Четвъртък, 26 Април 2018, 12:05
Frognews
0| 3788 |13.04.2018

ЧЕЗ с планирани ремонти

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 Уважаеми клиенти,

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 16 - 20 април 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период Времетраене Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 17.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/

На 17.04.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София: Шосе Банкя

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: 893 Кв. 70, Бор, Булаир, Вежен, Момина Сълза, Оборище, Роза, Шипка

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Авлига, Момина Сълза, Спътник

На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Банкя, Общ. Столична: Априлци, Балчик, Варна, Вердикалска Река, Москва, Несебър, Пейо Яворов, Поморие, Синеморец, Созопол, Стефан Стамболов/Будишин/, Тутракан

Община Витоша  

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 31-ва, Соколна

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: VI-1055,Кв. 108,Ул. Наум, В. З. Симеоново - Драгалевци, Ваклинец, Драгалевци, Драгалевци,Упи IX-1316,Кв. 105, Калето, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Св. Наум /Драгалевци, УПИ І-294 , Кв. 107

На 16.04.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - София: 101-ва, 106-та, 107-ма/Драгалевци/, 108-ма, 108/Драгалевци/, 13-та/Драгалевци/, 202/Драгалевци/, 204-та, 204-та/Драгалевци/, 205-та /Драгалевци/, 209-та/457/, 4-та/Драгалевци/, 5-та /Кв. Симеоново/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, 6-та/Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, IV-1053 Кв. 30, V-47,Кв. 17, Боянска /Драгалевци/, Веселин Стоянов/109/ В. З. Киноцентър/, Вз Киноцентър 1 Част ,УПИ XIII-1075, Димитър Ненов, Екатерина Божилова, Киноцентър I-ва Част, Марин Големинов, местност Киноцентъра, Нарцис/Методи К. Димитров/, Патриарх Йоан Дебърски, Проф. Боян Пенев

На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Копрен, Медвен/Маргарита Георгиева/, Цар Борис III/Девети Септ.

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 13-та /Ж. К. Бункера/, 16-та /В. З. Малинова Долина/, 16-та /В. З. Малинова Долина/, 17-та /Ж. К. Бункера/, 18-та /Ж. К. Бункера/, 19-та/275/, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 25-та /Ж. К. Бункера/, 25-та /Ж. К. Бункера/, 26-та /Ж. К. Бункера/, 27-ма /Ж. К. Бункера/, 28-ма /Ж. К. Бункера/, 29-та, 29-та, 30-та, 31-ва /Ж. К. Бункера/, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 32-ра /Ж. К. Бункера/, 33-та /Ж. К. Бункера/, 34-та /Ж. К. Бункера/, 38-ма /Ж. К. Бункера/, 38-ма /Ж. К. Бункера/, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 5-та /Ж. К. Бункера/, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 6-та /Ж. К. Бункера/, 6-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 9-та Кв. Мал. Долина/Студентс, VIII-581, Кв. 10 Малинова Долина, Башлийски Езера, В. З Малинова Долина II-ра Б Ул. Полски Бряст УПИ XVII -190, В. З. Бункера, В. З. Бункера, Вз Малинова Долина-Герена, Вз. Малинова Долина-Герена,Упи II-562,Кв. 11, Зелени Връх, Малинова Долина, Малинова Долина, Мургана, Папур, Пейова Бука, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/, Соколна, Ул. Трилистник, УПИ VI-1764,Кв. 14, УПИ І-Снс Кв. 12/Ул. Луда Река 12

На 17.04.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ - София: Витошка Поляна, Лазурна, Любляна/Й. Вишевградски/, Никола Петков/П. Напетов/, Средорек

На 17.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Буря, Доброволец, Ирис/Мара Апостолова/, Кореняците/Дим. Пъшков/, Подножие, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Русокастро/Ген. Д. Гръбчев/

На 18.04.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ - София: Боженци/Никола Паликарски/, Будилник, Буря, Войводина Могила, Дивна, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Звездица/Георги К. Дим. /, Ива/Дим. Апостолов/, Ирис/Мара Апостолова/, Княжевска/Валентин Андреев/, Княжевска/Валентин Андреев/, Комините, Сред Село, Стефан Пешев, Цар Борис III/Девети Септ.

На 18.04.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ - София: 49-та /Кв. Симеоново/, 61-ва /Кв. Симеоново/, 69-та/В. З. Симеоново Север-витоша/, 88-ма /Кв. Симеоново/, Босилек /Кв. Симеоново/, Света Магдалина, Синьо Лято/1-ва/ /Кв. Симеоново/

На 18.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Боженци/Никола Паликарски/, Доброволец, Капка, Княжевска/Валентин Андреев/, Кореняците/Дим. Пъшков/, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Полк. Стойно Бачийски/Филип, Поточе, Ралевица, Стефан Пешев, Сърнела/Паскал Иванов/

На 19.04.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: 600-На/Витоша/, 601-ва, Александровска/Ил. Манов/, Люти Дол, местност Черния Кос, Поибрене, Св. Лука/723-та/, Цар Борис III/Девети Септ.

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: местност Черния Кос

На 19.04.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Ген. Стефан Тошев/Д. Зехтинко, Казбек, Пирин, Тодор Каблешков

На 19.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Войводина Могила, Всеволод Гаршин, Елша, Цар Борис III/Девети Септ.

На 20.04.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: Войводина Могила, Княжевска/Валентин Андреев/, Мала Курия, Цар Борис III/Девети Септ.

На 20.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Войводина Могила, Звездица/Георги К. Дим. /, Люлински Път/Народно Въстание/, Цар Борис III/Девети Септ.

На 20.04.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ - София: 713-та/Витоша/, Ардино, Багра, Горска Теменуга/Ник. Петрини, Д-Р Д. Съселов, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Калинка, Медвен/Маргарита Георгиева/, Панорамен Път, Проф. Николай Державин, Цар Борис III/Девети Септ. , Явор/Малчика/, Явор/Цв. Божков/

Община Връбница  

На 16.04.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ - София: Модерно Предградие

На 16.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 17.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 18.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 19.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Обеля 1, Обеля 1

На 20.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Обеля 1

На 21.04.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: Институт Нисор

Община Възраждане  

На 18.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Александър Стамболийски

На 20.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Зона Б-18, Зона Б-5

На 21.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Сердика

На 21.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Александър Стамболийски, Бул. Ал. Стамболийски 73, Бул. Ал. Стамболийски 79-81

На 21.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Тп Бнб 3

Община Изгрев  

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 132-ра/Изгрев/, Вълко Радински, Дианабад, Драган Цанков , Елемаг, Пимен Зографски/Ал. Пеев/

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Люлякова Градина

Община Искър  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба

Община Красна Поляна  

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Западен Парк/Христо Михайлов, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община Красно Село  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Добруджански Край/Атанас Ро

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Григор Пърличев, Добруджански Край/Атанас Ро, Дойран

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гоце Делчев/Емил Марков/, Проф. Д-Р Димитър Атанасов, Хиподрума

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Луи Айер/Никола Каменов/

Община Лозенец  

На 17.04.2018 г. /10:00 - 10:45 ч./ - София: Бигла, Кораб Планина/Илия Филипов/, Якубица

На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Данаил Крапчев/442-ра/

Община Люлин  

На 16.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин 5

На 17.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Арх. Георги Ненов/3029/701/, Люлин 3

На 18.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 19.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ На 20.04.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ - София: Люлин 6

Община Младост  

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 1-ва/ В. З. Малинова Долина/, 16-та, 16-та /В. З. Малинова Долина/, 19-та/275/, 2-ра /Ж. К. Бункера/, 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 20-та /Ж. К. Бункера/, 21-ва /В. З. Малинова Долина/, 22-ра /Ж. К. Бункера/, 22-ра/Кв. Малинова Долина/, 23-та /Ж. К. Бункера/, 23-та/Кв. Малинова Долина/, 24-та /Ж. К. Бункера/, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски Град, 4-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 5-та Кв. Мал. Долина/Студентс, 7-ма Кв. Мал. Долина/Студентс, Бяла Река, В. З Малинова Долина II-ра Дупките УПИ IX-156,Кв. 2, В. З. Бункера, Есен/В. З. Малинова Долина/, Малинова Долина, УПИ IV-31 Кв. 12, УПИ УПИ III - 3307 Кв. 1

На 16.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 3

На 21.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Александър Малинов, Александър Малинов, Ул. Ал Малинов 1

На 21.04.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - София: Александър Малинов, Ул Ал. Малинов 1

Община Нови Искър  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Нови Искър: 00357. 883, Бачо Киро/Спасена Милева/, В. З. Кореа, В. З. Кореа,М. Лозята, Имот № 011015, Вилна, Водопад, Вяра/Двепартизанки/, Гниляне, Здравец, Изгрев, Ливадите, Лозянски Дол, Минзухар, Надежда, Надежда/Веска Гълъбова/, Нарцис, Ракета, Спортна, УПИ ХLVІ-16010,Кв117 Гниляне, Христо Ботев, Христо Ботев/23 Септември/, Чемшир, Шипка

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Подгумер: Спортист

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 1-ва

На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Войнеговци: Росица

На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Нови Искър: Вировете, Вуте Велев, Две Могили, Деко Бебев/Ремсист/, Димитър Иванов/Никола Деков, Дядо Стоил, Йеромонах Теодоси Кумаришки, Коце Петров Бургов/Антон Ив, Кумарица, Леярска, Люляк, Миролюбива, Незабравка, Поп Боне Найденов/Павел Даш, Свещ. Юрдан Ангелов/Владимир, Спортист, Стадион, Хаджи Димитър/Бузлуджа/

На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Нови Искър: Боровец, Детска Песен, Иван Вазов/Радка Танева/, Инд. 00357. 5176. 21, Искърско Дефиле, Летец, Липите, Ропотамо, Светлина, Снежанка, Стадион, Татарска, Царевец

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Нови Искър: XVI-1722 Кв. 66, Банска, Детелина, Зенит, Искърско Дефиле, Калиакра, Китка

На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Нови Искър: 00357. 5064. 34,Кв. Славовци, Искърско Дефиле, Кирил и Методий УПИ XIII-537, Крушата, Липите, Породин/Червена Река/, Равнец, Св. Св. Кирил и Методий, Строително Табло, Черковна/Медарска/

На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Пътя Нови Искър-Своге

Община Оборище  

На 16.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: Веслец, Евлоги и Христо Георгиеви

На 16.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Ул. Васил Априлов

На 18.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Марин Дринов

На 19.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Евлоги и Христо Георгиеви

Община Овча Купел  

На 16.04.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 19.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 637-ма/Овча Купел/, 638-ма/Овча Купел/, 639-та/Горна Баня/, 640-та/Овча Купел/, 641-ва/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, 649-та/Овча Купел/, 670-та/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Васил Попов, Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Димитър Чинтулов/554/, Дрян/643-та/, Дъбето, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Никола Петков/П. Напетов/, Овча Купел, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Урал, Харманлийско Въстание

На 16.04.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Бисерно Изворче/Горна Баня/, Извор, Извора /Горна Баня/, Мечово Усое, Никола Петков/П. Напетов/, Палма, Фиданка/Селиолу/, Цветан Вучков/Вл. Константин

На 16.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - София: Белите Борове, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/

На 16.04.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: 755-та/Овча Купел/, В. З Овча Купел УПИ І-449 Кв. 94б, Димитър Шишманов/446-та/, Дон, Каменица, Лозище, Мак, Проф. Никола Милев, Райко Даскалов, Роза, Славянка, Славянска, УПИ IX - 101 ,Кв 94 Р-Н Овча Купел, УПИііі-19 Кв. 58 В. З. Горна Баня

На 18.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - София: Траян Танев

На 19.04.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - София: 689-та/Витоша/, Мала Курия, Полк. Стойно Бачийски/Филип, УПИ ХХІІІ-383,Кв. 9, Цар Борис III/Девети Септ.

Община Панчарево  

На 16.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Брождан/90/, Вилна, Вилна Зона Свети Димитър, Кайгана, М. Брождан Пи 44063. 6221. 3033, Пи 2886 Г-10-8-Б, Съединение/Георги Димитров/, УПИ Vіі-3139,3193, Кв. 154

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Божур, Брождан/90/, Зорница/60/, Момина Сълза/87/, Радилица/54/, Райкя/53/, С. Лозен Общ. Панчарево, Синчец, Съединение/Георги Димитров/, Трънски Път/57/, УПИ ХХVІ-2259 , Кв. 110, УПИ ХХVІІІ-2410, Кв. 110, Шипка/59/

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Съединение

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: В. З. Ярема Поз Имот 4

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Плана: махала Велчева

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Самоков: В. З. Ярема, Ярема

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, 2-ра/278/

На 17.04.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Ален Мак/52/, Гергана, Горник/79/, Гороцвет/84/, Еделвайс/72/, Люляк/77/, Мургаш/55/, Мусала/56/, Нарцис/76/, Райкя/53/, Св. Св. Кирил и Методий/Кр. Гр, Съединение/Георги Димитров/, Хризантема/75/, Чемшир/71/, Янко Панайотов/74/

На 17.04.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Еделвайс/72/, Крушите, Крушите/3-та/, Могила/16-та/

На 17.04.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Крушите

На 18.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Акация/43/, Съединение/Георги Димитров/

На 19.04.2018 г. /09:30 - 14:15 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Борова Гора, Васил Левски/Люти Дол, Вилна Зона Караджин, Връх Острокап/32/, Габер, Единство, Заградена Поляна/36/, Караджин/31/, М. Караджин 44063. 6229. 1821, Минзухар/37/, Пролетна/Комсомолска/, Стадиона, Съединение/Георги Димитров/

На 20.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Бор/47/, Бузлуджа/69/, Габер, Дъб/46/, Липа/48/, Синчец, Съединение/Георги Димитров/, Цветна Градина/73/, Чемшир/71/, Явор/44/, Ясен/45/

На 20.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Лозен, Общ. Столична: Дъб/46/, Каси Дол/50/, Кория/49/, Ясен/45/

Община Подуяне  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Левски Зона В Бл. 17 Вх. А,Б

Община Сердика  

На 17.04.2018 г. /11:30 - 14:30 ч./ - София: Влах Камък

Община Слатина  

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 505-та/Слатина/, 510-та/Слатина/, 511-та/Слатина/, 515-та/Слатина/, 517-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 522-ра/Слатина/, 523-та/Слатина/, 524-та/Слатина/, 533-та/Слатина/, 584-та/Слатина/, Георги Спасов/Съби Дичев/, Слатина

На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Слатина Бл. 48 Вх. А,Б

На 18.04.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: 509-та/Слатина/, 540-та/Подуене/, 554-та/Слатина/, Бесарабия, Димитър Чинтулов/554/

На 18.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Погледец 22, Слатина Бл. 48 Вх. В

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Атанас Узунов, Велчо Атанасов, Георги Минчев/Дечо Стефанов, Георги Минчев/Дечо Стефанов, Иларион Драгостинов, Иларион Драгостинов, Кадемлия/Георги Дамянов Йот, Попова Шапка/Станка и Любен, Попова Шапка/Станка и Любен

На 19.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Велчо Атанасов №5

Община Средец  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Евлоги и Христо Георгиеви

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Любен Каравелов, Фритьоф Нансен

На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Проф. Никола Михайлов/Ален М

Община Триадица  

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Проф. Д-Р Димитър Атанасов

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 16.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ ХVіі-Общ, Кв. 19, УПИ-190кв 15, УПИV-016025 Кв. 1

Община Ботевград  

На 16.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 16.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Рашково: махала Белчово

На 16.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 16.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Трудовец: Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - С. Разлив

На 18.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: Пи №027070

На 18.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 18.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 18.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 18.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Радотина: местност Дръстила, Пи №055008

На 18.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 18.04.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Трудовец

На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, Ам Хемус Кв. Зелин, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, В. З. Зелин,Ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 19.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Ботевград: Курорт Зелин, Стубеля

На 21.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч./ - Правец: IV, Кв. 9, IV-6393, VI,Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII,Кв. 2,От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9,Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Живковска, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 21.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч./ - Разлив: махала Маргинска

На 21.04.2018 г. /09:15 - 12:45 ч./ - Гр. Правец

Община Годеч  

На 17.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Годеч: Александър Стамболийски, Васил Друмев, Васил Левски, Видлич, Додовица, Дружба, Мерудая, Незабравка, Република, Свобода, Софийско Шосе, Стефан Караджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Горна Малина  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Макоцево

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гайтанево: Vіі-155, Кв. 10, Центъра Населото

На 16.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: Двадесет и Първа, Двадесета, Осемнадесета, Пл. ІІ-45,Кв. 43, УПИ VIII-250, УПИ І-67 и УПИ ХІV-67 Кв. 38, Четиридесет и Втора, Четиридесета

На 19.04.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Горна Малина: 101, Блокове

На 19.04.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Макоцево: В. З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад. Район 232, Пи 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо, УПИ II-49, Кв. 3, УПИ ХII -176 Кв. 31

На 19.04.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Негушево: 068010, VІІІ-3 Кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв. 3, УПИ VІ-76, Кв. 11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ ІІ-16, Кв. 2, УПИ ХVІІІ-195, Кв. 18, УПИ ХіV-157, Кв. 18, УПИ-87

На 19.04.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Осоица: М. Мандрите-Катлъка

На 19.04.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Саранци: IХ-42,Кв. 7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв. 37

На 19.04.2018 г. /14:00 - 14:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Чеканчево: II-289, Кв. 32, VI-296 Кв. 25, П-Л Х-373, Кв. 35, П-Л ХVіі, Им. Пл. №317, Кв. 24, УПИ Хх-246,Кв. 11

На 19.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Макоцево: В. З. Овче Бърдо Имот №219, местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 385 Кад. Район 232, Пи 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо

На 20.04.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Горна Малина: 11-та*, Двадесет и Първа, Единадесета, Осемнадесета, УПИ III-Общ Кв. 14, УПИ IХ Кв 14, УПИ ХІ -Общ, Кв. 14, Шеста

На 20.04.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Чеканчево

Община Долна баня  

На 16.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Екзар Йосиф, Люляк, Момина Сълза, Райко Даскалов, Търговска, Цанко Церковски, Яне Сандански

Община Драгоман  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Василовци, Общ. Драгоман: УПИ VІІІ-149, Кв. 20

На 16.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Големо Малово: УПИ ХI-92,Кв. 15

Община Елин Пелин  

На 20.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин

На 16.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Караполци: V-39,Кв. 3, XI,Кв. 12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв. 1

Община Етрополе  

На 17.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Лъга

На 17.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Боженица: махала Ласковци

На 17.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх

На 17.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4

На 17.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110

На 17.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала Церица

На 17.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци

На 17.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Средни Рът: МахалаБечовското, МахалаГоляма Глава, МахалаДунавското, МахалаКойчовци, МахалаКондурите, МахалаКуваница, МахалаМончово Търне, МахалаСредни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби

На 17.04.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Средора, УПИ 225 Кв. 110

На 17.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски Дол, махала Бобища, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол

На 17.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Видраре: 157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі Кв. , Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото

На 17.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ Vііі, Малък Искър, Матю Воденичаров, махала Беляновец, махала Герановица, махала Камилче, махала Мечи Трън, махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин

На 17.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Етрополе: Равнището

На 17.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Лопян: 005034, В. З. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, махала Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

На 17.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Малки Искър

На 17.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Манаселска Река: махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете

На 17.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Осиковица: махала 57 Км Ам Хемус, махала Балинска, махала Баренска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Владовци, махала Войновци, махала Вълчиновци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Господарска, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манастира, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци, махала Чифлика, махала Ямата

На 17.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М. Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, Кв. 5

На 17.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

Община Златица  

На 18.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Златица: Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Гълъбец, Детелина, Дядо Пенчо, Златишко Поле, Извън Регулация, Кашана, Лулчо Гарчов, Момина Скала, Нено Гугов, П. Р. Славейков, Сава Чукалов, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Тодор Пеев, Филип Тотю

На 18.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Пирдоп: Хан Аспарух

На 19.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Златица: Генерал Гурко, Драва, Елин Пелин, Еп. Софроний Врачански, Иван Русеков, Киро Стоянов, Македония, Медет, Неделко Неделев, Пирин, Свети Св. Кирил и Методий, Софийско Шосе, Събко Милков, Хан Аспарух, Якуб Враня

Община Костенец  

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Долна Василица: махала Гергичка, махала Шуманска

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С. Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Инчовица, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св. Кирил и Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен

На 16.04.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Пи 1928 Част От УПИ V, Кв. 90, Търговска, Цариградско Шосе

Община Костинброд  

На 17.04.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Костинброд: Асен Златаров, Георги С. Раковски, Детелина, Кооперативен Пазар, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Пи 3675,Кв. 99а, Райна Княгиня, Славянска, УПИ III Кв. 100, УПИ XII Кв. 103, Филип Тотю, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

На 16.04.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Еделвайс, местност Бачийте, Момина Сълза, Обединена, УПИ-ХVII-1758, Шияковци УПИ 38978,38 Кв. 42

Община Пирдоп  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Пирдоп: Александър Груев, Александър Стамболийски, Георги Гергов, Димитър Савов, Калето, Оборище, Панагюрско Шосе, Славци, Христо Генчев, Христо Ясенов, Цар Освободител

На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Пирдоп: Васил Левски, Димитър Савов, Кв. 80, Косица, Коста Ганчев, Св. Св. Кирил и Методий, Тодор Каблешков, Христо Смирненски, Цар Освободител

На 18.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Златица: Извън Регулация, местност Медет, Почивен Дом Средна Гора

На 18.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Златица: Извън Регулация

На 20.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Пирдоп: Илчо Димов, Княз Александър Батенберг, Никола Пушкаров, Паскал, Пека и Карло Чоконяни, Сергей Румянцев, Симеон Сърданов, Славци, Тодор Влайков, Чавдар Войвода

Община Правец  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Осиковица: махала Чифлика;Правец: IV, Кв. 9, Васил Драгнев, Опълченска, Трети Март, Христо Ботев

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Чекотин

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци

Община Самоков  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л Іі, Пл. №160, Кв. 48, УПИ I-345, Кв. 18

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Ул. Здравец, Ул. Здравец, Христо Максимов, Явор

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 16.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ За периода 17-18.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /14:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самоков: Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина Тп Гсм, Любомир Чакалов, Македония, Преспа, Рилска Малина, Ястребец

На 19.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Самоков: Христо Максимов

Община Своге  

На 17.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Батулия: махала Кукура

На 18.04.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Зимевица

На 17.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Искрец: Акация, Васил Левски, Ливаге, махала Кулинци

На 19.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Искрец: Васил Левски, Здравец, Латинка, махала Чуй Петел, Меча Поляна, Санаториума, Христо Ботев, Чуй Петел, Ясен

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Петокладенци: Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Огоста, Пирин, Шипка

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петокладенци: Крум Христов, Осъм, Петко Блажев, Христо Генов

Община Искър  

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Луковит: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Рилски, Искър, Климент Охридски, Козлодуй, Мусала, Петлешков, Пирин, Радецки, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Кнежа  

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бреница, Общ. Кнежа: Дунав, Огоста, Опълченска, Пирин, Стоян Михайловски, Христо Ботев, Цар Калоян, Черно Море

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кнежа: Брацигово, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Димитър Бутански, Драва, Околчица, Перущица, Петко Д. Петков, Райна Княгиня

Община Левски  

На 16.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ На 17.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ На 17.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Аспарухово, Общ. Левски: Адалберт Антонов-малчика, Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Камчия, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Огоста, Осъм, Панайот Волов, Пирин, Родопи, Ропотамо, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янтра

На 16.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ На 17.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Левски, Общ. Левски

На 17.04.2018 г. /08:45 - 15:45 ч.; 08:45 - 09:15 ч./ - Летница, Общ. Летница: Александър Димитров

На 18.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Левски, Общ. Левски: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Асен Халачев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Веселина Геновска, Веслец, Витоша, Владимир Заимов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Геоги Парцалев, Гергана, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Княз Александър Батенберг, Княз Борис, Крум Попов, Лазар Станев, Локомотив, Максим Горки, Милин Камък, Неофит Бозвели, Оборище, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петрини, Пролет, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Ясна Поляна

На 18.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Левски, Общ. Левски: Александър Стамболийски, Индустриална

Община Никопол  

На 16.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

Община Плевен  

На 16.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 16.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 16.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Ангел Войвода, Генерал Столетов, Драгаш Войвода/Ал. Дими/, Индже Войвода/Хр. Кърпа/, Петко Войвода/8 Март/, Страхил Войвода/С. Едре/

На 16.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Асен Златаров, Генерал Ганецки, Гривица, К. Охридски/Карл Маркс/, Осогово, Републиканска, Рила/Ю. Гагарин/, Фридрих Енгелс, Христо Ботев

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коиловци: 000412, Борис Бардушев, Гео Милев, Ламби Кръстев, Панайот Волов, София, Средна Гора

На 16.04.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Плевен: Плевенска Епопея /Пърличев/, Христо Ботев

На 17.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: 999, Индже Войвода/Хр. Кърпа/, Мануш Войвода/Л. Вешков/, Райна Княгиня, Стоян Войвода/Партизан/, Страхил Войвода/С. Едре/

На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/, Данаил Попов /В. Ленин/, Даскал Димо, Софроний Врачански

На 18.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Ангел Войвода, Драгаш Войвода/Ал. Дими/, Страхил Войвода/С. Едре/

На 18.04.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Акд. Й. Трифонов, Десети Декември, Ем. Васкидович/Аврора/, К. Охридски/Карл Маркс/, Стоян Михайловски

На 19.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Антим Първи, Бузлуджа, Марагидик, Плевенска Епопея /Пърличев/, Пърличев, Стара Планина

На 19.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, местност Кайлъка

На 20.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Генерал Колев, Мара Денчева, Сан Стефано

На 20.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Плевен: Генерал Владимир Вазов, Гургулят, Емил Димитров/Марица/, Мур/Болшевик/, Странджа, Цар Иван Шишман

Община Пордим  

На 16.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Реселец: Баба Тонка, Белилото, Бор, Иван Христов, Каймаков, Латинка, Победа, Ръчене, Теменуга, Тодор Попов, Челник

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Реселец: Балканска, Голеж, Д Дачев, Девети Май, Дружба, Иван Христов, Милиндол, Младост, Опанец, Ръчене, Стефан Бацов

На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Садовец: Ал. Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Бачо Киро, Беласица, Бор, Брест, Врабче, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гъмза, Демокрация, Драва, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Камчия, Каравелов, Карпати, Кокиче, Кремениш, Лале, Леска, Македонска, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, П. К. Яворов, Паисий, Пеевска, Пирин, Плевен, Пробива, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руски, Св. Св. Кирил и Методий, Светулка, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Усойна, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Церака, Черно Море, Чукара, Ю. А. Гагарин, Яйчарски Баир

На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Гарван Дол

На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Койнаре: Мило Нанов, Н Вапцаров

На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ракита, Общ. Червен Бряг

На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Садовец: 634, I-ри Стопански Двор, Ал. Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П. К. Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св. Св. Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю. А. Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1

На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Староселци

На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Телиш: Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х. Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов

На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Реселец: Б Клен, Босилек, Г Поляна, Гробарска, Д Дачев, Дзс Комуна, Здравец, Иван Христов, Искър, Люляк, Могилата, Опанец, П Димитров, Пробуда, Свобода, Церовица

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Душинци;

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Непразненци;

На 18.04.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ - Банище; Бегуновци; Беренде, Общ. Земен; Брезник: МТП Ръждавец; Брезнишки Извор; Велиново; Габровдол; Гигинци: УПИ ХІV-219, Кв. 22; Горна Секирна: местност Валога; Долна Секирна: МТП Д. Секирна ; Ерул; Кошарево; Милкьовци; Режанци; Садовик; Станьовци;

На 18.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Долна Секирна;

Община Ковачевци  

На 16.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Егълница

На 16.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица

Община Перник  

На 16.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Асенова Крепост, Вардар, Граховска, Кракра, Отец Паисий, Росица, Тунджа

На 16.04.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ - Перник: Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бела Вода, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Голо Бърдо, Горицвет, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Иван Асен Втори, Калкас, Кап. Петко Войвода, Караманица, Кариери, Китка, Кладенец, Колуница, Кристал, Кристал Блокове, Куциян, Луда Яна, Люлин, Люлякова, Майска Роза, Манастирски Път, МахалаРакьовец, местност Шевърляк, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Отдих, Палма, Победа, Резервоара, Ропотамо, Рудничар, Съзлийка, Тополница, Шамък

На 16.04.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Перник: Архитект Йордан Пешев, Арчар, Бели Кладенци, Бистрица, Будиславец, Бързия, Васил Левски, Вит, Въча, Джерман, Захари Зограф, Златна Панега, Калкас, Караманица, Кариери, Кладенец, Колуница, Куциян, Луда Яна, МахалаРакьовец, Металик, Мир, Младост, Нов Живот, Осъм, Победа, Резервоара, Ропотамо, Тополница

На 16.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Перник: Арчар, Бистрица, Будиславец, Бързия, Вит, Въча, Захари Зограф, Калкас, Кладенец, Колуница, Луда Яна, Мир, Осъм, Ропотамо, Тополница

На 17.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Перник: Арда, Вардар, Върбица, Искър, Кракра, Струма

На 17.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Ярджиловци: Ален Мак, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Никола Вапцаров, Оборище, Осоица, Стара Планина, Струма

На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Барбеш, Боровец, Вършец, Голо Бърдо, МахалаРулева, Рила, Родопи, Рулева, Сините Вълни, Христо Ботев

На 18.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Перник: Вардар, Искър, Кракра

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бистрица, Вардар, Ерма, Иван Вазов, Каражинец, МахалаКашова, местност Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Ропотамо, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

Община Радомир  

На 16.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./ На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Драгичево: Магистрала

На 16.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./ На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Извор, Общ. Радомир: махала Канджулица

На 16.04.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./ На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Радомир: Върба

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Бойчиновци  

На 17.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Владимирово, Общ. Бойчиновци: 125280, 922041, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна;

На 17.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Портитовци: XVII, Кв. 1, Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шестнадесет;

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста; Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев; Владимирово, Общ. Бойчиновци: 1 Кв. 56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, Извън Регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ VI, Кв. 6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна; Градешница; Громшин: 13, Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вели Манчов, Генерал Колев, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Бърдарски, Кирил и Методи, Коста Велков, Кубадин, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Маданска, Маршал Толбухин, местност Край Огоста, Никит Иванов, Одрин, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сливница, Ставри Георгиев, Ставри Крумов, Стефан Караджа, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Янка Кирилова; Кобиляк: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методи, местност Езерото, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски; Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин; Лехчево: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Добруджа, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън Регулацията, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент Охридски, Колхозна, Крайселска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Дринов, местност Маданска Бара, Надежда, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, Пи 000105, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин; Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

На 21.04.2018 г. /08:15 - 17:00 ч./ - Мадан, Общ. Бойчиновци;

На 21.04.2018 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ - Безденица: Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Йосин Връх, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица; Вирове: 647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, път № 81 При Разклона на С. Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка; Владимирово, Общ. Бойчиновци: 921164, Извън Регулацията; Габровница, Общ. Монтана: 231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет и Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, Извън Регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, местност Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки; Долно Церовене: Извън Регулацията; Мадан, Общ. Бойчиновци: 000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методи, Ленинградска, Люлин, местност Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин; Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, местност Извора, местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;

Община Вълчедръм  

На 17.04.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска

На 17.04.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Септемврийци, Общ. Вълчедръм: Балканска(Т. Костов), Васил Левски, Дунав, Егея, Златия(Катюша), Климент Охридски(Г. Кирков, Морава(Д. Благоев), Мътница, Общинска, Опълченска(С. Трънски), Паисий(Ц. Драгойчева), Самуил(Московска), Свобода(Г. Димитров), Тито

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:10 ч./ - Комощица: 006015, М. Фондовете , Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, местност Стопански Двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:10 ч./ - Расово: Извън Регулацията

На 18.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 09:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ - Дългоделци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Баба Тонка, Бачо Киро, Бдинска, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Волов, Възраждане, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети Май, Девети Септември, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Замфир Попов, Извън Селото, Кирил и Методи, Лика Рачин, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Мерата, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Пролет, Първи Май, Райко Даскалов, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Торловица, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

Община Лом  

За периода 16-20.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември;

На 16.04.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ - Замфир: Битоля, Буда-Пеща, Волга, Върха, Жданов, Замфир Хаджийски, Камчия, Люлин, Ниш, Скопие, Солун, Софроний, Стражица, Хан Кубрат, Цеко Воевода, Червено Знаме, Яне Сандански;

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Лом: Втора, местност Тамиите, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;Орсоя: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;Сливата: Васил Коларов, Видинско Шосе, Горска, Гробарска, Димитър Благоев, Дунав, Изворна, Кирил и Методи, Козарник, Кокиче, Кошута, Лавицата, Лозарска, Неофит Рилски, Пъстрина, Совата, Томова, Трети Март, Юрий Гагарин;

На 17.04.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Добри Дол, Общ. Лом: Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

На 20.04.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Лом: Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа;

На 20.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Алмус, Артанес, Варош(Димитър Маринов), Д-Р Андрейчев, Дунавска(Д Благоев), Климент Охридски, Крали Марко, Кръстьо Пишурката, Лозенград, Луй Айер, Охрид, Панайот Хитов, Скопие, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман;

Община Медковец  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Медковец: Александър Батемберг, Велес, Георги Димитров, Дойран, Иван Кулин, Искър, Кирил Рацов, Митко Пашата, Никола Конов, Панайот Волов, Патриарх Евтими, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Бакалов, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и Батенберг

На 18.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Пишурка: Васил Левски, Георги Бенковски, Кирил и Методи, Никола Йонков Вапцаров, Поп Андрей, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин

Община Монтана  

За периода 16-17.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 22-ри Септември, Ангел Кънчев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Арнолди, Георги Бенковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Стамен Илиев, Жеравица, Жеравица, Мария Димова(Б. Стоилов), Младост, Младост, Никола Сапунджиев(П. Сред), Плиска, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Христо Ботев

За периода 16-20.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Монтана: 22-ри Септември, 48489. 25. 738, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В. Коларов), Екзарх Йосиф, Извън Регулацията, Иларион Драгостинов(В. М. ), Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Монтана, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П. Сред), Никола Трендафилов-Колич, Опълченска, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петър Берон, Петър Парчевич, Плиска, Поп Харитон(Д. Вълков), Райна Княгиня, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Семчин Дол, Славейков, Славчо Красински(Н. Куката, Сливница, Стефан Савов(М. Пенов), Стоян Марков(Г. Бонков), Стоян Марков(Г. Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т. Тр. , Шести Септември, Шипка, Шипка, Юрий Венелин

На 17.04.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Извън Регулацията, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 16:25 - 16:30 ч./ - Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Видлица: Извън Регулация

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Кокиче, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Чипровци  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Белимел: 000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв. 20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 16.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

На 16.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ - Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, Пи 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв. 17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста; Горна Лука: Иван Бобанов; Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Митровци: Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Чипровци: Извън Регулацията

Община Якимово  

На 18.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Дългоделци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Волов, Гаврил Генов, Георги Горанов, Георги Димитров, Гурко, Дамян Найденов, Евгени Дамянов, Лилия Карастоянова, Раковска, Румянцев, Торловица, Христо Ботев

На 16.04.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Дългоделци: Бенковска, Възраждане, Гаврил Генов, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети Май, Девети Септември, Евгени Дамянов, Извън Селото, Лиляна Димитрова, Пролет, Първи Май, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Ловеч  

На 17.04.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Ловеч: България, Васил Йонков-Гложенеца, Патриарх Евтимий, Търговска;

На 18.04.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Ловеч: Акад. Анастас Иширков, България, Свети Свети Кирил и Методи;

На 18.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Ловеч: Васил Левски, Тодор Кирков;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка; Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра; Ловеч: 43952. 533. 118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, местност Бабаковец, местност Кючука, местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп. Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра; Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май; Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга;

На 20.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Абланица, Общ. Ловеч: 00028л500л320, Буковец, Делиорман, Зелен Здравец, Любен Каравелов, Петко Ил. Цонев, Христо Ботев;

На 20.04.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Ловеч: Безименна, Васил Левски, Ген. Гембицки, Ген. Гурко, Доктор Васил Каракановски, Мадара, Марин Поплуканов, Мостова, Тодор Кирков, Хисарска, Христо Иванов-Големия;

Община Тетевен  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 09:45 ч./ На 20.04.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Асен, Общ. Тетевен; Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І Кв. 1, Цачо Ненов; Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов;

На 16.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Тетевен: Люляк, местност Пладнището, Пладнището

На 16.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Градежница: Асен Стипцов, Иван Вазов, Косовец, Люляк, Сава Младенов, Синчец, Хан Аспарух

На 16.04.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Йонков, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Люляк, Малина, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Петко Найденов, Синчец, Теменуга

На 16.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Градежница: Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 16.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Тетевен: Вит

На 17.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Заводна, Лъга, Любен Каравелов, Филип Тотьо, Царичина

На 17.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Тетевен: Асен и Петър, Вит, Девети Май, Люлин, Полатен, Явор, Янко Сакъзов

На 17.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Черни Вит

На 18.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Тетевен: 72343 500 5090, 72343. 30. 105, 72343. 30. 197, 72343. 30. 87, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баньо Маринов, Гечовото, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Здравец, Калена Плоча, махала Гечовото, Тодор Михайлов, Трескавец

На 18.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 18.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 19.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Павлов Дол, Старчов Дол, Христо Ботев

Община Троян  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Белиш: МахалаМаргатина, МахалаМарковска, МахалаМинковска, МахалаПанамска, Микренска, Стара Планина

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник: Клиновци, МахалаРеката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Драшкова Поляна: Драшковска, Липова Могила, Липовска, местност Балинцова, местност Липова Могила, местност Цветански, Христо Ботев

На 18.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 18.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Иван Павлов, Ливадата, Младост, Стара Планина, Христо Ботев

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Патрешко: местност Далешка, местност Еренско, местност Златешка, местност Минева Къща, местност Предела, местност Спасовска

На 16.04.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Димитър Икономов-Димитрика, Кв. Ливадето, Ливадето, МахалаДудевска, МахалаМиревска, МахалаСеновоза

На 17.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, Ливадето, МахалаДудевска, МахалаМиревска, МахалаСеновоза

На 20.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Попишка, Нейчо Войвода

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: МахалаДрянска, МахалаРайковска

На 16.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска

Община Угърчин  

На 18.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ ІІ-346, Чепля

На 19.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 20.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Лесидрен: махала Панковски Колиби

На 20.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, МахалаСъевска

Община Ябланица  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Васил Левски, Драгойца, Изток, Латинка, Мизия, Младост, Ратица;

На 16.04.2018 г. /09:20 - 09:45 ч./ На 20.04.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка; Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, МахалаБоаза, МахалаНачови Воденици, МахалаСолун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин; Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон; Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, МахалаВодна, МахалаДжебин Трап, МахалаКъдря, МахалаРавнището, МахалаРъбя, местност Три Могили, местност Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин; Гложене, Общ. Тетевен: 101001; Голяма Желязна: Дачо Михайлов; Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, МахалаЛъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин; Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море; Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот; Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, МахалаБайовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка; Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, МахалаСъевска, МахалаШумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка;

На 16.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 089104, Ангел Кънчев, местност Братевец, местност Шумака, местност Шумнене, Мико Петков, Рила;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев;

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Ловеч  

На 17.04.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ - Ловеч: България, Васил Йонков-Гложенеца, Патриарх Евтимий, Търговска;

На 18.04.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Ловеч: Акад. Анастас Иширков, България, Свети Свети Кирил и Методий;

На 18.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Ловеч: Васил Левски, Тодор Кирков;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка; Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра; Ловеч: 43952. 533. 118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, местност Бабаковец, местност Кючука, местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп. Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра; Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май; Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга;

На 20.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Абланица, Общ. Ловеч: 00028л500л320, Буковец, Делиорман, Зелен Здравец, Любен Каравелов, Петко Ил. Цонев, Христо Ботев;

На 20.04.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Ловеч: Безименна, Васил Левски, Ген. Гембицки, Ген. Гурко, Доктор Васил Каракановски, Мадара, Марин Поплуканов, Мостова, Тодор Кирков, Хисарска, Христо Иванов-Големия;

Община Тетевен  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 09:45 ч./ На 20.04.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ - Асен, Общ. Тетевен;Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І Кв. 1, Цачо Ненов;Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов;

На 16.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Тетевен: Люляк, местност Пладнището, Пладнището

На 16.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Градежница: Асен Стипцов, Иван Вазов, Косовец, Люляк, Сава Младенов, Синчец, Хан Аспарух

На 16.04.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Йонков, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Люляк, Малина, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Петко Найденов, Синчец, Теменуга

На 16.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Градежница: Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 16.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Тетевен: Вит

На 17.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Заводна, Лъга, Любен Каравелов, Филип Тотьо, Царичина

На 17.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Тетевен: Асен и Петър, Вит, Девети Май, Люлин, Полатен, Явор, Янко Сакъзов

На 17.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Черни Вит

На 18.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Тетевен: 72343 500 5090, 72343. 30. 105, 72343. 30. 197, 72343. 30. 87, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баньо Маринов, Гечовото, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Здравец, Калена Плоча, махала Гечовото, Тодор Михайлов, Трескавец

На 18.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 18.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 19.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Павлов Дол, Старчов Дол, Христо Ботев

Община Троян  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Белиш: МахалаМаргатина, МахалаМарковска, МахалаМинковска, МахалаПанамска, Микренска, Стара Планина

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник: Клиновци, МахалаРеката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Драшкова Поляна: Драшковска, Липова Могила, Липовска, местност Балинцова, местност Липова Могила, местност Цветански, Христо Ботев

На 18.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 18.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Иван Павлов, Ливадата, Младост, Стара Планина, Христо Ботев

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Патрешко: местност Далешка, местност Еренско, местност Златешка, местност Минева Къща, местност Предела, местност Спасовска

На 16.04.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Димитър Икономов-Димитрика, Кв. Ливадето, Ливадето, МахалаДудевска, МахалаМиревска, МахалаСеновоза

На 17.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, Ливадето, МахалаДудевска, МахалаМиревска, МахалаСеновоза

На 20.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Попишка, Нейчо Войвода

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: МахалаДрянска, МахалаРайковска

На 16.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Черни Осъм: Амбарица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска

Община Угърчин  

На 18.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ ІІ-346, Чепля

На 19.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 20.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Лесидрен: махала Панковски Колиби

На 20.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, МахалаСъевска

Община Ябланица  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Васил Левски, Драгойца, Изток, Латинка, Мизия, Младост, Ратица;

На 16.04.2018 г. /09:20 - 09:45 ч./ На 20.04.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка; Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, МахалаБоаза, МахалаНачови Воденици, МахалаСолун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин; Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон; Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, МахалаВодна, МахалаДжебин Трап, МахалаКъдря, МахалаРавнището, МахалаРъбя, местност Три Могили, местност Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин; Гложене, Общ. Тетевен: 101001; Голяма Желязна: Дачо Михайлов; Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, МахалаЛъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин; Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море; Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот; Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, МахалаБайовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка; Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, МахалаСъевска, Махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ ІІ-346, Чепля, Шойка;

На 16.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 089104, Ангел Кънчев, местност Братевец, местност Шумака, местност Шумнене, Мико Петков, Рила;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев;

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Каменик;

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Големо Село;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобов Дол: 04501. 000. 059, Георги Димитров, Димитър Благоев;

На 19.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Баланово: Стопански Двор, ХІІІ - 329, Кв. 16; Блато: махала Хановете, местност Турските Ниви; Големо Село: VI,Кв. 10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв. 3; Голям Върбовник: 011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ ІІІ 247, Кв. 25; Долистово: I-89,Кв. 25, ХII-257,Кв. 19; Локвата; Мали Върбовник: УПИ - 1-9; Мало Село: IV-17,Кв. 3, Станке Димитров, УПИ VІ-3,Кв. 1; Мламолово: 371, VI-618,Кв. 19, VII-389,Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра; Мърводол; Палатово: 083002; Паничарево: УПИ-VІ-102,Кв. 16; Пастух: местност Падина; Циклово; Шатрово: 067016, VІ-255, Кв. 27;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобов Дол: Бобов Дол;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бабино; Бабинска Река: Іх-59; Голема Фуча; Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв. 23, УПИ ІХ-252; Коркина: Коркина, Х-21,Кв. 2; Мала Фуча: 44; Новоселяне;

На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бобов Дол: Александър Костадинов, Александър Стамболийски, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Имот №390, Кв. 75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв. 39, Пи 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Свети Спас, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор;

Община Бобошево  

На 17.04.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв. 11, ХII,Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно Пи №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов Рид; Вуково: 087040, 12351. 153. 0030; Грамаде, Общ. Дупница: Іх - 136, Кв. 18; Доброво: Vі-293, Кв. 20; Дупница: местност Мело; Каменик; Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис; Смочево: 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VІІІ-361,Кв. 15, Христо Ботев; Сопово;

На 17.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Бобошево: Жп Гара;

Община Дупница  

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бобов Дол: Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, СтубелоДелян, Общ. Дупница: Хіх-164,Кв. 12, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13 Дяково Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дупница: 68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ ІІІ-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХіV

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кременик: XXII-98,Кв. 10

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Мламолово: IX-25,Кв. 9, IХ-179,Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пиперево: 56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХХVIII,Кв. 39

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 28. 351, Ана Малашевска, Елисавета Багряна, Крайречна, местност Бунищерица, местност Сух Андък, Поп Харитон, Прогона, Пролет, Свети Иван Рилски, Фани Попова Мутафова, Яворов

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Джерман: местност Пульова Воденица

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дупница: местност Пульова Воденица, Разметаница

На 19.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Джерман: 207635051294

На 19.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Дупница: 68789. 173. 5, №1624, Алеко, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Васил Левски, Индустриална, Комитска, М. Гурдево, местност Балановски Рид, местност Гурдево, местност Караболюка, местност Разсадника, Никола Малашевски, Патрики Сандев, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Скакавица, Труд, Хан Кубрат

На 19.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Пиперево: МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Гюргево

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, местност Барактарица, местност Драгоина Могила, местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, местност Бончук, местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, местност Могилите, местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

Община Кочериново  

На 18.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Боровец: II-259,Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14

На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Боровец: УПИ-І

На 16.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бураново: 007004, 023014, 025033, Селището, ХIII-483,Кв. 50

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бураново: 267

На 17.04.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Стоб: VII 640, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Дунав, Здравец, Иван Лапев, Иглика, Кокиче, Комсомолска, Крали Марко, Лале, Лоза, местност Драките, Мир, Плиска, Ропотамо, Стобски Пирамиди, Струма, Три Могили, УПИ-Хі-72,Кв. 60

На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Стоб: Ален Мак, Асен Златаров, Божана и Васил Котеви, Бор, Георги Бачков, Доктор Петър Берон, Здравец, Зорница, Иван Лапев, Иречек, Кокиче, Крайречна, Крали Марко, Лале, Марек, местност Драките, Младост, Никола Вапцаров, Партизанска, Свобода, Сибирска, Стобски Пирамиди, Три Могили

Община Кюстендил  

На 20.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим. Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сажденик: махала Златанска;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Илия;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: МахалаАгушка, МахалаДамянска, МахалаКапралска, МахалаКовачевска, МахалаНоваковска, МахалаРизовци, МахалаСмиленска;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ - Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ За периода 17-18.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търсино;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Неделкова Гращица;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън Регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар; Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала , махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето; Друмохар: махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките; Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска; Згурово; Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска; Кадровица: махала Постолска, махала Станкова; Лелинци: Васил Левски, махала Горна; Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци; Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка; Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска; Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;

На 17.04.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;

На 17.04.2018 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 18.04.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Бобешино; Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил; Горна Брестница; Горно Уйно; Грамаждано: местност Гола Велика; Гурбановци; Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно Село: М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци; Долно Уйно: махала Олтоманци; Жиленци: Везенска Махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев; Ивановци, Общ. Кюстендил; Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Коприва; Кутугерци; Кършалево; Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе; Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец; Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река; Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска; Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка; Церовица: махала Бело Камене; Чудинци;

На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;

На 19.04.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Слокощица: махала Рошковци;

На 19.04.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата;

На 20.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ - Берсин; Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев; Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин; Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка; Долна Козница: 22112. 500. 2; Друмохар: махала Брашненица; Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка; Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия; Кюстендил: местност Николичевски Път; Лиляч: местност Войника; Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв. 22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски; Плешивец: Дванадесета; Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин; Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март; Четирци: М. Топилата, махала Ямен;

На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Багренци: Григор Чергов, Димитър Каляшки, Емил Шекерджийски, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов, Митко Палаузов, Осогово, Румена Войвода, Стефан Караджа, Тодор Каблешков;

На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 20.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Слокощица: 247, Александър Димитров, Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Искър, Калоян, Кирил и Методий, Кокиче, Кубрат, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, махала Селото, местност Галеница, местност Змиярника, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Мусала, Никола Въжаров, Опълченска, Орлица, Осоговска, Пробуда, Пролет, Пролет, Пролетарска, Радецки, Руен, Синчец, Спортист, Стефан Караджа, Стоян Лудев, Теменужка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;

Община Рила  

На 17.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Рила: Аверки Попстоянов, Бузлуджа, Васил Демиревски, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Методи Македонски, Начо Величков, Неофит Бозвели, Петко Войвода, Петко Д. Петков, Първи Май, Рилска Долина, Света Петка, Спортела, Спротива, Трети Гвардейски Полк, УПИ Іі-1506,Кв. 111, Хан Крум, Христо Смирненски, Цар Асен и Петър, Цар Иван Асен II, Юри Гагарин

Община Сапарева баня  

На 18.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, местност Грабежо , местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Ресилово: Александър Стамболийски, Асаница, Волов, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иглика, Индже Войвода, Калоян, Липа, Омуртаг, Павлеви Ливади, Синчец, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар Войвода

На 17.04.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Ресилово: Акация, Любен Каравелов, Община Сапарева Баня, Павлеви Ливади, Хан Крум, Шумата

На 18.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VІІ-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 18.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Самораново: 65245,6,153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 18.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 186, 65365. 602. 602, I,Кв. 74, III, Кв. 125, LXXVІ,Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, LXXXIV-2797,Кв. 74, ІІІ-3071,Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи Lxxxііі; Кв. 74, Пи №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365. 601. 84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 18.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 210. 111, Бачо Киро, Болярица, Буйов Рид, Васил Априлов, Васил Левски, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Германея, Джерман, Джуганица, Дъга, Иван Вазов, Кокиче, Крайречна, Ловна, местност Зелени Преслап, Паничище, Пи - 1351, Пи №65365. 210. 111 М. Юрта, Раковски, Св. Варвара, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Слога, Стопански Двор, Тракия, Трети Март, Христо Смирненски, Явор

На 18.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Паничище: 300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, II, II,Кв. 8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв. 10

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 16.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Банско: 24-ти Май, Ангел Балев, България, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Дунав, Марко Теодорович, Св. Климент Охридски, Тодор Александров, Тома Вишанов, Цар Симеон

На 16.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Банско: 5-ти Октомври, Ангел Балев, България, Бяло Море, Велян Огнев, Възраждане, Ген. Стилян Ковачев, Любен Каравелов, Места, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Опълченска, Охрид, Победа, Стефан Караджа, Тома Вишанов, Търново, Христо Ботев, Христо Матов, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 16.04.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Банско: местност Асаница, Солун, Страгите

На 16.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Банско: Братя Миладинови, Ген. Стилян Ковачев, Георги Бенковски, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Никола Вапцаров, Ст. Л. Костов, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Тодорин Връх, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон

На 17.04.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ - Банско: Явор

На 17.04.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Банско: Грамадето, местност Грамадето, Найден Геров

Община Благоевград  

На 16.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Падеш: Будишка

На 16.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Рилци: 000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, Пи 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв. 6, УПИ ХIII-261, Кв. 11, УПИ-ІІІ-63, ХIх-33, Кв. 7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 18.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 18.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Габрово, Общ. Благоевград: 14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 18.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Железница, Общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска

На 18.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, Пи №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 18.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Мощанец: XVI-122,123, Кв. 14, Извън Регулация, махала Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, Кв. 6

На 18.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Обнова: Ив. Вазов

На 18.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Падеш: Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ II-207,Кв. 13, УПИ V-74, Кв. 5

На 18.04.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ-9-369,Кв. 17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 09:50 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ - Дебочица

На 20.04.2018 г. /14:45 - 15:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Попов, Грамада, местност Герено, местност Горски Разсадник, Промишлена, Промишлена Зона, Тодор Александров

На 20.04.2018 г. /14:45 - 15:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Покровник: Покровнишко Шосе

На 20.04.2018 г. /14:45 - 16:30 ч./ - Благоевград: Промишлена Зона

Община Гоце Делчев  

На 18.04.2018 г. /11:45 - 14:00 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март; Вълкосел: Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Михаил Антонов, Нерезе, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Първи Май, Рила, Светиката, Свобода, Стопански Двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар, Шипка; Годешево: 509, Арсо Пандурски, Беласица, Бистрица, Бяло Море, Вардар, Гранит, Граничарска, Драма, Кв. 16 Парцел 496, Кокиче, Македония, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Одрин, Орела, Осми Март, Пирин, Предела, Рила, Родопи, Розова Долина, Средна Гора, Стара Планина, УПИ-І, Кв. 16, М. Стоп. Двор; Долен, Общ. Сатовча: 1, М. Банян Пи-073034; Долно Дряново: 000181, местност Реката; Жижево: 273; Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста; Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, Неуточнен Адрес; Сатовча: II-920,Кв. 74 По Плана на С. Сатовча, І, Кв. 77, Ал. Стамболийски, Атанас Харизанов, Бистрица, Букет, Васил Даракчиев, Васил Левски, Вела Пеева, Възход, Г. С. Раковски, Георги Мутафчиев, Георги Шомов, Девети Септември, Детелина, Драгийца, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Коца и Георги Сачеви, Лазар Карабожиков, Лале, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Майор Топалов, Малчика, местност Батала, местност Стайков Дол, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Неуточнен Адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Отец Паисий, Петдесета, Пи-030054 М. Дренов Дол, Площада, Полени, Родопи, Свилен Русев, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Червеноармейска, Четирдесет и Девета, Четирдесет и Осма, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин; Слащен: Божур, Вергил Ваклинов, Габер, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, М. Развана, Места, местност Папалев Дол, Неуточнен Адрес, Освобождение, Панайот Волов, Пейо Яворов, Република, Римски Мостове, Родина, Родопи, Свобода, Стадиона, Стопански Двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чичова Бърчина, Шипка; Туховища: 382; Фъргово: 189;

На 18.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Абланица, Общ. . Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, Пи -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин; Блатска: 030023, местност Бозукдермен; Боголин: 253; Гоце Делчев: Драма, местност Мочура; Гърмен: местност Маноле; Долно Дряново; Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета; Крибул: 262; Крушево, Общ. Гърмен: VІ-138, Кв. 10, ІХ-108; Теплен; Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв2;

На 20.04.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бело Море, Васил Левски, Гео Милев, Георги С. Раковски, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Спас Белухов-Пането, Стопански Двор, Татарка, Туфча, Ушите, Хан Аспарух, Христо Ботев;

На 20.04.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Климент Охридски, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Парка - УПИ-V, Кв. 30, Пирин, Рила, Родопи, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шипка;

На 20.04.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Лъжница: Ал. Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода;

Община Гърмен  

На 19.04.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Рибново: Ііі-966, Кв. 56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета

На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Рибново: Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, М. Бърдо, местност Бърдо, Неуточнен Адрес, Осма, Първа, Седма, Тринадесета, Четиринадесета

Община Петрич  

На 16.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Полковник Дрангов, Поп Богомил, Серска, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Червена Скала

На 16.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Чучулигово: Капсиди

На 16.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Долно Спанчево: местност Реката

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р. Славейков

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Марино Поле, Общ. Петрич: Извън Регулация, местност Вадата

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Монтана: Хан Кубрат

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Зиче, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИ ІІІ-131,Кв. 7, Хр. Ботев

На 16.04.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Старчево

На 16.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Генерал Тодоров

На 17.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, УПИ IX Кв. 39, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Самуил

На 18.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Бяло Море, Даме Груев, Кавала, Кочо Мавродиев, Круша, Полковник Дрангов, Родопи, Св. Св. Кирил и Методи, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Струмешница, Тракия

На 18.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Беласица

На 18.04.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Атон, Бежанка, Беласица, Бяло Море, Варна, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Даме Груев, Деде Агач, Ел-Тепе, Здравец, Зографски Манастир, Изгрев, Изток, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Кавала, Калина, Кестен, Княз Александър Батемберг, Кочо Мавродиев, Круша, местност Козлек, Михо Попов, Одрин, Осогово, Отец Паисий, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Просвета, Рила, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Света София, Свети Георги, Стефан Караджа, Стою Хаджиев, Струмешница, Тетово, Тракия, УПИ І,Кв177 А, УПИ ІІ, Кв. 245, Цар Борис III, Чаталджа, Явор

На 19.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Самуилова Крепост, Цар Борис III

На 19.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Д-Р Асен Златаров, Капитан Никола Парапанов, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III, Цар Борис III

На 19.04.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски, Гр. Петрич, УПИ II, Кв. 53, Д-Р Асен Златаров, Капитан Никола Парапанов, Папульо, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Славянска, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 19.04.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III

На 20.04.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Атон, Варна, Генерал Гурко, Зографски Манастир, местност Козлек, Одрин, Охрид, Плевен, Полковник Дрангов, Свети Георги, Стою Хаджиев, УПИ ІІ, Кв. 245, Цар Борис III

Община Разлог  

На 18.04.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ - Разлог: Гоце Делчев

Община Сандански  

На 16.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 17.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Ангел Ташков, Арда, Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Васил Левски, Вихрен, Георги Казепов, Гоце Делчев, Грамос, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димо Хаджидимов, Емануил Воскидович, Иларион Макариополски, Илинден, Индже Войвода, Княз Борис I, Кочо Чистименски, Македония, Одрин, Отец Паисий, Охридска, Пазара, Пейо К. Яворов, Пелистер, Пере Тошев, Петър Сарафов, Пирин, Първи Май, Роженски Манастир, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Славчо Ковачев, Солунска, Спас Харизанов, Стефан Карчев, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Паница, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Яне Сандански

На 16.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Влахи: Вилна Зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИ Іі, Кв. 4 - В. З. Въбите

На 16.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, местност Боровец, местност Врабча, местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 16.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница

На 16.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, местност Валога, местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора

На 16.04.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ На 19.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, местност Калинките, местност Соколовец, местност Ушите, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода

На 16.04.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Казепов, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Княз Борис I, Отец Паисий, Петър Сарафов, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Свобода, Солунска, Спас Харизанов

На 16.04.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново

На 17.04.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 18.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Вихрен;Поленица: местност Резиденция;Сандански: Асен Хадживасилев, Атанас Давидов, Бачо Киро, Васил Кънчев, Вихрен, Димитър Икономов, Иван Вазов, Иван Рилски, Крушево, местност Друма, местност Калинките, местност Летище, местност Ушите, местност Четвърти Километър, местност Чинар Куши, Мозговица, Надежда, Никола Вапцаров, Отец Ангел Столинчев, Перущица, Пирин, Полковник Дрангов, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Долния Гатер, Р-Н Пътя на Хидрострой, Р-Н Ушите, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Синчец, Смилово, Стефан Веркович, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Шипка;

На 17.04.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Вихрен, Грамос, Димо Хаджидимов, Иларион Макариополски, Индже Войвода, Пирин, Роженски Манастир, Свети Врач, Свобода, Солунска, Тодор Паница, Цар Самуил;

На 19.04.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Охридска, Свобода, Славчо Ковачев, Яне Сандански;

На 20.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Сандански: V,Промишлена Зона, местност Хано, Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Беласица, Берово, Георги Казепов, Георги С Раковски, Горно Броди, Даме Груев, Даскал Козарев, Димитър Талев, Еделвайс, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илинден, Кочо Чистименски, Никола Карев, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Струга, Тевното Езеро, Ушите, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина, Юрий Гагарин;

На 20.04.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов, Беласица, Димитър Попгеоргиев, местност Ушите, Опълченска, Пирин, Пресиян, път І-1, Р-Н Главен път Е-79, Р-Н Ушите, Свобода, Спартак, Чудомир Кантарджиев;

На 20.04.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Сандански: Димитър Талев, Иван Вазов, Пирин, Свобода, Тевното Езеро, Чудомир Кантарджиев, Юрий Гагарин;

Община Сатовча  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

На 16.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Симитли  

На 16.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 18.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 19.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 20.04.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Симитли: Беласица, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, махала Чубан Дере, Октомврийска, Пейо К Яворов, Плиска, Рила, Родопи, Свобода, Симитли, Трети Март, УПИ-Ііі-1466 Кв. 51, Шипка

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Симитли: Георги Димитров, Герена, М. Дрънкалица, М. Ливадите, Рила, Симитли

Община Струмяни  

На 17.04.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ - Микрево: 81, Берово, Василево, Иван Вазов, Орфей, Спартак, Стефан Караджа, Трети Март

Община Хаджидимово  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 18.04.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Копривлен: Александър Стаболийски, Драма, Кирил и Методи, Стопански Двор

На 18.04.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Гайтаниново

Община Якоруда  

На 17.04.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Аврамово

На 17.04.2018 г. /08:45 - 14:30 ч./ - Черна Места

На 17.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Якоруда: Айдаре, Белмекен, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Девета, Иван Попкостов, Кирил и Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат. Хаджиянч, Пелистър, Петко Р. Славейков, Седма, Стоян Табаков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Враца  

На 18.04.2018 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вратца: Оц Младост

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Враца: 28-Ми Октомври, Авлига, Безименна, Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, Илинден, местност Вратцата-Лудо Езеро, местност Рудник Плакалница, Младост, Никола Вапцаров, Скакля

На 16.04.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Згориград: местност Гарванец

На 16.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Враца: Алеко Константинов, Вилна Зона Врачански Балкан, Христо Ботев

На 16.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Згориград: 005073 С Екатте 30606, М. Църквище, Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, Извън Регулацията, Йордан Лютибродски, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, местност Басейна, местност Гарванец, местност Кошара, местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Елин Пелин, Капитан Кръстьо, Княз Борис I, Съединение, Цар Асен I

Община Брегово  

На 19.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 20.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Връв: Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Индже Войвода, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Тодор Младенов, Хан Крум

На 16.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен

Община Видин  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 18.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 19.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ На 20.04.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Акациево: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Първа, Селски Път, Четвърта, Шеста

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Видин: Байкал, Иглика, Росица, Седма, Славянска, Стара Планина, Стефан Малиновски

Община Димово  

На 16.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 17.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 18.04.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Димово, Общ. Димово: Боян Чонос, Георги Кирков, Дванадесетте, Кокиче, Коста Йорданов, Коста Петков, Малчика, Пазарска, Свилен Русев, Тодор Титуренков, УПИXVII ,Кв. 38

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Прясно ремонтираното шосе Враца - Криводол пак пропадна 1| 4528 |11.04.2018 . Свлачища и ремонти пречат на движението по пътищата 0| 3782 |01.04.2018 . Планирани прекъсвания на тока от ЧЕЗ 0| 4738 |30.03.2018 . БСП скочи срещу махането на търговете за ремонти по границата 0| 3984 |22.02.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах