Сряда, 21 Ноември 2018, 00:52
Frognews
0| 3580 |15.06.2018

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 юни – 22 юни 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община Банкя  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ.  Столична:  Варна, Вердикалска Река, Кв. Вердикал, Райко Даскалов, Родолюбие, Родолюбие/27-ма/, Свилен Миланов

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  София

На 19.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Иваняне:  Св. Св. Кирил и Методий/Л. Але

На 19.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ.  Столична:  Еделвайс, Кокиче

На 19.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Иваняне:  III-80,Кв. 28,Ул. Кокиче, Вит, Еделвайс, Какач, Кокиче, Плана, Родопи, Силистра, Струма, Тимок, Хемус, Чайка/Малчика/, Щастие

На 19.06.2018 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Банкя, Общ.  Столична:  София

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ.  Столична:  махала Клисурска

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Клисура, Общ.  Столична:  Балканска, махала Радово

Община Витоша  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  230-та, Байкал, Герганица, Иваница Данчев, Капина, Маестро Георги Атанасов, Орешарска, Отец Генадий, Панайот Пипков, Севастократор Калоян/Алекса, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 18.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Белите Брези, Бояна, Боянец, Боянска Река, Боянско Езеро, Василашко Езеро, Воденичница /Ал. Пушкин/, Десислава, Ела/Стоян Стойков/, Елите, Живата Вода, Иваница Данчев, Каменно Здание, Карамфил, Марини Круши, Пантелей Николов/624/, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Резньовете, Сборище

На 18.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Пирин

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  230-та, Байкал, Богова Стъпка, Герганица, Десислава, Капина, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Росен, Севастократор Калоян/Алекса, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 19.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Асен Георгиев/730/, Брезите, Георги Войтех/734-та Витоша, Кикиш, Краище /735-витоша/, Кумата, Подграмада, Преки Път/Димитър Монов/, Севастократор Калоян/Алекса, Шишманова Конница/620/

На 19.06.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Александър Пушкин, Пантелей Николов/624/, Резньовете

На 19.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Ваклинец

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  230-та, Александър Пушкин, Капина, Карамфил, Маестро Георги Атанасов, Маринковица, Михаил Панталеев, Отец Генадий, Панайот Пипков, Росен, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 20.06.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  София:  Студен Кладенец

На 20.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Велики Прелом, Карамфил

На 20.06.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Прохлада

На 20.06.2018 г. /10:45 - 16:15 ч./ -  София:  Братя Бъкстон, Бъкстон, Секвоя

На 20.06.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  София:  Богомил Райнов, Българска Легия, Василашко Езеро, Иван Сусанин, Петър Папакочев, Ралевица, Родопски Извор

На 21.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:  608-ма, Баевица, Беловодски Път, Богова Стъпка, Георги Рилски, Илия Кутев/608/, УПИ Хі-332,Кв. 34, Учителят

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  230-та, Андезит, Боянска /Драгалевци/, Голяма Могила, Детски Мир, Здравец, Капина, Кумата, Маестро Георги Атанасов, Отец Генадий, Панайот Пипков, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 21.06.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:  Боянски Водопад, Кумата, Лескова Гора/Витоша/, УПИ ХVііі-208,Кв. 3а

На 21.06.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  София:  722-Ра, 774/В. З. Беловодски Път/, I-649,650,Кв. 7в. З. Белов. Път, XxxI-1203, Кв.  2, Акация/Бояна/, Беловодски Път, Владимир Дим. -майстора/772-, Къси Дол/В. З. Беловодски Път/, Меча Поляна, Планинарска Песен, Стамен Панчев/771/

На 21.06.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  София:  Боженци/Никола Паликарски/, Войводина Могила, Евлия Челеби/Мара Петлякова, Звездица/Георги К. Дим. /, Княжевска/Валентин Андреев/, Комините, Сред Село, Цар Борис III/Девети Септ.

На 22.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:  Акад.  Михаил Арнаудов, Багра, Витошки Бор/712-та/, Горска Теменуга/Ник. Петрини, Ела/Стоян Стойков/, Елша, Искра, Калинка, Коприва, Марта

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  230-та, 614-та, Букара/Дим. Грънчаров/, Ген.  Кутузов, Капина, Клек/618/616/, Маестро Георги Атанасов, Морени/Червена Искра/, Отец Генадий, Панайот Пипков, Радин Дол, Студен Кладенец, ХI - 200, Христина Морфова, Ябълкова Градина

На 22.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 13:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ -  София:  Местн. Офелиите, Парк Витоша

На 22.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Войводина Могила, Поибрене, Цар Борис III/Девети Септ.  

На 22.06.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  София:  Кавак/Цвета Юрукова/, Лъвчето, Медвен/Маргарита Георгиева/, Преслав, Цар Борис III/Девети Септ.

На 22.06.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  София:  В. З Киноцентър Ііі, УПИ ХХХІІІ-99,, Голяма Могила, Голяма Могила/В. З. Киноцентър/, Д-Р Алберт Лонг, Детски Мир, Момина Могила

На 22.06.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Росен

На 22.06.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:  Буря, Бяла Ружа/728-ма/, Върба/704-та/, Гербер/708-ма/, Дъбрава/706 и 707/, Живописна/702-Ра/, Княжевска/Валентин Андреев/, Миле Попйорданов/Бр. Огън/, Никола Петков/П. Напетов/, Омая/703-та/, Полк. Стойно Бачийски/Филип

Община Връбница  

На 18.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Волуяк:  Божур, Еделвайс, Здравец, Незабравка, Никодим Тодоров, Пламък, Роза, Синчец, Теменуга, Червено Знаме

На 18.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Нови Искър:  Кременица/Работническа/

На 19.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Волуяк:  Дружба, Зорница/Петър Малинов/, Ломско Шосе, Незабравка, Никодим Тодоров, Партизанин, Просвета, Свобода, Синчец, Теменуга, УПИ Хі,Хіі Кв. 6, Църна Бара

На 19.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  Ломско Шосе, Теменуга

На 19.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:  Ул. Андрей Германов

На 22.06.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Волуяк:  Бреза, Дружба, Еделвайс, Липа, Синчец, Червено Знаме, Явор

На 22.06.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:  Липа, Ломско Шосе

На 22.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  София Волуяк:  Волуяк - Гарата

Община Възраждане  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София:  Антим I, Пиротска/Трети Април/

На 23.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  София:  Бул. Т. Александров-81

Община Изгрев  

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21 Ви Век, Борис Стефанов, Витоша, Георги Златарски, Дианабад, Иван Странски, Кирил Попов, Петър Джидров, Симеоновско Шосе

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21 Ви Век, Борис Стефанов, Витоша, Георги Златарски, Дианабад, Иван Странски, Кирил Попов, Петър Джидров, Росарио Хаджихристов, Симеоновско Шосе

Община Искър  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 1, Канала, Подпоручик Йордан Тодоров, Поручик Неделчо Бончев/Искъ

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 1, Канала

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дружба 1, Дружба 1

Община Красна Поляна  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ -  София:  Западен Парк/Христо Михайло, Суходолска

Община Красно Село  

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев/Емил Марков/, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Лагера

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Кестенова Гора, Костина, Луи Айер/Никола Каменов/

На 21.06.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  София:  Бул.  Тотлебен № 8

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Красно Село, Риккардо Ваккарини, Твърдишки Проход

Община Кремиковци  

На 22.06.2018 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Долни Богров:  1

На 22.06.2018 г. /08:45 - 15:00 ч./ -  София:  Ботевградско Шосе/Мизия/, Долни Богров

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 18.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Стоян Михайловски

Община ЛЮЛИН  

На 18.06.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин 6

На 19.06.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Панчо Владигеров

На 22.06.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Беравица

Община Младост  

На 18.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Горубляне, Самоковско Шосе, Ул.  Стадиона Горубляне

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Горубляне

На 20.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:  Младост 1, Никола Генадиев

На 22.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Горубляне, Самоковско Шосе

Община Надежда  

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Добри Чинтулов/Р. Диен/, Екзарх Стефан/Георги Костов, Йордан Хаджиконстантинов, Йордан Хаджиконстантинов-Джинот, Кубадин, Ломско Шосе, Митрополит Авксентий Велешк, Надежда 2, Проф. Петър Ников/Ген. Хр. Ник, Свети Климент, Свети Климент/Ямб. Стачка/, Търновска Конституция

На 18.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Рожен

Община Оборище  

На 23.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Дунав, Ул.  К.  Методи

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Калиманци

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Цар Симеон

Община Овча Купел  

На 18.06.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  София:  Ангелов Връх, Войводина Могила, Народен Герой, Рачка

На 18.06.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  София:  Овча Купел 2

На 18.06.2018 г. /12:30 - 15:15 ч./ -  София:  Букет, Загребска/Атанас Мискетов/, Киевска/Баучер/, Любляна/Й. Вишевградски/, Народен Герой, Никола Петков/П. Напетов/

На 19.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Народно Хоро

На 20.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Боряна, Букет, Евлия Челеби , Иван Радоев, Никола Петков

На 21.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Боряна

На 21.06.2018 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София:  Горна Баня, Дядо Цоне, Жамбилица, Николай Хрелков, Отец Михал/Стефан Досев/, Павит, Ракита, Тутракан, Урал, Христо Стефчов/Кирил Михов/

На 22.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Буземска

Община Панчарево  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ.  Столична:  Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ.  Самоков:  В. З. Ярема Поз Имот 4

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Плана:  махала Велчева

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Самоков:  В. З.  Ярема, Ярема

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  1-ва, 2-Ра/278/

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Герман:  Дружба/23-та/

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  22-Ра, Бор, Васил Левски/9 Септември/, Косанин Дол, Лъката, местност Косанин Дол, Мечта

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Панчаревско Езеро

Община Сердика  

На 19.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Опорска Река

Община Слатина  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Атанас Узунов 32 , 59

На 19.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Зора 1, Кадемлия/Георги Дамянов Йот 50

На 22.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Атанас Узунов 30, Детелин Войвода 35-39

Община Средец  

На 20.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  Хан Аспарух

На 21.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  Фритьоф Нансен

Община Студентски Град  

На 19.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  Симеоновско Шосе

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21-ви Век, Студ Град

Община Триадица  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  413-та/Триядица, 416-та, 417-та, 418-та/Триядица/, 419-та, 493-та, 496-та, Асен Йорданов/486-та/, Боровец, Бурел/Цона Петкова/, Гатьо Шишков/492-Ра/, Деде Агач, Добри Христов/421-ва/, Луи Айер/Никола Каменов/, Тодор Джебаров/417/

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Гоце Делчев/Емил Марков/, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Златни Врата, Йордан Йовков, Никола Крушкин-Чолака/494-Т, Нишава/Георги Аврамов/

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Тулча/Петър Богданов/, Хайдушка Гора

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 18.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Гурмазово:  Стопански Двор

Община Ботевград  

На 18.06.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 19.06.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./   На 21.06.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Бенковска, България, Васил Левски, Захари Стоянов, Княз Борис I, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Трети Март

На 18.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:  махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци

На 18.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ.  Ботевград:  махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци

На 18.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Божко Божилов, Божко Божилов, Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, Опълченска, Опълченска

На 18.06.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ботевград:  До Сграда Ткзс, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Индустриална Зона Микроелектроника, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Пик

На 18.06.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Врачеш:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, извън регулация До С.  Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М.  Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 18.06.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Литаково:  3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам.  Първенс, Столетов, Страцин (Кост.  Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 18.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ботевград:  Пик

На 18.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Врачеш:  Бела, Севаст Огнян (Партизанска)

На 19.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 15:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Осеновлаг:  Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол

На 19.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Гурково, Общ.  Ботевград:  ПИ №027070

На 19.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Краево:  махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 Кв.  4

На 19.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ.  Ботевград:  Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.  Раковски (Р. Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта

На 19.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Радотина:  местност Дръстила, ПИ №055008

На 19.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Скравена:  Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър

На 19.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Александър Стамболийски, Божко Божилов, Зелин-13-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, Опълченска

На 19.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:  Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф.  Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал.  Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)

На 20.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  003036, 05815. 13. 34, Ам Хемус Кв. Зелин, В. З.  Чеканица, В. З. Зелин, В. З. Зелин,Ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 20.06.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Бенковска, България, Васил Левски, Захари Стоянов, Княз Борис I, Курорт Зелин, Седемнайсти Ноември, Стамен Панчев, Стубеля, Трети Март

На 22.06.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ.  Ботевград:  Безименна, Васил Друмев, Васил Петлешков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.  Раковски (Р. Доков, Дунав, Евлоги Георгиев, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, извън регулацията, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Осма, Петко Войвода (Иван Гешков), Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков)

Община Годеч  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Годеч:  М. Молак, махала Молак, Молак

Община Драгоман  

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бахалин

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вишан

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Владиславци

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Габер, Общ.  Драгоман:  VІІ-99, Градище, Ул. Елин Пелин

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Село

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Грълска Падина:  махала Горно Ново Село

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долна Невля

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Ново Село, Общ.  Драгоман

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгоман:  Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември, Ярловци

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Камбелевци:  ХІІ-22

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Круша, Общ.  Драгоман

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Начево

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Несла:  000136

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чеканец, Общ.  Драгоман

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чуковезер

На 21.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ялботина

На 21.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Драгоман:  Акация, Еделвайс, Железничар, Иглика, Игрище За Минифутбол УПИ І, Кольо Фичето, Космина, Нишава, Петнадесети Кантон, Спортист, Средна Гора, Странджа, Христо Ботев, Шести Септември

Община Елин Пелин  

На 18.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ботевград:  Витиня

На 18.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Малина

На 18.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Камарци:  . УПИ VI-61 кв. 11, УПИ VI-38, Кв. 7

На 18.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Камарци:  VIII-9 Кв. 7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, Хііі-108 Кв. 14, Четвърта

На 20.06.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Мусачево, Общ.  Елин Пелин:  УПИ ІІІ-І, Кв. 58-Псд

На 18.06.2018 г. /09:30 - 12:15 ч./ -  Мусачево, Общ.  Елин Пелин

На 18.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Негушево:  УПИ 9 - 020019

На 18.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Осоица:  10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна Зона, XxV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII От Кв. 53 В. З.  Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 кв. 1, УПИ Хііі-373,Кв. 34

На 18.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Саранци:  000020 По Квс

На 18.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Столник

На 18.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Стъргел:  Имот 024027, Парцел ІІ-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39

Община Етрополе  

На 18.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Етрополе:  145006, Вилна Зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово

На 18.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Рибарица, Общ.  Етрополе:  194005, XVIII-14, Кв. 2, Парцел Х-19, Кв. 15, ХVIII, Кв. 19

На 18.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Ямна:  махала Златичора, махала Черти Град

На 18.06.2018 г. /08:45 - 14:15 ч./ -  Етрополе:  145006, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово

На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:30 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Брусен, Общ.  Етрополе:  229001, II, Кв. 1, Кладевски Дол, махала Бобища, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол

На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:30 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Джурово:  Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ Vііі, Малък Искър, Матю Воденичаров, махала Беляновец, махала Герановица, махала Камилче, махала Мечи Трън, махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин

На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 12:30 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Лъга

На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Видраре:  157, Кв.  13, Сграда Кметство, Іі  Кв. , Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото

На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Етрополе:  Равнището

На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Лопян:  005034, В. З. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, махала Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Манаселска Река:  махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете

На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Осиковица:  махала 57 км АМ Хемус, махала Балинска, махала Баренска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Владовци, махала Войновци, махала Вълчиновци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Господарска, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манастира, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци, махала Чифлика, махала Ямата

На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Осиковска Лакавица:  Бостанището, Луковешки Дол, М. Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, Общ.  Правец, Ам  Хемус П-Л VI-61, Кв. 5

На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Равнище:  I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, махала Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

На 21.06.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Видраре:  157, Кв.  13, Сграда Кметство, Іі  Кв. , махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото

На 21.06.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Етрополе

На 21.06.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Лопян:  В. З. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, махала Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра

На 21.06.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Равнище

На 21.06.2018 г. /08:45 - 12:30 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 11:45 - 12:30 ч./ -  Малки Искър

Община Ихтиман  

На 18.06.2018 г. /04:00 - 05:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /04:00 - 05:00 ч./ -  Вакарел:  Дренов Рът, махала Дренов Рът

На 18.06.2018 г. /04:00 - 05:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /04:00 - 05:00 ч./ -  Веринско:  000182, Ул. 13, УПИ Ix-23, Кв. 13, УПИ Ііі-124, Кв. 6, УПИ ХVіі-131, Кв. 6

На 18.06.2018 г. /04:00 - 05:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /04:00 - 05:00 ч./ -  Живково, Общ.  Ихтиман

На 18.06.2018 г. /04:00 - 05:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /04:00 - 05:00 ч./ -  Ихтиман:  Автомагистрала Тракия, Божур, Братя Миладинови, Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Попов, Димитър Русинов, Егерика, Еледжик, Иван Вазов, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Йордан Балчев, Кирил и Методи, Кокиче, Липа, Люле Бургас, Люляк, Марица, Мизия, Михаил Сестримски, Мъти Вир, Парчевич, ПИ 007083 М. Царчино, Пирин, Плиска, Предгарова, Преслав, Рила, Руен, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Стипон, Странджа, Съединение, Топик, Траянова Врата, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, УПИ III-2061,Кв. 145, УПИ IV - 2853, Кв. 191, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Цар Самуил, Черни Връх, Шести Септември, Шипка, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 18.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селянин:  П-Л ІІ,Кв. 11, УПИ VІІІ-255, Кв. 27, УПИ ХІІІ-116, Кв. 31

На 18.06.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Веринско

На 19.06.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 09:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бальовци:  114 УПИ XIV кв. 10

На 19.06.2018 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златарев, Бальовци, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Паунов, Дренов Ръд, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил и Методи, Костадинка Трайкова, Кръста, Латинка, Люлин, Люляк, М. Дренов Ръд ПИ 298, М. Зубевица Им. №913037, махала Дренов Рът, Младост, Никола Вапцаров, Никола Петков, Освобождение, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Патриарх Евтимий, Средна Гора, Стефан Стамболов, Теменуга, Тинтява, УПИ V-391,Кв. 38, ХV-260, кв. 58, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хановете, Харамлиец, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чешма Ангелина, Чинар, Шипка, Янтра

На 19.06.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Вакарел:  Александър Стамболийски, Бальовци, Веслец, Витоша, Дренов Рът, Еделвайс, Еледжик, Елин Пелин, Железничарска, Костадинка Трайкова, М. Дренов Ръд ПИ 298, махала Дренов Рът, Младост, Никола Петков, Пейо Яворов, Свети Патриарх Евтимий, ХV-260, кв. 58, Цар Симеон, Чинар, Янтра

На 19.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ.  Ихтиман:  махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ VІІ Кв. 8

На 19.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Хан Крум

На 19.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бузяковци:  Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв.  17а

На 19.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бърдо:  УПИ №113 Кв. №25а

На 19.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел:  Александър Стамболийски, махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо

На 19.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Джамузовци

На 19.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Мечковци:  УПИ VІІІ-89, Кв. 3

На 19.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Пановци:  22

На 19.06.2018 г. /10:00 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Ръжана:  УПИ VІІ-27, Кв. 5

На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Живково, Общ.  Ихтиман:  036055, М. Каратопрак

На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Борика, Общ.  Ихтиман:  П-Л ІV-109, Кв. 8, Парцел VІІ-59, Кв. 20, УПИ 9-128 кв. 5, УПИ ІV-165, Кв. 24

На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бузяковци:  махала Поповци

На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Вакарел:  махала Поповци, Чешма Ангелина

На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  Предгарова

На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Костадинкино:  махала Семковци УПИ ХVІ-88, Кв. 12, махала Брънковци, махала Полиовци, махала Семковци, махала Яздирастовци, Яздирастовци

На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Пауново:  V-142,Кв. 23, П-Л VІІІ-198, Кв. 15, П-Л І-84, Кв. 15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, Кв. Ихтиман, УПИ V- 199 Кв.  14 Близо До Църквата, УПИ V-129 , кв. 21, УПИ XI-35,Кв. 4, УПИ XxV-114, Кв. 20

На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Поповци, Общ.  Ихтиман:  УПИ Іі-91, Кв. 13

На 20.06.2018 г. /08:45 - 15:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Боерица:  Пи640030,640027, УПИ Vі-111, Кв. 16, УПИ Іі-124, Кв. 13

Община Костенец  

На 21.06.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Гуцал:  IV Вк. 3а

На 19.06.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Костенец, Общ.  Костенец:  Белмекен, ПИ 1928 Част От УПИ V, Кв. 90, Търговска, Цариградско Шосе

На 19.06.2018 г. /10:15 - 11:15 ч./   На 20.06.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ.  Костенец:  Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина Сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец

На 21.06.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Долна Баня:  Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 21.06.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Долна Василица

На 21.06.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Костенец, Общ.  Костенец:  Боровец

На 21.06.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Марица:  1-ва, 10-та, 11-та, 2-Ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 21.06.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Радуил:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-Ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити Път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 21.06.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Самоков:  3-та

Община Костинброд  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд:  4200,4267,До Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец Храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Безден:  . Упи ІV-126, Кв. 2 В. З.  Бистрица, Ix-60, Кв. 12, В. З.  Бистрица УПИ ХVі-164, М.  Могилата УПИ77,24, ПИ №243,Кв. 25, С. Безден Общ. Костинброд УПИ ХІІІ-78, УПИ 77. 9, УПИ Хіі-47, Кв. 10 В. З. Бистрица

На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Богьовци:  Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв.  25, УПИ ХІІ-127 Кв. 25

На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Градец, Общ.  Костинброд:  155,6, Белидие Хан

На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ.  Костинброд:  Белидие Хан

На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:  4498, М.  Кока Кола XV-3434 Кв. 76в, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети Април, Драва, Жп Мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап.  Петко Войвода, кв. 76 Апарцел Хіі, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, махала Беледие Хан, махала Лешков Връх, местност Ленкови Кошари, местност Миткова Воденица, Момчил Войвода, Никола Д.  Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106,Кв. 235, УПИ Хіі-3254 кв. 116, Черно Море, Шияковци

На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Опицвет:  10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, УПИ XIV-169 Кв. 32

На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Петърч:  Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко Войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна

На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  София:  Райска Градина/Аврора/

На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хераково:  ПИ 145016

На 20.06.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Понор:  . Упи VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански Двор

На 20.06.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Цръклевци

Община Мирково

На 18.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бенковски, Общ.  Мирково

На 18.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Каменица, Общ.  Мирково:  махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVІІІ-117, Кв. 6

На 18.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Каменица, Общ.  Мирково:  махала Брестака, махала Хвърчил, махала Черковище

На 18.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Мирково:  Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Груев, Здравец, Иванчо Зографа, извън регулация, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест.  Гюла, Мест.  Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 22.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Смолско

Община Пирдоп  

На 18.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Петрич, Общ.  Златица:  махала Бодят, П-Л ІІІ-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24

На 18.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Смолско:  Кв. 33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв. 21

На 18.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 12:00 - 15:15 ч.; 14:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Църквище:  V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 18.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Златица:  Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация

На 18.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Карлиево

На 18.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Челопеч:  Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Златица:  I-870, Кв. 69, XIII, Кв. 169, Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Блок-Енерго, Богдан, Боримечка, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Велко Болчев, Владислав Варненчик, Генерал Брок, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Гълъбец, Детелина, Димчо Дебелянов, Драва, Дядо Пенчо, Елин Пелин, Еп. Софроний Врачански, Захари и Мария Сергиеви, Захари Стоянов, Златишко Поле, Ивайло, Иван Вазов, Иван Русеков, извън регулация, Йордан Йовков, Кашана, Киро Стоянов, Козлодуй, Козница, Косица, Лулчо Гарчов, Любен Каравелов, Македония, Максим Горки, Медет, Момина Скала, Морава, Неделко Неделев, Нено Гугов, Неофит Рилски, Опълченска, П. Р. Славейков, Патриарх Евтимий, Пирин, Площад Македония, Полковник Мадрикин, Рад Радев, Розова Долина, Сава Чукалов, Свети Св. Кирил и Методий, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Николов, Страцин, Събко Милков, Тодор Пеев, Тополница, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харалампи Самарджиев, Христо Ботев, Хъшове, Цар Калоян, Черешово Топче, Шипка, Юрий Гагарин, Якуб Враня

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:45 ч./ -  Пирдоп:  Хан Аспарух

На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Мирково:  000592 местност Бърдо, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, Мест.  Гюла, Мест.  Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 19.06.2018 г. /12:00 - 15:15 ч./ -  Златица:  Вилна Зона Черешака, извън регулация

На 22.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Петрич, Общ.  Златица:  махала Бодят

Община Правец  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица:  махала Габрика, махала Гетовци, махала Цековци

Община Самоков  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.06.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Доспей

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.06.2018 г. /14:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков:  Преспа

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Алино:  П-Л ІІ, Пл. №160, Кв. 48

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:  УПИ -I Кв. 65, УПИ VII- 82, Кв. 5

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Княз Дондуков, Мечит, Митр.  Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина, Проф.  Васил Захариев, Рилски Скиор, Ул.  Здравец, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:  местност Татарски Брод

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Люляк, Марица, местност Татарски Брод, местност Червената Земя, Николай Николаевич, Проф.  Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Венковец:  УПИ III-28 Кв.  4

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:  22472. 7449. 174

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Драгушиново

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Живково, Общ.  Ихтиман:  093360,М. Шабан Дере

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Ихтиман:  местност Ушите

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ.  Самоков

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Полянци

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Грънчар, М.  Катранджията, Имот 65231. 915. 100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Своде

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Черньово:  V-68, Кв. 24, УПИ IV-146 кв. 17, УПИ ХVі-6,Кв. 1, УПИ ХіV-105, Кв. 16

На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ -  Шипочане

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Велико Търново, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Здравец, Иван Доспевски, Ихтиманско Шосе, Курорт Боровец, Люляк, Марица, местност Татарски Брод, местност Червената Земя, Николай Николаевич, Проф.  Васил Захариев, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци:  Александър Стамболийски, Братя Чакрини, Бреза, Георги Димитров, Дванадесета, Доспей махала , Златибор, Искър, Петнадесета, Сълзица, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин

Община Сливница  

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Алдомировци:  11-та, 15-та, 16-та, 21-ва, 23-та, 36-та, 41-ва, III-288 Кв. 48, IV, 460, Кв. 42, VII-275кв 50, Алдомировска (Г. Димитров), Главната, Детелина (Д. Благоев), Здравец (Бр. Станиславови), Иван Вазов, Парцел Три,Кв. 19, Седма, УПИ - ХІІ-138 Кв5, УПИ XIV-203, УПИ ХХVІІІ-188, Кв49, Четвърта

На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Опицвет:  Под Костело Землище С. Опицвет, Под Костело Землище С. Опицвет

На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ.  Сливница:  1300 Години България, 1300 Години България, Алеко Константинов, Алеко Константинов, Ален Мак, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Гео Милев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Еделвайс, Жп. Гара, Жп. Гара, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Германов, Иван Германов, Искър, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кв. 107, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Константин Величков, Лев Толстой, Лев Толстой, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Люляк, Максим Горки, Максим Горки, Мир, Мир, Неделище, Неделище, Нешо Бончев, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пушкин, Пушкин, Първа, Първа, Сан Стефано, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски, Сливница, Сливница, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Съединение, Съединение, Тодор Влайков, Тодор Влайков, Филип Тотю, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черни Връх, Черно Море, Черно Море, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:15 ч./ -  Сливница, Общ.  Сливница:  000345, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Вишая, Владимир Димитров-майстора, Войнишка махала , Георги С.  Раковски, Горна махала , Гургулят, Гълъбовци, Двора на Апк, Девети Май, Дедо Пуне, Доктор Памукчиев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Имот 189,Упи XxVIII, Кв. 3, Капитан Олимпи Панов, Капитан Радко Димитриев, Кирил и Методий, Клисура, Клокотница, Княз Борис I, Кооператор, Кореняк, Кочо Честименски, Липите, Лозан Тончев, Любен Каравелов, Михаил Георгиев Кенин, Младост, Оборище, Освобождение, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Петко Славейков, Работник, Райна Княгиня, Ракита, Ротм.  Ат. Бендерев (Д. Бенд, Софроний Врачански, Спартак, Тодор Каблешков, Три Уши, Труд, УПИ Хх-764, кв. 30, УПИ764, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христо Ботев, ХххIII 1860, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 19.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Алдомировци:  М.  Лозище ПИ 126009

На 19.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Сливница, Общ.  Сливница:  Алеко Константинов, Баба Тонка, Батак, Бачо Киро, Безименна, Васил Левски, Вишая, Доктор Памукчиев, Захари Стоянов, Капитан Коста Паница, Капитан Олимпи Панов, Княз Александър I-Батенберг, Лев Толстой, Мир, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Сливнишки Герой, Съединение, УПИ І Кв. 1, УПИ Х-1749,Кв. 102, УПИ-Vі-721 Кв. 12, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон Велики, Щастие

На 19.06.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Сливница, Общ.  Сливница:  Батак, Бачо Киро, Княз Александър I-Батенберг, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики, Щастие

На 19.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Беренде, Общ.  Драгоман; Бърля; Врачеш:  Александър Стамболийски; Връдловци; Годеч:  Академик Игнат Емануилов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Бор, Борова Гора, Брест, Васка Емануилова, Височка, Градина, Грамада, Елечанова, Заводска, Зли Дол, Иван Вазов, Иглика, Игнат Емануилов, Йовкина, Ком, Липа, Люляк, М. Молак, махала Елечанова, махала Молак, Молак, Молашка, Нишава, Новодомска, Нягулова, Петров Рид, Петрова Бара, Пуалица, Ракета, Раковски, Свобода, Синчец, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга, УПИ 4-344 ,Кв. 45, Христо Смирненски, Царина, Шипка, Явор  Голеш, Общ.  Годеч:  Парцел VІІІ-413, Кв. 26;  Губеш:  УПИ VII-125, Кв. 18;  Комщица;  Равна, Общ.  Годеч;  Ропот;  Смолча;  Станинци;  Чепърлинци;

На 19.06.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Годеч:  Елечанова, Стойкина

На 19.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Опицвет:  Под Костело Землище С. Опицвет

На 19.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, Общ.  Сливница:  1300 Години България, Алеко Константинов, Ален Мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-Р Димитър Китов, Еделвайс, Жп. Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Черни Връх, Черно Море, Юрий Гагарин

Община Чавдар

На 18.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Чавдар, Общ.  Чавдар:  УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Липа, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч.; 14:00 - 15:15 ч./   На 22.06.2018 г. /15:15 - 16:15 ч./ -  Чавдар, Общ.  Чавдар:  УПИ ХХІІІ-1053, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Йордан Йовков, Кокиче, Липа, Любен Каравелов, Люляк, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Родопи, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 22.06.2018 г. /08:30 - 14:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Белене:  03366. 601. 1217, Трояне

Община Гулянци  

На 19.06.2018 г. /08:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Брест, Общ.  Гулянци:  000560 М. Садина, 27, І-995,996 Кв.  12, А Кънчев, Ал Стамболийски, Амур, Баба Тонка, Батак, Бездремна, Болшевик, Бузлуджа, България, В Априлов, В Левски, Вардар, Вит, Въча, Г Бенковски, Г Делчев, Ген. Столетов, Градинарска, Д-Р П Берон, Демокрация, Детелина, Добруджа, Драва, Дунав, Еделвайс, Елтепе, З. Зограф, З. Стоянов, Здравец, Иван Вазов, извън регулация, Индже Войвода, К и Методий, Кирил Тодоров /Ул. Витоша/, Крали Марко, Л Каравелов, Лом, Люляк, М. 1-ви Бежански Квартал, Мизия, Морава, Мусала, Н Рилски, Одеса, Орфей, Осогово, Отец Паисий, П Р Славейков, П. К. Яворов, П. Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Радецки, Раковски, Рила, Ружа, С Караджа, С Румянцев, С Стефано, С. Стамболов, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стадиона, Странджа, Страцин, Струма, Трапезица, Трън, Тръстиката, Тунджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Церковски, Чайка, Черно Море, Шипка, Юмрукчал, Яне Сандански

На 19.06.2018 г. /08:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 15:15 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Гулянци:  местност Крайсело

На 20.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Искър, Общ.  Гулянци:  Акация, Ангел Кънчев, Арда, Бенковски, В Левски, В Петлешков, Витоша, Дунав, Е Пелин, Искър, Калоян, Пирин, Пологара, Раковски, Рила, С Караджа, Стамболийски, Стара Планина, Страцин, Тимок, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар

На 20.06.2018 г. /08:45 - 15:15 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Гиген:  Аксаков, Ал Стамболийски, Арда, Асен Златаров, Б Киро, Байкалска, Бенковски, Борун Сабия, В Коларов, Вапцаров, Везувий, Вела Пискова, Витоша, Г Димитров, Г Русинов, Д Благоев, Дебърска, Дойран, Искър, К и Методий, Кавала, Казанлък, Котленска, Л Димитрова, Л Каравелов, Лагера, Ливада, М Гвардия, М Пачев, Марица, Морава, Н.  Дуканов, Охрид, П Хитов, Пазарище, Перущица, Пирин, Русенска, Сашка, Славейков, Сливен, Солунска, Средна Гора, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Тракийска, Трапезица, Троянска, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Чирпан, Шипка

Община Долна Митрополия  

На 21.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Крушовене:  10-ти Конгрес, 23-ти Септември, I-345,Кв. 72, Асен Халачев, Васил Коларов, Владимир Заимов, Владимир Илич Ленин, Вълчо Иванов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Лазар Станев, Мара Денчева, Свилен Русев, Слави Алексиев, Средец, Стара Планина, Цар Самуил, Ю. А. Гагарин

На 18.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Тръстеник, Общ.  Долна Митрополия

На 18.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Крушовене:  9-ти Май, Бузлуджа, Вълчо Иванов, Георги Димитров, Георги Михайлов, Катя Попова, Маршал Толбухин, Райко Даскалов, Ростов на Дон, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цеко Нинов, Шипка, Янко Забунов

На 22.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Крушовене:  9-ти Септември, Априлов, Васил Левски, Георги Димитров, Елин Пелин, Климент Охридски, Любен Каравелов, Н. Й. Вапцаров, Оборище, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Искър  

На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Брегаре:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Искър, Кирил и Методий, Коста Златарев, Любен Каравелов, Несебър, Отец Паисий, П. Волов, Петър Берон, Пирин, Пролетарска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ставерци:  Бал Езеро, Будапеща, Любен Каравелов, Правда, Стадион, Хан Кубрат

На 18.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Староселци:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Халачев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхелм Пик, Г Димитров, Гачо Митков, Гео Милев, Георги Кирков, Гурко, Д-Р Бешев, Даме Груев, Димитър Благоев, Доровски, Дунав, извън регулация, Искър, Карл Маркс, Кирил и Методий, Коста Златарев, Кръстю Бешков, Ленин, Лило Тодоров, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митка Гръбчева, Митко Палаузов, Московска, Н Й Вапцаров, Неофит Бозвели, Нинко Тодоров, Огоста, Отец Паисий, П Р Славейков, П. К. Яворов, Панайот Хитов, Пеловска, Пирин, Поп Андрей, Първи Май, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Средна Гора, Станке Димитров, Стапански Двор, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Даскалов, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Тодор Матков, Фердо, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Манчев, Христо Смирненски, Христо Стоянов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Яне Сандански, Янтра

На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ставерци:  VIII-000323, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Байкал, Бал Езеро, Батак, Бачо Киро, Беласица, Борис I, Братя Рулински, Будапеща, В Иванов, Васил Левски, Васил Петлешков, Витоша, Волга, Г. Милков, Г. С. Раковски, Гаврил Генов, Генерал Скобелев, Гено Грънчарски, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д. Грънчаров, Д. Дебелянов, Д. Чинтулов, Драва, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Йордан Йовков, Кайлъка, Калето, Кирил и Методий, Климент Охридски, Козлодуй, Кочо Честименски, Лев Толстой, Максим Горки, местност Ормана, Митко Палаузов, Мончо Гетов, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Освобождение, Отец Паисий, П Хитов, П. Р. Славейков, Патриарх Евтимий, Петко Д. Петков, Петрини, Победа, Правда, Прага, Преслав, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Ракета, Св. Параскева, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Теменуга, Трайчо Костов, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цветан Гевезовски, Черно Море, Чиган, Шейново, Шипка, Яворов, Яне Сандански

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Староселци:  Прещипа

На 20.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Горни Дъбник:  037014 Стопански Двор, Гергов Геран, М-Ст Стопански Двор, местност Гергов Геран, Стопански Двор

На 20.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Искър, Общ.  Искър:  Адил Дервишев

На 20.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Писарово, Общ.  Искър:  III-422, Кв.  81, XII-295 Кв. 72, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Халачев, Боримечката, Братя Миладинови, Валерий Чкалов, Васил Коларов, Васил Левски, Вера Златарева, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Рилски, Кирил и Методий, Лазар Станев, Максим Горки, Мара Балева, Никола Й. Вапцаров, Николай Петрини, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Петко Д. Петков, Петко Напетов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Слави Алексиев, Софроний Врачански, Спас Дупаринов, Стопански Двор, Стопански Двор ПИ 620042, Стоян Едрев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Наумов, Цанко Церковски, Цано Нанов, Цвятко Аврамов, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Яне Сандански

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  С. Писарово:  Кариера За Камък

На 21.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Искър, Общ.  Искър:  Ал Димитров, Ас Халачев, Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Велико Търново, Велко Кръстев, Въло Йончев, Георги Димитров, Искър, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Мара Денчева, Маркс, Николай Петрини, Петлешков, Пирин, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Силистра, Слави Алексиев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Трифон Ангелов, Тулча, Тунджа, Тутракан, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Искър, Общ.  Искър:  Байкал, Балкан, Балчик, Бр Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Велко Кръстев, Калинин, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Маркс, Николай Петрини, Преслав, Първи Май, Райко Даскалов, Рила, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тунджа, Урал, Христо Ботев, Христо Наумов, Цветан Спасов, Цвятко Георгиев, Чавдарци, Чапаев, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

Община Кнежа  

На 19.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Бреница, Общ.  Кнежа:  23-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Бреза, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Възраждане, Въча, Ген.  Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Попценов, Дунав, Етъра, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Ангелов, Искър, Йордан Каменополски, Йорданка Чанкова, Кап.  Петко Войвода, Климент Охридски, Кочо Чистеменски, Кънчо Пешунов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, Марин Пешев, Марица, Милин Камък, Михаил Йончев, Неофит Бозвели, Огоста, Одрин, Опълченска, Осъм, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Поп Харитон, Рила, Руен, Свилен Русев, Сидер Войвода, Скът, Солун, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Кратунски, Стопански Двор, Стоян Михайловски, Странджа, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон I-ви, Царевец, Черно Море, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 19.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Кнежа

На 19.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Лазарово:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Вит, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Димитър Цонов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Маршал Толбухин, Около Село, Осогово, Панайот Хитов, Пирин, Поп Богомил, Река Амур, Рила, Родопи, Софроний Врачански, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин

На 19.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Търнак:  9-ти Септември, І-529, Кв.  43а, Айра, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Божур, Васил Кънчев, Васил Нинов, Васил Тодоров, Вит, Владая, Вълю Симеонов, Гено Петров, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Дако Даковски, Димитър Благоев, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Ненов, Иван Нивянин, Илия Станев, Ком, Крайбрежна, Крайна, Ленин, Марин Стоянов, Месност Белослатенски Път, местност Печов Вир, Мир, Обнова, Оборище, Опълченска, Плиска, Речка, Ропотамо, Сан Стефано, Септемврийци, Стопански Двор, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 19.06.2018 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Лазарово:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Арда, Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Верила, Витоша, Владая, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Цонов, Дунав, Иван Вазов, Ильо Войвода, Искър, Кирил и Методий, Ком, Лазар Митов, Около Село, Панайот Хитов, Поп Богомил, Река Амур, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин

На 19.06.2018 г. /10:00 - 14:30 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Еница:  000191, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Батак, Бачо Киро, Безименна, Бистрица, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вит, Витоша, Вихрен, Гаврил Генов, Ген.  Столетов, Ген.  Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С.  Раковски, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Кирил и Методий, Клокотница, Коста Гергов, Лазар Станев, Ленин, Любен Каравелов, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Одрин, Паисий Хилендарски, Партизанска, С. Еница, Станке Димитров, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 19.06.2018 г. /10:15 - 14:30 ч./ -  Бреница, Общ.  Кнежа

На 22.06.2018 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Кнежа:  Батак, Бачо Киро, Брацигово, Васил Левски, Върбица, Георги Димитров, Георги Михайлов, Димитър Бутански, Драва, Кирил и Методий, Козлодуй, Марин Боев, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Найден Геров, Никола Петков, Околчица, Опълченска, Перущица, Петко Д.  Петков, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Св. Наум, Солун, Стефан Цанов, Цар Самуил, Шейново, Шипка

Община Левски  

На 19.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Асеновци:  1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, 9-ти Май, Александър Стамболийски, Асен Банчев, Асен Вълев, Асен Халачев, Бахчалъка, Бузлуджа, Бързаца, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Г. С. Раковски, Гастело, Гено Борисов, Евтим Костов, Емил Михайлов, Иван Кунчев, извън регулацията, Индустриална, Калето, Липето, Любен Каравелов, Люлин, Малчика, Манол Нисторов, Милан Кунчев, Мир, Митко Палаузов, Мусала, Никифор Йорданов, Николай Панчев, Огоста, Огражден, Осмо Калугерово, Осъм, Пеньо Йончев, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Ропотамо, Селище, Сергей Румянцев, Сливница, Софка Вълева, Стадиона, Стара Планина, Трети Март, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Яворов

На 19.06.2018 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  Гр. Летница

На 19.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ.  Летница:  Александър Димитров, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балкан, Бачо Киро, Безименна, Бузлуджа, България, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Генерал Радецки, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Клокотница, Козл0дуй, Летница, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марица, Москва, Мусала, Неофит Рилски, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Петко Д. Петков, Петко Ф. Атев, Пирин, Пишмана, Райко Даскалов, Райна Княгина, Рила, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Страцин, Стрелча, Тодор Икономов, Тодор Каблешков, Трапезица, УПИ I, Кв. 45, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царевец, Шипка

Община Никопол  

На 18.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Асеново, Общ.  Никопол:  Васил Левски, Д-Р Петър Берон, Първи Май, Трети Март, Христо Ботев, Чавова

На 18.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Дебово:  1-ви Май, Ал Константинов, Ал Стамболийски, Ангел Мушатов, Асен Халачев, Бистрица, Борис Стефанов, В Коларов, В Левски, Вела Пеева, Вит, Витоша, Г Биков, Г Димитров, Г С Раковски, Гоце Делчев, Д Благоев, Д Чинтулов, Добри Ницов, Дунав, Ив Вазов, Искър, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кр Сарафов, Лиляна Димитрова, Любен Дочев, Марица, Митре Тихов, Н Й Вапцаров, Недю Личев, Осъм, П. Берон, Петраки Ангелов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Росица, Сан Стефано, Сл Алексиев, Ст Караджа, Стара Планина, Странджа, Страхил Войвода, Тунджа, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цветан Спасов, Чайка

На 18.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Жернов:  Арда, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Искър, Огоста, Рила, Христо Ботев, Янтра

На 18.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Муселиево:  Арда, Беласица, Бенковски, В Коларов, В Левски, Вела Пеева, Витоша, Г Димитров, Гео Милев, Д Благоев, Дунав, Ив Вазов, Искър, Кирил и Методий, Л Герганов, Л Димитрова, Люлин, Малчика, Марица, Местн. Кантона, местност Долни Върби, Н Рилски, Огоста, П Симеонов, Паисий, Пирин, Радецки, Раковски, Рила, Скобелев, Ст Караджа, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 18.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Никопол

На 18.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /08:15 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ -  Новачене, Общ.  Никопол:  001006, 23-ти Септември, 9-ти Септември, Ал Стамболийски, Алеко, Асен Златаров, Борис Стефанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, В Друмев, В Коларов, В Левски, В Петлешков, В Топалски, Вела Пеева, Велико Ваков, Витоша, Вихрен, Връх Ком, Възраждане, Г Димитров, Гео Милев, Д. Чинтулов, Евлоги Ангелов, Евлоги Димитров, Елин Пелин, Заря, Ив Вазов, Ив Винаров, Искър, Карл Маркс, Кирил и Методий, Крайна, Л Димитрова, Любен Дочев, Любен Мойсеев, Люлин, Малчика, Марийка Петракиева, Мусала, Н Й Вапцаров, Опълченска, Осъм, П Волов, П Евтимий, П Пенев, Петраки Ангелов, ПИ 1242, Райко Даскалов, Раковска, Рила, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Филип-Тотю, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чавдарци, Чапаев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 18.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дебово:  Ал Константинов, Ангел Мушатов, Борис Стефанов, В Левски, Вит, Витоша, Г С Раковски, Д Чинтулов, Кр Сарафов, Любен Дочев, Петраки Ангелов, Райко Даскалов, Сан Стефано, Ст Караджа, Страхил Войвода, Христо Смирненски

На 18.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Въбел:  Ал.  Стамболийски, В.  Друмев, В.  Коларов, В.  Левски, В.  Пеева, Витоша, Г.  Бенковски, Г.  Бузев, Г.  Димитров, Г.  Кирков, Г.  Милев, Г.  С.  Раковски, Д.  Благоев, Д.  Дебелянов, Дунав, Ив.  Вазов, Кирил и Методий, Л.  Каравелов, Ленин, М.  Горки, М.  Край Селото, М.  Старото Село, Малчика, местност Задовица, местност Петровски Път, местност Старо Село, Н.  Вапцаров, Н.  Рилски, Отец Паисий, П. К. Яворов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 18.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Евлогиево:  Арда, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Ев. Ангелов, Иван Вазов, Искър, Люлин, Марица, Пирин, Рила, Усоята, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 18.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Любеново, Общ.  Никопол:  Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Лазар Деков, Любен Дочев, Максим Горки, Маршал Толбухин, Н. Й. Вапцаров, Николай Петров, П. К. Яворов, Път 52, Радецки, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Шипка

На 19.06.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./   На 21.06.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Жернов

Община Плевен  

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот:  Ген. Скобелев, Дунав, Марица, Никола Петков, Паисий, Петко Д. Петков, Пирогов

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /07:45 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /08:15 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бохот

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ласкар:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Кратово, Н. Й. Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Стоян Едрев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Николаево, Общ.  Плевен:  Алабин, Варна, Васил Левски, Вит, Волга, Гоце Делчев, Дон, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методий, Краварник, Латинка, Любен Каравелов, Марица, Месност Коджакър, Места, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров, Огоста, Одеса, Осъм, Отец Паисий, П. Хитов, Панайот Волов, Пирин, Полтава, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, София, Странджа, Струма, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Хан. Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чернялка, Шипка, Ю. А. Гагарин, Янтра

На 18.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат:  Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 18.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ласкар:  Ангел Кънчев, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Под Село, Рила, Стоп Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 18.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Горталово:  071020- местност Сушица, VI-87 Кв. 3, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Рила, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 18.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 20.06.2018 г. /15:30 - 16:15 ч./   На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Плевен:  Местн. Бъчвата, Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка

На 18.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 10:00 - 13:30 ч./   На 19.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:  Дружба

На 18.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:  Акд. Й. Трифонов, Десети Декември, Ем. Васкидович/Аврора/, Йордан Йовков, Русе/Д-Р Бешев/

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Карлово

На 18.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Брестовец:  Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, кв. 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Горталово:  071020- местност Сушица, 078002, VI-87 Кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 18.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Николаево, Общ.  Плевен

На 18.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Ралево:  028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Тодорово, Общ.  Плевен:  Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, УПИ-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 18.06.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Радишево:  местност Стража

На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Плевен:  Вит, Втора Задгарова, Георги Кочев, Индустриална Зона, Осъм /Бала Баир/

На 19.06.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Плевен:  Бачо Киро, Васил Априлов, Гоце Делчев, Дрин, Македония, Морава, Парашкев Цветков, Серес

На 19.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Върбица, Общ.  Плевен:  Арда, Бачо Киро, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Вит, Витоша, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дамян Груев, Димитър Благоев, Димка Пенчева, Ивайло, Иван Вазов, Иван Тотев, Искър, Катя Попова, Коста Златарев, Кракра Пернишки, Люлин, Марица, Н. Й. Вапцаров, Освободител, Осогово, Пирин, Прилеп, Райко Даскалов, Рила, Родопи, София, Тодор Луканов, Христо Кърпачев, Шипка

На 19.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бръшляница

На 19.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Коиловци:  000412, 9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Балкан, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Витоша, Владимир Заимов, Г Димитров, Гео Милев, Георги С Раковски, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ламби Кръстев, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, местност Биширица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Родопи, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, София, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Шипка, Янко Сакъзов

На 19.06.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Коиловци:  местност Биширица

На 20.06.2018 г. /08:30 - 13:00 ч./ -  Буковлък:  244, 670 Кв.  51, Демокрация, Плевен, Срещу Кат, Стара Планина, Трети Март, УПИ 1, Хайнбоаз

На 20.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:  Букурещ, Десети Декември, Ем. Васкидович/Аврора/, К. Охридски/Карл Маркс/

На 20.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:  Д. Константинов/Ц. Спасо/, Свободата, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 20.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен:  Дружба, Местн. Момин Геран

На 21.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Гривица:  Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Валтер Мъръчиняну, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Кирков, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Марица, Прогрес, Филип Тотьо

На 21.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 22.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Плевен:  Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка

На 21.06.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:  Браила, Десети Декември, К. Охридски/Карл Маркс/

На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:  Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/, Местн. Табакова Чешма 1, Местн. Табакова Чешма IV, Цигански Лозя

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене:  000340 , М.  Каменец, Аврора, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Кокиче, Огнеборец, Радецки, Ралица, Христо Ботев, Чернялка

На 22.06.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:  Акд. Й. Трифонов, Изток, Молдавия, Момин Кладенец, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Къртожабене:  Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, местност Барата, Орлица, Студенец, УПИ II Кв.  5, Цар Калоян, Цар Симеон

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Козлодуй, Тодор Каблешков

Община Пордим  

На 18.06.2018 г. /08:15 - 08:30 ч./   На 19.06.2018 г. /08:15 - 08:30 ч./   На 20.06.2018 г. /08:15 - 08:30 ч./   На 21.06.2018 г. /08:15 - 08:30 ч./ -  Борислав:  Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Неофит Рилски, Пирин, Христо Ботев

На 18.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Борислав:  Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н. Й. Вапцаров, П. К. Яворов, П. Р. Славейков, П. Р. Славейков, Петър Берон, Пирин, Ракитин, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю. А. Гагарин

На 18.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тотлебен:  Васил Априлов, Васил Левски, Девети Септември, Каварна, Крум Страшни, Ростов, Христо Ботев

На 22.06.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Борислав:  Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Г. С. Раковски, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Максим Горки, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, П. К. Яворов, П. Р. Славейков, П. Р. Славейков, Петър Берон, Пирин, Пирин, Ракитин, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Средна Гора, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Ю. А. Гагарин

Община Червен бряг  

На 18.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Телиш:  Ал Стамболийски, В Друмев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, К и Методий, Любен Каравелов, Перпелицин, С Румянцев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Янко Забунов

На 20.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Телиш:  Ал Стамболийски, В Друмев, Вежен, Витоша, Иван Вазов, Марица, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Р Даскалов, Странджа, Х. Витков, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Шипка

 

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 18.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Непразненци

На 18.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 20.06.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Банище;  Беренде, Общ.  Земен;  Брезник:  МТП Ръждавец ;  Брезнишки Извор;  Велиново;  Габровдол;  Гигинци:  УПИ ХіV-219, Кв. 22;  Горна Секирна:  Местн. Валога;  Долна Секирна:  Мтп Д. Секирна ;  Душинци;  Ерул;  Кошарево;  Милкьовци;  Режанци;  Садовик;  Станьовци;

На 18.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 20.06.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:15 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бегуновци

На 18.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Арзан:  Рангелова махала; Брезник:  Велин Ваклинов, извън регулацията, Трън; Брусник;  Гоз:  махала Логатор, местност Янкулица;  Горни Романци;  Долни Романци;  Завала;  Красава;  Озърновци;  Ярославци

На 18.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бабица:  С. Бабица

На 18.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Брезник:  06286. 502. 39, Александър Тинков, Александър Филипов, Андрей Михайлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Ив Бунджулов, Гледан, Гоздовска, Гребен, Елена Георгиева, Еретин, Забел, Иван Тимофеев, извън регулацията, Изгрев, Клисура, Комсомолец, Кривиколник, Логатор, Нестор Петров, Октомври, Петров Камък, Трън, Шипка

На 18.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Гоз:  П-Л ХІV-110, Кв. 13

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Видрица:  Видрица, Парцел VІІ-94в, Кв. 17

На 20.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Брезник:  06286. 72. 21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров;   Велковци, Общ.  Брезник:  083011, Местн.  Страище, С. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40;  Слаковци;   Сопица;   Ярджиловци:  Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора

На 20.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Ноевци

Община Ковачевци  

На 18.06.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Габровдол;   Горна Врабча:  Стопански Двор;   Горна Глоговица;   Дивля:  махала Кукувичарска, махала Фильова;   Долна Врабча;   Долна Секирна;   Еловдол:  Кв. 15;   Калище;   Калотинци;   Ковачевци, Общ.  Ковачевци:  XxIV-1148, Кв. 49, Нупи 1,Масив 1,С. Ковачевци, Нупи 17а, С.  Ковачевци, С.  Ковачевци, Общ.  Ковачевци местност Яз.  Пчелина, УПИ Xіі-343 Кв. 36, УПИ-XIII, Кв. 53а, Циганка;   Косача;   Кошарево:  000339;   Лобош;   Мурено;   Перник:  Хасково;   Радибош;   Ракиловци;   Светля;   Сирищник:  УПИ ІV-494, Кв. 38;   Слатино, Общ.  Ковачевци;   Смиров Дол;   Чепино;

Община Перник  

На 18.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Батановци:  3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, махала Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;

На 18.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Диканя:  X-1583 , кв. 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116а, Пи203, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165;   Гълъбник:  Кв. 25 УПИ Xііі-353, УПИ Vіі-112,Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6;   Долна Диканя:  884 Кв. 67а и 67б, 926, XIII-755,Кв. 47, Гаджова махала , Градините, Кв.  72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв. 62, УПИ Ix=883 кв. 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, Кв.  48, Х-260 кв. 40;   Дрен:  V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала , махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета;   Старо Село, Общ.  Радомир:  VII-157 Кв. 17, XxVіі-XxVііі Кв. 12, махала Дукова;   Студена, Общ.  Перник:  ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С. Студена Кариера, Каражинец, махала Кашова, махала Рулева, Местн. Каражинец/И. Р. /, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев;   Чуковец, Общ.  Радомир;

На 18.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Боснек:  070008, 3-ти Март, 558, Ален Мак, Божур, Бор, Борич, В. Левски, Витоша, Грамаге, Добри Дол, Духлата, Евлоги Агайн, Еделвайс, Жива Вода, Иван Вазов, Игличе, Извора, Йордан Йовков, Клен, Кокиче, Ладивец, Ливаге, Ловен Дом, махала Влахова, махала Джамбазка, Минзухар, Могиля, Момина Сълза, Н. Й. Вапцаров, Незабравка, Петрус, Ракита, Ранковица, С. Боснек, Славей, Стефан Караджа, Струма, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър, Христо Ботев, Чакова, Явор, Яворов, Ясен;

На 18.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Рударци;

На 18.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Студена, Общ.  Перник:  Еверест, Илинден, Ком, Магистрала, махала Язовира, Младост, Мусала, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх;

На 18.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Кладница:  Ix-409, Vііі-29,Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна Зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп. Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С.  Кладница, Община Перник, Екологично Селище  Делта Хил София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИ II-35,Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ XxIx-29,Кв. 20 Делта Хил, УПИ Ііі-21 Кв. 20, УПИ-Ix 29, ХVІІ-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, Ххх-1257 Кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец;

На 18.06.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Боснек;

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Перник:  603, 616-та, Балканджи Йово, Блокове на Р-К Тева, Велчова Завера, Кв.  Тева, Кв.  Тева, УПИ XI, Кв. 193, Крушовска Република, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Урса, Чипровско Въстание;

На 18.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:  603, 616-та, Балканджи Йово, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Разпределителна, Република, Сини Вир, Тева, Чипровско Въстание;

На 18.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч./ -  Перник:  Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил;

На 18.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Богданов Дол:  Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, махала Дълга Бара, махала Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига;   Вискяр:  ІІ-253 Кв. 30;   Витановци:  Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв. 29, УПИ І-51 Кв. 14;   Гоце Делчев:  Ючдорушко Дере;   Зидарци;   Мещица:  Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв. 3 УПИ Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С.  Мещица, Стадион, Пл. №140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв. 55а, Юрий Гагарин, Ястребино;   Радуй;   Расник:  Брод, Казанджийска, Околовръстен Път;   Ярджиловци:  Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски;

На 18.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Батановци:  3ти Март, 6ти Септември, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Георги Бенковски, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев;

На 18.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:  Хан Аспарух;

На 18.06.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:  603, 616-та, Ахелой, Баба Тонка, Балканджи Йово, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Блокове на Р-К Тева, Велчова Завера, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Кв.  Тева, Кв.  Тева, УПИ XI, Кв. 193, Клокотница, Крушовска Република, Матей Преображенски, Освобождение, Парижка Комуна, Петко Ефтимов, Радомирска Република, Разпределителна, Република, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Сини Вир, Тева, Урса, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил, Чипровско Въстание;

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Студена, Общ.  Перник:  Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, махала Бугьовец, махала Каназирова, махала Кюлова, махала Опашиница, махала Шестакова, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Пояс №1на Язовир Студена, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Горна Диканя;   Даскалово:  Втора;   Драгичево:  Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра;   Мърчаево:  Мърчаево ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/;   Перник:  Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв.  Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, махала Горна Църква, махала Тутулова, махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово;   Рударци:  1452, 3-ти Март, Lxxxііі-1526 Кв. 121, XVIII-1965,1967 Кв. 127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С. Рударци, Самоков, Сандански, Св.  Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИ LxxxIV-2229,Кв. 21. , УПИ І-1427 Кв. 80б, УПИ Х|Х,Кв. 107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец;

На 19.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Рударци:  1452, XVIII-1965,1967 Кв. 127, Арда, Божур, Вардар, Гоце Делчев, Добрич, Драва, Дунав, Ехо, Кало, Кракра, Кривуля, Лаката, Лом, Несебър, Никола Вапцаров, Опълченска, Перник, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Радомир, Рено, Силистра, Смолян, София, Струма, Тинтява, Ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИ Х|Х,Кв. 107а, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра;

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Витоша, Люлин, Малашевска, Оборище, Протожерица, Рила, Родопи, Стара Планина, Странджа, Шибой, Шипка;

На 19.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Големо Бучино:  Бачова махала , Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, УПИ XxIV Кв.  39, Яланджийска, Ясен;   Драгичево:  V-14,Кв. 83, Vіі-555 Кв. 80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала, Мария Луиза, махала Крушите, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Ал Танев, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, ПИ 020003, ПИ 1625,М. Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра;   Мало Бучино:  Люлин/2-Ра/;   Мърчаево:  10-та;   Перник:  Бучински Път;

На 19.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Драгичево:  Възраждане, Иван Вазов, Кокиче, Кракра, Любен Каравелов, Магистрала, Физкултурна;

На 19.06.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Студена, Общ.  Перник:  Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Илинден, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Магистрала, махала Бугьовец, махала Каназирова, махала Кюлова, махала Опашиница, махала Шестакова, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Младост, Могилата, Мусала, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Рила, Самуил, Сините Вълни, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Черни Връх, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Аврора, Димитър Благоев, Йордан Лютибродски, Лазар Робев, Ленин, Лиляна Димитрова, Момин Проход, Църква, Черни Връх;

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Перник:  Георги Мамарчев, Димова махала , Хумни Дол;

На 20.06.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Рударци:  Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни Връх, Шумнатица;

На 20.06.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Перник:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-Ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, Кв.  Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИ V Кв. 7 Кв. Рудничар, Цанко Церковски, Шумен;

На 20.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  1-ва, 12-та, 2-Ра, 4-та, Рудничар;

На 21.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Перник:  Бучински Път, Златоград, Изток, Мошино, Рашо Димитров, Рига, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин ПИ 58781,5146784;

На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Перник:  Изток, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин ПИ 58781,5146784;

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ.  Перник:  Местн. Задбудилица;

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Драгичево:  V-14,Кв. 83, Vіі-555 Кв. 80, Бор, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Лебед, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Вилите, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Реката, Република;

На 21.06.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Перник:  Бели Брег, Куциян, Миньор, Мърквичка, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Твърди Ливади, Трети Март, Хумни Дол;

На 21.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:  Първи Май, Твърди Ливади;

На 21.06.2018 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:  Бели Брег, Бучински Път, Златоград, Изток, Куциян, Миньор, Мошино, Мърквичка, Първи Май, Рашо Димитров, Рига, Св. Св. Кирил и Методий, Твърди Ливади, Трети Март, Хумни Дол, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин ПИ 58781,5146784;

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Драгичево:  Васил Левски, Калиница, Каменица, Люлин, местност Горно Драгичево, Оборище, Република, Средорек, Умище, УПИ VIII-1426;

На 22.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:  Изток, Лом, Юрий Гагарин;

Община Радомир  

На 18.06.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:40 - 16:30 ч./ -  Владимир:  ПИ 149 Кв,14;   Долна Диканя;   Долни Раковец:  Кв. 22,Упи Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв. 1;   Друган:  Vі-485,Кв.  45, Чачулова махала ;   Кондофрей:  Общ. Радомир;   Радомир:  Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген.  Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг;   Стефаново, Общ.  Радомир:  махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ Іx-1083,1084;   Червена Могила;

Община Трън  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ездимирци

На 19.06.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Лева Река

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:  Денчо Знеполски, махала Кошарите

 

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 19.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Берковица:  Алеко Константинов, Атанас Кюркчиев, Бор, Грамада, Еделвайс, Йордан Йовков, Николаевска, Парчевич, Пирин, Синчец, Средна Гора, Странджа, Тополите, Хаджи Петър Илиев, Ясен

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Балювица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Берковица

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Бокиловци:  000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв. 15, Четвърта, Шеста

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Боровци:  1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул.  Р. Даскалов и Д.  Благоев

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Бързия

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Замфирово:  000436, 1-ви май, 5-ти декември, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й.  Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул.  Ал.  Стамб.  и Ул.  Янтра, Ул.  Д.  Арсенов и Д.  Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул.  З.  Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Комарево, Общ.  Берковица:  Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Мездрея:  Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Песочница:  Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв. 33, Четвърта, Шеста

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Рашовица:  Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

Община Бойчиновци  

На 18.06.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Бойчиновци:  Бенковска, Васил Друмев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Зора, Иван Андреев, Иван Вазов, Квартал Огоста, местност Харитов Чифлик, Пилицтница, Шипка, Юри Гагарин

Община Брусарци  

За периода 21-22.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Белотинци:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Бреста, местност Верлото, местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста

За периода 21-22.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Долна Рикса:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

За периода 21-22.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Клисурица:  273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Дола, местност Извора, местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

За периода 21-22.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Славотин:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

За периода 21-22.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Сливовик:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

За периода 21-22.06.2018 г. /08:00 - 18:00 ч./ -  Смоляновци:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

Община Вълчедръм  

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Златия, Общ.  Вълчедръм:  Веселец, Вола, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Елин Пелин, Искър, Китка, Ленин, Малчика, Методи Попов, Мусала, Никола Кръстев, Петър Попов, Първи Май, Совата, София, Стефан Караджа, Суворов, Терешкова, Толбухин, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Черно Море

Община Вършец  

На 18.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Вършец:  23-ти Септември, Александър Занов, Бор(Симо Първанов), Бреза(Безименна), Бялата Вода(М. Арсенов), Водопада, Георги Алексиев Антонов, Георги Д. Истатков, Детелина(Гр. Виденов), Дико Илиев, Добри Чинтулов(А. Антонов), Зано Ангелов, Заножене, Зелени Дел, Калето, Кв. Изток извън регулация, Козница, Липа(Асен Дионисиев), Малина(Ив. Първанов), местност Водопад, местност Грамадата, местност Иваново Поле, местност Оменячки Дол, местност Редежо, местност Селище, Минкова Баня, Младост(М. Христов), Найден Геров, Никола Д. Петков(Химик), ПИ 12961. 43. 319, Република(Г. Димитров), Роза(Стоян Иванов), Синчец(Наум Начев), Софроний Врачански, Стара Река, Тинтява(Безименна 2), Явор(Дионисий Илиев)

На 19.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Вършец:  12961,24, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6, 12961. 24. 934, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Иван Вазов, Кв. 1 12961. 422. 111, Кв. Изток извън регулация, Климент Охридски(И. Манк. ), местност Пречиствателна Станция, Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 19.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Горна Бела Речка:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Горно Озирово:  Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н. Й. Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 19.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Долна Бела Речка:  325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 19.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Долно Озирово:  I-161,Кв.  47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Лютаджик:  23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 19.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Спанчевци:  Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, извън регулация, Илинден, местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 19.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Стояново, Общ.  Вършец:  Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Лом  

На 18.06.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ковачица:  Втора, Двадесет и Едно, извън регулацията, Осма, Пета, Петдесет и Седем, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Едно, Тридесет и Седем, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Шестдесет и Едно

За периода 18-22.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември

На 18.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ковачица:  Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Петнадесет, Трета, Тридесет, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лом:  Алмус, Варош(Димитър Маринов), Дунавска(Д Благоев), Кръстьо Пишурката, Луй Айер, Панайот Хитов, Цар Симеон(В. Коларов)

На 19.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Лом:  Ангел Кънчев, Бабуна(Н. Караджата), Бозвели, Драгоман(Н. Вапцаров), Славянска(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември)

На 19.06.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ковачица:  Втора, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Едно, Петнадесет, Тридесет, Тринадесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Шестнадесет

На 19.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лом:  Бозвели

На 20.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Лом:  Бунар Хисар, Добруджа, Иван Вазов, Каймакчелан, Кирил и Методи, Стоянка Акушерката, Хаджи Димитър, Чеган, Червена Стена

На 20.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лом:  Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н. Вапцаров), Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Юрий Венелин

На 21.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лом:  Александър Стамболийски, Арда, Артанес, Бузлуджа, Дедеагач(Ставри Генов), Крали Марко, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Отец Паисий, Поп Богомил, Радецки, Софрон Михайлов, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лом:  Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В. Коларов)

На 22.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Бозвели, Васил Априлов, Пирот, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Търлис(Русин Костов), Цветко Павлов(Ал. Караст)

На 22.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Лом:  Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Пристанищна(Лом. Комуна), Трети Март

На 22.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лом:  Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

Община Монтана  

За периода 18-22.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  22-ри Септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Гаврил Душков(И. Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д. Данов), Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Иван Каманов, Д-Р Торосян(Т. Благоев), Димитър Талев(Ц. Тодоров), Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Жеравица, Захари Стоянов, Иван Аврамов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иван Вазов, Извора(Б. Бистрица), Иларион Драгостинов(В. М. ), Йордан Цеков, Клокотница(Г. Михайлов), Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Мойсей Лазаров, Монтана, Монтана, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, П-К Богдан Йор. Илиев (Едел, Панайот Хитов, Парта, Парта, Парта, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Харитон(Д. Вълков), Пъстрина, Райна Княгиня, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Семчин Дол, Семчин Дол, Сливница, Стефан Савов(М. Пенов), Стефан Стамболов(Заводска, Стоян Марков(Г. Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Тунджа, Филип Тотьо, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Александър(Т. Тр. , Цар Иван Александър(Т. Тр. , Цар Самуил(Комсомолска), Черковна(Иван Бобанов), Шести Септември, Шести Септември, Юрий Венелин, Юрий Венелин

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Видлица:  извън регулация

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Главановци, Общ.  Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет  и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Еловица, Общ.  Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Копиловци, Общ.  Георги Дамяново:  7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Помеждин:  500. 110, ІV-148 Кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./ -  Равна, Общ.  Чипровци:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Долно Белотинци:  460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм.  Ген. Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Ерден:  извън регулацията

На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Лом:  Филип Тотю

На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч./ -  Монтана:  1290029, 48489. 2. 534, 48489. 2. 643 местност Гламата, 48489. 4. 502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, ПИ 48489. 2. 537

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Долно Белотинци:  800692, Александър Стамболийски, Арм.  Ген. Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 19.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Николово, Общ.  Монтана:  Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, извън регулация, Първа, Семков Дол, Тридесета, Тринадесета, Шеста

На 19.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Сумер:  Станой Стоянов

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Благово, Общ.  Монтана:  Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул.  Г.  Томов и Ю.  Гагарин, Ътъла на Ул.  Охрид и З.  Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Боровци:  1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул.  Хр.  Ботев и В.  Левски

На 20.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч./   На 23.06.2018 г. /17:00 - 17:30 ч./ -  Монтана:  48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:  Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Васил Петлешков, Детелина, Еделвайс М Кутловица, Мала Кутловица, Никола Вапцаров, Стара Планина, Тодорини Кукли

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 19.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ.  Априлци:  Аврам Драганов/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/

На 18.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ.  Априлци:  Смолян/Острец/, Соколска/Острец/

На 19.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ.  Априлци:  Васил Левски/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 21.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Велчево, Общ.  Априлци:  Васил Левски, Местн. Джокари, Местн. Мачковци

На 21.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дебнево:  20300. 161. 87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, махала Беров Мост, Мир, Оборище, Осми Март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор

На 21.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Велчево, Общ.  Априлци:  Местн. Джокари

На 21.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Вилна Зона 1, Клиновци, Лакарево, махала Лакарево, махала Реката, махала Селце, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 22.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ.  Априлци:  Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Ловеч  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ловеч:  Здравец, Мизия

На 19.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Алексей Куропаткин, Панайот Волов

На 19.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Тома Давидов, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 20.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Панайот Волов

На 20.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  Доктор Съйко Съев, Жб 209

На 21.06.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Пресяка:  Георги Бенковски

На 21.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Двадесет и Втори Август

Община Луковит  

На 19.06.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Румянцево:  Бела Лъка, Божур, Бузлуджа, Веслец, Гробарска, Златинска, Йоловска, Йорговска, Капитан Стефан Павлов, Карлуковска, Кокиче, Крайще, Лозарска, Маркони, Милин Камък, Петър Берон, Предел, Разделна, Рила, Родина, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Странджа, Страцин, Съединение, Тутракан, Цачевска, Централна, Чукара

На 21.06.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Луковит:  Байрон, Иван Вазов, Княз Борис 1, местност Бяло Поле, Неофит Рилски, Пенчо Славейков, Страцин, Цар Калоян

Община Тетевен  

На 18.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ.  Тетевен:  Голямо Усое, Марин Попдимитров, махала Слатина, Ореша

На 19.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ.  Тетевен:  Голямо Усое, Дълга Ливада, Кривина, махала Криви Дол, махала Кривина, махала Тулешевец, местност Тулюшовец

На 20.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Тетевен:  Вършец

На 21.06.2018 г. /09:00 - 12:55 ч./ -  Гложене, Общ.  Тетевен:  Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, местност Касълека, местност Левица, местност Рупци, Петко Найденов, Цачо Ненов

На 21.06.2018 г. /09:00 - 12:55 ч./ -  Тетевен:  72343. 14. 138, Асен и Петър, Вит, Вършец, Девети Май, Кап. Петко Войвода, Люлин, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов, Полатен, Смесите, Стария Дъб, Стария Мост, Страхил Войвода, Трите Езера, Хиляда и Триста Години, Явор, Янко Сакъзов

На 22.06.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен:  Георги Кирков, Иван Томов, Лалка Павлова, Малей, Петрахиля, Трети Март

На 22.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ.  Тетевен:  Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Пейо Пеев Галевски, Равна, Рендашка

Община Троян  

На 18.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ.  Троян:  Младост

На 18.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Балабанско:  Район Центъра

На 18.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ.  Троян:  Буковец, Здравец

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:  Местн. Далешка, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ.  Троян:  Димитър Икономов-Димитрика

На 18.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ.  Троян:  Буковец

На 18.06.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 19.06.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 20.06.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 22.06.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ.  Троян:  местност Беклемето

На 18.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ.  Троян:  Симеон Велики, Христо Смирненски

На 19.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ.  Троян:  Младост, Младост

На 19.06.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Белиш:  Стара Планина

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

Община Угърчин  

На 19.06.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Микре:  Божко Божков

Община Ябланица  

На 20.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ.  Ябланица:  Васил Левски, Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Глоговец, Долна Коритна, Дъб, Единство, Коритна, Никола Петков, Оборище, Петър Василев, Равнището, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Шипка

  

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:  Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Малчика, махала Джельова, Никола Й.  Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Х Кв. 49

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./ -  Бобов Дол:  009065, Александър Костадинов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Комсомолска, Люляк, Малчика, местност Илчови Егреци, Никола Й.  Вапцаров, Светлин Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИ I,Кв.  51, Цар Симеон

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 19.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Големо Село

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 19.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Каменик

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мала Фуча:  44

На 18.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:  Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Никола Й.  Вапцаров, Осми Март, Свилен Русев, Стефан Стамболов

На 18.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:  Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Рила, Самуил, Свети Спас

На 19.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:  Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Чучуков, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Имот №390, Кв. 75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв. 39, ПИ 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор

На 19.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:  009065, Александър Костадинов, Васил Коларов, Георги Димитров, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дружба, Иван Вазов, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Комсомолска, Люляк, Малчика, Малчика, махала Джельова, местност Илчови Егреци, Никола Й.  Вапцаров, Никола Й.  Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Светлин Русев, Свилен Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Строител, Стубело, УПИ I,Кв.  51, Х Кв. 49, Цар Симеон

На 20.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобов Дол:  Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Чучуков, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Комсомолска, Малчика, махала Джельова, Младост, Негулица, Никола Й.  Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Пролет, Рила, Самуил, Свети Спас, Свети Спас, Свилен Русев, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Стубело, Х Кв. 49

На 20.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:  Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Чучуков, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Имот №390, Кв. 75, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Кокиче, Негулица, Негулица, Осми Март, Отец Паисий, Парцел-11,Кв. 39, ПИ 019035, М. Цаган, Райко Даскалов, Рила, Рила, Хаджи Димитър, Цаган, Юри Гагарин, Явор, Явор

На 21.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:  Александър Костадинов, Алекси Янев, Бачо Киро, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Двадесет и Седми Октомври, Дъбрава, Здравец, Кирил Стаменов, Кокиче, Митко Палаузов, Негулица, Негулица, Рила, Рила, Хаджи Димитър, Явор

На 21.06.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бобов Дол:  Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, махала Джельова, Общински Пазар, Рила, Свети Спас, Х Кв. 49

Община Бобошево  

На 18.06.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Блажиево:  Васил Левски, Демокрация, Залез, Изгрев, Китка, Минзухар, Пламък, Св. Иван Рилски, Стопански Двор, Теменуга, УПИ - V-77,Кв. 11, ХII,Кв. 22, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис;   Бобошево:  14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов, Ал. Шиников, Александър Стамболийски, Алекси Величков, Батак, Божур, Бор, Братя Д.  и К.  Миладинови, Васил Левски, Върба, Гагарин, Георги Зограф Бобошевски, Георги С.  Раковски, Герена, Д-Р Стефан Волев, Детелина, Домокрайска, Еделвайс, Единство, Ела, Жп Гара, Заводска, Здравец, Зора, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Иглика, Изгрев, Кирил и Методий, Крайречна, Лале, Липа, Ловна Среща, Лоза, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци, местност Герена, местност Друма, местност Затона, местност Кощанево, местност Липовица, местност Манастира, местност Миладин, местност Мърдище, местност Секелица, местност Тупузица, Момина Сълза, Морава, Никифор Бибин, Никола Вапцаров, Николай Поп Величков, Околище, Опълченска, Отец Паисий, Пейо Яворов, Пирин, Пламък, Път 104, Пътен Възел Бобошево, Роза, Руен, Самуил, Свети Иван Рилски, Свети Илия, Свобода, Силистра, Сотир Бранков, Софроний Врачански, Спартак, Спортист, Стефан Караджа, Струма, Сълза, Теменуга, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Фильовица, Христо Бачев, Христо Ботев, Цар Борис, Череша, Явор;   Висока Могила:  Мильов Рид;   Вуково:  087040, 12351. 153. 0030;   Грамаде, Общ.  Дупница:  Іх - 136, Кв.  18;   Доброво:  Vі-293, Кв.  20;   Дупница:  местност Мело;   Каменик;   Рила;   Скрино:  116;   Слатино, Общ.  Бобошево:  Лоза, местност Слатинско Ханче, Цар Борис;   Смочево:  048014, Асен Илиев, Бежбунар, Бор, Бреза, Васил Левски, Върба, Здравец, Иван Китанов, Иглика, Инженер Сотиров, Кокиче, Липа, Мали Полич, махала Миндела, Милатково, Момина Сълза, Никола Дамянов, Отец Паисий, Рила Планина, Свети Иван Рилски, Селище, Симеон Заров, УПИ-Vііі-361,Кв. 15, Христо Ботев;   Сопово;

На 20.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бобошево:  местност Кощанево;

Община Дупница  

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 19.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Блатино:  000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354    Бобов Дол:  Антим Първи, Двадесет и Седми Октомври, Ивайло, Колош, Осми Март, Самуил, Свети Спас, Стубело   Делян, Общ.  Дупница:  Хіх-164,Кв.  12, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13    Дупница:  68789. 551. 8, 68789. 552. 38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе   Дяково:  23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138,Кв.  10, УПИ ІІІ-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХІV   Дяково    Кременик:  XXII-98,Кв. 10    Мламолово:  Ix-25,Кв. 9, Iх-179,Кв. 11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга   Пиперево:  56349. 0. 159, 56349. 6. 37, 68789. 250. 87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, Мтп Шивашки Цех, С.  Пиперево, Общ.  Дупница, ХхVIII,Кв. 39   Тополница, Общ.  Дупница:  местност Дрено, Нупи-1609

На 18.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  68789. 20. 626, Кв. 248, 68789. 20. 626, Кв. 248, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Златаров, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Атанас Величков, Атанас Величков, Бачо Киро, Бачо Киро, Бистрица, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бричи Бор, Бузлуджа, Бузлуджа, Велико Търново, Велико Търново, Владимир Димитров Майстора, Владимир Димитров Майстора, Влахина Планина, Влахина Планина, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Двадесет и Втори Март, Двадесет и Втори Март, Дупница, Дупница, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Искър, Искър, Калина, Калина, Калоян, Калоян, Княз Ал.  Батенберг, Княз Ал.  Батенберг, Люляк, Люляк, Максим Горки, Максим Горки, махала Гиздова, махала Гиздова, Никола Чомаков, Никола Чомаков, Отец Полихроний, Отец Полихроний, Професор Ал.  Балабанов, Професор Ал.  Балабанов, Ропотамо, Ропотамо, Росица, Росица, Средец, Средец, Фенерка, Фенерка, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Чавдар Войвода, Чавдар Войвода

На 18.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Самораново:  Георги Димитров, Георги Димитров

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Батак, Бачо Киро, Бачо Киро, Бистрица, Бистрица, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Велчова Завера, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Вазов, Иван Шишман, Иван Шишман, Македония, Максим Горки, Максим Горки, Преслав, Професор Ал.  Балабанов, Професор Ал.  Балабанов, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода, Фенерка, Фенерка

На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  68789. 16. 114, XXXIV-6620, Кв. 130а, Академик Петър Динеков, Алеко, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Баба Ната, Бистрица, Булаир, Велико Търново, Венелин, Възход, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Дружба, Дупница, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Илинден, Йордан Йовков, Калоян, Кирил и Методий, Княз Ал.  Батенберг, Мальовица, Милин Камък, Мир, Оструган, Пазарна, Патриарх Евтимий, Прогона, Професор Александър Балан, Първи Май, Рилски Манастир, Родопи, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Стара Планина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Черни Връх

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Бистрица, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Драган Овчаров, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Милин Камък, Оструган, Професор Ал.  Балабанов, Професор Ал.  Балабанов, Свобода, Фенерка, Фенерка, Черни Връх

На 19.06.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Софийско Шосе

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Втори Януари, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Отец Паисий, Професор Ал.  Балабанов, Професор Ал.  Балабанов, Свети Иван Рилски, Фенерка, Фенерка

На 20.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  68789. 17. 484, 68789. 17. 484, 68789. 23. 413, 68789. 23. 413, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Андон Величков, Андон Величков, Арда, Арда, Асен Златаров, Асен Златаров, Бачо Киро, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бел Кладенец, Бешика, Бешика, Бистрица, Бистрица, Битоля, Битоля, Ботьо Петков, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бричи Бор, Бричи Бор, Булаир, Булаир, Бяло Море, Бяло Море, Венелин, Венелин, Витоша, Витоша, Влахина Планина, Влахина Планина, Войводска, Войводска, Гергана, Гергана, Добруджа, Добруджа, Драган Овчаров, Драган Овчаров, Дренски Рид, Дренски Рид, Еделвайс, Еделвайс, Елица, Елица, Жива Вода, Жива Вода, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Вазов, Искър, Искър, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Княз Борис I, Княз Борис I, Кокиче, Кокиче, Криволак, Криволак, Латинка, Латинка, Липа, Липа, Максим Горки, Максим Горки, Марин Дринов, Марин Дринов, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, местност Марек, местност Марек, Милин Камък, Милин Камък, Невена Коканова, Невена Коканова, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Никола Лазаров, Одрин, Одрин, Орляк, Орляк, Оструган, Оструган, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Плиска, Плиска, Побит Камък, Побит Камък, Професор Ал.  Балабанов, Професор Ал.  Балабанов, Професор Александър Балан, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Рилски Езера, Свобода, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Седма Рилска Дивизия, Средна Гора, Средна Гора, Старите Жилища, Старите Жилища, Стръмна, Стръмна, Тобеница, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, Тумбата, УПИ  II, Кв.  109, УПИ  II, Кв.  109, УПИ - 68789. 24. 9, УПИ - 68789. 24. 9, УПИ Хі, УПИ Хі, Фенерка, Фенерка, Христо Ботев, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Черни Връх, Черни Връх, Яне Сандански, Яне Сандански, Янтра, Янтра

На 20.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Бистрица, Битоля, Бяло Море, Драган Овчаров, Дренски Рид, Елица, Елица, Липа, местност Дренски Рид, местност Дренски Рид, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Орляк, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Александър Балан, Седма Рилска Дивизия, УПИ Хі, Фенерка, Цар Освободител, Черни Връх

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Еделвайс, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Иван Шишман, Максим Горки, Максим Горки, Максим Горки, Професор Ал.  Балабанов, Професор Ал.  Балабанов, Професор Ал.  Балабанов, Фенерка, Фенерка, Фенерка

На 21.06.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Бричи Бор, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Криволак, Невена Коканова, Плиска, Стръмна, Христо Ботев

На 22.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Драгой Болярин, Дренски Рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Лакатица, Мадара, Марков Камък, местност Дренски Рид, местност Подридна, Метоха, Момина Сълза, Мусала, Невена Коканова, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул.  Отовица УПИ IV и V Кв.  268, УПИ 68789. 606. 1, УПИ XI-3482,Кв.  264, Хан Омуртаг, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Асен Меджидиев, Асен Меджидиев, Бачо Киро, Бачо Киро, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Разсолков, Драгой Болярин, Еделвайс, Еделвайс, Жива Вода, Жива Вода, Иван Шишман, Иван Шишман, Изгрев, Максим Горки, Максим Горки, Орлинска, Отовица, Паничище, Професор Ал.  Балабанов, Професор Ал.  Балабанов, Свобода, Фенерка, Фенерка, Химик

Община Кюстендил  

На 18.06.2018 г. /08:00 - 08:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, Кв.  Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, Овощарска, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Цар Освободител, Ямбол;

На 18.06.2018 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Цар Освободител;

На 18.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Багренци;

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Грамаждано:  местност Гола Велика;

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  местност Гнила, местност Гола Велика, Светамински Бор;

На 18.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Граница:  Вела Пеева, Дъбо, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, местност Ридо, Нов Живот, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пионерска, Пролет, Първи Май, Стефан Караджа, Стопански Двор, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин;

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ветрен, Общ.  Невестино:  махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска, махала Ризовци, махала Смиленска;   Илия;   Ново Село, Общ.  Кюстендил:  махала Двете Реки;   Раково, Общ.  Невестино:  махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец;   Савойски:  махала Бреза, махала Пелтечка;   Сажденик:  махала Златанска;

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Цървена Ябълка:  Таскова Плевня;

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Богослов:  037149, махала Топилата, местност Саманли Баир;

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка;

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Слокощица:  247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С.  Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

На 19.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 11:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търсино;

На 19.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Александър Димитров, България, Площад Войнишко Въстание;

На 19.06.2018 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:  Банска, Бащовица, Бузлуджа, Витоша, Дрин, Зимница, Казанлък, Кв.  Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, местност Дренов Дол, местност Николичевски Път, местност Полски Имоти, Пловдив, Порой, Прогона, Риша, Ропотамо, Самодивска, София, Стрелча, Трън, Цар Освободител, Ямбол;

На 19.06.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Кюстендил:  Банска, Бащовица, Витоша, Зимница, Кв.  Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Пловдив, Порой, Риша, Ропотамо, София, Стрелча, Трън, Ямбол;

На 19.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Горна Гращица:  Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин;

На 20.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:  Александър Стамболийски, Гороцветна, Демокрация, Левски, Цар Освободител;

На 20.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Богослов:  037149, махала Топилата;

На 20.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, местност Планина Осогово, местност Хисарлъка;

На 20.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Слокощица:  махала Рошковци;

На 20.06.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Богослов:  037149;

На 20.06.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Кюстендил:  Абоба, местност Планина Осогово;

На 20.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Аверки, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, България, Гладстон, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал.  Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември;

На 20.06.2018 г. /09:45 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Велбъжд, Врабча, Генерал Заимов, Генерал Крум Лекарски, Гороцветна, Гургулят, Демокрация, Дондуков, Жданов, Иван Шишман, Иларион Ловчански, Иларион Макариополски, Индустриална, Калосия, Калоян, Константинова Баня, Кракра, Крали Марко, Кубрат, Лавале, Левски, Любен Харалампиев, Люле Бургас, Македония, Неофит Рилски, Оборище, Орлица, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Преславска, Раковски, Родопи, Свети Георги, Свети Мина, Соволска, Тодор Ангелов - Божаната, Търговска, Ул.  Цар Калоян, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Крум, Цар Освободител, Цар Симеон 1-ви, Шейново, Шести Септември, Юри Гагарин;

Община Рила  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Бараково:  Александър Стамболийски, Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Васил Коларов, Вела Пеева, К. Лазаров, Клемент Готвалд, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, М. Полето, местност Кални Валог, Методи Попгеоргиев, Митко Палаузов, Никола Парапунов, Парцел ІV, Септемврийска, Струма, УПИ - Vііі-157, Христо Ботев

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Кочериново:  Асен Рашков, В. Везенков, Дом За Стари Хора, Левски, Лот 2, местност Джанговица, местност Лаката, Никола Вапцаров, Пътен Възел, Струма

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Пороминово:  000182, 017013, 0311025, 26073, I,Кв. 8а, II-376, Кв.  9, Ix - 40, Кв.  5, І-379,Кв. 36, Адалберт Антонов Малчика, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Благоева, Вела Пеева, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Жельо Демиревски, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Димитрова, местност Бачо, местност Буката, местност Лаго, Митко Палаузов, Опълченска, ПИ 027010, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, УПИ I142, УПИ II-26073, УПИ III-26073, УПИ-Іх-32, УПИ-Хіі-18 Кв2, Христо Ботев, Цар Борис, Цар Крум, Цар Симеон, Шипка, Юри Гагарин

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Рила:  Бор, Васил Демиревски, Петко Войвода, Света Варвара, Свети Иван Рилски, Септемврийска, Спротива, Стопански Двор

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Стоб:  69261. 501. 13, 69261. 501. 5, VII 640, Ален Мак, Асен Васев Хаджията, Асен Златаров, Асен Рашков, Божана и Васил Котеви, Бор, Бреза, Витоша, Георги Бачков, Гладно Поле, Гоце Делчев, Доктор Петър Берон, Дунав, Еделвайс, Здравец, Зорница, Иван Козарев, Иван Лапев, Иглика, Иречек, Йордан Клинчарски, Кокиче, Комсомолска, Крайречна, Крали Марко, Лале, Лоза, Люляк, Марек, местност Драките, местност Турските Бахчи, Мир, Младост, Мусала, Никола Вапцаров, Партизанска, Плиска, Първи Май, Родопи, Ропотамо, Свобода, Сибирска, Спасуна Накова, Стобски Пирамиди, Стоян Котев, Струма, Тома Райчов, Три Могили, УПИ-Хі-72,Кв. 60, Хороигрище, Христо Сокола, Яне Сандански

Община Сапарева баня  

На 19.06.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Сапарева Баня:  65365,601,10, Германея, Йордан Попмихайлов, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Славяни, УПИ - Х-2641, ПИ 65365. 601. 84, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв.  108

 

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Банско  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добринище:  Адам Трънка, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Васил Левски, Гарата, Георги Димитров, Георги Темелков, Десилица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Козарев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Освобождение, Първи Май, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Банско:  Бъндерица, Глазне, Иконом К. Чучулайн, Кръсьо Асенов, местност Малка Ливада, Одрин, Орце Попйорданов, Палиго Ден, Панайот Хитов, Славянка, Сливница, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Явор

Община Благоевград  

На 18.06.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Арсений Костенцев, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Талев, Македония, Райко Даскалов, Тракия

На 18.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Марулево

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ.  Благоевград

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Георги Попов, Евтим Драганов, Иван Гарванов, Искър, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, Люляк, Места, Осогово

На 19.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Арсений Костенцев, Георги Измирлиев, Гьорче Петров, Митрополит Борис, Отец Паисий, Петко Д. Петков, Родопа, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ.  Благоевград:  04217. 920. 1. 70, местност Септемврийче

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горно Хърсово:  махала Михтарци, махала Новоселци, местност Валого, местност Гьоловете, Шопови Ниви

На 19.06.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград:  Грамада

На 20.06.2018 г. /08:15 - 13:30 ч./ -  Благоевград:  Братя Миладинови, Иван Михайлов, Св. Св.  Кирил и Методий, Скаптопара, Христо Ценин

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Крали Марко, Района Около Старата Автогара, Тодор Александров, Цар Иван Шишман

На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дъбрава, Общ.  Благоевград:  Долна Дъбрава, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Яновски Рид

На 20.06.2018 г. /12:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Георги Андрейчин, Еленово, Пейо К. Яворов

На 21.06.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:  Братя Миладинови, Георги Попов, Грамада, Евтим Драганов, Климент Охридски, Кузман Шапкарев, местност Под Грамадите-Ш13

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Българчево

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Железница, Общ.  Симитли:  местност Ръждавец, Поповска

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Мощанец:  махала Поповска, махала Кантурска

Община Гоце Делчев  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ.  Хаджидимово:  000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М.  Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, С.  Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Блатска:  030023, Местн.  Бозукдермен, 030023, Местн.  Бозукдермен

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Боголин:  253

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Драма, местност Мочура

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Гърмен:  местност Маноле

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Долно Дряново

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбница:  Двадесет и Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесет и Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Кюприжик, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Стопански Двор, Стопански Двор, Трета, Трета, Четвърта, Четвърта, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Копривлен:  Неуточнен Адрес

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Крибул:  262

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Крушево, Общ.  Гърмен:  Vі-138, Кв. 10, Іх-108

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Ново Лески

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Теплен

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Хаджидимово:  Мержането

На 18.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Хвостяне:  28028, 28028, УПИ-V, Кв. 2, УПИ-V, Кв. 2

На 18.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Гоце Делчев:  071003, 19-ти Октомври, Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Ал. Стамболийски, Бабуна, Беласица, Борис Чанджиев, Витоша, Вихрен, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Гьорче Петров, Даме Груев, Димитър Стоянов, Димо Хаджидимов, Добруджа, Драма, Дунав, Енос, Завоя на Черна, Захари Стоянов, Иван Кюлев, Иван Скендеров, Иларион Макариополски, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, Казармата, Кичево, Клокотница, Кмет Никола Атанасов, Лозенград, М.  Бербат Хендек, Марица, местност Бербат Хендек, местност Стрелбището, Мидия, Митрополит Макарий, Никола Мандушев, Никола Петков, Ниш, Ореляк, Панаирски Ливади-Продължение, Пирот, Полковник Борис Дрангов, Попови Ливади, Преспа, Първи Май, Райко Джинзифов, Сан Стефано, Саук Бунар, Свещник, Серес, Славянска, Сливница, Солун, Спаска Фурнаджиева, Средна, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Веркович, Стефан Захариев, Стефан Стамболов, Стойо Льондев, Стражин, Страцин, Струга, Тодор Александров, Търговска, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов, Чаталджа, Шар Планина, Щип, Юг

На 18.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Средна

На 18.06.2018 г. /10:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 20.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев:  Средна

На 18.06.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Свещник, Средна, Страцин, Струга, Търговска

На 18.06.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ -  Гоце Делчев:  19-ти Октомври, Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Ал. Стамболийски, Бабуна, Беласица, Борис Чанджиев, Витоша, Вихрен, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Гьорче Петров, Даме Груев, Димитър Стоянов, Димо Хаджидимов, Добруджа, Дунав, Енос, Завоя на Черна, Захари Стоянов, Иван Кюлев, Иван Скендеров, Иларион Макариополски, Казармата, Кичево, Клокотница, Кмет Никола Атанасов, Лозенград, М.  Бербат Хендек, Марица, местност Бербат Хендек, Мидия, Митрополит Макарий, Никола Мандушев, Никола Петков, Ниш, Ореляк, Панаирски Ливади-Продължение, Пирот, Полковник Борис Дрангов, Попови Ливади, Преспа, Райко Джинзифов, Сан Стефано, Саук Бунар, Свещник, Серес, Сливница, Спаска Фурнаджиева, Средна, Стара Планина, Стефан Веркович, Стефан Захариев, Стефан Стамболов, Стойо Льондев, Стражин, Страцин, Струга, Търговска, Хр. Смилянов 38а, Христо Силянов, Чаталджа, Шар Планина, Щип

На 18.06.2018 г. /16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гоце Делчев:  071003, Гоце Делчев, Драма, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, местност Стрелбището, Първи Май, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг

На 19.06.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /09:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Попови Ливади

На 19.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 13:30 - 14:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч./ -  Делчево, Общ.  Гоце Делчев:  020288 М.  Ливадите

На 19.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Борово, Общ.  Гоце Делчев:  Капсии

На 19.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К. К.  Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 19.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./   На 22.06.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Добротино:  4043, Сарп Дере

На 19.06.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Димо Хаджидимов, Попови Ливади

На 19.06.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Добротино:  Сарп Дере

На 21.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Добротино:  4043

На 21.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 09:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Екзарх Антим, Кестените, Неофит Бозвели, Р-Н Манастирчето, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 21.06.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Димитър Димов, Драгоман, Дунав, Кв. 157,207,216,218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, местност Стрелбището, Потока, Стара Планина, Янко Атанасов

Община Гърмен  

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Горно Дряново:  Клиентите Захранени От ТП Откъм Лещен

Община Петрич  

На 18.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Баскалци

На 18.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Кулата:  Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 18.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ.  Петрич:  Даме Груев, Ел-Тепе, Ел-Тепе, Здравец, Изгрев, Изток, Калина, Кестен, Кочо Мавродиев, Кочо Мавродиев, Осогово, Осогово, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Просвета, Просвета, Солунска, Стопански Двор, Струма, Тетово, УПИ Хііі-3694, Кв. 312, УПИ Хх Кв. 314, Хііі, Христо Чернопеев, Явор

На 18.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ.  Петрич:  Местост Марковица

На 18.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ.  Петрич:  22-ри Октомври, 28-ми Октомври, Димитър Гощанов, Иван Вазов, Полковник Дрангов, Св. Св.  Кирил и Методи, Тома Митов, Цар Борис III, Яне Сандански

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ.  Петрич:  Гарата, Иван Апостолов, местност Под Гарата, Свобода

На 19.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Кукурахцево

На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ.  Петрич:  Неуточнен Адрес

На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ.  Петрич:  22-ри Октомври, 28-ми Октомври, Димитър Гощанов, Иван Вазов, Княз Борис I, Полковник Дрангов, Сграда на Тк Гум, Славянска, Христо Ботев, Цар Борис III, Яне Сандански

На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ.  Петрич:  България, Гарата, Зиче, Иван Апостолов, местност Бухото, местност Зиче, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Полковник Дрангов, Свобода

На 20.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Чурилово

На 20.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Марино Поле, Общ.  Петрич:  местност Вадата

На 20.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ.  Петрич:  Васил Кънчев, Демир Хисар, Пирин, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тетово

На 20.06.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Чучулигово:  местност Янкулица

На 21.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Гега

На 21.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ.  Петрич:  28-ми Октомври, Даме Груев, Пирин, Полковник Дрангов, Рокфелер, Тома Митов, Хилендарски Манастир, Яне Сандански

На 22.06.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Долно Спанчево

На 22.06.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ.  Петрич:  Александър Унев, Атанас Маджаров, Бистрица, Екзарх Йосиф, Иван Тасушев, Илинден, Княз Борис I, Мануш Георгиев, местност Реката, Орището, Орфано, Перманик, Полковник Дрангов

Община Разлог  

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Бачево:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Асен Лагадинов, Атанас Попстоянов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Димо Хаджидимов, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Костадин Катранджиев, Кръстю Стойчев, Людмила Живкова, местност Перивол, местност Раждавец, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо К.  Яворов, Пенчо Славейков, Перивол, Петър Берон, Петър Прангов, Пирин, Рила, Тодор Каблешков, Тримата Ятака, Шипка, Яне Сандански

На 18.06.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  М.  Трестеник

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Белица, Общ.  Белица:  местност Семково

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Годлево

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Горно Драглище:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Добърско

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Долно Драглище:  026036, УПИ Ix 219 кв. 42

На 18.06.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Разлог:  Бела Река, Вихрен, Катарино, местност Банище, местност Катарино, местност Перивол, местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев, Черна Река

На 18.06.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Разлог:  местност Пром. Зона-Долен Стопански Двор, Христо Ботев

На 18.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горно Драглище:  Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Деветнадесета, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Сандански  

На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Враня:  извън регулация, До С. Враня

На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Калиманци, Общ.  Сандански

На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Капатово

На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Катунци:  Асен Лагадинов, Бельовска Комуна, Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Гьорче Петров, Димо Х.  Димов, Еделвайс, Иван Вазов, Любен Каравелов, М. Раздол, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Опълченска, Петър Димитров, Район Мтс, Район Стопански Двор, Стадиона, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Яне Сандански

На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Лешница, Общ.  Сандански:  УПИ Vі-203,Кв. 23

На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Петрово, Общ.  Сандански:  Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулацията, Мали Дол, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Сандански:  Александър Буйнов, местност Друма

На 19.06.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Хърсово, Общ.  Сандански:  00061, Бели Брег, местност Падарката

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Бельово

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Враня

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Голешово

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Горно Спанчево

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Катунци:  Ангел Кънчев, Асен Лагадинов, Атанас Зайков, Бачо Киро, Бельовска Комуна, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Козепов, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Вазов, Кочо Честименски, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Пейо К. Яворов, Петър Димитров, Стадиона, Стойо Хаджиев, Стоян Гущеров, Таската Врански, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Ковачево, Общ.  Сандански

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Кромидово:  038008, местност Селището, Под Черквата, Реката

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Левуново:  019012, VIII+437, Кв.  40, Банята, Беласица, Вихрен, Георги Сава Раковски, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Девети Май, Дружба, Иван Козарев, Изгрев, Илинден, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Лозята, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Октомври, Орловец, Осми Март, Отец Паисий, Пирин, Победа, Стефан Караджа, Струма, Цар Самуил, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка, Яне Сандански

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Лехово

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Ново Делчево:  Георги Кирков, местност Кантона, местност Киселица

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Ново Кономлади

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Ново Ходжово

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Петрово, Общ.  Сандански:  Алибеговица, местност Извора

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Пиперица

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Пирин:  местност Калугера

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Сандански:  Асен Хадживасилев, Васил Кънчев, Градски Парк, Идентификатор 65334. 303. 703, Иван Рилски, местност Друма, местност Паркова Зона, Никола Вапцаров, Св. Св.  Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Стою Хаджиев, Тодор Паница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Иван Асен, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Хърсово, Общ.  Сандански:  Бегова Поляна

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Черешница

На 19.06.2018 г. /12:15 - 13:15 ч./ -  Яново

На 20.06.2018 г. /13:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Левуново:  Главен Път Е-79

На 21.06.2018 г. /09:15 - 11:35 ч.; 09:15 - 09:35 ч.; 11:15 - 11:35 ч./ -  Плоски

Община Сатовча  

На 18.06.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Кочан:  Антон Иванов, Бузлуджа, Васил Левски, Вергил Ваклинов, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, местност Стопански Двор, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пирин, Площада, Победа, Пролет, Рила, Родопи, Свилен Русев, Септемврийска, Христо Ботев

Община Симитли  

На 18.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полена:  Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, махала Ширината, местност Долна Сушица, местност Епрец, местност Училището, Потока, Руен, УПИ-Хі-58 Кв. 11, Христо Ботев, Ширините

На 18.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:  Бреза, Георги Димитров, Долен Герен, Зеленка, Кокиче, Никола Вапцаров, Пазара, Симитли, Симитли, Струма, УПИ 1-538 Кв. 22, Христо Ботев

На 21.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ракитна:  004077, 010040, махала Лулейска

На 21.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Симитли:  Симитли

На 21.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Полето:  Галабарци

На 21.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Сенокос, Общ.  Симитли:  Калайджийска, Чакърска

На 21.06.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Черниче:  М. Сухата Река

Община Хаджидимово  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:  Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Садово, Общ.  Хаджидимово:  М. Вършилата -Индентификатор №042003

Община Якоруда  

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Краище, Общ.  Белица:  Десета; Орцево; Палатик

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ.  Белица

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Лютово

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бабяк

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Юруково

На 19.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда:  Васил Левски, Кирил и Методи, Лазарец, Цар Борис III/Георги Димитр

На 19.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гълъбово, Общ.  Белица

На 19.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Кузьово

На 19.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Черешово, Общ.  Белица

На 21.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бунцево

На 21.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Конарско

На 21.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Разлог:  Баница

На 21.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Рохлева

На 21.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Смолево:  038217

На 21.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Черна Места

На 21.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Юруково:  местност Каменако

На 21.06.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда:  Васил Левски, Витоша, местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица

На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бел Камен

 

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Борован  

На 18.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.06.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малорад:  Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р.  Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа

Община Бяла Слатина  

На 19.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Борован:  Ангел Йошков, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Бачо Киро, Борованска Могила, Ботева Алея, Васил Левски, Веслец, Възраждане, Ген.  Ангел Андреев, Ген.  Столетов, Гео Милев, Георги С.  Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Васил Стойновски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Добри Чинтулов, Дунав, Захари Стоянов, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иван Рилски, Иванко, Изварковец, Изгрев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Крум Беличовски, Кукуш, Любен Каравелов, Люлин, Марин Дринов, Марица, местност Гъбов Дол, местност Липето, Методи Тошев, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Освобождение, Паисий Хилендарски, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Рашо Трифонов, Росица, Св. Наум, Свобода, Сграда Поликлиника І-ви Етаж, Сергей Румянцев, Славко Ценов, Страхил Войвода, Сълково Бранище, Тодор Каблешков, Тошка Петрова, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Симеон I-ви, Цено Мишов, Чаталджа, Шипка, Яне Сандански

На 19.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бяла Слатина:  Агиното Бранище

На 19.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Добролево:  1, І-ви Стопански Двор, Байкал, Балкан, Беласица, Благой Монов, Божур, Боримечката, Бързица, Васил Левски, Вежен, Веслец, Вестителя, Витоша, Владая, Водотечна, Вратица, Гробарска, Драва, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Извор, Казашка, Кирил и Методий, Кокиче, Лазар Драйчев, Лале, Лонгоза, Люляците, Марица, Маршал Будьони, местност Край Село, местност Любеничен Дол, местност Млаката, местност Селска Мера, Мургаш, Орешака, Петко Д.  Петков, Радецки, Разделна, Рашов Дол, Ропотамо, Русалка, Сливница, Средна Гора, Стопански Двор, Тинтява, Томин Мост, Трапезица, Трън, Фортуна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 19.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Сираково, Общ.  Борован:  9-ти Септември, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Валентина Терешкова, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Ерменко, Иван Вазов, Месност Край Село, местност Селска Мера, Никола Вапцаров, Освободител, Петко Р.  Славейков, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Юрий Гагарин

Община Враца  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Враца:  Дъбника, Кръгово Околовръстен Път Оряхово, местност Занкиното, Мито Орозов, Складова

На 18.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:  48489. 2. 482

На 18.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Чирен:  9-ти Септември, Безименна, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Калето, Ком, Комсомолска, Ленин, Лозарка, Люлин, Милин Камък, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Рила, Ружа, Стара Планина, Странджа, Страцин, Тутракан, Христо Ботев, Цар Калоян, Церово Бърдо

На 18.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Три Кладенци:  9-ти Май, 9-ти Септември, Братя Миладинови, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Крайбрежна, Мир, Митко Палаузов, Момина Сълза, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пирин, Радецки, Речка, Роза, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 18.06.2018 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Враца:  Венец, Вихрен, Медковец, Стефанка, Страцин

На 19.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Враца:  Беласица, Васил Кънчов, Вилна Зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена Зона, местност Вратцата-Лудо Езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля

На 19.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Згориград:  местност Гарванец

На 19.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Враца:  Христо Ботев

На 19.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Згориград:  Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С.  Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, извън регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, местност Басейна, местност Гарванец, местност Кошара, местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов

На 20.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Враца:  Втори Юни, Индустриална, Христо Смирненски

На 20.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Паволче

На 20.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Враца:  извън регулация, До Гр. Враца, Пискавец

На 20.06.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Костелево:  036026, Александър Стамболийски, Байкал, Батак, Божур, Ботева Поляна, Бунтовна, Веслец, Витоша, Волга, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Дружба, Иглика, Изгрев, Искър, Кокиче, Люлин, Люляк, Мак, местност Шоя, Минзухар, Мир, Мътница, Оборище, Околчица, Опълченска, Орешка, Перуника, Плиска, Речка, Роза, Ропотамо, Русалка, Синчец, Скът, Теменуга, Тинтява, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Враца:  Амур, Ангел Грамчев, Имот №9440172, Индустриална, Сениче, Стоян Ц.  Даскалов, Череша

На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Голямо Пещене:  Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Байкал, Бузлуджа, България, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Владая, Волга, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Есперанто, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Калиакра, Камчия, Ком, Лазар Петров, Ленин, Любен Каравелов, местност Селскостопански Двор, Мир, Найден Геров, Никола Вапцаров, Нил, Орешака, Полето, Речка, Роза, Розова Долина, Ропотамо, Руен, Скът, Средна Гора, Страцин, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Драма

На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Мало Пещене:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Иван Нивянин, Ком, Косматица, Лазар Петров, местност Входа на Селото, Околчица, Орешака, Скът, Трапезица, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка

На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Мраморен:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Амур, Ангел Вешев, Антон Иванов, Баба Тонка, Байкал, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бистрица, Божур, Бузлуджа, Бързия, Вешо Ангелов, Вит, Вихрен, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Иван Стоянов, Казашка, Камчия, Клокотница, Кокиче, Ком, Люлин, Люляк, Мак, Марица, местност Голямо Пещене, Милин Камък, Мир, Младен Георгиев, Мраморчица, Мургаш, Найден Миков, Нено Георгиев, Одрин, Опълченска, Оряховска, Пирин, Рашко Гергов, Река Амур, Рупите, Тинтява, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Юрий Венелин

На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Оходен:  20-ти Фефруари, 9-ти Септември, Балкан, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Георги Димитров, Гладно Поле, Детелина, Иван Нивянин, Искър, Йордан Лютибродски, Камен Дол, Комсомолска, Максим Горки, Малчика, местност Военните, Митко Палаузов, Никола Марков-Колката, Осогово, Петър Дилов, Ропотамо, Септември, Скът, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чапаев

На 21.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Баница:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Батак, Ботуня, Брацигово, Бузлуджа, Васил Коларов, Вихрен, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Георгиев, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Нивянин, Иглика, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лена, Лозенец, местност Банята, местност Край Село, местност Селски Площад, Милин Камък, Мир, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Нил, Одрин, Пети Конгрес, Петко Р.  Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Роза, Скът, Спортна, Струма, Тракия, Трапезица, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Чапаев, Шипка

На 21.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Враца:  Васил Кънчов, Източна Промишлена Зона

Община Козлодуй  

На 18.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Козлодуй:  Акация, Безименна, местност Дигата, Пристанище

На 18.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Мизия

На 18.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Търнава, Общ.  Бяла Слатина:  Димитър Благоев

На 18.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Хърлец:  УПИ 000254 Землище Старите Лозя

На 21.06.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Козлодуй:  52-ри Полк, 9-ти Май, Безименна, Беласица, Вардар, Враца, Георги Димитров, Добруджа, Дунав, Зорница, Иглика, Калина, кв. 259, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Къстовище Ул. Дунав и Г. Димитров, Обходен Път, Орлин Василев, Освободител, Победа, Преслав, Ралица, Свилен Русев, Стара Планина, Стопански Сгради В I-ви Ст. Дв. , Страцин, Тимок, Тимок-2, Тунджа, ХV кв. 259, Цанко Церковски, Цар Симеон Велики, Янко Сакъзов, Янтра

Община Криводол  

На 19.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Ботуня:  9-ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Криводол

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 22.06.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Чирен:  местност Осен

На 19.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Главаци:  23-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Батак, Бачо Киро, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Волга, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Ленин, Люлин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 19.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Големо Бабино:  Александър Стамболийски, Борис Станчев, Ботуня, Волга, Георги Димитров, Д-Р Антон К. Тодоров, Здравец, Плиска, Поп Петър Тунчов, Речка, Рила, Роза, Руен, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Христо Ботев, Чапаев, Шипка

На 19.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Краводер:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ален Мак, Байкал, Безименна, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Еделвайс, Елин Пелин, Замфир Попов, Здравец, Ивайло, Иглика, Кирил и Методий, Кокиче, Комсомолска, Малчика, Мир, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, Път Е 79, Роза, Росица, Русалка, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 19.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Криводол:  местност Мътница, Христо Смирненски

На 19.06.2018 г. /15:45 - 16:30 ч./ -  Пудрия:  23-ти Септември, Ален Мак, Арда, Байкал, Батак, Бистрица, Божур, Ботуня, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Здравец, Калиакра, Кокиче, Ком, Куманица, Лале, Леденика, Люляците, Марица, Мир, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, Родопи, Роза, Росица, Сердика, Спортна, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

Община Мездра  

На 19.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусен, Общ.  Мездра

На 19.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци:  |-1533, Кв.  Калето

На 19.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра:  1-ви Май, Баданец, Добруджа, Дърманско Шосе, жп Район, Заводска, Христо Ботев

На 22.06.2018 г. /11:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци:  Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 22.06.2018 г. /11:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра:  Жп Район

Община Мизия  

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Мизия:  Бузлуджа, Здравец, Илия Байрамов, Ком, Кузман Янкулов, Лиляна Димитрова, Люлин, Петко Йотов, Сергей Румянцев, Струма, Тодор Каблешков, Юрий Венелин, Янтра

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Сараево:  Бачо Киро, Безименна, Васил Левски, Елин Пелин, Иван Вазов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./   На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Хърлец:  9-ти Септември, Августа, Безименна, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Иван Нивянин, Йорданка Чанкова, Калето, Кап.  Петко Войвода, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Морава, Мусала, Пейо Яворов, Хаджи Димитър, Яне Сандански

На 18.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гложене, Общ.  Козлодуй:  Вит, Витоша, Иван Вазов, Иван Димитров, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Оборище, Огоста, Петко Р.  Славейков, Христо Ботев

На 18.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия:  Александър Якимов, Дафинка Чергарска, Жил. Комплекс Кцх, Младежко Общежитие на Кцх, Петър Атанасов, Пирин, Преспа, Хаджи Димитър

На 18.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Хърлец:  Благой Иванов, Георги Димитров, Елин Пелин, Л. Живкова, Мизия, Минзухар, Пейо Яворов, Скът, Хан Аспарух, Цар Освободител, Червена Роза, Явор

На 19.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Михайлово, Общ.  Хайредин:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Априлско Въстание, Батак, Безименна, Беласица, Бистрица, Васил Воденичарски, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Видин, Витоша, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Йордан Лютибродски, Кирил и Методий, Ломска, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Огоста, Панайот Хитов, Пеньо Пенев, Петко Р.  Славейков, Плиска, Райко Даскалов, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, София, Станке Димитров, Страхил Войвода, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 19.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Бутан:  23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Костов, Батак, Бачо Киро, Беласица, Благой Иванов, Босилеградска, Вардар, Васил Априлов, Васил Воденичарски, Вела Пеева, Владимир Цветков, Враца, Връшка Чука, Ген.  Гурко, Георги Димитров, Даниел Баи, Димитър Благоев, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Иван Тодоров Ангелов, извън регулацията, Искър, Йорданка Чанкова, Калиманица, Камчия, Кирил и Методий, Климент Охридски, Лазар Драйчев, Ленин, Ломска Комуна, Любен Каравелов, местност Лъката, Мир, Никола Вапцаров, Никола Димитров Тодоров, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Осогово, Охрид, Петър Костов, Пирин, Плиска, Проф. Методи Балевски, Райко Даскалов, Рила, Руен, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Струма, Тимок, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Калоян, Цар Самуил, Юрий Гагарин, Янтра

На 19.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ.  Козлодуй:  Акация, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Вела Пеева, Гео Милев, Дунав, извън регулацията, Искър, Йонко Милев, Йордан Лютибродски, Йордан Юнчев, Кирил и Методий, Ленин, Маршал Бирюзов, местност Падината, Мур, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Петко Р.  Славейков, Рила, Скът, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Яким Деспотов

На 19.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Козлодуй:  Радецки

На 19.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Крива Бара, Общ.  Козлодуй:  9-ти Септември, Антон Иванов, Багджийска, Благой Иванов, Бригадирска, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Владимир Цветков, Ген.  Гурко, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Дафинка Чергарска, Дунав, Йорданка Чанкова, Ком, Крайна, Кубадин, Лиляна Димитрова, Малчика, Марица, Огоста, Пейо Яворов, Петър Костов, Стара Планина, Христо Ботев, Черковна

На 19.06.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 17:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.06.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Хайредин:  Ален Мак, Ангел Боков, Асен Златаров, Баба Тонка, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Добрич, Драгоман, Дунав, Иглика, Клементина, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Влашко - Селска Падина, местност Ливадето, Минзухар, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Поройна, Савчо Дишов, Стралджа, Тодор Бушев, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Самуил, Яне Сандански, Янкова Падина, Ястребино, Яташка

На 19.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бутан:  Вихрен, Ген.  Гурко, Гео Милев, Гроздан Пешов, Димитър Борисов, Здравец, Иван Вазов, Извор, извън регулацията, Камчия, местност Лъката, Надежда, Никола Петранин, Петър Костов, Радойково, Цар Калоян

На 19.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Войводово, Общ.  Мизия:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кюстендилска, Никола Вапцаров, Пенчо Славейков, Христо Ботев

На 19.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крушовица, Общ.  Мизия:  213031, М.   Гладно Поле Аврам Стоянов, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Бачо Киро, Безименна, Битуля, Братя Миладинови, Васил Воденичарски, Васил Левски, Васил Петлешков, Гаврил Генов, Ген.  Скобелев, Гео Милев, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Дафинка Чергарска, Димитър Василев Станкулов, Димитър Тошков Петров, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Йончо Стайков, Лазар Драйчев, Ленин, Люлин, М. Шировица, местност Турски Дол, местност Червено Кладенче, Минко Костадинов, Неофит Бозвели, Никола Стефанов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Цветков, Пирин, Проф.  Иван Митев, Райко Даскалов, Скът, Спас Гергов Дицов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Стаменов Гергов, Хаджи Димитър, Христо Ангелов Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цветко Найденов Тачов, Цоло Николов

На 19.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Липница, Общ.  Мизия:  28-ми Април, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Воденичарски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Горан Буджански, Драва, Дунав, Иван Вазов, местност Ливадето, Никола Вапцаров, Осъм, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Пудрийски, Цоло Върбанов, Юрий Гагарин, Янтра

На 19.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мизия:  Врачанско Шосе

На 19.06.2018 г. /08:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Софрониево:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим I-ви, Асен Златаров, Беласица, Бор, Боровец, Бузлуджа, Васил Воденичарски, Васил Левски, Веслец, Въртопа, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Михайлов, Георги С.  Раковски, Гладно Поле, Гъмза, Дафинка Чергарска, Дълбока Падина, Еделвайс, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Звезда, Ивайло, Иглика, Камчия, Кирил и Методий, Коста Нинов, Лазар Драйчев, Лъката, Малчика, местност Селскостопански Двор, Митко Палаузов, Морава, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Околчица, Оряховска, Павлова Могила, Пеньо Пенев, Петко Р.  Славейков, Пирин, Плиска, Позитано, Преслав, Радецки, Рашово Бърдо, Рила, Родопи, Роза, Роза Димитрова, Русалка, Светлина, Софроний Врачански, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Стубел, Сърбеница, Трудовец, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Калоян, Цола Драгойчева, Чучулига, Шипка, Янтра

На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Гложене, Общ.  Козлодуй:  8-ми Март, Александър I-ви, Александър Стамболийски, Безименна, Бели Брег, Братя Миладинови, Васил Друмев, Видин, Вит, Витоша, Георги С.  Раковски, Драва, Дунав, Иван Вазов, Иван Димитров, извън регулацията, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Марица, Маршал Бирюзов, Минзухар, Мир, Никола Вапцаров, Оборище, Огоста, Петко Р.  Славейков, Погранична, Роза, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Яким Деспотов

На 19.06.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Оряхово:  Йордан Йонов

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Бутан:  1-ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Безименна, Благой Иванов, Васил Априлов, Вела Пеева, Вела Пискова, Вихрен, Ген.  Гурко, Ген.  Копчев, Ген.  Николаев, Ген.  Петър Панчевски, Ген.  Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Гроздан Пешов, Даниел Баи, Димитър Благоев, Димитър Борисов, Драгоман, Здравец, Иван Вазов, Иван Кордов, Извор, извън регулацията, Йорданка Чанкова, Камчия, Кирил и Методий, Ленин, Лозенград, Ломска Комуна, Места, местност Крива Бара, местност Лъката, Милин Камък, Мир, Младен Първанов, Надежда, Никола Петранин, Огоста, Околоселска, Панагюрище, Петър Костов, Пирин, Плиска, Преслав, Проф. Методи Балевски, Радецки, Радойково, Речка, Рила, София, Софроний Врачански, Стефан Ликов, Стоянка Копчева, Цар Калоян, Цар Самуил, Черна, Шипка

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Крива Бара, Общ.  Козлодуй:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Васил Левски, Владимир Цветков, Гаврил Генов, Ген.  Владимир Заимов, Ген.  Гурко, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Дафинка Чергарска, Дерето, Дунав, Кубадин, Лиляна Димитрова, Мир, Огоста, Петър Костов, Радецки, Рила, Христо Ботев

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Манастирище, Общ.  Хайредин:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Василев Костов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цв.  Пълов, Горан Червеняшки, Дафинка Чергарска, Дунав, Захари Т.  Ценов, Ивайло, Иван Михайлов, Индира Ганди, Калето, Лазар Драйчев, Лиляна Димитрова, Маршал Толбухин, местност Макавееца, Огоста, Опълченска, Петър Ненков, Пчелина, Станке Димитров, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Крум, Христо Хинов, Цар Самуил, Чавдар, Червена Армия

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Мизия

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Михайлово, Общ.  Хайредин:  Александър Стамболийски, Босилеградска, Георги Димитров, Драва, Йордан Лютибродски, Комсомолска, Лазар Драйчев, Ленин, местност Влашко - Селска Падина, Михаил Кънчев, Никола Вапцаров, Октомври, Панайот Хитов, Рила, Страхил Войвода

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Оряхово:  Христо Смирненски

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Софрониево

На 19.06.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 17:00 - 17:30 ч./ -  Хайредин:  Ален Мак, Ангел Боков, Баба Тонка, Бачо Киро, Борис Гавазки, Васил Воденичарски, Георги Димитров, Георги С.  Раковски, Гръмнатото, Дафинка Чергарска, Димитър Благоев, Драгоман, Дунав, Елин Пелин, Здравец, Иван Козарев, Иван Нивянин, Иглика, Клементина, Крум Аврамов, Кръстьо Боков, Лазар Драйчев, Латинка, Лиляна Димитрова, Лъката, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Влашко - Селска Падина, местност Ливадето, Митко Палаузов, Младен Машов, Мусала, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пирин, Плиска, Площад на Героите, Поройна, Рила, Росица, Савчо Дишов, Тетевенска, Тодор Бушев, Търговска, Търнето, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветан Томов, Юрий Гагарин, Янкова Падина, Яташка

 

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

На 21.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Балей:  Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бондоков, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Трую Христов

На 21.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Връв:  Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Гюнкин, Индже Войвода, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Митко Палаузов, Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 21.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Куделин:  Албена, Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Георги Димитров, Дом Социални Грижи, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Мичурин, Олег Кошевой, Спортист, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 21.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ.  Ново Село:  VI-62,Кв. 75, XI, Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Бачо Киро, Борис Бенчев, Васил Левски, Велико Търново, Вихрен, Войвода Тодор Велков, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Марков, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Градинска, Демокрация, Димитър Полянов, Добруджа, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козлодуй, Ком, Кочо Честименски, Лермонтов, Ломоносов, Любен Каравелов, Люлин, Македония, Максим Горки, Марица, Мизия, Никола Петков, Огоста, Околовръстна, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плевенска Епопея, Плиска, Преслав, Пристанищна, Пушкин, Радецки, Рибарска, Рила, Родопи, Росица, Сава Огнянов, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Странджа, Страцин, Тимок, Тракия, УПИ XI Кв. 1, Фантастика, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цар Борис I, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка, Яне Сандански, Янтра

Община Видин  

На 18.06.2018 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Гр. Видин

Община Димово  

На 18.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Арчар:  000021, 242 Кв. 29, Археологическа, Арчарица, Бабуя Имот 054008, Бдин, Бързарци, Бързица, Валентина Терешкова, Васил Левски, Вида, Вилна Зона Рациария, Вит, Витоша, Волга, Георги Бенковски, Добрич, Дузлука, Дунав, Дъб, Елада, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Крайбрежна, Марица, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Разлог, Райна Княгиня, Рациария, Рациария Блок 8 Кв. 13 Парцел. 5, Рибарска, Рила, Спортист, Тинтява, Тодор Каблешков, Търлите, Хемус, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Шишман, Черковна

На 18.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ботево, Общ.  Видин:  VIII-74 .  Кв. 8, В Сервитута на Дунавска Дига, Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Владиченци:  Втора, Пета, Първа, Трета, Четвърта

На 18.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Държаница:  Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ.  Димово:  Вельо Бурдашки, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 18.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Лагошевци:  028024, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Трета, Шестнадесета

На 18.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Мали Дреновец:  Втора, Пета, Първа, Трета

На 18.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Цар Симеоново:  Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.06.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 22.06.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Шипот:  Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 20.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Плешивец:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ружинци:  23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С. Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Момчил Неков: ОСП спира миграцията от селата към градовете, грешно е да бъде свит бюджетът ѝ 0| 3367 |12.06.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 3303 |12.06.2018 . Спират движението по магистрала ”Люлин” 2| 3879 |09.06.2018 . Младежът, в чийто дом били затворниците: Никъде не излизаме от страх 0| 4238 |08.06.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах