Вторник, 24 Април 2018, 03:36
Frognews
0| 3241 |19.01.2018

Вижте къде ще спира токът

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 22 - 26 януари 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/


В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, общ. Столична: Булаир, Лале, Ропотамо, Свобода, Славейче, Стефан Стамболов/Будишин/, Тинтява/Сърп и Чук/, Цар Симеон

На 24.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, общ. Столична: XXY-1772 кв.159, Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Ивайло, махала Клисурска, Христо Смирненски, ХХІV-2265, кв.158, Юрий Гагарин, Ягода

На 24.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Ивайло

На 24.01.2018 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, общ. Столична: 3-та, 5-та, 6-та, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бук, Габър, Дрен, Зорница, Китката, Копривщица, Мальовица/Комсомолска/, Никола Йонков Вапцаров, Цанко Церковски/4та/

На 25.01.2018 г. /08:30 - 17:30 ч./ -  Банкя, общ. Столична: 7-ма, Александър Стамболийски, Горски Път, Гоце Делчев, Никола Йонков Вапцаров, ПИ 02659.2249.96, Христо Ясенов

На 26.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, общ. Столична: Авлига, Момина Сълза, Спътник

Община ВИТОША  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  София: Черни Връх

На 22.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бъкстон, Симеон Радев/Кирил Янев/, Христо Иванов - Големия

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мърчаево: Бурновска, Дъбето, Кало, М. Бурновска, М. Толумска, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 23.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Деспот Слав/Дим.Сурлев/, Купените

На 23.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: IX-940, Kw. 28, Богомил Райнов, Борис Димовски, Бяло Поле, Казбек, Мур, Проф.Велизар Велков, Родопски Извор, Синанишко Езеро

На 23.01.2018 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  София: Димитър Яблански

На 24.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Белмекен, Кота 1050

На 25.01.2018 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Мърчаево: Кало, М. Казашка, Печище, Шипето

На 25.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Бъкстон, Мусала, Пирин, Цар Борис III/Девети Септ.

На 26.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Вихрен/Петър Тонев/, Голям Братан, Кота 1050, Кота 1050, Плевен

Община ВРЪБНИЦА  

На 22.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./  На 23.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Надежда 5, Надежда 5, Надежда 5

На 25.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Ломско Шосе, Надежда 5, Надежда 5, Надежда 5

На 26.01.2018 г. /09:20 - 15:15 ч./ -  София: Ломско Шосе, Надежда 5, Надежда 5

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Позитано

На 23.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ -  Земен: Любен Каравелов

На 23.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ -  София: Антим I, Пордим, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Ботев

На 25.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:15 ч./ -  София: Лъвов Мост, Св.Св.Кирил и Методий, Сливница, Стефан Стамболов/Георги Ки, Цар Самуил

Община ИЗГРЕВ  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Антон П.Чехов, Антон П.Чехов, Дианабад, Дианабад, Драган Цанков, Драган Цанков, Дружба , Еужен Поатие, Константин Щъркелов/Младежк, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Фредерик Жолио Кюри, Чарлз Дарвин, Чарлз Дарвин

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Изток, Самоков

На 23.01.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  София: Никола Габровски

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Дианабад, Драган Цанков, Дружба, Еужен Поатие, Константин Щъркелов/Младежк, Константин Щъркелов/Младежк, Майор Юрий Гагарин, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дианабад

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад. Методи Попов, Антон П.Чехов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Драган Цанков, Дружба, Константин Щъркелов/Младежк, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Тарас Шевченко, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин

На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София: Еужен Поатие

На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад.Методи Попов, Акад.Методи Попов, Антон П.Чехов, Атанас Далчев/Коларовска/, Дианабад, Дианабад, Дианабад, Дианабад, Драган Цанков, Дружба, Константин Щъркелов/Младежк, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Никола Габровски, Тарас Шевченко, Тодор Стоянов, Чарлз Дарвин, Чарлз Дарвин

На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дианабад, Дианабад, Дианабад, Тинтява/Ф.Е.Дзерджински/

На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Акад.Методи Попов, Дианабад, Дианабад, Драган Цанков, Дружба, Латинка, Майор Юрий Гагарин, Никола Габровски, Чарлз Дарвин

Община ИЛИНДЕН  

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Зайчар, Света Троица/Вълчо Иванов/

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР  

На 22.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Казичене: Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски/Черв.Армия/, Околовръстен Път

На 22.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Кривина, общ. Столична: Околовръстен Път, Стопански Двор, УПИ XII-756 П.И. № 576,М Ливадето

На 22.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Кривина, Околовръстен Път

На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Казичене: Александър Стамболийски, Васил Левски/Черв.Армия/, Георги Бенковски, Кръстю Пастухов/Владо Благо, Липите, Момин Кладенец, ПИ Ид 35239.6106.2205 М.Валого и Балевица, Прогрес, Спас Андреев, Троянов Път, Хан Крум/Дружба/, Цар Борис III/Дим.Благоев/

На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: ул.  Васил Левски и ул.  Кр. Пастухов

На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Казичене: Васил Левски, Васил Левски/Черв.Армия/, Вп 52150, Дружба, Мито Войнишки, общ.Димитър Благоев, общ.Стела Благоева, Отец Паисий/Победа/, С Ид. 35239.6102.36, XXV-36, кв. 79, Стария Искър, Троянов Път, Хаджи Димитър, Хан Аспарух/Кооперативна/, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим.Благоев/, Яворов

На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  София: Цар Борис III/Девети Септ.

На 23.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Цариградско Шосе/Тракия/

На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дружба 1

Община КРАСНО СЕЛО  

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Виктор Григорович, Виктор Григорович, Ген. Тотлебен, Ген. Тотлебен

На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ген. Тотлебен, Даскал Манол, Даскал Манол

На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ами Буе, Ами Буе, Борово, Найден Геров, Проф.Д-Р Димитър Атанасов, Смърч

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 22.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 11, 12, 13, 2, 35, 4, 7, 8, УПИ Іх, кв.24

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИ IV-376 кв.28

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров

На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Б.Викторов /Ботунец 1/, Б.Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Ботунец 1, Ботунец 1, Ботунец 1, Ботунец 2, Ботунец 2, Васил Левски /Ботунец 1/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Тракийска Могила /Ботунец 1/

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ул.  Иван Буреш, ул. Г. Янакиев , Акад.Иван Буреш, Арарат, Флора Кънева

На 23.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София:  Слав Караславов , Константин Петканов 

На 24.01.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  София: Проф.Станчо Ваклинов

На 25.01.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София: Златен Рог

На 25.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София: Беломорски Проход, Лозенец , Люботрън

Община ЛЮЛИН  

На 23.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  София: Люлин 10

Община МЛАДОСТ  

На 22.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София: Младост 3

На 22.01.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София: 12-ти Април / Горубляне, Васил Пешев /Кв.Горубляне/, Урвишка Крепост

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Младост 1

Община НАДЕЖДА  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Надежда 1, Надежда 1

На 26.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Надежда 2

Община ОБОРИЩЕ  

На 22.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 23.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 24.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Попова Шапка/Станка и Любен

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Искър

На 23.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Черковна/Паун Грозданов/

На 24.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Стара Планина, Христо Ковачев

На 25.01.2018 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София: Цар Симеон

На 25.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./  На 26.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Земен

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 22.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  София: Архитект Франк Лойд Райт, Иван Радоев/456-та/, Камелия/Христо Ноков/, Рождество/Парт.Подвиг/

На 22.01.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София: Ангел Стоянов /Суходол/, Бели Брод, Дъб, Игрище, Кирил Христов, местност Суходол, Овче Поле, Орех, Перла, Прохладен Кът, Станислав Ангелов, Стоичко Станиславов, Суходол, Траян Танев, ХI-352 кв.44а, Христо Андонов

На 24.01.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  София: Боряна

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 746-та/Овча Купел/, 747-ма/Горна Баня/, Голяма Могила, Каменица, Каменица,Упи IV-102,Кв.59, Обзор

На 25.01.2018 г. /09:00 - 10:15 ч./  На 26.01.2018 г. /15:00 - 16:15 ч./ -  София: 111-та/Младост/, 535/72011,Кл.В-5-7-Б, 575-та/Кв.Левски/, 740-та/Овча Купел/, 746-та/Овча Купел/, 747-ма/Горна Баня/, 747-ма/Овча Купел/, 756-та/Овча Купел/, 757-ма/Овча Купел/, 758-ма/Овча Купел/, 759-та/Овча Купел/, 760-та/Овча Купел/, 782/Горна Баня/, XVII-1, кв.96, XVIII-21 кв.96, Белите Борове, Биримирски Поляни/Кв.Горна Баня/, Бисерно Изворче/Горна Баня/, Бойчо Бойчев, В.З. Горна Баня УПИ I-920, В.З. Люлин, В.З.Люлин, В.З.Люлин , УПИ V -1075 , Кв 10, В.З.Люлин УПИ II-253,Кв.1, В.З.Люлин УПИ Іі-5, кв.16а, Вейниче, Георги Бенковски, Гладиола, Голяма Могила, Горна Баня, Гръстниче, Даскал Стефчо/Комун.Победа/, Две Липи, Димитър Шишманов/446-та/, Дон, Еделвайс/Общ.Овча Купел/, Каменица, Каменица,Упи IV-102,Кв.59, Лозище, Лотос, Люлин, Люлинска Котловина, Люлинска Скала, Люти Брод, М. Стубело, Маджарица, Мак, Местн.В.З Люлин, местност Бонсови Поляни, Николай Хрелков, Обзор, Овча Купел, Околовръстен Път, Олдашевец, Перуника, Перуника/Ол.Кошевой/, ПИ 1898.28,М.В.З.Леските, Подлозище, Президент Линкълн, Проф.Никола Милев, Пъстроцветна, Равнище/Кънчо Стоилов/, Роза, Св.Крал/Кирковска Трибуна/, Синьо Езеро, Славянка, Славянска, Суходол, Суходолска, УПИ 13-251,252,Кв.1, УПИ III-355,Кв.53, УПИ VIІІ-208,Кв.1,К.Л.397,М.Подлозище, УПИ ІІІ-170,Кв.15 М.В.З.Люлин, УПИ ІІІ-19 кв.58 В.З.Горна Баня, Цветна Градина

На 26.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мало Бучино: Бенковска/В.З.Симоница/

На 26.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Бегония, Бъдеще, кв.Суходол, М.Бачище, ПИ 68134.3939.22, Люлинска, Местн.Падината, Овче Поле, Овчо Поле/Емил Шекерджийски, Перла, Стоичко Станиславов, Траян Танев, Труд, Явор/Малчика/, Явор/Цв.Божков/

Община ПАНЧАРЕВО  

На 22.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./  На 24.01.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./  На 26.01.2018 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Беликата, вилна зона Беликата, Невен/В.З.Беликата/, Роза/В.З.Беликата/, Хіх-299, Ягода/В.З.Беликата/

На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Лозен, общ. Столична: Бяло Море/В.З.Врана-Лозен/

На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Бяло Поле

На 24.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Бистрица, общ. Столична: 101-ва, 114, Бистришка Четворка/68-ма/, Бистришко Шосе ПИ 04234.6941.43, вилна зона Бистрица, вилна зона Манастира, М.Бялата Кал В.З Бункера, Спортист/3-та/

На 24.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  София: Бистришко Шосе, Бистришко Шосе

Община ПОДУЯНЕ  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Стефан Караджа

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Васил Петлешков, Владимир Вазов, Ген. Липранди, Златица, Кочо Честименски, Осогово/Пело Пеловски/, Острово/Ив.Христов-Зъбчето/, Тополница, Хаджи Димитър

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 575-та/Кв.Левски/, 576-та/Левски/, Княгиня Тамара, Левски-В ||| -291 A 23, Летоструй, Поп Грую, Станислав Доспевски

Община СЕРДИКА  

На 23.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  София: Бенковски, Оралица

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Фондови Жилища

На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Клокотница

Община СЛАТИНА  

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Кирил Божиков, Марко Бочар, Слатина, Слатинска/Червена Армия/, Христо Смирненски

На 25.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  София: Роглец

На 25.01.2018 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  София: Роглец, Слатина, Христо Смирненски

Община СРЕДЕЦ  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21 Век/449-та Студентска/

На 22.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Васил Левски

На 23.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Христо Белчев

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: 6-ти Септември, Ген. Гурко, Иван Вазов

На 25.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  София: Юрий Венелин

На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Драган Цанков

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф.Георги Брадистилов

На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 12:30 ч./ -  София: Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Проф.Георги Брадистилов, Симеоновско Шосе/Вол.Шосе/

На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Дървеница

Община ТРИАДИЦА  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ул. Янко Забунов

На 22.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Балша/Д-Р Минчо Нейчев/

На 23.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: ул.  Марин Големинов

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Ворино, Дойран, ж.к. Красно Село, ул. ”Янко Забунов

На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ж.к. Красно Село, ул. Янко Забунов

На 25.01.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  София: Иван Вазов, Ярослав Вешин

На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: ж.к. Красно Село, Неофит Рилски, Смърч

  

СОФИЙСКА ОБЛАСТ

Община Божурище  

На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Гурмазово: I-212, кв.20, ПИ 001140, УПИ VII-270, кв.24, УПИ І-254 кв.25, УПИ Х-299 кв.29

Община Ботевград  

На 22.01.2018 г. /08:00 - 12:15 ч./ -  Трудовец: Александър Стамболийски, Беласица, Бистрица, Влашко Поле, Здравец, Иван Вазов, Трети Март (Ал. Иков), Христо Ботев, Цар Крум, Цар Освободител, Шейново

На 22.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград: България

На 22.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Боженица: махала Барбушовци, махала Върха, махала Ганинци, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Томовци; Ботевград: Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, Чеканица; Липница, общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци; Рашково;

На 22.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 14:15 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 14:15 ч./  На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Радотина;

На 22.01.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./  На 23.01.2018 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Новачене, общ. Ботевград: извън регулацията; Рашково: махала Белчово, махала Габровница

На 23.01.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград: България, Освобождение, Саранск, Трети Март

На 24.01.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Ботевград: Александър Войницки, Божко Божилов, Рила, Севаст Огнян, Склад на Едро, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Освободител

На 24.01.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Витиня

На 24.01.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Горно Камарци

На 24.01.2018 г. /12:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград: ТП;

На 25.01.2018 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Гурково, общ. Ботевград: ПИ №027070;  Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе, УПИ III-25 кв. 4;  Новачене, общ. Ботевград: Ангел Кънчев, Безименна, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски (Р.Доков, Добруджа, Дондуков, Дунав, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Захари Стоянов (Тодор Томов, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Кирил и Методий, Козлодуй, Кубрат (Христо Ветовски), Любен Каравелов, Медвен, Никола Й.Вапцаров, Новаченка (Филип Кръстев), Оборище, Опълченска, Осма, Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода (Иван Гешков), Сан Стефано, Седма, Стара Планина, Съединение (Ленин), Филип Тотьо (Тодор Доков), Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черешово Топче, Четвърта;  Радотина: местност Дръстила, ПИ №055008;  Скравена: Васил Левски, Любен Каравелов, Хаджи Димитър;

На 25.01.2018 г. /09:15 - 15:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол;

На 25.01.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  Ботевград;

На 25.01.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Ботевград: Паркинг, Саранск, Темуша;

На 26.01.2018 г. /12:45 - 15:15 ч./ -  Правец; Разлив;

Община Годеч  

На 22.01.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Шума: УПИ ХV-23

На 24.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Годеч: Елечанова, Йовкина, махала Елечанова

Община Горна Малина  

На 24.01.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:15 - 15:15 ч./ -  Горна Малина

На 22.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Долна Малина: М. Край Село, Стопански Двор, УПИ II-180 кв.190, УПИ V-18057 кв.5

Община Долна баня  

На 25.01.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Долна Баня: Курорт Долна Баня

Община Елин Пелин  

На 22.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин: XXVII - За Псдодо, кв. 80, Гара Елин Пелин за ПСТД-ИСВЕВК, кв. 80, УПИ XXVI- за ПСДОДО, кв.80

На 22.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Елин Пелин, общ. Елин Пелин: УПИ ХХХIII, кв.80

На 22.01.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Нови Хан: 91, В.З.Побит Камък П-Л І-519, кв.5, Вз Побит Камък УПИ ІV-520,Кв.4, вилна зона Побит Камък, Землището С.Нови Хас Асф.База, Мес. Милковица, Месност Милковица, местност Милковица, Милковица, Стефан Караджа, УПИ II-13 кв.91, УПИ VI-13,Кв.91

На 22.01.2018 г. /10:15 - 13:15 ч./ -  Равно Поле

На 22.01.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Нови Хан: В.З.Побит Камък П-Л І-519, кв.5, вилна зона Побит Камък УПИ ІV-520,Кв.4, вилна зона Побит Камък, Мес. Милковица, Месност Милковица, местност Милковица, Милковица

На 22.01.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 12:00 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Герман: Хан Аспарух/29-та/

На 22.01.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Елин Пелин, общ. Елин Пелин: Витоша

На 22.01.2018 г. /11:30 - 12:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Нови Хан: 037044, Александър Стамболийски, Борова Гора, Бреза, В.З Побит Камън М. Търнавска Река ПИ 037018, В.З. Побит Камък,УпиххіV-27 кв.20, В.З.Побит Камък, Васил Левски, Ватия, вилна зона Побит Камък, Върба, Гранит, Детелина, Еледжик, Елин Пелин, Здравец, Иван Вазов, Калоян, Кирил и Методий, Марица, Милин Камък, Никола Зашев, Николина Здравкова, Отец Паисий, ПИ 319005, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Райна Княгиня, Рибарица, Самуил, Симеон, Синчец, Стефан Караджа, Търнава, ул. Борова Гора №8, УПИ VI-66, Кв 86, УПИ І-135 кв.20, УПИ ІІ-378, УПИ ІХ-363 Кв 45, Фетовица, Шейново, Шипка, Юрий Гагарин

На 22.01.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Нови Хан: Александър Стамболийски, В.З. Побит Камък,УПИ ХХІV-27 кв.20, вилна зона Побит Камък, Еледжик, Марица, Николина Здравкова, Пловдивско Шосе, Побит Камък, Стефан Караджа, Търнава, УПИ І-135 кв.20, УПИ ІІ-378, Фетовица, Шипка

На 22.01.2018 г. /13:00 - 15:15 ч./ -  В.З.Четарлъка

На 22.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Чурек: местност Жерково, П-Л ХI-275, кв.4

Община Етрополе  

На 23.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лъга;

На 23.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брусен, общ. Етрополе: 229001, II, кв.1, Кладевски Дол, махала Бобища, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол  Видраре: 157, кв. 13, Сграда Кметство, ІI кв., Лъга, махала Джамбазите, махала Семкова, Пи-083145 М.Мариновото  Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети Септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П.Стайков, М.Беляновец кв.9 УПИ VIІІ, Малък Искър, Матю Воденичаров, махала Беляновец, махала Герановица, махала Камилче, махала Мечи Трън, махала Отявец, Мико Лаков, Млада Гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи Май, Септемврийци, Стара Планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена Армия, Юрий Гагарин  Етрополе: Равнището   Лопян: 005034, В.З.Лопян, кв.6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, Девети Септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, кв.6, УПИ 6-22, вилна зона, Ленин, махала Черешовица, местност Растака, местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, кв.29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра  Малки Искър   Манаселска Река: махала Буджов Дол, махала Вила Манаселски Мост, махала Гараж, махала Гола Могила, махала Долна Липа, махала Драгоица, махала Липа, махала Печор, махала Смолевица, махала Череша, махала Чульовци, Укопете  Осиковица: махала 57 км АМ Хемус, махала Балинска, махала Баренска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Владовци, махала Войновци, махала Вълчиновци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Господарска, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манастира, махала Манговци, махала Робовица, махала Стойковци, махала Цековци, махала Чифлика, махала Ямата  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, общ. Правец, Ам  Хемус , П-Л VI-61, кв.5  Правец: махала Правешки Ханове   Равнище: I кв.29, XVII-290, кв. 46, Мах. Грозьов Дол, махала Големанско, УПИ II-196 кв.8

На 23.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./  На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боженица: махала Ласковци   Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци, махала Мусатете, махала Пешната Лъка, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх  Калугерово, общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци, махала Габрика, махала Димитровци, махала Дола, махала Златовци, махала Кардашица, махала Костадиновец, махала Репавище, махала Рударец, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин, УПИ-ХІ-8, кв.4  Правец: махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Дръвница, махала Манастирица, местност Елисов Рът, Север, Средора, Тодор Живков  Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, махала Церица   Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман, махала Лъга, махала Преход, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци  Средни Рът: Мах.Бечовското, Мах.Голяма Глава, Мах.Дунавското, Мах.Койчовци, Мах.Кондурите, Мах.Куваница, Мах.Мончово Търне, Мах.Средни Рът, махала Краева Бачия, махала Кръста, махала Марково Равнище, махала Скр. Колиби

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Етрополе: І, кв.16, 27-ми Ноември, кв. 178, кв.178, Малки Искър, Осем, Партизански, Руски, Тринадесет

На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Етрополе: 145006, вилна зона Рибарника, Вранащица, Георги Бакалов, Етрохимик - Алексиев, Руски, Софроний, Хаджи Османово; Рибарица, общ. Етрополе: 194005, XVIII-14, кв.2, Парцел Х-19, кв.15, ХVIII, кв.19; Ямна: махала Златичора, махала Черти Град;

Община Ихтиман  

На 22.01.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Живково, общ. Ихтиман

На 22.01.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горна Василица; Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, Белмекен, Витоша, Генерал Гурко, Дунав, Здравец, Иглика, извън регулация, извън регулация/Ам Тракия/, Изток, Искър, Калето, Кокиче, Люляк, М.Добрева Ливада, Малина, местност Шиндар, Мизия, Мусала, Пирин, Плиска, Пчелин, Рила, Роса, Странджа, Теменужка, Цар Освободител, Чайка, Шиндар, Явор, Янтра;  Мирово, общ. Ихтиман;  Стамболово, общ. Ихтиман;

На 22.01.2018 г. /09:30 - 14:45 ч./ -  Ихтиман: 064007-М.Добрева Ливада, Александър Стамболийски, извън регулация/Ам Тракия/, Калето, М.Добрева Ливада;

На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Белица, общ. Ихтиман: махала Горобий, махала Гроздьовци, махала Шуглеовци;

На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Венковец: УПИ III-28 кв. 4;

На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Захари Стоянов, Кочиово, Марин Дринов, Петър Берон, Стефан Стамболов, Стипон, Цар Самуил;

На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селянин: П-Л ІІ,Кв.11, УПИ VIІІ-255, кв.27, УПИ Хііі-116, кв.31;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ихтиман: Цар Освободител;

На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Арх.Генадий Ихтимански, Вражебъра, Георги Бенковски, Гьончо Белев, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Захари Стоянов, Кирил и Методи, Кочиово, Македония, Марин Дринов, Парчевич, Пенчо Славейков, Петър Берон, Свети Климент Охридски, Свети Княз Борис 1, Свети Патриарх Евтимий, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Стипон, Цар Освободител, Цар Освободител, Цар Самуил, Цар Самуил;

На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Баба Вида, Ген.Столетов, Гео Милев, Димчо Дебелянов, Ивайло, Околовръстна, Средна Гора, Цар Освободител, Цар Самуил;

Община Копривщица  

На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Васил Боримечков, Васил Левски, Вежен, Въртопа, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Граничар, Двадесет и Четвърти Май, Джемина, Дойранска Епопея, Дружба, Европа, Еделвайс, Елин Пелин, Зорница, Иван Вазов, извън регулация, Изгрев, Лайка, Липа, Лиска, Лъджене, Любен Каравелов, Местн.Козница, Мир, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Планински Извори, Победа, Сердика, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Топола, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис Ііі, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин;  Душанци: М. Долна махала В УПИ 018050;  Копривщица: Барикадите, Баркаш, Богдан Войвода, Борис Захов, Брайко Енев, Бунтовна, Васил Икономов, Векилова, Вельо Врачев, Гара Копривщица, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Салчев, Георги Тиханек, Голомяхова, Груйо Ценов, Двадесет и Четвърти Март, Двадесети Април, Детелин Войвода, Димо Пиринджиев, Димчо Дебелянов, Дончо Ватах Войвода, Дончо Плачков, Душко Цаков, Дядо Либен, Здравец, Иван Бората, Иван Джартазанов, Иван Келчев, Иван Кривиралчев, извън регулация, кв.122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев, Коста Малказанов, Костадин Доганов, Любен Каравелов, Мангър Войвода, Мандулова, Матея Кривиралчев, местност Войводенец, местност Попадия, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Геров, Найден Попстоянов, Нешо Попбрайков, Нешо Шабанов, Никола Беловеждов, Никола Белчев, Никола Герджиков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Пенчо Видин, Петко Кълев, Петко Шипочинов, Петровден, Петър Жилков, Попска Река, Първа Пушка, Радомирова, Райново Дере, Рашко Брайков, Рашко Х.Стойчев, Салчо Василев, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Тумангелова Чета, Фръго Доев, Хаджи Генчо, Хаджи Ненчо Палавеев, Христо Тороманов, Цоко Будин, Юрукова, Яко Доросиев;  Пирдоп: Александър Стамболийски, Борис Темков, Братя Х. Димитрови, Бузола, Димитър Ночев, Еленско, Методи Стоянов, Рорач, Рошава Могила, Стефан Стамболов, Тодор Влайков, Харалампи Златанов, Цено Евтимов;

Община Костенец  

На 22.01.2018 г. /12:15 - 12:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Гуцал: IV Вк.3а

На 22.01.2018 г. /08:45 - 09:20 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Костенец, общ. Костенец: VII-858, кв.68, Акация, Белмекен, Боровец, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Изгрев, Калинка, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Рила, Самуил, Свети Георги, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 22.01.2018 г. /08:45 - 11:30 ч.; 12:15 - 14:30 ч./ -  Костенец, общ. Костенец

На 22.01.2018 г. /12:15 - 12:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски

На 22.01.2018 г. /12:15 - 12:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Долна Василица

На 22.01.2018 г. /12:15 - 12:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Костенец, общ. Костенец: Боровец

На 22.01.2018 г. /12:15 - 12:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал.Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев

На 22.01.2018 г. /12:15 - 12:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б.Хаджисотиров, Бреза, В.Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г.Зуйбаров, Г.Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив.Вазов, Изгрев, Каменити Път, М.Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н.Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода

На 22.01.2018 г. /12:15 - 12:45 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Самоков: 3-та

На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, общ. Костенец: Екзарх Йосиф, Марица, Стадионна, Шипка

На 23.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 11:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Костенец, общ. Костенец: Боровец, Китка, Търговска

На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, общ. Костенец: Акация, Боровец, Заря, Изгрев, Момина Сълза, Оборище, Самуил, Средна Гора, Цариградско Шосе

Община Костинброд  

На 22.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Извор, Капитан Райчо, Марица, Маслово, Рожен, Софроний Врачански, Страцин, Турист, Явор

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд

На 23.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бучин Проход: Местн.Раниславци; Градец, общ. Костинброд: 11,Кв 152, В.З. Градец, М.Пояке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, кв. 20, УПИ IX-275 кв.35, УПИ VI-225 кв.30; Дреново, общ. Костинброд: 15, IV-73 кв.11, Кърна Орница, ПИ № 169; Дръмша: 106.910, Гаго ПИ 87,181, М Самовилски Връх, П-Л 81.44, М.Самовилски Връх, махала Паралъжовци , местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, Самовилски Връх ПИ 82,9; Костинброд: Ломско Шосе, УПИ 33,Кв.510,М.П/Ст София Запад;

 Понор: .Упи VI-26 кв.1, Понор, Стопански Двор; Цръклевци;

На 23.01.2018 г. /13:00 - 14:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Бучин Проход; Костинброд: 4200,4267,До кв.20, 719030, VIII-3971.4037.4111.4049 кв. 208, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Бяло Море, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад.Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Индже Войвода, Капитан Райчо, кв.57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св.Тройца, местност Бачийте, местност Стубела, местност Твърдака, Пи4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, Турист, УПИ V-4395,Кв.243, УПИ XI-4381, кв.59 А, УПИ XV-3798 кв.2, УПИ ХIХ - Общ, кв. 50, УПИ Хххі-3890, кв.50, Упи- I 736 кв. 57, УПИ/Парцел4155,Кв.50, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор;  Петърч: Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 кв.39, УПИ LX, УПИ VII кв.34, УПИ IX-1009, кв. 57, УпиXXі-211,207 кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд: УПИ II 4162, 18-2059, кв. 150, IV-3944кв 63-А, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златаров, Бачо Киро, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Жп Кантон, Захари Зограф, Здраве, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Китка, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, местност Бачийте, Мизия, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, на Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Родина, Роза, Розова Долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, УПИ VI -3723 кв.173, УПИ XVI 2844 Ul 91, Упи-ХVII-1758, Фондови Жилища, ХV-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 кв.42, Янко Забунов, Янтра;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голяновци: 401001, XVI-131, Георги С. Раковски, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местн.Ул. Централна, ПИ 403046,М.Червилак, Ул Лилия УПИ 322 кв.22, ул. Нарцис УПИ III-92.Кв 21, УПИ Ііі-298, кв.4, УПИ ХVі-219, кв.13, Централна Лъката; Драговищица, общ. Костинброд: 020400, 101, 160140, 433,92, 507.88, 556, IV -185 кв.33, XIX-163,Кв.24, І кв.33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, кв. Батковци, М.Брегандия Имот Пл.№42, М.Бригандия, М.Бригандия Им.Пл.№116, М.Бригандия Им.Пл.№75, М.Бяла Земя, М.Лъка Изомат ПИ 140180, Мест. Брегандия, Мест. Бригандия, Мест.Бригандия, Местн.Бригандия, местност Бригадия, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 До Кв2, Пета, ПИ 541 До кв.22, ПИ 543 До кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113,М.Стожера, УПИ-16, кв.502 в.з.Брегандия, Четвърта; Костинброд: 050260, XXXVI-1362 Кв 180, І-4397 кв.259 М. под селото, Александър Стамболийски, Балван, Бригандия, Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Люлин, Люляк, Малка Падина, Местн.Малка Падина, местност Балван Градина, местност Шкендерица, Младост, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Поморие, Преспа, Първи Май, Руен, Светлина, Синчец, Славянска, Стара Планина, Стефан Костадинов, Теменуга, Топола, УПИ 1-4082, УПИ XXII-1362, кв.180180, УПИ Іі-891, 892, кв. 204, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка;

На 24.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Костинброд: Детелина, Димчо Дебелянов, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Розова Долина, Христо Смирненски;

На 25.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд: Ломско Шосе; Понор;

Община Пирдоп  

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Копривщица: Хаджи Ненчо Палавеев

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пирдоп: Александър Груев, Александър Стамболийски, Андрей Георгиев, Артьовица, Бобьовица, Бузола, Бяла Чешма, Вежен, Втора, Георги Бенковски, Георги Гергов, Димитър Ночев, Димитър Савов, Димчо Дебелянов, Доктор Марков, Евстати Иванов, Еленска, Емилиян Станев, Захари Стоянов, Златьовица, Иван Вазов, извън регулация, Калето, Капитан Баторски, Княз Александър Батенберг, Княз Момчил Пирдопски, Косица, Коста Ганчев, Манджерин, местност Дадола, Методи Стоянов, Невена Генчева, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Павел Загоров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Петко Рачов Славейков, Първа, Саво Савов, Св.Св.Кирил и Методий, Сергей Румянцев, Скока, Славци, Спас Соколов, Стефан Стамболов, Стоян Х. Петров, Тиньовец, Тодор Влайков, Тополница, Христо Ботев, Христо Генчев, Христо Смирненски, Христо Тотов, Христо Ясенов, Цар Освободител, Царьов Кладенец, Четвърта

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Пирдоп: Борис Темков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Марков, Дражил, Иван Вазов, Иван Клявков, извън регулация, Капитан Димитър Събев, Конска, мухча, Никола Вапцаров, Панагюрско Шосе, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Венков, Селска Река, Стефан Стамболов, Тополите, Харалампи Златанов, Христо Ботев, Христо Генчев

На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, извън регулация, местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис ІІІ

На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Душанци: Акация, Ал. Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев, Кирил и Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИ I-164, кв. 15, Черковна, Юрий Гагарин

На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Копривщица: Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, извън регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен Каравелов, М. Попска Река - 4, Пи38558.11.499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, местност Попадия, местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Х. Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев

На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пирдоп: Еленско, извън регулация

На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Челопеч: Александър Стамболийски

На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Златица: I-870, кв.69, XIII, кв.169, Александър Стамболийски, Априлско Въстание, Блок-Енерго, Богдан, Боримечка, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Велко Болчев, Владислав Варненчик, Генерал Брок, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Гълъбец, Детелина, Димчо Дебелянов, Драва, Дядо Пенчо, Елин Пелин, Еп.Софроний Врачански, Захари и Мария Сергиеви, Захари Стоянов, Златишко Поле, Ивайло, Иван Вазов, Иван Русеков, извън регулация, Йордан Йовков, Кашана, Киро Стоянов, Козлодуй, Козница, Косица, Лулчо Гарчов, Любен Каравелов, Македония, Максим Горки, Медет, Момина Скала, Морава, Неделко Неделев, Нено Гугов, Неофит Рилски, Опълченска, П.Р.Славейков, Патриарх Евтимий, Пирин, Площад Македония, Полковник Мадрикин, Рад Радев, Розова Долина, Сава Чукалов, Свети Св.Кирил и Методий, Свещи Плаз, Софийско Шосе, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Николов, Страцин, Събко Милков, Тодор Пеев, Тополница, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Харалампи Самарджиев, Христо Ботев, Хъшове, Цар Калоян, Черешово Топче, Шипка, Юрий Гагарин, Якуб Враня

На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пирдоп: Хан Аспарух

На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Златица: Баба Тонка, Батак, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, вилна зона Черешака, Георги Златанов, Голеш, Гълъбец, Златишки Проход, извън регулация, Липа, местност Свети Спас, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Рад Радев, Райна Княгиня, Рила, Родопи, Синчец, Спас Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Харалампи Самарджиев, Чайка

Община Правец  

На 22.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Осиковица: махала Чифлика

На 22.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Луковешки Дол

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, М.Гайдарско, махала Гроздене, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, махала Рачовци, П-Л VI-61, кв.5

На 22.01.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  Правец: Бор, Бърдо, Васил Левски, Витомерица, Генерал Гурко, Драган Йотов, Елаша, Маняков Камък, Опълченска, Север, Тодор Живков, Трети Март, Филип Тотю

На 23.01.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, общ. Правец: махала Чекотин

На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Осиковица: махала Балинска, махала Вельовци, махала Витьовци, махала Габрика, махала Гетовци, махала Дачовци, махала Дрена, махала Кратунете, махала Манговци, махала Цековци

На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки Дол, М.Гайдарско, махала Гроздене, махала Драйчовци, махала Нанковска, махала Рачовци, общ. Правец, Ам  Хемус , П-Л VI-61, кв.5

На 26.01.2018 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  Правец: Генерал Гурко, Димитър Грънчаров, Север

Община Самоков  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: 65231.907.178, Абаджийска, Авксенти Велешки, Баба Неделя, Бачо Киро, Бор, България, Бяла Поляна, Васил Стоин, Витоша, Връх Вихрен, Връх Манчо, Възраждане, Генерал Велиаминов, Генерал Раздишевски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Дим. Смрикаров, Димитър Димов, Димитър Талев, Димчо Дебелянов, Елица, Житна Чаршия, Захари Зограф, Захари Райнов, Захари Хаджигюров, Иван Доспевски, Иван Йончев, Иван Шишман, Иглика, Имот 65231.916, Искър, Ихтиманско Шосе, Калково, Климент, Константин Фотинов, Крали Марко, Леон Крудов, Луковица, Любен Каравелов, Макгахан, Македония, Манастирска, местност Ридо, Момина Сълза, Мургаш, Мусала, Незабравка, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Корчев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Отец Паисий, Пирин, Подридна, Преслав, Преспа, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Рупите, Сан Стефано, Сем. Калинкови, Ситняково, Слави Генев, Софийско Шосе, Спартак, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Тодор Пеев, Тридесети Декември, Търговска, УПИ 65231.906.319, УПИ 65231.911.36, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Хр.Захариев, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Йончев, Христо Максимов, Цар Борис III, Черни Връх, Черно Море, Шейново, Шипка

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рельово: УПИ -I кв.65, УПИ VII- 82, кв.5; Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, ул.  Здравец, ул.  Здравец, Христо Максимов, Явор;

 Яз. Искър: М. Искърско Ханче;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Самоков: Граф Игнатиев, Захари Зограф, Макгахан, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Търговска;

На 23.01.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Елица, Житна Чаршия, Искър, Незабравка, Търговска, УПИ 65231.906.319, Хр.Захариев, Шейново;

На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Марица: 1-ва, 2-ра, 3-та, 4-та, 9-та, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ярлово: 17-та, 18-та, 25-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 30-та, 32-ра, 42-ра, ПИ 013001 местност Св.Петка, Стоп.Двор;

На 24.01.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Самоков: Генерал Гурко, Граф Игнатиев, Княз Дондуков, Мечит, Неофит Бозвели, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев;

На 24.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Искър, Митр. Доситей Самоковски, Незабравка, Николай Николаевич, Осогово, Плана Планина;

На 25.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Самоков: Абаджийска, Генерал Велиаминов, Житна Чаршия, Искър, Търговска, Хр.Захариев;

Община Своге  

На 22.01.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Свидня: 3-ти Март, Ангел Кънчев, Балкан, Борова Гора, Васил Левски, Еверест, Кокиче, Л. Каравелов, махала Гераковци, махала Дашовци, Отец Паисий, Преслап, Първи Май, Христо Ботев (2-ра)

На 22.01.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./  На 24.01.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./  На 26.01.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Владо Тричков: 10-та, 104-та, 105-та, 106-та, 107-ма, 109-та, 110-та, 111-та, 113-та, 114-та, 115-та, 116-та, 119-та, 120-та, махала Ромча

На 24.01.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Реброво: Мах.Реката, Търговска

На 24.01.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Бракьовци

На 24.01.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Брезе, общ. Своге: Келемеровци, УПИ І-55, кв.9, ХI-59,60,Кв.9

На 24.01.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Гинци: местност Петрохан

На 24.01.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Добравица

На 24.01.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Добърчин

На 24.01.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Завидовци

На 24.01.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Искрец: I-133, кв.21, VIІІ-369, кв.16, Акация, Божица, Бор, Бреза, Брест, Васил Левски, Витоша, Възраждане, Габер, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Извирало, Искра, Искър, Калоян, кв.Коньовци, Ком, Кукла, Латинка, Ливаге, махала Баломир, махала Божица, махала Букет, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък, махала Коньовци, махала Кукла, махала Кулинци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел, Меча Поляна, Морава, Петрохан, Прекрутовци, Самоковска, Санаториума, Стара Планина, Тепавицата, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ VIII-581, кв.69, Христо Ботев, Църква, Чичер, Чуй Петел, Явор, Ясен

На 24.01.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, общ.Своге МТП Свиново, Слатина, Слънце

На 25.01.2018 г. /09:30 - 12:45 ч./ -  Редина: .Мах. Рединска Китка

На 25.01.2018 г. /09:30 - 12:45 ч./ -  Своге: Акация, Воденицата

На 25.01.2018 г. /09:30 - 12:45 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Лесковдол: Дренето Лозе, общ.Своге МТП Размерица, общ.Своге Уо

На 25.01.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Лакатник, общ. Своге: Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Извора, Ковайски Дол, Куленица, Роза, Стара Планина

На 25.01.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Реброво: Мах.Брестово

На 25.01.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Редина: .Мах. Рединска Китка, и 73040 ,М.Шурдилица, М. Текьова Нива

На 25.01.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Своге: Акация, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Витоша, Вихрен, Воденицата, Горски Пътник, Дреновско Храсте, Дунав, Желенско Шосе, Искър, Люлин, Мальовица, Мургаш, Неврелов Дол, Никола Йонков Вапцаров, Опълченска, Орлин, Петър Берон, Райко Даскалов, Рединска Китка, Рила, Сердика, Средна Гора, Стефан Караджа, Табаните, УПИ XII-2077 кв.154, Устрем, Цар Симеон, Черно Море, Юрий Гагарин

На 25.01.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Томпсън: Александър Стамболийски, Бор, Борис I, Витоша, Даскалов, Димитър Полянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Мах Момчилов Лаг, Мах.Бабол, Мах.Прокопаник, Никола Й.Вапцаров, Пирин, Средна Гора, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

 

ПЛЕВЕНСКА ОБЛАСТ

Община Гулянци  

На 22.01.2018 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Ленково: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Витоша, Дунав, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Карамфил, Кокиче, Коста Златарев, Ленко Нанков Мишев, Нарцис, Пирин, С.Ленково, Христо Смирненски

На 23.01.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 12:40 ч./ -  Долни Вит: Ал Стамболийски, Ангел Каралийчев, Бенковска, В Левски, Люляк, Раковска, Христо Ботев, Шипка, Ю.А.Гагарин

На 23.01.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 12:15 - 12:40 ч./ -  Милковица: Априлов, Арда, Беласица, В Левски, Веслец, Витоша, Гаров Район, Гурко, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, местност Край Село, Мир, Морава, Мусала, Одеса, Орлица, Осогово, Охрид, П.К.Яворов, Пирин, Победа, Преслав, Раковски, Ралица, Ресен, Родопи, Свобода, Силистра, Сливница, Стопански Двор, Тулча, Хан Кубрат, Христо Ботев, Шипка

Община Долна Митрополия  

На 24.01.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:50 - 15:00 ч./ -  Банкя, общ. Столична: Връх Богдан

На 23.01.2018 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Ореховица: В.Априлов, Вела Пеева, Велинград, Г. Бенковски, Добрич, Ив. Козарев, Ивайло, Искър, Крали Марко, Мичурин, Мургаш, Мусала, Одеса, Пи-21003, Плевен, Св.Св.Кирил и Методий, Средна Гора, Ст. Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ц.Церковски

На 23.01.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, общ. Долна Митрополия: Бузлуджа, Десети Декември, Любен Каравелов, Мадара, Малчика, Никола Вапцаров, Освобождение, Ропотамо, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Хан Кубрат, Христо Смирненски, Царевец, Чавдар, Яне Сандански

На 24.01.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:50 - 15:00 ч./ -  Долна Митрополия: 057065, Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г.С.Раковски, Георги Бенковски, Георги Кочев, Заводска, Зърнобаза, Иван Вазов, Индустриална Зона, Лозарски Дол, Люлин, местност Лозята, Оборище, Огоста, Панайот Волов, Пирин, Прогрес, Райко Даскалов, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан.Аспарух, Цанко Церковски, Янтра

На 24.01.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:50 - 15:00 ч./ -  Тръстеник, общ. Долна Митрополия

На 24.01.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:50 - 15:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен и Петър, Балчик, Батак, Беласица, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Рилски, Кирил и Методий, Люлин, Марагидик, Местн.Хрушково, Мургаш, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Паисий, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Пробива, Раковски, Рила, Родопа, Ропотамо, Силистра, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Черно Море, Шипка, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 24.01.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:50 - 15:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:40 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:20 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Искър, общ. Искър: Ресторант Чекръците

На 24.01.2018 г. /09:30 - 14:50 ч./ -  Долна Митрополия: Заводска, Зърнобаза

На 24.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Долна Митрополия: Георги Бенковски, Заводска, Лозарски Дол, Прогрес, Св.Св.Кирил и Методий, Стефан Караджа, Съединение, Янтра

На 25.01.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:45 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Долна Митрополия: местност Лозята

На 25.01.2018 г. /09:45 - 14:45 ч./ -  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Люлин, Марагидик, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Родопа, Сливница, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Ю.А.Гагарин, Янтра

На 26.01.2018 г. /09:40 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:20 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен и Петър, Балчик, Батак, Беласица, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Рилски, Кирил и Методий, Марагидик, Местн.Хрушково, Мургаш, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Паисий, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Пробива, Раковски, Рила, Родопа, Ропотамо, Силистра, Сливница, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Черно Море, Шипка

На 26.01.2018 г. /09:50 - 15:10 ч./ -  Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен и Петър, Балчик, Батак, Беласица, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Рилски, Кирил и Методий, Марагидик, Мургаш, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, П.Р.Славейков, Паисий, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Пробива, Раковски, Рила, Родопа, Ропотамо, Силистра, Сливница, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Черно Море, Шипка

Община Никопол  

На 22.01.2018 г. /09:20 - 12:40 ч.; 12:40 - 12:50 ч./ -  Черковица: Бачо Киро, Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Димитър Стойков, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Люлин, Маршал Толбухин, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Пеньо Пенев, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Долни Вит: Ал Стамболийски, Ас Златаров, Бенковска, В Заимов, В Левски, Вапцаров, Вит, Искър, К Златарев, Ком, П.К.Яворов, Рила, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю.А.Гагарин

На 23.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Плевен: Сан Стефано

На 23.01.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Сомовит: Александър Стамболийски, Ангел Мушатов, Батак, Бенковски, В Левски, Велека, Вит, Витоша, Г Милев, Г Мушатов, Г Някшев, Драва, Дунав, Ив Вазов, Искър, К и Методий, Люлин, местност Могилата, Мусала, Н Вапцаров, Осъм, Пирин, Ропотамо, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Страцин, Трети Март, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цв.Гойчев, Черни Връх, Янтра

На 24.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Никопол: Бяло Море, В.Левски, Ген Криденер, Дунав, Елия, Люлин, Марица, Одеса, Осогово, Средна Гора, Стара Планина, Шипка

На 24.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черковица

На 24.01.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Никопол: Беласица, В.Левски, Веслец, Дойран, Крепостна, Победа, Текето, Тракия

Община Плевен  

На 22.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 23.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 24.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 26.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 27.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген.Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю.А.Гагарин

На 22.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 23.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 24.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 26.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 27.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Тулча, Цар Самуил/В.Топалски/

На 23.01.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен: Дружба, Николай Хайтов, Трети Март

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Босилеград

На 24.01.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен: Свети Горазд, Трите Бора

На 24.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Плевен: Д-Р Г.М.Димитров/Н.Гиг/, Захари Стоянов, Кокиче, Котел, Кръстец, Лайка, Орлица, Петър Берон, Ст.Стамболов/Черв.Звез/, Стефан Стамболов, Сторгозия

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Генерал Скобелев

На 25.01.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен: България, Дружба, Кайлъка

На 25.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Антим Първи, Бузлуджа, Марагидик, Плевенска Епопея /Пърличев/, Пърличев, Стара Планина

На 26.01.2018 г. /08:45 - 12:15 ч./ -  Плевен: Дружба, Дружба Дюлюмсуза кв. 34

На 26.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Плевен: Дружба

Община Пордим  

На 22.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 23.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 24.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 26.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 27.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пордим: Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Балкан, Веслец, Владимир Заимов, Драва, Зора, Иван Божинов, Кала Тепе, Крайречна, Люлин, Мусала, Неофит Рилски, Отец Паисий, Радецки, Рила, Родопи, Сергей Румянцев, Славейков, Средна Гора, Струмица, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Освободител, Централна, Централна

Община Червен бряг  

На 23.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Бресте: Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Васил Коларов, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Шести Юни, Девети Септември, Димитър Кьосовски, Иван Вазов, Иван Диловски, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Никола Горанов, Отец Паисий Хилендарски, П.Р.Славейков, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чудна

На 22.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 27.01.2018 г. /08:30 - 14:15 ч./ -  Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 22.01.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Бресте: Александър Стамболийски, Васил Левски, Върбан Йотов, Ген.Вл.Заимов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Вазов, Иван Чифлигарски, Илия Стоянов, Любен Каравелов, Мито Гачев, Н.Й.Вапцаров, Христо Смирненски

На 23.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Горник: Бузлуджа, Вихрен, Втора, Г Бенковски, Дванадесета, Девета, Десета, Дунав, Дядо Вълко, Елена, Иван Вазов, Искър, Осемнадесета, Осма, Партизанска, Пета, Петко Горанов, Петко Хр Петков, Пирин, Първа, Рила, Родопи, Седма, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Ненов, Цвятко Иванов, Четвърта, Шеста, Янка Митова, Янтра

На 23.01.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Сухаче: Ал Стамболийски, Асен Златаров, Баба Мария, Баба Тонка, Безименна, Вешка Данова, Г Тошев, Ген Заимов, Девети Септември, Дядо Вълко, Л Димитрова, Л Каравелов, Маршал Толбухин, Паисий, Партизанска, Петко Д Петков, Петко Напетов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цвятко Радойнов

На 24.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Девенци: 000246, 1-ви Май, Ал Стамболийски, Байкал, Бенковски, Бузлуджа, В Левски, Васил Петлешков, Волга, Г Димитров, Ген Скобелев, Д Благоев, Д Дебелянов, Девети Май, Добруджа, Драва, Дунав, Крайна-2, Л Бенов, Л Каравелов, М Дринов, Мато Стефанов, местност Велчов Геран, Мур, Ниш, П Яворов, Пирот, С Киров, Сливница, Ст Караджа, Тодор Каблешков, Украйна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 24.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Чомаковци: Отвъде

На 24.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ракита, общ. Червен Бряг: 140005, 141001, Ал Стамболийски, Баковска, Бошняшка, Бренишка, Васил Левски, Витановска, Вълевска, Г Бенковски, Г Димитров, Грозьовска, Дойновска, Дядо Цолак, Илия Илиев, Комитска, Ланджийска, Мариновска, Матинска, Мирчовска, Ненковска, Опълченска, Осем Опълченци, Палашовска, Пановска, Поповска, Радой Данчев, Радьовска, Рашитарска, Сираковска, Съпкарска, Топалска, Фильовска, Христо Ботев, Цаковска, Цано Недялков, Шипка, Щръковска, Янчовска

На 25.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Койнаре: Ал.Матросов, Александър Димитров, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Бето Петров, Бузлуджа, В.Коларов, В.Левски, Владимир Поптомов, Възраждане, Ген.Шиновски, Димо Хаджидимов, Единадесета, Ивайло, Иван Вазов, Иван Точев, Искър, К.Пешунков, М-Ст Мечина Бара, Милчо Симеонов, Отец Паисий, П Напетов, Петко Петков, Петър Динков Симеонов, Родопа, Сергей Румянцев, Софр Врачански, Спартак, Ст Караджа, Станке Димитров, Хисар, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Черно Море

 

ПЕРНИШКА ОБЛАСТ

Община Брезник  

На 24.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Брезник: Бърдо

На 25.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Долна Секирна

Община Перник  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Рударци: Бреза, Загарица, Йовчова, Кирил и Методий, Минерал, Москва, Никола Вапцаров, Обеля, Рига, Солун, Христо Смирненски, Черни Връх, Шумнатица

На 23.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя;  Даскалово: Втора;  Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра;  Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/;  Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово;  Студена, общ. Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 11:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Друган: УПИ ХV-407 кв.49;

 Радомир: Върба, Райко Даскалов;

 Стефаново, общ. Радомир: Мах.Егреците;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:30 - 11:30 ч./ -  Перник: Арчар, Васил Левски, Горно Могиличе, Ела, Железни Заводи, Захари Зограф, Калина, Калкас, Караманица, Куциян, Липа, Могиличе, Незабравка, Резервоара, Чинар;

На 25.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Гълъбник: кв.25 УПИ Xііі-353, УПИ VIі-112,Кв.16, УПИ ХV-45, кв.6; Дрен: V-420 кв.4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета;

 Чуковец, общ. Радомир;

На 25.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дрен;

На 25.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч.; 11:15 - 12:00 ч./ -  Горна Диканя: X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел ХІХ-1127, кв.116 А, ПИ 203, УПИ І-1517 кв.211, УПИ Х-1306, кв.165; Долна Диканя: 884 кв.67а и 67б, 926, XIII-755,кв.47, Гаджова махала, Градините, кв. 72, УПИ V-955, 954, УПИ IV-838,Кв.62, УПИ IX=883 кв 67а, УПИ VII- 852, 854 кв.65, УПИ XI-261, кв.40, УПИ XIII-990, УПИ ХIV-749, кв. 48, Х-260 кв 40;

 Старо Село, общ. Радомир: VII-157 кв.17, XXVІІ-XXVіІI  кв.12, Мах. Дукова;

На 25.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ючдорушко Дере;

На 25.01.2018 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Мещица: Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, Синчец;

На 25.01.2018 г. /11:15 - 12:00 ч./ -  Студена, общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, извън регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев;

На 26.01.2018 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Перник: Васил Априлов, Ивайло, Иван Вазов, Капитан Векилски, Миньор, Пейо Яворов, Перелик, Софийско Шосе;

Община Радомир  

На 22.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./  На 23.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./  На 24.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./  На 25.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./  На 26.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Извор, общ. Радомир: махала Канджулица, УПИ V-138 кв.24, УПИ VII-69, кв.13;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Радомир: Александър Ботев, Александър Стамболийски, Деян Гебрев, Мирчо Христов, Подпор. Константин Цанков, Райко Даскалов, Христо Смирненски;

На 25.01.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:00 - 11:45 ч./ -  Владимир: ПИ 149 Кв,14;  Долна Диканя;  Долни Раковец: кв.22,УПИ Х-206, М-Ст Банята , УПИ XI-306, п-л ІХ-428, кв.27, УПИ 1-167 кв.11, УПИ ІІ-26, УПИ ХІ-34, кв.1;  Друган: VI-485,Кв. 45, Чачулова махала;  Кондофрей: общ.Радомир;  Радомир: Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг;  Стефаново, общ. Радомир: Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, УПИ ІX-1083,1084;  Червена Могила

 

МОНТАНСКА ОБЛАСТ  

Община Берковица  

На 23.01.2018 г. /08:00 - 08:10 ч.; 16:30 - 16:40 ч./ -  Драганица: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста;  Пърличево: 9-ти Септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, Пирин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор;  Слатина, общ. Берковица: Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, местност Стопански Двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев;  Цветкова Бара: Главна, Гороница, извън регулация, Черемошница;  Черкаски: Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет и Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски Дол (22 Б), Корията (Двадесет и Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен Брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета);  Ягодово, общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки Дол, Еделвайс, Карян, Малка Река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 09:05 - 15:55 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка;

 Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 09:05 ч.; 15:55 - 16:00 ч./ -  Берковица;  Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла на ул.  Р.Даскалов и Д. Благоев;  Бързия;  Замфирово: 000436, 1-ви май, 5-ти декември, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, ул.  Ал. Стамб. и ул.  Янтра, ул.  Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на ул.  З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра;  Комарево, общ. Берковица: Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста;  Мездрея: Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;  Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , кв.33, Четвърта, Шеста;  Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев;

На 24.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица: 03928.514.225, 23 Септември, Александровска, Д-Р Иван Панов(9 Септември), извън регулацията, Лечебница, Път 81 Преди Разклона За кв. Раковица, Раковица, Хаджи Петър Илиев;

Община Брусарци  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Княжева махала: Васил Левски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кочо Честименски, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

За периода 22-26.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Крива Бара, общ. Брусарци: Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, извън регулация, кв. 68 УПИ, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев

За периода 22-26.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Крива Бара, общ. Брусарци: 000090, 23-ти Септември, 23-ти Септември, 9-ти Септември, Бозвели, Васил Коларов, Веслец, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гробарска, Гьолска, Гьолска, Димитър Благоев, Заря, Иван Тодорин, Иглика, извън регулацията, извън регулацията, Искър, Искър, Кирил Рунчев, Людмила Живкова, Младост, Овчарска, Огоста, Панайот Волов, Партизанска Среща, Река Лом, Родопа, Сини Вир, Станке Димитров, Трайчо Костов, Физкултурна, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Вълчедръм  

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин

На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Вълчедръм: Черни Връх

На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Черни Връх, общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Вършец  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 08:10 ч.; 16:30 - 16:40 ч./ -  Вършец: 12961,24, 12961.15.858, 12961.24.4, 12961.24.6, 12961.24.934, 12961.51.7, 12961.54.52, 12961.57.9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В.Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Д-Р Константин Пенев(З.К), Иван Вазов, кв.1 12961.422.111, кв.Изток извън регулация, Климент Охридски(И.Манк.), местност Пречиствателна Станция, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 08:10 ч.; 16:30 - 16:40 ч./ -  Стояново, общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 08:10 ч.; 16:30 - 16:40 ч./ -  Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 08:10 ч.; 16:30 - 16:40 ч./ -  Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н.Й.Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 08:10 ч.; 16:30 - 16:40 ч./ -  Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 08:10 ч.; 16:30 - 16:40 ч./ -  Долно Озирово: I-161,Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 08:10 ч.; 16:30 - 16:40 ч./ -  Лютаджик: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 08:10 ч.; 16:30 - 16:40 ч./ -  Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, извън регулация, Илинден, местност Минкови Бани - Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 25.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Вършец: Александър Занов, Бор(Симо Първанов), Бялата Вода(М.Арсенов), Водопада, Детелина(Гр.Виденов), Зано Ангелов, Заножене, Зелени Дел, Малина(Ив.Първанов), Найден Геров, Република(Г.Димитров), Роза(Стоян Иванов), Синчец(Наум Начев), Софроний Врачански, Стара Река

На 25.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Вършец: 12961.57.9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В.Коларов), Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Д-Р Константин Пенев(З.К), Иван Вазов, Република(Г.Димитров), Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

Община Георги Дамяново  

На 24.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гаврил Геново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Лом  

За периода 22-28.01.2018 г. /08:30 - 17:00 ч./ -  Замфир: Беласица, Васил Коларов, Витоша, Георги Димитров, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Никола Й.Вапцаров, Пиротска, Рила, Струма, Толбухин, Царибродска, Шипка

За периода 24-26.01.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Сталийска махала: Втора, извън селото, Петдесет и Втора, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Шеста, Четиридесета

За периода 25-26.01.2018 г. /09:00 - 08:15 ч./ -  Сталийска махала: Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Девета, Десета, Извън Селото, Осма, Пета, Първа, Трета, Тридесет и Първа, Четвърта, Шеста, Шестдесет и Първа

На 23.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Трайково: Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, извън регулацията, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, общ. Лом: Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Монтана  

На 26.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Липен: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул.  Първа и Втора, Ъгъла С ул.  Единадесета и ул.  Дванадесета

За периода 22-26.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Акд. Иван Дориданов, Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Изгрев, Искър, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана

За периода 22-26.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Монтана: Вардар, Княз Александър Батенберг, Парта, Стефан Стамболов(Заводска, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славотин: Втора, Двадесет и Девет, Пета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири

На 25.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана: 1

На 26.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Сумер: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Осемнадесет, Седемнадесет, Станой Стоянов, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Шестнадесет

Община Чипровци  

На 23.01.2018 г. /09:30 - 15:00 ч.; 13:00 - 16:30 ч./ -  Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Първа, Седма, Тринадесет, Шеста

На 24.01.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Челюстница: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста

Община Якимово  

За периода 23-26.01.2018 г. /09:01 - 16:15 ч./ -  Дългоделци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Бдинска, Благой Иванов, Гео Милев, Георги Димитров, Дамян Найденов, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Кирил и Методи, Лика Рачин, Ломска, Мерата, Милко Василев, Райко Даскалов, Раковска, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена

За периода 23-26.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дългоделци: 23-ти Септември, Баба Тонка, Васил Коларов, Веслец, Георги Димитров, Замфир Попов, Лика Рачин, Любен Каравелов, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Райко Даскалов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Комощица: Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Ломска, Малчика, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Симеон Ив. Бонев, Христо Смирненски, Христо Ботев, Христо Ботев, Шипка, Яворов, Яворов

 

ЛОВЕШКА ОБЛАСТ

Община Априлци  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, общ. Априлци: 52218.172.54, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла Река/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Дуневска/Видима/, Здравец/Видима/, кв.Видима, кв.Зла Река, Кокиче/Видима/, Курорт/Видима/, М. Пандуци кв. Видима, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, махала Гроба, Местн.Видима, Местн.Зла Река, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Синчец/Видима/, Стара Планина/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/

На 22.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, общ. Троян: Васил Левски

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, М.Събевци, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

Община Ловеч  

На 24.01.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Ловеч: Подп.Александър Кусев, Северна Индустриална Зона

Община Луковит  

На 23.01.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С.Раковска, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, местност Данчова Могила, местност Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.01.2018 г. /10:00 - 11:10 ч./ -  Луковит: Йордан Йовков

На 23.01.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Луковит: Възраждане

На 23.01.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Пещерна: Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска Долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.01.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Торос: 157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К.Яворов, Под.Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода

На 23.01.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дъбен: Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска

На 23.01.2018 г. /13:15 - 13:45 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Тодоричене: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 22.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Гложене, общ. Тетевен: Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, местност Касълека, местност Левица, местност Рупци, Петко Найденов, Цачо Ненов

На 23.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Малък Извор, общ. Ябланица: Присойка

На 23.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Рибарица, общ. Тетевен: 62579.168.546.1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, Пи-62579.164.2

На 23.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дивчовото: 20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах.Зеленика, Мах.Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов

На 23.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен: Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Недковци, махала Свидово, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Недковци, Полатен

На 23.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черни Вит: 80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала Бръшленица, махала Делиевци, махала Елов Дол, махала Златевци, махала Петровци, махала Платуница, местност Боатин, местност Дъскот, местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

На 24.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Христо Ботев

На 25.01.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Български Извор: 151001, Демокрация, Филип-Тотю, Христо Ботев, Шипка

Община Троян  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска;

 Терзийско, общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска;

На 22.01.2018 г. /12:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Троян, общ. Троян: кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дудевска

На 24.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, общ. Троян: Възраждане, Дрянска Чешма, Христо Ботев, Черковна

На 25.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, общ. Троян: Амбарица, Ген.Карцов

На 25.01.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Белиш: Стара Планина

Община Угърчин  

На 22.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Сопот, общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, Мах.Съевска

На 26.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Сопот, общ. Угърчин: Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Мах.Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, Чепля, Шойка

Община Ябланица  

На 25.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Брестница, общ. Ябланица: Васил Левски, Вутю Малков, Единство, Никола Петков, Оборище, Петър Василев, Равнището, Стара Планина, Стоянковото, Съева Пещера

 

КЮСТЕНДИЛСКА ОБЛАСТ  

Община Бобов дол  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, кв. 2;

 Шатрово: 067016, VI-255, кв. 27;

На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бобов Дол: 009065, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Люляк, местност Илчови Егреци, Стубело, Цар Симеон

На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бобов Дол: Двадесет и Седми Октомври, Малчика, Свилен Русев

На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бобов Дол: Александър Костадинов, Двадесет и Седми Октомври, Иван Вазов, Комсомолска, Стефан Стамболов

На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Свилен Русев, Стефан Стамболов

На 26.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Големо Село: VI, кв.10, ПИ 452, кв.3

На 26.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Големо Село

Община Дупница  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, общ. Дупница: местност Дрено, Нупи-1609

На 22.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, общ. Дупница: 04220.8.70, Бригадирска, Гергана, Здравец, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, местност Мантарлия, Мусала, Осми Март, Победа, Първи Май, Русалка, Теменуга, Христо Ботев

На 22.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, общ. Дупница: Бригадирска, Георги Димитров, Гергана, Зелен Път, Кирил и Методий, Комсомолска, Малчика, Осми Март, Победа, Първи Май, Самоковище, ХI-124,Кв.17, Христо Ботев

На 23.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, общ. Дупница: Вела Пеева, Гергана, Кирил и Методий, Комсомолска, Ленин, Лоза, Максим Горки, Малина, Отец Паисий, Първи Май

На 23.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бистрица, общ. Дупница: Вела Пеева, Здравец, Зелен Път, Комсомолска, Ленин, М.Зад Реката ПИ 04220,4,49,2, Малчика, махала Доларска, Осми Март

На 24.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, общ. Дупница: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Георги Димитров, Горица, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иглика, кв.50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Крайречна, Ленин, Осми Март, Пионерска, Първи Май, Теменуга, Фенерка, Христо Ботев

На 25.01.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Палатово: 083002

На 25.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, общ. Дупница: 04220.9.2, Ачкагач, Георги Димитров, Иван Вазов, Иглика, Кольо Фичето, местност Прокопо, Партизанска, Пионерска, Първи Май

На 25.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница: 04220.9.147

Община Кочериново  

На 23.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Кочериново: 408 По Плана на Гр. Кочериново, Витоша, Димчо Дебелянов, Дунав, Иван Вазов, Искър, Комсомолска, М.Преображенски, Мусала, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Свети Иван Рилски, Спортист, Трети Март, Чапаев, Шипка, Юри Гагарин

На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Кочериново: Бреза, Брянски Лес, Детелина, Димчо Дебелянов, Дъбо, Камчия, кв.38, УПИ XXII-1384, Климент Охридски, Левски, Никола Вапцаров, Олга Стоянова, Родопи, Сураж, Трети Март

На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Кочериново: Бузлуджа, В.Вретенарски, Витоша, Гоце Делчев, Детелина, Димчо Дебелянов, Мусала, Никола Вапцаров, Олга Стоянова, Осогово, Пушкин, Свети Иван Рилски, Тинтява, Тракия, Трети Март, Яворов

Община Кюстендил  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Неделкова Гращица

На 22.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка;  Берсин;  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев;  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин;  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка;  Долна Козница: 22112.500.2;  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка;  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия;  Кюстендил: местност Николичевски Път;  Лиляч: местност Войника;  Невестино, общ. Невестино: VI-124, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61,63,70, кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин;  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Плешивец: Дванадесета;  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин;  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март;

На 22.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Четирци: М.Топилата, махала Ямен;

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Четирци;

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Друмохар: мах. Брашненица;

На 23.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вратца: махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, С. Вратца, М. Дервена, общ. Кюстендил;  Горна Брестница;  Грамаждано: местност Гола Велика;  Гърляно: Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Смоквата, местност Средно Поле, Руен;  Жиленци: Везенска махала, С. Жиленци общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, Курбанци, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, Осогово, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев;  Кюстендил: Белият Камък, Бреза, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Емил Марков, Крум Зарев, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, ул.  Дупнишко Шосе; Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка;

На 23.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Брестница: Влахов Дол, местност Влахов Дол;  Грамаждано: II-110.Кв.11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище Пи003007, Осогово, ПИ 17680.25.36, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев;  Жиленци: Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Кьошко, махала Везенска, махала Долна, махала Сиракова, махала Черковна, махала Чифлика, местност Баладърица, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ ХVIII -187 кв.228, Христо Ботев;  Кюстендил: Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, местност Влахов Дол, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ VII кв.91 А, Цвятко Радойнов;  Лозно: Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала Кепазка, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Стари Лозя, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Гурбановци;  Гюешево: 000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух;  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска;  Ивановци, общ. Кюстендил;  Каменичка Скакавица: Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Хаджи Димитър;  Кутугерци;  Кършалево;  Ломница, общ. Кюстендил: махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец;  Мазарачево: махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река;  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;  Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;  Церовица: махала Бело Камене;  Чудинци;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, общ. Кюстендил: Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Брест, общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова;  Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката;  Горановци, общ. Кюстендил: махала Оспротива;  Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева;  Горно Кобиле: махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото;  Горно Уйно: махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка;  Добри Дол, общ. Трекляно: махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме;  Долни Коритен: махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска;  Долно Кобиле: махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището;  Драгойчинци: Мах.Богданова, Мах.Бозкина, Мах.Гигина, Мах.Гигинци, Мах.Градско Ливаде, Мах.Дайчова, Мах.Деяница, Мах.Джикаре, Мах.Дълги Лом, Мах.Дърнелци, Мах.Зеинци, Мах.Злондон, Мах.Корита, Мах.Куркина, Мах.Малка Падина, Мах.Митарци, Мах.Пейчинова, Мах.Село, Мах.Средно Осое, Мах.Чорбаджийска, Мах.Ширилова;  Злогош: Долна махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци;  Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница;  Метохия: Долна махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци;  Побит Камък, общ. Трекляно: махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село;  Полетинци;  Средорек, общ. Трекляно: махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък;  Сушица, общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар;  Трекляно: махала Бръзина, махала Връшинци, махала Дъбът, махала Караджинца, махала Караджинци, махала Марикинци, махала Младост, махала Табаци, махала Центъра, махала Шумановци;  Уши: 030001 местност под пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска;  Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил: Банска, Зимница, Казанлък, Комплекс Изток, Медковец, Мездра, Ропотамо, Самодивска;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бобешино;

 Долно Село: М.Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци; Коприва;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Преколница: махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска;

 Раненци: Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска;

На 23.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Долно Уйно: махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска;

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Илия;

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 25.01.2018 г. /09:30 - 10:45 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Хисарлъка; Слокощица: 247, Александър Димитров, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Ивайло, Иглика, Калоян, Кирил и Методий, Кубрат, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Радецки, Руен, Синчец, Стефан Караджа, Теменужка, Шипка;

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 25.01.2018 г. /09:30 - 10:45 ч./  На 26.01.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир;  Ветрен, общ. Невестино: Мах.Агушка, Мах.Дамянска, Мах.Капралска, Мах.Ковачевска, Мах.Новаковска, Мах.Ризовци, Мах.Смиленска;  Ново Село, общ. Кюстендил: махала Двете Реки;  Раково, общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец;  Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка;  Сажденик: махала Златанска;  Цървена Ябълка: Таскова Плевня;

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/  На 25.01.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Търсино;

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ваксево: Георги Димитров, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Зафир Николов, Койно, Ленин, махала Шаренкова, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Юри Гагарин;  Граница: Антим Първи, Арда, Вела Пеева, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Неофит Рилски, Нов Живот, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Стефан Караджа, Стопански Двор, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин;  Пелатиково: Мах.Кацарска, Мах.Лодарска, Мах.Селишка, Мах.Траянци, Мах.Чифлико;

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, махала Стубела, Полет, Първи Май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар;

 Кадровица: Мах.Постолска, Мах.Станкова;

 Лелинци: Васил Левски, махала Горна;

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Еремия: махала Брезалийска, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Лесовска, махала Марковска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Яновска;

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица: Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Иван Вазов, Иван Шишман, Искър, Кокиче, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Селото, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, Мусала, Никола Въжаров, Орлица, Пробуда, Пролет, Пролетарска, Спортист, Стоян Лудев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 24.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Пиперков Чифлик: Бурназо, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Заимов, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Каляшки, Зинови Григоров, Иван Вазов, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Крум Стоянов, Ленин, Лиляна Димитрова, махала Дядо Манова, махала Суха Река, местност Друмарката, местност Капинката, Митко Палаузов, Нов Живот, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Руен, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юри Гагарин;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Блатец, общ. Кюстендил: махала Граньова;  Дождевица;  Драговищица, общ. Кюстендил: V-908,Кв.61, Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Асен и Петър, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Каляшки, Еделвайс, Земен, Земен, Изгрев, Искра, Камчия, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Опълченска, Орлица, Осогово, Охрид, Петър Берон, Преслав, Преслав, Рила, Рила, Руен, Синчец, Славчо Темкин, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Тинтява, Чаталджа, Череша, Черница, Шейново, Шести Септември, Ягода;  Дупница: 324+460 До 324+840;  Кюстендил: Соволска;  Лисец, общ. Кюстендил: 000520;  Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска;  Радловци;  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Драговищица, общ. Кюстендил: Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Петър Берон, Синчец, Славчо Темкин, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кюстендил: Банска, Бащовица, Витоша, Зимница, кв. Изток, УПИ I, Комплекс Изток, Любимец, Медковец, Мездра, Пловдив, Порой, Риша, Ропотамо, София, Стрелча, Трън, Ямбол;

На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Четирци: М.Топилата;

На 25.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Гращица: Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого;  Дворище, общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев;  Коняво: 000906 кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Маровски Път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев;  Копиловци, общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, Христо Смирненски, Щастие;  Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски Път;  Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Николичевски Път, Овощарски Институт, Стоян Лудев, Струма, Черемидарница, Ябълка;  Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие;  Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест.Пояница;  Ябълково, общ. Кюстендил: X-198,Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Соволска Река, Овощарска, Първи Май, Славейков, Христо Ботев;

На 25.01.2018 г. /09:30 - 10:45 ч./  На 26.01.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Илия: Мах.Груйовска, Мах.Делийска, Мах.Карадачка, Мах.Кацарска, Мах.Левковци, Мах.Миленска, Мах.Мишовска, Мах.Ралинска, Мах.Рекалийска, Мах.Тузлучка, Мах.Чукарска;

 Тишаново: Мах.Божковци, Мах.Воденица, Мах.Гълъбовска, Мах.Ивановска, Мах.Качанска, Мах.Колевска, Мах.Митковска, Мах.Найденци, Мах.Новковска, Мах.Реката, Мах.Тутковска, Мах.Хайдушка, Мах.Цървилото, Мах.Янчовска;

 Църварица: Мах.Гракалска, Мах.Карадачка, Мах.Копривен, Мах.Реката, Мах.Укалска;

На 25.01.2018 г. /09:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Адамска, махала Албания, махала Баздарска, махала Бантовска, махала Бела Вода, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска, махала Гошевска, махала Грънчарска, махала Гърличка, махала Гъскарска, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Заячка, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Котаранска, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лапевска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Моравска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Парлапанска, махала Песокарска, махала Петачка, махала Пупулска, махала Рановска, махала Русулска, махала Сапунджийска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколовска, махала Соколчева, махала Средна махала, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Тасковска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Цанкина, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;  Длъхчево-Сабляр: Мах.Милчовска, местност Орехчето;  Друмохар: Мах.Ангеловци, Мах.Джоганска, Мах.Табачка, Мах.Таушанска, местност Сврътките;  Еремия: махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска;  Згурово;  Пелатиково: Мах.Брусарска, Мах.Бумбарска, Мах.Горовска, Мах.Дръчките, Мах.Карпуска, Мах.Кацарска, Мах.Леската, Мах.Лодарска, Мах.Манчовска, Мах.Орешарска, Мах.Очипалска, Мах.Попанска, Мах.Раковска, Мах.Селишка, Мах.Суровичка, Мах.Сърнатичка, Мах.Траянци, Мах.Тръстеник, Мах.Харизанска, Мах.Чифлико, Мах.Шеовци, Мах.Шишовска, Мах.Шопска, Мах.Янкуловци;  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св.Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци;  Страдалово: махала Борачичка, Махала Геберо, махала Дъбовска, Махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка;

На 25.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, махала Албания, махала Баздарска, махала Воденичарска, махала Горна Йовчовска, махала Гърличка, махала Гюрова, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска, махала Дралевска, махала Дърманска, махала Занева, махала Испорска, махала Йовкинска, махала Кадрамска, махала Камберска, махала Каменичка, махала Карамфиленска, махала Ковачка, махала Кузумска, махала Кумбазка, махала Лазарска, махала Лесичкова, махала Маджирска, махала Маринкова, махала Михтарска, махала Мулова, махала Падинарска, махала Петачка, махала Русулска, махала Селишка, махала Семенска, махала Симонска, махала Соколчева, махала Станковска, махала Стойчовска, махала Текемска, махала Треновска, махала Хаджийска, махала Шаренкова, махала Шукалска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин;

На 25.01.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Граница: Антим Първи, Арда, Бачо Киро, Беласица, Вела Пеева, Вола, Дъбо, Искър, Йорданка Николова, Кирил Самоволски, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Манастир Света Лука, Места, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала, Неофит Рилски, Нов Живот, Осми Март, Осоговска, Панайот Волов, Партизанска, Пенчо Славейков, Пионерска, Пирин, Пролет, Първи Май, Рила, Руен, Славянска, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Харалампи Аничкин, Христо Ботев;

На 26.01.2018 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гърбино;  Коняво;  Копиловци, общ. Кюстендил;  Кюстендил;  Полска Скакавица;  Шишковци;  Ябълково, общ. Кюстендил: Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кадъница, Кирил и Методий, Ленин, махала Бански Мост, махала Славейкова, махала Софийско Шосе, махала Трънярска, местност Кантона, Овощарска, Първи Май, С. Ябълково, Община Кюстендил, Славейков, Христо Ботев;

На 26.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Кюстендил: Белият Камък, Дупнишко Шосе, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 26.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Слокощица: местност Мичевица;

На 26.01.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Абоба, Белият Камък, Белият Камък, Дупнишко Шосе, местност Планина Осогово, местност Ръжеве, местност Самали Баир, местност Самали Баир, местност Хисарлъка, местност Хисарлъка, Станкевско Шосе, Цар Освободител;

На 26.01.2018 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Слокощица: 247, Александър Димитров, Александър Димитров, Ален Мак, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кръстев, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Димитър Канин, Добри Чинтулов, Елин Пелин, Зинови Григоров, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Иглика, Искър, Калоян, Кирил и Методий, Кокиче, Кубрат, Кубрат, Любен Каравелов, Марин Дринов, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, махала Селото, местност Галеница, местност Змиярника, местност Змиярника, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин, Мусала, Мусала, Никола Въжаров, Опълченска, Орлица, Осоговска, Пробуда, Пролет, Пролет, Пролетарска, Радецки, Руен, Синчец, Спортист, Стефан Караджа, Стоян Лудев, Теменужка, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка;

Община Рила  

На 24.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рила: 62671.500.2, Васил Демиревски, Здравец, Кокиче, Крайречна, Света Варвара, Септемврийска, Спортела, Спротива, Тинтява

На 23.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Рила: Аверки Попстоянов, Алеко Константинов, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Георги Бенковски, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Крайречна, Майстор Алекси, Опълченска, Подгорица, Раковска, Рилски Езера, Света Петка, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Спортела, Спротива, Тинтява, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юри Гагарин, Яворов

На 25.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рила: Александър Стамболийски, Васил Демиревски, Васил Начев, Васил Христов, Орлица, Планинска, Рилски Езера, Роза, Свети Иван Рилски, Христо Сокола

Община Сапарева баня  

На 25.01.2018 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Овчарци, общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн.  Грабежо , местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 25.01.2018 г. /13:15 - 14:30 ч./ -  Сапарева Баня: III, кв.125, Васил Левски, Васил Петлешков, Германея, Димитър Чучуганов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Княз Борис, Коста Петров, местност Бончук, Никола Вапцаров, Паничище, Плиска, Победа, Скакавица, Трети Март, Христо Ботев;

На 25.01.2018 г. /13:30 - 13:45 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04,Ид.65365.210.970, II, II,Кв.8, ІХ - кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І ,Кв. 70, УПИ VIII кв.10;  Ресилово: 026170, 027007, 100005, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - VIі-672,Кв.36, ХIV-11,Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра;  Самораново: 65245,6,153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин;  Сапарева Баня: 032046, 65365,601,10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.186, 65365.602.602, I ,Кв.74, III, кв.125, LXXVі,Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXXIV-2797,Кв.74, Ііі-3071,Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ LXXXІІІ; кв.74, ПИ №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ - Х-2641, ПИ 65365.601.84, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759,Кв.109, УПИ І - 2742, кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода;

 

БЛАГОЕВГРАДСКА ОБЛАСТ  

Община Благоевград  

На 22.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./  На 23.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./  На 24.01.2018 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Благоевград: 04279.310.3439, Георги Андрейчин, Еленово, Кури Дере

На 22.01.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Благоевград: Ален Мак, Владо Черноземски, Св. Димитър Солунски

На 22.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бело Поле, общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната;  Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Герено, местност Среден Път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, местност Чикуто, местност Чукито, Мир, Осогово, Промишлена Зона, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски;  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, местност Терзийска, Студеното Кладенче, Турски Гробища;  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, УПИ IV-220,Кв.8;  Клисура, общ. Благоевград: Гяурска, Махала  Гяурска и Махала  Рекарска, Махала Гяурска, махала Миладинци, местност Лозята, Падината;  Логодаж: Упи-ІV-195 кв.14, Беров Валог, Голяма Нива, Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Палански Валог, местност Присоето, С.Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113;  Обел: махала Крайковска, Равнище;  Покровник: махала Равначка;  Рилци: УПИ VI-465,Кв.27, Цигларката;  Селище, общ. Благоевград: УПИ VI-297, кв.10, 180, 382, кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, кв.17, УПИ VIII-198, махала Камбитци, местност Беглика, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, местност Пощека, местност Търлите, Оралище, Под Училището, Път № 106, Селище, общ. Благоевград;

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бучино: Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала Тасковска;

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р;

На 22.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Лешко;

На 22.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антим I, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Коритаров, Васил Левски, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Даме Груев, Димитър Талев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, Македония, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Мизия, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пере Тошев, Петко Д.Петков, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Сандо и Петър Китанови, Старата Гара-Ш-14, Струма, Струмско Център, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, Тракия, Цар Иван Шишман, Янко Забунов;

На 22.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бистрица, общ. Благоевград: 001451, 04217.920.1.70, 04217.929.10.29, 04279.927.30, 319001, 410002, Брезово, Гръчките Ливади, Зона Картала, Картала, Махала  Калуцка, Махала  Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Бодрост, местност Горно Демирево, местност Добро Поле, местност Картала, местност Ковачница, местност Конярнико, местност Септемврийче, местност Тепавиците, местност Широканска, Осойната, ПИ №001451;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Антон Чехов, Бодрост, Васил Левски, Даме Груев, местност Бодрост, местност Добро Поле, местност Здравец, местност Карталско Дере, местност Мингингова Поляна, местност Септемврийче, Р-Н Рибарника, Славово;

На 23.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци, махала Горни Двояци, махала Долни Двояци, махала Михтарци, махала Мъртвако, махала Новоселци, махала Панчовци, махала Пържово, махала Стойковци, махала Тачовци, махала Шоповци, местност Валого, местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви;  Дъбрава, общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Махала  Ваканинци, Махала Щърбевци, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, местност Градището, местност Клено, местност Мучова Чука, местност Ръженици, местност Ръжениците, местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид;  Рилци: местност Арсовото, местност Цонева Межда, Телкиево Дере;

На 23.01.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Горно Хърсово: махала Михтарци, махала Новоселци, местност Валого, местност Гьоловете, Шопови Ниви;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Благоевград: Айдаровско Дере, Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Гладно Бърдо, Даме Груев, Димитър Талев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, К. и Никола Хайдукови, кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Горски Разсадник, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Полигона, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Пирин, Подстанция Ален Мак, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Свобода, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, Христо Чернопеев, Яне Сандански, Яне Сандански;  Делвино, общ. Благоевград: Баздо, Вировете, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, Пл. 11;  Еленово, общ. Благоевград;  Изгрев, общ. Благоевград: 00701, 33.432, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Чуката, УПИ IV 87, Упи-Хі218 кв.21, Чуката;  Марулево;  Церово, общ. Благоевград: местност Кантона, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, кв.15, УПИ І-139,Кв.12, УПИ ІV-110,Кв.15;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./  На 25.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Габрово, общ. Благоевград: 14204.501.10, махала Хамбарджийска, Тугулска;  Дебочица;  Железница, общ. Симитли: местност Ръждавец, Поповска;  Лешко: 163, М. Реката-Тополата, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград;  Мощанец: XVI-122,123, кв. 14, извън регулация, Махала  Поповска, махала Кантурска, УПИ XI-75, кв. 6;  Падеш: Бреза, Будишка, Махала  Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ II-207,Кв.13, УПИ V-74, кв.5;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./  На 25.01.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч./ -  Обнова: Ив.Вазов;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./  На 25.01.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, кв.28, Упи-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка;

На 24.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бело Поле, общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, имот 04279.818.47, Полето, Тухларната, УПИ III-63, кв.5;

На 24.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Благоевград: 14-ти Полк, Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, местност Герено, местност Среден Път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, местност Чимево Дере, Мир, Пътен Възел, Средния Път-Ш.09, Стоимен Календерски;

На 24.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Българчево: местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища;

На 24.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката;

На 24.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Палански Валог;

На 24.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Рилци: IX-460, 000399, XV-273, Амитица, Васил Левски, Грънчарски Андък, Диновица, Илинден, Имот 023001, местност Амитица, местност Габеро, местност Диновица, местност Крушите, ПИ 018013, Рафетица, Рила, Св.Иван Рилски, Стремата, Трети Март, УПИ IX-144, кв. 17, УПИ VI-465,Кв.27, УПИ Х-463, кв.6, УПИ ХIII-261, кв.11, Упи-I-468 кв.25, Упи-IV-451,Кв.27, Упи-ІV-468,Кв.25, Упи-Ііі-63, ХIХ-33, кв.7, Хі-482, Нв.22, Хан Аспарух, Цар Борис I, Цар Иван Асен, Цигларката;

На 25.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Бистрица, общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, Махала  Калуцка, Махала  Центъра Мотела, махала Брезово, махала Брезовска, махала Милово ТП Милово, махала Петковци, Месност Демирево, местност Горно Демирево, местност Ковачница, Осойната;

На 25.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Антон Чехов, Васил Мечкуевски, Грамада, местност Герено, местност Под Грамадите-Ш13, местност Под Черквата, местност Среден Път-Ш-9, местност Царевско Шосе, местност Чикуто-Ш16, местност Чукито, Орбита, Р-Н Рибарника, Славово, Струма;

На 25.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Зелен Дол: Стопански Двор, Чекуро;

На 25.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Благоевград: 027019, 04279.16.29, Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Карамихайлов Бунар, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, местност Старата Гара-Ш-14, местност Шейница, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Промишлена Зона, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански;

На 25.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Обнова: Ив.Вазов, Ив.Вазов;

На 25.01.2018 г. /12:30 - 13:00 ч./ -  Покровник: 3-ти Март, Валого, Ленището, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, кв.28, Упи-9-369,Кв.17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка;

На 25.01.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград: 027019, 04279.16.29, местност Карамихайлов Бунар, местност Река Бистрица, местност Старата Гара-Ш-14, местност Шейница, Покровнишко Шосе, Промишлена Зона;

На 25.01.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Покровник: Ленището, Покровнишко Шосе;

На 25.01.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Страшимиров, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Струма, Струмско Център, Христо Чернопеев, Яне Сандански;

На 26.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Благоевград: Яне Сандански;

На 26.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Благоевград: 04279.601.362, Александър Фон Хумболт, Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Антон Чехов, Братя Миладинови, Брод, Бяло Море, Вардар, Ветрен, Ветрен, Витоша, Владая, Владо Черноземски, Възрожденска, Генерал Тодоров, Дойран, Запад, Здраве, Иван Михайлов, Илинден, Кръстьо Асенов, Листопад, Майор Стефан Иванов, Марица, местност Баларбаши, Мусала, Независимост, Обзор, Освобождение, Полк.Кирил Чамишки, Райко Жинзифов, Ридо, Рилски Езера, Рилски Езера, Роден Край, Родина, Св.Св. Кирил и Методий, Свобода, Скакавица, Скаптопара, Славянска, Славянска, Стоимен Календерски, Упи-V,Кв.192,Идн.04279.601.131, Упи-VІІ,Кв.19,Имот №04279,602,186, Христо Ценин, Цар Симеон, Шар Планина;

На 26.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Фон Хумболт, Бяло Море, Ветрен, Възрожденска, Дойран, Освобождение, Славянска;

На 26.01.2018 г. /15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Благоевград: Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Братя Миладинови, Ветрен, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Запад, Иван Михайлов, Илинден, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Марица, Мусала, Обзор, Полк.Кирил Чамишки, Райко Жинзифов, Рилски Езера, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Славянска, Стоимен Календерски, Упи-V,Кв.192,Идн.04279.601.131, Христо Ценин, Цар Симеон;

На 26.01.2018 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Благоевград: 04279.601.362, Александър Фон Хумболт, Антон Чехов, Брод, Бяло Море, Вардар, Ветрен, Витоша, Владая, Възрожденска, Дойран, Здраве, Листопад, местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Ридо, Рилски Езера, Роден Край, Родина, Свобода, Скакавица, Славянска, Упи-Vіі,Кв.19,Имот №04279,602,186, Шар Планина;

Община Гоце Делчев  

За периода 23-26.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура Землище Гоце

На 22.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: Бузлуджа, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Иларион Макариополски, Потока, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Тодор Стоянов

На 22.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища: Анещи Узунов, Гоце Делчев, Лозята, Марица, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Рила, Сан Стефано, Струга, Хан Аспарух, Цар Симеон, Шипка

На 23.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 26.01.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Гоце Делчев: II-16, местност Мочура, Кирил и Методий, местност Мочура Землище Гоце, местност Сушица, Стара Планина

На 23.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 26.01.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Гърмен

На 23.01.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./  На 26.01.2018 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Огняново, общ. Гърмен: Горно Грамаде, Двадесет и Първа, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Единадесета, Иван Вазов, Кьосе Баир, местност Стопански Двор, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Седма, Ст 26 Кл Б ТП Огняново 4, Ст 46 Кл Б ТП Огняново 2, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста

На 24.01.2018 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Буково, общ. Гоце Делчев: Упи- ХVІІ-164, кв.11, ХVі-246, кв.19

На 24.01.2018 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Буково, общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99,131, кв.22

На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Арда, Марица, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Тунджа

Община Петрич  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Струма

На 22.01.2018 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Богородица; Дреново, общ. Петрич;

 Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, местност Исмаилица, местност Ризово Дере, местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански; Кърналово: 098002, М. Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г.Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, извън регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, местност Бельовица, местност Борсата, местност Германско Летище, местност Горни Бари, местност Джуново, местност Ливарски Рид, местност Подливарски Път, местност Слонищата, местност Сукако, местност Улуко, местност Чикуто, местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р.Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 извън регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр.Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв.Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин; Михнево: Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън регулация, извън регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, местност Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка; Петрич, общ. Петрич: местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер; Първомай, общ. Петрич: Младост, Червен Път; Рибник: Горни Лаки, Трапо; Старчево: XVI-8, кв.3, Асанката, местност Асанката, местност Равнако, С. Старчево, общ. Петрич, УПИ II, кв.11, Солун, Тафтинка; Чучулигово: Чучулигово; Яково;

На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, общ. Петрич: 22-Ри Октомври, България, Васил Левски, Вит, Екзарх Йосиф, Калабак, Полковник Дрангов, Цар Симеон, Янтра;

На 26.01.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Петрич, общ. Петрич: Марица, Папульо, Софрони Врачански, Цар Самуил, Черно Море;

Община Разлог  

На 23.01.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Баня, общ. Разлог: III,Кв. 49, Ангел Даракчиев, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Баненска Буна, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, извън регулацията, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, УПИ XIX-610 Кв 44, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шеста, Шестнадесета

Община Сандански  

На 22.01.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Сандански: Беласица, Димитър Попгеоргиев, местност Ушите, Пресиян, Спартак

На 22.01.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Сандански: Даме Груев, Емануил Воскидович, Илинден, Княз Борис I, Одрин, Пейо К.Яворов

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: 10-79;

 Лешница, общ. Сандански: местност Струма;

На 22.01.2018 г. /12:00 - 14:15 ч./ -  Поленица: 6-ти Септември, Бяло Море, Изгрев, Младост, Никола Вапцаров, Полски Път, Стопанска, Съединение, Трети Март

На 22.01.2018 г. /14:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: УПИ VII-381

На 23.01.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./  На 24.01.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./  На 25.01.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./  На 26.01.2018 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Сандански: Беласица, Димитър Икономов, Димитър Попгеоргиев, местност Ушите, местност Ушите, Надежда, Никола Вапцаров, Пирин, Пресиян, Р-Н Главен Път Е-79, Св.Св.Козма и Дамян, Св.Св.Козма и Дамян, Свобода, Свобода, Спартак, Спартак, Спартак, Хаджи Димитър, Шипка

На 23.01.2018 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: местност Паркова Зона, Р-Н Плувен Интернат, Р-Н Пътя на Хидрострой, Свобода

На 24.01.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Сандански: Георги Скрижовски, Ильо Войвода, Свобода, Стефан Караджа

На 24.01.2018 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Лешница, общ. Сандански

Община Сатовча  

На 22.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 23.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 24.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 26.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 25.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Годешево: Бяло Море, Гранит, Граничарска, кв.16 Парцел 496, Марица, Места, Мир, Неуточнен Адрес, Одрин, Осми Март, Предела, Рила, Розова Долина, Средна Гора, Стара Планина

Община Симитли  

На 22.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./  На 23.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./  На 24.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./  На 26.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Полето: Нивото

На 22.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 08:30 - 16:15 ч./  На 23.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./  На 24.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./  На 25.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./  На 26.01.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Симитли: Симитли

На 22.01.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново: 291, кв. 9, II--255, Долна махала, махала Горна, махала Долна, Пи-061004 М.Лаката

На 22.01.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Крупник: Гоце Делчев, Крупник, местност Въчева

На 22.01.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Долно Осеново: Долна махала, махала Горна, махала Долна

Община Струмяни  

На 23.01.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Драката: местност Селимица

На 23.01.2018 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Микрево: 6-ти Септември, Будутел, Георги Бенковски, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Освобождение, Райна Княгиня, Решково, Св.Георги, Св.Паисий Хилендарски, Стопански Двор, Цар Иван Асен II, Чинара, Яне Сандански

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./  На 26.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Микрево: 81, Берово, Василево, Иван Вазов, Орфей, Спартак, Стефан Караджа, Трети Март

На 23.01.2018 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Микрево: Десислава

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Враца  

На 22.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Враца: Вежен, Втори Юни, Скакля

На 22.01.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Втори Юни, Ген. Леонов, Георги Бързашки, Проф.Димитър Йоцов

На 22.01.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Враца: Васил Априлов, Втори Юни, Ген. Леонов, Георги Бързашки, Кръстьо Българията, Мито Бояджиев, Проф.Димитър Йоцов

На 23.01.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Враца: Шипка

На 23.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Враца: Цар Калоян

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Враца: Мито Орозов, Стоян Заимов, Трайко Китанчев

На 25.01.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Враца: Вратица, Дъбника, Дъбника-Орбити

Община Козлодуй  

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Козлодуй: Акация, Безименна, местност Дигата, Пристанище

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мизия

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Търнава, общ. Бяла Слатина: Димитър Благоев

На 24.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хърлец: УПИ 000254 Землище Старите Лозя

Община Оряхово  

На 26.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оряхово: Алея на Мира и Дружбата, Анжело, Бачо Киро, Васил Петлешков, Ген. Тотлебен, Добруджа, Иван Вазов, Момчил Войвода, Проф.Петко Стоянов, Радецки, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Юрий Гагарин

Община Роман  

На 22.01.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Караш: Почивен Дом Бунгалата;

 Кунино: Акациите, Георги Ив.Димитров, Градище, Илия Пенчовски, Йоло Бърдаров, Катарашка, Кокиче, Куна Кралица, Липите, Люляк, Надлеза, Отец Паисий, Петко Василев, Петко Лалов, Пишурата, Самуилица, Симеон Найденов, Софроний Врачански, Теменуга, Трифон Даскала, Христо Кънински, Цветан Гановски, Цено Тодоров, Червеница;  Мизия: Александър Якимов;  Радовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Батак, Бачо Киро, Борис I, Васил Левски, Възрожденска, Ген. Скобелев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, УПИ XVII-35, кв.4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики;  Роман: Алеко Константинов, Александър Малинов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вунка Йотова, Гарван, Ген. Столетов, Генерал Скобелев, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Д-Р Стоян Стоянов, Димитър Баковски, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Жилищен комплекс Роман, Захари Стоянов, Иван Вазов, Илия Темелски, Искър, Камен Петков, Капитан Петко Войвода, Карашка, Кв 61, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Малък Искър, Митко Палаузов, Митко Пешев, Нешо Миковски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Петко Каравелов, Петко Р. Славейков, Пирин, Полковник Гарденин, Рила, Родопи, Романова Крепост, Софроний Врачански, Средна Гора, Станка Филибинова, Стефан Караджа, Струпешка, Сухо Поле, Тодор Каблешков, Топчовец, Тотка Илиева, Търговска, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Чавдар, Шейново, Шипка;  Стояновци, общ. Роман: Акация, Алеко Константинов, Безименна, Брусенска, Васил Левски, Вежен, Вихрен, Грозьо Костадинов, Еделвайс, Здравец, Люляк, местност Пладнището, местност Чифлика, Раковец, Роза, Софроний Врачански, Търговска, УПИ ХІІІ-292, кв.22, Христо Ботев, Чифлишка, Шипка;

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

За периода 22-26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ракитница, общ. Брегово: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Ленин, Лиляна Димитрова, Свилен Русев, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Иван Асен, Цар Самуил

На 23.01.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Делейна: Александър Димитров, Антон Чехов, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Индже Войвода, Мико Нинов, Първи Май, Шипка, Юрий Гагарин

На 26.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Брегово, общ. Брегово: 518, Алабин, Александър Стамболийски, Георги Бондоков, Граф Игнатиев, Димитър Зограф, Димитър Полянов, Мичурин, Патриарх Евтимий, Тодор Петров, Толбухин, Цар Самуил, Шипка

Община Видин  

На 22.01.2018 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Видин: Имот № 024004 Екатте 14698;  Генерал Мариново: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;  Градец, общ. Видин: Първа;  Долни Бошняк: Втора, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Шеста; Дружба: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Каленик, общ. Видин: Втора, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Новоселци: I - 37,Кв.101, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Паземлен Имот 52283,420,38, Пета, Петдесета, Петнадесета, ПИ 338, Първа, Път 14, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, ул. Първа До Площада, Четвърта, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Пешаково: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста;  Рупци, общ. Видин: 020059, II-182, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, С.Рупци, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Тополовец, общ. Кула: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Упи-VI кв.27, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 24.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Покрайна: 562, 827, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта;

Община Грамада  

За периода 22-26.01.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Грамада: Ангел Мишев, Боян Чонос, Георги Димитров, Живко Кръчмарски, Замфир Попов, Йордан Йовков, Крум Бъчваров, Мико Нинов, Никола Парапунов, Пенчо Славейков, Петко Р.Славейков, Тодор Титуренков, Христо Ботев, Шестте Партизани

Община Димово  

На 26.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Бела: I кв.64, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гранитово, общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 26.01.2018 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Димово, общ. Димово: Александър Стамболийски

Община Ново село  

На 25.01.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ново Село, общ. Ново Село: Архитект Илия Попов, Велико Търново, Добруджа, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методий, Люлин, Марица, Плиска, Преслав, Родопи, Сава Огнянов, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Тракия, Христо Ботев, Чавдар, Шипка, Янтра

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Вижте прощалното писмо на магьосника Роналдиньо 0| 3223 |18.01.2018 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2422 |16.01.2018 . Валежите спират в неделя, от понеделник започват пак 0| 2901 |13.01.2018 . От немай-къде глобиха почистваща фирма в София 3| 2872 |12.01.2018

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах