Петък, 14 Декември 2018, 11:10
Frognews
0| 2535 |23.11.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 26 ноември – 30 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене     Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

 

София-град

Община БАНКЯ  

На 26.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   11-та, Бор, Горски Път, Лотос, Майска Китка, Местн.Стърната, Перуника/Х Конгрес На Бкп/

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Блян/Катюшите/, Еделвайс, София, Спътник, Стефан Стамболов/Будишин/, Хъшове

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Иван Вазов, Сливница, Ул.Цар Симеон, Цар Освободител, Цар Симеон

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Шосе Банкя

Община ВИТОША  

На 28.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Бояна:   Невена Коканова

На 27.11.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  София:   10-та/Драгалевци/, 104-та/В.З. Киноцентър/, 6-та/Драгалевци/, 8-Ма /Драгалевци/, Драгалевци, Нарцис/Методи К.Димитров/, Тончо Жечев

На 28.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   1-Ва, Александър Костов, Ангел Букурещлиев, Ген. Ковачев, Драгалевци, Елена Снежина, Камен Дял, Козяк/Александър Костов/, Нарцис/Методи К.Димитров/, Цар Иван Александър/Симеон, Ябълкова Градина

На 26.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   201-Ва, 201-Ва/Драгалевци/

На 30.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   406-та, Ваклинец, Драгалевци, Свети Горазд, УПИ XXVI-1013, Кв.94, Ябълкова Градина

На 29.11.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:   603-та/Витоша/, 7-Ма/Драгалевци/, 714-та/Витоша/, 715-та, 717-та/Витоша/, 719-та/Витоша/, Акад. Михаил Арнаудов, Витошки Извори, Витошко Цвете/Княжево/, Синята Скала, Христо Патрев, Цар Борис III/Девети Септ.

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Байкал, Боянска /Драгалевци/, Герганица, Иваница Данчев, Любляна/Й.Вишевградски/, М.Бот.Градина, УПИ III-1622,Кв.3, Огнеборец, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса, Средорек

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Байкал, Братя Бъкстон, Бъкстон, Бъкстон, Българска Легия, Герганица, Иваница Данчев, Орешарска, Пирин, Севастократор Калоян/Алекса, Симеон Радев/Кирил Янев/, Юнашка Песен

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Байкал, Герганица, Иваница Данчев, Любляна/Й.Вишевградски/, Местност Гърдова Глава, Огнеборец, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса, Средорек, Юри Буков /М. Гърдова Глава/

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Байкал, Герганица, Иваница Данчев, Любляна/Й.Вишевградски/, Огнеборец, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса, Средорек

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Байкал, Герганица, Иваница Данчев, Орешарска, Севастократор Калоян/Алекса

На 30.11.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  София:   Байкал, Три Кладенци

На 27.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Бяла Лилия, Пирин

На 29.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София:   Гергьовче/Драгалевци/, Кимчовец, Ненко Балкански, София,Кв.Драгалевци УПИхіі-234 Кв.101

На 26.11.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:   Захари Зограф, Шумако / Симеоново

На 29.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София:   Кв. Бояна, Кв. Драгалевци, Кв. Сименово

На 27.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София:   Кв. Бояна, Кв. Драгалевци, Кв. Симеоново

На 26.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София:   Кв. Бояна, Кв. Драгалевци, Кв.Симеоново

На 30.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  София:   Кв. Бояна, Кв. Симеоново, Кв.Драгалевци

На 29.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:   Местност Ботаническа Градина

На 27.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Момино Венче/Драгалевци/

На 29.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Околовръстен Път

На 26.11.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София:   УПИ V-891,Кв.125, Х-1055,Кв.124

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Отец Паисий, Странджа, Цар Симеон

Община ИЗГРЕВ  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Софииско  Поле:   Софииско  Поле

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   8-Ми Декември , Въртопо, Дървеница , Дървеница , Кирил Попов    , Климент   Охридски , Малинова Долина , Мусагеница , Пловдивско Поле,                     Софииско  Поле  , Студ Град      , Трайко Станоев

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   8-Ми Декември, Въртопо     , Дървеница , Дървеница    , Кирил Попов    , Климент   Охридски , Малинова Долина , Мусагеница , Пловдивско Поле                         , Студ. Град, Трайко Станоев

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   8-Ми Декември, Въртопо     , Дървеница , Дървеница  , Кирил Попов    , Климент   Охридски , Малинова Долина , Мусагеница , Пловдивско Поле                         , Софииско  Поле  , Студ Град      , Трайко Станоев

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   8-Ми Декември, Въртопо  , Дървеница  , Кирил Попов    , Мусагеница , Пловдивско Поле                         , Софииско  Поле  , Студ Град      , Трайко Станоев

На 28.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Дианабад, Земляне/Тинтява/, Русаля, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Кракра, Крали Марко, Леге, Луи Леже, Любен Каравелов, Люлякова Градина, Майор Юрий Гагарин, Младост 1, Московска, Мургаш, Народно Събрание, Незабравка, Никола Габровски, Николай В.Гогол, Петко Р.Славейков, Петър Делян, Проф.Георги Брадистилов, Проф.Д-Р Иван Странски, Проф.Кирил Попов/Върбан Ген, Проф.Николай Генчев, Проф.Стоян Киркович/31 Ви Я, Проф.Христо Вакарелски, Сан Стефано, Св.Св.Кирил И Методий, Света Неделя/Вл.Ил.Ленин/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Славянска, Солунска/Васил Коларов/, Стефан Караджа, Студентски Град, Съборна, Тарас Шевченко, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/, Фредерик Жолио Кюри, Фритьоф Нансен, Христо Белчев/Гаврил Генов/, Христо Георгиев, Цар Иван Асен Ii, Цар Освободител/Руски/, Цар Шишман, Цариградско Шосе/Тракия/, Чавдар Войвода, Чарлз Дарвин, Шейново, Шипка, Яворов/Ленин/

Община ИЛИНДЕН  

На 30.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София:   Захарна Фабрика

На 30.11.2018 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София:   Захарна Фабрика, Кукуш/Кирил Пчелински/

Община ИСКЪР  

На 29.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бусманци:   Ген.Гурко(27 И 10)

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Акад. Методи Попов, Ваасил Калчев, Г.М. Димитров, Канала

На 30.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Асен Йорданов, Асен Йорданов

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Васил Калчев , Г.М.Димитров, Канала, Методи Попов

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Васил Калчев, Г.М. Димитров, Дружба 1, Канала, Методи Попов

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Васил Калчев, Г.М. Димитров, Канала, Методи Попов

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 1, Дружба 1

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Красна Поляна I Част

Община КРАСНО СЕЛО  

На 29.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Белите Брези, Битоля, Гребенец

На 26.11.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  София:   Пчела

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горни Богров:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Ботунски Път, Васил Левски, Здравец, Кирил И Методий, Кладенците, Люлин/Лиляна Димитрова/, М. Шабаница, М.Шабаница,Пи 16448.7721.566, Местн. Б.Убрещ, Местн.Воденицата, Местн.Долна Махала, Местн.Кръста, Морава/Георги Димитров/, Мургаш, Мусала/Васил Коларов/, Незабравка, Никола Вапцаров, Обреща, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Рибарица, Стара Планина/Ганчо Шопа/, Стефан Караджа, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети Март/9 Септември/, Ул.В.Левски/Ал.Стамболийски, УПИ III-Кв.29 М. Горни Богров, Хан Богров, Хемус, Христо Ботев, Чавдар, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница, Шипка

На 28.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Горни Богров:   Васил Левски, Люлин/Лиляна Димитрова/, Местн.Воденицата, Местн.Долна Махала, Местн.Кръста, Рендова/Толбухин/, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Хемус, Христо Ботев, Черковна/Мироско Райчев/, Шабаница

На 26.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Григорево:   УПИ III -283 Кв.20

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров:   1, 1-Ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, Іх-356 Кв.18, Стопански Двор Чочая, УПИ Iv-376 Кв.28, УПИ Іх, Кв.24

На 26.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Желява:   24-Ти Май/Георги Димитров/, Xx-300,Кв.32, Александър Стамболийски, Васил Левски, Герена/Иван Шонев/, Кирил И Методий, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Стоян Мечката, Стоян Мисирски, Тодораки Пешев/Христо Ботев, Тоне Крайчев

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско Шосе/Мизия/, Долна Махала, Долни Богров, Долни Богров, М.Герено, Кремиковци, Незабравка, Чавдар, Чепинско Шосе

На 28.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Долна Махала

На 26.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:   Евлоги И Христо Георгиеви, Кремиковци, Сеславци, Цариградско Шосе/Тракия/

На 29.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Кремиковци

На 27.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:   Майор Юрий Гагарин, Мургаш

На 27.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Яна:   Байкуш, Ботевградско Шосе, Готен, Димитър Стоичков, Иглика, Кокиче/Тодор Митров/, Левски/Ленин/, Миньорска, Мургаш, Никола Атанасов, Първи Май, Свети Никола/Байкуш/, Симеон Стойков/Урсол/, Синчец, Стефан Стамболов/Йорд.Никол, Христо Ботев/Георги Димитро, Хубава Яна, Ц.Стоилов, Юрий Гагарин, Янко Вельов

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Яна:   Безименна

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 28.11.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  София:   Тодор Ночев

Община МЛАДОСТ  

На 01.12.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   1-Ва, 1-Ва,Горубляне-Хлебозавод

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 4

Община НАДЕЖДА  

На 29.11.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София:   Рожен

Община НОВИ ИСКЪР  

На 28.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Доброславци:   Борова Гора, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Отава, УПИ Іі-617,Кв.35 Стопански Двор

На 27.11.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Локорско:   Богдан Манолов, Гаврил Димитров, Димитър Тошков, Драгоната, Евлоги Тодоров/11-Ти Април/, Илия Джагаров, Петър Белев, Поп Стоил Петков/Партизанск, Тодор Величков, Тодор Гаджов, Цветан Пешев, Черковна/Калинка Вескова/

На 28.11.2018 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Мировяне:   Ткзс

На 28.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София

Община ОБОРИЩЕ  

На 27.11.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  София:   11-Ти Август, Г.С.Раковски, Георги С.Раковски, Св.Св.Кирил И Методий, Цар Симеон

На 28.11.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  София:   Будапеща, Веслец, Дондуков Корсаков Княз, Екзарх Йосиф, Искър

На 27.11.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  София:   Васил Друмев, Оборище, Черковна/Паун Грозданов/, Ъгъл Ул. Черковна И Ул. Оборище

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Васил Левски

На 28.11.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  София:   Георги С.Раковски, Св.Св.Кирил И Методий

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горна Баня:   Ехо

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мало Бучино:   Малобучински Път/Ман.Дол/, Рила

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   1-Ва, 68134.3927.40 М.Средни Рид, Бор, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Липа, М Малинов Дол ,УПИ III-19, Кв 1, Малина / Симеоново, Малобученски ПътУПИ Xv-133кв.7, Малобучински Път, Медвен/Маргарита Георгиева/, Местност Манилов Дол, Местност Суходол, Местност Суходолско Землище, Овча Купел, Суходол, Суходолски Път, УПИ-X-153 Кв.3, Филиповци

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Ангел Стоянов /Суходол/, Бели Брод, Боряна, Дъб, Игрище, Кирил Христов, Местност Суходол, Овче Поле, Орех, Перла, Прохладен Кът, Станислав Ангелов, Стоичко Станиславов, Суходол, Траян Танев, Хi-352 Кв.44а, Христо Андонов

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Ангел Стоянов /Суходол/, Бели Брод, Дъб, Игрище, Кирил Христов, Местност Суходол, Овче Поле, Орех, Перла, Прохладен Кът, Станислав Ангелов, Стоичко Станиславов, Суходол, Траян Танев, Хi-352 Кв.44а, Христо Андонов

На 26.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:   Буен Поток, В.З. Горна Баня, УПИ І-707, Кв.3, Велик Завет, Войнишка Песен, Горна Баня, Дъга, Ехо, Каменист Път, Кристал, Лазурно Утро, Люлинско Поточе, Маркова Баня, Мечово Усое, Нестинарка, Овча Купел, Патриот, Пладнище/Рилски Партизани/, Равнище/Кънчо Стоилов/, Чардаклия

На 29.11.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:   Монтевидео/Пионерски Път/, Овча Купел, Овча Купел 1

Община ПАНЧАРЕВО  

На 30.11.2018 г. /09:15 - 17:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:   101-Ва, 114, 3-Ти Март, Бистришка Четворка/68-Ма/, Бистришко Шосе  Пи 04234.6941.43, В.З Калугерово Ливаде, В.З.Калугерово Ливаде Пи 3202, В.З.Шумако УПИ ХvIII-2976, Кв.2, Вилна Зона Бистрица, Вилна Зона Калфин Дол, Вилна Зона Манастира, Вилна Зона Шумако, М.Бялата Кал В.З Бункера, М.Калугерица, М.Калугерица УПИ 2433;Пи 04234.6938.2433., Спортист/3-та/

На 27.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Герман:   Пи 14831.6540,2730, 14831, 14831.6507.14, Божур/Ален Мак/, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/, В.З. Терасите, В.Пеева/27-Ма/, Вилна Зона Лозето, Герман, Градина/21-Ва/, Дружба/23-та/, Емилиян Станев/18-та/, Идентификатор 14831.6507.31, М. Смереката, 14831.6541.60, М.Смреката, М.Терасите, М.Терасите Пи 14831.6508.208, Мест. Терасите, Местност Зимника, Местност Смреката, Незабравка/22-Ра/, Терасите, Хан Аспарух/29-та/, Хан Крум/31-Ва/, Цар Симеон Велики/Митко Пал

На 26.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Герман:   039021, Герман, Дружба/23-та/, Местност Маринова Къща, Околовръстен Път, Патриарх Герман/9 Септември, УПИ V-29, Кв.54а

На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Герман:   Васил Стоилов/Никифор Трайк, Вилите Ливадето, Г.П.Даскала/Теменужка/, Иглика/7-Ма/, Искър/32-Ра/, Липа/10-та/, Минзухар/6-та/, Патриарх Герман/9 Септември, Трети Март /3-та/, Явор/9-та/

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел:   22472, Албена/41-Ва/, Бреза, Гергана/36-та/, Градина, Детелина, Диляна, Димитър Вучков, Дълга Поляна, Иглика, Извор, Кап. Петко Войвода, Люляк, Роза, Ул. Диляна V-305.308 Кв.52, Ул.Диляна УПИ 305,307, Кв.52, Хвойна, Череша, Явор, Ясен

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   139020, V-931, Кв.59, №29150.7107.1632, Белишако, Местн.Чемерник, Самоковско Шосе/1ва/

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   X-1193,Кв.8, Акация/43/, Вилна Зона Свети Димитър, Горица/85/, Горник/79/, Гороцвет/84/, Градище, Детелина/91/, Искра/81/, Кайгана, М. Св.Димитър, Местн.Пешуница, Нарцис/76/, Пешуница, Пи 172 М.Чикерица Шабаница, Простор/86/, Радилица/54/, Св.Митър, Св.Св.Кирил И Методий/Кр.Гр, Черковна, Шишивар/83/, Янко Панайотов/74/

На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*

На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Арда/В.З.Врана-Лозен/

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Вилна Зона Свети Димитър, Детелина/91/, Кайгана, М. Св.Димитър, Местн.Пешуница, Пешуница, Пи 172 М.Чикерица Шабаница, Св.Митър, Черковна

На 30.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Марица/В.З.Врана-Лозен/

На 27.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 12:00 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Марица/В.З.Врана-Лозен/, Стар Лозенски Път

На 30.11.2018 г. /09:15 - 17:00 ч./ -  Панчарево

На 30.11.2018 г. /09:15 - 17:00 ч./ -  София:   1-Ва, 71-Ва /Кв.Симеоново/, 74-та, Бистрица, Бистришко Шосе, В.З. Калфин Дол Ул. Полежан, В.З. Калфин Дол, Ул. Правец, В.З.Калфин Дол Пи 11985, Калугерица, Манастирски Ливади, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Синьо Лято/1-Ва/ /Кв. Симеоново/, Шумако / Симеоново

На 27.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   1-Ва, Незабравка

На 29.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  София:   45-та /Кв.Симеоново/, 47-Ма /Кв.Симеоново/, 48-Ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-Ва /Кв.Симеоново/, 52-Ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 82-Ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, Босилек /Кв.Симеоново/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Иван Владислав, Малинова Долина, Околовръстен Път, Околовръстен Път, Света Магдалина, Симеоново, Симеоново, Шумако / Симеоново

На 26.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  София:   45-та /Кв.Симеоново/, 47-Ма /Кв.Симеоново/, 48-Ма /Кв.Симеоново/, 49-та /Кв.Симеоново/, 50-та /Кв.Симеоново/, 51-Ва /Кв.Симеоново/, 52-Ра /Кв.Симеоново/, 53-та /Кв.Симеоново/, 82-Ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, Босилек /Кв.Симеоново/, В.З. Симеоново - Драгалевци, Драгалевци, Иван Владислав, Околовръстен Път, Света Магдалина, Симеоново, Шумако / Симеоново

На 28.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:   82-Ра /Кв.Симеоново/, 83-та /Кв.Симеоново/, 84-та /В.З. Симеоново Север/, Света Магдалина

На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:   Азмаците К-Кс *Лозен Хайтс*

На 30.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   Враня

На 27.11.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 12:00 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Враня, Цариградско Шосе/Тракия/

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Горица, Простор

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 11:00 ч./ -  София:   Малинова Долина, Околовръстен Път, Симеоново

Община СЕРДИКА  

На 02.12.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София:   202-Ра/Сердика/, 405-та

На 29.11.2018 г. /11:00 - 15:15 ч./ -  София:   Илиянци, Илиянци/Лиляна Димитрова/, УПИ Vi 264  Кв.2

На 29.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Клокотница, Опълченска, Охрид/Станка Първанова/, Странджа

Община СЛАТИНА  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София:   Георги Минчев/Дечо Стефанов

Община СРЕДЕЦ  

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   6-Ти Септември, Васил Левски, Витоша, Ген. Паренсов, Гургулят, Драган Цанков, Дружба 1, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Раковски, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Белчев

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   6-Тисептември, Васил Левски, Витоша , Ген. Паренсов, Драган Цанков, Дружба 1, Евлоги Георгиев , Любен Каравелов, Неофит Рилски, Раковски , Хан Аспарух , Хан Крум, Христо Белчев

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 28.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Драгалевци:   Св. Ангеларий

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Славянска          , Акад. Стефан Младенов        , Апостол Карамитев                          , Борис Стефанов        , Вец  Симеоново    , Г.М. Димитров    , Георги Брадистилов  , Георги Златарски          , Гурко, Дианабад, Дружба 2, Дървеница    , Жак Натан     , Иван   Боримечката                   , Иван Багрянов        , Иван Странски           , Йордан  Трифонов       , Кирил Попов     , Ловен   Парк           , Малинова Долина        , Никола  Габровски      , Пъстър Свят            , Росарио/Пр.Хаджихристов/, Симеоновско Шосе              , Студентски Град, Университетски Парк          , Христо  Данов      , Цветан Лазаров

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Апостол Карамитев                          , Акад. Стефан Младенов        , Борис Стефанов        , Вец  Симеоново    , Г.М. Димитров    , Георги Брадистилов  , Георги Златарски          , Гурко , Дианабад, Дружба, Дървеница     , Жак Натан, Иван   Боримечката                   , Иван Багрянов        , Иван Странски           , Йордан  Трифонов       , Кирил Попов     , Ловен   Парк           , Малинова Долина        , Никола  Габровски      , Пъстър Свят            , Росарио/Пр.Хаджихристов/, Симеоновско Шосе              , Славянска, Студентски Град, Университетски Парк          , Христо  Данов      , Цветан Лазаров

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Акад. Стефан Младенов        , Апостол Карамитев                          , Борис Стефанов        , Вец  Симеоново    , Г.М. Димитров    , Георги Брадистилов  , Георги Златарски          , Гурко , Дианабад , Дружба 2, Дървеница        , Иван   Боримечката                   , Иван Багрянов        , Иван Странски           , Йордан  Трифонов       , Кирил Попов     , Ловен   Парк           , Малинова Долина        , Никола  Габровски      , Пъстър Свят            , Росарио/Пр.Хаджихристов/, Симеоновско Шосе              , Славянска     , Студентски Град, Христо  Данов      , Цветан Лазаров

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Акад. Стефан Младенов        , Апостол Карамитев                          , Борис Стефанов        , Вец  Симеоново    , Г.М. Димитров    , Георги Брадистилов  , Георги Златарски          , Гурко , Дианабад , Дружба 2, Дървеница  , Жак Натан     , Иван   Боримечката                   , Иван Багрянов        , Иван Странски           , Йордан  Трифонов       , Кирил Попов     , Ловен   Парк           , Малинова Долина        , Никола  Габровски      , Пъстър Свят            , Росарио/Пр.Хаджихристов/, Симеоновско Шосе              , Студентски Град, Университетски Парк          , Христо  Данов      , Цветан Лазаров

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Акад. Стефан Младенов        , Апостол Карамитев                          , Борис Стефанов        , Вец  Симеоново    , Г.М. Димитров, Георги Брадистилов  , Георги Златарски          , Гурко , Дианабад, Дружба 2, Дървеница, Жак Натан     , Иван   Боримечката                   , Иван Багрянов        , Иван Странски           , Йордан  Трифонов       , Кирил Попов     , Ловен   Парк           , Малинова Долина        , Никола  Габровски      , Пъстър Свят            , Росарио/Пр.Хаджихристов/, Симеоновско Шосе              , Славянска   , Студентски Град, Университетски Парк          , Христо  Данов      , Цветан Лазаров

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Малинова Долина

Община ТРИАДИЦА  

На 28.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  София:   Бузлуджа, Ген. Скобелев, Прага, Цар Петър, Шандор Петьофи

 

 

област Благоевград

Община Банско  

На 28.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Банско:   Витоша, Пейо К.Яворов, Райна Княгиня

Община Благоевград  

На 26.11.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Банско:   Хан Тервел

На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   04279.629.76, Броди, Кв.26, УПИ Іі-9114,УПИ III-9115,9116, Местност Опитно Поле, Местност Пенков Чифлик, Местност Шейница, Пейо К.Яворов, Сергей Румянцев, Струга, Струмско Център, Шейница-Ш.24, Яне Сандански

На 29.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Местност Авганцов Чифлик Ш.72, Местност Горски Разсадник, Местност Пенков Чифлик, Местност Под Черквата, Местност Река Бистрица, Местност Река Струма, Местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Антон Чехов, Васил Левски, Илинден, Петър Зографски, Полковник Дрангов, Св. Димитър Солунски, Страцин, Тодор Александров

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Брод, Бяло Море, Витоша, Здраве, Освобождение, Рилски Езера, Славянска, Струга, УПИ-Vіі,Кв.19,Имот №04279,602,186, Шар Планина, Яне Сандански

На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Броди, Струма, УПИ-Xiv ИУПИ-Xxi Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Яне Сандански

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Броди, Струмско Център, Яне Сандански

На 26.11.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Благоевград:   Васил Левски, Даме Груев, Джеймс Баучер, Крушево, Радовиш, Ул. Даме Груев, Кв. 216, УПИ-Xii, Пи04279.617.14 И 04279.617

На 26.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Благоевград:   Васил Левски, Даме Груев, Крушево, Петър Зографски, Радовиш

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Местност Чимево Дере

На 27.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград:   Яне Сандански

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бучино:   Махала Каракачанка

На 29.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:   14204.501.10, Махала Хамбарджийска, Тугулска

На 29.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дебочица

На 26.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград:   Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Местност Топузица

На 29.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   Местност Ръждавец, Поповска

На 29.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лешко:   163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, Махала Корянска, Пи №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 29.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мощанец:   Xvi-122,123, Кв. 14, Извън Регулация, Мах. Поповска, Махала Кантурска, УПИ Xi-75, Кв. 6

На 29.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Обнова:   Ив.Вазов

На 29.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Бреза, Будишка, Мах. Ушите, Месност Миджевци, Местност Джабирци, Местност Джалеви Бахчи, Местност Златовръх, Местност Стопански Двор, Местност Ушите, Падеш, УПИ Ii-207,Кв.13, УПИ V-74, Кв.5

На 29.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Падеш:   Бреза, Будишка, Местност Джалеви Бахчи, Падеш, УПИ Ii-207,Кв.13

На 29.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Покровник:   3-Ти Март, Валого, Ленището, Местност Гладно Поле, Местност Ленището, Местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв.28, УПИ-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци:   Ix-460, Грънчарски Андък, Илинден, Св.Иван Рилски, Трети Март, УПИ-I-468 Кв.25, УПИ-Iv-451,Кв.27, УПИ-Іv-468,Кв.25

Община Гоце Делчев  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Балдево:   УПИ Vii-97, Кв.9, УПИ III Кв.14

На 26.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Балдево

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Баничан:   Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, УПИ III, Кв.31, УПИ-Іv-270, Кв. 28

На 26.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч./ -  Баничан

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Местност Капсии, Местност Пенковото, Пи-18021, М. Мантара, С.Борово, Село Борово, УПИ-V-183 , Кв. 30

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев:   Пи-18021, М. Мантара

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Брезница:   29-Ти Декември, 31002, Vі, VIII, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-Іv, Кв.82, УПИ-ХvIII-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, УПИ- Хvіі-164, Кв.11, Хvі-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22

На 26.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, Хі-99,131, Кв.22

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Господинци:   УПИ-Хі, Кв.1

На 27.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   071003, Гоце Делчев, Драма, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, Местност Стрелбището, Първи Май, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Драмски Път, Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 26.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Местност Мочура, Местност Сушица, Панаирски Ливади, Пенковото

На 28.11.2018 г. /08:45 - 12:00 ч.; 09:15 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Царица Йоана

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Корница:   Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка - УПИ-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Лъжница:   029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 28.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища:   027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил И Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Самоков:   Тинтява

Община Кресна  

На 28.11.2018 г. /11:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Влахи:   Драколово

На 28.11.2018 г. /11:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кресна:   Александър Македонски, Местност Кресненско Ханче, Местност Солунско Дере, Ново Село

На 28.11.2018 г. /11:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крупник:   Извън Регулацията, Местност Кресненско Ханче

На 28.11.2018 г. /11:00 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сандански

Община Петрич  

На 26.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Кавракирово:   Местност Тополите

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кърналово:   Местност Фабриката

На 26.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Михнево:   Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   22-Ри Октомври, Генерал Тодоров, Д-Р Колинс, Дунав, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Никола Парапанов, Любен Каравелов, Марица, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Пролет, Рокфелер, Свобода, Търново, Цар Борис III, Цар Борис III

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Агапий Войнов, Европа, Параскева Филипова, Цар Самуил

На 26.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Тома Митов, Хан Крум, Цар Борис III, Яне Сандански

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Георги Урумов, Ильо Войвода, Местност Бухото, Огражден, Охрид, Пейо Яворов, Петър Берон, Полковник Дрангов, Свети Климент Охридски, Тодор Александров

Община Разлог  

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Банско:   Цар Симеон

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет И Девета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Бански Път, Неофит Рилски, Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тринадесета, Х-276 Кв.25

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън Регулация С.Баня, Извън Регулацията

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Баня, Общ. Разлог:   Местност Кривосер

На 26.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бачево:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Местност Перивол, Местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 28.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бачево:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методи, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Оборище, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака

На 29.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бачево:   23-Ти Септември, Димитър Благоев, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, Неуточнен Адрес, Шипка

На 26.11.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Бачево:   Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методи, Костадин Катранджиев, Местност Перивол, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Рила, Тодор Каблешков, Шипка, Яне Сандански

На 28.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Бачево

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил И Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември, Алекса Сачков, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Гоце Делчев, Двадесет И Трета, Девета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Извън Регулация, Местност Андрианов Чарк, Митко Саев, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осма, Р-Н Стопански Двор, Равен, Чавдар, Шеста

На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Алекса Сачков, Бор, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Георги Сачков, Гоце Делчев, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Места, Никола Банков, Никола Вапцаров, Радецки, Седма, Фараонска, Чавдар, Чаталджа, Яким Цоков

На 26.11.2018 г. /08:45 - 12:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Местност Семково

На 26.11.2018 г. /08:45 - 12:30 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Годлево

На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горно Драглище

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Горно Краище

На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Градево:   Местност Бяла Поляна, Местност Калугерица, Местност Лаго - Изг. Чарк, Местност Мах.Кацарска, Местност Стружка Река - Лагове, Средорек, Требища, Требище

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   9-Ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Разлог:   Bgl1203, 61813,558,483, Александър Стамболийски, База Предел, Безименна, Бела Река, Бойков Рид, Братя Миладинови, Васил Левски, Вихрен, Георги С Раковски, Георги Финдрин, Голак, Дълга Махала, Екзарх Йосиф, Иван Даскала, Изворите, Иконом Никола Ангелов, Катарино, Крапа, Л.Каравелов, Македония, Местност Баба Цвета, Местност Банище, Местност Бойков Рид, Местност Извора, Местност Катарино, Местност Кошольовото, Местност Кулата, Местност Кулиното, Местност Логовете, Местност Малък Чурулец, Местност Мразеница, Местност Перивол, Местност Пети Километър, Местност Предел, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, Местност Раплево, Местност Скалата, Местност Солището, Местност Тишето, Местност Шипоко, Младост, Пирин, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Хайдушка Чешма, Черна Река, Шейново

На 28.11.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ -  Разлог:   Bgl1203, Безименна, Васил Левски, Георги Финдрин, Голак, Екзарх Йосиф, Изворите, Крапа, Македония, Местност Извора, Местност Малък Чурулец, Местност Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Полковник Лазар Нишков, Предел, Пром.Зона-Горен Стопански Двор, Шейново

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Разлог:   Баба Магдалена, Христо Ботев

На 26.11.2018 г. /08:45 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Разлог:   Бела Река, Вихрен, Катарино, Местност Банище, Местност Катарино, Местност Перивол, Черна Река

На 26.11.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Разлог:   Местност Перивол

На 28.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Разлог:   Черна Река

Община Сандански  

На 28.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Калейца:   Анска

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Асен Хадживасилев, Георги Казепов, Еделвайс, Захари Стоянов, Одрин, Пирин, Свети Димитър, Свобода, Селището, Соколова Скала, Ушите, Чудомир Кантарджиев, Шар Планина

На 28.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Сандански:   Божин Димов, Васил Кънчев, Македония, Мара Бунева, Св.Св. Кирил И Методи, Свобода, Христо Ботев, Цар Иван Асен

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Георги Скрижовски, Ильо Войвода, Свобода, Стефан Караджа

Община Сатовча  

На 29.11.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Годешево:   Бистрица, Гранит, Граничарска, Марица, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Огоста, Пирин, Рила, Стара Планина

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Сатовча:   Възход, Дунав, Дърводелски Цех Шикиров, Иглика, Коца И Георги Сачеви, Пи-030054 М. Дренов Дол, Площада, Тодор Шопов, Юри Гагарин

На 29.11.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Туховища

Община Симитли  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Крупник:   000024 Местност Реката, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Беглико, Божиница / Гроздовец, Васил Коларов, Васил Левски, Влахина, Георги Димитров, Георги Трайков, Гладстон, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Даме Груев, Дан Колов, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Ернст Телман, Иван Вазов, Иван Козарев, Карл Маркс, Кирил И Методий, Кокиче, Кресненско Въстание, Крупник, Лев Писарев, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Малчика, Местност Виро, Местност Въчева, Местност Извор/Калуцик, Местност Стопански Двор, Местност Текелев Шумак, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Промишлена Зона, Средорек, Стефан Караджа, Стефка Филипова, Текелев Шумак, Трайчо Костов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яне Сандански

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Полена:   Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Зеленка, Кокиче, Ленин, Махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Мездрата-2, Местност Училището, Победа, Потока, Роза, Руен, УПИ-V-18,Кв.18, УПИ-Хі-58 Кв.11, Христо Ботев, Чайка, Ширините

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 27.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Полето:   Галабарци

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 27.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Ракитна:   004077, 010040, Махала Лулейска

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./   На 27.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли:   Калайджийска, Чакърска

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Ораново, Панайот Хитов, Победа, Септемврийска, Симитли, Славянска, Хаджи Димитър, Яне Даракчийски

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Симитли:   Свобода, Симитли, Симитли

На 27.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Симитли:   Симитли

На 27.11.2018 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:   УПИ Ii-1437,Кв.19

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Черниче:   9-Ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Кирил И Методи, Ленин, М.Сухата Река, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Пи 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Яне Сандански

На 27.11.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Черниче:   Васил Левски, Георги Димитров, Кирил И Методи, М.Сухата Река, Неуточнен Адрес, Пи 156 Кв.6, Пирин, Р-Н Под Гарата, Рила, Роза, Свобода, Струма, Христо Ботев, Яне Сандански

На 27.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Черниче:   М.Сухата Река

Община Струмяни  

На 27.11.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Илинденци:   Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Св. Трифон, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Черноризец Храбър, Четиридесет И Четвърта, Четиридесета

Община Якоруда  

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-Ти Септември, Алекса Сачков, Васил И Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дагоново

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Безименна

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет И Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.11.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Черна Места

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Юруково:   029014 И 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако

На 27.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Якоруда:   Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица

На 28.11.2018 г. /10:30 - 12:00 ч./ -  Якоруда:   Витоша, Екзарх Йосиф, Кирил И Методи, Места/П.Джеджеров/, Неуточнен Адрес, Средна Гора, Трещеник

 

 

област Кюстендил

Община Бобов дол  

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Баланово:   Стопански Двор, ХIII - 329, Кв. 16

На 29.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Блато:   Махала Хановете

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Блато:   Махала Хановете, Местност Турските Ниви

На 28.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:   009065, Александър Костадинов, Васил Коларов, Васил Чучуков, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Иван Вазов, Комсомолска, Комсомолска, Люляк, Малчика, Местност Илчови Егреци, Младост, Негулица, Никола Й. Вапцаров, Пролет, Самуил, Свети Спас, Светлин Русев, Свилен Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, Стубело, УПИ I,Кв. 51, Цар Симеон

На 30.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, Местност Илчови Егреци, Никола Й. Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИ I,Кв. 51, Цар Симеон

На 27.11.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Бобов Дол:   Александър Костадинов, Алекси Янев, Бачо Киро, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Дъбрава, Здравец, Кирил Стаменов, Митко Палаузов, Негулица, Рила, Хаджи Димитър

На 28.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Бобов Дол:   Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методи, Малчика, Махала Джельова, Никола Й. Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Х Кв.49

На 30.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Иван Вазов, Малчика, Свилен Русев

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Големо Село:   Vi,Кв.10, Пи 361,Кв. 37, Пи 452,Кв.3

На 29.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Голям Върбовник:   011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ III 247, Кв.25

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Долистово:   I-89,Кв.25, Хii-257,Кв.19

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Локвата

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мали Върбовник:   УПИ - 1-9

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мало Село:   Iv-17,Кв.3, Станке Димитров, УПИ Vі-3,Кв.1

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мламолово:   371, Vi-618,Кв.19, Vii-389,Кв.30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, Местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 29.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Мърводол

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Новоселяне

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Палатово:   083002

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Паничарево:   УПИ-Vі-102,Кв. 16

На 29.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Паничарево

На 29.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Пастух:   Местност Падина

На 29.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Циклово

На 29.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Шатрово:   067016, Vі-255, Кв.27

Община Бобошево  

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блажиево:   Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв.11, Хii,Кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево:   14532.040.017, XIII-591 Кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. И К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил И Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор

На 27.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобошево:   Жп Гара, Местност Друма, Местност Манастира

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Висока Могила:   Мильов Рид

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вуково:   087040, 12351.153.0030

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Грамаде, Общ. Дупница:   Іх - 136, Кв. 18

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доброво:   Vі-293,  Кв. 20

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:   Местност Мело

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменик

На 27.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рила

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скрино:   116

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис

На 27.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смочево:   019027, 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Извън Рекулация, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VIII-361,Кв.15, Христо Ботев

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Смочево:   048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-VIII-361,Кв.15, Христо Ботев

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сопово

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люляк, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша

Община Дупница  

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бадино:   УПИ - Іі-113, Кв.21

На 26.11.2018 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Блатино:   000195, 000195, 000212, 000212, 005026, 005026, 005053, 005053, Екатте 04354, Екатте 04354

На 26.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Блатино:   000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 26.11.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./ -  Блатино

На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Бобов Дол:   Антим Първи, Двадесет И Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело

На 26.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Двадесет И Седми Октомври, Димитър Благоев

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бобошево:   Махала Въртен Камък

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Боровец:   Ii-259,Кв.14, XvIII-263 Кв.14, УПИ-І

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Бураново:   007004, 023014, 025033, 267, Селището, ХIII-483,Кв.50

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Гюргево

На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Делян, Общ. Дупница:   Хіх-164,Кв. 12, III-21.Кв.4, Парцел Іv-485, Кв.13

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Джерман:   013024, 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Вилна Зона, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Калдръмо, Кирил И Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Бела Вода, Местност Голямата Порта, Местност Еминица, Местност Китева Ливада, Местност Кръсто, Местност Мали Бельов Дол, Местност Площа, Местност Пульова Воденица, Местност Силимандере, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Стопански Двор, Теменуга, УПИ Ii-24, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор

На 27.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Джерман:   207635051294

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Драгодан:   №000026, Извън Регулация, Махала Ортакчийска

На 26.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   I, Кв. 79, 68789.17.56, 68789.17.76, 68789.603.401.1, 68789.605.153, 68789.607.145, I,Кв.79, III, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Балкан, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Васил Друмев, Велчова Завера, Верила, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Китка, Клокотница, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Марица, Морава, Начо Величков, Неофит Бозвели, Никола Лазаров, Николаевска, Орлинска, Отовица, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пиротска, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Саморанска, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, УПИ - Іі, Кв. 261, УПИ 68789.17.103., УПИ I,Кв. О.Т.2189-2190, УПИ I,Кв.79, УПИ І, Кв. 78, УПИ III, Кв.95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хемус, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов

На 27.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:   68789.173.5, 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, №1624, Алеко, Ана Малашевска, Антим I, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Балановска Пътека, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Дунав, Иглика, Индустриална, Индустриална, Климент Охридски, Комитска, Крайречна, Кресна, Лилия, Любен Каравелов, М. Гурдево, Македония, Малина, Местност Балановски Рид, Местност Гурдево, Местност Караболюка, Местност Караболюка, Местност Разсадника, Миньор, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Патрики Сандев, Пейо К. Яворов, Пирин, Площад Независимост, Прогона, Пътен Възел Дупница Юг, Разметаница, Разметаница, Раковска, Руен, Свети Иван Рилски, Свобода, Скакавица, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол, Труд, Труд, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Кубрат, Чаталджа, Яворов

На 28.11.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Дупница:   68789.17.484, 68789.23.413, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бузлуджа, Булаир, Бяло Море, Велико Търново, Венелин, Витоша, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Войводска, Генерал Владимир Вазов, Гергана, Двадесет И Втори Март, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дупница, Евтим Трайчев, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Калина, Калоян, Кирил И Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Люляк, Максим Горки, Марин Дринов, Махала Гиздова, Местност Дренски Рид, Местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Чомаков, Одрин, Орляк, Оструган, Отец Полихроний, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Ропотамо, Росица, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средец, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ   Ii, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.484, 68789.23.413, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Венелин, Витоша, Влахина Планина, Войводска, Гергана, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методий, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Максим Горки, Марин Дринов, Местност Дренски Рид, Местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Одрин, Орляк, Оструган, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ   Ii, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ Хі, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра

На 28.11.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Дупница:   68789.20.626, Кв.248, Бистрица, Иван Шишман, Местност Савако

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дупница:   68789.21.19, 87727,16,179, Джерман, Дренски Рид, Извън Регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски Рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско Шосе, Самораново Пром.Зона, Саморанска, Софийско Шосе, Стръмна

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Дупница:   68789.25.34, 68789.28.351, Ана Малашевска, Ботьо Петков, Люляк, Местност Бунищерица, Местност Злево, Местност Пульова Воденица, Местност Сух Андък, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода

На 26.11.2018 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Дупница:   68789.551.8, 68789.551.8, 68789.552.38, 68789.552.38, Каваклия, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Местност Лъката, Орлинска, Орлинска, Софийско Шосе, Софийско Шосе

На 26.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Дупница:   68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, Местност Бели Янко, Местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 26.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, Местност Дренски Рид, Местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ Iv И V Кв. 268, УПИ 68789.606.1, УПИ Xi-3482,Кв. 264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Бричи Бор, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кокиче, Кракра Пернишки, Криволак, Местност Дренски Рид, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Плиска, Райна Княгина, Родопи, РУПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Стръмна, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Христо Ботев, Цар Освободител, Шейново

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Дупница, Ивайло, Ивайло, Клисура, Клисура, Клисура, Клокотница, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, РУПИте, РУПИте, Русалка, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Христаки Павлович, Цар Освободител, Цар Освободител, Шейново

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Родопи, РУПИте, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Скопие, Стефан Караджа, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 27.11.2018 г. /10:30 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дупница:   Бистрица

На 30.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Васил Левски, Втори Януари, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Яворов

На 27.11.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Дупница:   Никола Малашевски, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол

На 30.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Дупница:   Прогона, Свети Иван Рилски, Цар Иван Асен Ii

На 26.11.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Дупница:   Софийско Шосе

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дяково:   23

На 26.11.2018 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Дяково:   23, 23, Дяково, Дяково, Махала Крич, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv, УПИ Хіv

На 26.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Дяково:   23, Дяково, Махала Крич, УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дяково:   УПИ I-138,Кв. 10, УПИ III-204,205,206,Кв.20, УПИ Хіv

На 26.11.2018 г. /09:15 - 14:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дяково

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Крайни Дол:   Хiх-51

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Крайници:   39339.117.68, 39339.142.19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско Въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно Море, Яне Сандански

На 27.11.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Крайници:   Андрей Жданов, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Долдуров, Кирил Овчарченски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Малчика, Мара Петлякова, Осми Март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Райко Даскалов, Ст.Димитров, Стопански Двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Христо Ботев, Христо Механджийски, Яне Сандански

На 26.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Кременик:   Xxii-98,Кв.10

На 26.11.2018 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Кременик:   Xxii-98,Кв.10, Xxii-98,Кв.10

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Крумово, Общ. Кочериново

На 26.11.2018 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Мламолово:   Ix-25,Кв.9, Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бистрица, Бор, Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Вихър, Вихър, Горещица, Горещица, Ела, Ела, Калина, Калина, Кокиче, Кокиче, Малина, Малина, Местност Трапчине, Местност Трапчине, Миньорска, Миньорска, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Рила, Рила, Руднината, Руднината, Станке Димитров, Станке Димитров, Старата Линия, Старата Линия, Теменуга, Теменуга

На 26.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Мламолово:   Ix-25,Кв.9, Iх-179,Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, Местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Мурсалево:   200002, 244,Кв.12, III- 279, V-688 Кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Стопански Двор, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 26.11.2018 г. /13:30 - 14:30 ч./ -  Пиперево:   56349.0.159, 56349.0.159, 56349.6.37, 56349.6.37, 68789.250.87, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхvIII,Кв.39, ХхvIII,Кв.39

На 26.11.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Пиперево:   56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, Местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхvIII,Кв.39

На 27.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пиперево:   Мтп Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница

На 28.11.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Самораново:   Георги Димитров

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново:   Митко Палаузов, Саморанска

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.46.10, Xv-2268, Кв.44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил И Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под Селото, Момина Сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св.Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, УПИ 65365.46.56 Средна Вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Юри Гагарин

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарево:   00455042, 045132, X-2698, І-2332,Кв.66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин Камък, Осми Март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна Гора, Старио Камък, Стопански Двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Село Дяково

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Iv-123,Кв.15, Xvi - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Местност Герена, Местност Слатинско Ханче, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пи 053012, Пирин, Рила, Роза, Руен, Стопански Двор, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис

На 30.11.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Слатино, Общ. Бобошево:   Александър Стамболийски, Божур, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Лоза, Никола Вапцаров, Стопански Двор, Цар Борис

На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница:   Местност Дрено, НУПИ-1609

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Усойка:   Бор, Васил Левски, Гагарин, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Местност Будаковица, Местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Фролош

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ -  Цървище:   Махала Ореевица, Цървище

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Червен Брег:   Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил И Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ.Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански Двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Яхиново:   87727.13.18.2, 87727.14.69, 87727.17.1, 87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор, Трети Март, УПИ - Ii Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 27.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Яхиново:   87727.20.2, 87727.203.284, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Раковски, Марин Дринов, П Р Славейков, Христо Ботев, Яхинско Шосе

Община Кюстендил  

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Багренци:   Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци И С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берсин

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бобешино

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гирчевци:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Гращица:   Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Уйно

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гурбановци

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гърбино

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил И Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Гращица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Козница:   22112.500.2

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Село:   М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долно Уйно:   Махала Олтоманци

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Друмохар:   Мах.Брашненица

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Жабокрът:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Катрище:   Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Коняво

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Коприва

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кутугерци

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кършалево

На 29.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Кюстендил:   Аверки, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, България, Велбъжд, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гладстон, Гороцветна, Гороцветна, Гургулят, Двадесет И Осми Февруари, Демокрация, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Жданов, Захари Стоянов, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Иларион Макариополски, Индустриална, Индустриална, Калосия, Калоян, Калоян, Каменица, Кирил И Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кресна, Лавале, Левски, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, Македония, Местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Неофит Рилски, Оборище, Оборище, Орлица, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Отец Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Георги, Свети Мина, Свети Мина, Сливница, Соволска, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Пеев, Три Кладенци, Търговска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин

На 29.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет И Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил И Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, Местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 27.11.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Авксенти Велешки, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Антим I, Арда, Архимандрит Зинови, Босилеградска, Бузлуджа, Булаир, България, България, Васил Априлов, Велбъжд, Велбъжд, Виница, Владимир Димитров Майстора, Вола, Врабча, Гаров Площад, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Генерал Крум Лекарски, Гео Милев, Гороцветна, Гургулят, Даскал Дамаскин, Даскал Димитри, Демокрация, Демокрация, Димитър Пешев, Дондуков, Дондуков, Драгомир, Евлоги Георгиев, Емил Шекерджийски, Ефрем Каранов, Жданов, Жданов, Жп Гара, Златна Панега, Ивайло, Ивайло, Иван Шишман, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Ильо Войвода, Индустриална, Йосиф Ковачев, Кадин Мост, Калосия, Калоян, Капанска, Кв. 257 Ул. Димитър Пешев, Кириат Оно, Кирил Цонев, Климент Охридски, Козлудуй, Константинова Баня, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Криволак, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Македония, Марица, Местност Самали Баир, Местност Хисарлъка, Мориц Леви, Мусала, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Обект 38 Тп Езерата, Оборище, Одрин, Октомврийска Революция, Орлица, Отец Паисий, Охрид, Парчевич, Патриарх Евтимий, Пауталия, Петър Берон, Петър Берон, Площад Войнишко Въстание, Полковник Стефан Манов, Полковник Стефан Манов, Преславска, Първи Май, Райна Цанева, Раковски, Раковски, Родопи, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Мина, Соволска, Солун, Софроний, Спасовица, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Столетов, Страцин, Тодор Ангелов - Божаната, Тодор Ангелов - Божаната, Три Уши, Търговска, Търговска, Узунов, Ул. Цар Калоян, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Хан Аспарух, Харковска, Хижата, Хисарлъка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Михаил, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон 1-Ви, Цар Симеон 1-Ви, Цар Симеон 1-Ви, Шейново, Шести Септември, Шести Септември, Юри Гагарин, Яворов

На 29.11.2018 г. /15:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Александър Стамболийски, България, Велбъжд, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Жданов, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Лавале, Левски, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Ул. Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин

На 27.11.2018 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   Ален Мак, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Медковец, Мездра, Местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Самодивска, Свищов, София, Стрелча, Стубело, Сълза, Трън, Цар Освободител, Чайка, Янтра

На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:   Ангел Кънчев, България, Врабча, Дондуков, Иван Шишман, Кубрат, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Патриарх Евтимий, Родопи, Цар Крум, Цар Симеон 1-Ви

На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:   Братя Миладинови, България, Димчо Дебелянов, Кирил И Методий, Княз Ал. Батемберг, Средна Гора

На 26.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:   България, Велбъжд, Неофит Рилски, Отец Паисий, Патриарх Евтимий

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:   Местност Николичевски Път

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Кюстендил

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лиляч:   Местност Войника

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:   Махала Анина, Махала Батина, Махала Богойна, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Милоорниче, Махала Плавнище, Махала Попов Дол, Махала Прекендачка, Махала Равно Буче, Махала Щърбец

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мазарачево:   Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Невестино, Общ. Невестино:   Vi-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ Іх-61,63,70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Неделкова Гращица

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Нови Чифлик:   Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плешивец:   Дванадесета

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Полска Скакавица

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Преколница:   Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Раненци:   Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Таваличево:   Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Търновлаг:   Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Церовица:   Махала Бело Камене

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Четирци:   М.Топилата, Махала Ямен

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Чудинци

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Шишковци

На 27.11.2018 г. /08:30 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:   Бенковски

На 28.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 30.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:   Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кадъница, Кирил И Методий, Ленин, Махала Бански Мост, Махала Славейкова, Махала Софийско Шосе, Махала Трънярска, Местност Кантона, Овощарска, Първи Май, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков, Христо Ботев

Община Сапарева баня  

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:   020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. &Quot;Грабежо&Quot;, Местност Герена, Местност Песоко, Местност През Реката, Местност Ридо, Местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Паничище:   300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, Ii, Ii,Кв.8, Іх - Кв. 8, Местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII Кв.10

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ресилово:   026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 27.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Ресилово:   026170, Акация, Бенковски, Здравец, Игликина Поляна, Изгрев, Красна Поляна, Липа, Любен Каравелов, Местноста Над Селото, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв.36, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон

На 27.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Ресилово:   100005, Бачо Киро, Вария, Гагарин, Иван Рилски, Отец Паисий, Раковски, Синчец, Спартак, Стопански Двор, Хiv-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка

На 27.11.2018 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Ресилово:   Александър Стамболийски, Асаница, Волов, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Иглика, Индже Войвода, Калоян, Липа, Омуртаг, Павлеви Ливади, Синчец, Спартак, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар Войвода

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Самораново:   65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, Местност Златковица, Местност Марков Камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 28.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:   032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, Кв.125, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, III-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, Местност Бончук, Местност Водни Дол, Местност Зелени Преслап, Местност Света Вода, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, Пи - 1351, Пи LxxxIII; Кв.74, Пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ Vi-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 27.11.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Сапарева Баня:   65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, Местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, УПИ - Х-2641, Пи 65365.601.84, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108

На 28.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сапарева Баня:   65365.601.186, I ,Кв.74, Lxxvі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, Lxxxiv-2797,Кв.74, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Германея, Еделвайс, Кръстю Софрониев, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Омуртаг, Отец Паисий, Паничище, Пи LxxxIII; Кв.74, Плиска, Победа, Раковски, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славяни, Стоил Косовски, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка, Явор, Ягода

 

област Ловеч

Община Априлци  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 28.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 29.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Видима/Видима/, Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 27.11.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Васил Левски, Местн.Джокари, Местн.Мачковци

На 27.11.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Гумощник:   Вилна Зона 1, Клиновци, Лакарево, Мах.Лакарево, Мах.Реката, Мах.Селце, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 27.11.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Дебнево:   20300.161.87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, Мах.Беров Мост, Мир, Оборище, Осми Март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Гео Милев, Ивайло, Оборище, Осъм, Павел Баев, Преслав, Райко Даскалов, Родопа, Стара Планина, Страцин, Съединение, Хемус, Цар Калоян, Явор

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Дядо Радоя Мариаша, Ловджийска, Мочор, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цвятко Цачев

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня:   Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кокиче, Маршал Толбухин, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Тп №4, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Търговска

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Васил Левски, Мелнишка, Осъм, Соргоня, Стара Планина, Съединение, Трети Март, Христо Ботев

На 28.11.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Казачево:   Ж.П.Спирка, Раевите Ханчета

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, България, Васил Левски, Маестро Камен Луков, Осъмска, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

На 30.11.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Ловеч:   Алексей Куропаткин, България, Васил Петлешков, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Търговска, Христо Ботев

На 27.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Никола Петков, Оборище, Патриарх Евтимий, Тома Давидов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 27.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Никола Петков, Оборище, Патриарх Евтимий, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Цачо Шишков

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море, Мизия, Освобождение

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Вардар, Илинден, Княз Имеретински, Панайот Хитов, Цар Асен Първи

На 26.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Тепава:   Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Кокиче, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Петко Р.Славейков, Стара Планина, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Умаревци:   Балатон, Вежен, Генерал Скобелев, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Шипка

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хлевене:   Банчо Еврев, Васил Левски, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Кочо Иванов, Отец Паисий, Свирлив Кладенец, Стойчова, Трети Март

Община Луковит  

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Xxіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Драгана:   Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, Местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански

На 26.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Дъбен:   Васил Левски, Диевска, Захари Стоянов, Песовска, Петко Славейков

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ъглен:   Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген.Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, УПИ Хvі-456, Кв.47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска

Община Тетевен  

На 28.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Туйков, Йордан Йовков, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пещера, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 29.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Полянов, Иван Козарев, Йорданка Николова, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Пенка Михайлова, Свилен Русев, Сергей Румянцев

На 29.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   005041, 72343.31.148, Махала Гечовото

На 26.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   72343.14.138, Вършец, Полатен, Смесите

На 27.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Емил Марков, Иван Вазов, Костина, Марин Урманов, Романов Дол

На 27.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Козница, Лечо Гайдаря, Махала Козница

На 30.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Мария Михайлова, Местност Балинци, Петрахиля

Община Троян  

На 26.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 27.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 26.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Георги Дренски, Комсомолска, Патриарх Максим, Стара Планина, Червено Знаме

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Мах.Шарбан, Софийска, Шарбан

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Централна, Шарбан

На 26.11.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Вилна Зона, Мах.Цанковска, Никола Войновски, Цановска

Община Угърчин  

На 27.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лесидрен:   Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил И Методий, Крайречна, Местност Капин, Полк.Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията

Община Ябланица  

На 26.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци:   Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 26.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравата:   Христо Ботев

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи Май, Трети Март, Филип-Тотю

На 27.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Васил Априлов, Ген.Столетов, Захари Стоянов, Оборище, Панайот Волов, Софроний Врачански, Съединение, Трети Март, Шипка

 

Област Монтана

Община Берковица  

На 27.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Берковица:   Александровска, Изгрев

На 26.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Берковица:   Лале, Пи 03928.66.32, Първи Май, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица Ул. 1-Ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка

Община Бойчиновци  

На 27.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   1 Кв.56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, Извън Регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, Местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка На Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ Vi, Кв.6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна

На 27.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Громшин:   13, Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вели Манчов, Генерал Колев, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Бърдарски, Кирил И Методи, Коста Велков, Кубадин, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Маданска, Маршал Толбухин, Местност Край Огоста, Никит Иванов, Одрин, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сливница, Ставри Георгиев, Ставри Крумов, Стефан Караджа, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Янка Кирилова

На 27.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Громшин:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Кирил И Методи, М-Р Борис Костадинов, Маршал Толбухин, Никит Иванов, Райко Даскалов, Сан Стефано, Стефан Караджа, Страцин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 27.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кобиляк:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил И Методи, Местност Езерото, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 27.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Лехчево:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Добруджа, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън Регулацията, Йордан Йовков, Кирил И Методи, Климент Охридски, Колхозна, Крайселска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Дринов, Местност Маданска Бара, Надежда, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, Пи 000105, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин

На 27.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Портитовци:   Xvii, Кв.1, Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шестнадесет

Община Вършец  

На 28.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Вършец:   Архитект Нешев, Банкя, България(В.Коларов), Поп Исай, Република(Г.Димитров), Серафим Георгиев(Г.Генов), Харалампи Генчев, Христо Ботев, Шести Септември(Заводска)

Община Лом  

На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Долно Линево:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Веслец(23-Ти Септември), Витоша(9-Ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Замфир:   110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ. Вълчедръм:   Извън Регулацията

На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Ковачица:   Втора, Двадесет, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Втори Стопански Двор, Местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Девет, Петдесет И Едно, Петдесет И Осем, Петдесет И Пет, Петдесет И Седем, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петдесет И Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет И Две, Шестдесет И Едно, Шестдесет И Три, Шестнадесет

На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   44238,1149,6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иван Вазов, Иглика(Нов Живот), Извън Регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз.), Лозарска, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо  Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян

За периода 26-30.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Дядо Цеко Войвода, Крум Пастърмаджиев, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

За периода 26-30.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Драгоман(Н.Вапцаров), Кнес Иван Кулин, Ком, Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр.Зу-Ски), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г.Карастоянова), Черковна(Г.Карастоянова), Шипка

На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Станево:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Извън Регулация, Местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Монтана  

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Видлица:   Извън Регулация

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Доктор Йосифово:   Бор, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Люляк, Мито Мишов, Стублата, Тинтява, Топола, Цоновчето

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Меляне:   Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана:   22-Ри Септември, Екзарх Йосиф, Неофит Рилски, Панайот Хитов, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Трапезица, Юрий Венелин

На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Монтана:   48489.22.482, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димчо Дебелянов(П.Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулация, До Гр.Монтана, Извън Регулацията, Калето, Клокотница(Г.Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов)

На 28.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Ангел Кънчев, Баба Тонка, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Парчевич

На 26.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Извън Регулация, До Гр.Монтана

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Помеждин:   500.110, Іv-148 Кв.9, III, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 29.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

Община Чипровци  

На 26.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Чипровци:   23-Ти Септември, Балканска, Васил Левски, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Никола Й. Вапцаров, Петър Парчевич, Рила, Стара Планина, Точо Войвода, Три Чуки

 

 

област Перник

Община Брезник  

На 26.11.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Бегуновци

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:   Андрей Михайлов, Георги Ив Бунджулов

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:   Нестор Петров, Трън

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  ДОЛНА СЕКИРНА:   МТП;Д.СЕКИРНА;

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Завала

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Кошарево

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ноевци

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Озърновци

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ярославци

Община Ковачевци  

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Байкалско:   084033

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Буново, Общ. Кюстендил

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Дебели Лаг

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Драгомирово, Общ. Радомир

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Егълница:   П-Л Vi-70, Кв.8, УПИ Iv,Кв 12, УПИ Xii-197,198  Кв. 28

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Жедна

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Житуша:   П-Л Іv Пл.№711, Кв.56, УПИ vі

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:   Кв.1,УПИ Хіv, Махала Канджулица, Махала Пириница, УПИ V-138 Кв.24, УПИ Vii-69, Кв.13

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Калище:   Iv-278,Кв.29а, УПИ Vi-260, Кв.15, УПИ ХIII-239, Кв. 20

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Касилаг:   УПИ III-230, УПИ Хіv-191

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Кленовик:   Кв.20

На 26.11.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Углярци

Община Перник  

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Владимир:   Пи 149 Кв,14

На 26.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Големо Бучино:   Кедър, Кракра, София, Струма, Яланджийска

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Горна Диканя:   X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв.211, УПИ Х-1306, Кв.165

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Гълъбник:   Кв.25 УПИ XIII-353, УПИ Vіі-112,Кв.16, УПИ Хv-45, Кв.6

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя:   884 Кв.67а И 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ Iv-838,Кв.62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ Vii- 852, 854 Кв.65, УПИ Xi-261, Кв.40, УПИ XIII-990, УПИ Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Долни Раковец:   Кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ Xi-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв.1

На 27.11.2018 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Драгичево:   Ул.Възраждане

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Дрен:   V-420 Кв.4, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет И Девета, Деветдесет И Осма, Деветдесет И Седма, Деветдесет И Трета, Деветдесет И Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто И Втора, Сто И Девета, Сто И Единадесета, Сто И Осма, Сто И Пета, Сто И Петнадесета, Сто И Първа, Сто И Седма, Сто И Трета, Сто И Тринадесета, Сто И Четвърта, Сто И Шеста, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Друган:   Vі-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Кондофрей:   Общ.Радомир

На 26.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Кралев Дол:   3-Ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Минзухар, Миньор, Орниче, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 26.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Перник:   Аврора, Айдарица, Баба Парашкева, Балева Махала/Даскалово/, Белоградчишки Скали, Бор, Боровец, Братя Кокарешкови, Волга, Грамаге, Димитър Благоев, Димитър Хранов, Драва, Евгении Ачанов, Жива Вода, Ивайло, Йордан Лютибродски, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лазар Робев, Леденика, Ленин, Мах.Захаринова, Мах.Чешкарова, Момин Проход, Рилски Езера, Станке Димитров, УПИ І Кв.81, Христо Македонски, Христо Смирненски, Църква, Чехов, Чуйпетлово

На 26.11.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  Перник:   Аврора, Александър Стоянов, Асен Търновски, Белоградчик, Бор, Боян Чонос, Ваклин Церковски, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дъбрава, Еднофамилни Къщи, Жива Вода, Йордан Лютибродски, Калофер, Кирил Тупанков, Ковачевци, Крум Накев, Кръстина Михайлова, Кюстендил, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Мадарски Конник, Малчика, Маниш, Мануш Войвода, Металург, Момин Проход, Никифор Панкев, Никола Вапцаров, Николай Островски, Огнян Ягодински, Огоста, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пещера, Пушкин, Ракитовец, Рахила Ангелова, Родина, Свети Спас, Сините Вълни, Станке Димитров, Страцин, Тинтява, Тодор Йорданов, Училищна, Хан Крум, Христо Кърпачев, Цветна Градина, Църква, Черни Връх, Черно Море, Явор

На 01.12.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Брезник, Владислав Граматик, Граово, Добри Чинтулов, Инжинерен, Кракра Пернишки, Михаил Георгиев, Никола Карев, Презвитер Козма, Радомир, Самоков, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил И Методий, Тако Пеев, Твърди Ливади, Тодор Влайков, Тодор Паница, Физкултурна, Централен Градски Парк

На 28.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Перник:   Изток, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Мошино, Юрий Гагарин

На 29.11.2018 г. /08:30 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Перник:   Кристал Блокове, Подстанция Кракра

На 26.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Перник:   Младен Стоянов

На 27.11.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Перник:   Младен Стоянов 1

На 01.12.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:   Радомир, Самоков, Св.Иван Рилски

На 26.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Перник:   Църква

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:   Vii-157 Кв.17, Xxvіі-XxvIII Кв.12, Мах.Дукова

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 26.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:   Бор, Боровец, Волга, Кралевски Път, Райко Даскалов, Христо Ботев

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Червена Могила

На 28.11.2018 г. /09:15 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

Община Радомир  

На 26.11.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Беланица

На 26.11.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Бобораци:   III - 323 Кв.26, ХvIII-136, Кв.23

На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Владимир:   Пи 149 Кв,14

На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Долна Диканя

На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Долни Раковец:   Кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ Xi-306, П-Л Іх-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв.1

На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Друган:   Vі-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 26.11.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:   Махала Канджулица

На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Кондофрей:   Общ.Радомир

На 26.11.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Кошарите:   П-Л Vii-117, Кв.18, УПИ VIII,Кв. 17

На 26.11.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Негованци:   Vi-355, УПИ-130 Кв.37

На 26.11.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Поцърненци:   Махала Калугерски Чифлик 65

На 26.11.2018 г. /10:15 - 10:45 ч./ -  Прибой

На 29.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Радомир:   Автогарата, Алеко Константинов, Александър Ботев, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бащевица, Братя Миленкови, Бузлуджа, Велчо, Върбица, Гарата, Генерал Кантарджиев, Деян Гебрев, Иван Вазов, Илия Величков, Искър, Каблешков, Калоян, Любен Каравелов, Мечта, Милин Камък, Мирчо Христов, Младост, Отец Паисий, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Радомирска, Райко Даскалов, Сан Стефано, Свилен Русев, Тракия, Хайдут Миленко, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черковна, Янтра

На 29.11.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Радомир:   Алеко Константинов, Батак, Братя Миленкови, Иван Вазов, Милин Камък, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Христо Смирненски

На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 26.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  С. Гълъбник

На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ Іx-1083,1084

На 28.11.2018 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 29.11.2018 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Червена Могила

Община Трън  

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Бусинци

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Видрар

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Вукан:   УПИ III-130 Кв.12

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Горна Мелна:   87

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Горочевци

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Докьовци

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Долна Мелна:   НУПИ 12

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Дълга Лука:   УПИ Iv-71, Кв.17

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Еловица, Общ. Трън

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Костуринци

На 27.11.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Къшле

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Лева Река

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Трън:   Стълб 32, Клон А

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Неделково

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Парамун:   Мах.Парамунска Чука, УПИ-V, Кв.15

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Пенкьовци

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Радово

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Стайчовци

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   8ми Март, 8ми Март, Атанас Ботев, Атанас Ботев, Гочо Гопин, Гочо Гопин, Десета, Десета, Мосаловска, Мосаловска, Народна Воля, Народна Воля, Петър Асенов, Петър Асенов, Тако Пеев, Тако Пеев

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   8ми Март, Атанас Ботев, Гочо Гопин, Десета, Мосаловска, Народна Воля, Петър Асенов, Тако Пеев

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:   Денчо Знеполски, Мах.Кошарите

На 27.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Шипковица

 

област Плевен

Община Белене  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Белене:   България

На 26.11.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Белене:   К-С.Димум, Слатина

Община Гулянци  

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч./ -  Гулянци:   Ал Стамболийски, Батак, Бачо Киро, В.Петлешков, Вола, Иван Асен Ii, Кирил И Методий, Марин Дринов, Мизия, Никола Вапцаров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Долна Митрополия  

На 26.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Индустриална Зона, Стопански Двор

На 27.11.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Александър Стамболийски, Батак, Будапеща, Г.С.Раковски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Д.Грънчаров, Козлодуй, Н.Й.Вапцаров, Освобождение, Петко Д.Петков, Победа, Правда, Прага, Райна Княгиня, Ракета, Св.Параскева, Средна Гора, Стара Планина, Трети Март, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шейново

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ставерци:   Бачо Киро, Георги Димитров, Иван Вазов, Искър, Лев Толстой, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Отец Паисий, П Хитов, Патриарх Евтимий, Теменуга, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 27.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:   Стопански Двор

Община Долни Дъбник  

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Дъбник:   23 Септември, Ал Стамболийски, Асен Златарев, Асен Златаров, Баба Тонка, Боженска, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Вл Заимов, Вл И Ленин, Г Бенковски, Г Г Деж, Г Димитров, Ген Лавров, Гоце Делчев, Гурко, Д Благоев, Д Даскала, Ив Вазов, Кирил Методий, Лазар Станев, Маршал Толбухин, Опълченска, П Пенев, П Р Славейков, П Яворов, Петър Берон, Р Даскалов, Ручина Бара, С Румянцев, Ст Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цариград, Цв.Христова, Цветан Спасов, Черковна, Черно Море, Яне Сандански

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:   Ал Стамболийски, Балкан, Бр Миладинови, В Априлов, В Петлешков, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Кирил И Методий, Македония, Никола Петков, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Струма, Тунджа, Царевец

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:   Ал Стамболийски, Бузлуджа, Иван Вазов, Иван Рилски, Илия Бешков, Кирил И Методий, Нефтеник, Ст.Заимов, Струма, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник:   България, Вапцаров, Ген Ганецки, Дунав, Илия Бешков, Никола Петков, Отец Паисий, Страцин, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Янчев

Община Искър  

На 27.11.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Долни Луковит:   Димчо Дебелянов, Клокотница, Тулча, Тутракан, Хайдушка Поляна, Цар Асен Първи, Цар Освободител

Община Кнежа  

На 28.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа:   021113 С Екатте 06375

На 28.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Гостиля:   Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Пирин, Рила, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Хаджи Димитър, Цветан Радойски

На 28.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долни Луковит:   I-Ви Стопански Двор, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бенковски, Босилеградска, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Веслец, Втори Стопански Двор, Гео Милев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Демир Велиев, Димитър Спасов, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Рилски, Извън Регулация, Искър, Кирил И Методий, Климент Охридски, Клокотница, Козлодуй, Криволак, Любен Каравелов, Марин Дринов, Мусала, Нов Квартал, Одрин, Отец Паисий, П.К.Яворов, Петлешков, Петър Берон, Пирин, Радецки, Раковски, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор Ii, Тулча, Тунджа, Тутракан, Хаджи Димитър, Хайдушка Поляна, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Симеон, Шипка, Янтра

На 28.11.2018 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Долни Луковит:   Писаровска Могила

На 28.11.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кнежа:   6610067, 6610100, Беласица, Вела Пеева, Верила, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Елин Пелин, Изгрев, Ильо Войвода, Искър, Калиакра, Камчия, Козница, Кресна, Лисичи Валог, Люлин, Мерата, Местност Къмпинга, Местност Лисичи Валог, Местност Мерата, Назъм Хикмет, Никола Вапцаров, Огоста, Осогово, Панайот Хитов, Пролет, Райко Даскалов, Родопи, Ропотамо, Скът, Софроний Врачански, Струма, Тимок, Филип Тотю, Чавдар Войвода, Чайка

На 28.11.2018 г. /15:00 - 15:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Кнежа:   735082, Местност Криволя, Благой Иванов, Втори Стопански Двор, Върбица, Гаговска Кошара, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо Войвода, Местност Криволя, Местност Мерата, Местносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов

На 28.11.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  Кнежа:   735082, Местност Криволя, Втори Стопански Двор, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо Войвода, Местност Криволя, Местност Мерата, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Янко Сакъзов

На 28.11.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Кнежа:   Димитър Благоев, Ильо Войвода, Мерата, Местност Мерата, Панайот Хитов, Райко Даскалов, Филип Тотю, Чавдар Войвода

Община Левски  

На 27.11.2018 г. /10:45 - 15:00 ч./ -  Левски, Общ. Левски:   Геоги Парцалев, Кирил И Методий, Трети Март, Христо Ботев

Община Плевен  

На 29.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Беглеж:   Бинка Парашкевова, Боримечката, Владайско Въстание, Водана, Въло Йончев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Илия Б.Микин, Рачо Печев, Стойчо Татара, Стоян Едрев, Трети Септември, Цвятко Георгиев, Черкезка

На 29.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Беглеж:   Бинка Парашкевова, Гена Димитрова, Иван Магарашки, Комплексна Механизация, Кривокрой, Любен Каравелов, Никола Славчев, Цанко Славчев

На 30.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Беглеж:   Георги Стоянов, Дано Гергов, Кръстю Карапанов, Мара Денчева, Михневич, Назъм Хикмет, Павел Кунчев, Пано  Дончев, Петко Донков, Стоян Търговски, Тодор Танев, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев

На 30.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Беглеж:   Георги Стоянов, Долна Елия, Криводер, Лазар Станев, Назъм Хикмет, Патю Доков, Септемврийско Въстание, Цанко Славчев

На 26.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Брестовец:   Бенковски, Ген Тотлебен, Маршал Толбухин, Петко Р Славейков, Скобелев

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буковлък:   11-Ти Декември, Балкан, Бенковски, Вежен, Димитровград, Люлин, Майор Горталов, Никопол, Рила, Родопи, Сан Стефано, Тодор Каблешков

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:   071020- Местност Сушица, Vi-87 Кв.3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г.С.Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горталово:   078002, Александър Стамболийски, Бинка Парашкевова, Витоша, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:   Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо

На 27.11.2018 г. /10:30 - 14:15 ч./   На 30.11.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   Ал Стамболийски, Борис Бардушев, Боровец, Братя Миладинови, Здравко Бойчинов, Марица, Морава, Ресен, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Черно Море

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   Балкан, Борис Бардушев, Братя Гъркови, Витоша, Георги С Раковски, Ленин, Марица, Местност Байнова Могила, Морава, Панайот Волов, Родопи, София, Стара Планина, Тича, Черно Море, Шипка

На 30.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Коиловци:   Божин Гърков, Братя Гъркови, Владимир Заимов, Дунав, Ленин, Люлин, Мусала, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Слави Алексиев, Цветан Спасов, Чаталджа, Янко Сакъзов

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене:   Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ Ii Кв. 5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 26.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Ангел Кънчев, Преслав, Св.Св.Кирил И Методий, Уилиам Гладстон, Христо Ботев

На 27.11.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Плевен:   Васил Априлов, Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В.Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П.Р.Славейков, Родопи

На 30.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Плевен:   Вит, Георги Кочев, Индустриална Зона

На 28.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Враня/Ат.Георгиев/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Стоян Заимов, Хаджи Димитър, Янко Сакъзов

На 28.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Георги Домусчиев, Иван Миндиликов

На 30.11.2018 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Плевен:   Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Лозенка, Найден Геров

На 26.11.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Дружба

На 27.11.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Плевен:   Кайлъка, Кайлъшка, Местн.Кайлъка

На 27.11.2018 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Сторгозия

На 29.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   Шзо

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радишево:   Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха Пи 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил И Методий, Местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ралево:   Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил И Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 27.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:   Център 7, На Славяна; Ад

На 26.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Димитров, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Винаров, Илия Бешков, Любен Каравелов, Софроний Врачански, Тодор Пенчев, Янко Сакъзов

Община Червен бряг  

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бресте

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Горник:   Бузлуджа, В Левски, В Пеева, Делницата, Искър, Йордан Даскалов, Ком, Марица, П К Яворов, Пенков Остров, Петко Хр Петков, Първа, Райко Даскалов, Тринадесета, Христо Цветков, Четиринадесета, Шестнадесета

На 26.11.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Девенци:   000246, 1-Ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, Местност  Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, Пирот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 30.11.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Койнаре:   А.Константинов, Ал.Матросов, Ангел Кънчев, Бето Петров, Вела Пеева, Г Димитров, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Девети Iх, Дружба, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Ганов, Йордан Лютибродски, Кап Петко Войвода, Македония, Милчо Симеонов, Н.Островски, Отец Паисий, П Р Славейков, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Ст Караджа, Стара Планина, Тодор Каблешков, Тома Гергов, Цанко Церковски, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 27.11.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Койнаре:   Ал Стамболийски, Антон Страшимиров, Беласица, Боримечката, В.Коларов, В.Левски, Витоша, Гео Милев, Девети Iх, Димитър Полянов, Дунав, К И Методий, Кл Охридски, Л.Димитрова, Мило Нанов, Милчо Симеонов, Н Вапцаров, Рила, Симеон Нинов, Тринадесета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 27.11.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Койнаре:   Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, Милчо Симеонов, Родопа, Христо Смирненски

На 29.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Реселец:   375030, Акация, Б Клен, Баба Тонка, Балканска, Безименна, Белилото, Бор, Босилек, Воденицата, Г Поляна, Голеж, Горска, Гробарска, Д Дачев, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Здравец, Иван Христов, Искър, Каймаков, Капна, Латинка, Люляк, Милиндол, Младост, Могилата, Опанец, П Димитров, Победа, Поройна, Пробуда, Пропашище, Ръчене, Свобода, Славянска, Стефан Бацов, Теменуга, Тодор Попов, Училищна, Церовица, Челник, Явор

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг:   248005 М Водол, Маркова Могила

На 28.11.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Червен Бряг:   951.244, 951.420, Vі-2017, Безименна, Долна Биволица Пи 164018, Дунав, Ж.П. Фон Жилища - Иск Депо, Ж.П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек, Златна Мина, Маркова Могила, П.Р.Славейков, УПИ 139001

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:   Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Кирил И Методий, Неофит Рилски, Станке Димитров

На 26.11.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Чомаковци:   Отвъде

 

София-област

Община Божурище  

На 26.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Божур, Далия, Даме Груев, Европа, Еделвайс, Здравец, Искър, Кипарис, Лотос, Максим Горки, Отец Паисий, Пролет, Рила, УПИ 16-826,Кв.76, Х-54,100 Кв.11, Явор, Янтра

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Малина, Отец Паисий, Ягода

На 26.11.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Божурище:   Европа, Лазур, УПИ Iv-601,003, Кв.100

Община Ботевград  

На 26.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   Махала Барбушовци, Махала Върха, Махала Ганинци, Махала Павловци, Махала Пейчовци, Махала Пелиница, Махала Томовци

На 29.11.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Ботевград:   16-Ти Ловчански Полк, Академик Стоян Романски, Бензиностанция, Зад Зрч, Индустриална, Незнайният Войн, Освобождение, Седемнайсти Ноември, Тп Бетонов Център, Трети Март, Цар Освободител

На 26.11.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Ботевград:   16-Ти Ловчански Полк, Академик Стоян Романски, Бензиностанция, Зад Зрч, Индустриална, Тп Бетонов Център, Цар Освободител

На 27.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Александър Войницки, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Ваньо Македонски, Гаврил Брънчов, Гълъб Войвода, До Младост, Освобождение, Патриарх Евтимий, Рила, Саранск, Севаст Огнян, Склад На Едро, Стамен Панчев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Шипка

На 27.11.2018 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Александър Стамболийски, Ваньо Македонски, Патриарх Евтимий, Саранск, Цар Иван Шишман, Цар Освободител

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Витиня, Витоша, До Автогара, Свобода, Севаст Огнян

На 26.11.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   До Сграда Ткзс

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Паркинг, Саранск, Темуша

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Зеленград, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Преслав, Първи Май, Славейков (Васил Коларов), Страншки Рът, Трети Март (Иван Гълъбов), Христо Ботев

На 26.11.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Гурково, Общ. Ботевград:   Пи №027070

На 26.11.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Краево:   Махала Маринков Рът, Махала Славополе, УПИ III-25 Кв. 4

На 26.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   Махала Големо Усое, Махала Горановци, Махала Мановци

На 26.11.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Литаково:   3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 26.11.2018 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Литаково:   Архангела (Петко Буковански, Бачо Киро, Боговина, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Вуто Койчев, Възход, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Кирил И Методи, Кирил Стаменов, Любен Каравелов, Люто Войвода, Мургаш, Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Светлина, Столетов, Христо Ботев, Шести Септември (9-Ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 26.11.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:   Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методий, Козлодуй, Медвен, Новаченка (Филип Кръстев), Опълченска, Сан Стефано, Съединение (Ленин), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 26.11.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Осеновлаг:   Зимнишки Дол, Махала Зимнишки Дол

На 29.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Правец:   Iv, Кв.9, Iv-6393, Vi,Кв.2, Vi-179, Кв.104, Vii,Кв. 2,От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв.9,УПИ VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862  В. 50, УПИ Х  Кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 29.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Правец:   Генерал Гурко, Димитър Грънчаров, Север

На 26.11.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Радотина:   Местност Дръстила, Пи №055008

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Радотина

На 29.11.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Разлив:   Махала Маргинска

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 26.11.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 14:45 - 15:30 ч./ -  Скравена:   Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

Община Годеч  

На 30.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Годеч:   Александър Стамболийски, Игнат Емануилов, Нишава, Раковски, Свобода

На 30.11.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Годеч:   М.Молак, Махала Молак, Молак

Община Горна Малина  

На 30.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горна Малина:   101, Блокове

На 30.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Макоцево:   В.З. Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, Пи 093013, Пи 385 Кад.Район 232, Пи 463 Кад.Р.232 М.Овче Бърдо, УПИ Ii-49, Кв.3, УПИ Хii -176 Кв. 31

На 30.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Негушево:   068010, VIII-3 Кв.2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ.Горна Малина, П-Л Xvi-27, Кв.3, УПИ Vі-76, Кв.11, УПИ Xi-185, Кв. 18, УПИ Іі-16, Кв.2, УПИ ХvIII-195, Кв.18, УПИ Хіv-157, Кв.18, УПИ-87

На 30.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Осоица:   М.Мандрите-Катлъка

На 30.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Саранци:   Iх-42,Кв.7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ І Кв.37

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Стъргел:   УПИ I-390, Кв.47, УПИ Vii-309, Кв.52

На 30.11.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Чеканчево:   Ii-289, Кв.32, Vi-296 Кв.25, П-Л Х-373, Кв.35, П-Л Хvіі, Им.Пл.№317, Кв.24, УПИ Хх-246,Кв.11

Община Елин Пелин  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград:   Витиня, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Врачеш:   Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Горна Малина

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Горно Камарци:   .УПИ Vi-61 Кв 11, УПИ Vi-38, Кв.7

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горно Камарци

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Долно Камарци:   VIII-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Седма, Тп Център, Трета, ХIII-108 Кв.14, Четвърта

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Лесновска, Липа, Топола

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Топола

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   042015-Стпд По Квс, 068076, Акация, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, Васил Левски, Верила, Витоша, Вихрен, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Здравец, Йоан Екзарх, Кирил И Методий, Кочо Честименски, Лев Толстой, Лесновска, Липа, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Сан Стефано, Средец, Средна Гора, Страцин, УПИ 1-За Ожс, Кв.71, УПИ I, Кв. 108, УПИ Хv -182 Кв. 65, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Черноризец Храбър, Шейново, Янтра

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   Ангел Кънчев, Витоша, Георги С.Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин:   VIII Кв.57, Водна Помпа Отпадни Води, Кв.57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Негушево:   УПИ 9 - 020019

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Нови Хан:   Местност Чатърлък, Местност Чатърлък

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Осоица:   10, 33-та, III-271 Кв.37, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, Кв.37, П-Л Vi-137, Кв.1, Парцел VIII От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, УПИ Iv-249, Кв.22, УПИ Xi-317, Кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХIII-373,Кв.34

На 29.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Осоица

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Саранци:   000020 По Квс, 000020 По Квс

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Столник

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 10:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Стъргел:   Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, УПИ, УПИ I-390, Кв.47, УПИ V-467, Кв.30, УПИ Vii-309, Кв.52, УПИ Vі-275, Кв.39

Община Етрополе  

На 26.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Осиковица:   Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци

На 26.11.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Осиковица:   Махала Дрена

На 26.11.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:15 ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л Vi-61, Кв.5

На 26.11.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, П-Л Vi-61, Кв.5

Община Ихтиман  

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Вакарел:   Дренов Рът, Махала Дренов Рът

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Веринско:   Ул.13, УПИ Ix-23, Кв.13, УПИ III-124, Кв.6, УПИ Хvіі-131, Кв.6

На 27.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Горна Василица

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман

На 27.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, Местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра

На 26.11.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 13:45 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулация, Извън Регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил И Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, Пи 007083 М.Царчино, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -Vii 27090, УПИ III-2061,Кв.145, УПИ Iv - 2853, Кв.191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 27.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:   Витоша, Дунав, Здравец, Изток, Малина, Мусала, Пирин, Пчелин, Странджа, Чайка, Шиндар

На 27.11.2018 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

Община Копривщица  

На 28.11.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Копривщица:   Бунтовна, Васил Икономов, Георги Бенковски, Голомяхова, Детелин Войвода, Кирил Бояджиев, Любен  Каравелов, Мандулова, Михаил Цицелков, Никола Беловеждов, Никола Герджиков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Тумангелова Чета, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Юрукова, Яко Доросиев

Община Костенец  

На 27.11.2018 г. /09:30 - 11:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Гуцал:   Iv  Вк.3а

На 30.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Долна Баня:   Vii-95,Кв.17, Вилна Зона, Деница, Курорт Долна Баня, Търговска, Явор

На 27.11.2018 г. /09:30 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:   Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 27.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Долна Баня

На 27.11.2018 г. /09:30 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Долна Василица

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:   Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

На 27.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенец, Общ. Костенец:   Белмекен, Боровец, Василишка, Венетица, Иван Вазов, Искра, Кирил И Методий, Китка, Липа, Малина, Младежка, Морава, Нишава, Олимпиада, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Петър Берон, Пи 1928 Част От УПИ V, Кв.90, Пролет, Пчелинска, Родопи, Синчец, Трети Март, Търговска, Цариградско Шосе, Янтра

На 27.11.2018 г. /09:30 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенец, Общ. Костенец:   Боровец

На 27.11.2018 г. /09:30 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Марица:   1-Ва, 10-та, 11-та, 2-Ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 27.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Марица

На 27.11.2018 г. /09:30 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Радуил:   1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-Ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 27.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:30 - 11:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Самоков:   3-та

Община Пирдоп  

На 29.11.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Пирдоп:   Княз Александър Батенберг, Симеон Сърданов, Тодор Влайков

Община Правец  

На 26.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Драганско, Махала Манастирица, Махала Пушкарско, Местност Тошински Рът, Осма, УПИ 225 Кв. 110

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, УПИ Ii-196 Кв.8

Община Самоков  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Алино:   П-Л Іі, Пл.№160, Кв.48, УПИ I-345, Кв.18

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Белчин:   1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 20-та, 21-Ва, 22-Ра, 23-та, 286, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Vi.Кв.5, Витоша, Георги Димитров, Иван Вазов, С. Белчин, Пл. Xi, Кв. 57, Община Самоков, УПИ 100592 И УПИ100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470,471 Кв.38а, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Белчински Бани:   П-Л V Кв,21

На 29.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Боровец

На 28.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Говедарци:   15285.11.41, 15285.4.374, 15285.9.539, Александър Стамболийски, Байкал, Бисер, Бори Мечо, Борис Хаджисотиров, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девети Септември, Деветнадесета, Десета, Димитър Милушев, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Здравец, Златибор, Иглика, Искър, Канарче, Кирил И Методий, Кокиче, Крум Шуманов, Лакатица, Любчо Баръмов, М.Костова, Мальовица, Мечит, Мир, Октомври, Орловец, Осемнадесета, Осма, Отец Паисий, П-Л Хіі-486, Кв.11, Петнадесета, Пи 15285.10.114, Пионерска, Победа, Почивни Домове, Преспа, Първа, Първи Май, Ракета, Рилска Малина, Роза, Свобода, Седемнадесета, Славянска, Снежанка, Спортна, Стк Мальовица, Сълзица, Тринадесета, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода

На 28.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Говедарци:   15285.11.41, 15285.4.374, 15285.9.539, Александър Стамболийски, Борис Хаджисотиров, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Девета, Девети Септември, Димитър Милушев, Доспей Махала, Единадесета, Здравец, Иглика, Искър, Кирил И Методий, Кокиче, Крум Шуманов, Мальовица, Мечит, Октомври, Орловец, Осма, Пи 15285.10.114, Почивни Домове, Преспа, Първа, Първи Май, Рилска Малина, Свобода, Славянска, Снежанка, Стк Мальовица, Тринадесета, Христо Ботев

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доспей:   1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 20-та, 21-Ва, 22-Ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 3-та, 30-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Площада

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  К.К.Боровец.

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Клисура, Общ. Самоков:   Извън Регурация

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-Ва, 22-Ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-Ва, 32-Ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-Ма, 38-Ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-Ва, 42-Ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-Ма, 48-Ма, 49-та, 5-та, 50-та, 51-Ва, 52-Ра, 53-та, 54-та, 55-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, XvIII, Бктп Градина - Ковачевци, Пп Ii,Кв.58

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Маджаре:   УПИ Xi Кв.16

На 28.11.2018 г. /09:15 - 11:00 ч.; 13:30 - 15:30 ч./ -  Мала Църква:   С. Мала Църква, Община Самоков, УПИ Vi, Кв. 30 /Пи 46276.5.429/

На 27.11.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Мала Църква

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Поповяне:   Пи 000368

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Продановци, Общ. Самоков:   040171,040187

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Райово:   1-Ви Май, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 21-Ва, 22-Ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 30-та, 31-Ва, 32-Ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 4-та, 5-та, 6-та, 8-Ма, 9-та, Краля, Лаго, Маро, П.Пейчинов, Площада, Подридна, Самоковско Шосе, Хv  Кв.53

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Рельово:   №000527, Извън Регулация, УПИ -I Кв.65, УПИ Vii- 82, Кв.5

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рельово:   УПИ Vі-135,Кв.10

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Авксенти Велешки, Баба Неделя, Дим. Смрикаров, Димитър Талев, Иван Йончев, Константин Фотинов, Манастирска, Местност Татарски Брод, Отец Паисий, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Христо Йончев, Цар Борис III

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Курорт Боровец, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина

На 29.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Гюрови Градини, Курорт Боровец

На 26.11.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /10:45 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Курорт Боровец

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:   Местност Татарски Брод

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово:   1-Ва, 10-та, 12-та, 16-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 20-та, 21-Ва, 26-та, 27-Ма, 3-та, 32-Ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 38-Ма, 39-та, 4-та, 43-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 9-та

На 26.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 27.11.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Ярлово:   .УПИ Хіі-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-Ра, 20-та, 21-Ва, 22-Ра, 23-та, 25-та, 26-та, 27-Ма, 28-Ма, 29-та, 3-та, 30-та, 32-Ра, 33-та, 34-та, 35-та, 36-та, 37-Ма, 38-Ма, 39-та, 4-та, 42-Ра, 43-та, 45-та, 5-та, 6-та, 7-Ма, 8-Ма, 9-та, Борова Гора, М.Грамаге, Пи 013001 Местност Св.Петка, Пи №578, Стоп.Двор, УПИ Xvi Пл.260 Кв.16

На 26.11.2018 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Ярлово:   .УПИ Хіі-562,  Кв.55, 002159,Екатте 87552, 1-Ва, 10-та, 11-та, 13-та, 15-та, 17-та, 2-Ра, 27-Ма, 3-та, 38-Ма, 4-та, 43-та, 8-Ма, М.Грамаге, Пи №578

Община Своге  

На 27.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Бакьово

На 27.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Батулия:   Махала Кукура, Местност Манастиро И Градо

На 29.11.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Батулия

На 28.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге:   Волга, Вълчан Войвода, Демокрация, Издримец, Искър, Кокиче, Паисий, Садината, Сирак, Теменуга, Трескавец, УПИ Vi-30

На 27.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Буковец, Общ. Своге

На 27.11.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Владо Тричков:   Махала Клисура, Махала Ромча

На 28.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Желен:   П-Л Хі-45, Кв.2

На 26.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Искрец

На 27.11.2018 г. /10:15 - 10:30 ч./ -  Луково:   Купeн

На 27.11.2018 г. /10:30 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Луково:   Купeн, Общ.Своге Мтп Орничето, Общ.Своге Тп Сърце

На 27.11.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Нови Искър:   В.З. Кореа, Вз.Радеви Круши, Гниляне, Местност Радеви Круши, Минзухар, Пл.№165 И 166 В.З.Кореа

На 27.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Огоя:   Ii-24, 075039, Махала Войкин Дол-Реката

На 27.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Реброво:   Батулийска Битка, Васил Левски, Искърско Дефиле, М.Чуклата, Мах.Старо Село, Мах.Бивола, Мах.Брестово, Мах.Кори, Мах.Реката, Мах.Слатина, Мах.Старо Село, Махала Старо Село М.Света Троица, Пейо К.Яворов, Стара Планина, Старо Село, Търговска, УПИ Vіі - 345 Кв.25, УПИ Xv 221 , Кв 25, Хаджи Димитрър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски

На 29.11.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Реброво:   Батулийска Битка, Мах.Бивола, Мах.Слатина, УПИ Vіі - 345 Кв.25, Христо Смирненски

На 27.11.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:15 ч./ -  Реброво:   Искърско Дефиле, М.Чуклата, Мах.Старо Село, Мах.Старо Село, Махала Старо Село М.Света Троица, Стара Планина, Старо Село

На 29.11.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Редина:   И 73040 ,М.Шурдилица, М. Текьова Нива

На 28.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Своге:   Алилица, Възраждане, Градище, Грохотен, Желен, Заря, Махала Свиново, Път 16, Слънце, Турист

На 28.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Своге:   Борис I, Виктор Юго, Горски Пътник, Звънче, Изгрев (Ем. Марков), Манастирска Ливада, Осми Март, Пирогов, Република, Ропотамо, Староселска

На 29.11.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Своге:   Дреновско Храсте

На 28.11.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Своге:   Орлин

На 27.11.2018 г. /10:15 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  София:   1-Ва

На 28.11.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Церово, Общ. Своге:   Vii, Александър Стамболийски, Балатон, Балкан, Бор, Възраждане, Искърско Дефиле, Кирил И Методий, Мах.Гламек, Мах.Орниче, Махала  Бабин Дол, Мир, Неофит Рилски, Освобождение, Тодор Каблешков, УПИ III-524, Хан Аспарух, Читалище Христо Ботев, Явор

На 27.11.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Своге:   Мах.Две Реки, Общ.Своге Мтп Тихов Дол

Община Сливница  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Алдомировци:   16-та, Алдомировска (Г.Димитров), Алдомировска (Г.Димитров), Главната, Парцел Три,Кв.19, Седма, Четвърта

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алдомировци:   32-Ра, 348, Кв.62, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Мах.Шишкова

На 27.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гълъбовци:   17 Та, 20-та, 7 Ма

На 26.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Извор, Общ. Сливница

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   1300 Години България, Иван Вазов, Иван Германов, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Неделище, Паисий Хилендарски, Тодор Влайков, Цар Симеон Велики

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница:   Васил Априлов, Войнишка Махала, Георги С. Раковски, Гургулят, Капитан Радко Димитриев, Михаил Георгиев Кенин, Паисий Хилендарски, Шейново, Юрий Гагарин

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница

 

 

област Видин

Община Белоградчик  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Белоградчик:   Алея Пенчо Славейков, Белоградчишки Проход, Крилатица, Лозан Стрелков, Любен Каравелов

Община Видин  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Видин:   I - 323, Кв.24

На 27.11.2018 г. /12:45 - 14:00 ч./ -  Видин:   Безименна, Дунавска, Княз Александър Батенберг, Ул Ал Батемберк С Дунавска, Химик, Цар Александър Ii

На 28.11.2018 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Видин:   Безименна, Дунавска, Цар Александър Ii, Цар Иван Асен Ii

На 27.11.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Видин:   Градинска, Железничарска, Княз Александър Батенберг, Княз Дондуков, Митрополит Кирил, Цар Симеон Велики

На 30.11.2018 г. /10:00 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Видин:   Дунавска, Местност Северна Промишлена Зона

На 27.11.2018 г. /10:45 - 12:00 ч./ -  Видин:   Кв.Нов Път

На 30.11.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Видин

На 30.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Жеглица:   Втора, Двадесет И Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Иново:   290, Vii-557, Кв., Бдин, Бдин, Бяло Море, Валентина Терешкова, Васил Левски, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитровски Завет, Димитровски Завет, Добруджа, Добруджа, Еделвайс, Имот 030008, Индже Войвода, Индже Войвода, Иновото, Лозенград, Лозенец, Мангалия, Мизия, Михалаки Георгиев, Пета, Пирин, Първа, Първа, Рила, Седма, Славянска, Солун, Тимок, Тракия, Трета, Трета, УПИ Xi-701 Кв.4, Христо Ботев, Черно Море, Шеста, Шеста

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Иново:   547 Кв 51, Бдин, Битоля, Бяло Море, Димитровски Завет, Добруджа, Осма, Първа, Смърданска Битка, Солун, Тимок, Трета, Четвърта

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кутово:   Двадесет И Девета, Осемдесет И Първа, Петдесет И Втора, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет И Първа, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта

На 29.11.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Майор Узуново:   Втора, Девета, Десета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Грамада  

На 26.11.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Срацимирово:   Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

Община Димово  

На 30.11.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Арчар:   Арчарица, Бързица, Васил Левски, Вит, Добрич, Дузлука, Дъб, Искър, Кирил И Методий, Крайбрежна, Райна Княгиня, Цар Калоян, Цар Шишман

На 29.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Димово, Общ. Димово:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Благоев, Еленко Богданов, Комсомолска, Мико Нинов, Стефка Александрова

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Средогрив:   Безименна, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

Община Чупрене  

На 27.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Долни Лом:   Асен Живков, Васил Левски, Десета Партизанска, Димитър Благоев, Еделвайс, Лиляна Димитрова, Миджур, Петър Петров, Плиска, УПИ 1 Кв 47, Чайка, Шипка

област Враца

Община Бяла Слатина  

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:   Баба Тонка, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Иванчо Съйнов, Климент Охридски, Крайбрежна, М.Лесопарка Екатте 07702, Месност Трънския Баир, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Страхил Войвода

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:   Васил Левски, Димитър Благоев, Климент Охридски, Любомир, Сладница, Ул.Кл.Охридски До Бл.Гарант, Хан Крум

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:   Водотечна, Гроздьо Петков, Климент Охридски, Крайбрежна, Кръстовище Сладница И Хр.Ботев, Кръстовище Цар Калоян И Блок Калоян, Сладница, Ул.Сладница В Двора На Чез Разпр., Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Враца  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Враца:   Априлско Въстание, Ген. Леонов, Козлодуйски Бряг, Радецки

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Враца:   Дъбника, Кръгово Околовръстен Път Оряхово, Местност Занкиното, Мито Орозов, Складова

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Монтана:   48489.2.482

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Чирен:   9-Ти Септември, Безименна, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Калето, Ком, Комсомолска, Ленин, Лозарка, Люлин, Милин Камък, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Рила, Ружа, Стара Планина, Странджа, Страцин, Тутракан, Христо Ботев, Цар Калоян, Церово Бърдо

Община Криводол  

На 27.11.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Криводол

На 27.11.2018 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Чирен:   Местност Осен

Община Мездра  

На 27.11.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Боденец:   Антим I-Ви, Арда, Бачо Киро, Безименна, Божур, Вит, Георги Димитров, Дружба, Огоста, Роза, Христо Ботев

На 27.11.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Враца:   Авлига

На 27.11.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Върбешница:   Местност Белчов Дол

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мездра:   Георги Димитров, Динко Петров, Петко Р. Славейков, Родопи, Св.Св. Кирил И Методий, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 27.11.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Мездра:   Жп Район

На 27.11.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Мездра:   Жп Район, Лещака, Път Враца-Мездра, Христо Ботев

На 27.11.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Моравица, Общ. Мездра:   Аламан, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Беласица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Емил Марков, Зелена Поляна, Иван Нивянин, Иглика, Искър, Кирил И Методий, Кокиче, Леденика, Местност Макрешица, Минзухар, Никола Вапцаров, Околчица, Средна Поляна, Старата Воденица, Страхил Войвода, Теменуга, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Шипка, Юшан

На 27.11.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Паволче:   120 М/У Кв. 29 И Кв. 41, Xxv-1, Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Вежен, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Драва, Дружба, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ильо Войвода, Йолковица, Казашка, Камарата, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Кракра, Купена, Люлин, Мадара, Местност Бучил Имот 152002, Мир, Мургаш, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Перущица, Погледец, Преслав, Станке Димитров, Струма, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Шар Планина, Шипка

На 27.11.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Руска Бела:   Александър Стамболийски, Ален Мак, Балкански Вихър, Благой Иванов, Ботуня, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Динко Петров, Иван Винаров, Кирил И Методий, Маршал Толбухин, Местност Садината, Олег Кошевой, Опълченска, Райко Даскалов, Суходолска, Тодор Каблешков, Тотка Илиева, Цена Ташева

На 27.11.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Руска Бела:   Местност Буешко Езеро

На 27.11.2018 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Челопек:   V Кв.41, Александър Стамболийски, Ален Мак, Амур, Баба Илиица, Безименна, Г.Генов, Георги Бенковски, Д.Благоев, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Йолковица, Кокиче, Люляк, Марин Тошев, Местност Входа На Селото, Мир, Никола Марков-Колката, Никола Петков, Околчица, Орешака, Плиска, Погледец, Ропотамо, Русалка, Спортна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Мизия  

На 29.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Мизия:   Александър Якимов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Панайот Волов, Петко Банков, Преслав, Христо Якимов, Цанко Церковски

Община Оряхово  

На 30.11.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Оряхово:   22-Ри Септември, 9-Ти Ноември, Александър Стамболийски, Андрей Чапразов, Арх.Цолов, Бататовец, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Коста Лулчев, Марин Дринов, Опълченска, Петър Спасич, Сливнишка, Стефан Караджа, Топ Баир, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен

На 27.11.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Оряхово:   Андрей Чапразов, Васил Левски, Коста Лулчев

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                       
 

 

 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Валежите отслабват и спират до обяд 0| 2494 |22.11.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2375 |20.11.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2509 |18.11.2018 . Недоволството не спира: блокират кръстовища в Лом и „Петрохан” 1| 3631 |17.11.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах