Вторник, 25 Септември 2018, 11:04
Frognews
0| 2858 |08.12.2017

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозаXранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозаXранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 11 - 15 декември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно заXранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върXу които са извършвани планирани дейности.

 

Област

Дата/период    Времетраене   Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вXод или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, общ.  Столична: Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Добруджа, Княз Борис I/Д. Благоев/, Лутраки/Свилен Русев/, Отец Паисий, УПИХХVIII-229,2258 кв. 119

На 11.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, общ.  Столична: Александър Стамболийски, Георги Бенковски, Искър, Родина, Сочи, Стефан Стамболов/Будишин/, УПИХIII-442 кв. 78

На 11.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Александър Стамболийски

Община ВИТОША  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Герена/Драгалевци/, Захари Зограф, Крушова Градина

На 11.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 45-та /Кв. Симеоново/, 47-ма /Кв. Симеоново/, 48-ма /Кв. Симеоново/, 51-ва /Кв. Симеоново/, 53-та /Кв. Симеоново/, Босилек

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Бистришко Шосе

На 12.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: Българска Легенда /416/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/, Василий Врач/409/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/, Веда Словена, Змей Горянин, Йоан Кокузел, Проф. Тодор Боров/407/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/, Стефан Веркович/419/ /В. З. Симеоново-Драгалевци/ 1

На 13.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 10-та /Кв. Симеоново/, 11-та /Кв. Симеоново/, 12-та /Кв. Симеоново/, 2-ра /Кв. Симеоново/, 20-та /Кв. Симеоново/, 21-ва /Кв. Симеоново/, 22/Кв. Симеоново/, 3-та /Кв. Симеоново/, 6-та /Кв. Симеоново/, 7-ма, 7-ма /Кв. Симеоново/, 8-ма, Драгалевци, Дядо Йоцо, Жасмин, Никола Пиколо, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

На 14.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 14-та /Кв. Симеоново/ , 16-та /Кв. Симеоново/ , 18-та /Кв. Симеоново/ , 19-та /Кв. Симеоново/ , 67-ма, 9-та /Кв. Симеоново/, Акад. Стоян Аргиров/502/, Вельо Топаловски, Горска Ела, Горска Ела , Златен Век, Неофит Хилендарски, Света Магдалина, Симеоновско Шосе, УПИХХV-436, Кв. 23

На 15.12.2017 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Мърчаево: Кало, М.  Казашка, Печище, Шипето

На 15.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София: 732-ра/Витоша/ , Георги Войтех/734-та Витоша , Райска Градина/Аврора/

Община ВРЪБНИЦА  

На 12.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: 10-та/Обеля/, 11-та/Обеля/, 14-та/Обеля/, 8-ма /Обеля/, 9-та/Обеля/, Надежда 6, Обеля, Обеля 2

Община ВЪЗРАЖДАНЕ  

На 13.12.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  София: Българска Морава/Жеко Димит, Овче Поле, Овчо Поле/Емил Шекерджийски, Пиротска/Трети Април/

На 13.12.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  София: Българска Морава/Жеко Димит, Св. Св. Кирил и Методий, Сливница, Цар Симеон

Община ИЛИНДЕН  

На 14.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Петрич, Пловдив, Света Троица/Вълчо Иванов/

Община ИСКЪР  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Гара Искър, Дружба, Дружба 1

На 11.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Бусманци: Владимир Георгиев(Ул. 4-та)

На 11.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Бусманци

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Дружба 1

На 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Друбжа

Община КРАСНА ПОЛЯНА  

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Братин Дол, Кенали, Красна Поляна I Част, Проф. Вайганд

Община КРАСНО СЕЛО  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Прага

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Красно Село

На 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Красно Село, Свети Иван Рилски

На 15.12.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  София: Житница

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  София: 1-ва, Кремиковци

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долни Богров: 1, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20, 21, 25, 3, 5, 8, 9, УПИIV-376 кв. 28

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Долни Богров

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Бухово: 1 Май

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  София: 1-ва, Б. Викторов /Ботунец 1/, Балкан, Балкан /Ботунец 1/, Боримечката /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бузлуджа, Българка /Ботунец 1/, В. Николов /Ботунец 1/, Васил Левски, Васил Левски /Ботунец 1/, Витиня, Витиня /Ботунец 1/, Георги Бенковски /Кремиковци/, Гилица /Ботунец 1/, Зорница /Ботунец 1/, Извор /Ботунец 1/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковци, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Мусала /Ботунец 1/, Надежда /Ботунец 1/, Оборище /Кремиковци/, Отец Паисий /Ботунец 1/, Панайот Волов /Кремиковци/, Поручик Орозов, Пробуда /Кремиковци/, Радивой /Кремиковци/, Ралица /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, Светлина /Кремиковци/, Свобода /Ботунец 1/, Ст. Костов /Ботунец 1/, Стефан Караджа /Кремиковци/, Стопански Двор, Тракийска Могила /Ботунец 1/, Ул. Радивоя, УПИI-145а, кв. 18, Шопска /Ботунец 1/

На 12.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София: Стоян Шонев /Челопечене/, Челопечене

На 12.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Пл. ”Журналист 1 Вх. А

На 14.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София: Кораб Планина/Илия Филипов/

На 14.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Минзухар

Община ЛЮЛИН  

На 14.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: Леге, Люлин 6, Люлин 7

Община МЛАДОСТ  

На 11.12.2017 г. /09:45 - 17:00 ч./ -  София: Враня, Пловдивско Шосе, Цариградско Шосе/Тракия/

Община НОВИ ИСКЪР  

На 13.12.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Негован: 51250. 5652. 14, Васил Левски/Атанас Алексан, Донкова, Емануил Александров, Искърска, Калев Бряг, Коцина Махала, Незабравка, Стоян Тодоров, Труд, Училищна, ХХХІХ-631 кв. 35

На 13.12.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Нови Искър: Местн. Негован

На 13.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Негован: Емануил Александров

Община ОБОРИЩЕ  

На 14.12.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  София: Дунав

На 15.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Христо Ковачев

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 12.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  София: Ок 1

На 12.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мало Бучино: Бенковска/В. З. Симоница/

На 12.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Бегония, Бъдеще, кв. Суходол, М. Бачище, ПИ 68134. 3939. 22, Люлинска, Местн. Падината, Овче Поле, Овчо Поле/Емил Шекерджийски, Перла, Стоичко Станиславов, Траян Танев, Труд, Явор/Малчика/, Явор/Цв. Божков/

На 12.12.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София: Обиколна, Овча Купел, Овча Купел 1, Президент Линкълн, Промишлена

На 13.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Овча Купел

На 13.12.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София: Белите Борове

Община ПАНЧАРЕВО  

На 11.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./  За периода 11-15.12.2017 г. /09:45 - 17:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел: Акация, Самоковско Шосе

На 11.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./  на 12.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч.; 12:00 - 14:14 ч.; 14:30 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  София

На 11.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./  на 12.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: 491 Китката, В. З Китката ПИ 276, Василица, Вец Кокаляне, Вилна зона Китката, Вилна зона Терасите, Китката, М. Барище, Месност Роба, Местн. Свлачището, Пукнат Камък/34/, Слатин Дол, Теменуга, Юзината

На 12.12.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов Дол, Ела, Липова Падина, Лъката, Петров Кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор

На 12.12.2017 г. /12:00 - 14:14 ч./ -  Панчарево: 22-ра, Васил Левски/9 Септември/, Димитър Пенев/Ст. Младенов/, Елин Пелин/Ленин/, Ленището/Малчика/, Руджери/В. Коларов/, Самоковско Шосе

На 13.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Панчарево: 38-ма В. З. Беликата, XVI-358, Акация/В. З. Беликата/, Беликата, Божур/В. З. Беликата/, Вилна зона Беликата, Вилна зона Градище, Липа/В. З. Беликата/, Люляк/30-та/, Мак/В. З. Беликата/, Морава/В. З. Беликата/, Нарцис/В. З. Беликата/, Парцел XIV кв. 30

На 13.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София: І - 817, кв. 24а, Акация, Беликата, София, р-н Панчарево,УПИХІІ-541,663 кв. 13

На 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Панчарево: XXI-3124, 3125, кв. 5, Детски Град, Лъката, М.  Детски Град, Местн. Лъката, Самоковско Шосе, УПИVI-643, кв. 5 М.  Детски Град, УПИXII-118 кв. 5 М. Детски Град, Черешова Градина;

 София: Детски Град, Самоковско Шосе, Черешова Градина;

На 13.12.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево: Беликата, Вилна зона Беликата, Невен/В. З. Беликата/, Роза/В. З. Беликата/, Хіх-299, Ягода/В. З. Беликата/;

На 14.12.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Лозен, общ.  Столична: Блазна, Бор/47/, Малина/15-та/, Масларица/13-та/, Рудината/10-та/, Св. Спас/Янаки Чокерски/

Община ПОДУЯНЕ  

На 13.12.2017 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  София: Ангел Войвода, Георги Илиев/536/, Макгахан, Мила Родина, Найден Георгиев, Резбарска, Родина, Хаджи Димитър

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София: Хаджи Димитър

Община СЕРДИКА  

На 12.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Столетов

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София: Клокотница

Община СЛАТИНА  

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София: Гео Милев, Христо Смирненски

На 14.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  София: Александър Жендов, Александър Фон Хумболт, Цветан Радославов/Лазар Ста

Община СРЕДЕЦ  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Граф Игнатиев, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Данте, Евлоги Георгиев, Любен Каравелов, Патриарх Евтимий, Петър Берон, Проф. Фритьоф Нансен, Хан Крум, Христо Белчев

На 11.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Цар Калоян

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Г. С. Раковски, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Данте, Ев. Георгиев, Карнеги, Патриарх Евтимий, Патриарх Евтимий, Проф. Фритьоф Нансен, Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/, Хан Крум

На 12.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Бул. Васил Левски

На 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: Васил Левски, Г. С. Раковски, Граф Игнатиев, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Данте, Евлоги Георгиев, Любен Каравелов, Патриарх Евтимий, Проф. Фритьоф Нансен, Хан Крум

На 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Г. С. Раковски, Граф Игнатиев, Данте, Евлоги Георгиев, Любен Каравелов, П. Берон, Патриарх Евтимий, Проф. Фритьоф Нансен, Хан Крум, Христо Белчев

На 14.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Юри Венелин

На 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 6-ти Септември, Васил Левски, Г. С. Раковски, Граф Игнатиев, Гургулят/Т. Киркова В. Благо/, Данте, Евлоги Георгиев, Любен Каравелов, П.  Берон, Патриарх Евтимий, Фритьоф Нансен, Хан Крум, Христо Белчев

На 15.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: Патриарх Евтимий

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 13.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София: 2-ра /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, 4-та кв. Мал. Долина/Студентс, 5-та кв. Мал. Долина/Студентс, 6-та кв. Мал. Долина/Студентс, 7-ма кв. Мал. Долина/Студентс, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/, Климент Охридски, Константин Муравиев, М. Малинова Долина-Изток, Малинова Долина, Станимир Станимиров

На 13.12.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  София: Г. М. Димитров, Проф. Георги Златарски/454-Т, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

Община ТРИАДИЦА  

На 11.12.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  София: Ген.  Скобелев

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 11.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Божурище: Бор, Витоша, Георги С. Раковски, Девети Май, Дружба, Европа, Европа, Жилища, Жилища, Заимов, Иван Вазов, Мура, Пирин, Пролет, УПИI, кв.  76, УПИIII-Общ. , кв. 19, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 12.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Храбърско

На 12.12.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Божурище: Бор, Витоша, Девети Май, Европа, Жилища, Мура, Пирин, Пролет, УПИI, кв.  76, УПИIII-Общ. , кв. 19, Хан Аспарух

На 12.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Храбърско: УПИ-2-Кв. 20

Община Ботевград  

На 11.12.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград: Армеец, България, Витиня, до Сграда ТКЗС, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско Шосе, Парка, Павилион, Пик, Саранск, Цар Освободител

На 11.12.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Врачеш: Александър Стамболийски, Ален Мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски Пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън Регулация до С.  Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, Майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти Септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи Май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова Долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара Планина, Страншки Рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети Март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М.  Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен

На 11.12.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Горно Камарци

На 11.12.2017 г. /08:30 - 15:15 ч.; 08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Литаково: 3ти Март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи Град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто Войвода, Майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, кв. 9 Къща, Петко Войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара Планина (Кам.  Първенс, Столетов, Страцин (Кост.  Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести Септември (9-ти Iх), Шипка, Юри Гагарин

На 11.12.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ботевград: Незнайният Войн, Освобождение, Седемнайсти Ноември, Трети Март

Община Горна Малина  

На 12.12.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Горна Малина: 101, Блокове;

 Макоцево: В. З.  Овче Бърдо Имот №219, Местност Крушака, Местност Овчо Бърдо, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад. Район 232, ПИ 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо, УПИII-49, кв. 3, УПИХII -176 кв.  31; Негушево: 068010, VIII-3 кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, общ. Горна Малина, п-л XVI-27, кв. 3, УПИVі-76, кв. 11, УПИXI-185, кв.  18, УПИІі-16, кв. 2, УПИХVIII-195, кв. 18, УПИХІV-157, кв. 18, Упи-87; Осоица: М. Мандрите-Катлъка; Саранци: Iх-42,Кв. 7, Іх-95,Кв15, Божанчеви Ливади, УПИІ кв. 37; Чеканчево: II-289, кв. 32, VI-296 кв. 25, П-Л Х-373, кв. 35, П-Л ХVІІ, Им. Пл. №317, кв. 24, УПИХХ-246, Кв. 11;

На 12.12.2017 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  Горна Малина

Община Елин Пелин  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Столник

На 11.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Малина

На 11.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Камарци: УПИ VI-61 кв.  11, УПИVI-38, кв. 7;

 Долно Камарци: VIII-9 кв. 7, Вилна зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, ХIII-108 кв. 14, Четвърта; Негушево: УПИ9 - 020019; Осоица: 10, 33-та, III-271 кв. 37, XI-400 Вилна зона, XXV-256, общ. Горна Малина, П-Л III-276, кв. 37, П-Л VI-137, кв. 1, Парцел VIII От кв. 53 В. З.  Осоица, Парцел Vі-54, кв. 28, УПИIV-249, кв. 22, УПИXI-317, кв. 39, УПИХ-404 Кв 1, УПИХIII-373,Кв. 34; Саранци: 000020 По Квс; Стъргел: Имот 024027, Парцел ІІ-269, кв. 39, Упи, УПИI-390, кв. 47, УПИV-467, кв. 30, УПИVII-309, кв. 52, УПИVІ-275, кв. 39;

Община Етрополе  

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лъга

Община Ихтиман  

На 11.12.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Ихтиман: Извън Регулация/Ам Тракия/

На 12.12.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Живково, общ.  Ихтиман

На 12.12.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ -  Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Баба Вида, Васил Левски, Вражебъра, Ген. Столетов, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горски Разсадник, Гьончо Белев, Димитър Попов, Димитър Ралов, Димчо Дебелянов, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Извън Регулация, Йордан Цонев, Калето, Кирил и Методи, Кочиово, Крали Марко, Кръста, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дринов, Местност Чикийца, Околовръстна, Опълченска, Оташлия, Отец Паисий, Панайот Волов, Парчевич, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петко Михов, Петър Берон, Полковник Борис Дрангов, Предгарова, Преслав, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Свети Патриарх Евтимий, Свети Софроний Врачански, Сергей Румянцев, Средна Гора, Станоя Балабанов, Стефан Стамболов, Стипон, Тракия, Траянова Врата, Трети Март, Хан Крум, Хан Кубрат, Хан Тервел, Хелице, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил, Царчино, Шести Септември, Шипка

На 12.12.2017 г. /10:00 - 14:45 ч./ -  Ихтиман: Антим Първи, Арх. Генадий Ихтимански, Васил Левски, Георги Раковски, Ивайло, Кирил и Методи, Околовръстна, Парчевич, Преслав, Свети Климент Охридски, Тракия, Цар Калоян, Цар Самуил, Шипка

На 13.12.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Белица, общ.  Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки Рът, Махала Шуглеовци, УПИVІІ кв. 8; Ботевград: Хан Крум;

 Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИIII-186 кв.  17а; Вакарел: Махала Драгиовци, п-л Х, кв. 11 М. Бърдо; Джамузовци; Пановци: 22

На 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Вакарел: п-л Х, кв. 11 М. Бърдо

На 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бърдо: УПИ№113 кв. №25а

На 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Мечковци: УПИVIII-89, кв. 3

На 14.12.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Веринско: 000182, Ул. 13, УПИIX-23, кв. 13, УПИIII-124, кв. 6, УПИХVІІ-131, кв. 6

На 14.12.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман: Автомагистрала Тракия, Извън Регулация/Ам Тракия/, ПИ 007083 М. Царчино

Община Костенец  

На 12.12.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гуцал: IV Вк. 3а; Долна Баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Божур, Бор, Бреза, Бук, Витан Витанов, Георги Бенковски, Детелина, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Дружба, Елин Пелин, Здравец, Ибър, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Крали Марко, Летище Долна Баня, Малиново Поле, Младост, Мура, Никола Вапцаров, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Райна Княгина, Рилска Вода, Рилско Шосе, Роза, Сергей Румянцев, Синчец, Трепетлика, Търговска, Хвойна, Христо Смирненски; Долна Василица; Костенец, общ.  Костенец: Боровец; Марица: 1-ва, 10-та, 11-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ал. Стамболийски, Васил Коларов, Васил Стойчев, Георги Димитров, Илия Захов, Никола Тотев, Сотир Иванов, Стоимен Захов, Тодор Янакиев; Радуил: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Б. Хаджисотиров, Бреза, В. Чапкънски, Васил Коларов, Васил Левски, Г. Зуйбаров, Г. Четвороженски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Май, Димитър Благоев, Дравска Епопея, Ибър, Ив. Вазов, Изгрев, Каменити Път, М. Дашин, Малина, Марица, Мария Капитанска, Маршал Жуков, Мир, Моловица, Н. Ангелков, Никола Боринаров, Никола Капитански, Никола Стамболийски, Оборище, Ореше, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо Яворов, Пенко Капитански, Петър Капитански, Пионерска, Победа, Сливнишка, Спортист, Стадиона, Станимарица, Станко Ангелов, Туювка, Христо Ботев, Юри Гагарин, Явор, Ягода; Самоков: 3-та; Долна Баня: VII-95,Кв. 17, Александър Стамболийски, Белмекенска, Бистришка, Васил Левски, Ведрина, Вилна зона, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Деница, Димитър Благоев, Дружба, Дъб, Екзар Йосиф, Елин Пелин, Захари Стоянов, Ибър, Иван Вазов, Илинденско Въстание, Кирил и Методий, Клен, Курорт Долна Баня, Люляк, Малина, Маришка, Момина Сълза, Новодомска, Обиколен Път, Оборище, Опълченска, Отец Паисий, Павел Вежинов, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Петко Славейков, Райко Даскалов, Рилска Вода, Рилско Шосе, Септемврийци, Спортна Слава, Тодор Каблешков, Търговска, УПИII кв. 83, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Явор, Ягода, Яне Сандански, Ясен;

На 13.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч./ -  Горна Василица: Махала Нова, Махала Гледжова, Махала Нова, Махала Пердова, Нова, Пердова; Долна Баня: Търговска; Костенец, общ.  Костенец:Василишка; Очуша: Мах. Каменчанска, Мах. Кулева, Мах. Кьосева, Мах. Мартинска, Мах. Шатърска, Мах. Шехтова, УПИХV-39,Кв. 7; Подгорие: П-Л XIX, кв.  6, УПИХІV-174, кв. 20; Пчелин, общ.  Костенец: I-245 кв.  11, К. К.  Пчелински Бани/Хотел Виталис, Курорт Пчелински Бани, П-Л I-167, кв. 7, Пчелински Бани, Ул. Рила, УПИIII-3 кв.  1, УПИXII-270, Упи-425, кв. 1, ХХІІ-419;

На 13.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Василица: 000147; Долна Василица: Махала Гьола; Момин Проход: Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бряст, Венера, Гьолска, Детелина, Дрена, Дъбовица, Еделвайс, Княз Борис, Круша, Лале, Лоза, Луна, Мир, Мусала, Осика, Победа, Пчела, Радост, Ружа, Свежест, Славянска, Стара Планина, Сълзица, Тодор Ненчев, Топола, Трапезица, Траянови Врата, Трепетлика, Три Къщи, Христо Ботев, Цвят, Ягода;

На 14.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенец, общ.  Костенец: Белмекен, Боровец, Василишка, Венетица, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Китка, Липа, Малина, Младежка, Морава, Нишава, Олимпиада, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Петър Берон, ПИ 1928 Част От УПИV, кв. 90, Пролет, Пчелинска, Родопи, Синчец, Трети Март, Търговска, Цариградско Шосе, Янтра;

На 15.12.2017 г. /11:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенец, общ.  Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина Сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско Шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец

На 15.12.2017 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костенец, общ.  Костенец: VII-858, кв. 68, Акация, Белмекен, Боровец, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Изгрев, Калинка, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Рила, Самуил, Свети Георги, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

Община Костинброд  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Градец, общ.  Костинброд: УПИVі-225 кв. 30

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Градец, общ.  Костинброд: УПИVі-225 кв. 30, УПИVі-225 кв. 30

На 11.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петърч: Атанас Гълъбов, Блато, Васил Левски, Вит, Витан, Витоша, Дунав, Камчия, Ком, Мир, Мусала, Пирин, Струма, Тополница, Шипка, Шопска Комуна

Община Пирдоп  

На 11.12.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Антон: Александър Стамболийски, Бачо Киро, България, Европа, Здравец, Извън Регулация, Местност Тифула, Опълченска, Средна Гора, Съединение, Хан Крум, Цар Борис III

На 11.12.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 10:15 - 11:30 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Копривщица: Борносузова, Васил Икономов, Вельо Врачев, Генерилото, Георги Бенковски, Георги Тиханек, Георги Тосунов, Гергьовден, Груйо Ценов, Димчо Дебелянов, Дончо Плачков, Иван Бората, Иван Келчев, Извън Регулация, Костадин Доганов, Косьовец, Любен Каравелов, М.  Попска Река - 4, Пи38558. 11. 499, Мангър Войвода, Марин Тодоров, Матея Кривиралчев, Местност Попадия, Местност Равна Поляна, Михаил Маджаров, Михаил Цицелков, Найден Попстоянов, Нешо Шабанов, Никола Гайтанеков, Панчо Мрънков, Патьо Млъчков, Петровден, Полковник Кесяков, Първа Пушка, Райна Кацарова (Бор), Райново Дере, Ралчо Войвода, Рашко Х. Стойчев, Стайко Филипов, Тодор Душанцалията, Тодор Каблешков, Тороманова, Хаджи Ненчо Палавеев

На 11.12.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Душанци: Акация, Ал. Стамболийски, Ален Мак, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Дебелска, Димитър Пенев, Димитър Шопов, Душанска Комуна, Здравец, Иван Костадинов-Агронома, Извор, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искро Нейчев, Кирил и Методий, Колибанска, Костадин Илиев, Куфарита, Летците, Люляк, Местност Спасови Могили, Мир, Момин Камък, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Първа, Свети Георги, Свобода, Селище, Средна Гора, Станьо Добрев, Тодор Душанцалията, Тополница, УПИI-164,Кв. 15, Черковна, Юрий Гагарин

На 11.12.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Пирдоп: Еленско, Извън Регулация

На 11.12.2017 г. /10:15 - 11:30 ч./ -  Душанци: Акация, Ал. Стамболийски, Бор, Борова Гора, Бреза, Бялата Вода, Васил Левски, Георги Пирдопски, Георги Салчев, Георги Стойчев, Душанска Комуна, Здравец, Извор, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искро Нейчев, Колибанска, Куфарита, Люляк, Найден Кирилов, Никола и Делчо Черневи, Никола Койчев, Пейчо Станчев, Пета, Свети Георги, Свобода, Средна Гора, Тодор Душанцалията, Тополница, Черковна, Юрий Гагарин

На 11.12.2017 г. /10:15 - 11:30 ч.; 10:15 - 10:30 ч.; 11:30 - 12:15 ч./ -  Челопеч: Александър Стамболийски

Община Правец  

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Видраре: Махала Кленака, Махала Свин Дол, Махала Сечковци

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Калугерово, общ.  Правец: Махала Свин Дол, Махала Трънето

Община Самоков  

На 12.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Говедарци: 15285. 11. 41, 15285. 4. 374, 15285. 9. 539, Александър Стамболийски, Байкал, Бисер, Бори Мечо, Борис Хаджисотиров, Братя Чакрини, Бреза, Буря, Васил Коларов, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Девети Септември, Деветнадесета, Десета, Димитър Милушев, Доспей Махала, Дружба, Единадесета, Здравец, Златибор, Иглика, Искър, Канарче, Кирил и Методий, Кокиче, Крум Шуманов, Лакатица, Любчо Баръмов, М. Костова, Мальовица, Мечит, Мир, Октомври, Орловец, Осемнадесета, Осма, Отец Паисий, П-Л ХІІ-486, кв. 11, Петнадесета, ПИ 15285. 10. 114, Пионерска, Победа, Почивни Домове, Преспа, Първа, Първи Май, Ракета, Рилска Малина, Роза, Свобода, Седемнадесета, Славянска, Снежанка, Спортна, Стк Мальовица, Сълзица, Тринадесета, Труд, Христо Ботев, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета, Юрий Гагарин, Ягода

На 11.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Марица

На 11.12.2017 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Курорт Боровец

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Йордан Йовков, Мальовица, Христо Смирненски, Цар Борис III

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: България, Възраждане, Ихтиманско Шосе, Леон Крудов, Опълченска, Проф.  Васил Захариев

На 11.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Преспа, Самоково

На 12.12.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бор, България, Възраждане, Генерал Раздишевски, Леон Крудов, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Спартак, Тридесети Декември, Христо Максимов, Шипка

На 12.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Маджаре: УПИXI кв. 16

На 12.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Мала Църква: С.  Мала Църква, Община Самоков, УПИVI, кв.  30 /Пи 46276. 5. 429/

На 14.12.2017 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Самоков: Арда, Асен Карастоянов, Бор, Бреза, Велико Търново, Генади Шигорин, Генерал Гурко, Генерал Раздишевски, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Грънчар, Димитър Димов, Еделвайс, Елица, Здравец, Зорница, Иван Доспевски, Иречек, Искър, Ихтиманско Шосе, Княз Дондуков, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Македония, Марица, Мечит, Митр.  Доситей Самоковски, Незабравка, Неофит Бозвели, Никола Корчев, Николай Николаевич, Опълченска, Освобождение, Осогово, Плана Планина, Проф.  Васил Захариев, Рилски Скиор, Ружа, Софийско Шосе, Странджа, Тинтява, Тракия, Хан Омуртаг, Христо Зографски, Христо Йовевич, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Шипка, Явор

На 14.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Бор, Бреза, Генади Шигорин, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Леон Крудов, Люляк, Никола Корчев, Опълченска, Освобождение, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Шипка, Явор

На 15.12.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Самоков: Любомир Чакалов, Самоково, Ястребец

Община Своге  

На 12.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Лесковдол: общ. Своге МТП Размерица

На 12.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Своге: Воденицата

На 12.12.2017 г. /10:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Бов, общ.  Своге: Дружба, Махала Криви Лаг, С. Бов МТП Скакля, Скакля

На 12.12.2017 г. /10:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Заселе: III-150,Кв. 22, III-66, УПИXXVII-13, кв. 21

На 12.12.2017 г. /10:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Зимевица

Община Сливница  

На 11.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Сливница, общ.  Сливница: Александър Стамболийски, Клокотница, Кочо Честименски, Михаил Георгиев Кенин, Оборище, Петко Славейков, Спартак, Три Уши

На 11.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сливница, общ.  Сливница: Гео Милев, Еделвайс, Искър, Хан Кубрат

    

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН

Община Белене  

На 13.12.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Белене: България, Украина

Община Гулянци  

На 12.12.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Гулянци: Ал Стамболийски, В. Петлешков, Иван Асен II, Кирил и Методий, Милин Камък, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Церковски

На 13.12.2017 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Милковица: Априлов, Арда, Витоша, Ив Вазов, Изгрев, Люлин, Мусала, Осогово, Охрид, Пирин, Родопи, Сливница

Община Долна Митрополия  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Банкя, общ.  Столична: Връх Богдан;

 Горна Митрополия: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Люлин, Марагидик, Н. Й. Вапцаров, Неофит Рилски, Паисий, Раковски, Родопа, Сливница, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Ю. А. Гагарин, Янтра;

 Долна Митрополия: 057065, Ал Стамболийски, Алеко Константинов, Батак, Бузлуджа, Васил Друмев, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Кочев, Заводска, Зърнобаза, Иван Вазов, Индустриална Зона, Лозарски Дол, Люлин, Местност Лозята, Оборище, Огоста, Панайот Волов, Пирин, Прогрес, Райко Даскалов, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджа, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан. Аспарух, Цанко Церковски, Янтра;

На 11.12.2017 г. /09:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Тръстеник, общ.  Долна Митрополия

На 14.12.2017 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Тръстеник, общ.  Долна Митрополия: Баба Тонка, Вола, Волга, Ген Столетов, Георги Кочев, Гоце Делчев, Илинден, Митко Палаузов, Никола Доровски, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Средец, Хаджи Димитър, Шипка

Община Долни Дъбник  

На 11.12.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Бъркач: І-445, Стр.  кв.  27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В. И. Ленин, В. Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край Село, Местност Барата, Механизатор, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Река Вит, Родопи, Рубин, Руски Път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка; Градина, общ.  Долни Дъбник: V-297, кв.  68/Стопански Двор/, Бачо Киро, В. Левски, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колю Фичето, Любен Каравелов, Марица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Осогова, Отец Паисий, Панайот Волов, Прага, Първи Май, Рила, Симеон Василев, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка; Дисевица: Волинска, Г. С. Раковски, Г. Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С. Алексиев; Къртожабене: 000340 , М.  Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, М-Ст Булин Дол, Местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, УПИII кв.  5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка; Къшин; Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Велико Търново, Вит, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Край Село, Лозарска, Маршал Толбухин, Месност Край Село, Местност Пангала, Москва, Мусала, Н. Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Плачковска, Плевен, Плиска, Първи Май, Рила, Скобелев, Славия, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Шумен; Плевен: Местн. Табакова Чешма, Местн. Табакова Чешма IV, Местност Табакова Чешма, Текийски Орман; Търнене: 10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал. Стамболийски, В. Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г. Бенковски, Г. Кирков, Ген. Скобелев, Ив. Митов, Ивайло, Кюнка, Л. Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П. Р. Славейков, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю. А. Гагарин;

На 11.12.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Петърница: Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Коларов, Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Край Село, Маршал Толбухин, Месност Край Село, Москва, Мусала, Н. Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плевен, Плиска, Рила, Славия, Стара Планина, Стефан Караджа, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново;

Община Кнежа  

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:15 ч./ -  Бреница, общ.  Кнежа: Бачо Киро, Васил Коларов, Любен Каравелов, Струма, Цар Симеон I-ви, Янтра

На 12.12.2017 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Кнежа: Димитър Бутански, Кирил и Методий, Стефан Цанов

На 12.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Кнежа: Христо Ботев

На 12.12.2017 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Кнежа: Батак, Бачо Киро, Васил Левски, Димитър Бутански, Митко Палаузов, Опълченска, Райна Княгиня, Шипка

Община Левски  

На 13.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Левски, общ.  Левски

Община Плевен  

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 16.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Плевен: 12-ти Август, Акд. Й. Трифонов, Батак, Вит, Воден/Жк. Л. Мишев/, Георги Кочев, Георги Кочев, Георги Кочев, Дунав, Заря, Изток, Изток, Индустриална Зона, Искър, Магнолия, Молдавия, Момин Кладенец, Момин Кладенец, Осъм /Бала Баир/, Панайот Хитов, Русе/Д-Р Бешев/, Русе/Д-Р Бешев/, Стоян Михайловски, Чорлу, Шести Август

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 16.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бохот: 1-ви Май, Борис Шаранков, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Ген. Столетов, Мусала, Никола Петков, Пирин, Радецки, Рила, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ю. А. Гагарин

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 16.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Пелишат: Бузлуджа, Коста Златарев, Лом, Москва, Пирин, Пробуда, Рила, Сингур, Трифон Гърчев

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци: Братя Гъркови, Васил Априлов, Маршал Толбухин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Скобелев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чаталджа

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Бохот: IV-860, Бачо Киро, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Дунав, Никола Петков, Петко Д. Петков, Радецки, Стамболийски, Стара Планина, Странджа

На 11.12.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Бохот

На 11.12.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Плевен: Местн. Кайлъка, Парк Кайлъка

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен: Индустриална Зона, Местн. Западна Идустриална Зона

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Пелишат: 17 Партизани, VIII кв.  5, Арда, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Въча, Гередава, Гривишкото, Гудима, Гурко, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Коста Златарев, Кръстю Конов, Лом, Любен Вешков, Люлин, Малчика, Москва, Мусала, Общинска Мера, Одеса, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Пелезо, Пирин, Победа, Пробуда, Раковски, Ресен, Рила, Сингур, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Христо Ботев, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Черешин Камък, Шейново, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестовец: Александър Петров, Александър Стамболийски, Априлов, Бенковски, Бинка Парашкевова, Ген Тотлебен, Георги Кочев, Елин Пелин, Кв 83 Пи-IV+673, Лазар Генов, Ловешка, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Младост, Освобождение, Петко Р Славейков, Пею Кр Яворов, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Скобелев, Стара Планина, Съединение, Тодор Първанов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горталово: 071020- Местност Сушица, 078002, VI-87 кв. 3, Александър Стамболийски, Батак, Бинка Парашкевова, Бузлуджа, Витоша, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Майор Горталов, Местност Дългата Пътека, Осогово, Райко Даскалов, Рила, Христо Ботев, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ралево: 028006, Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, М-та Стойковец, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара Планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тодорово, общ.  Плевен: Ал. Стамболийски, Баба Тонка, Батак, Беласица, Васил Левски, Вит, Витоша, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Камен Христов, Кирил и Методий, Крали Марко, Любен Каравелов, Марица, Местността Край Село, Могилата, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Костов, Пирин, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Сторгозия, Упи-I, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цоню Матев, Шар Планина, Шейново, Шипка, Юнско Въстание

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Николаево, общ.  Плевен

На 14.12.2017 г. /08:00 - 14:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плевен: Местн. Западна Идустриална Зона

На 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тодорово, общ.  Плевен: Баба Тонка, Вит, Георги Бенковски, Георги Бешков, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местността Край Село, Панайот Волов, Упи-I, Христо Ботев, Шейново

Община Червен бряг  

На 14.12.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Койнаре: Ал Стамболийски, Антон Страшимиров, Беласица, Боримечката, В. Коларов, В. Левски, Витоша, Гео Милев, Девети Iх, Димитър Полянов, Дунав, К и Методий, Кл Охридски, Л. Димитрова, Мило Нанов, Милчо Симеонов, Н Вапцаров, Рила, Симеон Нинов, Тринадесета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.12.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Реселец: Б Клен, Босилек, Г Поляна, Гробарска, Д Дачев, Дзс Комуна, Здравец, Иван Христов, Искър, Люляк, Могилата, Опанец, П Димитров, Пробуда, Свобода, Церовица

На 13.12.2017 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Червен Бряг: Антим, Залупен Кладенец

На 13.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Червен Бряг: Антим, Васил Априлов, Г. С. Раковски, Княз Борис I, Любен Каравелов, Панайот Волов, Стоян Едрев, Тома Петков, Търговска, Християнска, Цар Калоян

На 13.12.2017 г. /14:00 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг: Васил Левски, Г Бенковски, Ж. П. Фонд Жилища-Ж. П. Гара, Иво Попович, Искър, П. Р. Славейков, Паисий, Софроний Врачански, Тулча, Христо Ботев, Цар Асен Първи

На 15.12.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Червен Бряг: Маркова Могила

На 15.12.2017 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Чомаковци: Г С Раковски;

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК

Община Брезник  

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: 9-ти Септември, 9ти Септември, Александър Тинков, Андрей Михайлов, Борис Калев, Бреза, Бърдо, Васил Левски, Георги Ив Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Елена Георгиева, Железна Вода, Зеленище, Зора, Йордан Стефанов, Радослав Григоров, Славянска, Христо Ботев, Цвета Лумбарова, Цвета Лумбарова, Чорни, Чорни, Чуряк

На 11.12.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Брезник: Бърдо

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Брезник: Васил Левски, Георги Ив Бунджулов, Елена Георгиева, Зора, Йордан Стефанов, Радослав Григоров, Славянска, Цвета Лумбарова, Чорни, Чуряк

На 12.12.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:15 - 15:30 ч./ -  Брезник: Богдан Митов, Варош, Георги Бунджулов, Георги Ив Бунджулов, Енчо Николов, Йордан Стефанов, Лазар Лумбаров, Нестор Петров, Първи Май, Цвета Лумбарова

На 13.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Гигинци: УПИХІV-219, кв. 22

На 15.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горна Секирна: Местн. Валога

Община Перник  

На 11.12.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Кладница: IX-409, VIII-29,Кв. 18, XI-29 кв. 18 Делта Хил, Акация, Бакиница, Берлин, Бор, Борис Тодоров, Брезите, Брезовица, Брюксел, Валого, Варшава, Васил Левски, Виена, Вилна зона, Витоша, Воденичище, Волга, Горско Стоп. Витошко, Градинарска, Гранит, Дабо, Делта Хил, Доброволец, Дончо Ватах, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Цветанов, Иглика, Изгрев, Йордан Божов, Калиница, Каменарска, Кокиче, Кракра, Лале, Латинка, Ливадите, Лондон, Мак, Матница, Минзухар, Мирковица, Младост, Морена, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Пладнище, Победа, Прага, Разкръске, Райна Княгиня, Рила, Рим, Рудничар, С.  Кладница, Община Перник, Екологично Селище &Quot;Делта Хил&Quot;, София, Спас Бурнов, Стадиона, Стамен Милкин, Струма, Суха Кладница, Тинтява, УПИII-35,Кв. 17 Делта Хил, УПИV||-Кв. 20, УПИXXIX-29,Кв. 20 Делта Хил, УПИIII-21 кв. 20, Упи-IX 29, ХVІІ-11010,11038, Хан Крум, Хемус, Хижа Селимица, ХХХ-1257 кв. 68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Язовирска, Яровец

На 11.12.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Рударци

На 11.12.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:45 - 16:30 ч./ -  Студена, общ.  Перник: Пояс №1на Язовир Студена

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, кв.  Рудничар

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 11:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Радуй

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Люлин, общ.  Перник: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Осемнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Шеснадесета

На 11.12.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горна Диканя; Даскалово: Втора; Драгичево: Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра; Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост. Темелков/; Перник: Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, кв.  Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах. Горна Църква, Мах. Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово; Рударци: 1452, 3-ти Март, LXXxIII-1526 кв. 121, XVIII-1965,1967 кв. 127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген. Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил и Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн. Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С. Рударци, Самоков, Сандански, Св.  Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул. Вардар/Ул. Силистра, УПИLXXXIV-2229,Кв. 21. , УПИІ-1427 кв. 80б, УПИХ|Х,Кв. 107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец; Студена, общ.  Перник: Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах. Бугьовец, Мах. Каназирова, Мах. Кюлова, Мах. Опашиница, Мах. Шестакова, Мах. Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. /, Местн. Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 10:00 - 11:00 ч./ -  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах. Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Богданов Дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах. Дълга Бара, Мах. Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига; Вискяр: ІІ-253 кв. 30; Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, кв. 29, УПИІ-51 кв. 14; Гоце Делчев: Ючдорушко Дере; Зидарци; Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, кв. 3 УПИVIII-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С.  Мещица, Стадион, Пл. №140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII кв. 55а, Юрий Гагарин, Ястребино; Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил; Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен Път; Ярджиловци: Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Батановци: 3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Граово, Княз Борис I, Любен Каравелов, Мах. Делниче, Никола Вапцаров, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Стефан Караджа, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Перник: Хан Аспарух;

На 12.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 14-та, 16-та, 17-та, Рудничар

На 13.12.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Селищен Дол

На 13.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Ахтопол, Балчик, Бели Брег, Берковица, Битоля, Болград, Брацигово, Брезник, Варна, Враца, Граово, Дубровник, Есперанто, Етрополе, Илия Бешков, кв.  Рудничар, Клепало, Кърджали, Мелник, Одрин, Охрид, Павликени, Пирот, Преспа, Прилеп, Проучване, Рудничар, Русе, Самара, Самоков, Св. Св. Кирил и Методий, Свищов, Севлиево, Стара Чешма, Твърди Ливади, Троян, Трън, Угърчин, УПИV кв. 7 кв. Рудничар, Цанко Церковски, Шумен

Община Трън  

На 11.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Трън: Бор, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах. Ахчийски Кошари, Мах. Кошарите, Махала Кошаре

На 11.12.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Трън: Мах. Трънски Обори

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Глоговица

На 13.12.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Трън: Бор, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах. Ахчийски Кошари, Мах. Кошарите, Мах. Трънски Обори, Махала Кошаре

На 14.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:30 ч.; 10:45 - 12:30 ч./ -  Насалевци

На 14.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:30 ч.; 10:45 - 12:30 ч./ -  Слишовци

На 14.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 12:30 ч.; 10:45 - 12:30 ч./ -  Стрезимировци: 56

На 14.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 10:45 - 12:30 ч./ -  Бераинци; Бохова: Упи-ХI-148; Джинчовци; Забел; Зелениград: Общ,Трън, Парцел III-253, кв. 40, УПИXXXIII - 371кв 20; Лешниковци: Имот 32, кв. 5; Милославци: УПИV-71, кв. 18; Реяновци; Трън: 8ми Март, Бор, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Десета, Имот 000697 Стопански Двор, Мах. Ахчийски Кошари, Мах. Горно Баринци, Мах. Кошарите, Махала Кошаре, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица, Стефан Рангелов; Туроковци; Цегриловци: ПИ 197; Ярловци;

На 14.12.2017 г. /08:45 - 12:30 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 10:45 - 12:30 ч./ -  Главановци, общ.  Трън

 Рани Луг: П-Л ХХІ-235, кв. 7, УПИІV-280, кв. 3 Мах.  Пещер;

 

ОБЛАСТ МОНТАНА

Община Вълчедръм  

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Вълчедръм: Черни Връх

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Черни Връх, общ.  Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 12.12.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:15 - 14:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Горни Цибър: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 12.12.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Ботево, общ.  Вълчедръм: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета; Вълчедръм: 048001 М.  Болашика, 56002; Долни Цибър: IX кв. 10, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Игнатово: 9-ти Септември, Александър Карастоянов, Вапцаров, Васил Левски, Веселец, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Ленин, Любен Каравелов, Люлин, Неофит Бозвели, Никола Кръстев, Паисий, Пирин, Попович, Рила, Смирненски, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тодор Павлов, Христо Ботев, Чапаев; Мокреш, общ.  Вълчедръм: Първа; Разград, общ.  Вълчедръм: Извън Регулацията;

На 12.12.2017 г. /10:15 - 14:45 ч./ -  Долни Цибър: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Пета, Първа, Тринадесета, Четвърта, Шеста

Община Георги Дамяново  

На 13.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Георги Дамяново: Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Четвърта

Община Лом  

За периода 11-17.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

За периода 11-12.12.2017 г. /00:30 - 16:30 ч./ -  Ковачица: Девета, Извън Регулацията, Осма, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Три, Шестнадесет

На 12.12.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Лом: Акациева, Александър Ликов, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Клокотница(Ср. Гора-Мл. ), Ковачишка, Лозарска, Мусала, Пчела, Спартак, Ястреб

На 14.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември

Община Медковец  

На 15.12.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Медковец: Димитър Пандурски, Екзарх Йосиф, Марица, Методи Подойнишки, Оборище, Христо Ботев

На 15.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Расово: Александър Македонски, Ахелой, Баба Тонка, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Михайлов, Лилия Карастоянова, Любен Каравелов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Хитов, Първи Май, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветан Йонов Бояджиев, Юрий Гагарин

Община Монтана  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Горно Церовене: Главна, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Тридесет и Първа, Тридесета

На 11.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Долна Вереница: 329200, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Двадесета, Извън Регулацията, Трета, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Шеста, Тридесета, Четиридесета, Четиринадесета

На 12.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Долно Белотинци: 800692, Александър Стамболийски, Арм.  Ген. Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов

На 12.12.2017 г. /11:00 - 11:45 ч./ -  Монтана: Александър Стамболийски, Антим, Жеравица, Извора(Б. Бистрица), Камен Цанов, Славянска, Трети Март(Г. Димитров), Цар Борис III-ти(З. Попов)

На 12.12.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Жеравица, Захари Стоянов, Цар Иван Александър(Т. Тр. 

На 12.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Монтана: Арда, Беласица, Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Витоша, Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Камчия, Кокиче, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов), Чучулига

На 13.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Монтана: 22-ри Септември, Неофит Рилски, Панайот Хитов, Свети Климент Охридски(Г. , Стефан Савов(М. Пенов), Трапезица, Юрий Венелин

Община Чипровци  

На 12.12.2017 г. /08:45 - 09:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белимел: Местност Ливагето;

 Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста;

 Чипровци: 81390. 128. 663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Дядо Лилчо, Ехо, Иван Станиславов, Извън Регулацията, Калето, Павлето (В. Коларов), Ропотамо, Септемврийци, Точо Войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода;

На 12.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Иван Бобанов, Лика Рачин, Маршал Толбухин, Миньорска, Младост, Оборище, Родопи, Христо Ботев, Шипка;

На 12.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Местност Верлото, Младост, Огоста, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Янтра;

На 13.12.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Чипровци: Волга, Извън Регулацията, Люляк, Петър Парчевич

Община Якимово  

За периода 11-15.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Якимово: 23-Септември, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Войн Петров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Драгоевска, Дунав, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Белчев, Македонска, Местност Стопански Двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Рила, Росица, Симеон Иванов-Мончо, Станке Димитров, Странджата, Султаница, Тунджа, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Шипка, Ъгъла на Ул.  Г.  Димитров и Драгоевска, Янтра

На 14.12.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дългоделци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Бдинска, Благой Иванов, Гео Милев, Георги Димитров, Дамян Найденов, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Кирил и Методи, Лика Рачин, Ломска, Мерата, Милко Василев, Райко Даскалов, Раковска, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена

На 14.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Дългоделци: 23-ти Септември, Баба Тонка, Васил Коларов, Веслец, Георги Димитров, Замфир Попов, Лика Рачин, Любен Каравелов, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Райко Даскалов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

На 15.12.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Якимово: Александър Бойчев, Александър Стамболийски, Войн Петров, Върбан Лилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Йордан Чушков, Качо Комитски, Ленин, Мечи Дол, Милан Йонов, Тодор Терзийски, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Община Априлци  

На 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, общ.  Априлци: Балкан/Видима/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, кв. Видима, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Местн. Видима, Минзухар/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

 Априлци, общ.  Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

Община Летница  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Летница, общ.  Летница: България, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Клокотница, Неофит Рилски, Никола Петков, Пейо К. Яворов, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.12.2017 г. /11:00 - 12:30 ч./ -  Летница, общ.  Летница: Александър Димитров, България, Витоша, Никола Петков, Сергей Румянцев, Трапезица

Община Ловеч  

За периода 11-15.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Малиново, общ.  Ловеч: Александър Стамболийски, Бреза, Велковска, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Изгрев, Любен Каравелов, Стоян Заимов

На 12.12.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Пресяка: Александър Стамболийски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Иван Вазов, Калето, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Христо Смирненски

На 12.12.2017 г. /10:15 - 13:30 ч./ -  Ловеч: Бяло Море, Северна Индустриална Зона

На 17.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Дзс-М. Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат

Община Луковит  

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон

Община Тетевен  

На 11.12.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:45 - 17:00 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах. Зеленика, Мах. Косица, Местн. Боатин, Сава Младенов

На 11.12.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:45 - 17:00 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:45 - 17:00 ч./ -  Черни Вит: Ангел Крачунов

На 11.12.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Рибарица, общ.  Тетевен: Басарим, Георги Бенковски, Иван Вазов, Крайречна, Лало Войвода, Отец Кирил

На 11.12.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Боровец, Воловийте, Люляк, Пенка Михайлова, Равни Камък

На 11.12.2017 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Рибарица, общ.  Тетевен: Георги Бенковски

На 12.12.2017 г. /12:15 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Сава Младенов, Хиляда Осемстотин и Първа, Христо Ботев

На 12.12.2017 г. /14:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Васил Левски, Гачо Василков, Двадесет и Трети Септември, Емил Марков, Иван Вазов, Марин Урманов, Марко Йончев, Михал Казначея, Никола Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев

На 15.12.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Местн. Боатин, Сава Младенов

На 15.12.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Козница, Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Недковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 15.12.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Черни Вит: 80902. 18. 151, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, Махала Бръшленица, Махала Делиевци, Махала Елов Дол, Махала Златевци, Махала Петровци, Махала Платуница, Местност Боатин, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

Община Троян  

На 14.12.2017 г. /11:45 - 14:00 ч./ -  Балабанско: Зона Вилите, Мах. Магунска, Мах. Мутевска, Мах. Факирска, Мах. Шошковска, Местн. Габърска, Район Центъра

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 16.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, общ.  Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 11.12.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Орешак, общ.  Троян: Васил Левски, Иван Лалев, Стара Планина

На 11.12.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм: М. Миленча, М. Стругът

На 11.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, общ.  Троян: Христо Ботев

На 12.12.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Троян, общ.  Троян: Младост

На 12.12.2017 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Орешак, общ.  Троян: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах. Баба Стана, Мах. Коевски Ливадки, Мах. Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 12.12.2017 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Троян, общ.  Троян: кв. Ливадето, Ливадето, Мах. Дрянска, Мах. Калчевска, Мах. Райковска, Мах. Сеновоза

На 12.12.2017 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища на Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Миленча, М. Стойновска, М. Стругът, общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Борима: Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген. Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С. Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: 15703. 44. 5, Август 1926 Г. , Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах. Испирско, Мах. Козуря, Мах. Лъките, Мах. Разсадищата, Мах. Сойчанско, Мах. Топля, Мах. Чербин, Мах. Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Дълбок Дол: Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Старо Село, общ.  Троян: Калник, Мах. Шарбан, Мест. Стопански Двор, Местн. Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, общ.  Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.12.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белиш: VIII-45 кв.  16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах. Маргатина, Мах. Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

На 13.12.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Врабево: Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М.  Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й.  Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 13.12.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 13.12.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 13.12.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 13.12.2017 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Троян, общ.  Троян: Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 14.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, общ.  Троян: Бочо Донев, Проф. Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа, Черногор

На 14.12.2017 г. /11:45 - 14:00 ч./ -  Горно Трапе: Дочо Гадев, Мах. Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 14.12.2017 г. /11:45 - 14:00 ч./ -  Терзийско, общ.  Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, Местн. Коман, Местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л. Донковски, Стойко Хр. Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 14.12.2017 г. /11:45 - 14:00 ч./ -  Троян, общ.  Троян: Мах. Длъжковска, Местност Алдишки Рът

На 14.12.2017 г. /11:45 - 14:00 ч./ -  Шипково: Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев Бряг, Стадион, Стара Планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

На 14.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, общ.  Троян: 34-ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Радецки, Симеон Велики, Христо Смирненски

На 15.12.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Троян, общ.  Троян: Васил Левски, Дядо Петър Табаков, Стефан Караджа, Хан Аспарух

На 15.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, общ.  Троян: Васил Левски, Стефан Станев, Христо Ботев, Шипка

Община Угърчин  

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 16.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Угърчин: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Георги Иванов, Голи Рът, Горник, Доростолска, Кокиче, Новоселска, Освобождение, Осми Март, Пейо К. Яворов, Петър Берон, Поп Андрей, Теменуга, Шипка, Шумака, Явор

На 11.12.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Сопот, общ.  Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИІі-346, Чепля

На 12.12.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Стара Планина

На 12.12.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 12.12.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Лесидрен: Местност Берча

На 13.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сопот, общ.  Угърчин: Димитър Пъшков, Мах. Шумака, Угърчинска

На 13.12.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Лесидрен: Кол. Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Коника, Местност Ябълчака

На 14.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Бенковски, Коман, Местност Капин, Местност Ношаря, Орницата, Раковска, Стоян Петков, Страцин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чаршията, Чуловдолска

На 14.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, общ.  Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах. Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

На 14.12.2017 г. /12:15 - 14:30 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Бано Воевода, Васил Левски, Кършар, Раковска, Стара Планина, Урница, Христо Ботев

Община Ябланица  

На 14.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Батулци: Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев

На 11.12.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Златна Панега: Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 12.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ябланица, общ.  Ябланица: Ален Мак, Ген. Гурко, Мизия, Младост, Панайот Волов, Ратица, Рила, Хаджи Димитър, Шипка

На 12.12.2017 г. /10:00 - 14:30 ч./ -  Ябланица, общ.  Ябланица: Драгойца, Местност Пали Лула, Местност Шумнене, Шумнене

На 13.12.2017 г. /12:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, Мах. Водна, Мах. Джебин Трап, Мах. Къдря, Мах. Равнището, Мах. Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 13.12.2017 г. /12:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, Мах. Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 13.12.2017 г. /16:00 - 16:10 ч./ -  Брестница, общ.  Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка;

 Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах. Боаза, Мах. Начови Воденици, Мах. Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин; Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон; Гложене, общ.  Тетевен: 101001;

 Голяма Желязна: Дачо Михайлов; Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море; Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Коник, Кол. Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот; Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах. Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка; Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д.  Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Сопот, общ.  Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах. Съевска, Мах. Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИІі-346, Чепля, Шойка;

На 14.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев;

На 14.12.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Златна Панега: Опълченска;

На 14.12.2017 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Ябланица, общ.  Ябланица: 067316, 075133, 87017, I-065, кв. 116, кв.  Цигански Бряг, III-10 кв. 13, XV-549, кв. 20, Аблан, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Мария, Байкал, Бачо Киро, Бор, Борьов Дол, Бяло Поле, Васил Левски, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Даскал Иван Цоков, Доктор Иван Божинов, Доктор Ради Цанов, Драгойца, Дунав, Дядо Ковач, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Искър, кв. 54 Пл. Възраждане, Кирил и Методий, Колиби Нановица, Коритна, Латинка, Лисец, Любен Каравелов, Мах. Нановица, Месност Плочката, Местност Атанас, Местност Блатото, Местност Братевец, Местност Габровица, Местност Гераня, Местност Голяма Гора, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Пали Лула, Местност Плочката, Местност Прелог, Местност Цоловци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Мизия, Мико Петков, Младост, Нановица, Никола Николов, Нисевица, Нов Ден, Оборище, Освобождение, Панайот Волов, Пеловска Ливада, Радост, Ратица, Рила, Роза, Сергей Румяецев, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Теменуга, Тодор Каблешков, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка, Ширевец, Шумнене, Явор;

На 15.12.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Добревци, общ.  Ябланица: Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Георги Бенковски, Еделвайс, Лаловска, Трети Март, Явор, Ягода;

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ

Община Бобов дол  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коркина: Коркина, Х-21, кв.  2

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Шатрово: 067016, Vі-255, кв. 27

На 12.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Васил Чучуков, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Комсомолска, Младост, Негулица, Пролет, Самуил, Свети Спас, Свилен Русев, Стубело

На 12.12.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:45 - 12:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Малчика, Махала Джельова, Никола Й.  Вапцаров, Общински Пазар, Осми Март, Рила, Свети Спас, Свилен Русев, Стефан Стамболов, Х кв. 49

На 12.12.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Бобов Дол: Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методи, Махала Джельова, Общински Пазар, Рила, Свети Спас, Х кв. 49

На 13.12.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Голема Фуча

Община Бобошево  

На 13.12.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Блажиево: Васил Левски, Демокрация, Изгрев, Китка, Св. Иван Рилски, ХII, кв.  22, Христо Ботев, Цар Борис

На 12.12.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Бобошево: Алекси Величков, Васил Левски, Върба, Георги Зограф Бобошевски, Георги С.  Раковски, Еделвайс, Единство, Ела, Иван Кепов, Иван Попмихайлов, Крайречна, Лале, Местност Мърдище, Морава, Никифор Бибин, Пирин, Пламък, Свети Иван Рилски, Свобода, Сотир Бранков, Струма, Тиха Струма, Тодор Каблешков, Топола, Явор

Община Дупница  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Дупница: Бистрица, Драган Овчаров, Милин Камък, Оструган, Свобода, Черни Връх

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново: 87727. 13. 18. 2, Васил Априлов, Васил Левски, Генерал Гурко, Иван Вазов, Любен Каравелов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тополница, общ.  Дупница: Местност Дрено, Нупи-1609

На 11.12.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Дупница: Бистрица

На 11.12.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Дупница: Никола Малашевски, ТП Помпена Станция на ТЕЦ Бобобв дол

На 11.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново: 87727. 17. 1, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Девети Септември, Иван Вазов, Кокиче, Коста Петров, Опълченска, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански Двор

На 11.12.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ -  Дупница: I, кв. 124 Ж. П Гара, Аракчийски Мост, Възход, Никола Малашевски, Отец Паисий, Свети Иван Рилски, Тютюнева Долина

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново: Васил Левски, Генерал Гурко, Георги Раковски, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Йордан Йовков, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Трети Март, Христо Ботев

На 13.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Самораново: 65245. 7. 846, Акация, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, Местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново: 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Раковски, Марин Дринов, П Р Славейков, Христо Ботев, Яхинско Шосе

На 13.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Яхиново: Алеко Константинов, Васил Левски, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Йорданка Николова, Марин Дринов, Марсилия, П Р Славейков, Христо Ботев

На 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дяково: Махала Крич

На 14.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дяково: УПИI-138,Кв.  10, УПИIII-204,205,206,Кв. 20, УПИХІV

Община Кочериново  

На 12.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Бараково: Баба Гена, Беласица, В. Везенков, Вела Пеева, Климент Готвалд, Кокиче, Костадин Лазаров, Лазар Везенков, Методи Попгеоргиев, Никола Парапунов, Септемврийска, Христо Ботев

На 12.12.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Кочериново: VII-372, кв. 4, Аврора, Баба Люба, Братя Костови, В. Вретенарски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Искър, Калин, Комсомолска, Крашево, М. Бангоев, М. Преображенски, Места, Оборище, Родопи, Свети Иван Рилски, Свилен Русев, Сотир Карпудски, Странджа, Трети Март, УПИ- VII ,Кв. 40, УПИ14, кв.  38, Христо Сокола, Шипка

На 12.12.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Кочериново: Асен Рашков, В. Везенков

Община Кюстендил  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Граница: Антим Първи, Арда, Искър, Любен Каравелов, Местност Шамака, Неофит Рилски, Партизанска, Пенчо Славейков, Пирин, Харалампи Аничкин

На 12.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Раждавица: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Железничар, Партизанска, Славянска, Струга, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 12.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Шишковци: Андон и Стойна Виачеви, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Емил Шекерджийски, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Пеньо Пенев, Роза Димитрова, УПИXIV - 464 кв. 14, Христо Ботев, Чучура

На 13.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драговищица, общ.  Кюстендил: Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Кокиче, Местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Петър Берон, Синчец, Славчо Темкин, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 13.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Горановци, общ.  Кюстендил: Махала Оспротива

Община Невестино  

На 11.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Зора, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев

Община Рила  

На 12.12.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Рила: 62671. 500. 2, Васил Демиревски, Здравец, Кокиче, Крайречна, Света Варвара, Септемврийска, Спортела, Спротива, Тинтява

На 14.12.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Рилски Манастир: Местност Бачкова Чешма

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД

Община Благоевград  

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Егея, Липа, Околчица, Предел, Търново

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рилци: Васил Левски, Диновица, Илинден, Местност Диновица, Св. Иван Рилски, Трети Март, УПИIX-144, кв.  17, Хі-482, Нв. 22, Хан Аспарух, Цар Борис I

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Бреза, Велико Търново, Делвинска, Здравец, Иглика, Околчица, Околчица, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Местност Мутишица Е-79, Мутишица, Струмско Център, Яне Сандански

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: Акациите, Делвинска, Еленово, Здравец, Орловица, Полковник Дрангов, Свобода

На 12.12.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Благоевград: 04279. 108. 9 М.  Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, кв.  11, Баба Тонка, Бреза, Велико Търново, Влахина Планина, Възраждане, Гемеджиите, Делвинска, Заря, Здравец, Иглика, кв. Струмско,Идн.  №04279. 628. 167, кв. Струмско,Инд.  №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Околчица, Околчица, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Полковник Дрангов, Предел, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Солунските Атентатори, Стопански Двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Търново, Ул.  Кресна и Ул.  Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

На 12.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Васил Левски, Дружба, Еленово, Местност Международно Шосе, Промишлена Зона, Св.  Димитър Солунски

На 12.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Благоевград: Бадемите, Борис Сарафов, Дъбравска, К.  и Никола Хайдукови, Мелник, Родолюбие, Сотир Атанасов, Трети Март, Христо Чернопеев

На 13.12.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: 04279. 603. 410, 04279. 604. 62, 04279. 611. 2, кв.  40, 7-ма Рилска Дивизия, XX-1017, 04279. 604. 403. 1, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Асен Христов, Бадемите, Баларбаши, Бор, Борис Сарафов, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Григор Пърличев, Димитър Димов, Дъбравска, Иван Михайлов, Ильо Войвода, К.  и Никола Хайдукови, Костур, Кръстьо Асенов, Мелник, Местност Баларбаши, Митрополит Борис, Неофит Рилски, Николай Петрини, Петко Р. Славейков, Петър Ичев, Полк. Кирил Чамишки, Родолюбие, Сан Стефано, Сапунджи Дере, Св.  Иван Рилски, Свети Наум, Сергей Румянцев, Славянска, Сотир Атанасов, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Теменуга, Трети Март, УПИХХV 8846,Вр. Захранване, Хан Омуртаг, Христо Смирненски, Христо Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Борис I

На 13.12.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Фон Хумболт, Андрей Ляпчев, Братя Миладинови, Ветрен, Владо Черноземски, Генерал Тодоров, Димитър Димов, Драма, Запад, Иван Михайлов, Илинден, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Марица, Мусала, Обзор, Полк. Кирил Чамишки, Райко Жинзифов, Рилски Езера, Св. Св.  Кирил и Методий, Скаптопара, Славянска, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, Упи-V,Кв. 192,Идн. 04279. 601. 131, Христо Ценин, Цар Симеон

На 13.12.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Симитли: Христо Ботев

На 13.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Владо Черноземски, Св. Св.  Кирил и Методий

На 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, д-р Христо Татарчев, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св. Св.  Кирил и Методий, Стефан Стамболов

Община Гоце Делчев  

На 12.12.2017 г. /08:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Кирил и Методий, Пейо К. Яворов, Тодор Александров, Хан Аспарух, Хан Крум, Царица Йоана

На 12.12.2017 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Лъжница: 029005, Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Горна Бара, Лъжница, Местност Дъбето, Никола Вапцаров, Опълченска, Ореляк, Партизани, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Битоля, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Жк. Юг Бл. 3 Вх. А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Паоло Ленц, Парцел ХіV, кв. 97а, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Юг

На 13.12.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Битоля, Бяло Море, Дойран, Звънчарска, Струма, Тодор Александров, Търговска, Търговски Център Централ С Прилежащи Към Него Обекти

На 13.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Бяло Море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Калапот, Кирил и Методий, Местност Мочура, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Панаирска Ливада, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К. Яворов, Попови Ливади, Рила, Руен, Серес, Симеон Радев, Солун, Търговска, Търлис, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Цариброд, Царица Йоана

На 13.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев: Ал. Стамболийски, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Преспа, Прилеп, Тунджа, Христо Силянов, Цариброд

На 13.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Арда, Марица, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Тунджа

На 14.12.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Корница: Ал.  Стамболийски, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Еделвайс, Климент Охридски, Петър Берон, Пирин, Христо Ботев, Черно Море

На 13.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: Ангел Кънчев

Община Гърмен  

На 13.12.2017 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Трета

Община Кресна  

На 13.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Кресна: Александър Македонски, Вихрен, Влахински Езера, Еделвайс, Здравец, Крива Ливада, Отец Паисий, Перун, Пирински Бор, Разколска, Синаница, Солунска, Стоян Войвода, Тодорин Връх, Яне Сандански

На 13.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Драката: Местност Селимица

На 13.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Илинденци: Гладно Поле

На 13.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Микрево: 6-ти Септември, 81, Александър Стамболийски, Берово, Будутел, Васил Априлов, Васил Левски, Василево, Вихрен, Георги Бенковски, Даме Груев, Десислава, Детелина, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Екзарх Антим I, Елин Пелин, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крали Марко, Кресненско-разложко Въстание, Криа Вриси, Малешевска, Митрополит Борис, Неуточнен Адрес, Нова Махала, Орфей, Освобождение, Палат, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Пейо Яворов, Петър Берон, Райна Княгиня, Решково, Рождество Христово, Св. Георги, Св. Паисий Хилендарски, Сирма Войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Стопански Двор, Струма, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Хан Тервел, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чинара, Юрто, Яне Сандански

На 13.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Сливница, общ.  Кресна: кв. 12а, УПИVI-162, кв. 22

На 13.12.2017 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Струмяни: 221, 33, 7-Април, Будител, България, Васил Левски, Врабче, Георги Сава Раковски, Главен Път Е79, Горемско Възстание, Дончо Войвода, Дядо Ильо Малешевски, Княз Бориз I Михаил, Любен Каравелов, Мрамора, Неуточнен Адрес, Нигрита, Пенчо Славейков, Пирин, Р-Н Стопански Двор, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Струма, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

На 13.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кресна: Македония

На 13.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ощава: Германци

Община Петрич  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, общ.  Петрич: Ал. Стамболийски, Д-Р Асен Златаров, Полковник Дрангов, Рокфелер, Цар Борис III

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кулата: Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Антон Попов, Арда, Арда, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Брегалница, Васил Левски, Васил Левски, Връх Китка, Връх Китка, Връх Китка, Гео Милев, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Люле Бургас, Максим Горки, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плевен, Плевен, Плевен, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кърналово: Бъкстон, Г. Димитров, Георги Раковски, Ленин, Местност Сукако, Местност Юрето, Оборище, Родопи, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Стою Хаджиев, Хан Аспарух, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цветко Аврамов

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, общ.  Петрич: Полковник Дрангов

На 11.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Кърналово: Местност Фабриката

На 11.12.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Петрич, общ.  Петрич: Дунав, Капитан Никола Парапанов, Любен Каравелов, Марица, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ -  Богородица; Дреново, общ.  Петрич; Кавракирово: Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Маркови Кладенци, Места, Местност Исмаилица, Местност Ризово Дере, Местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански; Кърналово: 098002, М.  Чикуто-2, Арда, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г. Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Долни Лозя, Иван Вазов, Извън Регулацията, Илинден, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, Местност Бельовица, Местност Борсата, Местност Германско Летище, Местност Горни Бари, Местност Джуново, Местност Ливарски Рид, Местност Подливарски Път, Местност Слонищата, Местност Сукако, Местност Улуко, Местност Чикуто, Местност Юрето, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р. Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня на Стадион, С.  Кърналово, общ.  Петрич, Толбухин, УПИ101021 Извън Регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв. Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин; Михнево: Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, Извън Регулация, Извън Регулацията, Искър,;Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка; Петрич, общ.  Петрич: Местност Джевезлъка, Полковник Дрангов, Рокфелер; Първомай, общ.  Петрич: Младост, Червен Път; Рибник: Горни Лаки, Трапо; Старчево: XVI-8, кв. 3, Асанката, Местност Асанката, Местност Равнако, С.  Старчево, общ.  Петрич, УПИII, кв. 11, Солун, Тафтинка; Чучулигово: Чучулигово; Яково;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч.; 12:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Старчево;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма; Долно Спанчево: Местност Реката; Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра;

 Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р. Славейков; Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, пътен възел АМ Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра; Марино Поле, общ.  Петрич: Извън Регулация, Местност Вадата; Монтана: Хан Кубрат; Петрич, общ.  Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала; Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, УПИIII-131,Кв. 7, Хр. Ботев; Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, Местност Янкулица;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Михнево: Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Ел-Тепе, Извън Регулация, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Максим Горки, Никола Вапцаров, Пирин, Шипка

На 15.12.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Петрич, общ.  Петрич: България, Васил Левски, Връх Бузлуджа, Демир Капия, Екзарх Йосиф, Калабак, Капитан Джингаров, Македония, Мануш Георгиев, Михаил Вардев, Полковник Дрангов, Стадионска, Стоян Търнаджиев

Община Разлог  

На 12.12.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Баня, общ.  Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета

На 12.12.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Горно Краище

На 12.12.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч.; 09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Елешница, общ.  Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 12.12.2017 г. /12:00 - 12:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Краище, общ.  Белица: 39270. 25. 208, І-500, кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 12.12.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Белица, общ.  Белица: Местност Андрианов Чарк

На 12.12.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски

На 15.12.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Разлог: Еделвайс, Местност Бел Път, Охрид, Първа, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Черна Река

На 15.12.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: Първа, Св. Св. Кирил и Методий

На 15.12.2017 г. /15:00 - 15:15 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Белица, общ.  Белица: 9-ти Септември, Алекса Сачков, Бор, Борис Клементиев, Братя Миладинови, Васил и Сава Кокарешкови, Владимир Поптомов, Волгоград, Втора, Георги Андрейчин, Георги Андриянов, Георги Кирков, Георги Сачков, Гоце Делчев, Грънчар, Даме Груев, Девета, Димитър Даракчиев, Димо Хаджидимов, Единадесета, Иван Алексов, Иван Апостолов, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методи, Люлин, Места, Местност Семково, Митко Саев, Мусала, Народна Победа, Неуточнен Адрес, Никола Банков, Никола Вапцаров, Осма, Пейо Яворов, Пета, Полковник Иван Тричков, Първа, Р-Н Стопански Двор, Равен, Радецки, Рила, Сава Стенчин, Седма, Серги Чонков, Симеон Кавракиров, Стара Планина, Трета, Тутракан, Фараонска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Чаталджа, Четвърта, Шеста, Шипка, Яким Цоков, Яне Сандански

На 15.12.2017 г. /15:00 - 15:45 ч./ -  Разлог: Баба Магдалена

Община Сандански  

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Поленица: Вихрен, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гушевица, Димитър Благоев, Изгрев, Македония, Пирин, Рила, Х-77, кв. 8, Яне Сандански

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Джигурово: 10-79, УПИVII-381

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Велющец; Вълково: Барата, Ормана, С.  Вълково, Община Сандански, УПИV, кв.  I, УПИІ-127; Игралище: Околовръстен Полигон; Кръстилци; Мелник: Мелник; Никудин; Палат; Сандански: 65334,104,23, Местност Речичка Река, Местност Соколовец, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Стара Гара, Р-Н Топливо, Топорков Орман, Юрий Гагарин;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Влахи: Вилна зона Върбите, Върбите, Горните Ливади, Грънчарска Скала, Местност Върбите, Синаница, Средни Ливади, УПИІі, кв. 4 - В. З.  Въбите; Илинденци: Боровец, Извън Регул. /Р. Шашка/, Местност Боровец, Местност Врабча, Местност Врабче, Синаница, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста; Кресна: Върбите, Неуточнен Адрес, Синаница; Плоски: Ален Мак, Бистрица, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Долна Махала, Дружба, Еделвайс, Елово, Иван Козарев, Кокиче, Кочо Честименски, Лиляна Димитрова, Местност Валога, Местност Поручик Минков, Методи Христов, Мир, Мурата, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Първи Май, Самуил, Струма, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Шипка, Явора; Сандански: Александър Буйнов, Асен Хадживасилев, Любен Каравелов, Местност Калинките, Местност Соколовец, Местност Ушите, Местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Индустриална Зона, Р-Н Опитна Станция, Р-Н Пътно Управление, Р-Н Ушите, Р-Н Хано, Свобода;

На 12.12.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Виногради; Долени; Златолист, общ.  Сандански; Кърланово: Реката; Любовище; Рожен: Местност Равнако, По Плана на Срожен общ. Сандански;

На 12.12.2017 г. /09:15 - 10:15 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Горна Сушица; Зорница, общ.  Сандански; Ладарево: Местност Църквата; Ласкарево: 004056, Местност Свети Спас; Лозеница: Джигерица; Любовка: Краколеница; Мелник: ПИ 00052, Местност Реката; Склаве: 2 -97, кв. 14, 7-Ми Конгрес, Асен Лагадинов, Бялата Пръст, Веселин Бабалеев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Илинден, Климент Охридски, Комсомолска, Лале, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Местност Стопански Двор, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Лазаров, Отец Паисий, Партизанска, Пирин, Първи Май, Соколова Скала, Спартак, Черно Море; Спатово; Хотово: Баня, Местност Света Петка, С.  Хотово, Община Сандански;

На 12.12.2017 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Кашина; Сандански: Роженски Манастир; Сугарево

На 12.12.2017 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Кашина: Вец Каошина

На 12.12.2017 г. /12:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лешница, общ.  Сандански

На 14.12.2017 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  Сандански: Оборище, Родопа

На 14.12.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сандански: Башлийца, Воден, Македония, Мелник, Осми Март, Петър Сарафов, Свобода, Скопие, Хан Аспарух

На 14.12.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сандански: Местност Соколовец, Р-Н Топливо

Община Сатовча  

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Вълкосел: Балтите, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Заря, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Прогрес, Хан Аспарух

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Кочан: 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 13.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Крибул: 262

На 13.12.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Вълкосел: Бачо Киро, Божур, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи Май, Хан Аспарух, Шипка

На 14.12.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ -  Сатовча: Ал.  Стамболийски, Възход, Георги Шомов, Детелина, Драгийца, Дружба, Дунав, Иглика, Кирил и Методи, Коца и Георги Сачеви, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Малчика, Отец Паисий, Пи-030054 М.  Дренов Дол, Площада, Теменуга, Тодор Шопов, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин

На 14.12.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Плетена: М.  Горна, М.  Забърдо

На 14.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Сатовча: Местност Стайков Дол

На 14.12.2017 г. /08:45 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Долен, общ.  Сатовча: 1, М.  Банян ПИ-073034; Долно Дряново: 000181, Местност Реката; Плетена: М.  Горна, М.  Долна, М.  Забърдо, Неуточнен Адрес;

На 14.12.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Сатовча: II-920,Кв. 74 По Плана на С.  Сатовча, Атанас Харизанов, Бистрица, Букет, Васил Даракчиев, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Девети Септември, Драгийца, Здравец, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Лукойл и Района Около Тях, Местност Батала, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Петдесета, Площада, Полени, Свилен Русев, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета, Юри Гагарин;

На 15.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Туховища: 382

Община Симитли  

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, Цар Симеон, Яне Даракчийски

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Градево: Еленковци, Махала Еленов Чарк

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: М. Ливадите

На 15.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Ораново, Осогово, Паисйй Хилендарски, Прилеп, Симитли, Славянска, УПИII-1437,Кв. 19, Цар Симеон, Яне Даракчийски

Община Струмяни  

На 13.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Микрево: Берово, Васил Левски, Десислава, Елисавета Багрияна, Иван Вазов, Криа Вриси, Неуточнен Адрес, Орфей, Пейо Яворов, Рождество Христово, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Хан Тервел, Цар Самуил, Чинара, Юрто

На 13.12.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Струмяни: Неуточнен Адрес

Община Хаджидимово  

На 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Копривлен: Александър Стаболийски, Драма, Кирил и Методи, Стопански Двор

Община Якоруда  

На 11.12.2017 г. /09:45 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Якоруда: Айдаре, Алпийска, Белмекен, Богдан Войвода, Букет/Петнадесета/, Бунтишка, Бърдо, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Гоце Делчев, Грагьовец/Стефан Чернев/, Градище/Трета/, Грънчар/23-Септември/, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Дванадесета, Девета, Джебре/Иван Ботушанов/, Добро Ниве/Партизанска/, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Попкостов, Изгрев, Кирил и Методи, Кожух, Лазарец, Любен Каравелов/Ат. Хаджиянч, Македония, Места/П. Джеджеров/, Местност Буковец, Мусала, Неуточнен Адрес, Никифор Филипов, Ореховица, Освобождение, Пелистър, Пета/Поп Филип Стоянов/, Петко Р. Славейков, Пирин, Първа/Илия Колев/, Родопи, Седма, Солун/Мустафа Кьоров/, Софроний, Стара Планина, Стефан Караджа/Никола Карад, Стойко Маджере, Стокевица, Стоян Табаков, Трещеник, Хаджи Никола Вардев, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Четиринадесета, Шеста/Асен Вригазов/, Яворов, Якорудски Бор, Яне Сандански

На 11.12.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Якоруда: Васил Левски, Гоце Делчев, Даме Груев/Никола Вапцаров/, Кирил и Методи, Пелистър, Петко Р. Славейков, Хаджиалиш/Чавдарци/, Христо Ботев, Цар Борис III/Георги Димитр, Четиринадесета

На 11.12.2017 г. /10:00 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:45 ч./  на 12.12.2017 г. /12:45 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бел Камен; Бунцево; Конарско; Разлог: Баница; Рохлева; Смолево: 038217; Черна Места; Юруково: Местност Каменако; Якоруда: Васил Левски, Витоша, Местност Трещеник, Неуточнен Адрес, Ореховица, Пелистър, Трещеник, Цар Борис III/Георги Димитр, Черковна/9 Септември/, Четвърта /Г. Бицин/, Яворов, Якорущица;

На 11.12.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Конарско: ТП 2 Конарско

На 12.12.2017 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Смолево

 

ОБЛАСТ ВРАЦА

Община Бяла Слатина  

На 11.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 12.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 13.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 14.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./  на 15.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бъркачево: 9-ти Май, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Здравец, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Опълченска, Роза, Скът, Странджа, Хан Аспарух

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бяла Слатина: Хан Крум

Община Враца  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Враца: 12259. 444. 1 и 12259. 444. 9, Стоян Ц.  Даскалов

На 11.12.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Згориград

На 11.12.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враца: 28-Ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница

На 11.12.2017 г. /09:30 - 15:45 ч./ -  Враца: 28-Ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна зона Врачански Балкан

На 11.12.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Враца: Втори Юни, Иван Тричков, Коста Бошнаков, Кръстьо Бързаков, Младост, Скакля, Спас Соколов

На 12.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Враца: Вилна зона Врачански Балкан

На 12.12.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Згориград: 005073 С Екатте 30606, М. Църквище

   

ОБЛАСТ ВИДИН

Община Видин  

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Антимово, общ.  Видин: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Ул. Първа, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 11.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Видин: Първа

На 11.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Въртоп: Втора, Десета, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 11.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Гайтанци: 213, Втора, Двадесет и Първа, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета

На 11.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Димово, общ.  Димово

На 11.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ивановци, общ.  Видин: Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Синаговци: 236 , кв. 21, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвъра, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 001009 - Стоп. Двор, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 11.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Срацимир

На 11.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /15:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Срацимирово: XI-82, кв. 17, Втора, Девета, Десета, Жп Кантон Гара Срацимир 53, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 11.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 12.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 13.12.2017 г. /08:30 - 09:15 ч.; 08:30 - 16:15 ч./  на 14.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 15.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Синаговци: Първа

На 12.12.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:15 - 14:00 ч./ -  Кошава: 2 - 000030, 249, 592, кв.  65, IX . Кв. 60, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Кутово: Двадесет и Девета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Четвърта, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесета, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета; Покрайна: 224, 290, 3 531 Кв 23, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Имот 000230, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Стълб 14 От ТП4, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Сланотрън: I -000098, М.  Излаз, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Осемнадесета, Пета, Първа, С. Сланотрън, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;

На 12.12.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Кошава: 249, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Квартал 33, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Седма-А, Трета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Четвърта, Тринадесета, Четвърта, Шеста;

На 13.12.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дунавци, общ.  Видин: Видбол, Връшка Чука, Гео Милев, Дунав, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й.  Вапцаров, Първи Май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма Войвода, Хана, Христо Ботев, Чавдарци

Община Димово  

На 13.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бело Поле, общ.  Ружинци: 23 Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Асен Балкански, Боян Чонос, Будьони, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Заимов, Генерал Скобелев, Георги Бенковски, Георги Кирков, Дванадесетте, Девети Септември, Димитър Благоев, Жеков, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Йорданка Николова, Йото Велов, Коста Йорданов, Къкринско Ханче, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Милко Томов, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Витков, Панайот Волов, Патрис Лумумба, Перчо Йорданов, Седемнадесет Партизани, Славчо Петров, Стефан Караджа, Толбухин, Трайчо Костов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чиган, Юрий Гагарин

На 13.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Гюргич: 23 Септември, Александър Стамболийски, Бор, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Веслец, Вихрен, Георги Димитров, Дъбравата, Йорданка Чанкова, Кирил и Методий, Ленин, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Отец Паисий, Първи Май, Рила

На 13.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Черно Поле: Александър Стамболийски, Бистра, Братя Средкови, Валентина Терешкова, Васил Левски, Владимир Займов, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Иван Вазов, Иван Козарев, Илия Вълчков, Йорданка Николова, Комсомолска, Коста Йорданов, Митко Палаузов, Павел Георгиев, Петко Славейков, Пионерска, Свилен Русев, Христо Ботев, Яким Гергов

На 13.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дражинци: Алеко Константинов, Българска Роза, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Добри Чинтулов, Драгомир, Извън Село, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Червена Роза, Червено Знаме

На 13.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Роглец: Георги Димитров, Иван Вазов, Ленин

На 13.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ружинци: Вихрен, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Живко Мончев, Коста Йорданов, Оборище, Отдих, Панайот Волов, Петър Глухчев, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.12.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Дражинци: Българска Роза, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драгомир, Лиляна Димитрова, Панайот Хитов, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Червена Роза, Червено Знаме

На 14.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Воднянци, общ.  Димово: Втора, Дванадесета, Девета, Единадесета, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 14.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Динково: 059011, Втора, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дреновец: 23 Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Попов, Асен Балкански, Бдин, Божур, Боян Чонос, В Района на Жп Гарата, Васил Левски, Вела Пеева, Венеца, Витко Иванов, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Девети Май, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Добруджа, Евгени Михайлов, Железничар, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Искър, Камен Петров, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Фичето, Космос, Коста Йорданов, Лале, Лебед, Лиляна Димитрова, Лом, Лотос, Любен Каравелов, Люлин, Магура, Малина, Марин Дринов, Марица, Металик, Миджур, Милин Камък, Минзухар, Митко Палаузов, Нарцис, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Никола Парапунов, Огоста, Осъм, Палма, Патриарх Евтимий, Перчо Йорданов, Пирин, Пролет, Райна Княгиня, Роза, Росица, Седемнадесет Партизани, Славянска, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Стела Благоева, Стефан Караджа, Строител, Струма, Тодор Петров, Толбухин, Тополница, Тунджа, Упи-691, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цибър, Чавдар, Чепино, Черно Море, Юрий Гагарин, Явор, Ягода, Янтра, Ясен

На 14.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Карбинци: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Седма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, УПИII - 000046, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 14.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Медовница: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Тополовец, общ.  Ружинци: Антон Иванов, Батак, Беласица, Бонония, Бузлуджа, Васил Априлов, Ведерник, Вихрен, Волгоград, Георги Димитров, Гоце Делчев, Граничар, Живко Кръчмарски, Живко Пуев, Иван Козаров, Максим Горки, Мико Нинов, Мусала, Рила, Средец, Странджа, Филип Тотю, Хан Крум, Цанко Церковски

На 14.12.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Дреновец: Антон Попов, Бдин, Вела Пеева, Венеца, Георги Димитров, Евгени Михайлов, Железничар, Искър, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Лотос, Люлин, Малина, Никола Й. Вапцаров, Патриарх Евтимий, Седемнадесет Партизани, Струма, Толбухин, Тополница, Тунджа, Христо Михайлов, Явор, Ягода

Община Ново село  

На 11.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 12.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 13.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 14.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ново Село, общ.  Ново Село: XI, Архитект Илия Попов, Вихрен, Гоце Делчев, Искър, Козлодуй, Мизия, Огоста, Околовръстна, Радецки, УПИXI кв. 1, Филип Тотю, Христо Смирненски, Цар Иван Шишман, Цар Симеон I, Шипка

Община Чупрене  

На 12.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Боровица, общ.  Белоградчик: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Първа, Седемнадесета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, УПИ17 Кв 47, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 11.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Долни Лом: Асен Живков, Васил Левски, Десета Партизанска, Димитър Благоев, Еделвайс, Лиляна Димитрова, Миджур, Петър Петров, Плиска, УПИ1 Кв 47, Чайка, Шипка

На 11.12.2017 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Горни Лом: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 12.12.2017 г. /09:15 - 09:45 ч./ -  Търговище, общ.  Чупрене: Безименна

На 12.12.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горни Лом

На 12.12.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:45 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Долни Лом: Лиляна Димитрова

На 12.12.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Върбово, общ.  Чупрене: 154046, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 12.12.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Протопопинци: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 12.12.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Репляна: VII, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 12.12.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Чупрене: Асен Балкански, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четири, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 12.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Търговище, общ.  Чупрене: 129005, Безименна, Втора, Девета, Десета, до УПИ24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 12.12.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Яньовец: Махала Фалковец

На 12.12.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Долни Лом: Извън Регулация

На 12.12.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Търговище, общ.  Чупрене: 129005, Безименна, Безименна, Втора, Девета, Десета, до УПИ24, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаXранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаXранването в района, който Ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заXранването.

 

                     CEZ GROUP

 
Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. Московски: Сигурността на данните зависи от това как се съхраняват, а не къде 0| 2869 |04.12.2017 . ”Софийска вода” съобщава за спешен ремонт, вижте къде 0| 2803 |04.12.2017 . САЩ спират въоръжаването на сирийските кюрди 1| 3097 |02.12.2017 . Русия и Саудитска Арабия откриват Мондиал 2018, вижте групите 1| 3462 |01.12.2017

КОМЕНТАРИ

Реклама
Реклама
Реклама

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах