Понеделник, 19 Ноември 2018, 10:14
Frognews
0| 3591 |04.05.2018

Къде ЧЕЗ спира тока?

.
Източник: БГНЕС
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.
Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 08 – 13 май 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ
Дата/период    Времетраене    Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/
В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.
ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД   
Община Банкя   
На 08.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д.Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, УПИ ХХVІІІ-229,2258 Кв.119
На 09.05.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Иваняне:   Св.Св.Кирил и Методий/Л.Але
На 09.05.2018 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  София
На 10.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   Бор, В.З Банкя,Упи XxIII-870,Кв.70, Ела, Иларион Макариополски/9 Сеп, Цар Освободител
На 10.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Гоце Делчев:   Иларион Макариополски
На 10.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Ела/Стоян Стойков/
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:   269  Кв.42, VII-7132, Кв.41а, Авлига, Васил Петлешков, Елиса, Изгрев, Кочо Честименски, Перуника/Х Конгрес на Бкп/, Райна Княгиня, София, Ул. София, УПИ VI Кв.1, УПИ ХХVІІІ-539, Кв.43, Хан Аспарух, Чавдарица
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Алое, София, Хан Аспарух
Община Витоша   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Белия Кладенец, Дренето, Каменно Здание, Ралевица
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:   Букет, Буря, Буря, Бяла Ружа/728-ма/, Върба/704-та/, Върба/704-та/, Върба/704-та/, Гербер/708-ма/, Гербер/708-ма/, Дъбрава/706 и 707/, Живописна/702-ра/, Китна, Китна/727-ма/, Княжевска/Валентин Андреев/, Княжевска/Валентин Андреев/, Кореняците/Дим.Пъшков/, М.Карпузица УПИ I-77 Кв 22, Миле Попйорданов/Бр.Огън/, Миле Попйорданов/Бр.Огън/, Миле Попйорданов/Бр.Огън/, Никола Петков/П.Напетов/, Омая/703-та/, Омая/703-та/, Полк.Стойно Бачийски/Филип, Полк.Стойно Бачийски/Филип
На 08.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Владая:   Асанова Чешма, Горелица, Калдъръмче, местност Герена, местност Кладенеца, местност Св.Петка, Пернишко Шосе, Приплат, УПИ XIII - 1882 Кв 4 местност Приплат, УПИ XXV-26, Кв.3, УПИ ІІ-1992 Кв.1а, Чехълче
На 08.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 09.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 10.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Кота 1050
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Владая:   Еделвайс, Калдъръмче, местност Герена, Пернишко Шосе, Приплат
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Владая:   22-ра, Алеко Константинов/К.Димитр, Войнишко Въстание, Катеричка, Любомир Миланов, Сърна, Язбине
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч.; 09:45 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Войнишко Въстание
На 08.05.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Владая:   22-ра, Асанова Чешма, Бистър Поток, Боев Рид, Борика, Брезова Гора, Войнишко Въстание, Китен, Орница, Приплат, Пролет, Червена Трева
На 08.05.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Симеоново:   Ул. Шумако
На 09.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Владая:   22-ра, Пернишко Шосе, Превалски Езера, Приплат
На 09.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Владая:   Академик Петко Стайнов, Алеко Константинов/К.Димитр, Алеко Константинов/Офелиите, Бели Брег, Боровинка, Владая, Горелица, Малка Поляна, Равнище, Слънчев Залез, Спортист, Тополите, Чаладинка
На 09.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 11:00 - 16:00 ч./ -  София:   Офелиите /Владая/
На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Владая:   Китен, Майско Утро, Плиска, Превалски Езера, Приплат, Шаварница
На 09.05.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Владая:   Алеко Константинов/К.Димитр, Балабановец, Боровинка, Калиница, Любомир Миланов, Морените, Сребрист Бор, Сърна, УПИ II-104 Кв.33, Шипето
На 09.05.2018 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София:   1-ва, Офелиите /Владая/
На 09.05.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Владая:   22-ра, Виров Дол, Ела, Елен, Любомир Миланов, Момина Сълза, Проф.Ив.Шишманов/Баба Лина/, Страната, Юрушки Мостове
На 09.05.2018 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Владая:   Елешница, Лесковец, Любомир Миланов, Марин Чукар, Момина Сълза, Реката, Янкино Усое
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Беловодски Път, Сребърна Гора /В.З. Беловодски Път/, Стар Беловодски Път
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   774/В.З.Беловодски Път/, Акация/Бояна/, Беловодски Път, Бялата Чешма/Кв.Бояна/, Синята Скала, Стар Беловодски Път, Сълзица
На 10.05.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Ботко Войвода/611/, Боянска Песен/774/, Боянска Река, Гърдова Глава, Иваница Данчев, Карамфил, Маломир, местност Гърдова Глава, Панорамен Път, Панчерица, Резньовете, Резньовете/Денчо Минков/, Чукар
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   722-ра, 774/В.З.Беловодски Път/, I-649,650,Кв.7в.З.Белов.Път, XxxI-1203, Кв. 2, Акация/Бояна/, Беловодски Път, Владимир Дим.-майстора/772-, Къси Дол/В.З.Беловодски Път/, Меча Поляна, Планинарска Песен, Стамен Панчев/771/
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Акация, Акация/Бояна/, Беловодски Път, Егреците, Малкото Копито, Планинарска Песен, Стар Беловодски Път
На 11.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София:   1-ва, 626-та/Витоша/, 627-ма/Витоша/, Беловодски Път, Бойна Слава/615/, Ботко Войвода/611/, Димитър Съсълов /Жк. Гърдова Глава/, местност Гърдова Глава, Панчерица, Секвоя, София, Цветна
На 11.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Александър Пушкин, Кота 1050
На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Боянско Езеро, Брезовица, Живата Вода, Момина Скала, Поп Евстати Витошки /Бр.Бък, Сговорна Дружина
На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:   773-та/Витоша/, 774/В.З.Беловодски Път/, Панорамен Път, Саша Попов, Секвоя, УПИ VII-701,Кв.6, Шиндра
Община Възраждане   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  София:   Брегалница
Община Изгрев   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Г.М.Димитров
На 09.05.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София:   Никола Габровски
Община Илинден   
На 13.05.2018 г. /10:45 - 14:00 ч./ -  София:   Коньовица/Мико Папо/
Община Искър   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 2, Младост 4, УПИ ХV -1099 Кв.7
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба, Дружба 2, УПИ ХV -1099 Кв.7
На 11.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  София:   Цариградско Шосе/Тракия/
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гара Искър
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба, УПИ ХV -1099 Кв.7
На 11.05.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София:   Дружба 2
Община Красна Поляна   
На 13.05.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София:   Ж.К.Света Троица
Община Красно Село   
На 08.05.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  София:   Георги Измирлиев/403/
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Владайска/Димо Хаджидимов/, Свети Иван Рилски
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Константин Иречек
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Св.Георги Софийски/Георги С
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Владайска/Димо Хаджидимов/, Ген. Скобелев, Св.Георги Софийски/Георги С
Община Лозенец   
На 10.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  София:   Козяк
На 10.05.2018 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  София:   Кишинев, Рилски Езера
На 10.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София:   Южен Парк,Вход Бяла Черква
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Кораб Планина/Илия Филипов/
На 11.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София:   Г.Пътник 55., Джеимс Баучер
Община Люлин   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София:   Люлин 6
На 08.05.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  София:   Люлин, Люлин 3
На 09.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 12:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  София:   Люлин
На 10.05.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 11.05.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  София:   Люлин 1
На 11.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч./ -  София:   Люлин 3
Община Младост   
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 1
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Въртопо, Младост 1
На 09.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:   Младост 2
На 09.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  София:   Ален Мак / Горубляне, Деян Попов, Искър / Горубляне, Крайречна, Лазар Плачков, Петър Дипларов, Самоковско Шосе, Хан Аспарух / Горубляне
На 12.05.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  София:   Александър Малинов, Александър Малинов, Ул. Александър Малинов 1
На 12.05.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  София:   Александър Малинов, Ул Ал. Малинов 1
Община Нови Искър   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мировяне:   Васил Левски /Асен Белев/, Ветрен, Ивайло, Казанджийска, Любимец, Марица, Мировско Шосе, Петко Каравелов/Пионер/, Сини Вир, Топола
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Ветрен
На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мировяне:   Алеко Константинов/Васил На, Васил Левски /Асен Белев/, Вишновска, Еделвайс/Стефан Черкезов/, Иглика, Канала, Каптажа, Козлодуйски Бряг, Леярна, Любимец, Мировско Шосе, Момина Сълза/Партизан/, Орлин, Парашутист, Перуника/1 Май/, Спортист, Христо Ботев/Капитан Гастел, Чавдар Войвода/Чавдар/, Ястреб
На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Нови Искър:   Герена, Гниляне, Искър/Сепетемврийци/, Капина, Когичин Кладенец, Милин Камък, Муртеница, Околчица, Просвета, Спортист, Съгласие/Кооператив/, Тополите, Трапезица, Христо Ботев/23 Септември/, Черешите, Янтра
На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   1-ва
На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Доброславци:   Борова Гора, Валога, Воденицата, Гардения, Доброславско Шосе/Гергин Ил, Здравец/Първан Пижов/, Космонавт, Летец, М.У Полето, Имот № 102004, Масларска, Монова Могила/Симеон Ангелк, Паметника, Парашутист, Сълзица, УПИ I-830 , Кв. 52а, Ширината, Шумка/Борислав Занев/
На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Нови Искър:   Здравец
Община Оборище   
На 10.05.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  София:   279-та/Сердика/, Бански, Екзарх Йосиф, Сердика, Струма, Триядица
На 10.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Янко Сакъзов
На 11.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Марин Дринов
Община Овча Купел   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   736-та/Овча Купел/, VII - 939, Буен Поток, Велик Завет, Венец, Вечерница, Войнишка Песен, Горна Баня, Извор, Крива Падина, Лазурно Утро, Лилия, Люлинска Котловина, Люлинско Поточе, Маргаритка, Нестинарка, Никола Петков/П.Напетов/, Овча Купел, Опълченец/Кв.Горна Баня, Острушка, Пладнище/Рилски Партизани/, Планиница, Полет, Равнище/Кънчо Стоилов/, Райловско Градище, Чардаклия
Община Панчарево   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   44063.6226.784.1, Варовита/7-ма/, Васил Левски/Люти Дол, Дивано/5-та/, Зора/Григор Бенев/, Крушите, Крушите/3-та/, Лозенска Планина/20/, Маркова Ливада/4-та/, Местн.Крушите, Преслав, Пролетна/Комсомолска/, Светлина, Сопох, Старата Чешма/6-та/, Стефан Стамболов/Г.Шебов/, Съединение/Георги Димитров/, Христо Ботев/Ненко Попов/
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:   Вилна Зона Ярема, Ярема/20та/
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Ковачевци, Общ. Самоков:   В.З.Ярема Поз Имот 4
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Плана:   махала  Велчева
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:   В.З. Ярема, Ярема
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София:   1-ва, 2-ра/278/
На 09.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   44063.6207.817, Детелина/91/, Лозенска Планина/20/, Пл.№2621, Кв.1, Рашовец, Стопански Двор, Стопански Двор Горни Лозен, Съединение/Георги Димитров/
На 09.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Панчарево:   Местн.Ефенди Мост
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кокаляне:   Ул.Иглика,Ул.Пролет
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   Еделвайс/72/, Крушите, Крушите/3-та/, Могила/16-та/
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Крушите
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Лозен, Общ. Столична:   М.Мала Круша, Местн.Крушите, Стопански Двор Горни Лозен
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:   Христофор Колумб
На 11.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Герман:   ПИ 14831.6540,2730, 14831, 14831.6507.14, Божур/Ален Мак/, Боне Хаджибонев/Бузлуджа/, В.З. Терасите, В.Пеева/27-ма/, Вилна Зона Лозето, Герман, Градина/21-ва/, Дружба/23-та/, Емилиян Станев/18-та/, Идентификатор 14831.6507.31, М. Смереката, 14831.6541.60, М.Смреката, М.Терасите, М.Терасите ПИ 14831.6508.208, местност  Терасите, местност Зимника, местност Смреката, Незабравка/22-ра/, Терасите, Хан Аспарух/29-та/, Хан Крум/31-ва/, Цар Симеон Велики/Митко Пал
На 11.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  София:   1-ва, Незабравка
Община Сердика   
На 08.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Иван Тургенев
На 09.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:   Шумен
Община Слатина   
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Гара Искър
На 12.05.2018 г. /09:00 - 17:00 ч./ -  София:   Гълъбец, Добромирка, Кутловица, Ситняково/Хр.Кабакчиев/
Община Средец   
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Васил Левски
На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:   Стефан Караджа
Община Студентски Град   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:   Андрей Ляпчев, Климент Охридски
На 10.05.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София:   Акад.Йордан Трифонов
Община Триадица   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София:   Луи Айер
На 09.05.2018 г. /09:45 - 11:30 ч./ -  София:   Акад.Вера Мутафчиева, Емилиян Станев/490/
На 10.05.2018 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  София:   Емилиян Станев/490/, Кръстова Вада УПИ VII-204,Кв.47
 
 
СОФИЙСКА ОБЛАСТ   
Община Божурище   
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Пролеша:   Лале
На 10.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Хераково:   XIII-43 Кв.9, Царица Йоанна
Община Ботевград   
На 08.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Боженица:   махала  Барбушовци, махала  Върха, махала  Ганинци, махала  Павловци, махала  Пейчовци, махала  Пелиница, махала  Томовци
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково:   махала  Белчово
На 08.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:   махала  Големо Усое, махала  Горановци, махала  Мановци
На 08.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:   Зелинград, Преслав, Хан Аспарух
На 08.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Трудовец:   Бистрица, Еделвайс, Иван Вазов, Извор, Любен Каравелов, Поп Михо (Поп Нако), Проф. Иван Василев (Първа), Сан Стефано, Стара Планина, Трети Март (Ал. Иков), Урвич, Христо Ботев, Цар Симеон I, Черковна (Марин Димитров)
На 08.05.2018 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Ботевград:   В.З. Чеканица, Зелин-Д-Р Асен Златаров, М.Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, Страцин, Чеканица
На 10.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Ботевград:   003036, 05815.13.34, Ам Хемус Кв.Зелин, В.З. Чеканица, В.З.Зелин, В.З.Зелин,Ул.4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, курорт Зелин, местност Пръдлювец, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица
На 10.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Ботевград:   курорт Зелин, Стубеля
Община Горна Малина   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гайтанево:   VІІ-155, Кв.10, Центъра Населото
Община Драгоман   
На 09.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Големо Малово:   УПИ ХI-92,Кв.15
На 09.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драгоман:   Ул.Драгоман
Община Елин Пелин   
На 08.05.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 09.05.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Доганово:   І Кв.34, Местн.С.Доганово
На 09.05.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   VI-142, Борис I, Борис I, Васил  Априлов, Васил  Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Калоян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Околовръстен Път, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, УПИ XIX-164, Кв.32, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон, Цар Симеон
На 09.05.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Копривщица:   Любен  Каравелов
На 09.05.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин
На 10.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Григорево:   0004028
На 10.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:   Алеко Константинов, Кирил и Методий
На 10.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   IV 805, VI-142, Автогара, Акация, Алеко Константинов, Белите Брези, Борис I, България, Васил  Априлов, Васил Левски, Витоша, Владимир Заимов, Гайдарец, Георги Бенковски, Десислава, Детелина, Дунав, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Зорница, Иван Асен Втори, Иван Вазов, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Климент Охридски, Кочо Честименски, Лесновска, Лозенец, Любен Каравелов, Максим Горки, Марица, Мургаш, Независимост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Новоселци, Околовръстен Път, Пазар Автогара, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Синчец, София, Софроний Врачански, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Михайловски, Трети Март, УПИ   XVIII-619  Кв.10а, УПИ 1-161165, УПИ XIx-164, Кв.32, УПИ XXIII-361, Кв.42, УПИ І-185 Кв.166, УПИ Х-292,Кв.23, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Асен I, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка
На 10.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Елисейна:   Безименна
На 10.05.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ -  Мусачево, Общ. Елин Пелин
На 10.05.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:   VI-142, Борис I, Васил  Априлов, Васил Левски, Екзарх Антим I, Калоян, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Марица, Мургаш, Новоселци, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Плиска, Хан Аспарух, Цар Асен I, Цар Симеон
Община Етрополе   
На 11.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Лъга
На 11.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Боженица:   махала  Ласковци
На 11.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Видраре:   махала  Градище, махала  Кленака, махала  Ликовци, махала  Мусатете, махала  Пешната Лъка, махала  Раздолата, махала  Свин Дол, махала  Сечковци, махала  Станчовец, махала  Черни Връх
На 11.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   махала  Бундаците, махала  Венчарете, махала  Връбчовци, махала  Габрика, махала  Димитровци, махала  Дола, махала  Златовци, махала  Кардашица, махала  Костадиновец, махала  Репавище, махала  Рударец, махала  Свин Дол, махала  Смесите, махала  Стайковци, махала  Трънето, махала  Чекотин, УПИ-ХІ-8, Кв.4
На 11.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала  Боянско, махала  Дивчов Рът, махала  Драганско, махала  Дръвница, махала  Манастирица, махала  Правешки Ханове, махала  Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110
На 11.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Правешка Лакавица:   001626, Голямата Ливада, махала  Церица
На 11.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Своде:   махала  Бакова Могила, махала  Борова Шума, махала  Бурньовица, махала  Венеца, махала  Габриците, махала  Курман, махала  Лъга, махала  Преход, махала  Требеш, махала  Усоето, махала  Чуклата, махала  Чукльовци
На 11.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Средни Рът:   махала Бечовското, махала Голяма Глава, махала Дунавското, махала Койчовци, махала Кондурите, махала Куваница, махала Мончово Търне, махала Средни Рът, махала  Краева Бачия, махала  Кръста, махала  Марково Равнище, махала  Скр. Колиби
На 11.05.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Правец:   Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, махала  Боянско, махала  Дивчов Рът, махала  Драганско, махала  Манастирица, махала  Пушкарско, местност Елисов Рът, местност Стилковски Рът, местност Тошински Рът, Осма, Средора, УПИ 225 Кв. 110
На 11.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе:   229001, II, Кв.1, Кладевски Дол, махала  Бобища, махала  Гарсовец, махала  Дупковец, махала  Нейков Дол, махала  Радов Дол
На 11.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Видраре:   157, Кв. 13, Сграда Кметство, Іі    Кв., Лъга, махала  Джамбазите, махала  Семкова, Пи-083145 М.Мариновото
На 11.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Джурово:   Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец Кв.9 УПИ VІІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, махала  Беляновец, махала  Герановица, махала  Камилче, махала  Мечи Трън, махала  Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин
На 11.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Етрополе:   Равнището
На 11.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Лопян:   005034, В.З.Лопян, Кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв.6, УПИ 6-22, Вилна Зона, Ленин, махала  Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П.Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра
На 11.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Малки Искър
На 11.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Манаселска Река:   махала  Буджов Дол, махала  Вила Манаселски Мост, махала  Гараж, махала  Гола Могила, махала  Долна Липа, махала  Драгоица, махала  Липа, махала  Печор, махала  Смолевица, махала  Череша, махала  Чульовци, Укопете
На 11.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осиковица:   махала  57 Км Ам Хемус, махала  Балинска, махала  Баренска, махала  Вельовци, махала  Витьовци, махала  Владовци, махала  Войновци, махала  Вълчиновци, махала  Габрика, махала  Гетовци, махала  Господарска, махала  Дачовци, махала  Дрена, махала  Кратунете, махала  Манастира, махала  Манговци, махала  Робовица, махала  Стойковци, махала  Цековци, махала  Чифлика, махала  Ямата
На 11.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Осиковска Лакавица:   Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, махала  Гроздене, махала  Драйчовци, махала  Нанковска, махала  Рачовци, Общ. Правец, Ам Хемус, П-Л VI-61, Кв.5
На 11.05.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Равнище:   I Кв.29, XVII-290, Кв.46, махала  Грозьов Дол, махала  Големанско, УПИ II-196 Кв.8
Община Ихтиман   
На 09.05.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Ихтиман:   Баба Вида, Ген.Столетов, Гео Милев, Димчо Дебелянов, Ивайло, Околовръстна, Средна Гора, Цар Освободител, Цар Самуил
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селянин:   П-Л ІІ,Кв.11, УПИ VІІІ-255, Кв.27, УПИ ХІІІ-116, Кв.31
Община Костинброд   
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   1-737,Кв.33, Бачо Киро, Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Иван Асен II, Индже Войвода, Искър, Княз Борис, Колю Фичето, Марица, Маслово, Обединена, Острова, Петровден, ПИ 618159, Пирин, Поп Богомил, Райна Княгиня, Свобода, Сергей Румянцев, Средец, Стефан Стамболов, Цар Борис I, Цар Симеон, Черно Море, Шияковци
На 12.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:   Обединена
На 12.05.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Божурище:   Акация
На 12.05.2018 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Костинброд:   Животнов.Институт
Община Правец   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, Общ. Правец:   махала  Чекотин
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица:   махала  Габрика, махала  Гетовци, махала  Цековци
На 08.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковица:   махала  Чифлика
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Правец:   Бор, Бърдо, Васил Левски, Витомерица, Генерал Гурко, Драган Йотов, Елаша, Маняков Камък, Опълченска, Север, Тодор Живков, Трети Март, Филип Тотю
На 08.05.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Правец:   Генерал Гурко, Димитър Грънчаров, Север
Община Самоков   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:   IX-302, Kw.41, XXIII, Кв.2, Парцел VI--43 Кв.5
На 08.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Самоков:   Софийско Шосе
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Поповяне
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово:   УПИ -I Кв.65, УПИ VII- 82, Кв.5
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   Бор, България, България, Възраждане, Възраждане, Генерал Раздишевски, Ихтиманско Шосе, Леон Крудов, Леон Крудов, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Опълченска, Освобождение, Проф. Васил Захариев, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка
На 08.05.2018 г. /10:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.05.2018 г. /14:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Самоков:   Софийско Шосе, Христо Максимов
На 10.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Долни Пасарел:   22472.7449.174
На 10.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Драгушиново
На 10.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, Общ. Самоков
На 10.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   М. Катранджията, Имот 65231.915.100, местност Шишманово, местност Язовир Искър, Софийско Шосе
На 10.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Шипочане
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:   местност Язовир Искър
Община Своге   
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Владо Тричков:   1-ва, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 26-та, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Имот 3267, Кметство Втори Етаж
 
 
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН   
Община Белене   
На 10.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белене:   03366.601.1217, местност Вратница, местност Калмиша Извън регулация, местност Лунгата Извън регулация, Трояне
На 10.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Вода, Общ. Белене:   Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Гатев, Дунав, Здравец, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Ю.А.Гагарин
На 10.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Деков:   Александър Стамболийски, Асен Халачев, Буря, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Попов, Г.С.Раковски, Димитър Благоев, Дунав, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Малина, Милан Василев, Неделчо Георгиев, Радецки, Свещеник Владимир Попов, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Въбленски, Чаталджа, Шипка
На 10.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кулина Вода:   Александър Матровсов, Алесандър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Люлин, П.Р.Славейков, Пеньо Пенев, Пирин, Плиска, Сергей Румянцев, Тодор Луканов, Христо Смирненски
На 10.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лозица, Общ. Никопол:   Адалберт Антонов-малчика, Александър Стамболийски, Борис Ганев, Васил Коларов, Г.С.Раковски, Георги Басаров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ернст Телман, Иван Вазов, Кирил и Методий, Септември, Христо Енчев, Ю.А.Гагарин
На 10.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белене:   България
На 10.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Божурлук:   Албатрос, Албена, Виктория, Даскал Ников, Зорница, Йордан Миланов, Лом, Мургаш, Никола Петков Караников, Огоста, Осъм, Пирин, Прохлада, Рожен, Ропотамо, Сидер Юнак, Средна Гора, Тунджа, Хвойна, Черни Връх, Шипка
На 10.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Петокладенци:   189004, Веселин Чунев, Витоша, Дунав, Евлоги Чунев, Крум Христов, Огоста, Осъм, Петко Блажев, Пирин, Първи Стоп Двор, Рила, Христо Генов, Шипка, Янтра
На 10.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стежерово:   Аксаков, Ал.Константинов, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Халачев, Балкан, Беласица, Борко, Вапцаров, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Виктория, Вл.Заимов, Вл.Тричков, Г.Бенковски, Г.Кирков, Гатю Коларов, Гео Милев, Гоце Делчев, Д.Бендерски, Д.Грънчаров, Данко Великов, Димо Хаджидимов, Дунав, Жданов, Ив.Вазов, Йорданка Николова, Клокотница, Л.Каравелов, Л.Станев, Люляк, Малчика, Маршал Толбухин, Младен Блажев, Морава, Николай Корнев, Петко Денев, Петко Напетов, Пирин, Райко Даскалов, Рила, Ропотамо, Сенко, Стара Планина, Стела Благоева, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яне Сандански
На 10.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Татари:   177014, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Г.С.Раковски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димчо Дебелянов, Дойран, Илинден, Кирил и Методий, Коста Шишманов, Крум Тончев, Любен Каравелов, Н.Й.Вапцаров, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Панайот Волов, Първи Стоп Двор, Радецки, Рила, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр.Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка
Община Долна Митрополия   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Заводска, Огоста, Райко Даскалов, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан.Аспарух
На 09.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Георги Бенковски, Заводска, Лозарски Дол, Прогрес, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Съединение, Янтра
На 09.05.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Алеко Константинов, Люлин, Панайот Волов, Пирин, Прогрес, Съединение, Цанко Церковски
На 10.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Москва, Св.Св.Кирил и Методий, Цар Самуил, Цоню Матев
На 10.05.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Долна Митрополия:   Арда, Вит, Любен Каравелов, Марица, Отец Паисий, Парижка Комуна, Плевен
Община Долни Дъбник   
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бъркач:   І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В.И.Ленин, Васил Цаков, Витоша, Димитър Благоев, Н.Й.Вапцаров, Никола Радев, Околовръстна, Река Вит, Рубин, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Христо Ботев, Шипка
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бъркач:   Анжело Димитров, Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Родопи, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница:   Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, Васил Коларов, Дунав, Н.Хикмет, Плачковска, Плевен, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Шейново
Община Левски   
На 09.05.2018 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 15:30 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Трънчовица:   Бистрица, Волга, Григор Вачков, Епископ Евгений Босилков, Камчия, П Р Славейков, Родопи, Тунджа, Христо Ботев
Община Плевен   
На 08.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Бохот:   1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин
На 08.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пелишат:   Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев
На 08.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен:   Дружба
На 08.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Вит, Георги Кочев, Северна
На 08.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Генерал Тотлебен, Железничар, Крали Марко/Мл.Гвардия/, Лъчезарна, Люляк, Мрамор, Мъглиж, Рудозем, Сторгозия
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци:   000412, Борис Бардушев, Гео Милев, Ламби Кръстев, Панайот Волов, София, Средна Гора
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ралево:   Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ -  Бохот:   Ал. Стамболийски, Вапцаров, Г.С.Раковски, Иван Вазов, Искър, Кацарска, Кирил и Методий, местност Стадиона, Петко Д.Петков, Пирогов, Стамболийски, Христо Ботев
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бохот:   Ген.Скобелев, Дунав, Марица, Никола Петков, Паисий, Петко Д.Петков, Пирогов
На 08.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:   Българска Авиациа /Индустр., Кара Колю
На 09.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Плевен:   Асен Халачев, Б.Шивачев/Главинкова/, Васил Левски/Г.Димитр/, Дойран/Толбухин К.Златарев/, Лерин, Освобождение, Полк.Инж.Цветан Лазаров, Славовица, Цар Борис III
На 09.05.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Плевен:   Дружба, Дружба Дюлюмсуза Кв. 34
На 09.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Плевен:   Генерал Гурко, Гълъбец, Емил Димитров/Марица/, Кавала, Тунджа/Б.Станчев/, Хаджи Димитър, Цар Самуил/В.Топалски/
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ясен, Общ. Плевен:   Адил Дервишев, Асен Златаров, Волов, Георги Димитров, Георги Маринов, Дамян Пачев, Иван Вазов, Иван Стойчев, Митко Палаузов, Недю Личев, Трети Март, Хаджи Димитър, Ю.А.Гагарин
На 09.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен:   България, Дружба, Кайлъка
На 10.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен:   Сторгозия
На 10.05.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Плевен:   Кала Тепе, Цар Самуил/В.Топалски/
На 10.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Антим Първи, Иларион, Сан Стефано, Шейново, Шипка
На 11.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Акд.Й.Трифонов, Десети Декември, Ем.Васкидович/Аврора/, Йордан Йовков, Русе/Д-Р Бешев/
На 11.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Плевен:   Здравец
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:   Батак, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Възраждане, Гоце Делчев, Игнат Пантелеев, Максим Горки, Милин Камък, Мусала, Стефан Стамболов, Татар махала , Цар Самуил
Община Пордим   
На 08.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат:   17 Партизани
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пордим:   Братя Миладинови, В.Априлов, Гурко, Кала Тепе, Рила, Скобелев, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух
Община Червен бряг   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радомирци:   Александър Македонски, Асен Златаров, Г Димитров, Г С Раковски, Д Благоев, Дебелобръдска, Захари Стоянов, Н Вапцаров, Н Тодоров, Сл Алексиев, Стара Планина, Хан Кубрат, Христо Ботев
На 09.05.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Гарван Дол
На 09.05.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ракита, Общ. Червен Бряг
На 09.05.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Садовец:   634, I-ри Стопански Двор, Ал.Батенберг, Ангел Кънчев, Арда, Барата, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бор, Бреза, Брест, Вазов, Васил Левски, Вит, Витоша, Волов, Врабче, Върба, Г Бенковски, Гарвандолска, Генерал Тотлебен, Гергана, Гургулят, Гъмза, Демокрация, Драва, Дунав, Дълбок Дол, Еверест, Еделвайс, Запад, Заря, Захари Стоянов, Иван Асен II, Искър, Камчия, Каравелов, Карпати, Княз Борис I, Кокиче, Крайна, Кремениш, Лале, Леска, Люлин, Македонска, Малина, Марица, Месност Бончовец, Мусала, Оборище, Огоста, Одрин, Омайниче, Опълченска, Орех, Орляк, Осогово, Осъм, П.К.Яворов, Паисий, Пеевска, Перущица, Пирин, Плевен, Победа, Пробива, Пчелина, Първомайска, Район Циглена Фабрика, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Росица, Ружа, Руски, Св.Св.Кирил и Методий, Светулка, Синчец, Скобелев, Славейче, Сливница, София, Стамболийски, Стари Кладенец, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Заимов, Странджа, Струма, Студенец, Съединение, Теменуга, Усойна, Хаджи Димитър, Хайдушко Изворче, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Церака, Цнст Садовец, Черно Море, Чукара, Шипка, Ю.А.Гагарин, Яйчарски Баир, Янтра, Янтра 1
На 09.05.2018 г. /08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Телиш:   Ал Стамболийски, Бежанска, Богдан Димитров, В Друмев, В Йотов, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Л Димитрова, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Страцин, Тодор Луканов, Филип-Тотю, Х.Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов
На 09.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Телиш:   Ал Стамболийски, Богдан Димитров, В Друмев, В Михайлова, Васил Коларов, Вежен, Витоша, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Дунав, Езерна, Иван Вазов, Индустриална, К и Методий, Любен Каравелов, Марица, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пело Пеловски, Перпелицин, Пръвчанска Рампа, Р Даскалов, С Румянцев, Странджа, Филип-Тотю, Х.Витков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Цеко Ненов, Шипка, Янко Забунов
На 09.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Койнаре:   Мило Нанов, Н Вапцаров
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радомирци:   507017, Веслец, Г Димитров, Ел Пелин, Иван Бунданов, К Златарев, Кирил и Методий, Ком, Мусала, Н. Бозвели, Плиска, Радецки, Ракитска, Родопи, С Димитров, С Румянцев, Хан Крум, Цар Калоян, Шар Планина
На 10.05.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Червен Бряг:   Вихрен, Вукашинов, Ген.Колев, Дядо Вълко, Струма, Търговска, Яне Сандански
 
 
 
ОБЛАСТ ПЕРНИК   
Община Брезник   
На 09.05.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Брезник:   06286.72.21, Александър Тинков, Бърдо, Варош, Нестор Петров
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:   Александър Филипов, Богдан Митов, Варош, Велин Ваклинов, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Гребен, Енчо Николов, Иглика, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Нестор Петров, Първи Май, Строител, Цвета Лумбарова, Яровец
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Садовик
На 09.05.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Велковци, Общ. Брезник:   083011, Местн. Страище, махала Пали Лула, С.Велковци, УПИ ІV-105, Кв.40;  Ноевци;  Селищен Дол;  Слаковци;  Сопица;  Ярджиловци:   Братя Чакрини, Вердин Александров, Извън Плана, Искър, Могилка, Мусала, Орниче, Осогово, Партизан, Радослав Зафиров, Славчо Дяков, Черна Гора;
На 09.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Брезник;
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник:   Александър Филипов, Велин Ваклинов, Гребен, Иглика, Любаш, Неделко Савов, Некрит Кузманов, Строител, Яровец;
Община Ковачевци   
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 09.05.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 10.05.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.05.2018 г. /08:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лобош
Община Перник   
На 08.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Кино Салон, Кракра, Петко Каравелов, Розова Долина, Струма
На 08.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, УПИ І-51 Кв.14
На 08.05.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Витановци:   П-Л ІV-241, Кв.29
На 08.05.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Балван, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Бунтовник, Васил Априлов, Васил Петлешков, Витоша, Вихрен, Дъга, Ела, Захари Стоянов, Зюмбюл, Ивайло, Калина, Капитан Векилски, Кръстец, Лилия, Люлин, Малашевска, Мальовица, Могиличе, Момина Сълза, Мургаш, Никола Козлев, Оборище, Острица, Отец Паисий, Палма, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пантелеи, Петрохан, Пирин, Протожерица, Рила, Родопи, Роза, Света Петка, Селимица, Сергей Румянцев, Синчец, Софийско Шосе, Средец, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Чавдар, Чинар, Шибой, Шипка
На 08.05.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Перник:   Витоша, Вихрен, Люлин, Малашевска, Мальовица, Оборище, Петрохан, Протожерица, Рила, Родопи, Стара Планина, Стоян Заимов, Странджа, Чавдар, Шибой, Шипка
На 09.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Зидарци
На 09.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 15:00 ч./ -  Перник:   Ален Мак, Бабуна, Багова махала  Балван, Балкан, Батуля, Беласица, Боянова Поляна, Буная, Венец, Верила, Веслец, Витоша, Вихрен, Връх Богдан, Връх Вола, Голобръдска, Горски Извор, Гр. Перник, Крепост Кракра, Градище, Девети Май, Драгановец Залес.Пояс, Дъга, Еделвайс, Елбрус, Изток, Китка, Колош, Ком, Краище, Кракра, Крепок, Кристал, Кристал Блокове, Лисец, Люлин, Марина Бара, Миджур, Морозов, Оборище, Околчица, Осогово, Отец Паисий, Партизан, Пирин, Предел, Протожерица, Ралица, Рупите, Самодивска, Сандански, Сахат Тепе, Сини Връх, Славей, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Столетов, Стримон, Струма, Цане Гинчев, Черковна, Черноризец Храбър, Чумерна, Шумак, Ялбовец
На 09.05.2018 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Перник:   Витоша, Елбрус, Изток, Колош, Ком, Краище, Лисец, Марина Бара, Морозов, Протожерица, Ралица, Стара Планина, Столетов
На 09.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дивотино:   Витоша, Дванадесета, Единадесета, Комсомолска, Люлин, махала  Герен, Миньор, Петдесетипета, Петнадесета, Първа, Слатина, Тринадесета, Четринадесета, Шестнадесета
На 10.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дивотино:   Двадесетипета, Люлин, Първа, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb.21, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетипета, Четирдесетитрета
На 10.05.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дивотино:   Двадесета, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Люлин, Пета, Седма, Струма, Тридесета, УПИ Іі Кв.746
На 10.05.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Дивотино:   Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV   -642, Миньор, Осма, Пета, Седма, Струма, Тридесетивтора, Тридесетипърва, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 10.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дивотино:   Витоша, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетиосма, Двадесетиседма, Двадесетишеста, Деветнадесета, Люлин, Миньор, Осемнадесета, Рила, Слатина, Струма
На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Перник:   Княз Александър Батенберг, Кракра, Рено, Търговска
На 11.05.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дивотино:   34069, Втора, Двадесетичетвърта, Девета, Деветнадесета, махала  Ливаге, Миньор, Първа, Тридесетипета, Тридесетиседма, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Шеста
На 11.05.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дивотино:   3-ти Март, Двадесетиосма, Девета, махала  Светавода, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетитрета, Първа, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма
На 11.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дивотино:   Витоша, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Миньор, Седемнадесета, Седма, Слатина, Тридесета, Тридесетипърва, Тридесетитрета, Четринадесета, Шеста
Община Радомир   
На 09.05.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Владимир:   ПИ 149 Кв,14;  Долна Диканя;  Долни Раковец:   Кв.22,УПИ Х-206, местност Банята , УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв.27, УПИ 1-167  Кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, Кв.1;  Друган:   VІ-485,Кв. 45, Чачулова махала ;  Кондофрей:   Общ.Радомир;  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг;  Стефаново, Общ. Радомир:   махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ ІX-1083,1084;  Червена Могила;
На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Радомир:   Александър Ботев, Бащевица, Генерал Кантарджиев, Илия Величков, Калоян, Мирчо Христов, Пирин, Полк. Митрев, Радомирска, Свилен Русев, Хайдут Миленко;
Община Трън   
На 08.05.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Бусинци;  Видрар;  Вукан:   УПИ III-130 Кв.12;  Горочевци;  Докьовци;  Долна Мелна:   Нупи 12;  Дълга Лука:   УПИ IV-71, Кв.17;  Еловица, Общ. Трън;  Костуринци;  Лева Река;  Мрамор, Общ. Трън:   Стълб 32, Клон А;  Радово;  Стайчовци;  Шипковица;
На 08.05.2018 г. /08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Пенкьовци;
На 08.05.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Горна Мелна:   87;
На 08.05.2018 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 10:15 ч.; 14:45 - 16:15 ч./ -  Къшле;
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Милославци:   УПИ V-71, Кв.18;
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Насалевци
 
 
ОБЛАСТ МОНТАНА   
Община Лом   
За периода 08-11.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември
На 08.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Пристанищна(Лом.Комуна), Раковска
На 09.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна)
На 09.05.2018 г. /09:30 - 09:35 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Лом:   Александър Стамболийски, Алмус, Антим I-ви(Бр.Чушкови), Арда, Артанес, Баба Тонка, Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Борил(Аспарух Яков), Бузлуджа, Варош(Димитър Маринов), Васил Левски, Веслец(Братя Ибренови), Георги Манавски(Н.Чуков), Д-Р Андрейчев, Дедеагач(Ставри Генов), Драгоман(Н.Вапцаров), Дунавска(Д Благоев), Извън регулацията, Каблешков, Климент Охридски, Кнес Иван Кулин, Ком, Крали Марко, Кръстьо Пишурката, Кубадин(Иван Георгиев), Лозенград, Луй Айер, Менкова(Поп Андрей), Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Берковски, Пирот, Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Поп Богомил, Пристанищна(Лом.Комуна), Радецки, Скопие, Славянска(Г.Димитров), Софрон Михайлов, Софроний, Стадиона, Стефан Караджа, Стефан Хаджийски, Тодор Овчарски(Бр.Зу-Ски), Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г.Карастоянова), Шипка
На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Лом:   Белоградчишко Шосе(Г.Мос)
На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Антим I-ви(Бр.Чушкови), Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Кубадин(Иван Георгиев), Петър Берковски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г.Карастоянова), Шипка
На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Александър Стамболийски, Арпад(Вл.Ваков), Водна База, Гургулят, Радецки, Рибарска
Община Монтана   
За периода 08-10.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Бързия, Вихрен, Елтепе, Захари Зограф, Здравец, Иван Павлов, Иглика, Искър, Крайна(П.Харитон), Лъката, Младост, Младост, Монтана, Никола Вапцаров, Чайка, Червен Бряг, Чернила
За периода 08-11.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   22-ри Септември, 48489.25.738, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атон(Пирин), Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Генерал Столетов(А.Греков, Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Жеравица, Извън регулацията, Клокотница(Г.Михайлов), Княз Александър Батенберг, Кокиче, Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Младост, Младост, Младост, Никола Сапунджиев(П.Сред), Никола Трендафилов-Колич, Нишка, Огоста, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Плиска, Райна Княгиня, Рила, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Славчо Красински(Н.Куката, Средна Гора, Стефан Савов(М.Пенов), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Симеон, Черковна(Иван Бобанов), Шипка, Юлиус Ирасек(Житомирска)
За периода 09-11.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 11.05.2018 г. /15:55 - 16:00 ч./ -  Видлица:   348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Георги Дамяново:   XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, Извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, Извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Меляне:   Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Помеждин:   500.110, ІV-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч./ -  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч.; 11:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   За периода 09-11.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 11.05.2018 г. /15:55 - 16:00 ч./ -  Горно Церовене:   Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч.; 11:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   За периода 09-11.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 11.05.2018 г. /15:55 - 16:00 ч./ -  Монтана:   48489.22.438, Извън регулацията, местност Расника, Расника
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Видлица:   348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   За периода 09-11.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 11.05.2018 г. /15:55 - 16:00 ч./ -  Каменна Рикса:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   За периода 09-11.05.2018 г. /09:00 - 09:05 ч./   На 11.05.2018 г. /15:55 - 16:00 ч./ -  Чемиш:   Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 08.05.2018 г. /11:05 - 16:00 ч./   За периода 09-11.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Видлица:   извън регулация
На 08.05.2018 г. /11:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   За периода 09-11.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Гаврил Геново:   извън регулацията
На 08.05.2018 г. /11:05 - 16:00 ч.; 15:55 - 16:00 ч./   За периода 09-11.05.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Георги Дамяново:   извън регулацията
На 12.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Винище:   Гергана
На 12.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Монтана:   Арх.Младен Кръстев(Н.Ил.), Васил Левски, Велико Търново(Ил.Царев), Георги Бенковски, Гладстон, Граф Игнатиев(В.Коларов), Д-Р Стамен Илиев, Дунав, Жеравица, Индустриална, Искър, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Марица, Мария Димова(Б.Стоилов), Морава, Отец Паисий, Парта, Пейо Яворов(Г.Дамянов), Свети Климент Охридски(Г., Стефан Караджа, Тимок, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Янтра
На 12.05.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Монтана:   Жеравица, Трети Март(Г.Димитров)
Община Чипровци   
На 08.05.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Белимел:   000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.05.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Горна Ковачица:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 08.05.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Горна Лука:   Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра
На 08.05.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Железна:   413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 08.05.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Митровци:   Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.05.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Превала:   Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра
На 08.05.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Чипровци:   Извън регулацията
 
 
 
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ   
Община Априлци   
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Здравец/Видима/, Кв.Видима, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Местн.Видима, Минзухар/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Синчец/Видима/
На 08.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Отдих/Острец/
На 08.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Ковашка/Острец/, Марагидик/Острец/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/
Община Ловеч   
На 10.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра
За периода 08-11.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:   Васил Левски, Търговска
На 07.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев
На 10.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Търговска
На 10.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Тепава:   Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, местност Извора, местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин
На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Птицекомбинат
Община Луковит   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Дерманци:   Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Козлодуй, Любен Каравелов, Опълченска, Пейо К.Яворов, Тракия, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий А.Гагарин
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга
На 11.05.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Ъглен:   Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Елин Пелин, Илия Волен, Криволак, Любен Каравелов, Люляк, Пейо К.Яворов, Цар Симеон, Шипка, Шопска
На 11.05.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  Ъглен:   Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Вратеник, Ген.Гурко, Иван Вазов, Иглен, Капитан Петко Войвода, Кокаланска, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, УПИ ХVІ-456, Кв.47, Хан Крум
Община Тетевен   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 11.05.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен:   Вършец
На 08.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Къдрева, Люляк, махала Водна, Местн.Три Могили, местност Мастяк, местност Ратлака, Христо Ботев
На 08.05.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Камен Лисец, Кара Георги, Нено Йотов Краев, Никола Милчев
На 09.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   махала  Байовица, махала  Ванковци, махала  Свидово, местност Банков Дол
На 09.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Черни Вит
На 10.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Черни Вит:   махала  Стратев Кръж
На 10.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Градежница:   Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил
На 11.05.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Глогово:   местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 11.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов
На 11.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:   Козница, махала  Байовица, махала  Ванковци, махала  Недковци, махала  Свидово, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Недковци, Полатен
На 11.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала  Бръшленица, махала  Делиевци, махала  Елов Дол, махала  Златевци, махала  Петровци, махала  Платуница, местност Боатин, местност Дъскот, местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор
Община Троян   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм:   Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска
На 09.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   73198.503.557, Незабравка, Осми Март, Радецки
На 09.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-ти Троянски Полк, Симеон Велики
На 10.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Лакарево, махала Лакарево, махала Селце, Чакърска
Община Угърчин   
На 09.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Васил Левски, Възраждане, Герганица, махала Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка
На 10.05.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Драгана:   Беклемето, Васил Коларов, Георги Бенковски, Гороглед, Изгрев, Каменица, Освобождение, Сан Стефано, Стоян Заимов, Тинтява, Шаферска
На 11.05.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Угърчин:   Алеко Константинов, Баба Тонка, Бойчо Огнянов, Добри Чинтулов, Забит Камък, Лепетура, Любен Каравелов, Осми Март, Петър Берон, Плевен, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър
Община Ябланица   
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица
На 08.05.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:00 - 13:00 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Български Извор:   112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала  Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев
На 10.05.2018 г. /12:00 - 12:10 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка
На 10.05.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Български Извор:   Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, местност Белилото, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Стара Планина, Тракия, Христо Ботев
На 11.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   Бор, Бреза, Зора, Лисец, местност Езерото, Миразчийска
 
 
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ   
Община Бобошево   
На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Усойка:   Васил Левски, Е79, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Малина, Мерковица, Св.Иван Рилски, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Яворов
Община Дупница   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.16.114, 68789.16.114, XXXIV-6620, Кв.130а, XXXIV-6620, Кв.130а, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Алеко, Алеко, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Асен Златаров, Асен Златаров, Баба Ната, Баба Ната, Бистрица, Бистрица, Булаир, Булаир, Велико Търново, Велико Търново, Венелин, Венелин, Възход, Възход, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Гео Милев, Гео Милев, Георги Икономов, Георги Икономов, Даскал Христо Тодоров, Даскал Христо Тодоров, Двадесет и Втори Март, Двадесет и Втори Март, Димчо Дебелянов, Димчо Дебелянов, Драган Овчаров, Драган Овчаров, Дружба, Дружба, Дупница, Дупница, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Елин Пелин, Захари Бобошевски, Захари Бобошевски, Игумен Йосиф, Игумен Йосиф, Илинден, Илинден, Йордан Йовков, Йордан Йовков, Калоян, Калоян, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Княз Ал. Батенберг, Княз Ал. Батенберг, Мальовица, Мальовица, Милин Камък, Милин Камък, Мир, Мир, Оструган, Оструган, Пазарна, Пазарна, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Прогона, Прогона, Професор Александър Балан, Професор Александър Балан, Първи Май, Първи Май, Рилски Манастир, Рилски Манастир, Родопи, Родопи, Свети Георги, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Седма Рилска Дивизия, Скопие, Скопие, Стара Планина, Стара Планина, Тишина, Тишина, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Тунджа, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Цар Симеон Велики, Черни Връх, Черни Връх
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.56, 68789.607.145, Академик Петър Динеков, Академик Петър Динеков, Алеко, Алеко, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Вардар, Васил Левски, Велчова Завера, Венелин, Венелин, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Георги Икономов, Гоце Делчев, Димчо Дебелянов, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Евтим Трайчев, Захари Бобошевски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Климент Охридски, Княз Ал. Батенберг, Княз Ал. Батенберг, Крайречна, Кулата, Кулата, Македония, местност Караболюка, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пирин, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Професор Александър Балан, Развесена Върба, Рила, Рилски Манастир, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Тунджа, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Чаталджа, Черковна, Шипка
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бобов Дол:   Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Баланово
На 08.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Палатово:   083002
На 09.05.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.484, 68789.23.413, Александър Стамболийски, Андон Величков, Арда, Асен Златаров, Бачо Киро, Бел Кладенец, Бешика, Бистрица, Битоля, Ботьо Петков, Братя Миладинови, Бричи Бор, Булаир, Бяло Море, Венелин, Витоша, Влахина Планина, Войводска, Гергана, Добруджа, Драган Овчаров, Дренски Рид, Еделвайс, Елица, Жива Вода, Здравец, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Княз Борис I, Кокиче, Криволак, Латинка, Липа, Максим Горки, Марин Дринов, местност Дренски Рид, местност Марек, Милин Камък, Невена Коканова, Неофит Рилски, Никола Лазаров, Одрин, Орляк, Оструган, Патриарх Евтимий, Плиска, Побит Камък, Професор Ал. Балабанов, Професор Александър Балан, Рилски Езера, Свобода, Седма Рилска Дивизия, Средна Гора, Старите Жилища, Стръмна, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Тумбата, УПИ   II, Кв. 109, УПИ - 68789.24.9, УПИ ХІ, Фенерка, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цар Симеон Велики, Черни Връх, Яне Сандански, Янтра
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.56, 68789.607.145, Академик Петър Динеков, Алеко, Андон Величков, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Вардар, Васил Левски, Велчова Завера, Венелин, Войводска, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Княз Ал. Батенберг, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Кулата, Македония, местност Караболюка, Морава, Никола Лазаров, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пирин, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Софроний, Средна Гора, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Тобеница, Трети Гвардейски Полк, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, УПИ   II, Кв. 109, Фенерка, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Чаталджа, Черковна, Шипка
На 09.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.484, Венелин, Войводска, Кирил и Методий, Княз Борис I, Марин Дринов, Одрин, Патриарх Евтимий, Фенерка, Цар Симеон Велики
На 09.05.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Крайни Дол:   ХIХ-51
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.56, 68789.607.145, Академик Петър Динеков, Алеко, Батак, Беласица, Бенковски, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Вардар, Вардар, Васил Левски, Велчова Завера, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Генерал Владимир Вазов, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Дора Габе, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Климент Охридски, Княз Ал. Батенберг, Крайречна, Кулата, Кулата, Македония, местност Караболюка, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пирин, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Свобода, Солун, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Ул.Николаевска УПИ687889.29.7, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Чаталджа, Черковна, Шипка
На 10.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Христо Ботев
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:   68789.17.56, 68789.607.145, Академик Петър Динеков, Алеко, Батак, Беласица, Бистрица, Благодарност, Вардар, Васил Левски, Велчова Завера, Венелин, Втори Януари, Втори Януари, Възход, Генерал Владимир Вазов, Георги Измирлиев, Георги Икономов, Гоце Делчев, Дупница, Евтим Трайчев, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Климент Охридски, Княз Ал. Батенберг, Крайречна, Кулата, Кулата, Македония, местност Караболюка, Морава, Никола Лазаров, Николаевска, Отец Паисий, Охрид, Пазарна, Пейо К. Яворов, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Пирин, Преслав, Преслав, Преслав, Преспа, Развесена Върба, Рила, Родопи, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Софроний, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева Долина, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Чаталджа, Черковна, Шипка
На 11.05.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дупница:   Генерал Владимир Вазов, Дупница, Екзарх Йосиф, Родопи, Свети Георги, Христо Смирненски
Община Кюстендил   
На 08.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Кюстендил:   Ален Мак, Банска, Бащовица, Буревестник, Витоша, Габрово, Казанлък, Комплекс Изток, Любимец, Люлин, Медковец, Мездра, местност Николичевски Път, Младост, Плиска, Пловдив, Победа, Порой, Самодивска, Свищов, София, Стрелча, Стубело, Сълза, Трън, Цар Освободител, Чайка, Янтра;
На 08.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил:   Бенковски;
На 09.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бобешино;  Горно Уйно;  Гурбановци;  Гюешево:   000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала  Богданица, махала  Борнарска, махала  Гарище, махала  Димирци, махала  Зарева, махала  Рекалска, махала  Тонева, махала  Центъра, махала  Цървенджийска, махала  Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Село:   М.Планиница, махала  Бистрица, махала  Буковска, махала  Дяволска, махала  Каймаканска, махала  Кошарелска, махала  Логовска, махала  Малиновска, махала  Пищилци, махала  Превалец, махала  Ридарци, махала  Салакунска, махала  Транчовска, махала  Чукарска, махала  Шаламанци;  Долно Уйно:   махала  Олтоманци;  Ивановци, Общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица:   Васил Левски, Здравец, Каменица, махала  Дудевска, махала  Пилищарска, махала  Чакмаджийска, махала  Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Коприва;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, Общ. Кюстендил:   махала  Анина, махала  Батина, махала  Богойна, махала  Грамаче, махала  Джурина, махала  Донина, махала  Милоорниче, махала  Плавнище, махала  Попов Дол, махала  Прекендачка, махала  Равно Буче, махала  Щърбец;  Мазарачево:   махала  Безбелинци, махала  Модро Поле, махала  Тренките, махала  Черна Река;  Преколница:   махала  Байковска, махала  Вароша, махала  Делевска, махала  Карадачка, махала  Османци, махала  Прапорска, махала  Ридарска, махала  Сливарска, махала  Тупандийска, махала  Чукойска;  Раненци:   Людмила Живкова, махала  Боровска, махала  Велиновска, махала  Димовска, махала  Друмлийска, махала  Кривошийска, махала  Лехчанска, махала  Мечкарска, махала  Реджовска, махала  Славевска, махала  Стругарска, махала  Центъра, махала  Шляпарска;  Церовица:   махала  Бело Камене;  Чудинци;
На 09.05.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Вратца:   махала  Вучкова, махала  Гаджалска, махала  Илчова, махала  Ливадска, махала  Мазнево, махала  Мацаранска, махала  Рекалска, махала  Стоилкова, махала  Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил;  Горна Брестница;  Грамаждано:   местност Гола Велика;  Гърляно:   Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала  Балиндол, махала  Баовец, махала  Биковска, махала  Джопарска, махала  Долна, махала  Леските, махала  Реката, махала  Ресенска, махала  Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен;  Жиленци:   Везенска махала , С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала  Босачка, махала  Везенска, махала  Грънчарска, махала  Долна, махала  Мазнево, махала  Сиракова, махала  Сърбинска, махала  Чифлика, махала  Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев;  Кюстендил:   Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала  Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе;  Ръсово:   махала  Рекалска, Община Кюстендил, махала  Лесичка;
На 09.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 15:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Шишковци:   Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански;
На 09.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:   Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема;
На 09.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Полска Скакавица:   махала  Бойчовци, махала  Терзийска;
На 09.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Раждавица:   Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин;
На 09.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Скриняно:   Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев;
На 09.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Стенско:   240 Кв.13, Извън регулацията, Стенско;
На 09.05.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Шипочано;
На 10.05.2018 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил:   махала  Граньова;  Дождевица;  Драговищица, Общ. Кюстендил:   V-908,Кв.61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода;  Дупница:   324+460 До 324+840;  Кюстендил:   Соволска;  Лисец, Общ. Кюстендил:   000520;  Мазарачево:   махала  Боровица, махала  Валявица, махала  Маренска;  Радловци;  Соволяно:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка;
Община Рила   
На 10.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Пастра:   55539.100.132, местност Туфано, Пастра, ПИ №55539.100.207
На 11.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Пастра
На 11.05.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Падала:   55083.91.18
 
 
 
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД   
Община Банско   
На 09.05.2018 г. /08:30 - 11:00 ч./ -  Банско:   02676.21.48.3, 02676.26.2, България, Грамадето, извън регулация-Ски Зона Банско, Карантията 028028, местност Грамадето, местност Кошерината, местност Малка Ливада, местност Овиначе, Меча Дупка, Найден Геров, Овиначе, Пирин, Рила, УПИ 163010
На 08.05.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Банско:   02676.501.4674, Борис Голев, България, Георги Голев, Забиница, Княз Борис I, местност Забиница, Неуточнен Адрес, Опълченска, Отец Стефан Камберов, Патриарх Евтимий, Плиска, Родопи, Цар Симеон, Яне Сандански
На 08.05.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   Бъндерица, Васил Кънчов, Кир Благо Тодев, Лазар Герман, местност Забиница, Плиска, Уста Тодор, Цар Симеон, Явор
На 09.05.2018 г. /08:45 - 11:00 ч./ -  Банско:   Еделвайс, местност Кошерината, местност Свети Иван, Меча Дупка, Найден Геров, Пирин, Рибно Езеро, Симеон Молеров, Сливница, Христо Г.Данов, Цар Симеон, Юлен, Яне Сандански
На 09.05.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Банско:   02676.501.2553.1, Драма, Иван Михайлов, Изток, Кирил и Методи, Княз Ал.Батемберг, Любомир Милетич, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Проф.Любомир Милетич, Рила, Родопи, Сливница, Стефан Стамболов, Христо Г.Данов, Христо Смирненски, Христо Стилянов, Черно Море
На 09.05.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Банско:   Ул. Св. Иван
На 09.05.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Банско:   Лазар Герман, Лазар Томов, местност Забиница, Цар Симеон
На 09.05.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Банско:   България, Възраждане, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Н.Й.Вапцаров, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Св.Димитър Солунски, Търново, Хаджи Кандит, Христо Ботев, Цар Симеон
На 09.05.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица
Община Благоевград   
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Сан Стефано, Цар Симеон
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Обнова:   Ив.Вазов
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Покровник:   Ленището
На 08.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Рилци:   000399, XV-273, Амитица, Диновица, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Стремата, УПИ Х-463, Кв.6, УПИ ХIII-261, Кв.11, УПИ-ІІІ-63, ХIх-33, Кв.7, Хан Аспарух, Цар Иван Асен
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Българчево
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дренково:   махала  Балевска
На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Бистрица, Общ. Благоевград:   Месност Демирево
На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Благоевград:   Ален Мак, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Гемеджиите, Георги Попов, Искър, Люляк, местност Под Черквата, местност Река Струма, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Струмско Център, Яне Сандански
Община Гоце Делчев   
На 11.05.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Брезница:   29-ти Декември, VІ, VІІІ, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв.82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин
На 11.05.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев:   Селището, Хі-99,131, Кв.22
На 11.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:   Дунав, Звънчарска, Пейо К.Яворов, Симеон Радев, Юг
На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:   Ел Жи, местност Мочура
Община Гърмен   
На 09.05.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Балдево:   УПИ VII-97, Кв.9, УПИ ІІІ Кв.14
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дъбница:   Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Неуточнен Адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 09.05.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Рибново:   Ііі-966, Кв.56, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Ливаде, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тридесета, Четвърта, Шестнадесета
Община Петрич   
На 08.05.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Княз Борис I
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Дунав, Осогово, Полковник Дрангов, Солунска, Цар Борис III, Цар Калоян
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:   Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма
На 08.05.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово:   Беласица, Богоево, Валого, Връх Тумба, Димитър Благоев, Зад Ридо, Иглика, Места, местност Ризово Дере, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов Андък, Спартак, Яне Сандански
На 08.05.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Червен Път
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Беласица:   Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, стълб от вмрнн на ТП  Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Габрене:   Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност  Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв.5
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Генерал Тодоров
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Долна Крушица:   Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Камена:   Динко
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Ключ:   Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:   Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:   Гоце Делчев, местност Чалтията
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:   Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв.18
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Скрът:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда
На 08.05.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Яворница:   Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски
На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Бабуна, Дунав, Полковник Дрангов, Солунска, Стопански Двор, Христо Чернопеев
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Бабуна, Битоля, Кожух, Полковник Дрангов, Струма, Христо Чернопеев
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:   Битоля, Каймак Чалан, Полковник Дрангов, Струма, Христо Чернопеев, Червена Скала
Община Разлог   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долно Драглище:   026036, УПИ Ix  219 Кв 42
На 08.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог:   Ангел Даракчиев, Деветнадесета, Извън регулация С.Баня, Извън регулацията
На 08.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, Извън регулация, местност Андрианов Чарк, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор
На 08.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Горно Краище
На 08.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста
На 08.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 08.05.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   местност Семково
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Долно Драглище
На 08.05.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч./ -  Разлог:   Александър Стамболийски
Община Сандански   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Плоски:   Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Дружба, Иван Козарев, Кокиче, Методи Христов, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка
На 08.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ -  Сандански:   Бачо Киро, Индустриална Зона, местност Соколовец, местност Хано, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Нова Гара, Сухо Поле
На 10.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански:   местност Струма
На 10.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Сандански:   Георги Бенковски, Георги Казепов, Княз Александър Батенберг, Лагадина, Любен Каравелов, Първи Май, Радецки, Свобода, Скопие, Станке Димитров, Теменуга
На 11.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Сандански:   Арда, Борис Сарафов, Първи Май, Свобода, Тодор Каблешков, Цар Иван Шишман, Яне Сандански
На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ладарево
На 11.05.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ласкарево:   004056, местност Свети Спас
На 11.05.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Левуново:   VIII+437, Кв. 40, Главен Път Е-79, Девети Май, Иван Козарев, Илинден, Кирил и Методий, Кочо Лютата, Лавеле, Никола Вапцаров, Орловец, Победа, Стефан Караджа, Струма, Чавдарци, Черно Море, Шейново, Шипка
Община Сатовча   
На 08.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 09.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 10.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 11.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./ -  Ваклиново:   124, Алексей Морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл.Охридски, Лале, Мвец Црънча, Места, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански Двор, Страцин, Струма, Трети Март
На 08.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 09.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 10.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./   На 11.05.2018 г. /13:00 - 19:00 ч./ -  Кочан:   012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Люляк, местност Стопански Двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, Септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста
Община Симитли   
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   Влахина, Георги Димитров, Кресненско Въстание, Лев Писарев, Пайсий Хилендарски, Средорек
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Полена:   Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, махала  Ширината, местност Мездрата-2, Чайка
На 08.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 09.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 10.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 11.05.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Сушица, Общ. Симитли
На 10.05.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:   местност Бачева махала , местност Джалева махала , местност Дременец
На 10.05.2018 г. /08:00 - 13:15 ч./ -  Симитли:   Ораново, Предел
На 10.05.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Полето:   026023
На 10.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Крупник:   000024 местност Реката, Беглико, местност Виро
На 10.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Симитли:   Свобода
На 10.05.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Черниче:   9-ти Септември, Бреза, Васил Левски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Илинден, Ленин, М.Сухата Река, неуточнен адрес, Р-Н Под Гарата, Рила, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка
Община Хаджидимово   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен:   Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Гоце Делчев, Граничар, Драма, Здравец, Изгрев, Илинден, Малка Еловица, Младост, Парка, Петър Берон, Първи Май, Свети Димитър, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански
Община Якоруда   
На 08.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Белица:   9-ти Септември, Алекса Сачков, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Георги Андрейчин, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, местност Андрианов Чарк, местност Семково, Митко Саев, Полковник Иван Тричков, Р-Н Стопански Двор, Четвърта, Шеста
На 08.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Дагоново
На 08.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог:   Безименна
На 08.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Краище, Общ. Белица:   Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Тринадесета, Христо Ботев, Четирнадесета, Шеста, Шестнадесета
На 08.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Юруково:   029014 и 029015, Масив 29 Поквс, местност Каменако
На 08.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Якоруда:   Богдан Войвода, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитров, Яворов, Якорущица
На 08.05.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Конарско
На 08.05.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Якоруда:   Алпийска, местност Трещеник, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитров
 
ОБЛАСТ ВРАЦА   
Община Борован   
На 08.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малорад:   Божур, Бреза, Васил Воденичарски, Георги Бързаков, Димитър Благоев, Иван Вазов, Кестен, Липа, Никола Парапунов, Нино Гешовски, Петко Р. Славейков, Петър Гевезийски, Петър Джигански, Стефан Караджа, Странджа
Община Бяла Слатина   
На 11.05.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Търнак:   Ален Мак, Васил Тодоров, Владая, Гено Петров, Гео Милев, Иван Ненов, Илия Станев, Крайбрежна, Крайна, Оборище, Опълченска, Септемврийци, Христо Смирненски
Община Козлодуй   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Козлодуй:   Витоша, Йонко Милев, Йордан Юнчев, Ленин, Оборище, Огоста, Петко Р. Славейков
На 10.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Козлодуй:   Александър Стамболийски, Безименна, Булаир, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Жилищен Комплекс 2, Зав.Строежи-раб.Селище, Княз Борис I, Крушов Баир, Лозенград, Ломска, Милин Камък, Митко Палаузов, Одрин, Прилеп, Рангел Панталеев, Стопански Сгради В III-ти Ст.Д, Стопански Сгради В IV-ти Ст.Дв, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен II, Цар Симеон Велики, Царибродска
На 10.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Лютиброд:   Никола Вапцаров
На 10.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Мездра:   жп район
На 10.05.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Сталийска махала :   извън селото
 
 
ОБЛАСТ ВИДИН   
Община Белоградчик   
На 08.05.2018 г. /08:45 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:45 - 09:45 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:30 - 17:00 ч./   На 09.05.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./   На 11.05.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 16:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белоградчик
Община Брегово   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 15:45 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово:   1-1244 Кв.121, Александър Стамболийски, Антим Първи, Братя Миладинови, Васил Друмев, Георги Димитров, Гоце Делчев, Мирон Брезоев, Пеньо Пенев, Първи Май, Роза Люксембург, Сергей Румянцев, Тодор Петров, Хан Аспарух, Хан Крум
На 08.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово:   Георги Димитров, Георги С.Раковски, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Индже Войвода, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Пенчо Р.Славейков, Полянска, Презвитер Козма, Първи Май, Цанко Церковски, Юрий Гагарин, Янко Сакъзов
Община Видин   
На 08.05.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Видин:   10971.409,2, V-3876 Зап.Скл.Зона, Безименна, Бонония, Екзарх Йосиф I, Запад, Землището на Видин № 000741, местност Алимана, местност Северна Промишлена Зона, Нора Пизанти, Пчеларска, УПИ IV-5110 Зсз
Община Чупрене   
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Върбово, Общ. Чупрене:   154046, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Горни Лом
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Лом:   Лиляна Димитрова
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Протопопинци:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Репляна:   VII, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Търговище, Общ. Чупрене:   Безименна
На 10.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 11.05.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Чупрене:   Асен Балкански, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четири, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
 
Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

















Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Лихвите тръгват нагоре, БНБ спира смятането на индекса СОФИБОР от 1 юли 0| 4564 |03.05.2018 . Започва ремонт на „Графа”, спират трамваите 1| 4166 |03.05.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 3088 |02.05.2018 . Международна операция спира терористичната пропаганда 2| 3434 |27.04.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах