Петък, 20 Юли 2018, 02:04
Frognews
1| 4499 |16.03.2018

Ето къде ЧЕЗ ще спира тока

.
Уважаеми клиенти, ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 19 - 23 март 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 11-та, Александър Стамболийски, Габър, Горски Път, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Зорница, Излет, Йордан Йовков, местност Селище, Никола Йонков Вапцаров, Огражден, Ручей, Селище, Топлика

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Никола Й.Вапцаров

На 20.03.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Витоша/М.Палаузов/, Гургулят, Теменуга I, Христо Смирненски, Царибродска/Г.Димитров/, Юрий Гагарин

На 20.03.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  София: Витоша / Филиповци

На 20.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Восток, Есперанто, Петко Д.Петков, Теменуга I, Христо Смирненски, Царибродска/Г.Димитров/

На 21.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Варна, Стефан Стамболов/Будишин/

На 22.03.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: 11-та, IX Кв.43а, Александър Стамболийски, Иван Вазов, Княз Борис I/Д.Благоев/, Майор Коста Паница/Толбухин, Трапезица, УПИ I-За Парк Кв.82, УПИ II-2419, Цар Симеон

На 22.03.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: Майор Юрий Гагарин

На 22.03.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Баба Тонка, Бели Брег, В.З.Бели Брег, Вз Бели Брег ул.Радост, Елин Пелин, Звън, Летоструй/Антон Иванов/, Луноход, Мир, Никола Обретенов, Радост/Малчика/, Рудозем, Сердика, Слънчев Бряг, Стефан Стамболов/Будишин/

На 22.03.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Иваняне: Богданов Дол

На 22.03.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  София: Радост

На 23.03.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Александър Стамболийски, Булаир, ПИ № 682 От УПИ І, Кв.82, Пл. Република, Разтоварищна, Стефан Стамболов/Будишин/, ХхIV -731 А Кв. 80, Цар Освободител

На 23.03.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  София: 1-ва, Стефан Стамболов/Георги Ки

На 23.03.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Бреза, Варна, Върба, Камчия/25-та/, Карамфил, Малина, Орех, Пожаревски Път, Райко Даскалов, Скакач, Тунджа/Газибарска/, Хумата, Язовирски Път

На 23.03.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  София

На 24.03.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Вършец, Несебър, Пейо Яворов, Стефан Стамболов/Будишин/, Хисаря

На 24.03.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: XI-236 Кв.1356, Априлци, Балчик, Варна, Варна, Варна, Вердикалска Река, Кв.Св.Стефан, Лом, Москва, Несебър, Пейо Яворов, Поморие, Синеморец, Созопол, Стефан Стамболов/Будишин/, Стефан Стамболов/Будишин/, Тутракан

На 24.03.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  София: 1-ва

Община Витоша  

На 23.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: 505/Драгалевци/, 506/Драгалевци/, 507-ма/В.З. Симеоново-Драгаревци/, 508/Драгалевци/, 509-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, 510-та /В.З.Симеоново - Драгалевци/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Павел Дованлийски, Преспанските Камбани/505/В.З.Симеоново-Драгалевци/, Проф.Йордан Иванов/508//В.З.Симеоново-Драгалевци/, Христо Бръзицов/506//В.З.Симеоново-Драгалевци/

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Грамос, Планинец, Райска Градина/Аврора/, Цар Борис III/Девети Септ.

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: местност Черния Кос

На 20.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Александър Пушкин, Ботко Войвода/611/, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Маломир, местност Гърдова Глава, Панорамен Път, Панчерица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Чукар

На 21.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Белмекен, Пирин

На 22.03.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Местн.Офелиите, Парк Витоша, Планина Витоша

На 22.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Знаме на Мира, Пелистер, Пирин , Света Екатерина/Катюша/

На 22.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  София: Грамос, Дъбова Гора, Еровете, Лунна Папрат/669/, местност Гърдова Глава, Планинец, Прохлада

На 23.03.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: Черни Връх

На 23.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Света Екатерина/Катюша/

Община Връбница  

На 19.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Връбница-2, Надежда 6

На 22.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: ул.Ален Мак;Ул.Подеда;Ул.Петуния

На 22.03.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  София: 2-ра/Обеля/, 266-та/Обеля/, 273-та/Връбница/, 275-та/Обеля/, VI-2091,Кв.3, Бак. Ф-Ка УПИ ХІV-1118,1956,2047, Обелско Шосе, Обеля, Обеля 2, Панчо Владигеров, УПИ IV-1001 Кв.30

Община Възраждане  

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Антим I, Възраждане, Пиротска/Трети Април/, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Тодор Александров/Н.Цанов/, Христо Ботев, Христо Ботев

На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Антим I, Иларион Макариополски, Сливница, Софроний Врачански, Средна Гора, Странджа, Цар Симеон

На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  София: Царибродска

На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Димитър Петков, Зайчар

На 21.03.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София: Осогово/Пело Пеловски/, Шар Планина

На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Зона Б-18

На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Средна Гора

Община Изгрев  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дианабад, Драган Цанков , Елемаг, Пимен Зографски

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Вилко Радински, Дианабад, Драган Цанков, Елемаг, Пимен Зографски

На 21.03.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Вълко Радински

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Вълко Радински , Дианабад, Драган Цанков, Елемаг, Пимен Зографски

На 22.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Люлякова Градина

На 23.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Изток 13

На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 132-ра/Изгрев/, Вълко Радински, Дианабад, Драган Цанков, Елемаг, Пимен Зографски

Община Илинден  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Кукуш/Кирил Пчелински/

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика, Захарна Фабрика, Захарна Фабрика

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика, Захарна Фабрика, Захарна Фабрика, Захарна Фабрика, Захарна Фабрика

На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Димитър Петков, Пиротска/Трети Април/

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика, Захарна Фабрика

На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Захарна Фабрика

На 24.03.2018 г. /08:30 - 11:00 ч./ -  София: Александър Стамболийски, Илинден, Индже Войвода, Индже Войвода, Константин Величков, Парк Света Тройца, Пиротска/Трети Април/, Пиротска/Трети Април/, Света Троица/Вълчо Иванов/, Света Троица/Вълчо Иванов/, Тодор Александров/Н.Цанов/, Тодор Александров/Н.Цанов/, Царица Йоанна

Община Искър  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1, Канала

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба, Дружба 1

На 20.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  София: Гара Искър

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 1, Канала

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба, Канала

Община Красна Поляна  

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: 307-ма/Красна Поляна/, 308-ма/Красна Поляна/, 309-та/Красна Поляна/, 734-та/Красна Поляна/, Банско, Бул. Суходолска, М. Факултета, Владимир Куртев/Калитко/, Книжовник, Павел Шатев/Докер/, Суходолска

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 313-та/Красна Поляна/, 316-та/Красна Поляна/, Възкресение/Стоян Лепоев/, Дръстър, Елисейна, Иван Гарванов/Бръшл-Воронеж, Книжовник, Лвов, Метковец

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 318-та/Красна Поляна/, 349-та/Красна Поляна/, Борис Сарафов/Народна Воля/, Владимир Куртев/Калитко/, Възкресение/Стоян Лепоев/, Георги Папанчев/Отличник/, Иван Гарванов, Иван Гарванов/Бръшл-Воронеж, Кирил Григоров/Активист/, Книжовник, Лвов, Метковец, Павел Шатев/Докер/

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 321-ва/Красна Поляна/, Банско, Борис Сарафов/Народна Воля/, Владимир Куртев/Калитко/, Възкресение/Стоян Лепоев/, Иван Гарванов/Бръшл-Воронеж, Книжовник, Метохия, Павел Шатев/Докер/

Община Красно Село  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Белите Брези, Борово, Дойран

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дойран, Красно Село, Лерин, Смърч

На 20.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Ген. Скобелев, Христо Ботев

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Тодор Каблешков, ул.”Люлин Планина

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Родопски Извор, Солун

На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Смърч

Община Кремиковци  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 15, 16, 3, 35, 4, 5, ІХ-356 Кв.18

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Долни Богров, Кремиковци

На 19.03.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  София

На 21.03.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Враждебна

На 21.03.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  София: Враждебна

Община Лозенец  

На 19.03.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Димитър Хаджикоцев

На 20.03.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  София: Могилата

На 20.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  София: 410-та, ІІІ-335,1275,кв.142, Гоце Делчев/Емил Марков/, ПИ 681 Кад.Лист.642, Черни Връх

На 21.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Липа, Лозенец, Розова Долина, ул.Гребен /Ул.Розова Долина

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Вишнева

Община Люлин  

На 19.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Люлин 8, Люлин 8

На 21.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Люлин, Люлин 8

На 22.03.2018 г. /09:45 - 13:15 ч./ -  София: Люлин 5

На 23.03.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София: Бабин Кладенец, Банска Река, Божко Димитров, Детелина, Земеделска / Филиповци, Кутлина, Нов Живот / Филиповци/, Спортист, Филиповци

На 23.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Люлин, Люлин / Филиповци, Филиповци, Филиповци ПИ 68134.4369.27

На 23.03.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Люлин , Люлин 10, Люлин 8

На 23.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: 729-та, 729-та/Витоша/, 730-та, 731-ва, Банско Шосе, Европа/Баба Парашкева/, Милево Ханче ПИ 285, Република, Република 2, Шосе Банкя

На 23.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София: Кв. Филиповци, Люлин / Филиповци, Люлин 5, Околовръстен Път, Трети Март, Филиповци

Община Младост  

На 19.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3

На 19.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1

На 19.03.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Младост 2

На 20.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 3, Младост 3, Младост 3, Младост 3 ПИ 68134.4093.4162

На 21.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1, Младост 1, Младост 1

На 23.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов, ул.Ал.Малинов 1, Академия Мвр, Жк Младост

На 23.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Асен Йорданов/Хо Ши Мин/, М-Къро - 1 Част, Младост

На 23.03.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Александър Малинов

Община Надежда  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Доло / Требич/

Община Нови Искър  

На 21.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Доброславци: Борова Гора, Валога, Воденицата, Гардения, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Здравец/Първан Пижов/, Космонавт, Летец, М.У Полето, Имот № 102004, Масларска, Монова Могила/Симеон Ангелк, Паметника, Парашутист, Сълзица, УПИ I-830 , Кв. 52а, Ширината, Шумка/Борислав Занев/

На 19.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Нови Искър: Богдан Войвода/Червена Гвар, Две Могили, Деко Бебев/Ремсист/, Дядо Стоил, Иван Вазов/Радка Танева/, Иван Фелдшера, Йове Войвода, Кумарица, Маргарита, Оборище, Поп Боне Найденов/Павел Даш, Ропотамо, Св.Климент Охридски/Ангел О, Светлина, Стадион, Стефан Караджа, Хаджи Димитър/Бузлуджа/

На 19.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  София: Светлина

На 19.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: 127-ма, Банска, Зенит, Калиакра, Кв.Кумарица, ул.Хаджи Димитър, Кв.Кумарица-Площада, Кумарица, Летец, ПИ 00357.513.4, ПИ 00357л5358л1102, Площад Свети Дух, Средец, Стое Джуров/Тракторист/, Хаджи Димитър/Бузлуджа/

На 19.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Бузлуджа

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София

На 20.03.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Нови Искър: Искърско Дефиле

На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: 127-ма, Вировете, Две Могили, Зимница, Искърско Дефиле, Китка, Коце Петров Бургов/Антон Ив, Кумарица, Кътински Път, Невен, Отдих, Плиска, Светлина, Шопска

На 20.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: Божур/Комуна/, Вечерница/Аврора/, Гина Кунчева/Шопска Комуна/, Иглика, Искърско Дефиле, Курило, Малко Бърдо, Мартеничка, Момина Сълза, Нов Живот, Преслав, Роден Кът, Смагово/Прогрес/, Търговска

На 20.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, Търговска

На 21.03.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Нови Искър: В.З. Кореа, Вз.Радеви Круши, Гниляне, местност Радеви Круши, Минзухар, Пл.№165 и 166 В.З.Кореа

На 21.03.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: Здравец

На 22.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Нови Искър: 00357.5350.545, 127-ма, Баба Тонка/Иван Парев/, Беласица, Бреза, Бял Крем, Веслец, Витоша, Върбовка, Гина Кунчева/Шопска Комуна/, Искърско Дефиле, Козница, Копривщица, Лале, Момина Сълза, Пламък, Пролет, Розова Долина, Топола, Хризантема

На 22.03.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София: Бреза

На 23.03.2018 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Нови Искър: Брястовете, Димитър Вачев/Сърп и Чук/, Заводско Шосе, Зенит, Кътински Път, Лозарски Път, Момина Сълза, Невен, Отдих, Спас Бенев/Червена Звезда/, Шопска

Община Оборище  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Врабча

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Врабча/Волов и Врабча

На 19.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 20.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Евлоги и Христо Георгиеви

На 20.03.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Георги Бенковски, Оборище

На 20.03.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: 11-ти Август

На 21.03.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Княз Дондуков , Кракра

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Искър

На 22.03.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Стара Планина

На 23.03.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София: Екзарх Йосиф, Искър

Община Овча Купел  

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино: 16, 46721.3581.698.2, XIX - 700, Бански Път, Бенковска/В.З.Симоница/, Бор/9-та/, Борис Найденов/11-та/, Боян Б.Костов/4-та/, Бузлуджа/В.З.Симоница/, Васил Левски/В.З.Симоница/, Вид/В.З.Пладнище/, Витоша/7-ма/, Демокрация/3-та/, Димотика, Дъб/13-та/, Еделвайс/6-та/, Искър/В.З.Пладнище/, Кокиче, Кольо Фичето, Ком/10-та/, Липа/12-та/, Люлин/2-ра/, М. Извън Селото, Малобучински Път/Ман.Дол/, Милин Камък/В.З.Симоница/, Мургаш/В.З.Пладнище/, Никола Петков/8-ма/, Овча Могила, Орлица, Осъм, Пирин/В.З.Пладнище/, Раковска/В.З.Симоница/, Рила, Родопи/В.З.Пладнище/, Свежест, Селище, Стара Планина/5-та/, Стефан Караджа/В.З.Симоница, Стопански Двор, Странджа, Тих Кът, УПИ VI-1028, Кв.18, Филип Б.Костов/1-ва/, Хаджи Димитър/В.З.Симоница/, Христо Ботев/В.З.Симоница/, Янтра/В.З.Пладнище/

На 19.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: 315-та /Барите/, Барите, Гайтанци, Монтевидео/Пионерски Път/

На 19.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Извор, Никола Петков/П.Напетов/, Планиница, Топло Изворче, Фиданка/Селиолу/

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Белите Борове, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 646-та/Овча Купел/, 752-ра/Овча Купел/, Диамант/Горна Баня/, Димитър Шишманов/446-та/, ПИ 251,К.Л.420,М.Киселица, Роза, УПИ ХХVІІ-3,Кв.93,М.Горна Баня

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 746-та/Овча Купел/, Каменица, Каменица,Упи IV-102,Кв.59, Обзор

На 19.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София: Вейниците, Горна Баня, Каменица, Перуника, Перуника/Ол.Кошевой/, Тихи Кът, Урал

На 19.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: Гладиола, Гръстниче, Дон, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Лотос, Проф.Никола Милев, Синьо Езеро

На 19.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел

На 19.03.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София: 756-та/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, 760-та/Овча Купел/, XVIII-21 Кв.96, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Бойчо Бойчев, Горна Баня, Лозище, Люлинска Котловина, Николай Хрелков, Околовръстен Път, Подлозище, УПИ Vііі-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище, Цветна Градина

На 20.03.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  София: местност Суходол, Суходол

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Мало Бучино: Мно

На 20.03.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София: 756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, XVII-1, Кв.96, Горна Баня, Гръстниче, Дон, Лозище, Лотос, Николай Хрелков, Перуника/Ол.Кошевой/

На 20.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: Дон

На 20.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 23.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Овча Купел 1

На 21.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  София: 1-ва, 413-та, Асен Йорданов/486-та/, Демокрация, Искър, Кокиче, Колю Фичето, Милин Камък, Мургаш, Овча Купел, Пирин, Рила/Вас.Главинов/, Родопи, С.Мало Бучино,УпиххіV-702,Кв.4а, Странджа

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва, 413-та, 646-та/Овча Купел/, 752-ра/Овча Купел/, Асен Йорданов/486-та/, Демокрация, Диамант/Горна Баня/, Димитър Шишманов/446-та/, Искър, Кокиче, Колю Фичето, Милин Камък, Мургаш, Овча Купел, ПИ 251,К.Л.420,М.Киселица, Пирин, Рила/Вас.Главинов/, Родопи, Роза, С.Мало Бучино,УпиххіV-702,Кв.4а, Странджа, УПИ ХхVіі-3,Кв.93,М.Горна Баня

На 21.03.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 413-та, Асен Йорданов/486-та/, Демокрация, Искър, Кокиче, Колю Фичето, местност Суходол, Милин Камък, Мургаш, Овча Купел, Пирин, Рила/Вас.Главинов/, Родопи, С.Мало Бучино,УпиххіV-702,Кв.4а, Странджа, Суходол

Община Панчарево  

На 20.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Враня

На 20.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Враня

На 20.03.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София: Дворец Врана

На 20.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 3-ти Март, Ііі-234, Богдана, В.З. Бистрица - Разширение, Вилна Зона Бистрица, Витоша, Гората, Иглика, М.В.З.Бистрица Вила Бреза, М.В.З.Бистрица Вила Морена, Просвета/Комсомолска/, Стефан Стамболов/Ник.Попов/, УПИ І-254,Кв.42а, Чучулига

На 20.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Незабравка/В.З. Бистрица/, ул. Незабравка

На 20.03.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  София: 1-ва/Студентска/, 11-та, 492,Кв,31-Панчерево, XVIII 115 М.Враня Лозен Триъг., Ам Тракия До Мотел Черна Котка, Борис Христов/Фильо Запрано, Бяло Поле, Враня, Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, Гара Искър, М-Ст Стопански Двор, УПИ II - 1553, М. Врана Лозен Триъгълника УПИ, местност Враня, Околовръстен Път, Пловдивско Шосе, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/, Родопи, Стопански Двор, ул. Стар Лозенски Път, ХІ-292, ХІ-426, Христофор Колумб, Цариградско Шосе/Тракия/

На 20.03.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Герман: Вилна Зона Враня, Дружба/23-та/, Иглика/7-ма/, Кокиче/4-та/, Липа/10-та/, Минзухар/6-та/, Младежка/12-та/, Осми Март/15-та/, Старата Чешма/Апостол Янков, Старият Път, Явор/9-та/

На 20.03.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Казичене: Местн. Дявалско Круше, Александър Стамболийски, Аличо/Траян Кардашки/, Вп 52150, Гарата, Местн. Дяволско Круше, Серафим Стоев, Стопански Двор

На 20.03.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 44063,6207,4430, 44063.6201.33 М.Садина, Арда/В.З.Врана-Лозен/, Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/, Веслец/В.З.Врана-Лозен/, Вилна Зона Враня, Вилна Зона Враня Триъгълника, Висо/В.З.Врана-Лозен/, Ерма/В.З.Врана-Лозен/, Люлин Планина/В.З.Врана-Лоз, М.Врана Лозен Триъгълника, М.Мала Круша, Марица/В.З.Врана-Лозен/, Местн.Крушите, местност Висо, ПИ 44063.6207.4748 М.Висо, Рила/В.З.Врана-Лозен/, Родопи/В.З.Врана-Лозен/, Ропотамо/В.З.Врана-Лозен/, Стар Лозенски Път, Стара Планина/В.З.Врана-Лоз, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/, УПИ VІІ-290, Кв.4 Вз Враня-Лозен, УПИ XVI-168 Кв.17, УПИ ІІ 351 Кв.19, Хх-4492,4493, 4494, Черно Море/В.З.Врана-Лозен/

На 20.03.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 3-та/В.З.Малинова Долина/, М.Враня Лозен Триъгълника ПИ 44063.6207.4777

На 20.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  София: 1-ва, Враня, Горубляне, Гродно, Дружба 2, Елемаг, Индустриална, Инж.Георги Белов, Искърско Шосе, Младост 3, Нпз Изток УПИ Хіі-4290, Обиколна, Обреща, Павел Красов / Горубляне, Пловдивско Шосе, Поручик Мороз, Преслав / Горубляне, Пролет / Горубляне, Ремсиста, Роса /Горубляне, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, УПИ І-3003, 3295, Кв.98 М.Горубляне, Цариградско Шосе/Тракия/

На 20.03.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Герман: 2512, Вилна Зона Кариерата, Месност Терасите, Патриарх Герман/9 Септември

На 20.03.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Лозен, Общ. Столична: 3296 М.Райовец, 44063.6207.817, Акация/43/, Блазна, Бор/47/, Висо/В.З.Врана-Лозен/, Детелина/91/, Долни Лозен, Лозенска Планина/20/, М.Стопански Двор УПИ XlI 2506, Малина/15-та/, Марица/В.З.Врана-Лозен/, Масларица/13-та/, ПИ 113141, М.Райовец, ПИ 44063.6214.4757, Пл.№2621, Кв.1, Проф. Никола Маринов, Рашовец, Рудината/10-та/, С.Лозен, Самоковски Път/78/, Св.Спас/Янаки Чокерски/, Стопански Двор, Стопански Двор М.Райовец Пи, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/

На 20.03.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Панчарево: Местн.Ефенди Мост

На 20.03.2018 г. /10:00 - 10:45 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  София: Враня, Стопански Двор, УПИ I-71, Кв.36г, М.Младост, Цариградско Шосе/Тракия/

На 20.03.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, 1-ва/Студентска/, 11-та, 492,Кв,31-Панчерево, XVIII 115 М.Враня Лозен Триъг., Ам Тракия До Мотел Черна Котка, Борис Христов/Фильо Запрано, Бяло Поле, Враня, Враня, Враня-Лозен-Триъгълника, Гара Искър, Горубляне, Гродно, Дружба 2, Елемаг, Индустриална, Инж.Георги Белов, Искърско Шосе, М-Ст Стопански Двор, УПИ II - 1553, М. Врана Лозен Триъгълника УПИ, местност Враня, Младост 3, Нпз Изток УПИ ХІІ-4290, Обиколна, Обреща, Околовръстен Път, Павел Красов / Горубляне, Пловдивско Шосе, Пловдивско Шосе, Поручик Мороз, Преслав / Горубляне, Пролет / Горубляне, Ремсиста, Рила/В.З.Врана-Лозен-Триъгълника/, Родопи, Роса /Горубляне, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Стопански Двор, ул. Стар Лозенски Път, УПИ І-3003, 3295, Кв.98 М.Горубляне, ХІ-292, ХІ-426, Христофор Колумб, Цариградско Шосе/Тракия/, Цариградско Шосе/Тракия/

На 21.03.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Вилна Зона Пасарелско Езеро, М.Язовир Искър, Щъркелови Гнезда, Язовир Искър

На 21.03.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Искър

На 21.03.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево: 22-ра

На 21.03.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София: Витоша-Вец Симеоново, Искърско Шосе

На 22.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична: 101-ва, 3-ти Март,Ул.Латинка, ул.Васил Левски, ІV-516013, Богдана, М. Хумата, М.Петрефетин УПИ I-842 Кв.45, Местн. Стоилова Ливада, Никола Крушкин/2-ра/, Сп.Цонкина Махала, Стопански Двор, ул.Иглика, УПИ V-2546, Кв.91а, Янчовска Река

Община Подуяне  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София: 553-та/Кв.Левски/, Баба Тонка, Вакарел, Велбъжд, Дунавски Лебед, Княгиня Тамара, Константин Фотинов, Поп Грую, Станислав Доспевски

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 541-ва/Кв.Левски/, Бесарабия, Витиня, Д-Р Иван Селимински, Стоян Попов

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Бесарабия, Витиня, Д-Р Иван Селимински

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 541-ва/Кв.Левски/, Байлово, Бесарабия, Ботю Петков, Елтимир, Княгиня Косара, Константин Фотинов, Коньо Войвода, Сава Цонев, Сухата Река

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Дончо Ватах/Салчо Василев/, Клисура, Макгахан, Момина Клисура, Уошбърн, Хаджи Димитър

На 23.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Проф.Беньо Цонев 2

На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Лясковец, Хаджи Димитър

Община Слатина  

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Атанас Узунов, Велчо Атанасов, Георги Минчев/Дечо Стефанов, Иларион Драгостинов, Кадемлия/Георги Дамянов Йот, Попова Шапка/Станка и Любен

Община Средец  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  София: Фритьоф Нансен

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Евлоги и Христо Георгиеви

На 21.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Петър Парчевич

Община Триадица  

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Царево Село

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Смърч

На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Смърч, ул.”Шандор Петьофи“

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Антон  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Георги Бенковски, Дойранска Епопея, Европа, Еделвайс, Лайка, Липа, Лъджене, Любен Каравелов, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Христо Ботев, Цар Борис Ііі, Юрий Гагарин

На 20.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Антон: България, Вежен, Граничар, Дружба, Зорница, извън регулация, Изгрев, Панайот Волов, Средна Гора, Стара Планина, Шипка

Община Божурище  

На 19.03.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище: Георги Аспарухов - Гунди, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ ХVІІ-Общ, Кв.19, УПИ-190кв 15, УПИV-016025 Кв.1

Община Ботевград  

На 19.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково: Махала Белчово

На 19.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Радотина

На 19.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 15:16 ч./ -  Литаково: Бачо Киро, Боговина, Бузлуджа, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Любен Каравелов, Люто Войвода, Мургаш, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 20.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Боженица: 319004, Долапището, Махала Барбушовци, Махала Брусен, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Плоча, Махала Томовци, Махала Урвич, Махала Усойната, Стопански Двор, Х-38, Кв.41

На 20.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци, Махала Ръждавец

На 20.03.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 21.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Правец: IV, Кв.9, IV-6393, VI,Кв.2, VI-179, Кв.104, VII,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Дивчов Рът, Махала Живковска, Махала Манастирица, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв.57, УПИ ХI-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 21.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Разлив: Махала Маргинска

На 22.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград: ПИ №027070

На 22.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Краево: Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 22.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 22.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 22.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008

На 22.03.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

Община Горна Малина  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Макоцево

На 20.03.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Априлово, Общ. Горна Малина: V-26 Кв 34, Десета, Единадесета, Стопански Двор, Тридесет и Осем, УПИ III-393, Кв.50, УПИ XIX-159,Кв.13, УПИ XXII-26, Кв.34, Четвърта, Шеста

На 20.03.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Долна Малина: М. Край Село, Стопански Двор, УПИ II-180 Кв.190, УПИ V-18057 Кв.5, УПИ ХіV-278 Кв.24

На 20.03.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Петково, Общ. Елин Пелин: Оборище, Площада, С.Петково, С.Петково Тп Входа на Ткзс, С.Петково ул.Кирил и Методий, С.Петково ул.Н.Рилски 10, С.Петково ул.Хан Аспарух 29, С.Петково ул.Хан Аспарух 33, С.Петково ул.Хан Аспарух 37, С.Петково ул.Хан Аспарух 39, ул.В.Левски №7, УПИ II-127, Кв. 38, УПИ XV-26 Кв.4, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ ХI-239, Кв.36

На 20.03.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Столник: XXII-57, Св.Св.Кирил и Методии, ул.Бот.Шосе № 32, ул.Бот.Шосе № 40, ул.Св.Св.Кирил и Методий №2, УПИ ІV-124

Община Драгоман  

На 21.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Драгоман: Акация, Железничар, Кольо Фичето, Космина, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември

На 23.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ново Бърдо

Община Елин Пелин  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин: Витоша, Сердика

На 19.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петърч: Кап.Петко Войвода, Първи Май

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Караполци: V-39,Кв.3, XI,Кв.12, XVII-11, УПИ XI-6 Кв.1

На 19.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Бктп Дзс

На 19.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 21.03.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 13:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Столник

На 19.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 21.03.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Горна Малина;  Горно Камарци: .Упи VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв.7;  Долно Камарци: VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, ХІІІ-108 Кв.14, Четвърта;  Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв.37, XI-400 Вилна Зона, XXV-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л VI-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел VІ-54, Кв.28, УПИ IV-249, Кв.22, УПИ XI-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373,Кв.34;  Саранци: 000020 По Квс;  Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, УПИ, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ VII-309, Кв.52, УПИ VІ-275, Кв.39;

На 19.03.2018 г. /10:00 - 15:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 21.03.2018 г. /13:00 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Негушево: УПИ 9 - 020019;

На 19.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II Кв.143, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Плиска, София;

На 19.03.2018 г. /14:00 - 15:15 ч./ -  Равно Поле: Верила;

На 20.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: 196014, Граничар, Местн.Гара Елин Пелин, Райна Княгиня, Рила, Спартак, Средна Гора, УПИ ХІІ-278,Кв. 4, ХХІ-Общ,Кв.5, ХХІІІ Кв. 5

На 20.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Граничар, Елин Пелин, Райна Княгиня, Рила, Средна Гора

На 20.03.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов

На 20.03.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Алеко Константинов, България, Гайдарец, Иглика, Любен Каравелов, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Софроний Врачански, Стоян Михайловски, Филип Тотю, Хаджи Димитър

Община Етрополе  

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./   На 21.03.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Етрополе: Васил Петлешков, Георги Антонов, Георги Димитров, Гладстон, Димитър Благоев, Димитър Гръбчев, Екатерина и Цеко Костови, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Марийка Гаврилова, Никола Михайлов, Партизански, Победа, Раковска, Руски На 21.03.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци   Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх  Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-ХІ-8, Кв.4  Лъга   Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, махала Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала Церица   Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци  Средни Рът: махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби

Община Златица  

На 19.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Златица: Александър Стамболийски, Македония, Площад Македония, Свети Св.Кирил и Методий, Софийско Шосе

Община Копривщица  

На 21.03.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис ІІІ, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 21.03.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Душанци: М. Долна махала В УПИ 018050

На 21.03.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Копривщица: Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет и Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, извън регулация, Кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, местност Войводенец, местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев

На 21.03.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./ -  Пирдоп: Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еленско, Методи Стоянов, Рорач, Рошава Могила, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов

На 23.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Копривщица: Бунтовна, Васил Икономов, Георги Бенковски, Голомяхова, Детелин Войвода, Кирил Бояджиев, Любен Каравелов, Мандулова, Михаил Цицелков, Никола Беловеждов, Никола Герджиков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Тумангелова Чета, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Юрукова, Яко Доросиев

Община Костинброд  

На 19.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч./ -  Костинброд

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Еделвайс, местност Бачийте, Момина Сълза, Обединена, УПИ-ХVII-1758, Шияковци УПИ 38978,38 Кв.42

На 20.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 21.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Божурище: Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Иван Вазов, Малина, Отец Паисий, Ягода

Община Мирково  

На 22.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Буново, Общ. Мирково: П-Л XII-376, Кв.43

Община Пирдоп    На 20.03.2018 г. /09:45 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:15 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково;  Златица: Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация;  Каменица, Общ. Мирково: махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв.6;  Карлиево;  Мирково: 000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест. Гюла, Мест. Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък;  Петрич, Общ. Златица: махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв.12, Х-97, Кв.24;  Смолско: Кв.33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв.21;  Църквище: V-19, Кв.3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Чавдар, Общ. Чавдар: УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Иван Узунов, Йордан Йовков, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Кьойдере, местност Южека, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Родопи, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов;  Челопеч: Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна;

На 20.03.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Смолско: П-Л Х-469, Кв.21;

Община Правец  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: махала Балинска, махала Вельовци, махала Войновци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Гетовци, махала Дачовци, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци;

На 19.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица: махала Чифлика

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, махала Гроздене, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ. Правец, Ам;Хемус;

Община Самоков  

На 19.03.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово: 1-ва, 10-та, 12-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 26-та, 27-ма, 3-та, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 38-ма, 39-та, 4-та, 43-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, Търговска, Хр.Захариев

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бреза, Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Кокиче, Латинка, Люляк, Люляк, Марица, Николай Николаевич, Проф. Васил Захариев, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, ул. Здравец, ул. Здравец, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Явор

На 20.03.2018 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Маджаре

На 21.03.2018 г. /09:45 - 12:45 ч./ -  Самоков: Грънчар, Македония

На 22.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел: 22472.7449.174

На 22.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 22.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков

На 22.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: М. Катранджията, Имот 65231.915.100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе

На 22.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Търговска, Хр.Захариев

Община Своге  

На 20.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Владо Тричков: 153-та, махала Вранил-Тунела, махала Калугерица, махала Клисура, махала Ромча

На 19.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Искрец: Божица, Бреза, Габер, Иван Вазов, Искра, Калоян, махала Божица, Морава, Тепавицата, Христо Ботев

На 20.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Владо Тричков: .Упи12 Кв72, 1-ва, 10-та, 100, 104-та, 105-та, 106-та, 107-ма, 109-та, 110-та, 111-та, 112-та, 113-та, 114-та, 115-та, 116-та, 119-та, 120-та, 126-та, 153-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 28-ма, 3-та, 30-та, 32-ра, 34-та, 36-та, 37-ма, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 5-та, 52-ра, 55-та, 57-ма, 58-ма, 59-та, 6-та, 60-та, 62-ра, 69 Та, 7-ма, 71-ва, 73-та, 74-та, 75-та, 76-та, 8-ма, 84-та, 9-та, 91-ва, 92-ра, XVІІІ-272 Кв.20, Имот 3267, Клисура, Кметство Втори Етаж, М. Падината, М. Тоскиното ПИ №017010, махала Вранил-Тунела, махала Голяма Лъка, махала Калугерица, махала Клисура, махала Куклите, махала Орешец, махала Пехчаница, махала Ромча, Синия Камък, Стр.Полигон Горни Говедарник, УПИ XI-539 Кв.41

На 20.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Нови Искър: местност Бранишки Лозя

На 20.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Реброво: Батулийска Битка, Владимир Заимов, Георги Раковски, махала Бивола, махала Кори, махала Огорелица, махала Преслъп, махала Старо Село, Стара Планина

На 20.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Томпсън: Александър Стамболийски, Божур, Кирил и Методий, Кокиче, махала Купен, махала Равнище, Теменуга, Топола, Устрем, Франк Томпсън, Хан Аспарух

На 21.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Свидня: 3-ти Март, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Васил Левски, Еверест, Еделвайс, Кокиче, Л. Каравелов, Манастирска Ливада, Мах Шагерица, махала Гераковци, махала Дашовци, махала Стоевци, Оборище, Отец Паисий, Петко Войвода, Преслап, Първи Май, Христо Ботев (2-ра)

На 21.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Своге: 23 Септември, Александър Вутимски, Борис I, Гео Милев, Горски Пътник, Ивайло, Малина, махала Домишлярете, Минзухар, Петър Делян, Радецки, Райна Княгиня, Република, Роза, Слатина, Староселска, Странджа, Тополите (Н. Парапунов), Чавдар

На 22.03.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Своге: Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Гранит, Джиджовица, Джоджовска, Искър, Каменарска, махала Брезов Рът, Пирин, Първи Май, Стара Планина, Старопланинска, Староселска, Страцин, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 23.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Искрец: VІІІ-369, Кв.16, Бор, Васил Левски, Витоша, Извирало, Калоян, УПИ IV-Кв 72, Христо Ботев, Чичер

На 20.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Церецел: Общ.Своге МТП Церецел

Община Сливница  

На 19.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Сливница

На 20.03.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Васил Левски, Вишая, Капитан Олимпи Панов, Паисий Хилендарски, Сливнишки Герой, Цар Самуил, Цар Симеон Велики

На 20.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Мир, Паисий Хилендарски, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики

На 21.03.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

На 22.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Драготинци

 

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене

За периода 19-20.03.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Белене: България, Възраждане

На 19.03.2018 г. /12:45 - 14:00 ч./ -  Белене: България, Украина

На 19.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Белене: Васил Левски, Г С Раковски, Георги Кирков, Градище, Лозенец, Любен Каравелов, Слатина, Средна Гора, Стефан Караджа

Община Гулянци  

На 19.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 20.03.2018 г. /15:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Байкал: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Георги Михайлов, Георги Раковски, Градинарска, Дунав, Искър, Лом, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Оборище, Огоста, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сакар, Средна Гора, Стадиона, Стара Загора, Стара Планина, Странджа, Христо Ботев, Шипка;  Брест, Общ. Гулянци: Хан Аспарух;  Гиген: Ан Кънчев, Байкалска, Велико Търново, Вит, Волга, Г Делчев, Г Димитров, Градище, Д Благоев, Д Груев, Дунав, Иван Вазов, Й Николова, Козлодуй, Л Мишев, Ливада, М Палаузов, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, Отец Паисий, П Евтимий, Панега, Пощенска, Преслав, Раковска, Роза, Русенска, Силистра, Скопие, Стрела, Тодор Каблешков, Троянска, Трън, Трявна, Христо Смирненски;

На 19.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 20.03.2018 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци: 000560 М.Садина, 27, І-995,996 Кв. 12, А Кънчев, Ал Стамболийски, Амур, Баба Тонка, Батак, Бездремна, Болшевик, Бузлуджа, България, В Априлов, В Левски, Вардар, Вит, Въча, Г Бенковски, Г Делчев, Ген.Столетов, Градинарска, Д-Р П Берон, Демокрация, Детелина, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Елтепе, З.Зограф, З.Стоянов, Здравец, Иван Вазов, извън регулация, Индже Войвода, К и Методий, Кирил Тодоров /Ул.Витоша/, Крали Марко, Л Каравелов, Лом, Люляк, М.1-ви Бежански Квартал, Мизия, Морава, Мусала, Н Рилски, Одеса, Орфей, Осогово, Отец Паисий, П Р Славейков, П.К.Яворов, П.Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Радецки, Раковски, Рила, Ружа, С Караджа, С Румянцев, С Стефано, С.Стамболов, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стадиона, Странджа, Страцин, Струма, Трапезица, Трън, Тръстиката, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Чайка, Черно Море, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански;  Гиген: Аксаков, Ал Стамболийски, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Байкалска, Бенковски, Борун Сабия, В Коларов, Вапцаров, Везувий, Вела Пискова, Витоша, Г Димитров, Г Русинов, Д Благоев, Дебърска, Дойран, Искър, К и Методий, Кавала, Казанлък, Котленска, Л Димитрова, Л Каравелов, Лагера, Ливада, М Гвардия, М Пачев, Марица, Морава, Н. Дуканов, Охрид, П Хитов, Пазарище, Перущица, Пирин, Русенска, Сашка, Славейков, Сливен, Солунска, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Тракийска, Трапезица, Троянска, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Чирпан, Шипка;  Гулянци: местност Крайсело;  Искър, Общ. Гулянци: Акация, Ангел Кънчев, Арда, Бенковски, В Левски, В Петлешков, Витоша, Дунав, Е Пелин, Искър, Калоян, Пирин, Пологара, Раковски, Рила, С Караджа, Стамболийски, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар;  Крушовене: 10-ти Конгрес, 23-ти Септември, 9-ти Май, I-345,Кв.72, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Владимир Илич Ленин, Вълчо Иванов, Ген Винаров, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Михайлов, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Искър, Катя Попова, Лазар Станев, Любен Каравелов, Мара Денчева, Маршал Толбухин, Оборище, Опълченска, Плиска, Райко Даскалов, Раковска, Ростов на Дон, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Фердинанд Козовски, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цветан Спасов, Цеко Нинов, Чавдар, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янко Забунов;

Община Долна Митрополия  

На 19.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Връх Богдан;  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен и Петър, Балчик, Батак, Беласица, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Рилски, Кирил и Методий, Люлин, Марагидик, Местн.Хрушково, Мургаш, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Паисий, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Пробива, Раковски, Рила, Родопа, Ропотамо, Силистра, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Черно Море, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра;  Долна Митрополия: 057065, Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Кочев, Заводска, Зърнобаза, Иван Вазов, Индустриална Зона, Лозарски Дол, Люлин, местност Лозята, Оборище, Огоста, Панайот Волов, Пирин, Прогрес, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан.Аспарух, Цанко Церковски, Янтра;  Искър, Общ. Искър: Ресторант Чекръците;  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия;

Община Долни Дъбник  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 09:10 ч./   На 23.03.2018 г. /15:00 - 15:10 ч./ -  Горни Дъбник: 23 Септември, Адил Дервишев, Ал Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златарев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл Заимов, Вл и Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Димитров, Г Пърличев, Ген Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Д Даскала, Ив Вазов, Кирил Методий, Коста Златарев, Лазар Станев, Лиляна Бърдарова, Любен Вежков, Малчика, Марин Дринов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Н Й Вапцаров, Назъм Хикмет, Одрин, Опълченска, П Пенев, П Р Славейков, П Яворов, Пан Хитов, Панайот Волов, Петър Берон, Поп Андрей, Р Даскалов, Ручина Бара, С Румянцев, Садовска, Солун, Ст Георгиев, Ст Караджа, Ст Михайловски, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цариград, Цв.Христова, Цветан Спасов, Черковна, Черно Море, Яне Сандански

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник: Социално Включване Хр.Янчев, В Левски, Ген Ганецки, Долни Дъбник, Иван Вазов, Ропотамо, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Янчев

Община Искър  

На 19.03.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./   На 23.03.2018 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Горни Дъбник: 037014 Стопански Двор, Гергов Геран, М-Ст Стопански Двор, местност Гергов Геран, Стопански Двор;  Искър, Общ. Искър: Адил Дервишев;  Писарово, Общ. Искър: III-422, Кв. 81, XII-295 Кв.72, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Халачев, Боримечката, Братя Миладинови, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Вера Златарева, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Рилски, Кирил и Методий, Лазар Станев, Максим Горки, Мара Балева, Никола Й.Вапцаров, Николай Петрини, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д.Петков, Петко Напетов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Стопански Двор, Стопански Двор ПИ 620042, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Наумов, Цанко Церковски, Цано Нанов, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански;

На 19.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 23.03.2018 г. /15:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Искър, Общ. Искър: Нап. Системи

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Въло Йончев, Георги Димитров, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Отец Паисий, Перущица, Петър Берон, Райко Даскалов

На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Долни Луковит: Босилеградска, Братя Миладинови, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Спасов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Пирин, Хаджи Димитър, Цар Симеон

Община Кнежа  

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа: Гостиля, Димитър Бутански, Калиакра, Клокотница, Лозенец, Лонгоза, Солун, Стефан Цанов, Тракия, Цар Самуил

На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Кнежа: Васил Априлов, Георги Димитров, Иван Бонов, Охрид, Пею Тодоров, Стражин, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 21.03.2018 г. /08:15 - 16:15 ч./ -  Кнежа: 23-ти Септември, Ген. Владимир Стойчев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иларион Макариополски, Лом, Мадара, Плиска, Христо Смирненски, Юрий Венелин

На 22.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: Кнежа

На 22.03.2018 г. /13:00 - 13:05 ч./ -  Кнежа: 3761, Батак, Батак, Бачо Киро, Брацигово, Васил Левски, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Гостиля, Димитър Бутански, Димитър Бутански, Драва, Драва, Калиакра, Кирил и Методий, Клокотница, Козлодуй, Козлодуй, Козница, Ком, Лозенец, Лонгоза, Марин Боев, Марин Боев, Маршал Толбухин, местност Град Кнежа, местност Мерата, Митко Палаузов, Найден Геров, Никола Петков, Околчица, Опълченска, Опълченска, Осогово, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Родопи, Св.Наум, Солун, Солун, Стара Планина, Стефан Цанов, Стефан Цанов, Тракия, Цар Самуил, Цар Самуил, Шейново, Шипка, Шипка

На 22.03.2018 г. /13:00 - 13:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /13:00 - 13:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:55 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Червен Бряг: Стефан Караджа

На 22.03.2018 г. /15:55 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 23.03.2018 г. /13:00 - 13:05 ч.; 16:00 - 16:05 ч./ -  Кнежа: Батак, Бачо Киро, Брацигово, Васил Левски, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Димитър Бутански, Драва, Кирил и Методий, Козлодуй, Марин Боев, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Найден Геров, Никола Петков, Околчица, Опълченска, Перущица, Петко Д. Петков, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Св.Наум, Солун, Стефан Цанов, Цар Самуил, Шейново, Шипка

На 22.03.2018 г. /15:55 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /13:00 - 13:05 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:55 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа: 3761, Батак, Гостиля, Димитър Бутански, Драва, Калиакра, Клокотница, Козлодуй, Козница, Ком, Лозенец, Лонгоза, Марин Боев, местност Град Кнежа, местност Мерата, Опълченска, Осогово, Пирин, Родопи, Солун, Стара Планина, Стефан Цанов, Тракия, Цар Самуил, Шипка

На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Еница: Бачо Киро, Васил Коларов, Ген. Тотлебен, Кирил и Методий, Митко Палаузов, Одрин, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 23.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кнежа

Община Левски  

На 19.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, Веселин Кръстев, Витоша, Клисура, Крум Драголов, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа;

На 22.03.2018 г. /09:45 - 10:10 ч.; 10:10 - 14:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Бацова махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин;  Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор;  Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра;  Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра; На 22.03.2018 г. /09:45 - 10:10 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра;

Община Никопол  

На 19.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Никопол: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Алеко, Борис Стефанов, Велико Ваков, Възраждане, Г Димитров, Ив Винаров, Крайна, Л Димитрова, Любен Мойсеев, Марийка Петракиева, Петраки Ангелов, Трети Март, Хаджи Димитър

Община Плевен  

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 19.03.2018 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен, Люляк, Мир, Рудозем, Сторгозия

На 19.03.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Плевен: ул.Георги Кочев N: 94

На 19.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Плевен: Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Йордан Йовков, Русе/Д-Р Бешев/

На 19.03.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен: Анастас Тодоров, Вежен, Георги Кирков, Девети Септември, Назъм Хикмет, Пенчо Славейков, Станке Димитров-марек, Хималаи

На 19.03.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Тотлебен: 500048, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен и Петър, Асен Халачев, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Местн.Над Село, местност Над Село, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Хитов, ПИ 200023, Пирот, Прилеп, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу

На 19.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Г.С.Раковски, Д.Константинов/Ц.Спасо/, Константин Величков, Неофит Рилски, Парашкев Цветков

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Георги Кочев

На 19.03.2018 г. /13:15 - 13:30 ч.; 13:15 - 16:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Гренадирска

На 19.03.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Изт.Индустриална Зона, Източна Инд. Зона XXIV-1281, Източна Индустриална Зона, Индустриална Зона, Местн.Западна Идустриална Зона, ХI А Кв.617

На 20.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Д.Константинов/Ц.Спасо/, Иван Вазов, Цар Борис III

На 20.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен, Люляк

На 21.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен: Ангел Кънчев, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Люлин, Полтава, Русе/Д-Р Бешев/, Уилиам Гладстон

На 21.03.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен: Железничар, Крали Марко/Мл.Гвардия/, Люляк, Сторгозия

На 22.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Плевен: Дружба, Местн.Витска Равнина, Редута, Сторгозия

На 22.03.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Плевен: Божурица, Васил Петлешков, Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Добри Чинтулов/Й.Никол/, Иван Тодоров, Копринка, Лозенка, Найден Геров, Орлица, Сторгозия

На 23.03.2018 г. /08:30 - 15:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Плевен: 1036

На 23.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен: Сторгозия

Община Пордим  

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево: Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Килиманджаро, Комуна, Костурна, Москва, Пирин, Пловдив, Ракета, Раковски, Сердика, Христо Ботев, Юмрукчал

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево: Адалберт Антонов-малчика, Антон Иванов, Васил Левски, Вит, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Западна, Искър, Йорданка Николова, Москва, Оборище, Поп Андрей, Радомир, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево: Божин Чулев, Васил Левски, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Искър, Космос, Любен Каравелов, Осъм, Разград, София, Средна Гора, Станке Димитров, Стара Планина, Странджа, Три Чешми, Черна Гора, Ю.А.Гагарин

На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево: II Кв.1, Божин Чулев, Витоша, Восток, Георги Димитров, Йорданка Николова, Клисура, Марица, Москва, Мургаш, Поп Андрей, Стефан Караджа, Странджа, Христо Ботев

Община Червен бряг  

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: Г.С.Раковски, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Панайот Волов, Тома Петков, Търговска, Християнска

На 20.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 20.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горник: Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 20.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сухаче: Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Червен Бряг: 23 Септември, Княз Борис I, Тома Петков, Християнска, Цар Калоян, Цар Самуил

На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Реселец: Баба Тонка, Белилото, Бор, Иван Христов, Каймаков, Латинка, Победа, Ръчене, Теменуга, Тодор Попов, Челник

На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Реселец: Балканска, Голеж, Д Дачев, Девети Май, Дружба, Иван Христов, Милиндол, Младост, Опанец, Ръчене, Стефан Бацов

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 19.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Банище;  Бегуновци;  Беренде, Общ. Земен;  Брезник: Мтп;Ръждавец;;  Брезнишки Извор;  Велиново;  Габровдол;  Горна Секирна: Местност Валога;  Долна Секирна: МТП; Д.Секирна;;  Ерул;  Кошарево;  Милкьовци;  Непразненци;  Режанци;  Садовик;  Станьовци;

На 19.03.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гигинци: УПИ ХІV-219, Кв.22;

На 19.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Долна Секирна;

На 19.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Душинци;

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гигинци;

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Слаковци;

На 21.03.2018 г. /09:00 - 12:45 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Озърновци;

На 21.03.2018 г. /12:45 - 16:30 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Красава;

На 22.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Гоз: махала Логатор, местност Янкулица; На 22.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Арзан: Рангелова махала;  Брезник: Велин Ваклинов, извън регулацията, Трън;  Брусник;  Видрица;  Горни Романци;  Долни Романци;  Завала;  Ярославци;

На 22.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Брезник: 06286.502.39, Генерал Владимир Заимов, Гоздовска, Еретин, Забел, Клисура, Петров Камък;

Община Ковачевци  

На 19.03.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Габровдол;  Горна Глоговица;  Дивля: махала Кукувичарска, махала Фильова;  Долна Врабча;  Долна Секирна;  Калотинци;  Кошарево: 000339;  Мурено;  Светля;  Слатино, Общ. Ковачевци

На 19.03.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Калище;  Ковачевци, Общ. Ковачевци: XXIV-1148, Кв.49, Нупи 1,Масив 1,С.Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци местност Яз. Пчелина, УПИ XІІ-343 Кв.36, УПИ-XIII, Кв.53а, Циганка;  Лобош;  Перник: Хасково;  Радибош;  Сирищник: УПИ ІV-494, Кв.38;

На 19.03.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ -  Косача;

На 19.03.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Сирищник;

На 19.03.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Горна Врабча: Стопански Двор;  Еловдол: Кв.15;  Ракиловци;  Смиров Дол; Чепино;

Община Перник  

На 22.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 23.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Друган: УПИ ХV-407 Кв.49

На 19.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Алеко Константинов, Бродо, Бунтовник, Васил Априлов, Гео Милев, Георги Мамарчев, Димова махала, Димчо Дебелянов, Добруджа, Дойран, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Клисура, Кокиче, Любен Каравелов, Люлин, Миньор, Мургаш, Мусала, Найден Геров, Никола Козлев, Оборище, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Перелик, Протожерица, Родопи, Сан Стефано, Св.Св. Кирил и Методий, Селимица, Силистра, Синчец, Софийско Шосе, Станционна, Стара Планина, Стефан Караджа, Тева, Теменуга, Тодор Каблешков, Тутракан, Христо Ботев, Хумни Дол, Шибой

На 19.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 20.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 19.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Перник: Ален Мак, Балван, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Бунтовник, Васил Априлов, Васил Петлешков, Витоша, Вихрен, Дъга, Ела, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Изток, Калина, Капитан Векилски, Кръстец, Лилия, Люлин, Малашевска, Мальовица, Младен Стоянов, Могиличе, Момина Сълза, Монтана, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Острица, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Петрохан, Пирин, Протожерица, Рила, Родопи, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Чавдар, Чинар, Шибой, Шипка

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Кракра

На 19.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Баба Тонка, Бистрица, Вардар, Ерма, Иван Вазов, Каражинец, махала Кашова, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Ропотамо, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 20.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Благой Гебрев, Волгоград, Изток, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Минск, Несебър, Одеса, Созопол, Юрий Гагарин

На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Отец Паисий

На 21.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: 101, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Раковска, Раковски, Търговска

На 21.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Изток, Младен Стоянов, Монтана

На 21.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Перник: Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Асен Златаров, Бенковска, Благой Гебрев, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Изток, Искър, Кадиевка, Клемент Готвалд, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Луганск, Миньор, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Мошино, Найчо Цанов, Отец Паисий, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковски, Рашо Димитров, Рено, Търговска, Черешово Топче, Юрий Гагарин

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рударци: Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни Връх, Шумнатица

На 22.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Арчар, Асен Златаров, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Васил Стоин, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Искър, Калина, Калкас, Караманица, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Куциян, Липа, Миньор, Могиличе, Найчо Цанов, Незабравка, Отец Паисий, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковски, Резервоара, Рено, Търговска, Черешово Топче, Чинар

На 22.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 23.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радомир: Върба, Райко Даскалов

На 22.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 23.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците

На 22.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кралев Дол: 3-ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, махала Айдарица, махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 22.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Перник: Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, махала Захаринова, махала Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв.81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово

На 22.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Студена, Общ. Перник: Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 22.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Перник: 101, Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бенковска, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Железничарска, Жива Вода, Искър, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Княз Александър Батенберг, Ковачевци, Кракра, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Миньор, Момин Проход, Найчо Цанов, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Раковска, Раковски, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Търговска, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор

На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Вардар

На 22.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: Асен Златаров, Бенковска, Вардар, Васил Левски, Васил Стоин, Искър, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Миньор, Найчо Цанов, Отец Паисий, Петко Каравелов, Райко Даскалов, Раковска, Раковски, Рено, Търговска, Черешово Топче

На 23.03.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: 252 Цгч ул.Отец Паисий, Ален Мак, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Железничарска, Искър, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Люлин, Могиличе, Найчо Цанов, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Света Петка, Средец, Търговска, Черешово Топче, Шамък

На 23.03.2018 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Перник: Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, УПИ 1 Кв.263

На 23.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник: 252 Цгч ул.Отец Паисий, Ален Мак, Арчар, Васил Левски, Гарата Атц, Гарата Мрц, Горно Могиличе, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Железничарска, Захари Зограф, Искър, Калина, Калкас, Караманица, Княз Александър Батенберг, Кристал Блокове, Куциян, Липа, Люлин, Могиличе, Могиличе, Найчо Цанов, Незабравка, Отец Паисий, Палма, Райко Даскалов, Резервоара, Света Петка, Средец, Търговска, Черешово Топче, Чинар, Шамък

Община Радомир  

На 19.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Радомир: Архимандрит Зинови, Батенберг, Васил Левски, Витоша, Гаврил Радомир, Гео Милев, Георги Маджаров, Георги Янев, Голобръдска, Гурко, Гърляница, Драгоман, Дупнишка, Дядо Анани Николов, Екзарх Йосиф, Земеделска, Ивайло, Иглика, Изворска, Кракра, Люлякова, Милан Грънчаров, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Осогово, Острица, Панайот Волов, Парижка Комуна, Патриарх Евтимий, Преслав, Пчелинци, Път №627, Рилска, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Струма, Училищна, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хайдут Дамшо, Хайдут Румяна, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Симеон, Черковна, Шаблин, Шипка, Широки Дол, Юрий Гагарин

За периода 22-23.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радомир: Сн Червена Могила

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир: махала Егреците

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 21.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Бистрилица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Еделвайс, Живовска, Ленин, Мир, Морава, Найден Антонов, Сухаре, Церковска Бара

На 22.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Петрохан

Община Бойчиновци  

На 20.03.2018 г. /08:00 - 08:40 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:15 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.03.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 20.03.2018 г. /08:00 - 08:40 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:15 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.03.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет и Две, Четиринадесет, Шеста

Община Вълчедръм  

На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Златия, Общ. Вълчедръм: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Атанас Николов, Беляев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Витоша, Владимир Поп Томов, Вола, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гогол, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Егоров, Ел-Тепе, Елин Пелин, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Каблешков, Китка, Кубрат, Ленин, Люляк, Малчика, Марин Негрилов, Места, Методи Попов, Мирон Тодоров, Митко Палаузов, Мичурин, Млада Гвардия, Мусала, Никола Кръстев, Огоста, Осогово, Отец Паисий, Петър Попов, Пирин, Попович, Пушкин, Първи Май, Ракета, Рила, Роза, Славейков, Совата, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Страхил Войвода, Струма, Суворов, Терешкова, Тимок, Титов, Толбухин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Чарлс Дарвин, Черно Море, Янтра

На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, извън регулацията, местност Ракчин Дол, Осемнадесет, Осма, Пета, Пета А, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Пет-А, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет и Едно, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Три, Седемнадесет, Седма, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Девета А, Шестдесет и Осем, Шестдесет и Седем, Шестдесет и Четири, Шестдесет и Шест, Шестнадесет

На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вълчедръм: Алабин /В.Пеева/, Алеко Константинов, Амбарица, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Баба Тонка, Балатон, Беласица, Белмекен, Бенковски /Д.Благоев/, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бъкстон, България /Г.Димитров/, Васил Априлов, Васил Друмев, Вежен, Веслец, Вълчедръма, Генерал Скобелев, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Драва, Дунав, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Ивайло, Иван Вазов, Извън Населеното Място, Иларион Макриополски, Кирил и Методий, Клокотница, Ком, Кръстовищ.На ул.Алабин и Раковски, Лом, Любен Каравелов, Людмил Стоянов, Места, местност Мтс, Морава /М.Тодоров/, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Никола Обретенов /В.П-ва/, Оборище, Отец Пайсий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Петър Берон, Пирин, Радовиш, Райна Княгиня /Яташка/, Раковски /Г.Кирков/, Рила, Руен, Славянска, Софрони Врачански, Средна Гора, Стара Планина /П-Занска/, Стефан Караджа, Странджа, Съединение /В.Коларов/, Толбухин, Трети Март /Г.Генов/, УПИ I Кв.46, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Давидов, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Иван Асен /Й.Николова, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин, Янка Войвода

На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, 919016, 922026, 922032, 922035, 922045, 922046, 922050, 922058, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Армалуй, Ахелой, Баба Тонка, Балатон, Бачо Киро, Бенковски /Д.Благоев/, Битоля, България /Г.Димитров/, Васил Левски, Васил Петлешков /Г.К-ва/, Верила, Витоша, Вихрен, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Попадийски, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Извън Населеното Място, Изгрев /М.Гвардия/, Капитан Савойски, Кирил Марков, Климент Охридски, Клокотница, Лайош Кошут, Марица, Никола Обретенов /В.П-ва/, Освобождение /Ленин/, Отец Пайсий, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Петър Парчевич, Пъстрина, Сан Стефано, Стадиона /Комсомолска/, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С.Русев/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Тимок, Тодор Каблешков /Х.М-Лов/, Хаджи Димитър, Хаимбоаз, Христо Ботев, Христо Давидов, Хъшове, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Цибрица, Черни Връх, Шейново, Шипка, Ъгълъ на Хр. Ботев и ул. Отец Паисий, Янтра

На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Якимово: извън регулацията

На 22.03.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм: Веселец, Вола, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Елин Пелин, Искър, Китка, Ленин, Малчика, Методи Попов, Мусала, Никола Кръстев, Петър Попов, Първи Май, Совата, София, Стефан Караджа, Суворов, Терешкова, Толбухин, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Черно Море

На 22.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, България /Г.Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г.Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Давидов, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/

Община Вършец  

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 21.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Вършец: 23-ти Септември, Бреза(Безименна), Бялата Вода(М.Арсенов), Георги Д.Истатков, Липа(Асен Дионисиев), местност Иваново Поле, Найден Геров, Република(Г.Димитров), Тинтява(Безименна 2), Явор(Дионисий Илиев)

На 19.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Спанчевци: Арто, Билото, Георги Димитров, Десета, Илинден, Пета, Петнадесета, Седма, Селището, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

Община Лом  

На 21.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За периода 19-23.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември)

На 19.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лом: Алекси Попангелов(К.Лазо), Алмус, Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Бунар Хисар, Варош(Димитър Маринов), Васил Априлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Кирков, Георги Манавски(Н.Чуков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Д-Р Петър Кърджиев(Ц.Рач), Добруджа, Драгоман(Н.Вапцаров), Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Иван Вазов, Каймакчелан, Кирил и Методи, Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Кръстьо Пишурката, Луй Айер, Любен Каравелов, Никола Войводов, Никола Първанов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Евстатиев, Пирин, Пирот, Пристанищна(Лом.Комуна), Ропотамо, Свобода, Славянска(Г.Димитров), Солун, Стефан Караджа, Стоянка Акушерката, Трети Март, Търлис(Русин Костов), Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг(23 Септември), Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цветко Павлов(Ал.Караст), Чавдар Войвода, Чеган, Червена Стена, Юрий Венелин

На 19.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  София: Панайот Волов

На 20.03.2018 г. /08:30 - 13:30 ч./ -  Сталийска махала: Втора, Извън Селото, Петдесет и Първа, Петдесета, Първа, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 21.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом: Лодовико Миланези(К-Ска)

На 21.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

На 21.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм: извън регулацията

На 21.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ковачица: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Втори Стопански Двор, местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Седем, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Едно, Шестдесет и Три, Шестнадесет

На 21.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лом: 238035 М.Садовете, 44238,1149,6, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бели Ружи, Бело Море, Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Бреза, Вакумна Фабрика, Васил Друмев, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Драгоман(Н.Вапцаров), Дългошевско Шосе, Дядо Горан, Елин Пелин, Елха, Иван Вазов, Иван Петков(Т.Никодимов), Иглика(Нов Живот), извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Кален Поток, Калинка, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Коваленко Петков(Партиз.), Ковачишка, Коста Арсениев(С.Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д.Радоев), Орляк, Пейо Яворов, Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Поточе(Ценко Маринов), Пристанищна(Лом.Комуна), Пчела, Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Цар Калоян, Черковна(Г.Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб

На 22.03.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лом: 238035 М.Садовете, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бело Море, Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Вакумна Фабрика, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Драгоман(Н.Вапцаров), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Елха, Иван Петков(Т.Никодимов), извън регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Калинка, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Ковачишка, Коста Арсениев(С.Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д.Радоев), Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Пристанищна(Лом.Комуна), Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Черковна(Г.Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб

На 21.03.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Станево: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, извън регулация, местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Монтана  

На 20.03.2018 г. /08:15 - 08:40 ч.; 17:00 - 17:25 ч./ -  Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

За периода 19-23.03.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: Веренишка(М.Веренишки), Райна Княгиня, Свети Патриарх Евтимий(П., Цар Иван Александър(Т.Тр.

За периода 19-23.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: 22-ри Септември, 48489.25.738, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Гоце Делчев(Лика Рачин), Екзарх Йосиф, Жеравица, Захари Стоянов, извън регулацията, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П.Сред), Никола Трендафилов-Колич, Опълченска, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г. Славейков, Славчо Красински(Н.Куката, Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т.Тр., Шипка, Шипка, Юрий Венелин

На 20.03.2018 г. /08:15 - 08:40 ч.; 17:00 - 17:25 ч./ -  Ерден: извън регулацията

На 20.03.2018 г. /08:15 - 08:40 ч.; 17:00 - 17:25 ч./ -  Лом: Филип Тотю

На 20.03.2018 г. /08:15 - 08:40 ч.; 17:00 - 17:25 ч./ -  Монтана: 1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, ПИ 48489.2.537

На 20.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: Вардар, Вит(Георги Бонев), Княз Александър Батенберг, Парта, Странджа, Тунджа

Община Чипровци  

На 20.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Мартиново: Втора, Дванадесет, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

 

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Острец/Острец/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 22.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Липова Могила, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Христо Ботев

На 22.03.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Драшковска, Липовска, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев

Община Луковит  

На 19.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Карлуково: Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Андреев

Община Тетевен  

На 21.03.2018 г. /09:30 - 09:40 ч./ -  Тетевен: местност Атанашкото

На 22.03.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Тетевен: 005041, 72343.31.148, махала Гечовото

На 23.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Дивчовото: 20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов

На 23.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Недковци, махала Свидово, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Недковци, Полатен

На 23.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Черни Вит: 80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала Бръшленица, махала Делиевци, махала Елов Дол, махала Златевци, махала Петровци, махала Платуница, местност Боатин, местност Дъскот, местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

Община Троян  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Черни Осъм: М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стругът

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев

На 20.03.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи Май, Теменуга, Чучура

На 20.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Калейца: 35290.17.63

На 20.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол: Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 21.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Калейца: 35290.17.63, местност Калейшко Ханче

На 21.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Общ.Макаравец, Разклон Калейца

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 21.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Местн.Джокари

На 21.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Гумощник: махала Реката, Цанко Влаховски

На 21.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дебнево: махала Беров Мост

На 22.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 23.03.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Белиш: Стара Планина

На 23.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балабанско: Зона Вилите, махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, махала Шошковска, Местн.Габърска, Район Центъра

На 23.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Трапе: Дочо Гадев, махала Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 23.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, Местн.Коман, местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л.Донковски, Стойко Хр.Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 23.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска, местност Алдишки Рът

На 23.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шипково: Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна Зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев Бряг, Стадион, Стара Планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

Община Ябланица  

На 21.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 21.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дъбравата: Христо Ботев

На 19.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 089104, Ангел Кънчев, местност Братевец, местност Шумака, местност Шумнене, Мико Петков, Рила

На 20.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: III-10 Кв.13, Александър Стамболийски, местност Гераня, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, VІ-255, Кв.27

На 21.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Големо Село

На 22.03.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Долистово: I-89,Кв.25, ХII-257,Кв.19

На 22.03.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Паничарево

На 22.03.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Паничарево: УПИ-VІ-102,Кв. 16

На 23.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Блато: местност Турските Ниви

Община Бобошево  

На 20.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бобошево: Алекси Величков, Васил Левски, Върба, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Еделвайс, Единство, Ела, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Крайречна, Лале, местност Мърдище, Морава, Никифор Бибин, Пирин, Пламък, Свети Иван Рилски, Свобода, Сотир Бранков, Струма, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Явор

Община Дупница  

На 19.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 23.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дупница: 68789.17.484, 68789.23.413, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Венелин, Витоша, Влахина Планина, Войводска, Гергана, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Максим Горки, Марин Дринов, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Одрин, Орляк, Оструган, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ II, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ ХІ, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра

На 19.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница: 68789.20.626, Кв.248, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Велико Търново, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Жива Вода, Иван Шишман, Калина, Калоян, Княз Ал. Батенберг, Люляк, Максим Горки, махала Гиздова, местност Савако, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Професор Ал. Балабанов, Ропотамо, Средец, Фенерка, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода

На 19.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 23.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самораново: Георги Димитров

На 19.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дупница: Бричи Бор, Дренски Рид, Здравец, Криволак, Лакатица, местност Дренски Рид, Момина Сълза, Невена Коканова, Стръмна, Тодор Самодумов

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Битоля, Битоля, Битоля, Битоля, Бяло Море, Бяло Море, Дренски Рид, Дренски Рид, Елица, Елица, Иван Вазов, Иван Вазов, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Орляк, Орляк, Орляк, Орляк, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Плиска, Плиска, Побит Камък, Побит Камък, Побит Камък, Побит Камък, Фенерка, Фенерка, Цар Освободител, Цар Освободител, Яне Сандански, Яне Сандански

На 19.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дупница: Бистрица, Драган Овчаров, Милин Камък, Оструган, Свобода, Черни Връх

На 19.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Никола Малашевски

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Дупница, Свети Георги

На 21.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: I,Кв.124 Ж.П Гара, Аракчийски Мост, Възход, Никола Малашевски, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Тютюнева Долина

Община Кочериново  

На 20.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кочериново: VII-372, Кв.4, Аврора, Баба Люба, Братя Костови, В.Вретенарски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Искър, Калин, Комсомолска, Крашево, М.Бангоев, М.Преображенски, Места, Оборище, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Странджа, Трети Март, УПИ - VII ,Кв.40, УПИ 14, Кв. 38, Христо Сокола, Шипка

Община Кюстендил  

На 19.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 19.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 19.03.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./   На 20.03.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Бобешино;  Горно Уйно;  Гурбановци;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Село: М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци;  Долно Уйно: махала Олтоманци;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Коприва;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец;  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река;  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;  Церовица: махала Бело Камене;  Чудинци;

На 19.03.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./   На 20.03.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Горна Брестница;  Грамаждано: местност Гола Велика;  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен;  Жиленци: Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев;  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул. Дупнишко Шосе;  Ръсово: махала  Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;

На 19.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Индустриална, Соволска;

На 19.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Овощарска, Цар Освободител;

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Раждавица: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Железничар, Партизанска, Славянска, Струга, Христо Смирненски, Юрий Гагарин;

На 20.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Индустриална, Петър Берон;

На 21.03.2018 г. /08:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил;

На 22.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък;

На 22.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Слокощица: Александър Димитров, Георги Кръстев, Ивайло, махала Диновска, местност Галеница, местност Чадъра, Синчец;

На 22.03.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил: местност Хисарлъка;

На 22.03.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Слокощица: Александър Димитров, Георги Кръстев, Иглика, Калоян, местност Галеница, местност Змиярника, Мичурин, Пролет, Радецки, Синчец, Теменужка, Шипка;

На 23.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:00 ч./ -  Богослов: 037149, махала Топилата;

На 23.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;

На 23.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:00 ч./ -  Слокощица: махала Рошковци;

На 23.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска;  Илия;  Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки;  Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец;  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка;  Сажденик: махала Златанска;  Търсино;

На 23.03.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Цървена Ябълка: Таскова Плевня;

На 23.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Аверки, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Братя Миладинови, България, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гладстон, Гороцветна, Гороцветна, Гургулят, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Дондуков, Драгоман, Екзарх Йосиф, Жданов, Захари Стоянов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Индустриална, Индустриална, Калосия, Калоян, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кресна, Кубрат, Лавале, Левски, Лиляна Димитрова, Лозенград, Любен Харалампиев, Людмил Янков, Люле Бургас, Македония, Македония, местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Неофит Рилски, Оборище, Оборище, Орлица, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Отец Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Георги, Свети Мина, Свети Мина, Сливница, Соволска, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Пеев, Три Кладенци, Търговска, ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин;

На 23.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Александър Стамболийски, България, Кирил и Методий, Кресна, Людмил Янков, Сливница, Тодор Пеев;

На 23.03.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Владимир Димитров Майстора, Генерал Крум Лекарски, Демокрация, Емил Шекерджийски, Жданов, Капанска, Константинова Баня, Пауталия, Полковник Стефан Манов, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Цар Освободител;

На 23.03.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир;

На 23.03.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;

На 23.03.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

Община Невестино  

На 23.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мърводол

Община Рила  

На 20.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Рила: 62671.500.2, Васил Демиревски, Здравец, Кокиче, Крайречна, Света Варвара, Септемврийска, Спортела, Спротива, Тинтява

Община Сапарева баня  

На 21.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: Верила, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Здравец, Кокиче, Лозана, местност Герена, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Прогона, Ридо, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Сталевица, Хаджи Димитър

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 20.03.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Банско: Атон, Драма, местност Грамадето, Найден Геров, Стражите

На 20.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Банско: местност Грамадето, Пирин, Улично Осветление Тп Комфорт

На 20.03.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Банско: Явор

Община Благоевград  

На 19.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, местност Диновица, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ IX-144, Кв. 17, ХІ-482, Нв.22, Хан Аспарух, Цар Борис I

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, махала  Гяурска и махала  Рекарска, махала Гяурска

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград: 14204.501.10, махала Хамбарджийска, Тугулска

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Рилци: IX-460, 000399, XV-273, Амитица, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св.Иван Рилски, Стремата, Трети Март, УПИ Х-463, Кв.6, УПИ ХIII-261, Кв.11, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-IV-451,Кв.27, УПИ-ІV-468,Кв.25, УПИ-ІІІ-63, ХIХ-33, Кв.7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: местност Чимево Дере

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж: Стоилова Кория

На 19.03.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Банско: Хан Тервел

На 19.03.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Джеймс Баучер, Крушево, Радовиш, ул. Даме Груев, Кв. 216, УПИ-XII, ПИ 04279.617.14 и 04279.617

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Грамада, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Царевско Шосе, местност Чикуто-Ш16, местност Чукито, Орбита

На 20.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, Кв.15, УПИ І-139,Кв.12, УПИ ІV-110,Кв.15;

На 20.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Полигона, местност Река Струма, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Огражден, Петко Р.Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански;  Делвино, Общ. Благоевград: Баздо, Вировете, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, Пл. 11;  Еленово, Общ. Благоевград;  Изгрев, Общ. Благоевград: 00701, 33.432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Чуката, УПИ IV 87, УПИ-Хі218 Кв.21, Чуката;  Марулево;

На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Вардар, местност Чимево Дере, Ридо, Скакавица, Шар Планина;

На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Гладно Бърдо, Димитър Талев, К. и Никола Хайдукови, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Колзодуй, местност Полигона, местност Река Струма, Огражден, Петко Р.Славейков, Подстанция Ален Мак, Свобода, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Яне Сандански;

На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград;

На 20.03.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Благоевград: Еленово, Калина, Хвойна;

На 20.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната;  Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Среден Път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски;  Бучино: Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала  Тасковска;  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р;  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката;  Лешко;  Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Палански Валог  Рилци: УПИ VI-465,Кв.27, Цигларката

На 20.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./   На 21.03.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Българчево: местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища

На 20.03.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Бадемите, Борис Сарафов, Дъбравска, К. и Никола Хайдукови, Мелник, Родолюбие, Сотир Атанасов, Трети Март, Христо Чернопеев

На 20.03.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /13:15 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Еленово

На 21.03.2018 г. /08:30 - 12:15 ч.; 13:15 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Еленово, Орион

На 21.03.2018 г. /08:30 - 14:15 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Броди, Струмско Център, Яне Сандански

На 21.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Славово

На 21.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 21.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово Тп Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната

На 21.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, махала  Ваканинци, махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 21.03.2018 г. /09:45 - 10:20 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Рилци: местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 21.03.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, махала  Калуцка, махала  Центъра Мотела, махала Милово Тп Милово, махала Петковци, местност Ковачница, Осойната

На 22.03.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Васил Левски, местност Международно Шосе, Тодор Александров

На 23.03.2018 г. /11:30 - 16:15 ч./ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, УПИ IV-220,Кв.8

Община Гоце Делчев  

На 19.03.2018 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин;  Долно Дряново;  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен;  Боголин: 253;  Гоце Делчев: Драма, местност Мочура;  Гърмен: местност Маноле;  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета;  Крибул: 262;  Крушево, Общ. Гърмен: VІ-138, Кв.10, Іх-108;  Теплен;  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв.2;

На 19.03.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Драма, Кирил и Методи, Неуточнен Адрес, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин;

На 19.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв.3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански;

На 19.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура;

На 19.03.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово: VIII, І-319, Кв.81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Савака, местност Свети Димитър, местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети;

На 19.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев;

На 19.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово: Стопански Двор;

На 19.03.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв.3, Александър Стаболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Левски, Георги Бенковски, Драва, Драма, Драма, Илинден, Кирил и Методи, Мрамора, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Тодор Паница, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански;

На 20.03.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Враня, Генерал Ковачев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, Кв.157,207,216,218, Кв.158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Никола Мандушев, Ниш, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов;

На 20.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брезница: Керанека;

На 20.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, І-181006, Мест. Ташков Мост, Алеко Константинов, Ален Мак, Арда, Бели Брези, Бяло Море, Вардар, Вардар, Васил Левски, Георги Бенковски, Герман Титов, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Даскал Господин, Детска, Драма, Дунав, Дунав, Кв.201 УПИ Іі-344, Кмет Никола Атанасов, местност Мочура, местност Текето, Михаил Даев, Момини Кули, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Панаирски Ливади-Продължение, Петър Сарафов, Петър Сарафов, Попови Ливади, Потока, Радецки, Серес, Складова База, Складова База, Стоян Петралийски, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Търговска, Христо Ботев, Черна Гора, Черна Гора, Юг, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин;

На 20.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мусомища: местност Стопански Двор;

На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Враня, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Пирин, Христо Силянов, Цариброд;

На 21.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии;

На 21.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: 17395.8.143 17395.8.28 21680.5.136, Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Пейо К.Яворов, Попови Ливади, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян;

На 21.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите;

На 21.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добротино: 4043, Сарп Дере;

На 22.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Горилата, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Китка, Криволак, местност Стопнаски Двор, местност Стопнаски Двор, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади, Попови Ливади, Рила, Стара Планина;

На 22.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Копривлен: Неуточнен Адрес;

На 22.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Ново Лески;

На 22.03.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Хаджидимово: Мержането;

На 22.03.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Помпени Станции Подем1,2;

На 22.03.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Теплен: Помпена Станция;

На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише Баир, Христо Силянов;

На 23.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Кирил и Методий, Одрин, Охрид, Паоло Ленц, Парцел ХіV, Кв.97а, Серес, Скопие, Солун, Стара Планина, Тодор Александров, Търговска, Цар Самуил, Царица Йоана, Юг;

На 23.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Якоруда: Даме Груев/Никола Вапцаров/;

На 23.03.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Булаир, Васил Левски, Генерал Ковачев, Георги С.Раковски, Горилата, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Димо Хаджидимов, Добруджа, Е и К Дукови, Иван Вазов, Кв.149 УПИ Vііі-1228, Кирил и Методий, Л.Каравелов, Милан Конев, Михаил Антонов, Одрин, Отец Паисий, Охрид, Петър Берон, Петър Сарафов, Полковник Борис Дрангов, Сестри Дукови, Скопие, Стара Планина, Тодор Каблешков, Търговска, ХVІ-763 Кв.138, Христо Ботев, Цар Самуил, Царица Йоана;

На 23.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Булаир, Васил Левски, Генерал Ковачев, Георги С.Раковски, Горилата, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Димо Хаджидимов, Добруджа, Е и К Дукови, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Вазов, Кв.149 УПИ Vііі-1228, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Л.Каравелов, Милан Конев, Михаил Антонов, Одрин, Одрин, Отец Паисий, Охрид, Охрид, Паоло Ленц, Парцел ХІV, Кв.97а, Петър Берон, Петър Сарафов, Полковник Борис Дрангов, Серес, Сестри Дукови, Скопие, Скопие, Солун, Стара Планина, Стара Планина, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Търговска, Търговска, ХVІ-763 Кв.138, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Самуил, Царица Йоана, Царица Йоана, Юг;

На 23.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Прилеп, Тунджа, Христо Силянов, Цариброд;

Община Гърмен  

На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Шеста

На 23.03.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Долно Дряново

На 22.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

Община Кресна  

На 20.03.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Кресна: местност Кресненско Ханче

Община Петрич  

На 19.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Чучулигово: Капсиди

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 19.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Тополница, Общ. Петрич: Гробището

На 19.03.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: 1, Кв.355, Папульо, Цар Самуил

На 19.03.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Ново Кономлади

На 19.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  С.Капатово

На 20.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич: Драва

На 20.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Талев, Драва, Пейо Яворов, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, УПИ 6-1862, Христо Смирненски, Цар Симеон, Черноризец Храбър

На 20.03.2018 г. /09:00 - 19:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старчево: Солун

На 20.03.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Георги Урумов, Дончо Лазаров, Кат Петрич, Марица, Параскева Филипова, Полковник Дрангов, Цар Самуил, Цар Симеон

На 20.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Иван Апостолов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Полковник Дрангов, Серска, Цар Борис III

На 20.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Митино

На 21.03.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, местност Дабето, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Порой, местност Фабриката, Петко Р.Славейков

На 21.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Параскева Филипова, Цар Самуил

На 22.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: България, Европа, Места, Параскева Филипова, Промишлена Зона, Търговски Комлекс Биляна, Цар Самуил

На 22.03.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Кърналово: Вит, Витоша, Г.Димитров, извън регулацията, местност Бельовица, местност Джуново, местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Станке Лисичков, Стара Планина, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Шипка, Юрето

На 22.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Арда, Бъкстон, Вела Благоева, Витоша, Марица, местност Слонищата, местност Улуко, местност Юрето, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Родопи, Септемврийска, Славянска, Хилендар, Цв.Радонов, Шипка

На 23.03.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Марица, Папульо, Софрони Врачански, Цар Самуил, Черно Море

Община Разлог  

На 19.03.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог: 61813.645.21 М. Габавица, Александър Стамболийски, Баница, Бела Река, Бела Река, Булаир, Васил Левски, Вихрен, Възраждане, Генерал Ковачев, Голак, Грънчарска, Даме Груев, Занаятчийска, Изток, Изток, Иларион Макариополски, Илийска, Искър, Каракьой, Лазар Топалов, Марица, Мехомия, Неуточнен Адрес, Нов Път, Предел, Саровица, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Телемах Илиев, Тодор Александров, Трети Март, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна Река, Шаркьой, Шипка, Явор

На 21.03.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Баница, Бела Река, Даме Груев, Изток, Иларион Макариополски, Каракьой, Предел, Черна Река

На 21.03.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Шеста

На 21.03.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Бачево: 23-ти Септември, Димитър Благоев, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Шипка

На 21.03.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Бачево: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Оборище, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака

На 21.03.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Разлог: Черна Река

На 22.03.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: Минно Селище

На 22.03.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Горно Краище

На 22.03.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Иван Вазов, Кокиче, Лале, Минно Селище, Пирин, Първа, Рила, Трета, Шеста

На 22.03.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски

На 22.03.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Разлог

На 22.03.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Банско: Пирин

На 22.03.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски, Бела Река, Възраждане, Иван Даскала, Изгрев, Иларион Макариополски, Лазар Топалов, Мирчо Кипрев/Бело Море/, Опълченска, Охрид, Патриарх Евтимий, Пирин, Родопи, Саровица, Св.Климент Охридски, Св.Св.Кирил и Методий, Телемах Илиев, Хан Пресиян, Цар Иван Асен II, Цар Калоян, Цар Симеон, Черна Река, Яне Сандански

Община Сандански  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сандански: Арда, Борис Сарафов, Първи Май, Свобода, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман, Яне Сандански

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански: местност Струма

На 20.03.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Малки Цалим

На 21.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански: Гоце Делчев, Свети Георги

На 21.03.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Вихрен

На 21.03.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  С.Катунци

Община Сатовча  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кочан: Младост, Пристране

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ваклиново: 124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март

Община Симитли  

На 19.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 24.03.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Полето: 026023

На 23.03.2018 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  Симитли: Иван Козарев, Любен Каравелов, Миразица, Ораново, Партизанска, Предел, Преспа, Симитли, Яне Даракчийски

Община Струмяни  

На 20.03.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Илинденци: местност Бабище

На 20.03.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Струмяни: 7-Април, Димчо Дебелянов, Долна Белица, Дядо Ильо Малешевски, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Св.Св.Кирил и Методи, Св.Св.Константин и Елена, Спартак, Христо Ботев

На 20.03.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Струмяни: Врабче, Дядо Ильо Малешевски, Кочо Честименски, Мура, Неуточнен Адрес, Св.Св.Кирил и Методи, Синаница, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил

Община Хаджидимово  

На 23.03.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: Анещи Узунов, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Дунав, Елин Пелин, Кокиче, местност Вельов Рид, Неуточнен Адрес, Стопански Двор, Тъпане

На 19.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

Община Якоруда  

На 22.03.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Бел Камен

На 22.03.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Конарско

На 22.03.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Якоруда: Алпийска, местност Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 20.03.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Бяла Слатина: Акация, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Златия, Иванчо Съйнов, Климент Охридски, Ком, Крайбрежна, Кръстовище Рила и Здравец, Латинка, Ломска, Любен Каравелов, местност Край Града, местност Скотовъден Дол, Мизия, МТП 2, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сердика, Сладница, Солунска, Стара Планина, Струга, ТП 1, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум

На 21.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Бърдарски Геран: 201002, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Клемент Готвалд, Ленин, Люляк, Месност Галишки Път, Месност Край Селото, Мичурин, Никола Вапцаров, Победа, Рила, Стара Планина, Урожай, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски и Ленин, Шипка

На 21.03.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Бяла Слатина: Васил Левски, Герена, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Индустриална, Климент Охридски, Лозарска, местност Герена, местност Циганския Брод, Сладница, Търнавска, Хан Крум

Община Враца  

На 19.03.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Враца: Васил Кънчов, Найден Геров, Никола Войводов, Самуил

На 19.03.2018 г. /11:30 - 12:00 ч./ -  Враца: Демокрация, Козлодуйски Бряг, Кокиче, Максим Горки, Минзухар, Цар Обединител, Червен Лиляк

На 19.03.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Андрей Николов, Вестителя, Втори Юни, Къкрина, Мистер Сенко, Проф.Димитър Йоцов, Трапезица, Христо Ботев

На 20.03.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Враца: Складова

На 21.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Враца: Вилна Зона Врачански Балкан, Илинден

На 21.03.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Враца: Алеко Константинов

На 21.03.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Згориград: Георги Бенковски, Йордан Лютибродски

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

На 19.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 21.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 22.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 23.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Куделин: Албена, Васил Левски, Виктор Юго, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Мичурин, Олег Кошевой, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

Община Видин  

На 19.03.2018 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Видин: Акад.Стефан Младенов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бдин, Безименна, Бидн Гараж № 8, Бонония, Връшка Чука, Възраждане, Георги Бенковски, Гладстон, Дунавска, Железничарска, Иван Вазов, Княз Борис I, Княз Дондуков, Крум Бъчваров, Михалаки Георгиев, Осман Пазвантоглу, Петко Каравелов, Пирин, Пуйо Войвода, Разлог, Райна Княгиня, Тополовец, Христо Ботев, Цар Асен I, Цар Иван Асен II, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Шеново Възраждане Бл 1, Шести Септември, Шипка

На 19.03.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 19.03.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Видин: Горазд, Пейо Яворов, ул. Локомотив, Химик

На 20.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:00 ч./ -  Гомотарци: 168 Квартал VII, В Близост До Автобусната Спирка, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, Имот №005015, Осемнадесета, Осма, Парцел 49, Кв.29, Пета, Петнадесета, ПИ 000153, ПИ 425, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Уния Маре, УПИ 99 Кв.3, Четвърта, Четиридесет и Пета, Четиринадесета, Шеста

На 20.03.2018 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:00 ч./ -  Капитановци: 019071, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 4/412/8100604, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 20.03.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин: 23 Септември, Виктор Юго, Георги Димитров, Десети Конгрес, Зоя Космодамянска, Лиляна Димитрова, Ровно, Родопа, Смирнов, Христо Смирненски

На 20.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин

На 20.03.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Капитановци: Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, ПИ 857 Кв.50, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 20.03.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Капитановци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв.49 Парцел 704, Осма, Пета, Пета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта

На 23.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Видин: Безименна, Гоце Делчев, Миджур, Пирин, Преславска, Св.Св.Кирил и Методий, Феликс Каниц, Яне Сандански

На 23.03.2018 г. /00:00 - 16:30 ч./ -  Кошава: 592, Кв. 65, IX .Кв.60, Двадесет и Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма-А, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Димово  

На 22.03.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Вълчек: Георги Димитров, Лило Тошев, Пета, Петко Ценов, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 22.03.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Макреш: Втора, Георги Бенковски, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Лило Тошев, Осемнадесета, Осма, Петко Ценов, Петнадесета, Седемнадесет Партизани, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Макреш  

На 21.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Подгоре: Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В.Сталин, Ленин, Михаил Здравков, Пейо К.Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Стоян Милков, Тодор Петров, Черно Море, Юрий Гагарин

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                     CEZ GROUP

 
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте къде ще спира водата в София 0| 3405 |13.03.2018 . Станко Станков, "Булмаркет": Причина за взрива в Хитрино е повторното пускане на тока 0| 3607 |13.03.2018 . Цацаров ”спира” промените в Закона за частната охрана 0| 3653 |12.03.2018 . Къде ЧЕЗ спира тока? 1| 4123 |09.03.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах

Вашите лични данни / GDPR

Скъпи потребители,

От 25 май 2018 г. - влиза в сила новото европейско законодателство за защита на личните данни, известно още и като GDPR. Във връзка с това "Фрог Нюз" EООД приема нова "Политика за поверителност" (тук), съобразена с GDPR. Целта на новите правила е да дадат на вас повече права за контрол над собствените ви данни и по-добра защита на неприкосновеността ви.

РАЗБРАХ