, 29-Та, 3-Та, 30-Та, 31-Ва, 32-Ра, 33-Та, 5-Та, 6-Та, 7-Ма, 9-Та, Местност Татарски Брод

На 06.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Мало Равнище, Местност Ренов Дол, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър

На 08.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Местност Дългата Поляна, Местност Калковско Манастирче, Местност Лавандула, Местност Мало Равнище, Местност Мало Равнище, Местност Мечката, Местност Пашо, Местност Ренов Дол, Местност Ренов Дол, Местност Татарски Брод, Местност Циментово Кладенче, Местност Червената Земя, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Щъркелово Гнездо, Местност Язовир Искър, Местност Язовир Искър

Община Своге  

На 08.08.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Лесковдол:   Дренето Лозе, Общ.Своге Мтп Размерица, Общ.Своге Уо

На 08.08.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Реброво:   Мах.Брестово

На 08.08.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Редина:   .Мах. Рединска Китка, И 73040 ,М.Шурдилица, М. Текьова Нива

На 08.08.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Своге:   23 Септември, V-1577, Кв.100, Акация, Александър Вутимски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Балкан, Бисер, Бобковица, Бойка, Борова Гора, Бранчовица, Буря, Васил Левски, Велико Търново, Воденицата, Възход, Габер, Георги Бенковски, Георги Костов, Георги С. Раковски, Гр.Своге, Гранит, Джиджовица, Джоджовска, Добри Чинтулов, Дреновско Храсте, Дружба, Дунав, Здравец, Зли Дол, Зора, Иван Рилски, Искър, Искърски Пролом, Калина, Каменарска, Каменярски Дол, Ка ПИна, Кирил И Методи, Косматица, Крайречна (Г. Кирков), Къ ПИна, Лале, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Махала Брезов Рът, Миньорска, Мусала (Ал. Димитров), Никола Йонков Вапцаров, Околовръсна, Осми Тунел, Остриката, Отец Паисий, Панорамен Път, Пенчо Славейков, Петър Берон,  ПИрин, Победа, Първи Май, Работник, Райко Даскалов, Рединска Китка, Ре ПИще, Рила, Рудничар, Сердика, Синчец, Слънце, Соколов Камък, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Старопланинска, Староселска, Стефан Караджа, Страцин, Табаните, Хризантема, Христо Смирненски, Цар Симеон, Централен Площад, Циолковский, Чайка, Черно Море, Шипка, Юрий Гагарин

На 08.08.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Своге:   Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Воденицата, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Дунав, Желенско Шосе, Искър, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, У ПИ Xii-2077 Кв.154, Устрем, Цар Симеон, Черно Море, Юрий Гагарин

На 08.08.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Томпсън:   Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах.Бабол, Мах.Прокопаник, Никола Й.Вапцаров,  ПИрин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Сливница  

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бърля

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Годеч

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Губеш:   У ПИ VIi-125, Кв.18

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Комщица

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смолча

На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чепърлинци

На 07.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Връдловци

На 07.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Голеш, Общ. Годеч:   Парцел  VIіі-413, Кв.26

На 07.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Станинци

На 08.08.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Ангел Кънчев, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Ка ПИтан Олим ПИ Панов, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

Община Челопеч  

На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Златица:   Бор, Васил Левски, Вилна Зона Черешака, Гълъбец, Златишки Проход, Извън Регулация, Липа, Оборище, Синчец

 

 

Община Видин

Община Белоградчик  

На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Васил Савчев, Вълчо Бочев, Георги С.Раковски, Кале, Княз Борис I, Лило Панов, Миджур, Недялко Първанов, Никола Й.Вапцаров, Освобождение, Стара Планина, Трети Март, Хайдут Велко, Христо Смирненски

Община Брегово  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ракитница, Общ. Брегово:   Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил И Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен

Община Видин  

На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Видин

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пешаково:   Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Търняне:   Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Имот 009017, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 06.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ка ПИтановци:   019071, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета,  ПИ 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 06.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гомотарци:   168 Квартал VIi, В Близост До Автобусната С ПИрка, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв.29, Пета, Петнадесета,  ПИ 000153,  ПИ 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, У ПИ 99 Кв.3, Четвърта, Четиридесет И Пета, Четиринадесета, Шеста

Община Грамада  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Водна:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Медешевци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Димово  

На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бела:   I Кв.64, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Плешивец:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ружинци:   23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С.Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 06.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Воднянци, Общ. Димово:   Втора, Десета, Осма, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста

На 06.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Добри Дол, Общ. Лом

На 06.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Септемврийци, Общ. Вълчедръм:   Александър Стамболийски

На 06.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Септемврийци, Общ. Димово:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 06.08.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Ярловица:   Втора, Девета, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гранитово, Общ. Белоградчик:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 10.08.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Средогрив:   Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 10.08.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Долни Лом

Община Чупрене  

На 08.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Долни Лом:   Асен Живков, Васил Левски, Десета Партизанска, Димитър Благоев, Еделвайс, Лиляна Димитрова, Миджур, Петър Петров, Плиска, У ПИ 1 Кв 47, Чайка, Шипка

 

 

Община Враца

Община Борован  

На 09.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Борован:   Антим I-Ви, Бачо Киро, Веслец, Д-Р Васил Стойновски, Никола Вапцаров, Рашо Трифонов, Славко Ценов, Тошка Петрова, Христо Ботев, Цено Мишов

Община Бяла Слатина  

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бъркачево:   9-Ти Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 06.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина:   Агиното Бранище

На 06.08.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./   На 07.08.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Търнак:   Гено Петров, Гео Милев, Иван Ненов, Крайбрежна, Крайна

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Враняк:   Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев,  ПИрин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Габаре:   Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:   Месност Врачанка

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  По ПИца:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил И Методий, Кръстовище Х.Димитър И Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков,  ПИрин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 08.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Соколаре:   Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

Община Враца  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Горно Пещене:   Бузлуджа, Васил Коларов, Веслец, Георги Кирков, Изток, Ленин, Скът, Цеко Георгиев, Цеко Каменов

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Нефела:   Витоша

На 07.08.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Враца:   Индустриална

На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Власатица:   Александър Стамболийски, Байкал, Витоша, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Калиакра, Ленин, Маршал Толбухин, Радецки, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Мало Пещене:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, Околчица, Орешака, Трапезица, Шипка

На 07.08.2018 г. /09:45 - 11:00 ч./ -  Враца:   Алеко Константинов, Безименна, Вежен, Мито Орозов, Ученически Комплекс

На 08.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Враца:   Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 08.08.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Враца:   Дъбника

На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Власатица:   Ален Мак, Батак, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Столетов, Георги Димитров, Река Амур, Хаджи Димитър, Шипка

На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Власатица:   Байкал, Батак, Волга, Гаврил Генов, Георги Димитров, Драва, Дунав, Здравец, Искър, Кирил И Методий, Ленин, Люлин, Река Лева, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Криводол  

На 06.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Баурене:   9-Ти Септември, Байкал, Божур, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дъб, Ивайло, Кокиче, Мусала,  ПИрин, Роза, Росица, Русалка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лесура:   Албена, Байкал, Веслец, Владая, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Околчица, Христо Смирненски, Шипка, Янтра

На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лесура:   Албена, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Бузлуджа, Вихрен, Вола, Ген. Гурко, Георги Дамянов, Димитър Благоев, Драва, Мадара, Огоста, Плиска, Райко Даскалов, Рила, Хаджи Димитър, Шейново

На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Осен, Общ. Криводол:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Сан Стефано, Станке Димитров, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Цар Калоян

На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лесура:   Ветрен, Витиня, Волга, Димитър Благоев, Еделвайс, Йордан Лютибродски, Кокиче, Неофит Рилски, Околчица, Паисий Хилендарски, Речка, Ропотамо, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Цар Самуил

Община Мездра  

На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Елов Дол

На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград

На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лютидол:   Александър Стамболийски, Георги Димитров, Искър, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Малчика, Махала Брусника, Махала Кацарска, Махала Тишовци, Махала Търнев Рът, Мургаш, Оборище, Цар Калоян, Шипка

На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Типченица:   7-Ми Септември, Бачо Киро, Безименна, Богомил Кръстев, Боримечката, Гаврил Генов, Д-Р Иван Георгиев, Данте Павлов, Динко Петров, Здравец, Иван Вазов, Иван Йончев, Иван Кожухаров, Иван Кръстев, Йордан Юнчев, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Махала Креща, Махала Реката, Махала Шумир, Местност Поповица, Младост, Муров Дол, Незабравка, Петър Калчев, Пролет, Рила, Синчец, Славчо Д.Йончев, Славчо Евтимов, Смильовец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чаира, Ягода

На 09.08.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ребърково:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антония Костадинов, Апп №2028, Бераново, Бор, Ботулиновска, Братя Бояджиеви, Васил Левски, Иван Григоров, Камен Вачков, Копринка, Милин Камък, Синчец, Слънчев Бряг, Тодор Алексов, Христо Ботев, Янко Николов

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването. 
 

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Радулов: Прокуратурата две години разследва, а не знае къде е Митьо Очите 13| 4864 |03.08.2018 . Село Александрово се разбунтува заради тока 2| 4358 |02.08.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2510 |31.07.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2699 |29.07.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах