Понеделник, 11 Декември 2017, 02:15
Frognews
0| 2673 |06.10.2017

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 09-13 октомври 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

Област
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.


ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  
Община БАНКЯ  
На 13.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: VI -247 кв.Изгрев, Блян/Катюшите/, Еделвайс, Иларион Макариополски/9 Сеп, Космонавт, Момина Сълза, Перущица/19-та/, София, Стефан Стамболов/Будишин/, Цар Освободител;  София: Цар Освободител/Руски/
На 13.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична: Еделвайс, Иванянско Шосе/Млада Гварди, Мадарски Конник, София, Стефан Стамболов/Будишин/;  София: Шосе Банкя
Община ВИТОША  
На 12.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 20/Кв.Симеоново/, 22-ра Малинова Долина, 23-та, 61-ва /Кв.Симеоново/, 62-ра /Кв.Симеоново/, 63-та /Кв.Симеоново/, 64-та /Кв.Симеоново/, 65-та /Кв.Симеоново/, 67-ма, 68-ма /Кв.Симеоново/, 9-та /Кв.Симеоново/, Акад.Стоян Аргиров/502/, Босилек /Кв.Симеоново/, Босилек /Симеоново/, Вельо Топаловски, Голяма Могила, Голяма Могила/В.З.Киноцентър/, Горска Ела, Димитър Ил. Димитров, Златен Век, Кумата, Нова Земя, Света Магдалина, Симеоново, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/
На 09.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  София: Драгалевци, Черни Връх
На 09.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Александър Пушкин , Боянска Река, Брусенска, Букара, Даскал Стоян Попандреев, Иваница Данчев, Кумата, Панталей Николов /624/, Петко Войвода, Планинец, Райска Градина/Аврора/, Севастократор Калоян/Алекса, Чукар
На 10.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 22-ра Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, 614-та и Панорамен Път, Булаир /613/, Горска Ела , кв. Симеоново , Панорамен Път, Ралевица, Симеоновска, Симеоновско Шосе, Шумако / Симеоново
На 10.10.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  София: Хмел
На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Еловица /Кв. Драгалевци/
На 11.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Акад.Стоян Аргиров/502/, Александър Буров , Бял Равнец 621-ва, В.З. Симеоново - Драгалевци, Владимир Димитров Майстора /772/, Драгалевци, Илинден, Малинова Долина, Монах Спиридон/501/ /В.З.Симеоново-Драгалевци/, Пирински Еделвайс, Христо Бръзицов /506/
На 13.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Аметица , Беловодски Път, Георги Рилски, Егреците, Малкото Копито , Панорамен Път, Стар Беловодски Път
Община ВЪЗРАЖДАНЕ  
На 10.10.2017 г. /10:00 - 12:15 ч.; 10:00 - 15:30 ч./ -  София: Одрин
На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Осогово/Пело Пеловски/, Св.Св.Кирил и Методий
Община ИЛИНДЕН  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/
На 09.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/, Цар Симеон
На 12.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Захарна Фабрика, Кукуш/Кирил Пчелински/
Община ИСКЪР  
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Дружба 1
Община КРАСНО СЕЛО  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Богдановец, Бузлуджа, Ген. Скобелев, Ген. Тотлебен, Даскал Манол, Житница, Крива Река, Люлин Планина/Ник.Кофарджи, Македония/Димитър Благоев/, Свети Иван Рилски, Солун, Стрешер/Божидар Митров/, Тунджа, Урвич, Феликс Каниц, Шандор Петьофи
На 10.10.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Бузлуджа, Ген. Скобелев, Ген. Тотлебен, Л.Кошут
Община КРЕМИКОВЦИ  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 кв.28
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров
На 10.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 13.10.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, Іі-648, кв.29б/Челопечене/, Ангел Маджаров /Челопечене/, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Боримечката /Кремиковци/, Борис Петров /Челопечене/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бузлуджа, Българка /Ботунец 1/, В.Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Вачова /Челопечене/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Георги Бенковски /Кремиковци/, Гилица /Ботунец 1/, Гилица /Челопечене/, Градина /Челопечене/, Димитър П. Димитров /Кв. Челопечене/, Доло /Челопечене/, Здравец /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Йордан Димчев /Челопечене/, Карашка /Челопечене/, Кежова /Челопечене/, Китка /Челопечене/, Кокиче /Челопечене/, Комсомолска /Челопечене/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско Шосе, Кремиковци, Латинка /Челопечене/, Лесновска /Челопечене/, Лъката /Челопечене/, Манастира /Челопечене/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Михаил Гелев /Челопечене/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Оборище /Кремиковци/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панайот Волов /Кремиковци/, Панова /Челопечене/, Петър Христов /Челопечене/, Пи 129002/Челопечене/, Поручик Орозов, Пробуда /Кремиковци/, Радивой /Кремиковци/, Ралица /Кремиковци/, Ридо /Челопечене/, Св.Георги Победоносец /Кремиковци/, Светлина /Кремиковци/, Свобода /Ботунец 1/, Септемврийци /Челопечене/, Слънчево Утро /Челопечене/, Спортист, Спортист /Челопечене/, Ст.Костов /Ботунец 1/, Стари Искър /Челопечене/, Старо Селище /Челопечене/, Стефан Караджа /Кремиковци/, Стойно Кръстев /Челопечене/, Стопанска /Челопечене/, Стопански Двор, Стоян Шонев /Челопечене/, Тракийска Могила /Ботунец 1/, ул.Радивоя, УПИ I-145а, кв.18, УПИ VI-670/Челопечене, Чавдар Войвода /Челопечене/, Челопечене, Челопеченско Шосе, Шопска /Ботунец 1/, Шопска Комуна /Челопечене/, Яне Стоянов /Челопечене/
На 10.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 13.10.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски
На 10.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 13.10.2017 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Челопечене: Втора
На 12.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Ленково: С.Ленково
На 12.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  София: 1-ва /Враждебна/, 10-та/Враждебна/, 11-та/Враждебна/, 12-та/Враждебна/, 13-та/Враждебна/, 14-та/Враждебна/, 15-та/Враждебна/, 16-та/Враждебна/, 17-та, 17-та / кв. Враждебна/, 17-та/273/, 18-та /Кв.Враждебна/, 19-та/Враждебна/, 2-ра /Враждебна/, 20-та/Враждебна/, 21-ва/Враждебна/, 22-ра/Враждебна/, 23-та/Враждебна/, 24-та/Враждебна/, 25-та/Враждебна/, 26-та /Враждебна/, 27-ма /Враждебна/, 278-ма/Връбница/, 28-ма/Враждебна/, 29-та/Враждебна/, 3-та /Враждебна/, 30-та/Враждебна/, 31-ва/Враждебна/, 32-ра/Враждебна/, 33-та/Враждебна/, 34-та/Враждебна/, 35-та/Враждебна/, 36-та/Враждебна/, 37-ма/Враждебна/, 38-ма/Враждебна/, 4-та /Враждебна/, 40-та/Враждебна/, 41-ва/Враждебна/, 42-ра/Враждебна/, 43-та/Враждебна/, 44-та/Враждебна/, 45-та/Враждебна/, 46-та/Враждебна/, 47-ма/Враждебна/, 48-ма/Враждебна/, 49-та/Враждебна/, 5-та/Враждебна/, 50-та/Враждебна/, 54-та /Враждебна/, 55-та/Кв.Враждебна/, 56-та /Враждебна/, 57-ма /Враждебна/, 58-ма /Враждебна/, 59-та/Враждебна/, 6-та /Враждебна/, 60-та/Враждебна/, 61-ва /Враждебна/, 62-ра/Враждебна/, 63-та /Враждебна/, 68134, 8624, 25*, 7/Кв.Враждебна/, 8-ма /Враждебна/, 8-ма /Драгалевци/, 8-ма /Кв.Мал.Долина-Студентски Град/, 9-та/Враждебна/, XXIII-506, Ботевградско Шосе/Мизия/, Враждебна, Кремиковци, Махала Япаджа, Околовръстен Път, Райска Градина/Аврора/
На 12.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Чепинци, Общ. Столична: 3-та, 32-ра, 80409.5842.45, Іі-1002 кв. 36а, Ангел Илчов-Гело, Воденичарска, Възрожденска/Дойчин Манолов, Генади Никифоров, Георги Никифоров, Герена, Голяма Могила, Градинарска/Недялко Кьосев/, Дзуката/Партизанин/, Долец, Извор, Изгрев, Имот 1300, Комитин Петре/Пролет/, Липа, Манастирска/Чавдарци/, Надежда, Орфей/Трайко Чонев/, Освободителна, Пи 80409.5836.13, Светлина, Светльовци/Михаил Светлов/, Спортист, Стара Планина/Милчо Иванов/, Стефан Недялков, Тополите/Богдан Тренин/, Чепинско Шосе, Читалищна/Тодор Пецов/
На 12.10.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Околовръстен Път;
 Чепинци, Общ. Столична: 3-та, 32-ра, 80409.5842.45, Іі-1002 кв. 36а, Воденичарска, Възрожденска/Дойчин Манолов, Генади Никифоров, Георги Никифоров, Герена, Голяма Могила, Градинарска/Недялко Кьосев/, Дзуката/Партизанин/, Извор, Изгрев, Имот 1300, Комитин Петре/Пролет/, Липа, Надежда, Орфей/Трайко Чонев/, Освободителна, Пи 80409.5836.13, Светльовци/Михаил Светлов/, Спортист, Стефан Недялков, Тополите/Богдан Тренин/, Чепинско Шосе
Община ЛОЗЕНЕЦ  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Арсеналски/Владо Георгиев/, Банат/Курск/, Беломорски Проход, Бигла, Бисер, Богатица/Йордан Стоянов/, Бунтовник, Вежен, Вискяр Планина, Голо Бърдо, Гороцвет, Горски Пътник, Джеймс Баучер/Антон Иванов, Драгалевска, Елин Връх/Димитър Стоянов/, Калиакра, Кап. Андреев, Крум Попов, Лале, Лозенец, Любата, Люботрън/Ангел Гергов/, Люботрън/Ангел Гергов/, Миджур, Никола Й.Вапцаров, Никола Недев, Проф. Милко Борисов, Ради Радев, Св.Наум/Трайчо Костов/, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/, Стоян Заимов, Цанко Церковски, Черни Връх, Южен Парк
Община ЛЮЛИН  
На 09.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Петър Дертлиев /Ж.К.Люлин/
На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Захари Стоянов, Люлин, Люлин 4
На 10.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Люлин 2, Люлин 3, Околовръстен Път
На 10.10.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 4
На 11.10.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София: Люлин
На 11.10.2017 г. /09:45 - 11:15 ч./ -  София: Люлин 2
На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч.; 12:30 - 16:30 ч./ -  София: Люлин 7
Община МЛАДОСТ  
На 09.10.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ -  София: Свети Киприян/К.Каприелов/
На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Малинов
На 11.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Панчарево: Вилна Зона Ловджийска Чешма, Детски Град, Местност Лозето, Самоковско Шосе, Хитър Петър; София: Детски Град, Местн.Студентски, Местност Стария Мост, Нишава/Георги Аврамов/, Хитър Петър
На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 1
На 12.10.2017 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Панчарево: Детски Град, М.Лъката Пи 136, Самоковско Шосе, Черешова Градина;
 София: Пи-033119, Самоковско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/
Община ОБОРИЩЕ  
На 09.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Георги С.Раковски, Дунав, Поп Богомил, Св.Св.Кирил и Методий, Сливница, Чумерна
На 10.10.2017 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  София: Велико Търново/Г.Г.Деж/, Оборище, Проф.Асен Златаров
На 10.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Будапеща, Дунав, Екзарй Йосиф, Мария Луиза, Раковски , Сливница, Цар Симеон, Чумерна
На 11.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бяло Море, В.Левски, Дондуков, Знаме, Искър, Малкара, Милко Бичев, Тракия, Чамкория, Чаталджа, Черномен
На 12.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Алеко Константинов, Васил Априлов, Васил Друмев, Евлоги и Христо Георгиеви, Марица, Мърфи, Оборище, Русалка, Франсис Де Пресансе/Патрис
На 13.10.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Богдан, Мадрид, Марица , Оборище, Ситняково, Черковна
Община ОВЧА КУПЕЛ  
На 12.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ., Цар Борис III/Девети Септ.
Община ПАНЧАРЕВО  
На 09.10.2017 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Кокаляне: 004053, Александър Генков/Г.Панков/, Бор, Вец Кокаляне, Вилна Зона Батиница, Вилна Зона Бяла Нива, М. Бяла Нива Пи 1773, М.Овнарница, Михово Блато, Пи 1834 М. Бялата Нива, Тополите
На 09.10.2017 г. /08:30 - 14:00 ч./ -  Панчарево: Батийница/24-та/
На 10.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Герман: Зона За Отдих;  Кокаляне: Болницата, Вилна Зона Бяла Нива, Ела, Цар Иван Асен II/Петър Янев;  Кокаляне: Васил Левски/Лиляна Димитро, Вец Кокаляне, Вилна Зона Китката, Искър, Латинка, Люляците, Местн.Свлачището, Петър Берон, Пролет, Роса, Самоковско Шосе;  Панчарево: 38-ма В.З.Беликата, XVI-358, Акация/В.З.Беликата/, Батийница/24-та/, Беликата, Божур/В.З.Беликата/, Борова Гора/10-та/, Вилна Зона Беликата, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Дебело Гуно, Детелина/31-ва/, Детски Град, Държов Дол, Еделвайс/5-та/, Калина/3-та/, Латинка/4-та/, Липа/В.З.Беликата/, Ловджийска Чешма, Люляк/30-та/, Мак/В.З.Беликата/, Мест. Падинето, Младежка/В.З.Градище/, Морава/В.З.Беликата/, Нарцис/В.З.Беликата/, Невен/В.З.Беликата/, Незабравка/В.З.Градище/, Парцел XIV кв.30, Ралица/В.З.Градище/, Роза/В.З.Беликата/, Самоковско Шосе, Теменуга/2-раХІХ-299, Черешова Градина, Явор/6-та/, Ягода/В.З.Беликата/;
 Панчарево: Вз Градище Идент.042346950625, Вз Косанин Дол П-Л ІV-197, кв.2, Вилна Зона Градище, Вилна Зона Ловджийска Чешма, Деница/В.З.Градище/, Детски Град, Зорница/В.З.Градище/, Косанин Дол, Местност Косанин Дол, Младежка/В.З.Градище/, Ружа/В.З.Градище/, Сълзица/В.З.Градище/, Тинтява/В.З.Градище/, Явор/6-та/; София: І - 817, кв.24а, Акация, Беликата, Местност Косанин Дол, София, Р-Н Панчарево, УПИхіі-541, 663 кв.13; София: Местност Косанин Дол, Ралица
На 11.10.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Панчарево: Вилна Зона Градище
На 11.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген.Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов Дол, Ела, Липова Падина, Лъката, Петров Кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор
На 13.10.2017 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация, Белия Камък, Божур, Борова Гора, Вец Пасарел, Вилна Зона Пасарелско Езеро, Върба, Детелина, Дъбова Кория, Иглика, Искър, Кап. Петко Войвода, Минзухар, Момина Скала, Ракита, Русама/6-та/, Самоковско Шосе, Урвич, Хризантема/8-ма/, Щъркелови Гнезда
Община ПОДУЯНЕ  
На 09.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч.; 09:30 - 16:15 ч./ -  София: Васил Петлешков, Ген. Липранди, Хаджи Димитър
На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: Къкринско Ханче
Община СЕРДИКА  
На 12.10.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  София: Биримирски Извор, Светлина, Тетевенска, Успех, Хоризонт
Община СРЕДЕЦ  
На 12.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Алабин И.Вл., Витоша, Граф Игнатиев, Позитано, Цар Калоян
Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  
На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София: II-1823 кв. 3, Климент Охридски
На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: 182-ра кв.Мал.Долина/Младост
Община ТРИАДИЦА  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Алабин И.Вл., Бузлуджа, Бяла Черква, Витоша, Ген. Скобелев, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Деде Агач, Димитър Манов, Енос, Здраве, Кърниградска/Гочо Гопин/, Луи Айер/Никола Каменов/, Михаил Буботинов, Неофит Рилски, Нишава/Георги Аврамов/, Орфано, Позитано, Разслатица, Солунска/Васил Коларов/, Стрелбище, Траянова Врата, Три Уши/Адалберт Антонов/, Удово, Узунджовска, Уилям Гладстон, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Самуил, Шарл Шампо/407 и 414/
 
СОФИЙСКА ОБЛАСТ  
Община Божурище  
На 10.10.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Божурище: 022145, 8-Ми Март, I-015169 кв.13, кв.Девети Септември, Атон, Далия, Двора На Апк, Девети Май, Девети Септември, Еделвайс, Искър, Лястовица, Мура, Рила, Руен, Стара Планина, Ткзс кв.21, УПИ ХІІІ-015133, Феникс, Шести Септември, Щъркел;  Гурмазово: I-212, кв.20, II-020068 44, IV-024064, Гурмазовско Шосе, Парцел Іі-77, кв.28, Пи 001140, Пи 001019 М. Матерка, Стопански Двор, УПИ II-021103 кв. 43, УПИ VII-270, кв.24, УПИ І-254 кв.25, УПИ Іv-38, кв.4, УПИ Х-299 кв.29, УПИ-II-022022;
 Златуша: №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 кв. 25; Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, Vііі-485, кв.34, Александър Александров, Георги Аспарухов - Гунди, Казана, Космонавт Ал. Александров, Космонавт Георги Иванов, Местност Могила, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 1-034007 , Кв1, М.Добър Мъж, УПИ 3-227 кв. 18, УПИ VI-105 кв.8, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ ХVІІ-Общ, кв.19, УПИ Хіі-369, кв.29, УПИ-190кв 15, УПИv-016025 кв.1;
 Понор: Стопански Двор; Росоман: Гранит, М.Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 кв.22, Черква
 Хераково: XIII-43 кв.9, Ридо, УПИ ХIII - 321, УПИ XVII-262 , кв.22, Царица Йоанна, Черковна
На 10.10.2017 г. /09:45 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Делян, Общ. Божурище: IV-052034, Писател Спас Антонов, ХvIII-115, кв.15;
 Мала Раковица: С.Мала Раковица, УПИ VI-5, кв.2
На 10.10.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище: Космонавт Георги Иванов, УПИ Іі 379/Кв27, УПИ Хіі-369, кв.29
На 11.10.2017 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Храбърско: I-075017 кв.54, УПИ 3-076020 кв.57, УПИ I-076022, кв.57, УПИ III-1981, УПИ-V-18, кв.3
На 13.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Пожарево, Общ. Божурище: 123.106, Местност Могила
Община Ботевград  
На 09.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: 16-ти Ловчански Полк, Адмирал Фьодор Ушаков, Бенковска, Георги С.Раковски, Захари Стоянов, Седемнайсти Ноември, Хан Крум
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Скравена: Александър Стамболийски, Алипи Първанов, Васил Априлов, Георги Апостолов, Георги Раковски, Герго Ценов, Грамаде, Лазар Стоянов, Паисий, Петко Студенков, Петър Берон, Свещ. Георги Поп Димитров, Сграда На Читалището, Тодор Попов, Христо Ботев, Цар Крум
На 09.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ботевград: Саранск
На 09.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Ботевград: България
На 09.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Правец
На 10.10.2017 г. /10:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Балканска, Захари Стоянов, Люлин, Опълченска, Рудината, Стара Планина, Трети Март
На 10.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Правец: IV, кв.9, IV-6393, VI, кв.2, VI-179, кв.104, VII, кв. 2, От 514-От.424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В.Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Езерото, Езерото УПИ Іі кв.117, Елаша, Здравец, Иван Пеев Маруша, кв.9, УПИ VIII, кв.Езерото, Лесковец, Липа, Маняков Камък, Махала Живковска, Махала Поповска, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Махала Симидарско, Месност Елаша, Местност Дългата Орница, Местност Топилата, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О.Т.211-О.Т.202, №1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х кв.57, УПИ Хi-Кв.2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен
На 10.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Разлив: Махала Маргинска
На 12.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:15 ч./ -  Ботевград: Витиня, До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Пик, Саранск, Цар Освободител;  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация До С. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д.Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М.Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен; Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г.Димитро, Георги Раковски (Д.Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М.Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап.Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М.Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, кв.9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н.Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин
На 12.10.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ботевград;
 Врачеш: Манастирска, Съединение (Рада Докова), Трети Март (Иван Гълъбов), Шипка
Община Горна Малина  
На 10.10.2017 г. /10:30 - 15:30 ч./   На 11.10.2017 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Осоица: III-271 кв.37, Xxv-256, П-Л III-276, кв.37, УПИ XI-317, кв.39, УПИ Хііі-373, кв.34
Община Драгоман  
На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Беренде Извор;  Годеч: Нишава;  Калотина: Втора, Калотина, Първа;  Липинци;  Чепърлинци
На 11.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Беренде, Общ. Драгоман;  Букоровци: УПИ V 130кв.13; Върбница; Драгоил; Драгоман: Акация, Международно Шосе, Патриарх Евтимий; Каленовци: XI-83, кв.22, УПИ-Хі-257, кв.12; Летница, Общ. Драгоман; Мургаш: УПИ Хіі-17, Кв2; Прекръсте; Разбоище: Мес Стойков Връх; Туден: 015065, кв.Мрамор, М. Марков Дол, Мах. Панинци, Мрамор кв.22 УПИ XVІ- 150, Труден
На 11.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Ново Бърдо
Община Елин Пелин  
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Равно Поле: Верила
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Доганово: УПИ ХХІІ-357, 358, кв.8
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лесново: Двадесета, Петдесет и Втора, Четвърта, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Четвърта
На 10.10.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 12:15 - 12:45 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Детелина, Лесновска, Липа, Топола;
 Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 068076, II-941 Кв 88, Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Верила, Витоша, Гео Милев, Георги Бакалов, Георги С.Раковски, Детелина, Екзарх Йосиф, Здравец, Ивайло, Йоан Екзарх, Кольо Фичето, Лев Толстой, Липа, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петко Р.Славейков, Сан Стефано, Славянска, Средец, Стоян Михайловски, Страцин, Трети Март, УПИ I, кв. 108, Христо Ботев, Черноризец Храбър
На 10.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Ангел Кънчев, Гео Милев, Георги Бакалов, Екзарх Йосиф, Здравец, Йоан Екзарх, Лев Толстой, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Христо Ботев, Черноризец Храбър
На 10.10.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Горна Малина;
 Горно Камарци: .УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, кв.7; Долно Камарци: VIII-9 кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160, кв.8, Седма, Тп Център, Трета, Хііі-108 кв.14, Четвърта; Негушево: УПИ 9 - 020019; Осоица: 10, 33-та, III-271 кв.37, XI-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л III-276, кв.37, П-Л VI-137, кв.1, Парцел VIII От кв.53 В.З. Осоица, Парцел VІ-54, кв.28, УПИ IV-249, кв.22, УПИ XI-317, кв.39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373, кв.34; Саранци: 000020 по КВС;  Стъргел: Имот 024027, Парцел ІІ-269, кв.39, УПИ, УПИ I-390, кв.47, УПИ V-467, кв.30, УПИ VII-309, кв.52, УПИ Vі-275, кв.39
На 10.10.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Столник
На 10.10.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Столник: XIII-178, кв.24, УПИ -272
На 11.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Равно Поле: Индустриална Зона Верила
На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София: Елин Пелин
На 12.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Лесновска, Липа, Топола;  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: 08832, Акация, Баба Тонка Обретенова, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Вихрен, Върбето, Гео Милев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иглика, Йоан Екзарх, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, М.Шеовица Пи -031155, Мургаш, Независимост, Никола Петков, Новоселци, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Пирин, Плиска, Росица, София, Средец, Средна Гора, Страцин, Тодор Каблешков, Топола, Уо кв.Върбето, УПИ 1-За Ожс, кв.71, УПИ Хv -182 кв. 65, Чавдар Войвода, Шейново, Шиовица, Янтра
На 12.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Григорево: 017009, Георги Раковски, Никола Вапцаров, УПИ Іv-102 кв.11, УПИ Vііі-25, кв. 3, УПИ XI-319, кв.32, УПИ Xv-128, кв.15, УПИ ХI-264 кв. 18, УПИ ХІХ-262, кв.18, Черковна
Община Етрополе  
На 11.10.2017 г. /09:15 - 10:59 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Лъга
На 11.10.2017 г. /09:15 - 10:59 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Боженица: Махала Ласковци; Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната Лъка, Махала Раздолата, Махала Свин Дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни Връх;
 Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин Дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, кв.4; Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов Рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки Ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов Рът, Местност Стилковски Рът, Местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 кв. 110; Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица; Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци; Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби
На 11.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Правец: Махала Правешки Ханове
На 11.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, кв.1, Кладевски Дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков Дол, Махала Радов Дол; Видраре: 157, кв. 13, Сграда Кметство, Іі кв., Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец кв.9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин; Етрополе: Равнището; Лопян: 005034, В.З.Лопян, кв.6, Васил Левски, Втора, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, Местност Растака, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Планинско Цвете, Първа, Седма, Трета, УПИ І-211, кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков; Малки Искър;  Манаселска Река: Махала Буджов Дол, Махала Вила Манаселски Мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете;  Осиковица: Махала 57 км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ; Хемус;, П-Л VI-61, кв.5; Равнище: I кв.29, XVII-290, кв.46, Мах. Грозьов Дол, Махала Големанско, УПИ II-196 кв.8
Община Ихтиман  
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино
На 09.10.2017 г. /08:30 - 08:45 ч./ -  Живково, Общ. Ихтиман
На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ихтиман: Александър Стамболийски, Ген.Столетов, Димитър Попов, Захари Стоянов, Кочиово, Опълченска, Панайот Волов, Петко Михов, Петър Берон, Средна Гора, Станоя Балабанов, Трети Март, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино
На 13.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 кв. 4
На 13.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Местност Ушите
На 13.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Боерица: Пи640030, 640027, УПИ Vі-111, кв.16, УПИ Іі-124, кв.13;  Веринско; Долни Пасарел: 22472.7449.174; Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М.Каратопрак, 093360, М.Шабан Дере, П-Л Хі-39, кв.4; Полянци; Самоков: Местност Шишманово, Местност Язовир Искър; Черньово: V-68, кв.24, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ Хvі-6, кв.1, УПИ Хіv-105, кв.16
Община Костенец  
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица: 000147;
 Момин Проход: Ален Мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара Планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода
На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Долна Василица: Махала Гергичка, Махала Шуманска;
 Костенец, Общ. Костенец: Акация, Балчовица, Белмекен, Бор, Бреза, Бунара, Вароша, Васил Левски, Витоша, Втора, Георги С.Раковски, Горна Черква, Детелина, Дренето, Дъбовица, Еделвайс, Езерище, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Инчовица, Искър, Кирил и Методий, Китка, Кокиче, Константин Костенечки, Кръстите, Курорт Вили Костенец, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Малина, Марица, Миликини Ниви, Младост, Мургаш, Мусала, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пета, Пипериче, Пирин, Пленщица, Първа, Равен, Радост, Република, Рила, Родопи, Роза, Сакарджа, Самуил, Света Петка, Свети Георги Победоносец, Свети Иван Рилски, Свети Св.Кирил и Методий, Синчец, Соколовец, Софроний Врачански, Средна Гора, Стадионна, Стара Планина, Стефан Караджа, Съединение, Теменуга, Тинтява, Топола, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хризантема, Христо Ботев, Чавча, Череша, Черни Връх, Юрукова Поляна, Ягода, Ясен
На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада, Извън Регулация, Инчовица, Курорт Вили Костенец, Миликини Ниви, Пипериче, Самуил
На 10.10.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Витоша, Дренето, Иван Вазов, Инчовица, Кокиче, Курорт Вили Костенец, Липа, Младост, Мусала, Пета, Пирин, Република, Синчец, Тинтява
На 11.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Боровец, Венетица, Кирил и Методий, Китка, Малина, Младежка, Нишава, Олимпиада, Пролет, Родопи, Синчец, Трети Март
На 12.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Гуцал: IV Вк.3а; Самоков: 3-та
На 12.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски; Долна Василица; Костенец, Общ. Костенец: Боровец; Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев; Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода;
На 12.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Долна Баня
На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина Сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Явор
Община Костинброд  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Богьовци: Имот 5340057, УПИ II -29, кв.9
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд: УПИ VІ-225 кв.30
На 09.10.2017 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  Костинброд: 050260, 050260, XXXVI-1362 Кв 180, І-4397 кв.259 М. Под Селото, І-4397 кв.259 М. Под Селото, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ален Мак, Балван, Балван, Бригандия, Бузлуджа, Букет, Вихрен, Вишня, Георги Бенковски, Здравец, Здравец, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Китка, Крайбрежна, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Ломско Шосе, Люлин, Люлин, Люляк, Малка Падина, Местн.Малка Падина, Местност Балван Градина, Местност Балван Градина, Местност Шкендерица, Мизия, Младост, На Площада В Селото, Никола Обретенов, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пенчо Славейков, Плиска, Поморие, Поморие, Преспа, Преспа, Първи Май, Първи Май, Родина, Руен, Руен, Русе, Светлина, Синчец, Славянска, Славянска, София, Стара Планина, Стефан Костадинов, Стефан Костадинов, Странджа, Теменуга, Тодор Спасов, Топола, Тунджа, УПИ 1-4082, УПИ 1-4082, УПИ VІ -3723 кв.173, УПИ XXII-1362, кв.180180, УПИ ІІ-891, 892, кв. 204, УПИ Іі-891, 892, кв. 204, Филип Тотю, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка, Червиляка, Шейново, Шипка, Янко Забунов, Янтра
На 09.10.2017 г. /09:45 - 13:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Голяновци: 401001, Xvi-131, Георги С. Раковски, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местн.Ул.Централна, Пи 403046, М.Червилак, Ул Лилия УПИ 322 кв.22, Ул Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Ііі-298, кв.4, УПИ Хvі-219, кв.13, Централна Лъката; Драговищица, Общ. Костинброд: 020400, 101, 160140, 433, 92, 507.88, 556, IV -185 кв.33, XIx-163, кв.24, І кв.33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, кв. Батковци, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, М.Бяла Земя, М.Лъка Изомат Пи 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, Местн.Бригандия, Местност Бригадия, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 До Кв2, Пета, Пи 541 До кв.22, Пи 543 До кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113, М.Стожера, УПИ-16, кв.502в.З.Брегандия, Четвърта
На 09.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Богьовци: Общ.Костинброд, УПИ X-126 кв. 25, УПИ Хіі-127 кв.25
На 09.10.2017 г. /13:00 - 13:30 ч./ -  Костинброд: 050260, Xxxvi-1362 Кв 180, І-4397 кв.259 М. Под Селото, Александър Стамболийски, Ален Мак, Балван, Бригандия, Бузлуджа, Букет, Вихрен, Вишня, Георги Бенковски, Здравец, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Китка, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Люлин, Люляк, Малка Падина, Местн.Малка Падина, Местност Балван Градина, Местност Шкендерица, Мизия, Младост, На Площада В Селото, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Плиска, Поморие, Преспа, Първи Май, Родина, Руен, Русе, Светлина, Синчец, Славянска, София, Стара Планина, Стефан Костадинов, Странджа, Теменуга, Тодор Спасов, Топола, Тунджа, УПИ 1-4082, УПИ Vі -3723 кв.173, УПИ XxII-1362, кв.180180, УПИ Іі-891, 892, кв. 204, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка, Шейново, Шипка, Янко Забунов, Янтра
На 11.10.2017 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Дванадесети Април, Жп Кантон, Липа, Малина, Момчил Войвода, Незабравка, Обединена, Петър Берон, Роза, Средна Гора, УПИ XVI 2844 Ul 91, Фондови Жилища, Цар Самуил, Цветна
На 12.10.2017 г. /10:30 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: IV-3944кв 63-А, Витошко Лале, Еделвайс, Местност Бачийте, Св. Георги Победоносец, Спортист, ХV-1642, Шияковци
На 13.10.2017 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Костинброд: 4200, 4267, До кв.20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин
Община Правец  
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Видраре: 157, кв. 13, Сграда Кметство, Іі кв., Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото; Равнище
На 13.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ -  Осиковица: Махала Балинска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манговци, Махала Цековци; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, Ам &Quot;Хемус&Quot;, П-Л VI-61, кв.5
На 13.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Осиковица: Махала Дрена; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, П-Л VI-61, кв.5
Община Самоков  
На 09.10.2017 г. /08:15 - 14:30 ч./ -  Самоков: Христо Максимов
На 09.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Йордан Йовков, Мальовица, ул. Здравец, ул. Здравец, ул. Софийско Шосе 15, Христо Смирненски, Цар Борис III
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 10:15 - 12:30 ч./   На 11.10.2017 г. /11:00 - 11:15 ч.; 11:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец
На 09.10.2017 г. /14:00 - 14:45 ч./   На 10.10.2017 г. /14:00 - 14:45 ч./   На 11.10.2017 г. /14:00 - 14:45 ч./   На 12.10.2017 г. /14:00 - 14:45 ч./   На 13.10.2017 г. /14:00 - 14:45 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Искър, Ихтиманско Шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Марица, Мечит, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор
На 11.10.2017 г. /11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бели Искър: 1-ва
На 13.10.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Самоков: Софийско Шосе
Община Сливница  
На 09.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 10.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 11.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 12.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 13.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 14.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./   На 15.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Коста Паница, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Максим Горки, Мир, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 11.10.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бърдо;
 Драгоил: Местн.Локва
На 11.10.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калотина: Втора, Гкпп Калотина, Калотина, Първа;  Чорул: УПИ-ІХ-130, кв.18
На 13.10.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Васил Друмев, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Съединение, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, Юрий Гагарин
 
 ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  
Община Гулянци  
На 09.10.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Гулянци
Община Долна Митрополия  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ореховица: Ал. Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Бачо Киро, В. Търново, Варна, Васил Друмев, Вежен, Вела Пеева, Велинград, Възраждаане, Възраждане, Г. Бенковски, Гео Милев, Дунав, И.Вазов, Искър, Омуртаг, Отец Паисий, Предела, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ц.Церковски, Цар Самуил, Черно Море, Ю.А.Гагарин
На 09.10.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Ореховица: И.Вазов, Патриарх Евтимий, Струма
Община Долни Дъбник  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница: Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Москва, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плиска, Славия, Студентска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов
На 09.10.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Долни Дъбник: В Левски, Г.М.Димитров, Никола Петков, П.К.Яворов, Христо Янчев
На 11.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Петърница: Александър Стамболийски, Букурещ, Васил Коларов, Волга, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Москва, Панайот Волов, Плачковска, Първи Май, Скобелев, Студентска, Шипка
На 12.10.2017 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Садовец
На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Лозарска, Местност Пангала, Първи Май
Община Искър  
На 12.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Искър, Общ. Искър: Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
Община Кнежа  
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа: Арда, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Зоя Космодемянская, Йорданка Чанкова, Малчика, Осъм, Паисий Хилендарски, Стефан Кратунски, Яне Сандански
На 09.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Бреница, Общ. Кнежа
На 09.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Кнежа: Благой Иванов, Втори Стопански Двор, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Бутански, Димчо Дебелянов, Иван Бонов, Ильо Войвода, Местност Мерата, Местносттрите Декара, Огнян Михайлов, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Преслав, Райко Даскалов, Славчо Н. Вълчинков, Сребрен, Христо Ботев, Янко Сакъзов
На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кнежа: Димитър Бутански, Райна Княгиня
Община Левски  
На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември, Xv-438, Kb. 125, Ал.Стамболийски, Арда, Б.Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д.Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив.Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л.Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осъм, П.Р.Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи Май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, С.Румянцев, Сакар, София, Ст.Караджа, Ст.Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю.А.Гагарин, Янтра
На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бацова Махала: Аврора, Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Радецки, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Средец, Станке Димитров, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /10:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Българене, Общ. Левски: Ангел Бонгалов, Беласица, В Априлов, В Левски, Веселин Кръстев, Витоша, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Кочев, Иван Вазов, Клисура, Крум Драголов, Любен Каравелов, Панайот Хитов, Петко Петков, Пирин, Полтава, Преслав, Рила, Родопи, Сливница, Спас Венков, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Съботин Генов, Христо Ботев, Шипка, Янтра; Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Изгрев, Общ. Левски: Акация, Балкан, Вардар, Витоша, Възраждане, Георги Павлов, Дунав, Евлоги Христов, Еделвайс, Заря, Игнат Величков, Камчия, Коми, Лъки, Люлин, Марица, Осъм, Пирин, Поляна, Рила, Родопи, Свобода, Стадион, Стара Планина, Странджа, Тинтява, Тополница, Явор;  Малчика: Ал.Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив.Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, Площад, Стара Планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю.А.Гагарин; Санадиново: № 280011, Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Москва, Осъмски, Панайот Волов, Рила, Свобода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра; Трънчовица: Бачо Киро, Бистрица, Витоша, Волга, Григор Вачков, Дунав, Епископ Евгений Босилков, Искър, Камчия, Малчика, Марица, Места, Митко Палаузов, Мусала, П Р Славейков, Рила, Родопи, Росица, Странджа, Тунджа, Христо Ботев, Цанко Церковски, Шипка, Янтра;
На 10.10.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември, Xv-438, Kb. 125, Арда, Безименна, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Г Бенковски, Д.Дебелянов, Еделвайс, Заря, Ив.Вазов, Клисура, Л.Каравелов, Марица, Н.Й.Вапцаров, Н.Рилски, П.Р.Славейков, Пионерска, Победа, Преслав, Ракета, Раковски, Родопи, Тръпката, Христо Смирненски
На 12.10.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Обнова: 9-ти Септември, Ал.Стамболийски, Б.Анастасов, Вела Пеева, Гео Милев, Гробарска, Дунав, Кирил и Методий, Козлодуй, Л.Каравелов, Мусала, Н.Й.Вапцаров, Нов Живот, Осъм, Ст.Караджа, Ст.Планина, Странджа, Христо Ботев
На 12.10.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./ -  Обнова
Община Никопол  
На 11.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Драгаш Войвода: В Левски, Витоша, Драгаш Войвода, Евлоги Ангелов, Изгрев, Любен Дочев, Месност Язгьол, Петър Велчев, Роден Кът, Спас Митев, Стопански Двор, Страхил Войвода, Ю.А.Гагарин
На 11.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ -  Никопол: Акация, Амбарица, Беласица, Борова Гора, В.Левски, Вардар, Вежен, Веслец, Витоша, Вишнева, Ген Криденер, Дойран, Европа, Елия, Искър, Крепостна, Любен Дочев, Малка Чарталия, Мелник, Местност Висока Зона, Местност Мерджанлъка, Местност Руски Паметник, Местност Харманлъка, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одеса, Осъм, Петър Велчев, Победа, Родопа, Руен, Смолянови, Странджа, Струма, Текето, Тракия, Хижа 4-ти Километър Черквица, Черни Връх, Шипка, Янко Сакъзов, Янтра
Община Плевен  
На 09.10.2017 г. /08:15 - 10:15 ч./ -  Плевен: Васил Априлов, Даскал Димо, П.Р.Славейков, Хаджи Ангел
На 09.10.2017 г. /08:45 - 12:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:45 - 12:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:45 - 12:45 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 - 12:15 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Плевен: Сторгозия
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кирков, Георги Кочев, Георги Кочев, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунавия, Дунавия, Изгрев, Изгрев, Искър, Искър, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Майор Шонцу, Москва, Москва, Подполк Николае Нанкович, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев, Христо Ботев;
 Коиловци: Ал Стамболийски, Борис Бардушев, Боровец, Братя Миладинови, Здравко Бойчинов, Марица, Морава, Ресен, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Черно Море
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци: Братя Гъркови, Васил Априлов, Маршал Толбухин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Скобелев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чаталджа
На 09.10.2017 г. /10:45 - 12:15 ч./ -  Плевен: Бяла Черква, Гевгели, Гълъбец, Кресна, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Янко Сакъзов
На 10.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен
На 10.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Васил Априлов, Васил Друмев, Гренадирска, Данаил Попов /В.Ленин/, Иван Рилски, Митрополит Климент, П.Р.Славейков, Родопи
На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица: Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев
На 10.10.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Плевен: Генерал Тотлебен, Сторгозия
На 11.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бохот: 1-Ви Май, 192008 Над Село, IV-860, Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Вит, Г.С.Раковски, Ген.Скобелев, Ген.Столетов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Местност Над Село, Местност Стадиона, Мусала, Никола Петков, Осъм, Паисий, Петко Д.Петков, Пирин, Пирогов, Радецки, Рила, Средна Гора, Стамболийски, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Струма, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Іv , кв. 1, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лиляна Бърдарова, Неофит Рилски, Оборище, П.К.Яворов, Свобода, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка
На 11.10.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Плевен: Горталов, Гургулят, Доброволска, Марибор, Ралица
На 12.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Радишево: I - 280, XIII- 89 кв. 34, XIX-447 кв.15, Васил Априлов, Г.С.Раковски, Григор Пърличев, Драва, Знеполска, Ивайло, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Мадан, Марибор, Милин Камък, Мир, Митко Палаузов, Нестор Марков, Орлица, Пероника, Прилеп, Ралица, Република, Рила, Родопи
На 12.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, К.Охридски/Карл Маркс/, Стоян Михайловски
На 13.10.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен: Генерал Гурко, Гълъбец, Емил Димитров/Марица/, Кавала, Тунджа/Б.Станчев/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/
На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Върбица, Общ. Плевен: Г.С.Раковски, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Тотев, Катя Попова, Райко Даскалов, София, Христо Кърпачев
На 15.10.2017 г. /08:15 - 15:00 ч.; 08:15 - 08:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Плевен: Българска Авиациа /Индустр., Георги Кочев, Дружба, Западна Индустриална Зона, Индустриална, Индустриална Зона, Кара Колю, Местн.Западна Идустриална Зона, Промишлена
Община Пордим  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен: Асен и Петър, Велес, Георги Димитров, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Княз Борис Първи, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, Пирот, Райко Даскалов, Хан Аспарух, Цар Освободител, Цариброд
Община Червен бряг  
На 09.10.2017 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Червен Бряг: Антим, Г.С.Раковски, Дунав, Дядо Вълко, Кубадин, Морава, П.Р.Славейков, Стоян Едрев, Цар Асен Първи
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска
 
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК  
Община Брезник  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Душинци
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кошарево
Община Ковачевци  
На 09.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 11:15 ч.; 10:30 - 11:15 ч./ -  Враня Стена: Джоковци; Горна Глоговица: Мтп Банков Рид; Калотинци; Одраница; Пещера, Общ. Земен
На 09.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 10:30 - 11:15 ч./ -  Блатешница: Мтп Ткзс, П-Л XVII, Пл.N 48, кв.9, УПИ ХVІІ кв.6; Дивля: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах.Бежанска, Мах.Бонева, Мах.Валявичарска, Мах.Войнова, Мах.Гогева, Мах.Джоманова, Мах.Дубрава, Мах.Дульова, Мах.Жъкова, Мах.Заякова, Мах.Ильова, Мах.Козаш, Мах.Костадинова, Мах.Кукувичарска, Мах.Кушлина, Мах.Кушова, Мах.Милкова, Мах.Милошова, Мах.Никова, Мах.Панчова, Мах.Паунова, Мах.Пезулярска, Мах.Пешова, Мах.Преслъп, Мах.Славкова, Мах.Тумба, Мах.Ушанова, Мах.Фильова, Мах.Чавкова, Мах.Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев; Жабляно: 29012.1.1; Земен: Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Гео Милев, Гоце Делчев, Груйова, Д-Р Г.М.Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кирил и Методи, Княз Борис, Кракра, Любен Каравелов, Майстор Миленко, Манастирска, Мах.Бакалска, Мах.Брънзова и Орлово Гнездо, Мах.Гледжарска, Мах.Дойчинова, Мах.Искренова, Мах.Митина, Мах.Митова, Мах.Царева, Мах.Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петър Берон, Пещерско Шосе, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Риша, Самуил, Симеон, Стефан Стамболов, Струма, Тичък, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Яне Сандански;  Лобош: 020013 По Квс , М. Царски Рид, III-154, 155, кв.39, Павлов Дол, УПИ ІX кв.305, УПИ ІІІ, кв.42, Царски Рид; Сирищник; София: Надежда
На 09.10.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 10:30 - 11:15 ч./   На 10.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Калище
На 09.10.2017 г. /09:30 - 11:15 ч./ -  Дивля: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-Р Г.М.Димитров, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, Мах.Бежанска, Мах.Бонева, Мах.Валявичарска, Мах.Войнова, Мах.Гогева, Мах.Джоманова, Мах.Дубрава, Мах.Дульова, Мах.Жъкова, Мах.Заякова, Мах.Ильова, Мах.Костадинова, Мах.Кукувичарска, Мах.Кушлина, Мах.Кушова, Мах.Милкова, Мах.Милошова, Мах.Панчова, Мах.Паунова, Мах.Пезулярска, Мах.Пешова, Мах.Преслъп, Мах.Славкова, Мах.Тумба, Мах.Ушанова, Мах.Фильова, Мах.Чавкова, Мах.Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев; Земен: Александър Стамболийски, Вилна Зона Муршина Падина, Д-Р Г.М.Димитров, Земенски Манастир, Мах.Митова, Пещерско Шосе
На 10.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Жабляно;  Земен: Пещерско Шосе
На 10.10.2017 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Земен: &Quot;Кариери и Вародобив&Quot; Ад
Община Перник  
На 09.10.2017 г. /08:30 - 11:00 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 10:30 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 13:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:30 - 18:00 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 18:00 ч./   На 13.10.2017 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир
На 09.10.2017 г. /08:30 - 11:00 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 10:30 ч.; 13:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 18:00 ч./   На 13.10.2017 г. /14:00 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя; Гълъбник;  Долна Диканя;  Дрен; Студена, Общ. Перник; Чуковец, Общ. Радомир;
На 09.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник: Арда, Асенова Крепост, Вардар, Върбица, Гарата, Граховска, Железничарска, Искър, Камчия, Княз Александър Батенберг, Кракра, Кракра Пернишки, Отец Паисий, Райко Даскалов, Розова Долина, Росица, Средец, Струма, Тунджа, УПИ 1 кв.263
На 09.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен Път
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар
На 09.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Перник: Рашо Димитров, Тева, Цалева Круша
На 09.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Перник: Рашо Димитров, Цалева Круша
На 09.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Дивотино: 3-ти Март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИ V -642, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов Дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов Дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb.21, УПИ ІІ кв.746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, кв.31, УПИ1-577, Мах.Лесков Дол, Мах.Стакьовец и Манастира, Местн.Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Пи 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Планиница, Общ. Перник: П-Л ХХІІ, кв.14, УПИ I-108, кв.1
На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник: 1-ва, 1-ва, 10-та, 104, 105, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, кв. Радина Чешма, УПИ 110, Кад. Район 623, Пирдоп, Радина Чешма, Радина Чешма Имот 611-406, Рудничар
На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кладница: Вилна Зона, Еделвайс, Иглика, Лале, Латинка, Мак, Матница, Разкръске, Тинтява, Хан Крум, Хемус, Цар Самуил
Община Радомир  
На 09.10.2017 г. /08:15 - 11:00 ч./   На 13.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Владимир; Долна Диканя; Долни Раковец; Друган; Кондофрей; Радомир: кв.Върба; Стефаново, Общ. Радомир; Червена Могила
Община Трън  
На 10.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Джинчовци;
 Милославци: УПИ V-71, кв.18; Насалевци; Реяновци
На 10.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Забел; Слишовци; Цегриловци: Пи 197
На 10.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Бохова: УПИ-Х|-148; Главановци, Общ.Трън; Зелениград: Парцел Ііі-253, кв.40; Лешниковци; Рани Луг: П-Л Ххі-235, кв.7; Стрезимировци; Трън: 8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Тураковци
На 10.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Бохова: УПИ-ХI-148; Главановци, Общ. Трън; Зелениград: Общ, Трън, Парцел Ііі-253, кв.40, УПИ XXXIII - 371кв 20; Лешниковци: Имот 32, кв.5; Рани Луг: П-Л Ххі-235, кв.7, УПИ Іv-280, кв.3 Мах. Пещер; Стрезимировци: 56; Трън: Денчо Знеполски, Мах.Кошарите; Туроковци
На 10.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Ярловци
На 10.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Бераинци
На 11.10.2017 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Вукан: УПИ III-130 кв.12
На 11.10.2017 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А
На 11.10.2017 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Бусинци; Видрар; Горна Мелна: 87; Горочевци; Докьовци; Долна Мелна: Нупи 12; Дълга Лука: УПИ IV-71, кв.17; Еловица, Общ. Трън; Костуринци; Къшле; Лева Река; Пенкьовци; Радово; Стайчовци; Шипковица;
 
ОБЛАСТ МОНТАНА  
Община Берковица  
На 09.10.2017 г. /09:30 - 09:40 ч./ -  Берковица: 086014 Землището На С.Бързия;
 Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Пи 086028 и Пи 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ Хvі, кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода; Монтана: Христо Ботев
На 09.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 09:50 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 09:50 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 09:50 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Черешовица: Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 09.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 09:50 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Бистрилица: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка; Гаганица: 037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна; Котеновци: Втора, Пета, Пи 301018, Първа, Трета, Четвърта;
 Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 09.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:45 - 09:50 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Берковица: 03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията; Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Мездрея: 000002;
На 09.10.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Берковица: Александровска, Изгрев
На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Берковица: Берковска Река, Здравченица, Иван Вазов, Мрамор, Николаевска, Пиротски Път, Поручик Грозданов, Черковна
На 10.10.2017 г. /11:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена
Община Бойчиновци  
На 09.10.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин
Община Брусарци  
На 10.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец: 135031, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георгица Карастоянова, Дунавска, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Кирил и Методи, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Ломска Комуна, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Опълченска, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин;
 Долно Церовене: Извън Регулацията; Медковец: 340006, Аврамко Рацов, Алеко Константинов, Александър Батемберг, Ангел Конов, Ангел Кънчев, Андрей Конов, Андрей Симеонов, Антим Първи, Антон Димитров, Арда, Бачо Киро, Бежанска, Бенковски, Борис Дяволски, Бузлуджа, Васил Левски, Велес, Видинска, Възраждане, Георги Димитров, Гъчо Бонов, Дано Опинчев, Димитър Пандурски, Дойран, Дунав, Евлоги Георгиев, Евстати Априлов, Екзарх Йосиф, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кулин, Иван Рибарски, Иван Шишман, Извън Чертата На Селото, Иларион Макариополски, Имот 340006, Искър, Калоян, Кирил и Методи, Кирил Рацов, Климент Охридски, Константин Величков, Любен Каравелов, Майор Ванков, Марица, Местност Бреста, Методи Подойнишки, Милан Табаков, Миленчо Ванов, Митко Пашата, Митрополит Неофит, Найден Биволарски, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Конов, Оборище, Огоста, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтими, Петър Берон, Поп Андрей, Пролетарска, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Самуил, Септември, Стамболийски, Станко Панов, Стефан Караджа, Стопански Двор 2, Тодор Данков, Тодор Каблешков, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хилендарска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Асен, Цар Крум, Цар Симеон, Чаталджа, Чомаков, Ъгъла На ул. Хр. Ботев и Батенберг, Ъгъла С ул. Бузлуджа и А. Димитров, Ъгъла С ул. Евст. Априлов и Данчо Опинчев, Явор, Янтра; Пишурка: Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кирил и Методи, Никола Йонков Вапцаров, Поп Андрей, Странджа, Урожай, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин; Расово: 000355, 265002, Адалберт Антонов, Акад.Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Възраждане, Гаврил Генов, Ген. Скобелев, Ген.Христо Михайлов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Кондарев, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Иларион Макариополски, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Местност Греда, Митко Палаузов, Младен Йорданов, Неофит Рилски, Никола Йонков Вапцаров, Никола Парапунов, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47а и Ок 203, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Хитов, Поп Андрей, Първи Май, Расоха, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Йонов Бояджиев, Шипка, Юрий Гагарин
На 11.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста; Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет ;  Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов; Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов
На 11.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра
На 13.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Крива Бара, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Максимов, Гео Милев, Георги Димитров, Гьолска, Димитър Благоев, Иван Вазов, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски
Община Вълчедръм  
На 10.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска
На 10.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Септемврийска
На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Цибър: Втора, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Петнадесет, Първа, Тридесет и Две, Тридесет и Трета
На 12.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Горни Цибър: Втора, Двадесет, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
Община Вършец  
На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Вършец: 12961, 24, 12961.15.858, 12961.24.4, 12961.24.6, 12961.24.934, 12961.51.7, 12961.54.52, 12961.57.9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В.Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Д-Р Константин Пенев(З.К), Иван Вазов, кв.1 12961.422.111, кв.Изток Извън Регулация, Климент Охридски(И.Манк.), Местност Пречиствателна Станция, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна);
 Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н.Й.Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24); Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста; Долно Озирово: I-161, кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Лютаджик: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река; Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Извън Регулация, Илинден, Местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански
На 12.10.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Спанчевци: Арто, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Пета, Седемнадесета, Трета, Тринадесет, Четвърта
Община Лом  
За периода 09-13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка
За периода 09-13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Замфир: Битоля, Буда-Пеща, Волга, Върха, Жданов, Замфир Хаджийски, Камчия, Люлин, Ниш, Скопие, Солун, Софроний, Стражица, Хан Кубрат, Цеко Воевода, Червено Знаме, Яне Сандански
За периода 09-15.10.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом: Вакумна Фабрика, Генерал Гурко, Дългошевско Шосе, Младеново/Пейо Яворов, Сергей Румянцев, Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков)
За периода 09-15.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Вакумна Фабрика, Димитър Милков(В.Чкалов), Елха, Магура, Софийска, Трифон Панов(Марин Цеков), Физкултурна, Черковна(Г.Карастоянова), Явор
На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лом: Бахчите, Братя Миладинови, Искър, Пирот, Тимок, Тунджа
На 13.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Лом: Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен
Община Монтана  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Монтана: Иван Аврамов, Иван Вазов, Княз Александър Батенберг, Петър Парчевич, Стефан Савов(М.Пенов)
На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Кошарhик
На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Ангел Кънчев, Баба Тонка, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Парчевич
 
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  
Община Летница  
На 09.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 10:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Крушуна: Xxi-427 кв.52, Маарата; Чавдарци, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Беласица, Иван Вазов, Изгрев, Петко Войвода, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Хан Омуртаг, Шипка
Община Ловеч  
На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:20 - 15:45 ч./ -  Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка
На 09.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Горан: Бачо Киро, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна
На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:20 - 15:45 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка; Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра;
 Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов; Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев; Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка; Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра
На 12.10.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман;  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев; Йоглав; Ловеч: Северна Индустриална Зона
На 13.10.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка; Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра; Ловеч: 43952.533.118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп.Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра; Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май; Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов;
Община Луковит  
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов
На 09.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К.Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон
На 09.10.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:15 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Дерманци: Баба Тонка; Дъбен: Иван Вазов; Луковит; Угърчин: 75054.448.116.1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Баба Тонка, Бачо Киро, Безименна, Бели Камък, Божур, Бойчо Огнянов, Бяло Море, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Ген.Сираков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги С.Раковски, Гогол, Голи Рът, Горник, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Доростолска, Елин Пелин, Забит Камък, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н.Толстой, Лепетура, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Марица, Маркова Стъпка, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Новоселска, Оборище, Околчица, Опълченска, Освобождение, Осми Март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Пейо К.Яворов, Петко Войвода, Петър Берон, Пирин, Плевен, Поп Андрей, Поп Харитон, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Скачка, Софроний Врачански, Стара Планина, Старчов Дол, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Топалска, Тракия, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Юрий И.Венелин, Явор
На 09.10.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Угърчин: Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Безименна, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Георги Бенковски, Георги Иванов, Голи Рът, Горник, Доростолска, Захари Стоянов, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Люлин, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Обретенов, Новоселска, Освобождение, Осми Март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Патриарх Ефтимий, Пейо К.Яворов, Петко Войвода, Петър Берон, Пирин, Поп Андрей, Скачка, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Явор
На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1
На 10.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бежаново, Общ. Луковит: XXІІ, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин; Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, Местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански;  Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген.Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, УПИ Хvі-456, кв.47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска;
На 10.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дерманци: 000268, М. Башивец, 079051, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вит, Ген.Гурко, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Еледжиково, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Керамична, Козлодуй, Крайбрежна, Къчовското, Любен Каравелов, Местност Батовото, Мизия, Оборище, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Свети Свети Кирил и Методи, Струмица, Съединение, Тракия, Трети Март, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис 1, Цар Калоян, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка, Юрий А.Гагарин, Ямен, Яне Сандански
На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Угърчин: 75054.448.116.1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Бачо Киро, Бели Камък, Божур, Бяло Море, Васил Левски, Витоша, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Ген.Сираков, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гогол, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Ивайло, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Лев Н.Толстой, Марица, Маркова Стъпка, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Войвода, Поп Харитон, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Старчов Дол, Стефан Стамболов, Табашка, Тодор Каблешков, Топалска, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Юрий Гагарин, Юрий И.Венелин
На 11.10.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Дерманци: 079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон
На 11.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С.Раковска, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Данчова Могила, Местност Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски; Луковит: Възраждане; Пещерна: Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска Долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев;
На 11.10.2017 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Торос: 157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К.Яворов, Под.Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода
На 12.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Беленци: Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка;
 Горник: Делницата;  Карлуково: 36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин; Луковит: Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор;
 Петревене: Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор; Румянцево: 069012 М. Лъките, Бела Лъка, Божур, Бузлуджа, Веслец, Гергана, Гробарска, Дунав, Златинска, Златна Панега, Искър, Йоловска, Йорговска, Капитан Стефан Павлов, Карлуковска, Кокиче, Коларска, Крайще, Кракра, Лозарска, Люлин, Маркони, Милин Камък, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Предел, Разделна, Рила, Родина, Родопа, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Странджа, Страцин, Съединение, Тутракан, Цачевска, Централна, Чукара, Шипка; Тодоричене: 116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 12.10.2017 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Румянцево: Маркони, Предел, Разделна, Родина, Централна
На 13.10.2017 г. /08:15 - 15:15 ч./ -  Угърчин
На 13.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дъбен: Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска; Тодоричене: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев
Община Тетевен  
На 10.10.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Васильово: Георги Бенковски, Георги Димитров, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин
На 11.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Христо Ботев, Черна Река
На 11.10.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Петко Страшния
Община Троян  
На 10.10.2017 г. /09:30 - 09:40 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Борима: Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински;
 Голяма Желязна: 15703.44.5, Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мах.Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев; Дълбок Дол: Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура; Старо Село, Общ. Троян: Калник, Мах.Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан
На 11.10.2017 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 12.10.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Крайречна
На 13.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска; Врабево: Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин; Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков; Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев; Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра; Троян, Общ. Троян: Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле
Община Ябланица  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап.Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка
На 10.10.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ален Мак, Бачо Киро, Ген.Гурко, Даскал Иван Цоков, Доктор Иван Божинов, Дядо Ковач, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Кирил и Методий, Мизия, Никола Николов, Нов Ден, Освобождение, Ратица, Стефан Караджа, Столетов, Тодор Каблешков, Шипка
 
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  
Община Бобов дол  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, кв.2; Шатрово: 067016, VІ-255, кв.27
На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:45 - 12:00 ч./ -  Паничарево: УПИ-VІ-102, кв. 16
На 12.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Мало Село
На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мало Село: IV-17, кв.3, УПИ VІ-3, кв.1
Община Бобошево  
На 09.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77, кв.11, ХII, кв.22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис; Бобошево: 14532.040.017, XIII-591 кв.65, Ал.Константинов, Ал.Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д. и К. Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С. Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М.Турсуно Пи №135017, Местност Галенковци, Местност Герена, Местност Друма, Местност Затона, Местност Кощанево, Местност Липовица, Местност Манастира, Местност Миладин, Местност Мърдище, Местност Секелица, Местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор; Висока Могила: Мильов Рид; Вуково: 087040, 12351.153.0030; Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, кв. 18; Доброво: Vі-293, кв. 20; Дупница: Местност Мело; Каменик;  Рила; Скрино: 116; Слатино, Общ. Бобошево: Лоза, Местност Слатинско Ханче, Цар Борис;  Смочево: 019027, 048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Извън Рекулация, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, Махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361, кв.15, Христо Ботев; Сопово
Община Дупница  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, Нупи-1609
На 10.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Дупница: 68789.609.179 Никола Малашевски, 68789.609.55.1, 68789.609.601, I, кв.124 Ж.П Гара, Ана Малашевска, Антим I, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Аракчийски Мост, Бистрица, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Гр. Дупница, УПИ V, кв.191, Доктор Сапунджиев, Дунав, Жп Гара Приемна, Иглика, Индустриална, Климент Охридски, Крайречна, Крайречна, Кресна, Лилия, Любен Каравелов, Македония, Малина, Местност Караболюка, Местност Курт Дере, Миньор, Мир, Никола Малашевски, Никола Малашевски, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пирин, Площад Независимост, Прогона, Прогона, Разметаница, Раковска, Родопи, Руен, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тишина, Тп Помпена Станция На Тец Б.Дол, Тракия, Труд, Тютюнева Долина, УПИ II - 449, кв.1911, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чаталджа, Чаталджа, Шейново, Южен, Яворов
На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Дупница: 68789.16.114, XxXIV-6620, кв.130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх
На 10.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Дупница: Академик Петър Динеков, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Евтим Трайчев, Княз Ал. Батенберг, Патриарх Евтимий, Трети Гвардейски Полк
На 10.10.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Дупница: Академик Петър Динеков, Алеко, Венелин, Генерал Владимир Вазов, Георги Икономов, Евтим Трайчев, Княз Ал. Батенберг, Трети Гвардейски Полк
На 10.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Дупница: Батак, Бистрица, Велчова Завера, Иван Вазов, Македония, Преслав, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода
На 10.10.2017 г. /13:15 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Палатово: 083002
На 10.10.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Дупница: Антим I, Дунав, Македония, Раковска, Свети Иван Рилски, Хан Аспарух, Хан Крум
На 12.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Баланово: Стопански Двор
На 13.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Бадино: УПИ - Іі-113, кв.21; Бобошево: Струма; Боровец: II-259, кв.14, XVIII-263 кв.14, УПИ-І;
 Бураново: 023014, 267; Джерман: 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Кръсто, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Теменуга, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор; Драгодан; Дупница: 68789.25.34, 68789.28.351, Аракчийски Мост, Ботьо Петков, Бузлуджа, Люляк, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода; Крайни Дол: Хiх-51; Мурсалево: 200002, 244, кв.12, V-688 кв.66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен Път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Радомир: Отец Паисий; Слатино, Общ. Бобошево: Xvi - 385, кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Минерални Води, Минзухар, Момина Сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис; Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов;
 Цървище: Махала Ореевица
На 13.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Усойка: Бор, Е79
На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Баланово
На 13.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Баланово: ХІІІ - 329, кв. 16
Община Кочериново  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244, кв.12, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
На 09.10.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244, кв.12, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново
На 09.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васко Манолов, Волга, Калоян, Македония, Мара Малеева, Марек, Плиска, Септемврийска Слава, Тинтява, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански
Община Кюстендил  
За периода 09-13.10.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище На С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, Извън Регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка; Берсин; Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев; Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, Местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин; Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, Местност Дупките, Местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка; Долна Козница: 22112.500.2; Друмохар: Мах.Брашненица; Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Калоян, Местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка; Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, Местност Валого, Местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия; Кюстендил: Местност Николичевски Път; Лиляч: Местност Войника; Невестино, Общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, Махала Развигорска, Махала Разсолкова, Махала Синорска, Местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61, 63, 70, кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин; Неделкова Гращица; Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски; Плешивец: Дванадесета; Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин; Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март; Четирци: М.Топилата, Махала Ямен
За периода 09-13.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Емил Шекерджийски, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Криволак, Местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Стефан Караджа, Струма, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка
На 09.10.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./ -  Кюстендил: Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Местност Дренов Дол, Местност Николичевски Път, Местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Цар Освободител, Ямбол
На 09.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил: Махала Оспротива
На 09.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино; Гурбановци; Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, Махала Богданица, Махала Борнарска, Махала Гарище, Махала Димирци, Махала Зарева, Махала Рекалска, Махала Тонева, Махала Центъра, Махала Цървенджийска, Махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух; Долно Село: М.Планиница, Махала Бистрица, Махала Буковска, Махала Дяволска, Махала Каймаканска, Махала Кошарелска, Махала Логовска, Махала Малиновска, Махала Пищилци, Махала Превалец, Махала Ридарци, Махала Салакунска, Махала Транчовска, Махала Чукарска, Махала Шаламанци; Ивановци, Общ. Кюстендил;
 Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, Махала Дудевска, Махала Пилищарска, Махала Чакмаджийска, Махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър; Коприва; Кутугерци; Кършалево; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Анина, Махала Грамаче, Махала Джурина, Махала Донина, Махала Плавнище, Махала Прекендачка, Махала Щърбец; Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро Поле, Махала Тренките, Махала Черна Река; Преколница: Махала Байковска, Махала Вароша, Махала Делевска, Махала Карадачка, Махала Османци, Махала Прапорска, Махала Ридарска, Махала Сливарска, Махала Тупандийска, Махала Чукойска; Раненци: Людмила Живкова, Махала Боровска, Махала Велиновска, Махала Димовска, Махала Друмлийска, Махала Кривошийска, Махала Лехчанска, Махала Мечкарска, Махала Реджовска, Махала Славевска, Махала Стругарска, Махала Центъра, Махала Шляпарска; Церовица: Махала Бело Камене
На 09.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно: Махала Беловци, Махала Знеполци, Махала Казаците, Махала Песяк, Махала Селото, Махала Янкова; Бъзовица: Махала Врътина, Махала Георгина, Махала Говедарници, Махала Димина, Махала Дънкова, Махала Кюлина, Махала Реката; Габрешевци: Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци; Горни Коритен: Махала Богдановци, Махала Григоринци, Махала Джуркинци, Махала Лиярска, Махала Лозановци, Махала Любенова, Махала Мъзгарска, Махала Пауновци, Махала Петкова, Махала Попова, Махала Ралоква, Махала Расова, Махала Спасановци, Махала Цонева; Горно Кобиле: Махала Бучлинци, Махала Пешина, Махала Селото; Горно Уйно: Махала Амиджина, Махала Брестов Дол, Махала Джалевица, Махала Дръндевци, Махала Дудевска, Махала Момчилова, Махала Панагонова, Махала Цървеличка;  Долни Коритен: Махала Витанова, Махала Витановци, Махала Гелева, Махала Деянова, Махала Джонева, Махала Димова, Махала Дроньова, Махала Китанова, Махала Клубарска, Махала Кьосакова, Махала Манчова, Махала Петкова, Махала Портарска, Махала Хановете, Махала Чомарска; Долно Кобиле: Махала Аврамци, Махала Диневци, Махала Ковачевци, Махала Козарник, Махала Кошарци, Махала Момчиловци, Махала Пладнище, Махала Станчевци, Махала Станчовци, Махала Училището; Долно Уйно: Махала Дедо Ненова, Махала Корнец, Махала Моралийска, Махала Олтоманци, Махала Райкова, Махала Славкова, Махала Чурица, Махала Янковска; Драговищица, Общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, Местност Перивол, Местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница; Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова; Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Кориярци, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци;  Киселица: Махала Богданинци, Махала Буцалевци, Махала Вучковци, Махала Гелчинци, Махала Кадинци, Махала Търница; Косово, Общ. Трекляно: Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала Селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки Дол; Ломница, Общ. Кюстендил: Махала Батина, Махала Богойна, Махала Милоорниче, Махала Попов Дол, Махала Равно Буче, Махала Щърбец; Метохия: Долна Махала, Махала Баздрике, Махала Бургяре, Махала Владимировци, Махала Матеина, Махала Осояре, Махала Пауновци; Побит Камък, Общ. Трекляно: Махала Возчукар, Махала Джокинци, Махала Село; Полетинци; Средорек, Общ. Трекляно: Махала Бекярска, Махала Джониловци, Махала Драгльовци, Махала Дренярска, Махала Клинчарци, Махала Неделкьова, Махала Павлева, Махала Пашина, Махала Петрева, Махала Центъра, Махала Явор, Махала Янина, Местностдупни Камък; Трекляно: Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Бръзина, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Дъбът, Махала Караджинца, Махала Караджинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Марикинци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Табаци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Шумановци, Махала Щроклинци;  Уши: 030001 М. Под Пътя, Махала Вучарник, Махала Горно Велковци, Махала Долно Велковци, Махала Златанова, Махала Знеполци, Махала Калеинци, Махала Кошарци, Махала Николина, Махала Николинци, Махала Самарджийска, Махала Спасевска;  Чешлянци: Махала Бара, Махала Вишурци, Махала Милчаци, Махала Орница, Махала Реката, Махала Стопански Двор, Махала Ябуковица, Махала Ясикаре;  Чудинци
На 09.10.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно: Махала Ашковци, Махала Вучковци, Махала Герасимци, Махала Горна Ливада, Махала Горчовци, Махала Гълъбовци, Махала Джуровци, Махала Добридолски Воденици, Махала Дръндевци, Махала Дълбоки Дол, Махала Зеленковци, Махала Златковци, Махала Мутевци, Махала Наковци, Махала Ората, Махала Паргова, Махала Пращенци, Махала Савова, Махала Сръбиновци, Махала Татарци, Махала Центъра, Махала Шуме;
 Сушица, Общ. Трекляно: Махала Варни Дол, Махала Камберска, Махала Прогона, Махала Раздолци, Махала Реката, Махала Старо Село, Махала Ханове, Махала Чешмата, Махала Чифлика, Махала Шавар
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Банска, Бащовица, Буревестник, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Пловдив, Самодивска, Свищов, София, Сълза, Янтра
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил: Ален Мак, Банска, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Витоша, Габрово, Зимница, Зимница, Казанлък, Казанлък, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Комплекс Изток, Любимец, Любимец, Люлин, Медковец, Медковец, Мездра, Мездра, Мездра, Местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Порой, Риша, Ропотамо, Ропотамо, Самодивска, Самодивска, София, София, Стрелча, Стрелча, Трън, Трън, Чайка, Ямбол;  Блатец, Общ. Кюстендил: Махала Граньова
На 10.10.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Дождевица;  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, кв.61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода;
 Дупница: 324+460 До 324+840;  Кюстендил: Соволска;  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520; Мазарачево: Махала Боровица, Махала Валявица, Махала Маренска; Радловци Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, Местност Белуток, Местност Брегове, Местност Долбин, Местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка
На 10.10.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Соволяно: Местност Долбин, Местност Модро Поле
На 10.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Злогош: Долна Махала, Махала Гергиновци, Махала Горни Шушнярци, Махала Долни Шушнярци, Махала Клен, Махала Лазина, Махала Лалина Падина, Махала Мушикарци, Махала Плава Круша, Махала Селото, Махала Чиринци
На 10.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Трекляно: Махала Центъра
Община Рила  
На 12.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Пастра: 55539.100.132, Местност Туфано, Пастра, Пи №55539.100.207, Стопански Двор
На 12.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Рила: Местност Горхим, Местност Елешница
На 12.10.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче
На 12.10.2017 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Перник: Кристал Блокове; Рила: Местност Елешница; Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова Чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина Поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Елешница, Местност Илийна Река, Местност Кирилова Поляна, Местност Пчелина, Местност Турското Парче
На 12.10.2017 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Рилски Манастир: Местност Елешница
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  
Община Банско  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добринище: Адам Трънка, Иван Козарев, Местност Гоце Делчев, Местност Лаговете, Неуточнен Адрес, Тодор Каблешков, Хан Аспарух
На 13.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Банско: Байкушева Мура, Бъндерица, Граф Игнатиев, Илинден, Местност Малка Ливада, Одрин, Палиго Ден, Плиска, Предел, Рила, Славянка, Стефан Караджа, Явор
Община Белица  
На 11.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Горно Краище
Община Благоевград
На 09.10.2017 г. /08:00 - 13:30 ч./ -  Благоевград: 04279.611.2, кв. 40, Димитър Димов, Иван Михайлов, Ильо Войвода, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Полк.Кирил Чамишки, Сан Стефано, Славянска
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279.818.47, УПИ III-63, кв.5
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Логодаж: Местност Клисурски Мост, УПИ I-113
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Марулево
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Борис Сарафов, Бреза, Делвинска, Дъбравска, Костур, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Околчица, Св. Иван Рилски, Свобода, Сергей Румянцев, Синчец, Славово, Търново
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Ален Мак кв.Орлова Чука;  Изгрев, Общ. Благоевград: Кури Дере
На 09.10.2017 г. /08:15 - 13:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 001451, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Пи №001451;  Благоевград: Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере
На 09.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград: Осми Март, П. Яворов, УПИ VIII-111, 112, кв.15, УПИ І-139, кв.12
На 09.10.2017 г. /08:30 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Алея На Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Мелник, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Петър Стоянов, Преспа, Р-Н Рибарника, Родолюбие, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Струмско Център, Христо Силянов, Христо Чернопеев, Цар Борис I; Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Изгрев, Имот 27231.501.203, Местност Буковец, Местност Валтата, Местност Гошевица, Местност Ушите, Местност Чуката, Пи-125 кв.12, С. Еленово, М. Еминова Нива, , УПИ Xv-117, кв. 2, УПИ №Х, кв.1, УПИ Х-182, кв.5, УПИ-III-214, 212, 301; Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, Васил Левски, Местност Кури Дере, ул. Предел, УПИ VI-405, кв.26, УПИ Xv-391, кв.6, УПИ-І-394, кв.13, УПИ-Х-159, кв.4;
На 09.10.2017 г. /08:30 - 13:15 ч.; 08:45 - 09:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико; Дъбрава, Общ. Благоевград: Извън Регулация, До С.Дъбрава
На 09.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч./ -  Благоевград: Алея На Здравето, Антим I, Антон Чехов, Аргир Манасиев, Арсений Костенцев, Бадемите, Баларбаши, Бистрица, Борис Сарафов, Братя Иванови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Д-Р Владимир Бъчваров, Д-Р Христо Татарчев, Данаил Крапчев, Димитър Йосифов, Димитър Талев, Дъбравска, Еленово, Иван Михайлов, Изгрев, К. и Никола Хайдукови, Крали Марко, Македония, Мара Бунева, Мелник, Менча Кърничева, Местност Баларбаши, Местност Бачиново, Местност Медунски Андък, Мизия, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Охрид, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Петър Стоянов, Преспа, Райко Даскалов, Родолюбие, Родопа, Сандо и Петър Китанови, Св.Св. Кирил и Методий, Света Гора, Сергей Румянцев, Сотир Атанасов, Стара Планина, Стефан Стамболов, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Трети Март, Христо Ботев, Христо Силянов, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I, Цар Иван Шишман, Янко Забунов
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Акациите, Асен Чаушки, Балкан, Делвинска, Детелина, Егея, Еленово, Здравец, Марулевска, Младост, Орловица, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Свобода, Търново
На 09.10.2017 г. /11:30 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Арсений Костенцев, Васил Мечкуевски, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Крали Марко, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Стефан Стамболов, Тодор Александров
На 09.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала; Благоевград: Бодрост, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче
На 10.10.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Илинден, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Страцин
На 10.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Васил Левски, Даме Груев, Илинден, Петър Зографски, УПИ-І-04279.616.90, кв.125
На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград: 04217.920.1.70, Местност Септемврийче
На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Борис Сарафов, Бреза, Делвинска, Дъбравска, Костур, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Околчица, Св. Иван Рилски, Свобода, Сергей Румянцев, Синчец, Славово, Търново
На 11.10.2017 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград: Вировете
На 11.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Баларбаши, Братя Миладинови, Дамяница, Ильо Войвода, Местност Баларбаши, Славянска, Хан Аспарух, ХХIII, кв.3, М.Баларбаши
На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279.603.195, Алеко Константинов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Георги С.Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Кръстьо Асенов, Николай Петрини, Патриарх Евтимий, Славянска, Стефан Стамболов
Община Гоце Делчев  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 13.10.2017 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Априлов, Враня, Генерал Ковачев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, кв.157, 207, 216, 218, кв.158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, Местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Никола Мандушев, Ниш, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-Хvііі-72138, кв. 58, Хан Аспарух, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика;  Гоце Делчев: Драмски Път
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Гоце Делчев: Димитър Димов, Драгоман, Дунав, кв.157, 207, 216, 218, кв.158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара Планина, Янко Атанасов
На 09.10.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Гоце Делчев: Беласица, Енос, Завоя На Черна, Лозенград, Марица, Мидия, Полковник Борис Дрангов, Стойо Льондев, Струга, Шар Планина
На 10.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Лъжница: Ал.Стамболийски, Васил Левски, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Стоян Войвода
На 10.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Атанас Свещаров, Кръстьо Сарафов, Мише Баир, Христо Силянов
На 10.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Брезница: Киркалица, Местност Чарка, Папратница, Татарка, Чарга, Чарка
На 11.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Паоло Ленц, Парцел Хіv, кв.97а, Серес, Солун, Тодор Александров, Търговска, Юг
На 11.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Брезница: 29-ти Декември, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-Іv, кв.82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин
На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99, 131, кв.22
На 11.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Драма, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Патриарх Евтими, Стоян Петралийски, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Иван Асен, Цар Калоян
На 11.10.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Гоце Делчев: Братя Миладинови, Гранична, Драма, Екзарх Антим, Неофит Бозвели, Патриарх Евтими, Христо Матов, Цар Калоян
Община Гърмен  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Ст 1 Кл Б Тп Гърмен 6, Трета, Тридесет и Втора, Тринадесета, Четиринадесета
На 09.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 13.10.2017 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Горно Дряново: Клиентие Захранени от ТП1
На 13.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: Благой Матеров, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Петнадесета, Ст 23 Кл Б Тп Огняново 3, Тридесета
На 13.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен: Девета, Единадесета, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осма, Седма, Ст 26 Кл Б Тп Огняново 4, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Шеста
Община Петрич  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Камена: Динко; Петрич, Общ. Петрич: Полковник Дрангов
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дрангово, Общ. Петрич;  Митино
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Арда, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Ванюша Валчук, Вит, Вит, Витоша, Г.Димитров, Г.Димитров, Георги Урумов, Извън Регулацията, Ленин, Местност Бельовица, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Юрето, Одрин, Петко Р.Славейков, Септемврийска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Съблекалня На Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Хан Аспарух, Хилендар, Цар Калоян, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето
На 09.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ -  Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Илинден, Квартал 50, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Млада Гвардия, Подгорие, Самуилова Крепост, Цар Самуил, Черно Море
На 10.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Бабуна, Битоля, Кожух, Полковник Дрангов, Струма, Христо Чернопеев
На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старчево: Xvi-8, кв.3, Местност Асанката
На 10.10.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Братя Миладинови, България, Вардар, Възраждане, Гео Милев, Гоце Делчев, Кукуш, Лазар Маджаров, Македония, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Пере Тошев, Полковник Дрангов, Пощенска, Славянска, Тома Митов, Цар Борис III
На 10.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Свобода, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Цар Борис III, Цар Иван Шишман
На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Александър Матрасов, Здравец, Извън Регулацията, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Октомври, Освобождение, Радецки, Родина, Стопански Двор
На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Даме Груев, Осогово, Полковник Дрангов, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, УПИ Хііі-3694, кв.312, УПИ Хх кв.314, Хііі, Христо Чернопеев
На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Габрене: Акация, Граничар, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Мир, Митко Палаузов, Отец Паисий, Прогрес, Родина, Тумба
На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III
На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Струмешница
На 15.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Капитан Никола Парапанов, Марица, Места, Папульо, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Свобода, Свобода -Промишлена Зона, Тошо Цеков, Януш Стойчев
На 15.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Места
Община Разлог  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.10.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Дунав, Занаятчийска, Изгрев, Изток, Искър, Марица, Стара Планина, Странджа, Трети Март, Явор
На 10.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Банско: Цар Симеон;  Баня, Общ. Разлог: Местност Кривосер;  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански;  Разлог: Баба Магдалена, Христо Ботев;
На 12.10.2017 г. /09:00 - 13:30 ч./ -  Разлог: Братя Каназиреви, Братя Кулини, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Четнишка, Шейново
На 12.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Вихрен, Занаятчийска, Изток, Искър, Марица, Неуточнен Адрес, Нов Път, Св.Св.Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Явор
На 13.10.2017 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Извън Регулацията, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста
Община Сандански  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Левуново: VIII+437, кв. 40, Главен Път Е-79, Девети Май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка;
 Сандански: Баба Тонка, Връх Елен, Гнилник, Зарово, Извън Регулацията Север, Каменица, Кукуш, Осогово, Райна Княгиня, Рила, Свобода, Славянка, Спано Поле
На 09.10.2017 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Сандански: Вихрен, Грамос, Димо Хаджидимов, Иларион Макариополски, Индже Войвода, Пирин, Роженски Манастир, Свети Врач, Свобода, Солунска, Тодор Паница, Цар Самуил
На 10.10.2017 г. /08:45 - 10:30 ч./   На 12.10.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Виногради; Горна Сушица; Долени; Златолист, Общ. Сандански; Зорница, Общ. Сандански;  Кашина;  Кърланово: Реката; Ладарево: Местност Църквата; Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас; Лозеница: Джигерица;  Любовище; Любовка: Краколеница; Мелник: Пи 00052, Местност Реката; Рожен: Местност Равнако, По Плана На Срожен Общ.Сандански;  Сандански: Роженски Манастир; Склаве: 2 -97, кв.14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море; Спатово; Сугарево; Хотово: Баня, Местност Света Петка, С. Хотово, Община Сандански
На 11.10.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Сандански: IV - 1539, Връх Елен, Каменица, Кожух, Македония, Мусала, Огражден, Пресиян, Свобода, Синаница, Сирма Войвода, Славянка, Хан Крум
На 12.10.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Велющец; Вълково: Барата, Ормана, С. Вълково, Община Сандански, УПИ V, кв. I, УПИ І-127;
 Игралище: Околовръстен Полигон; Кръстилци; Мелник: Мелник; Никудин; Палат; Сандански: 65334, 104, 23, Местност Речичка Река, Местност Соколовец, Никола Вапцаров, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин;
На 12.10.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Сандански: Р-Н Главен Път Е-79
На 12.10.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сандански: Даме Груев, Емануил Воскидович, Илинден, Княз Борис I, Одрин, Пейо К.Яворов
На 12.10.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Сандански: Крайречна, Свобода, Спано Поле, Стефан Стамболов
На 12.10.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Сандански: Бистрица, Генерал Гурко, Рила, Свобода, Сердика, Солидарност, Солунска, Стефан Стамболов, Шейново
На 12.10.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Асен Златаров, Княз Александър Батенберг, Кръстьо Хаджииванов, Любен Каравелов, Тодор Каблешков, Трети Март
На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрово, Общ. Сандански: Втора, Главна, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Мали Дол, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
Община Сатовча  
На 12.10.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Плетена: М. Горна, М. Долна, Неуточнен Адрес
На 12.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Сатовча: Ал.Стамболийски, Възход, Детелина, Драгийца, Иглика, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Отец Паисий, Теменуга, Юри Гагарин
Община Симитли  
На 12.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Брежани: ІV-36, Васил Левски, Георги Димитров, Горна Махала, Гоце Делчев, Еделвайс, Здравец, Ленин, Местност Вощинарци, Местност Кръстьова, Местност Света Петка, Миньор, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Пирин, Рангел Димитров, Станой Крекмански, Христо Апостолов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Център, Яне Сандански
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.10.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли: Иван Козарев, Любен Каравелов, Миразица, Ораново, Партизанска, Предел, Преспа, Симитли, Яне Даракчийски
На 12.10.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, Махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Училището, Потока, Руен, УПИ-Хі-58 кв.11, Христо Ботев, Ширините; Симитли: Симитли
На 12.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Крупник: Местност Ормана
На 12.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Полето: Нивото; Симитли: М.Ливадите, Неуточнен Адрес, Симитли; Черниче: Детелина, Зора, М.Сухата Река, Местност Кантона, Местност Орловец, Роза
На 12.10.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Крупник: Божиница / Гроздовец, Граф Игнатиев, Димитър Ацев, Ернст Телман, Иван Вазов, Карл Маркс, Ленин, М.Извор/Гроздовец, Никола Парапунов, Пайсий Хилендарски, Пейо Яворов, Стефан Караджа, Трайчо Костов
Община Струмяни  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети Март, Чинара
На 13.10.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  С.Раздол
Община Якоруда  
На 10.10.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Местност Андрианов Чарк, Местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста; Дагоново; Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета; Юруково: 029014 и 029015, Масив 29 Поквс, Местност Каменако; Якоруда: Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Яворов, Якорущица
На 10.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Местност Семково
На 11.10.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ -  Якоруда: Даме Груев/Никола Вапцаров/, Джебре/Иван Ботушанов/, Кожух, Места/П.Джеджеров/, Ореховица
 
ОБЛАСТ ВИДИН  
Община Брегово  
На 10.10.2017 г. /09:15 - 15:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 14:30 ч./ -  Балей: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бондоков, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Трую Христов
На 10.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:00 ч./ -  Връв: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Гюнкин, Индже Войвода, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Митко Палаузов, Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;  Ново Село, Общ. Ново Село: VI-62, кв.75, XI, Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Бачо Киро, Борис Бенчев, Васил Левски, Велико Търново, Вихрен, Войвода Тодор Велков, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Марков, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Градинска, Демокрация, Димитър Полянов, Добруджа, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козлодуй, Ком, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Любен Каравелов, Люлин, Македония, Максим Горки, Марица, Мизия, Никола Петков, Огоста, Околовръстна, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плевенска Епопея, Плиска, Преслав, Пристанищна, Пушкин, Радецки, Рибарска, Рила, Родопи, Росица, Сава Огнянов, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Странджа, Страцин, Тимок, Тракия, УПИ XI кв.1, Фантастика, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цар Борис I, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка, Яне Сандански, Янтра
На 10.10.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 09:45 - 14:30 ч./ -  Куделин: Албена, Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Георги Димитров, Дом Социални Грижи, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Мичурин, Олег Кошевой, Спортист, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
Община Видин  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Бела Рада: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, ул.Втора, УПИ XI-276 кв.11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 09.10.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Видин: Имот № 024004 Екатте 14698; Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста; Градец, Общ. Видин: Първа; Долни Бошняк: Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста; Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Каленик, Общ. Видин: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Новоселци: I - 37, кв.101, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Паземлен Имот 52283, 420, 38, Пета, Петдесета, Петнадесета, Пи 338, Първа, Път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, ул.Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Пешаково: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста; Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С.Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Тополовец, Общ. Кула: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ-VI кв.27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 09.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Войница: |||-79 кв.15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка; Чичил: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 09.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Новоселци: До Тп Сметище, Трета; Слана Бара: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация № На Имото 020054, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 09.10.2017 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  Дружба: Първа
Община Димово  
На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Арчар: 000021, 242 кв.29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 кв.13 Парцел.5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна; Ботево, Общ. Видин: VIII-74 . кв.8, В Сервитута На Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста; Държаница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Мали Дреновец: Втора, Пета, Първа, Трета;
 Цар Симеоново: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;
На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Владиченци: Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта; Извор, Общ. Димово: Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета;  Лагошевци: 028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета
На 12.10.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Макреш: Втора, Георги Бенковски, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Лило Тошев, Осемнадесета, Осма, Петко Ценов, Петнадесета, Седемнадесет Партизани, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 12.10.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 13.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Вълчек: Георги Димитров, Лило Тошев, Пета, Петко Ценов, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 13.10.2017 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ -  Макреш: Втора, Георги Бенковски, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Лило Тошев, Осемнадесета, Осма, Петко Ценов, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 13.10.2017 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Вълчек
На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:45 ч./ -  Шипот: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
Община Ружинци  
На 09.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бело Поле, Общ. Ружинци: 23 Септември, Боян Чонос, Васил Коларов, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Къкринско Ханче, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Милко Томов, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Витков, Панайот Волов, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Толбухин, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Чиган
На 10.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бело Поле, Общ. Ружинци: Боян Чонос, Витко Иванов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър
 
 
ОБЛАСТ ВРАЦА  
Община Бяла Слатина  
На 09.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.10.2017 г. /10:00 - 17:00 ч./   На 15.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алтимир: Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-Ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, Местност Ибришима, Местност Изварковец, Местност Край Село, Местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, Пи 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-Ви, Шипка
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Арда, Бачо Киро, Искър, Марица, Места, Мизия, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Родопи, Тунджа, Цар Иван Шишман
На 09.10.2017 г. /09:00 - 17:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.10.2017 г. /10:00 - 17:00 ч./   На 15.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Галиче: 1-Ви Май, 23-ти Септември, 8-Ми Март, Арда, Батак, Беласица, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извън Регулацията, Изгрев, Илинден, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 кв.55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов; Търнава, Общ. Бяла Слатина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст.Ал.Стамбол.И Ив.Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, Местност Селска Мера, Местност Средорек, Местност Стублата, Местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов
На 09.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Агиното Бранище, Търнавска
На 10.10.2017 г. /08:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 11.10.2017 г. /08:30 - 09:45 ч.; 10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:45 - 16:00 ч./   На 15.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бъркачево: 9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Местност Вутов Геран, Местност Криволя, Местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин; Враняк: Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина; Върбица, Общ. Враца: Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, Местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин; Габаре: Акация, Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина Пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка; Комарево, Общ. Бяла Слатина: Месност Врачанка; Попица: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище Х.Димитър и Г.Бенковски, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра; Соколаре: Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-Ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-Ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин
На 10.10.2017 г. /09:45 - 15:45 ч./   На 11.10.2017 г. /09:45 - 15:45 ч./ -  Габаре: Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Чечера, Шипка
На 11.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Захари Стоянов, Местност Скотовъден Дол
На 11.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 15.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Борован: Местност Рибине
На 12.10.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Бяла Слатина: Акация, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Златия, Иванчо Съйнов, Климент Охридски, Ком, Крайбрежна, Кръстовище Рила и Здравец, Латинка, Ломска, Любен Каравелов, Местност Край Града, Местност Скотовъден Дол, Мизия, Мтп 2, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сердика, Сладница, Солунска, Стара Планина, Струга, Тп 1, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум
На 14.10.2017 г. /12:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Акация, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Васил Левски, Георги С. Раковски, Градина, Димитър Благоев, Елин Пелин, Завод Гарант, Здравец, Златия, Искър, Китка, Княз Дондуков, Кръстовище Ал.Стамб.И Здравец, Кръстовище Бачо Киро и Родопи, Кръстовище Златия и Г.Раковски, Кръстовище На ул.Т.Каблешков, Кръстовище Цар Асен и Г.С.Раковски, Ломска, Любен Каравелов, Марица, Места, Мизия, Мир, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Панайот Волов, Пирин, Рила, Родопи, Росица, Сердика, Солунска, Средец, Струга, Съединение, Тодор Каблешков, Тунджа, Търнавска, Търнавска, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Шишман
На 15.10.2017 г. /10:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина: Агиното Бранище, Захари Стоянов, Местност Скотовъден Дол, Търнавска
Община Враца  
На 09.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Враца: Дъбника
На 09.10.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Враца: Вратица, Дъбника, Дъбника-Орбити
На 10.10.2017 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Враца: Алеко Константинов, Безименна, Вежен, Мито Орозов, Ученически Комплекс
На 10.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Индустриална
На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 11:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Чирен: 9-ти Септември, Безименна, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Калето, Ком, Комсомолска, Ленин, Лозарка, Люлин, Милин Камък, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Рила, Ружа, Стара Планина, Странджа, Страцин, Тутракан, Христо Ботев, Цар Калоян, Церово Бърдо
На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Враца: Дъбника, Кръгово Околовръстен Път Оряхово, Местност Занкиното, Мито Орозов, Складова
На 11.10.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Монтана: 48489.2.482
На 12.10.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Враца: 12259.444.1 и 12259.444.9, Стоян Ц. Даскалов
На 13.10.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Враца: Илинден
На 13.10.2017 г. /09:45 - 11:30 ч./ -  Враца
Община Мездра  
На 10.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Драшан: 1-176, кв.25, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Баба Илиица, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхем Пик, Волгоград, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Дружба, Дядо Вълко, Иван Нивянин, Крали Марко, Ленин, Лиляна Димитрова, Милко Вълчев, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Сава Вътов, Сергей Румянцев, Странджата, Тотка Илиева, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон I-Ви
На 10.10.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Габаре: Петко Лалов; Горна Бешовица: 9-ти Септември, Ален Мак, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Павлов Девети, Иван Фунев, Илия Темелски, Ленинград, Малчика, Маршал Толбухин, Никола Марков-Колката, Октомври, Опълченска, Петропавловска, Радецки, Средна Гора, Станке Димитров, Странджа, Тотка Илиева, Тракия, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чапаев, Шипка; Горна Кремена: Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Бяло Море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин; Долна Бешовица: Акация, Александър Стамболийски, Ален Мак, Барища, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Джуровица, Димитър Благоев, Димитър Петров Николов, Димо Хитов, Дружба, Държанов Дол, Еделвайс, Каменополска, Кирил и Методий, Кирко Николов, Ком, Кръста, Кръстьо Пишурка, Кръстю Василев Даков, Манастирска, Местност Пишур, Мир, Митко Пешев, Моновец, Надежда, Никола Митов Павлов, Подсеч, Спортна, Старата Чешма, Теменуга, Тодор Найденов Пеновски, Тодор Петров, Томо Петков, Тотка Илиева, Христо Ботев, Ценко Петков, Шабанец; Долна Кремена: 1-Ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Мато Нинов, Никола Вапцаров, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка; Кален: 9-ти Септември, Баба Тонка, Ботева Поляна, Велико Търново, Веслец, Витиня, Кирил и Методий, Комсомолска, Косматица, Местност Цанконска Пещера, Мургаш, Роза, Скът, Хан Аспарух; Камено Поле: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Донов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Водотечна, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Илия Тошков, Йорданка Чанкова, Камарата, Любен Каравелов, Малчика, Местност Ръчене, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Софроний Врачански, Стефан Стамболов, Странджа, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Шишман, Шипка, Яне Сандански; Мездра: Жп Район, Марин Дринов, Роза, Св.Св. Кирил и Методий; Роман: Димитър Благоев; Цаконица: 9-ти Септември, Ангел Велчев, Бузлуджа, Веслец, Ветрен, Драва, Дружба, Дунав, Здравец, Извор, Илия Монов, Искър, Кокиче, Кольо Фичето, Марица, Местност Каровец, Мусала, Оборище, Околчица, Остри Връх, Петко Р. Славейков, Пирин, Плиска, Родопи, Росица, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Струма, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цветко Илиев, Цветко Христов, Шипка
Община Мизия  
На 11.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Михайлово, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, Местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода
На 11.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./   На 13.10.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Бутан: 1-Ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген. Гурко, Ген. Копчев, Ген. Николаев, Ген. Петър Панчевски, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, Извън Регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Места, Местност Крива Бара, Местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф.Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка;
 Крива Бара, Общ. Козлодуй: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген. Владимир Заимов, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев; Манастирище, Общ. Хайредин: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Безименна, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т. Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия; Мизия; Оряхово: Христо Смирненски; Софрониево; Хайредин: Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Влашко - Селска Падина, Местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад На Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка
На 11.10.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 13.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Манастирище, Общ. Хайредин: Александър Стамболийски, Безименна, Георги Димитров, Георги Цв. Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Захари Т. Ценов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, Огоста, Опълченска, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Чавдар
Община Оряхово  
На 09.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 10.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 11.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Алея На Мира и Дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил Войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Цар Калоян


В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозахранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия  0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозахранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на захранването.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Елха падна върху хора на коледен базар в Германия, поне четирима са ранени 0| 2154 |10.12.2017 . Само във Фрог: Квартални пишат като луди актове, вместо фишове, по заръка „отгоре“ 2| 2879 |10.12.2017 . Макрон: Призовах Нетаняху да направи смели жестове към палестинците 0| 2173 |10.12.2017 . И в Москва отбелязаха Освобождението на Плевен 0| 2167 |10.12.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах