Събота, 23 Март 2019, 16:01
Реклама / Ads
Frognews
0| 3616 |15.02.2019

Вижте къде ЧЕЗ ще спира тока заради профилактика

.
ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 18 - 24 февруари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

ОБЛАСТ

Дата/период   Времетраене    Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ СОФИЯ ГРАД  

Община БАНКЯ  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Венера, Гео Милев, Искра, Цар Симеон

На 18.02.2019 г. /11:00 - 13:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Гео Милев, Ропотамо, Сакар/Чевена Звезда/, Тинтява/Сърп и Чук/, Търнов Рид/Партизанска/, Цар Симеон

На 18.02.2019 г. /12:00 - 14:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Гургулят, Петко Д. Петков, Царибродска/Г. Димитров/

На 19.02.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  Листопад/Пирин/, Странджа, Христо Смирненски, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин

Община ВИТОША  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  София:  76-та, 78-ма /Кв. Симеоново/

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Боянско Езеро, Василашко Езеро, Воденичница /Ал. Пушкин/, Ела/Стоян Стойков/, Елите, Калоянова Крепост/731/, Каменно Здание, Кумата, Оборище, Подграмада, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Сборище, Севастократор Калоян/Алекса

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Александър Пушкин, Велики Прелом, Карамфил, Михаил Панталеев

На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Градина

На 19.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  София:  Йордан Стубел

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Боянско Езеро, Василашко Езеро, Витоша, Воденичница /Ал. Пушкин/, Ела/Стоян Стойков/, Елите, Казаните, Калоянова Крепост/731/, Каменно Здание, Кумата, Оборище, Подграмада, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Поп Евстати Витошки /Бр. Бък, Ралевица, Сборище, Севастократор Калоян/Алекса

На 21.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  София:  Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

На 21.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  София:  70-та /Симеоново/, 72-ра /Кв. Симеоново/, 74-та, 75-та, Извор

На 21.02.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  София:  В. З. Симеоново - Драгалевци, Зелена Гора, Кв. Симеоново, Симеоново, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Студено Кладенче /Кв. Симеоново/

На 21.02.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  София:  17-та /Кв. Симеоново/, Бор, Роза, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

Община ВРЪБНИЦА  

На 18.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Люлин 1

На 18.02.2019 г. /09:45 - 12:15 ч./ -  София:  Надежда 5, Надежда 5

На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч.; 13:00 - 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Обеля 2

Община ИЗГРЕВ  

На 19.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  151-ва/Изгрев/, Дианабад, Дървеница, Пимен Зографски/Ал. Пеев/

На 20.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  София:  Дианабад, Никола Габровски

Община ИСКЪР  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Казичене:  Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски, Васил Левски/Черв. Армия/, Вп 52150, М. Нпз-Казичене Запад УПИ VIII-4 Кв. 1, Мито Войнишки, Общ. Димитър Благоев, Околовръстен Път, Пв Качиене, Прогрес, Серафим Стоев, Стария Искър, Троянов Път, Фармапарк, Христо Попбожилов, Цар Борис III/Дим. Благоев/, Яворов

На 18.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Кривина, Общ. Столична:  III - 617, XVIII-98, Балабана/Серафим Стойков/, Божур/Атанас Варадинов/, Витоша/Трайко Тасев/, Градина/3-та/, Демокрация/П. Йосифов/, Дъга/Мило Говедарски/, Зад Село/24-та/, Искър/Кр. Раковски/, Йосиф Обербауер, Лазар Пешев/11/, Латинка/Никола Митев/, Люляк/Янко Кръстев/, М. Лъката ПИ 39791. 6021. 62, Минзухар/Филип Тасев/, Околовръстен Път, Просвета/Христо Мачков/, Равнополски Път/Симеон Нико, Рибарника/Симеон Малинов/, Рила/Станой Тодоров/, Римска Ракла/Ремсова Среща/, Розова Градина/Георги Димит, Ружа/7-ма/, Свети Спас/26-та/, Станцията, Стара Планина/Никола Тасев/, Старата Река/Методи Филипов, Стопански Двор, Странджа/Спас Орехарски/, Тихата/4-та/, Тодор Радунчев, Ул. Демокрация ПИ 475 Кв. 48, УПИ I-619, Кв. 59, УПИ № 15133/666/К. Л. -2-8-В

На 18.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  София:  1-ва, Кривина, Латинка, Минзухар, Надежда, Нпз Казичане 35239,6109,1926, Околовръстен Път

На 21.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  София:  Дружба 1

Община КРАСНО СЕЛО  

На 18.02.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  София:  Хиподрума

На 20.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Коломан

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Стара Планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стопански Двор, Цанко Церковски /Сеславци/

На 19.02.2019 г. /13:15 - 13:30 ч./ -  Горни Богров:  Васил Левски, Люлин/Лиляна Димитрова/, Поп Груйо, Рендова/Толбухин/, Стубела/Ленин/, Трайчо Костов, Трети Март/9 Септември/, Христо Ботев, Шипка

На 19.02.2019 г. /13:15 - 13:30 ч./ -  Долни Богров:  1, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 25, 28, 31, 35, 39, 40, 41, Іх-356 Кв. 18, УПИ Іх, Кв. 24

На 19.02.2019 г. /13:15 - 13:30 ч./ -  София:  I-37,42,Кв. 1а, Ботевградско Шосе/Мизия/, Враждебна, Долни Богров, Долни Богров, М. Герено, М. Могилите ПИ 68134. 8592. 182, Стефан Киров, Чепинско Шосе

На 19.02.2019 г. /13:15 - 13:30 ч./ -  Яна:  Безименна

На 20.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Яна:  Ул. Св. Ана 2 4 6 8 10 12 14 16 18 20, Ул. Никола Вапцаров

На 20.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Яна:  1-май, Яна, Янещица

На 21.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Заводска, Керамична, Христо Ботев

На 21.02.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ -  Яна:  Свети Никола, Ул. Стара Планина

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 19.02.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:  Д-Р Миньо Стоянов /Кръстова Вада/, Димитър Търкаланов, Козяк, Никола Й. Вапцаров, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /, Руй Планина

На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  София:  Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/

На 21.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  София:  Асен Разцветников/431-ва/, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Йордан Стубел/444-та/

На 21.02.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:  Банат/Курск/, Никола Й. Вапцаров, Орел, Рилски Езера, Сребърна/Първомайска/, Христо Ценов

На 22.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Стефан Гечев

На 22.02.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:  Банат/Курск/, Данаил Дечев, Кишинев, Козяк, Проф. Милчо Лалков / Лозенец /, Христо Ценов

Община ЛЮЛИН  

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Ицках Грациани, Люлин 4, Своге

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Майски Ден, Своге

На 19.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Димитър Талев, Люлин, Люлин 10, Петър Дертлиев /Ж. К. Люлин/

На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./   На 22.02.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  София:  Люлин 7, Майски Ден

На 20.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  68134. 4356. 509, 722-ра, Европа/Баба Парашкева/, Люлин 1, Обелски Път/Об. Шосе/, Обелско Шосе, ПИ 17,Кв. 47а, Сливница, УПИ XIV-1773, Фортов Път

На 20.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  София:  Люлин, Люлин 3, Царица Йоанна

На 22.02.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  Банкя, Общ. Столична:  11-та

На 22.02.2019 г. /13:00 - 16:15 ч./ -  София:  Европа/Баба Парашкева/, Обеля М. Язо, Околовръстен Път, Република, Ханчето, Шосе Банкя

Община МЛАДОСТ  

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Горубляне, Искър / Горубляне, Освобождение / Горубляне, Павел Красов / Горубляне, Палма, Пловдивско Шосе, Селището, УПИ ІІІ-1266, Кв. 82 М. Горубляне, Цветна Градина /Горубляне

На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Горубляне, Младост

На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  София:  Младост 2

Община НАДЕЖДА  

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Враил, Кумановски Бой, Ломско Шосе, Мартина Падина, Христо Силянов/Бородински Б, Явор/Малчика/, Явор/Цв. Божков/

На 20.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Жорж Дантон/Фр. Революция/, Ломско Шосе, Свети Климент, Свети Климент/Ямб. Стачка/

На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 22.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Надежда 1

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Възрожденска, Епископ Евгени Босилков/Бор, Ломско Шосе, Надежда 1

На 22.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Илиянско Шосе

Община НОВИ ИСКЪР  

На 19.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Локорско:  Благой Гердин, Братя Лимброви, Димитър Тошков, Дончо Костов, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Костадин Трайков, Чавдарци

На 20.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Локорско:  Веско Веселинов, Георги Зозов, Данаил Ласков, Димитър Тошков, Илия Манов, Ненко Колев, Петко Симеонов, Славе Турчев, Стопански Двор,Упи 12-582,Кв. 49, Тупик, Турска Ливада

На 21.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Локорско:  Богдан Манолов, Гаврил Димитров, Димитър Тошков, Драгоната, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Джагаров, Илия Манов, Петър Белев, ПИ 44224. 5806. 199, Поп Стоил Петков/Партизанск, Поручик Бож. Божилов, Тодор Величков, Тодор Гаджов, Цветан Пешев, Черковна/Калинка Вескова/

На 22.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Мировяне:  Васил Левски /Асен Белев/

На 22.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Локорско:  Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти Април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов

Община ОБОРИЩЕ  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Бул. Ситняково

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  647-ма/560/Овча Купел/, 749-та/Овча Купел/, Горна Баня, Каменица, Обзор, Овча Купел

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Ул. Акад. Маджаров 14

На 18.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  София:  Суходолска

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Иван Радоев/Уляна Громова/, Камелия/Христо Ноков/, Народно Хоро, Рождество/Парт. Подвиг/

На 19.02.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ -  София:  696-та/Овча Купел/, Драгоман, Народно Хоро

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Горна Баня, Д-Р Люба Григорова, Доброволец, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Каменист Път, Лазурно Утро, Маркова Баня, Пладнище/Рилски Партизани/, Харманлийско Въстание, Чардаклия

На 19.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  757-ма/Овча Купел/

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Камелия/Христо Ноков/

На 19.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  659-та/Овча Купел/, Ген. Ковачев, Зелена Ливада, Кукуряк/651-ва/, Лиза Кало, Лиляче/Лиза Кало/, Обиколна, Овча Купел, Овча Купел, Овча Купел 1, Овча Купел 1, Президент Линкълн, Стефан Кънев/Георги Ковачев, Теменужка/653-та/

На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  София:  Овча Купел

На 20.02.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  София:  646-та/Овча Купел/, Месечинка/745-та/, Обиколна, Овча Купел 1

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Горна Баня

На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Народен Герой

На 20.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София:  742-ра/Овча Купел/, Поглед, Равнище/Кънчо Стоилов/

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Каменица, Славянка, Славянска, Харманлийско Въстание

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 22.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  София:  Овча Купел 2

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  637-ма/Овча Купел/, 640-та/Овча Купел/, 643-та/Витоша Овча Купел/, 648-ма/Овча Купел/, Бойчо Бойчев, Горна Баня, Дрян/643-та/, Инж. Борислав Огойски/Кр. Вас, Никола Петков/П. Напетов/, Проф. Дочо Леков /636-та Р-Н Витоша/, Харманлийско Въстание

На 22.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  747-ма/Горна Баня/

На 22.02.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  София:  Ореховски Дол 7

Община ПАНЧАРЕВО  

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бистрица, Общ. Столична:  Горски Път

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Панчарево:  Беликата, Вилна Зона Беликата

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Столична:  В. З Ярема Имот 248 Кв. 27, В. З Ярема УПИ III-289 Кв. 30, В. З. Ярема Ул. 9-та, УПИ ХVI-226, Кв. 25, Ярема/20та/

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Долни Пасарел:  Вилна Зона Пасарелско Езеро

Община ПОДУЯНЕ  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  Баба Тонка, Григорий Цамблак, Дряновски Манастир, Иван Добровски, Станислав Доспевски

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Стефан Караджа Бл. 23 Вх. А,Б

На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Стефан Караджа Бл. 23 Вх. В,Г

На 22.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Хаджи Димитър Бл. 110 Вх. А

Община СЕРДИКА  

На 20.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  София:  Бенковски, Лазар Михайлов/Хр. Манов/, Напредък, Родна Песен, Родно Село, Родолюбие, Яшарица

На 21.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  София:  Геле Китов

Община СЛАТИНА  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  София:  Баба Тонка, Григорий Цамблак, Д-Р Иван Селимински, Иван Добровски, Княгиня Косара, Летоструй, Поп Грую, Саранци, Станислав Доспевски, Стоян Попов

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  София:  514-та/Слатина/, 515-та/Слатина/, 518-та/Слатина/, 519-та/Слатина/, 520-та/Слатина/, 521-ва/Слатина/

Община СРЕДЕЦ  

На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  София:  Васил Левски

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  София:  21 Ви Век                  , Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златаров, Дианабад, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Симеоновско Шосе        , Стефан Младенов, Христо Вакарелски

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  21-ви век, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златаров, Дианабад, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Проф. Христо Вакарелски, Симеоновско Шосе        , Стефан Младенов

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  София:  Ул. Данаил Крапчев

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София:  Дървеница, Жеко Войвода

На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  София:  Ул. Димитър Шишманов

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21-ви век, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златаров, Дианабад, Дървеница, Жеко Войвода, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Симеоновско Шосе, Стефан Младенов, Христо Вакарелски

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  София: 21-ви век, 225-та/454/, 454-та, Висарион Белински, Витоша-Вец Симеоново, Георги Златаров, Георги Златаров, Дианабад, Дървеница, Жеко Войвода, Йордан Трифонов, Кирил Попов, Малинова Долина, Никола Габровски, Петър Джидров, Проф. Георги Златарски/454-Т, Симеоновско Шосе, Симеоновско Шосе/Вол. Шосе/, Стефан Младенов, Тодор Кожухаров/453-та/, Христо Вакарелски

Община ТРИАДИЦА  

На 20.02.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  София:  Арарат, Флора Кънева, Черни Връх

 

СОФИЙСКА ОБЛАСТ  

Община Божурище  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Хераково:  III-028096, Кв. 1, IV-028096, Кв. 1, V-028096, Кв. 1, VI-028096, Кв. 1, VII-028073, Кв. 1, Александър Стамболийски (Мах. Бобен), М. Балин Дол, М. Бобен УПИ Х-029062 Кв. 1, УПИ III-393 Кв. 48, УПИ Ix-029062 Кв. 1, УПИ XII-029062, УПИ XxI-342,Кв. 37

На 18.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Златуша:  №Ііі А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25

На 18.02.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Божурище:  022145, VI -002024, Девети Септември, Кв. Девети Септември, Лястовица, ПИ 65 Кв. 9ти Септември, Руен, УПИ V -002004 Кв. 4, УПИ V-02249 Кв. 10, УПИ XII -38 Кв. 3, УПИ XIII -002004 Кв. 4, УПИ Хііі-015133, Феникс, Щъркел

На 18.02.2019 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Гурмазово

На 18.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Храбърско:  ПИ 77400. 91. 16, ПИ 77400. 91. 17, УПИ XxIII-337, Черковна

На 19.02.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Божурище:  Бор, Дунав, Здравец, Иглика, Кокиче, Струма, УПИ XIx Кв. 14, Янтра

На 19.02.2019 г. /12:00 - 15:30 ч./ -  Божурище:  Георги С. Раковски, Дружба, Европа, Жилища, Заимов, Иван Вазов, УПИ I, Кв. 23-А, УПИ II Кв. 35, УПИ XI-719 Кв. 58, Христо Ботев

На 20.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Хераково:  V-130086, М. Савина Водиеница 75, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон

Община Ботевград  

На 20.02.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Боженица:  319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71,Кв. 7, Х-38, Кв. 41

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Боженица:  Долапището, махала Близнаковци, махала Брусен, махала Дончовци, махала Кръста, махала Мурта, махала Плоча, махала Урвич, махала Усойната

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград:  III-709,Кв. 38, Аспарух, Борис I (Методи Антонов), Васил Друмев, Дондуков, Дунав, Ивайло, Медвен, Опълченска, Рударка, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Рашково

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Скравена:  Койдановец

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Казармен, Курорт Зелин, Стубеля, УПИ IV-737. 75, Чеканица

На 18.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Трудовец:  563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона, Лозята

На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Бузлуджа, В. З. Зелин,Ул. 4-та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-36-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-5-та, Зелин-7-А, Зелин-7-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Зелинград, Каблешков, Казармен, Курорт Зелин, Курорт Зелин, Панайот Волов, Свети Св. Кирил и Методий, Славейков, Стубеля, Тп Бузлуджа, УПИ IV-737. 75, Цар Самуил, Чеканица

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  Ботевград:  Витиня, Витоша, До Автогара, Свобода, Севаст Огнян

На 19.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:  Плиска, Рила, Саранск, Темуша

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Правец:  IV, Кв. 9, IV-6393, VI,Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII,Кв. 2,От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9,Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Стилковски Рът, местност Топилата, местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Разлив:  махала Маргинска

На 19.02.2019 г. /09:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Академик Стоян Романски, Боженишки Урвич, България, Витиня, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн, Нов Кооперативен Пазар, Свобода, Севаст Огнян, Седемнайсти Ноември, Трети Март

На 20.02.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  България, Гурко

На 20.02.2019 г. /09:45 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Академик Стоян Романски, Васил Левски, Сан Стефано, Стамен Панчев, Стефан Караджа, Шести Септември

На 20.02.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Липница, Общ. Ботевград:  За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци, махала Мановци, махала Ръждавец

На 20.02.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Новачене, Общ. Ботевград

На 21.02.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  България, Райна Княгина, Сан Стефано, Седемнайсти Ноември, Стефан Стамболов, Хан Крум

На 21.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Правец:  IV, Кв. 9, IV-6393, VI,Кв. 2, VI-179, Кв. 104, VII,Кв. 2,От 514-От. 424, Бор, Борова Гора, Бърдо, В. Пенчов, Васил Драгнев, Васил Левски, Витомерица, Владин Рът, Възраждане, Вълко Цолов, Генерал Гурко, Генерал Раух, Градешница, Градище, Григор Гошев, Димитър Грънчаров, Драган Йотов, Езерото, Елаша, Епископ Генадий, Здравец, Иван Пеев Маруша, Кв. 9,Упи VIII, Лесковец, Липа, Маняков Камък, махала Боянско, махала Дивчов Рът, махала Драганско, махала Живковска, махала Манастирица, махала Поповска, махала Правешки Ханове, махала Пушкарско, махала Симидарско, Месност Елаша, местност Дългата Орница, местност Семидарска, местност Стилковски Рът, местност Топилата, местност Тошински Рът, Младост, Моновец, Никола Иванов Янин, Никола Комита, Никола Проданов, Опълченска, Осма, Острома, Перуша, Пета, Полска, Поп Марко, Първа, Работническа, Радушиновец, Роза, С О. Т. 211-О. Т. 202,№1, Свети Анастасий, Свети Теодор Тирон, Свобода, Север, Седма, Стара Планина, Стара Река, Страшка Могила, Тодор Живков, Трета, Трети Март, УПИ 225 Кв. 110, УПИ III-862 В. 50, УПИ XV, Кв. 20, УПИ Х Кв. 57, УПИ ХI-Кв. 2, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветко Вълков, Чавдар Войвода, Червената Вода, Четвърта, Шеста, Ясен

На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Александър Стамболийски, Божко Божилов, Васил Левски, Захари Стоянов, Зелин-10-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-36-А, Зелин-7-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Леската, Иван Вазов, Казармен, Курорт Зелин, Опълченска, Орхание, Стара Планина, Стубеля, УПИ IV-737. 75, Чеканица

На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Краево:  махала Маринков Рът

На 22.02.2019 г. /08:45 - 15:15 ч./ -  Ботевград:  Адрян Атанасов, Васил Левски

На 22.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ботевград:  003036, 05815. 13. 34, Ам Хемус Кв. Зелин, Бреза, В. З. Чеканица, В. З. Зелин, В. З. Зелин,Ул. 4-та 1, Зелин, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния Път, Зелин-Тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, местност Пръдлювец, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Павитта, Плюскач, Стубеля, УПИ IV-737. 75, УПИ XlV-1283,Кв. 1,В. З Зелин, Христо Ботев, Цанкинска Воденица, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 22.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ботевград:  Адрян Атанасов, Васил Левски, Д-Р Адриян Атанасов, Изгрев, Илия Стоянов, местност Широко Ливаде, ХхVііі

На 22.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ботевград:  Ам Хемус

На 22.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Етрополе:  Георги Антонов

На 22.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Правец:  Бор, Васил Левски, Владин Рът, Езерото, Езерото УПИ Іі Кв. 117, Извън Регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, махала Поповска, махала Пушкарско, махала Скърнава, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов, Скърнава

На 22.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Разлив:  000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска, махала Груевска, махала До Ресторанта, махала Куевска, махала Маргинска, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско, Фелиов Рът

На 22.02.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Трудовец:  563032 М-Ст Пазарника, X-916, Беласица, Бистрица, Васил Левски, Вилна Зона, Зелин, Лозята, местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов), Никола Ракитин, Панчовска (Панчо Геровски), Ракитин, Стубелска, Хаджи Димитър, Цар Борис, Цар Освободител, Черниш, Шипка

Община Годеч  

На 19.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Туден

Община Долна баня  

На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Долна Баня:  Ведрина, Маришка, Отец Паисий, Рилско Шосе, Търговска

Община Елин Пелин  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Витоша, Георги Бенковски, Детелина, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Максим Горки, Новоселци, Околовръстен Път, Пазар Автогара, Синчец, София, Стара Планина, УПИ Х-292,Кв. 23, Цар Симеон, Чаталджа

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елисейна:  Безименна

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Крушовица, Общ. Елин Пелин:  УПИ I, Кв. 17

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Лесново:  129048, IV-19, Втора, Двадесет и Втора, ПИ 129012, УПИ XIII-62, УПИ-518 Кв1а, Шеста

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Елин Пелин:  МТП Зора, УПИ ХІІ-121, Кв. 15

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Горна Малина

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Горно Камарци:  . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ 000347, УПИ VI-38, Кв. 7, УПИ Х-177, Кв. 26, Хх-83,Кв. 13

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Долно Камарци:  VIII-9 Кв. 7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв. 8, ПИ 057059,М. Над Село, Седма, ТП Център, Трета, Тридесет и Осма, УПИ V-134, Кв. 6, УПИ XIV-108, Кв. 14, УПИ-I-140, Кв. 7, ХІІІ-108 Кв. 14, Четвърта

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Негушево:  УПИ 9 - 020019

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Осоица:  10, 33-та, III-271 Кв. 37, Ix 140 Кв. 1, XI-400 Вилна Зона, XxV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, П-Л VI-49, Кв. 30, Парцел VIII От Кв. 53 В. З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ V-226,Кв. 20, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ XIII-408 Кв. 58, УПИ XIV-151, Кв. 4, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХІІІ-373,Кв. 34

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Саранци:  000020 По Квс

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Столник

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Стъргел:  Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв. 39, УПИ, УПИ VIII-37, Кв. 2, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ III-637 Кв. 26, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39, УПИ XI-286, Кв. 41

На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Гара Елин Пелин:  Детелина

На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  II-941 Кв 88, VI -914 Кв. 140, Акация, Алеко Константинов, Витоша, Детелина, Ивайло, Кольо Фичето, Славянска, Стоян Михайловски, Трети Март

На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Столник:  МТП Складова База, П-Л І-38, Кв. 9

На 21.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Огняново, Общ. Елин Пелин

На 22.02.2019 г. /10:01 - 13:15 ч./ -  Елин Пелин, Общ. Елин Пелин:  Десислава, Елин Пелин, Кв. 165, Независимост, Новоселци, УПИ 22-2 Кв. 165

Община Етрополе  

На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Брусен, Общ. Етрополе:  229001, II, Кв. 1, махала Бобища, махала Гарсовец, махала Дупковец, махала Нейков Дол, махала Радов Дол

На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Лопян:  Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети Май, местност Черешова, Никола Михайлов, Пета, Свещи Плаз, Цвятко Янков, Четвъра

На 21.02.2019 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Етрополе:  Осем, Руски

Община Ихтиман  

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  Генерал Гурко, Иван Вазов, Йордан Цонев, Оташлия, Пенчо Славейков, Полковник Борис Дрангов, Свети Софроний Врачански, Цар Освободител, Шести Септември

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Стамболово, Общ. Ихтиман

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Мирово, Общ. Ихтиман

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:  121063, Гроздьовци, махала Барата, махала Бойчиновци, махала Горобий, махала Градеж, махала Гроздьовци, махала Средищна, махала Суевци, махала Широки Рът, махала Шуглеовци, УПИ Vіі Кв. 8

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ботевград:  Хан Крум

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бузяковци:  Заевица, махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17а, УПИ III-3, Кв. 4

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Бърдо:  УПИ №113 Кв. №25а

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Вакарел:  Александър Стамболийски, махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Джамузовци

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Мечковци:  УПИ VІІІ-89, Кв. 3, УПИ XI-95, Кв. 4

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Пановци:  22

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ръжана:  УПИ VІІ-27, Кв. 5

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  София:  Вежен

На 19.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Белица, Общ. Ихтиман:  махала Суевци, УПИ Vіі Кв. 8

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ихтиман:  Булаир, Васил Левски, Георги Раковски, Димитър Русинов, Люле Бургас, Мъти Вир, Свети Софроний Врачански, Стефан Караджа, Три Уши, Търново, УПИ -VII 27090, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Шипка

Община Костенец  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Белмекен, Белмекен, Боровец, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Китка, Малина, Петър Берон, ПИ 1928,1935 От УПИ XI,Кв. 90, Родопи, Търговска, Цариградско Шосе

На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Пчелин, Общ. Костенец:  Курорт Пчелински Бани, Пчелински Бани, Ул. Рила, УПИ III-3 Кв. 1

На 19.02.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  VII-858, Кв. 68, Акация, Александър Стамболийски, Белмекен, Боровец, Витоша, Екзарх Йосиф, Заря, Здравец, Зорница, Изгрев, Калинка, Константин Костенечки, Люляк, Марица, Момина Сълза, Оборище, Пирин, Рила, Самуил, Свети Георги, Славей, Средна Гора, Стадионна, Трапезица, Цар Симеон I, Цариградско Шосе, Чайка, Чучулига, Шипка, Ясен

На 19.02.2019 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Арда, Беласица, Белмекен, Боровец, Васил Левски, Венетица, Веслец, Витоша, Дунав, Ибър, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Кокиче, Ком, Константин Костенечки, Малина, Места, Младежка, Мургаш, Нишава, Огоста, Олимпиада, Пионерска, Първенец, Рила, Родопи, Роза, Свобода, Синчец, Странджа, Струма, Трети Март, Тунджа, Търговска, Хан Исперих, Цар Симеон I

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Боровец, Васил Левски, Иван Вазов, Искра, Кокиче, Първенец, Свобода, Търговска, Хан Исперих

На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:16 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Освобождение, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Сакарджа, Тунджа, Черни Връх

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Екзарх Йосиф, Марица, Стадионна, Шипка

На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Костенец, Общ. Костенец:  Бреза, Бузлуджа, Екзарх Йосиф, Иглика, Липа, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Шипка, Ястребец

Община Костинброд  

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голяновци:  401001, 408. 91, VI-Общ,Кв. 25, XVI-131, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, Местн. Ул. Централна, ПИ 001242, ПИ 350028,М. Керената, ПИ 403046,М. Червилак, Ул Лилия УПИ 322 Кв. 22, Ул Нарцис УПИ III-92. Кв 21, УПИ 2-127,129,227 Кв. 10, УПИ IV-40 Кв. 19, УПИ V-Общ. Кв. 25, УПИ XIX-50 Кв. 6, УПИ XXIII-50, УПИ ІІІ-298, Кв. 4, УПИ ХVІ-219, Кв. 13, Централна Лъката

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драговищица, Общ. Костинброд:  М. Змиярника, 020400, 101, 160140, 433,92, 507. 26, 507. 88, 556, I-487,Кв. 13, IV -185 Кв. 33, XIx-163,Кв. 24, І Кв. 33, Батковци, Белидие Хан, Бригандия, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Кв. Батковци, М. Брегандия Имот Пл. №42, М. Бригандия, М. Бригандия Им. Пл. №116, М. Бригандия Им. Пл. №75, М. Бяла Земя, М. Лъка Изомат ПИ 140180, местност Брегандия, местност Бригандия, местност Бригандия, Местн. Бригандия, местност Бригадия, местност Бяла Земя, Осемнадесета, Осма, Парцел 601 до Кв2, Пета, ПИ 541 До Кв. 22, ПИ 543 До Кв. 22, Първа, Седемнадесета, Стожера, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста, УПИ 508113,М. Стожера, УПИ-16,Кв. 502в. З. Брегандия, Четвърта

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд:  050260, 508,161, XxxVI-1362 Кв 180, Александър Стамболийски, Балван, Бригандия, Вихрен, Здравец, Кирил и Методий, Крайбрежна, Лилия, Ломско Шосе, Люлин, Люляк, Малка Падина, местност Червиляка, Местн. Малка Падина, местност Балван Градина, местност Шкендерица, Младост, Никола Обретенов, Оборище, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, ПИ 050020 Цех За Щори, Поморие, Преспа, Първи Май, Руен, Светлина, Синчец, Славянска, Стара Планина, Стефан Костадинов, Теменуга, Топола, УПИ 1-4082, УПИ XIV-1070, Кв. 188, УПИ XXI-1362 Кв. 180, УПИ XXII-1362, Кв. 180180, УПИ XXXII-1364, Kw. 180, УПИ ІІ-891, 892, Кв. 204, Филип Тотю, Хан Кубрат, Царевец, Червиляка

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Богьовци

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Градец, Общ. Костинброд:  11,Кв 152, VIII-476 Кв. 27, В. З. Градец, М. Пояке, местност Лешке, местност Пояке, Парцел VIII, Поляке, С. Градец, УПИ Іі-323, Кв. 20, УПИ Ix-275 Кв. 35, УПИ Vі-225 Кв. 30, УПИ XVII-180

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дреново, Общ. Костинброд:  15, IV-73 Кв. 11, Кв 29, Кърна Орница, ПИ № 169

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дръмша:  106. 910, 87,331 м. над училището, 87. 196, Гаго ПИ 87,181, М Самовилски Връх, П-Л 81. 44, М. Самовилски Връх, махала Паралъжовци, местност Самовилски Връх, Паралъжовци, Паралъжовци ПИ 015033, Самовилски Връх ПИ 82,9, УПИ-VIII-7

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд:  Ломско Шосе, УПИ 33,Кв. 510,М. П/Ст София Запад

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Понор: УПИ VI-26 Кв. 1, Понор, Стопански Двор

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Цръклевци

На 18.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Костинброд:  Бели Брези, Белица, Витоша, Гео Милев, Искър, Кап. Петко Войвода, Марица, Острова, Петровден, Пирин, Райна Княгиня, Средец, Черно Море

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балша

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд:  Ломско Шосе

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Понор

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Костинброд:  16-1929 Кв. 120, 38978. 624. 23, 4200,4267,До Кв. 20, 719030, VIII-3971. 4037. 4111. 4049 Кв. 208, XI-5206,Кв. 51, Антим I, Баба Тонка, Блато, Братя Миладинови, Бяло Море, Величко Величков, Велчова Завера, Възход, Генерал Влад. Заимов, Генерал Столетов, Гоце Делчев, Добри Чинтулов, Драва, Дравски Бой, Златен Век, Ивайло, Иван Асен II, Иван Вазов, Извор, Изгрев, Индже Войвода, Капитан Райчо, Кв. 57 УПИ 3872, Клокотница, Ком, Константин Величков, Константин Преславски, Къпина, Ломско Шосе, Любен Каравелов, Люляк, Македония, Марица, Маслово, Места, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, местност Стубела, местност Твърдака, Пи4269, Мир, Могила, Момина Сълза, Мургаш, Мърфи, Обединена, Опълченска, Орлово Гнездо, Осми Март, Парижка Комуна, Петко Енев, ПИ 3951 Кв. 255, ПИ 4379, Кв 59 А, Прохлада, Радецки, Рожен, Ручей, Сергей Румянцев, Славянска, Слана Бара, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Страцински Бой, Струма, Тополница, Трети Март, Турист, УПИ IX-4329 Кв. 52, УПИ V-3692, 4039, УПИ V-4395,Кв. 243, УПИ XI-4381, Кв. 59 А, УПИ XIII-249. 3532, УПИ XV-3798 Кв. 2, УПИ XXXIII-3532, УПИ XXXIV-6208 Кв. 260, УПИ ХIХ - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, УПИ-XXIII-7334, УПИ/Парцел4155,Кв. 50, УПИVIII-605 Кв. 205, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Калоян, Черноризец Храбър, Шияковци, Шняковски Стопански Двор, Юрий Гагарин, Явор

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петърч:  XxV, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап. Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах . Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, УПИ I- 574 Кв. 39, УПИ I-1102, Кв. 54а, УПИ Ix-651,Кв. 41, УПИ LX, УПИ VII Кв. 34, УПИ VII-596 Кв. 50, УПИ XIII-207 Кв. 8, УПИ XLIX, УПИ IX-1009,Кв. 57, УПИ XXІ-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна

На 19.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Опицвет:  VII-92, Кв. 24

На 19.02.2019 г. /10:15 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:30 ч./ -  Костинброд:  УПИ II 4162, Асен Златаров, Бачо Киро, Бреза, Валери Чкалов, Васил Левски, Възход, Георги С. Раковски, Детелина, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Зора, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Момина Сълза, Нарцис, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Славянска, Ул Илинден, УПИ 8 Кв. 232 ПИ 38978. 900. 7511, УПИ VI-1524, УПИ XXVII-4019, Кв. 60а, УПИ XxxII-3751, УПИ ХХХI-1524, Кв. 85, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чакалов

На 19.02.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 12:30 ч./ -  Костинброд:  УПИ II 4162, Бреза, Георги С. Раковски, Зора, Йордан Йовков, Ломско Шосе, Нарцис, Охрид, Поп Богомил, Славянска, УПИ XXXII-3751, Цар Калоян

На 19.02.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Костинброд:  IV-3944кв 63-А, XXII-4400 Кв. 63, Асен Златаров, Витошко Лале, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Кооперативен Пазар, Липа, Малина, местност Бачийте, Момина Сълза, Момчил Войвода, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Петър Берон, ПИ 38978. 900. 5361, Райна Княгиня, Роза, Розова Долина, Св. Георги Победоносец, Славянска, Спортист, Средна Гора, УПИ III Кв. 100, УПИ XII Кв. 103, УПИ XIx-4400 Кв. 63, УПИ XVI -4234 Кв. 63, УПИ XVIII-1600, Кв. 61, УПИ УПИ XV-4234 Кв. 63, УПИ Хх-4400, УПИ-ХVII-1758, Филип Тотю, Фондови Жилища, ХV-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цветна, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 Кв. 42, Шияковци УПИ XVII-4234 Кв. 63

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Бучин Проход:  Местн. Раниславци, УПИ III-10

На 20.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Костинброд:  II-3772, Кв 76в, III-900. 7309, XV-3434 Кв. 76в, Бели Брези, Белица, Г. М. Димитров, Дванадесети Април, Захари Стоянов, Кап. Петко Войвода, Кв 76 Апарцел Хіі, Копривщица, Малина, махала Лешков Връх, Момчил Войвода, Никола Д. Петков, Поп Харитон, УПИ XxV-3317,Кв. 76г, УПИ ХIII-3346,Кв. 76а

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Костинброд:  Златен Век, Кв. 57 УПИ 3872, Константин Преславски, Любен Каравелов, Местн. Св. Тройца, местност Бачийте, Могила, Момина Сълза, Мърфи, Обединена, Струма, УПИ V-3692, 4039, УПИ V-4395,Кв. 243, УПИ ХIх - Общ, Кв. 50, УПИ Хххі-3890, Кв. 50, УПИ- I 736 Кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Костинброд:  Орфей

На 22.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голяновци

На 22.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Костинброд:  УПИ II 4162, 18-2059, Кв. 150, IV-3944кв 63-А, XxII-4400 Кв. 63, Александър Стамболийски, Ален Мак, Асен Златаров, Бачо Киро, Бреза, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дванадесети Април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Екатте 38978, Гр, Костинброд, Жп Кантон, Захари Зограф, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Китка, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско Шосе, Люляк, Малина, местност Бачийте, Мизия, Момина Сълза, Момчил Войвода, Мургаш, на Площада В Селото, Нарцис, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, ПИ 38978. 900. 5361, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Родина, Роза, Розова Долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна Гора, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, УПИ 8 Кв. 232 ПИ 38978. 900. 7511, УПИ VI-1524, УПИ VІ -3723 Кв. 173, УПИ XIx-4400 Кв. 63, УПИ XVI -4234 Кв. 63, УПИ XVIII-1600, Кв. 61, УПИ XXVII-4019, Кв. 60а, УПИ XXXII-3751, УПИ УПИ XV-4234 Кв. 63, УПИ ХХ-4400, УПИ ХХХI-1524, Кв. 85, УПИ-ХVII-1758, Фондови Жилища, ХV-1642, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978,38 Кв. 42, Шияковци УПИ XVII-4234 Кв. 63, Янко Забунов, Янтра

Община Мирково  

На 22.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Карлиево

Община Пирдоп  

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Златица:  извън регулация

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч./ -  Мирково:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Емил Марков, Захари Стоянов, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Любен Каравелов, Недельо Кюлафлиев, Опълченска, Орешака, Панайот Хитов, Поп Недельо, Радин Кладенец, Червен Камък

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бенковски, Общ. Мирково

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Каменица, Общ. Мирково:  махала Брестака, махала Илинден, махала Преспа, махала Хвърчил, махала Черковище, УПИ ХVііі-117, Кв. 6

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Карлиево

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:  махала Бодят, П-Л Ііі-124, Кв. 12, Х-97, Кв. 24

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смолско:  Кв. 33 УПИ -9-383, П-Л Х-469, Кв. 21

На 18.02.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Златица:  Мини ВЕЦ Тополница

На 18.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Златица:  Вилна Зона Черешака, Захари и Мария Сергиеви, извън регулация, Черешака

На 18.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Мирково:  48324,200,860, Акация, Александър Стамболийски, Бреза, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Димитър Томев, Димчо Дебелянов, Емил Марков, Захари Груев, Захари Стоянов, Здравец, Зора, Иванчо Зографа, извън регулация, Изток, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Кооперативна Искра, Крайречна, Любен Каравелов, местност Гюла, местност Попов Тор, местност Зайчек, Недельо Кюлафлиев, Никола Пантов, Никола Петков, Опълченска, Орешака, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Петър Мечкаров, Поп Недельо, Поручик Неделчо Бончев, Радин Кладенец, Разкола, Райна Княгиня, Ручей, Симеон Попов, Средна Гора, Стара Планина, Стоимен Танов, Тиха, Тодор Влайков, Тодор Йончев, Устрем, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Нончев, Цвятко Караджов, Червен Камък

На 18.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Църквище:  V-19, Кв. 3, Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 18.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:  УПИ ХХІІІ-1053, 055080, Масив 55, М. Кьойдере, 9-ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Ангел Ласков, Белмекен, Бенковски, Братия, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Димитър Божинов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Узунов, Иван Филипов, Кирил и Методий, Кокиче, Липа, Лука Кунин, Любен Каравелов, Люляк, М. Южека, извън регулация, Малина, местност Бостанлъка, местност Кьойдере, местност Чамдере, местност Шумето, местност Южека, Мир, Мургаш, Нешо Узунов, Опълченска, Орлин, Панчо Комитата, ПИ 040041, Местност Карагачето, Плиска, Площад Васил Левски, Победа, Република, Рила, Родопи, Роза, Секята, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Шипка, Юрий Гагарин, Яворов

На 18.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Челопеч:  Баба Куна, Бачо Киро, Възрожденска, Върбица, Генерал Брок, Генерал Дендевил, Георги Раковски, Здравец, извън регулация, Изгрев, Освобождение, Паисий Хилендарски, Черковна

На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Пирдоп:  Андрей Георгиев, Бобьовица, Бяла Чешма, Вежен, Еленска, Княз Момчил Пирдопски, Славци, Цар Освободител

Община Правец  

На 18.02.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 15:15 ч./ -  Равнище:  I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Видраре

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Джурово:  М. Беляновец Кв. 9 УПИ Vііі, махала Беляновец

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Видраре:  157, Кв. 13, Сграда Кметство, ІІ  Кв.

Община Самоков  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Говедарци:  Александър Стамболийски, Борис Хаджисотиров, Бреза, Буря, Васил Коларов, Георги Димитров, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Доспей махала, Дружба, Единадесета, Кокиче, Мир, Осемнадесета, Отец Паисий, П-Л Хіі-486, Кв. 11, Пионерска, Победа, Преспа, Роза, Седемнадесета, Славянска, Спортна, Труд, Христо Ботев, Ягода

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горни Окол:  М. Щъркелово Гнездо, ПИ 61

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Арда, Асен Карастоянов, Бузлуджа, Булаир, България, Велико Търново, Велико Търново, Връх Вихрен, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Генерал Столетов, Георги Сава Раковски, Георги Сава Раковски, Граф Игнатиев, Граф Игнатиев, Димитър Димов, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Здравец, Иван Вазов, Иван Доспевски, Иван Доспевски, Искър, Ихтиманско Шосе, Ихтиманско Шосе, Константин Фотинов, Коста Вальов, Крали Марко, Луковица, Люляк, Люляк, Макгахан, Македония, Марица, Марица, местност Дългата Поляна, местност Мало Равнище, местност Ридо, местност Татарски Брод, местност Щъркелово Гнездо, Митр. Доситей Самоковски, Мусала, Незабравка, Никола Драмалиев, Никола Образописов, Николай Николаевич, Николай Николаевич, Оборище, Пашеница, Пейо Яворов, Петър Попангелов, Петър Попангелов-Старши, Пирин, Плана Планина, Подридна, Преспа, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Проф. Васил Захариев, Рила Планина, Рилски Скиор, Самоково, Сини Вир, Слави Генев, Тинтява, Тинтява, Тракия, Тракия, Търговска, Търговска, Хан Омуртаг, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Максимов, Христо Максимов, Христо Семерджиев, Христо Семерджиев, Христо Смирненски, Цар Борис III, Център За Настаняване От Семеен Тип, Черно Море, Шумнатица

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Генерал Гурко, Граф Игнатиев, Ихтиманско Шосе, Княз Дондуков, Мечит, Неофит Бозвели, Проф. Васил Захариев, Рилски Скиор, Христо Зографски, Христо Максимов, Христо Семерджиев

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Широки Дол:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 2-ра, 3-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та

На 18.02.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Горни Окол:  128,Кв. 16, IV-18,Кв. 2 В. З. Калковско Манаст, IX-302, Kw. 41, XXIII, Кв. 2, М. Щъркелово Гнездо, Парцел VI--43 Кв. 5, ПИ 5, ПИ 61

На 18.02.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Долни Окол:  1433, П-Л 150 Кв. 19, Ренов Дол, УПИ Vі-162, Кв. 20

На 18.02.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Долни Пасарел:  М-Т Летелица, Ренов Дол, Язовир Искър

На 18.02.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Драгушиново

На 18.02.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Злокучене, Общ. Самоков:  Местност Лавандула, Общ. Самоков

На 18.02.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Панчарево:  9271, ПИ 000733,Яз. Искър,М. Коеджик

На 18.02.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Самоков:  Дългата Поляна, Лавандула, местност Дългата Поляна, местност Калковско Манастирче, местност Лавандула, местност Мало Равнище, местност Мечката, местност Пашо, местност Ренов Дол, местност Татарски Брод, местност Циментово Кладенче, местност Червената Земя, местност Щъркелово Гнездо, местност Язовир Искър, Татарски Брод

На 18.02.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  София:  1689 Квартал Г-22-12-Б Язовир Искър

На 18.02.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Широки Дол:  1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 15-та, 16-та, 17-та, 18-та, 19-та, 2-ра, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 9-та, М. Татарски Брод, местност Татарски Брод, ПИ 83291. 1000. 664

На 18.02.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Самоков:  Здравец, Софийско Шосе, Христо Максимов

На 18.02.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./   На 20.02.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Самоков:  Софийско Шосе

На 20.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Самоков:  Македония

На 20.02.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ -  Самоков:  Грънчар, Софийско Шосе

На 20.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Братя Миладинови, Дунав, Македония, Рилска Малина, Синчец, Струма

На 22.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Самоков:  Преспа, Самоково

На 22.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Самоков:  Гр. Самоков, Ул. Рилска Малина Тп Гсм, Любомир Чакалов, Македония, Рилска Малина, Ястребец

Община Своге  

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге:  Луково

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Губислав

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Дружево

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Лакатник, Общ. Своге:  Васил Левски, Венец, Георги Бенковски, Градище, Иван Вазов, Извора, Искър, Ковайски Дол, Кокиче, Кръстат Камък, Куленица, махала Радеж Тп Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница, Първи Май, Роза, Стара Планина

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Левище

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Миланово, Общ. Своге:  Васил Левски, Градище, Ком, махала Кат, махала Мъжев Дел, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл. №165, Кв. 39, Ропотамо, Соколец, Стара Планина, УПИ-XV-46

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Оплетня:  Парцел V-94, Кв. 3

Община Чавдар  

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:  Белмекен, Витоша, Георги Димитров, Димитър Божинов, Кирил и Методий, Кокиче, Лука Кунин, местност Южека, Рила, Роза

На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Чавдар, Общ. Чавдар:  Витоша, Георги Димитров, Гурко, Дечо Стефанов, Иван Узунов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Нешо Узунов, Опълченска, Плиска, Стефан Караджа, Христо Ботев

 

ОБЛАСТ ПЛЕВЕН  

Община Белене  

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Татари:  Алеко Константинов, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Г. С. Раковски, Георги Димитров, Дойран, Кирил и Методий, Крум Тончев, Н. Й. Вапцаров, П. Р. Славейков, Панайот Волов, Радецки, Слави Алексиев, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Хр. Смирненски, Христо Кърпачев, Цветан Спасов, Шипка

На 18.02.2019 г. /12:00 - 15:15 ч./ -  Белене:  Гео Милев, Никола Алексиев, Украина

На 19.02.2019 г. /10:45 - 13:00 ч./ -  Белене:  Ал Стамболийски, България, Лозенец, местност Лунгата извън регулация

Община Гулянци  

На 18.02.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Милковица:  местност Край Село, Охрид, Стопански Двор

На 18.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Сомовит:  Бенковски, Витоша, Г Мушатов, Г Някшев, Дунав, Искър, Н Вапцаров, Осъм, Пирин, Стара Планина, Христо Ботев, Цв. Гойчев

На 19.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Искър, Общ. Гулянци:  Акация, В Левски, Искър, Страцин, Хан Крум

На 21.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Гиген:  Ан Кънчев, Б Киро, Байкалска, В Коларов, Вапцаров, Вит, Волга, Г Димитров, Г Димитров, Д Благоев, Дойран, Й Николова, Козлодуй, Котленска, Л Димитрова, М Палаузов, М Пачев, Н Гигенски, Н. Дуканов, Осъм, П Евтимий, Пазарище, Панега, Раковска, Силистра, Скопие, Тодор Каблешков, Троянска, Трън

На 22.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Брест, Общ. Гулянци:  Ал Стамболийски, Амур, Батак, Бузлуджа, Градинарска, Дунав, К и Методий, С Караджа, С. Стамболов, Симеон Велики, Хан Аспарух

Община Долна Митрополия  

На 19.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Байкал:  Александър Стамболийски, Асен Златаров, Г Димитров, Гаврил Генов, Георги Кирков, Дунав, Лом, Росица

На 19.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тръстеник, Общ. Долна Митрополия:  Освобождение, Пасището, Пасището Стопански Двор, Стопански Двор

На 20.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Комарево, Общ. Долна Митрополия:  Акация, Балкан, Вит, Здравец, Кръвенишка, Марица, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев

На 20.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Победа, Общ. Долна Митрополия:  Индустриална Зона

На 22.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Ореховица:  И. Вазов, Патриарх Евтимий, Струма

Община Долни Дъбник  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Садовец:  634, Вит, Върба, Дунав, Захари Стоянов, Иван Асен II, Княз Борис I, Осъм, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петърница:  В Левски, Георги Кирков, Девети Септември, Димитър Димитров, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Маршал Толбухин, Москва, Мусала, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Студентска, Христо Ботев

На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Бъркач:  І-445, Стр. Кв. 27, Александър Стамболийски, Анжело Димитров, Банска, В. И. Ленин, В. Коларов, Васил Левски, Васил Тодоров, Васил Цаков, Витоша, Въло Йотов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Край Село, местност Барата, местност Край Село, Механизатор, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Найден Американски, Никола Радев, Околовръстна, Партизанска, Пирин, Река Вит, Родопи, Рубин, Руски Път, Сибирска, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Стоян Едрев, Студенец, Христо Ботев, Цветан Спасов, Шипка

На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Градина, Общ. Долни Дъбник:  V-297, Кв. 68/Стопански Двор/, Бачо Киро, В. Левски, Васил Априлов, Вит, Витоша, Вихрен, Георги Бенковски, Георги С Раковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колю Фичето, Любен Каравелов, Марица, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Опълченска, Осогова, Отец Паисий, Панайот Волов, Прага, Първи Май, Рила, Симеон Василев, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шар Планина, Шипка

На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дисевица:  Волинска, Г. С. Раковски, Г. Томов, Девети Септември, Изгрев, Московска, С. Алексиев

На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Къртожабене:  000340, М. Каменец, Аврора, Александър Стамболийски, Барата, Батак, Васил Левски, Г. С. Раковски, Генерал Гурко, Георги Димитров, Кокиче, М-Ст Булин Дол, местност Барата, Огнеборец, Орлица, Радецки, Ралица, Студенец, Ул. Ал. Стамболийски и Ул. Гурко, УПИ II Кв. 5, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Чернялка

На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Къшин

На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Петърница:  Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Атанасов, Васил Коларов, Васил Кръстев, Велико Търново, Вит, Волга, Волгоград, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Гурко, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Искър, Киев, Край Село, Лозарска, Маршал Толбухин, Месност Край Село, местност Пангала, Москва, Мусала, Н. Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Плачковска, Плевен, Плиска, Първи Май, Рила, Скобелев, Славия, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопанска, Стоян Едрев, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново, Шипка, Шумен

На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Местн. Табакова Чешма, Местн. Табакова Чешма IV, местност Табакова Чешма, Текийски Орман

На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Търнене:  10-ти Конгрес, 11-ти Конгрес, Ал. Стамболийски, В. Левски, Васил Априлов, Вит, Върбишка, Г. Бенковски, Г. Кирков, Ген. Скобелев, Ив. Митов, Ивайло, Кюнка, Л. Каравелов, Лато Лачев, Найден Рачев, Опълченска, Освобождение, П. Р. Славейков, Страцин, Филип Тотю, Хаджи Димитрър, Хаджи Димитър, Хр Смирненски, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чернялка, Ю. А. Гагарин

На 20.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Петърница:  Александър Стамболийски, Арда, Босфора, Бузлуджа, Букурещ, В Левски, Васил Коларов, Велико Търново, Вит, Георги Кирков, Девети Септември, Димитър Димитров, Дунав, Еделвайс, Иван Генов Пеев, Иван Павлов Атанасов, Край Село, Маршал Толбухин, Месност Край Село, Москва, Мусала, Н. Хикмет, Оджовото, Опълченска, Осъм, Плачковска, Плевен, Плиска, Рила, Славия, Стара Планина, Стефан Караджа, Студентска, Тунджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шейново

На 21.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Долни Дъбник

На 21.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник:  . Стопански Двор Север, 9-ти Септември, I-953, Кв. 112, XV-933, Ал Стамболийски, Богомил, Братя Миладинови, Вапцаров, Варна, Васил Левски, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Ив Вазов, Ив Митов Хинов, Кирил и Методий, Кокиче, Край Село, Л Каравелов, Локач, Москва, Мост Локач, Мусала, Ниш, Оборище, Осогово, Охрид, П К Яворов, Пенчо Славейков, Петър Данков, Петър Нинчев, Пирин, Пирот, Плевен, Полтава, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Скопие, Сливница, София, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор-Север, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цено Велчев, Цонко Ценов, Цоню Матев, Черни Връх, Черно Море

На 21.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Крушовица, Общ. Долни Дъбник:  . Стопански Двор Север, I-953, Кв. 112, Братя Миладинови, Георги Димитров, Ив Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Мусала, Ниш, Оборище, Осогово, Охрид, Петър Данков, Пирин, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стопански Двор-Север, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Садовец:  Бачо Киро, Еверест, Еделвайс, Камчия, Орех, Пеевска, Св. Св. Кирил и Методий, Славейче, Сливница, Стамболийски, Столетов, Струма, Хайдушко Изворче, Церака, Черно Море, Чукара

Община Кнежа  

На 18.02.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Кнежа:  Димитър Бутански, Козлодуй, Козница, Ком, Осогово, Пирин, Родопи, Стара Планина

Община Левски  

На 21.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Друмев, Димчо Дебелянов, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Райна Княгиня, Христо Ботев, Цар Иван Шишман

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Владимир Заимов, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Локомотив, Максим Горки, Оборище, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Владимир Заимов, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Локомотив, Максим Горки, Никола Вапцаров, Оборище, Райна Княгиня, Христо Смирненски, Цар Симеон

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Левски, Общ. Левски:  Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Йордан Йовков, Княз Александър Батенберг, Крум Попов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгиня, Стефан Стамболов, Трети Март, Христо Ботев, Цар Иван Асен II

Община Никопол  

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лозица, Общ. Никопол:  Борис Ганев, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Христо Енчев

На 18.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Санадиново:  Александър Стамболийски, Асен Халачев, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Любен Каравелов, Москва, Свобода, Янтра

На 18.02.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Санадиново:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Марица, Свобода, Христо Ботев

Община Плевен  

На 18.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Пелишат:  Гривишкото

На 18.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Радишево:  Аврора, Атон, Васил Априлов, Върха ПИ 029026, Драва, Емине, Ивайло, Кирил и Методий, местност Върха, Николай Ракитин, Пероника, Прилеп, Родопи, Стража Върха

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:  I, Кв. 67, Адил Дервишев, Ал Димитров, Ал Стамболийски, Алексей Сегренски, Анастас Тодоров, Асен Златаров, Батак, Белмекен, Божин Гърков, Бузлуджа, Бяло Море, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вола, Г Димитров, Ген Скобелев, Генерал Бирюзов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Хаджиев, Д. Д. Баучър, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Дачев, Добри Войников, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Индустриална, Козлодуй, Кокиче, Кракра, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Лом, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Милин Камък, Мусала, Назъм Хикмет, Нова Загора, Оборище, Одерец, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П К Яворов, П Р Славейков, Палаза, Панагюрище, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Петко Петков, Петрини, Петър Берон, Пещера, Първа, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Станке Димитров-марек, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоил Енчев, Стопански Двор, Струма, Суворов, Тополница, Троян, Хемус, Хималаи, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цанко Бакалов, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Черни Връх, Шар Планина, Шейново, Яворец, Ямбол, Янко Сакъзов, Янтра

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Тотлебен:  500048, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен и Петър, Асен Халачев, Васил Априлов, Васил Левски, Велес, Г. С. Раковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Добрич, Екзарх Антим Първи, Иван Вазов, Иван Рилски, Иларион Макариополски, Каварна, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Крум Страшни, Крушева, Лагерна, Любен Каравелов, Люле Бургас, Местн. Над Село, местност Над Село, Мизия, Ниш, Отец Паисий Хилендарски, П. Р. Славейков, Панайот Хитов, ПИ 200023, Пирот, Прилеп, Райко Даскалов, Ростов, Скопие, Сопот, Софроний Врачански, Средна Гора, Тетевен, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Цариброд, Чорлу

На 18.02.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Плевен:  Асен Халачев, Гренадирска, Данаил Попов /В. Ленин/

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:  404134, VII 1814, Адил Дервишев, Ал Димитров, Асен Златаров, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Петлешков, Вола, Г Димитров, Девети Септември, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Индустриална, Маршал Толбухин, Милин Камък, Мусала, Одерец, П К Яворов, П Р Славейков, Палаза, Плевен, Първа, Радецки, Райко Даскалов, Росица, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Суворов, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Чепеларе, Шейново, Юмрукчал, Ямбол, Янтра

На 18.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Плевен:  Емил Димитров/Марица/, Солун/Юнско Въстание/, Странджа, Тунджа/Б. Станчев/, Яне Сандански

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Плевен

На 18.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Бръшляница:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Г. С. Раковски, До Стадиона УПИ II- 92 и III- 92, Инж Г и Вълков, Кирил и Методий, Местн. Над Пресяката, Местн. Червен Фенер, Райна Княгиня, Сан Стефано, Цар Освободител

На 18.02.2019 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Славяново, Общ. Плевен:  404134, I, Кв. 67, Адил Дервишев, Ал Димитров, Ал Стамболийски, Алексей Сегренски, Анастас Тодоров, Асен Златаров, Батак, Белмекен, Божин Гърков, Бузлуджа, Бяло Море, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вола, Г Димитров, Ген Скобелев, Генерал Бирюзов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Хаджиев, Д. Д. Баучър, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Дачев, Добри Войников, Дунав, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Индустриална, Козлодуй, Кокиче, Кракра, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Лом, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, Милин Камък, Мусала, Назъм Хикмет, Нова Загора, Оборище, Одерец, Осогово, Осъм, Отец Паисий, П К Яворов, П Р Славейков, Палаза, Панагюрище, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Петко Петков, Петрини, Петър Берон, Пещера, Първа, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Спас Дупаринов, Станке Димитров-марек, Стара Планина, Стефан Караджа, Стоил Енчев, Стопански Двор, Струма, Суворов, Тополница, Троян, Хемус, Хималаи, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цанко Бакалов, Цоню Матев, Чепеларе, Чепино, Черни Връх, Шар Планина, Шейново, Яворец, Ямбол, Янко Сакъзов, Янтра

На 19.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Пелишат:  17 Партизани, VIII Кв. 5, Арда, Бенковски, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Въча, Гередава, Гривишкото, Гудима, Гурко, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Коста Златарев, Кръстю Конов, Лом, Любен Вешков, Люлин, Малчика, Москва, Мусала, Общинска Мера, Одеса, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Пелезо, Пирин, Победа, Пробуда, Раковски, Ресен, Рила, Сингур, Стопански Двор, Трети Март, Трифон Гърчев, Христо Ботев, Христо Кънчев, Цветан Спасов, Черешин Камък, Шейново, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 19.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Пордим:  Базова Станция 3582

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гривица:  Букурещ, Валтер Мъръчиняну, Гео Милев, Георги Кирков, Георги Кочев, Димитър Благоев, Дунавия, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Майор Шонцу, Москва, Подполк Николае Нанкович, Редник Грегоре Йон, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Плевен:  Детелини, Месност Стражата, Местн. Стража I, местност Стража, местност Стража 701, местност Стражата, Месттност Стражата, Стража, Стража 701, Стража I

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Сторгозия

На 20.02.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Плевен:  Акд. Й. Трифонов, Браила, Враня/Ат. Георгиев/, Дойран/Толбухин К. Златарев/, Йордан Йовков, К. Охридски/Карл Маркс/, Одеса, Републиканска, Рила/Ю. Гагарин/, Сергей Румянцев, Стоян Заимов, Трифон Кунев/Лагерна/, Хаджи Димитър, Христо Ясенов, Янко Сакъзов

На 20.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Местн. Кайлъка, Сан Стефано, Стража 2 Клон 1

На 20.02.2019 г. /10:15 - 14:00 ч./ -  Долна Митрополия

На 20.02.2019 г. /10:15 - 14:00 ч./ -  Плевен:  Местн. Витска Равнина, Редута

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мечка, Общ. Плевен:  Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи Май, Рила, Стоян Заимов, Татар махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 22.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бръшляница

На 22.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци:  9-ти Септември, № I- 143, Акалан, Ал Стамболийски, Бенковски, Божин Гърков, Борис Бардушев, Боровец, Братя Гъркови, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Топалски, Владимир Заимов, Г Димитров, Дунав, Здравко Бойчинов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Ленин, Ленко Мишев, Любен Каравелов, Люлин, Марица, Маршал Толбухин, местност Байнова Могила, Морава, Мусала, Неофит Рилски, Одрин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петър Берон, Пирин, Плевен, Райко Даскалов, Ресен, Сергей Румянцев, Скобелев, Слави Алексиев, Средна Гора, Стара Планина, Тинтява, Тича, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цветан Спасов, Чаталджа, Черно Море, Янко Сакъзов

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Коиловци

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Плевен:  Железничар

На 22.02.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Брестовец:  Александър Петров, Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Кочев, Елин Пелин, Иван Вазов, Никола Й Вапцаров, Пирин, Рила, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Пордим  

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Згалево:  Аврора, Асен Халачев, Бачо Киро, Божин Чулев, Божин Чулев, Васил Левски, Владимир Поптомов, Восток, Гаврил Генов, Генерал Столетов, Георги Димитров, Герман Титов, Дунав, Елтепе, Искър, Килиманджаро, Комуна, Космос, Костурна, Любен Каравелов, Москва, Осъм, Пирин, Пловдив, Разград, Ракета, Раковски, Сердика, София, Средна Гора, Станке Димитров, Стара Планина, Странджа, Три Чешми, Христо Ботев, Черна Гора, Ю. А. Гагарин, Юмрукчал

Община Червен бряг  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:  510001, Барбарати, Братя Миладинови, Гурко, Ивайло, Лазар Ръжанов, Сава Младенов

На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Реселец:  Воденицата, Горска, Девети Май, Дзс Комуна, Дружба, Иван Христов, Искър, Капна, Поройна, Ръчене, Свобода, Стефан Бацов

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Рупци, Общ. Червен Бряг:  Ал Момчилов, Д-Р П Берон, Девети Май, Девети Септември, Пирин, Рила, Т. Йорданов

На 20.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Червен Бряг:  951. 244, 951. 420, Vі-2017, Безименна, Долна Биволица ПИ 164018, Дунав, Ж. П. Фон Жилища - Иск Депо, Ж. П. Фонд Жилища - 7 Жп Сек, Златна Мина, Маркова Могила, П. Р. Славейков, УПИ 139001

На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг:  Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Радомирци:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Г Димитров, Г С Раковски, Гурко, Д Благоев, Иван Бунданов, Иван Вазов, Л Каравелов, Н Тодоров, П Доцов, П Каравелов, Ракитска, Скобелев, Славейков, Шипка

На 21.02.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Червен Бряг

На 22.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч.; 10:00 - 15:30 ч./ -  Червен Бряг:  23 Септември, Княз Борис I, Тома Петков, Християнска, Цар Калоян, Цар Самуил

 

ОБЛАСТ ПЕРНИК  

Община Брезник  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Непразненци

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Банище

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Долна Секирна

Община Земен  

На 19.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Земен:  Ивайло, Княз Борис, Любен Каравелов, махала Гледжарска, махала Искренова, Райко Даскалов, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Земен:  Александър Стамболийски, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методи, Княз Борис, Кракра, Манастирска, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Христо Ботев, Цар Асен

На 22.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Земен:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Груйова, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ильо Войвода, Княз Борис, Любен Каравелов, Манастирска, махала Бакалска, Никола Вапцаров, Пейо Яворов, Райко Даскалов, Стефан Стамболов, Цар Асен

Община Ковачевци  

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Враня Стена

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Габрешевци:  махала Богдановци, махала Бусарска, махала Гелевци, махала Зарковци, махала Клисурци, махала Костадиновци, махала Мутарска, махала Пешова, махала Полоканска, махала Равнище, махала Тихия Кът, махала Ущиринци, ПИ I-64

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Горна Глоговица:  МТП Банков Рид

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Дивля:  Александър Стамболийски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Димитров-майстора, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Д-Р Г. М. Димитров, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Крайречна, махала Бежанска, махала Бонева, махала Валявичарска, махала Войнова, махала Гогева, махала Джоманова, махала Дубрава, махала Дульова, махала Жъкова, махала Заякова, махала Ильова, махала Костадинова, махала Кукувичарска, махала Кушлина, махала Кушова, махала Милкова, махала Милошова, махала Никова, махала Панчова, махала Паунова, махала Пезулярска, махала Пешова, махала Преслъп, махала Славкова, махала Тумба, махала Ушанова, махала Фильова, махала Чавкова, махала Шумкова, Никола Вапцаров, Никола Петков, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:  махала Горна Ливада, махала Добридолски Воденици, махала Паргова, махала Савова

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Жабляно:  29012. 1. 1, Цигански Брод

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Земен:  1404, Албена, Александър Стамболийски, Асен Златарев, Баба Тонка, Белово, Васил Левски, Вилна Зона Муршина Падина, Гео Милев, Гоце Делчев, Груйова, Д-Р Г. М. Димитров, Димитър Благоев, Евтим Арсов, Земенски Манастир, Земенско Кале, Ивайло, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кирил и Методи, Княз Борис, Кракра, Любен Каравелов, Майстор Миленко, Манастирска, махала Бакалска, махала Брънзова и Орлово Гнездо, махала Гледжарска, махала Дойчинова, махала Искренова, махала Митина, махала Митова, махала Царева, махала Язовира, Никола Вапцаров, Никола Петков, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Петър Берон, Пещерско Шосе, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Риша, Самуил, Симеон, Стефан Стамболов, Струма, Тичък, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Тервел, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Яне Сандански

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Калище

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Калотинци

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Косово, Общ. Трекляно:  махала Ангеловци, махала Върбица, махала Въргинци, махала Дузинци, махала Дурниловци, махала Качаревци, махала Лисичковци, махала Пашинци, махала Поповци, махала Селото, махала Сировичинци, махала Такламановци, махала Широки Дол

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Лобош:  020013 По Квс,М. Царски Рид, III-154,155, Кв. 39, Павлов Дол, УПИ VII-292 Кв. 28, УПИ Іx Кв. 305, УПИ Ііі, Кв. 42, Царски Рид

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Одраница

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Пещера, Общ. Земен

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Самоков:  Здравец

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Трекляно:  махала Антовци, махала Аплатовци, махала Бакъмска, махала Божуринци, махала Бойкинци, махала Бръзина, махала Връшинци, махала Гебовци, махала Горни Балабановци, махала Димитрина, махала Долни Балабановци, махала Долно Гъжинци, махала Дъбът, махала Караджинца, махала Караджинци, махала Корубинци, махала Кръстинци, махала Кьосинци, махала Лисичковци, махала Марикинци, махала Младост, махала Павлевци, махала Поповци, махала Стойковци, махала Сукинци, махала Табаци, махала Тодоровци, махала Тошинци, махала Трънярци, махала Тупарци, махала Цалакина, махала Центъра, махала Чавдаровци, махала Шавудинци, махала Шумановци, махала Щроклинци

На 19.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ -  Блатешница:  МТП Ткзс, П-Л XVII, Пл. N 48, Кв. 9, УПИ ХVіі Кв. 6

На 21.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгомирово, Общ. Радомир

На 21.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Углярци

На 21.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Байкалско:  084033

На 21.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дебели Лаг

На 21.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Егълница:  П-Л VI-70, Кв. 8, УПИ IV,Кв 12, УПИ XII-197,198 Кв. 28

На 21.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:  махала Канджулица, махала Пириница, УПИ V-138 Кв. 24

На 21.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Калище:  IV-278,Кв. 29а, УПИ VI-260, Кв. 15, УПИ X-306,Кв. 15, УПИ ХIII-239, Кв. 20

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Буново, Общ. Кюстендил

Община Перник  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лесковец, Общ. Перник

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кладница:  Цар Самуил

На 18.02.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Гълъбник:  Кв. 25 УПИ XІІІ-353, ПИ 110, Кв. 16, УПИ VІІ-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6

На 18.02.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Дрен:  V-420 Кв. 4, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет и Девета, Деветдесет и Осма, Деветдесет и Седма, Деветдесет и Трета, Деветдесет и Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М. Попова махала, махала Мали Дрен, махала Тареина, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петнадесета, Първа, С. Дрен, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто и Втора, Сто и Девета, Сто и Единадесета, Сто и Осма, Сто и Пета, Сто и Петнадесета, Сто и Първа, Сто и Седма, Сто и Трета, Сто и Тринадесета, Сто и Четвърта, Сто и Шеста, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 18.02.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Чуковец, Общ. Радомир

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Перник:  Средец

На 19.02.2019 г. /09:45 - 11:30 ч./ -  Драгичево

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дивотино:  махала Тенов Дол, Тенов Дол

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Люлин, Общ. Перник:  махала Лесков Дол, Пета, Трета, Четвърта

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Изток, Младен Стоянов, Юрий Гагарин

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Георги Мамарчев, Хумни Дол

На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Студена, Общ. Перник:  махала Бугьовец, махала Опашиница

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Перник:  Димова махала

Община Радомир  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:  I-51, Кв. 11, VII-157 Кв. 17

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Извор, Общ. Радомир

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кленовик

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гълъбник:  ПИ 110, Кв. 16, УПИ Vіі-112,Кв. 16

На 18.02.2019 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Владимир:  ПИ 149 Кв,14

На 18.02.2019 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Долна Диканя

На 18.02.2019 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Долни Раковец:  Кв. 22,Упи Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв. 1

На 18.02.2019 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Друган:  Vі-485,Кв. 45, УПИ VI-337, Кв. 25, Чачулова махала

На 18.02.2019 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Кондофрей:  Общ. Радомир, УПИ I Кв 43а

На 18.02.2019 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Радомир:  Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, махала Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 18.02.2019 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Стефаново, Общ. Радомир:  X-350, махала Горни Раковец, махала Егреците, УПИ ІX-1083,1084

На 18.02.2019 г. /11:15 - 12:15 ч./ -  Червена Могила

На 18.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Радомир:  XXVІІ-XXVІІІ Кв. 12

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Беланица

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Бобораци:  XIII-216,Kw. 31, Ііі - 323 Кв. 26, УПИ V-219,Kw. 32, ХVIII-136, Кв. 23

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Жедна

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Житуша:  П-Л ІV Пл. №711, Кв. 56, УПИVі

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Извор, Общ. Радомир:  Кв. 1,Упи ХіV, махала Канджулица, Парцел V-220, Кв. 12, УПИ II-492 Кв. 41, УПИ VI-332 Кв. 39, УПИ VI-441, УПИ VII-69, Кв. 13

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Касилаг:  УПИ Ііі-230, УПИ ХіV-191

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Кленовик:  II-169,Кв. 15, VI-5, Кв. 20

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Поцърненци:  махала Калугерски Чифлик 65

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ -  Прибой

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 20.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кошарите:  П-Л VII-117, Кв. 18, УПИ Vііі,Кв. 17

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Негованци:  VI-355, УПИ-130 Кв. 37

На 19.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Житуша

На 20.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Кошарите

На 21.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кондофрей

Община Трън  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ездимирци

На 18.02.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ -  Радово

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Глоговица

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Еловица, Общ. Трън

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Трън:  9ти Септември, Възраждане, Георги Димитров, Денчо Знеполски, Захари Иванов

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дълга Лука:  УПИ IV-71, Кв. 17

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Цегриловци:  ПИ 197

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Горочевци

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ломница, Общ. Трън:  М. Ждрелото

На 22.02.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ -  Трън:  Атанас Ботев, Васил Левски, Еднофамилни Жилища, Мосаловска, Тенеси, Чарчалат

 

 

ОБЛАСТ МОНТАНА  

Община Берковица  

На 20.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  Берковица:  086014 Землището на С. Бързия

На 20.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  Бързия:  017038, 036022, 085035, 086032, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 20.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ -  Монтана:  Христо Ботев

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бързия:  017038, Акация, Артец, Бучняк, Васил Левски, Ела, Иван Вазов, Клисура, Липа, Малка Бързия, Минзухар, Петроханска, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна

На 21.02.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Берковица:  23 Септември, Акация, извън регулацията, местност Петрохан, Страцимировска

На 21.02.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Бързия:  068021, 9 Ти Септември, Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бистрилица:  9-ти Септември, Банска Бистрица, Волга, Георги Димитров, Иван Вазов, Извор, Раковска, Сухаре, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара

Община Вълчедръм  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Горни Цибър:  Втора, Двадесет, Двадесет и Едно, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Вълчедръм:  Адалберт Антонов, Антон Страшимиров, Битоля, България /Г. Димитров/, Васил Левски, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Капитан Савойски, Марица, Никола Обретенов /В. П-ва/, Освобождение /Ленин/, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С. Русев/, Тимок, Христо Ботев, Христо Давидов, Черни Връх, Янтра

Община Георги Дамяново  

На 20.02.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Деветнадесет, Осемнадесет

Община Лом  

За периода 18-19.02.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

За периода 18-19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ковачица:  Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Петнадесет, Трета, Тридесет, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет

За периода 19-21.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:  Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона

На 19.02.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Аспарухово, Общ. Медковец:  извън регулацията

На 19.02.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лом:  извън регулацията, Латинка, Мир, Поломие(Първан Генов), Х-309 Кв. 18 - М-Ст Момин Брод, Юрий Гагарин

На 19.02.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сталийска махала:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 19.02.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Трайково:  064185, 1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 19.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Трайково:  064185, Арда, Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Витоша, Георги Димитров, Горан Никифоров, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, Камен Златанов, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Мусала, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка

На 19.02.2019 г. /10:30 - 10:35 ч./ -  Лом:  238035 М. Садовете, Войводова Бахча, Голинци, Гредовете, Драгоман(Н. Вапцаров), извън регулацията, Индустриална, Лодовико Миланези(К-Ска), Люлин, Лястовичка, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Подполковник Леонов, Пристанищна(Лом. Комуна), Райна Княгиня, Садовете, Славейче, Славия, Софийска, Съгласие(Аврора), Трети Март

На 20.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Сталийска махала:  Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осма, Пета, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Седма, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Девета, Шеста, Шестдесет и Първа, Шестдесета, Шестнадесета

На 20.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 21.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 22.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом:  Неизвестна

На 21.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Сталийска махала:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 22.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лом:  Белоградчишко Шосе(Г. Мос)

Община Монтана  

За периода 18-22.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:  Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баба Тонка, Беглишки Мост, Бул. А. Стамболийски - Ул. Д. Подвързагов, Гаврил Душков(И. Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д. Данов), Д-Р Иван Каманов, Д-Р Торосян(Т. Благоев), Димитър Подвързачов(Ж. Кр, Еделвайс М Кутловица, Елин Пелин(Жданов), Елин Пелин(Жданов), Иван Димитров, Иван Хаджийски(Д. Николов), Иларион Драгостинов(В. М. ), Йордан Цеков, Йордан Цеков, местност Лазарова Воденица, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, П-К Богдан Йор. Илиев (Едел, Панчо Владигеров(Малчика), Парта, Плиска, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Андрей, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Сливница, Тодор Каблешков, Филип Станиславов, Хайдут Велко, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шести Септември, Юрий Венелин

За периода 20-22.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:  Хаджи Димитър

За периода 20-22.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:  Иларион Драгостинов(В. М. ), Плиска, Свети Климент Охридски(Г.

На 19.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  МОНТАНА:  извън регулацияТА, ККРАЙПЪТЕН КОМПЛЕКС ПЪСТРИНА

На 19.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Крапчене:  Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В. Пеева), Лозарска(И. Дамянов), Лъка(Г. Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв. 19, Хан Аспарух(Р. Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г. Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д. Благоев), Цар Симеон(Д. Тодоров), Шипка(В. Коларов), Ъгъла на Ул. Главна и Асен и Петър

На 19.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Николово, Общ. Монтана:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I,Кв. 10, УПИ XVIII-238 Кв. 23, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора

На 19.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Стубел:  302006, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сумер:  179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Трифоново:  Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв. 41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Крапчене:  Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В. Пеева), Лозарска(И. Дамянов), Лъка(Г. Кирков), Любен Каравелов, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв. 19, Хан Аспарух(Р. Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г. Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д. Благоев), Цар Симеон(Д. Тодоров), Шипка(В. Коларов), Ъгъла на Ул. Главна и Асен и Петър

На 20.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Монтана:  Генерал Арнолди, Младост

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана:  Арда, Беласица, Витоша, Камчия, Кошарhик, Мальовица, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига

На 21.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Монтана:  Младост

Община Якимово  

На 19.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Долно Церовене:  Бдин, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Георги Кирков, Замфир Попов, Здравец, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Малина, Найден Миков, Опълченска, Пионерска, Пирин, Рила, Славянска, Сливница, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Янтра

На 19.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:  Петър Тъмнишки

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 20.02.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Възрожденска/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Изгрев/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв. Ново Село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Марагидик/Острец/, махала Маришница, махала Паздери, махала Пипери, махала Свинова Поляна, Местн. Черни Връх, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пръскалска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново Село/, Топола/Острец/, Търговска/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 20.02.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв. Ново Село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, махала Маришница, махала Паздери, махала Пипери, махала Свинова Поляна, Местн. Черни Връх, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 21.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 21.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Видима/Видима/, махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 22.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Драшкова Поляна:  Местн. Балинцова

Община Летница  

На 20.02.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Клокотница, Стефан Караджа

Община Ловеч  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Изворче:  43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:  Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Катунец:  36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Орляне:  Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радювене:  69523. 320. 42, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Дунав, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Търговска

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радювене:  Бранковска, Веслец, Ветрен, Гробарска, Кирил и Методий, Ловешка, Любен Каравелов, Митю Комитата, Опълченска, Пирин, Реката, Сергей Румянцев, Стоян Едрев, Тодор Маринов, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р. Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:  Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Горно Павликене:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Изворче:  местност Горен Бабаковец

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Къкрина:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Прелом:  Александър Стамболийски, България, България, Васил Левски, Васил Левски, Георги С. Раковски, Иван Вазов, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Пролет, Стадион, Трети Март, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Сливек:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./   На 23.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:  Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./   На 23.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:  Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./   На 23.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:  Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К. Яворов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./   На 23.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Васил Героя, Габрака, Гозница, Искър, местност Кючука, Пано Рогозаров, Пирин, Пладнище, Райкова Кошара, Ракита, Стублата, Цар Иван Александър, Чуклата

На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  Осъмска, Райна Княгиня, Хан Кубрат

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горан:  Бачо Киро, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна

На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Беглеж:  148002 Екатте 03068, 19-ти Юни, Бинка Парашкевова, Боримечката, Бочо Йочев, Васил Топалски, Витошка, Владайско Въстание, Водана, Въло Йончев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Георги Стоянов, Дано Гергов, Долна Елия, Дочко Дочев, Иван Коларов, Иван Магарашки, Илия Б. Микин, Илия Нанев, Йочо Гетов, Комплексна Механизация, Кремика, Криводер, Кривокрой, Кръстю Карапанов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Мара Денчева, Мачо Пепеля, местност Долната Елия Пи-022048, Михневич, Назъм Хикмет, Никола Славчев, Отряд В. Левски, Павел Кунчев, Пано Дончев, Партизанска, Патю Доков, Петко Донков, Петко Патарински, Петър Ив. Мацъка, Петър П. Бръчков, Рачо Печев, Септемврийско Въстание, Софроний Врачански, Стойчо Татара, Стопански Двор, Стоян Едрев, Стоян Търговски, Тодор Танев, Трети Септември, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев, Цветан Спасов, Цветко Мачев, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Черкезка

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  местност Бабаковец

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Баховско Шосе, местност Полето

На 20.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Амбарица, Гарата, Ген. Паренсов, Перущица, Сливница, Хан Крум, Харманска, Цар Асен Първи, Шипка

На 20.02.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Княз Имеритински и Д-Р С Съев, Неофит Рилски, Сливница, Цар Асен Първи

На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лешница, Общ. Ловеч:  Минко Раевски, Осъмска, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Христо Ботев, Черно Море

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня:  Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кокиче, Маршал Толбухин, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Тп №4, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 21.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  България, Ген. Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил и Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 21.02.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Княз Имеретински, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Акад. Анастас Иширков, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Цар Освободител

На 22.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Вардар, Илинден, Княз Александър I Батенберг, Княз Имеретински, Панайот Хитов, Цар Асен Първи

На 22.02.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Александър Стамболийски, Двадесет и Втори Август, Свети Свети Кирил и Методи, Търговска, Христо Ботев

На 23.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Прелом:  България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 23.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:  Априлци

Община Луковит  

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Карлуково:  Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит:  Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:  069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:  Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Дерманци:  Ген. Столетов, Иван Вазов, Керамична, Козлодуй, Къчовското, Околовръстна, Панайот Волов, Райко Даскалов, Свети Свети Кирил и Методи, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Борис 1

Община Тетевен  

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Голямо Усое, махала Слатина

На 19.02.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Тетевен:  I Кв. 135, Пеновото

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Български Извор:  110001 Екатте 07357, Баба Тонка, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, махала Солун, Отец Паисий, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Малка Желязна:  махала Байовене

На 19.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  Бели Вит, Васил Левски, Вършец, Гачо Василков, Двадесет и Трети Септември, Димитър П. Ковач, Емил Марков, Иван Вазов, Иван Фурнаджиев, Ключ, Козница, Конски Дол, Костина, Лальо Пеев, Лечо Гайдаря, Марин Мръвков, Марин Урманов, Мария Михайлова, Марко Йончев, махала Драгиновдол, махала Скрибътна, Михал Казначея, Никола Вапцаров, Паца Нейкова, Пеновото, Пладнището, Полк. Орлов, Първи Май, Романов Дол, Сава Младенов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов, Топлика, Усин Керим, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  ВЕЦ Бели Вит

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Витко Лалев, Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Поп Стефан Диков, Първомайска, Първомайска

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Малка Желязна:  Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене

Община Троян  

На 18.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калейца:  35290. 17. 63, местност Калейшко Ханче

На 18.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, Общ. Макаравец, Разклон Калейца

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Балабанско:  махала Факирска, Район Центъра

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:  Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 19.02.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Ген. Карцов, Димитър Гимиджийски, Кокиче, Криволак, Мир, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:  махала Шарбан, Софийска, Шарбан

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Балабанско:  Местн. Габърска

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  73198. 144. 25, 73198. 158. 104. 1, 73198. 158. 124, Ген. Карцов, Димитър Икономов-Димитрика, Изгрев, Кв. Попишка, Лисичи Дупки, Лъгът, махала Малка Рибна, Нейчо Войвода, Поч. Дом Капина, Тиха, Христо Смирненски, Шести Септември

На 20.02.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Черни Осъм:  Амбарица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска

На 20.02.2019 г. /10:45 - 13:30 ч./ -  Черни Осъм:  Жеравица, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Стругът

На 20.02.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:  М. Жеравица

На 20.02.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:  Студентски Град

На 21.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешак, Общ. Троян:  10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 37. 13, 53707. 504. 148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, махала Баба Стана, махала Коевски Ливадки, махала Радоевското, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 21.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян:  Кв. Ливадето, Ливадето, махала Дрянска, махала Калчевска, махала Райковска

На 21.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черни Осъм:  Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жеравица, Жилища на Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Миленча, М. Стойновска, М. Стругът, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Белиш:  махала Маргатина, махала Марковска, махала Минковска, махала Панамска, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драшкова Поляна:  Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн. Балинцова, Местн. Липова Могила, Местн. Цветански, Христо Ботев

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, местност Миховско, Неофит Калчев

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Патрешко:  Местн. Далешка, Местн. Еренско, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Димитър Икономов-Димитрика, Кв. Ливадето, махала Дудевска, махала Миревска, махала Сеновоза

На 22.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Крайречна

На 22.02.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Патрешко:  Местн. Далешка, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска

На 22.02.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Димитър Икономов-Димитрика

На 22.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дебнево:  Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 22.02.2019 г. /10:45 - 13:30 ч./ -  Патрешко:  Местн. Предела

На 22.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Дебнево:  Девети Септември, Здравец, Преспа, Христо Ботев

На 22.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, Дунав, Дядо Христо Ковачът, Разклон Калейца

На 22.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, махала Сеновоза

Община Угърчин  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Угърчин:  Светулка, Свобода

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Угърчин:  Акация, Ген. Гурко, Елин Пелин, Климент Охридски, Комитска, Опълченска, Рила, Старчов Дол

На 20.02.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:  Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 22.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:  Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ Іі-346, Чепля

Община Ябланица  

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Батулци:  Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, местност Мечовец, местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил и Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:  113013, Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Васил Левски, Възраждане, Георги Бенковски, Георги Петров, Драгойца, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Калето, Кокиче, Лале, Лаловска, Люляк, Опълченска, Паисий Хилендарски, Ратица, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Централна, Явор, Ягода

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбравата:  Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Златна Панега:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Златановци, Извор Златна Панега, Йордан Йовков, Кап. Петко Войвода, Любен Каравелов, местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, УПИ V-243,Kb. 9, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Арменска, Богданка, Богой, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Владайско Въстание, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Захари Стоянов, Здравец, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Оборище, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Софроний Врачански, Съединение, Тодор Каблешков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Шипка

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  Драгойца, махала Драгойца

На 18.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Златна Панега:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Димчо Дебелянов, Златановци, Извор Златна Панега, Йордан Йовков, Кап. Петко Войвода, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, местност Братевец, местност Голяма Гора, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ратица, Теменуга, Ширевец, Шумнене

 

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 19.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница:  местност Абрашица, УПИ Іх-252

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 15:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Пастух:  местност Падина

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Баланово:  XII - 429, Кв. 80, Стопански Двор, УПИ-1 За Сонс, Кв. 30, Хііі - 329, Кв. 16

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Блато:  махала Хановете, местност Турските Ниви

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Големо Село:  VI,Кв. 10, ПИ 361,Кв. 37, ПИ 452,Кв. 3, УПИ - II-444,Кв. 9

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Голям Върбовник:  011066, 262, УПИ VIII-277,Кв. 23, УПИ Ііі 247, Кв. 25

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Долистово:  I-89,Кв. 25, ХII-257,Кв. 19

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Локвата

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мали Върбовник:  УПИ - 1-9, УПИ X-199,Кв. 18

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мало Село:  IV-17,Кв. 3, Станке Димитров, УПИ III -226, УПИ Vі-3,Кв. 1, УПИ XVII-215

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мламолово:  371, VI-618,Кв. 19, VII-389,Кв. 30, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Колош, Крайречека, Люляк, Марица, местност Асара, Миньорска, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Пионер, Пирин, Първи Май, Рила, Родопи, Роза, Росица, Руен, Спартак, Станке Димитров, Стопански Двор, Сълзица, Теменуга, Тинтява, Яворов, Ягода, Янтра

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Палатово:  083002

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Паничарево:  УПИ-Vі-102,Кв. 16

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Циклово

На 19.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Шатрово:  067016, Vі-255, Кв. 27

На 19.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мърводол:  УПИ VII-23, Кв. 5

На 19.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ -  Блато:  махала Хановете

На 21.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бобов Дол:  Васил Коларов, Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев, Иван Вазов, Никола Й. Вапцаров, Осми Март, Свилен Русев, УПИ I-874,Кв. 46

Община Бобошево  

На 18.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Усойка:  Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

Община Дупница  

На 21.02.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Бистрица, Общ. Дупница:  Комсомолска

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Верила, Верила, Дамка, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, местност Дренски Рид, Николаевска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Свети Никола, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител

На 20.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:  Бистрица, Иван Шишман

На 20.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково:  УПИ I-138,Кв. 10, УПИ Ііі-204,205,206,Кв. 20, УПИ ХіV

На 21.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дупница:  Антон Страшимиров, Георги Икономов, Свети Иван Рилски, Тютюнева Долина

На 21.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Горица, Драгой Болярин, Мадара, Марков Камък, местност Подридна, Отовица, Победа, Саморанска, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ XI-3482,Кв. 264

На 21.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дупница:  Прогона

На 21.02.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Дупница:  Саморанска

На 22.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Дупница:  I,Кв. 124 Ж. П Гара, Антон Страшимиров, Аракчийски Мост, Васил Левски, Велико Търново, Втори Януари, Възход, Георги Икономов, Доктор Сапунджиев, Жп Гара Приемна, Крайречна, Любен Каравелов, местност Курт Дере, Опълченска, Отец Паисий, Прогона, Свети Иван Рилски, Свобода, Скопие, Тракия, Тютюнева Долина, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, Шейново, Южен

На 22.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ -  Дупница:  Ана Малашевска, Аракчийски Мост, Васил Левски, Венелин, Втори Януари, Индустриална, местност Караболюка, Никола Малашевски, Отец Паисий, Пирин, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Страхил Войвода, Тишина, Труд, Тютюнева Долина, Хаджи Димитър, Чаталджа, Яворов

Община Кочериново  

На 22.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево:  200002, 244,Кв. 12, II-353,Кв. 11, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 20.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Фролош

Община Кюстендил  

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Гърляно:  махала Реката

На 18.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Аверки, Александър Стамболийски, Антим I, Братя Миладинови, България, Велбъжд, Гладстон, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Демокрация, Димитър Беровски, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Драгоман, Екзарх Йосиф, Запад, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иларион Макариополски, Индустриална, Калоян, Каменица, Кирил и Методий, Клокотница, Княз Ал. Батемберг, Княз Богороди, Колуша, Кресна, Лиляна Димитрова, Лозенград, Людмил Янков, Македония, Манастирска, местност Гърлянски Черешарник, Метохия, Оборище, Орлица, Осоговска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Полковник Стефан Манов, Румена Войвода, Савойски, Свети Георги, Свети Мина, Сливница, Соволска, Средна Гора, Стрема, Тодор Пеев, Три Кладенци, Хаджи Йоаким, Хайдушка, Цар Освободител, Чапаев, Черно Море, Шейново, Шести Септември

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Брестница:  Влахов Дол, местност Влахов Дол

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Грамаждано:  II-110. Кв. 11, Александър Стамболийски, Васил Левски, Джурналица, Димитър Каляшки, Здравец, Любен Манджуков, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Стрелбище, местност Стрелбище Пи003007, Осогово, ПИ 17680. 25. 36, Почивало, Радослав Нотев, Румена Войвода, Стоимен Ковачев, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Жиленци:  Ангел Маноилов, Борис Джелепски, Васил Левски, Глоковска, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Иглика, Крайречна, Курбанци, Кьошко, махала Везенска, махала Долна, махала Сиракова, махала Черковна, махала Чифлика, местност Баладърица, местност Гьоло, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски, Над Погребите, Осогово, Петър Ризов, При Къщи, Първи Май, Радослав Нотев, Райна Княгина, Теменужка, УПИ XII, Кв. 17, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Бреза, Васил Петлешков, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Елисавета Багряна, Емил Марков, Жельо Демиревски, Иван Банков, Иван Момчилов, Игнат Барбар, Индустриална, Йоаким Осоговски, Крум Зарев, Любчо Кечев, Малчика, махала Корубанска, местност Влахов Дол, местност Гола Велика, местност Гърлянски Черешарник, местност Динката, местност Кандило, местност Лозенски Механи, Могилата, Никола Атанасов, Николай Рукавишников, Петър Берон, Петър Ников, Прогона, Румена Войвода, Сердика, Соволска, Спартак, УПИ III-7156,Кв. 398, УПИ VII Кв. 91 А, Цвятко Радойнов

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лозно:  ПИ 030204 М. Кочине, Васил Левски, Георги Бенковски, Даскал Димитрий, Димитър Каляшки, Дрин, Емил Шекерджийски, Йорданка Николова, Китка, махала Кепазка, махала Корубанска, местност Азна, местност Кочине, местност Лозище, местност Орачето, местност Пладнище, местност Под Селото, местност Разкръсе, местност Стари Лозя, местност Стрелбище, местност Стрелбището, Осогово, Паисий Хилендарски, Под Селото, Слатина-026005, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Стоян Лудев, Стрелбището, Топила, Топилата, УПИ XI-223 Кв. 21, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев, Цанко Церковски, Четиринадесети Май

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Богослов:  местност Ръжеве

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Вратца:  махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Горна Брестница:  Кортин Дол

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Грамаждано:  местност Гола Велика, местност Колушка Река

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Гърляно:  IV-111,Кв 22, Владимир Заимов, Девети Септември, Димитър Каляшки, Крум Кюлявков, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна, махала Леските, махала Реката, махала Ресенска, махала Ярешка, местност Доло, местност Смоквата, Руен

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Жиленци:  Везенска, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров, Гюешевско Шосе, Деляница, Димитър Каляшки, махала Босачка, махала Везенска, махала Грънчарска, махала Долна, махала Мазнево, махала Сиракова, махала Сърбинска, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев, Рекалска, Стопански Двор, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Кюстендил:  Белият Камък, Гюешевско Шосе, Димитър Иванов, Димитър Кукудов, Крум Зарев, местност Влахов Дол, местност Гнила, местност Гола Велика, местност Динката, местност Жабокрътски Рид, местност Полски Имоти, местност Ръжеве, местност Хисарлъка, Митко Палаузов, Невестинско Шосе, Незабравка, Никола Атанасов, Раденко Видински, Светамински Бор, Станкевско Шосе, Ул. Дупнишко Шосе

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Ръсово:  махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка

На 19.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /11:45 - 13:00 ч./ -  Каменичка Скакавица:  Сребърно Коло

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Блатец, Общ. Кюстендил:  махала Граньова

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дождевица

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  V-908,Кв. 61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Лисец, Общ. Кюстендил:  000520

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мазарачево:  махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Радловци:  IV-132, Кв. 12

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Соволяно:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Егълница, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, местност Спротива, местност Станчовица, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, УПИ III - 163,Кв. 28, УПИ-XVII-494,Кв. 14, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Брест, Общ. Трекляно:  махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Бъзовица:  махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горановци, Общ. Кюстендил:  Лъката, махала Оспротива

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горни Коритен:  махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Кобиле:  махала Бучлинци, махала Пешина, махала Селото

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горно Уйно:  махала Амиджина, махала Брестов Дол, махала Джалевица, махала Дръндевци, махала Дудевска, махала Момчилова, махала Панагонова, махала Цървеличка

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Добри Дол, Общ. Трекляно:  махала Ашковци, махала Вучковци, махала Герасимци, махала Горчовци, махала Гълъбовци, махала Джуровци, махала Дръндевци, махала Дълбоки Дол, махала Зеленковци, махала Златковци, махала Мутевци, махала Наковци, махала Ората, махала Пращенци, махала Сръбиновци, махала Татарци, махала Центъра, махала Шуме

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долни Коритен:  махала Витанова, махала Витановци, махала Гелева, махала Деянова, махала Джонева, махала Димова, махала Дроньова, махала Китанова, махала Клубарска, махала Кьосакова, махала Манчова, махала Петкова, махала Портарска, махала Хановете, махала Чомарска

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Кобиле:  махала Аврамци, махала Диневци, махала Ковачевци, махала Козарник, махала Кошарци, махала Момчиловци, махала Пладнище, махала Станчевци, махала Станчовци, махала Училището

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Долно Уйно:  махала Дедо Ненова, махала Корнец, махала Моралийска, махала Никова, махала Олтоманци, махала Райкова, махала Славкова, махала Чурица, махала Янковска

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил:  Акация, Априлско Въстание, Асен Златаров, Атанас Достин, Бреза, Брест, Генерал Савойски, Георги Григоров Фарадей, Девети Септември, Димитър Каляшки, Земен, Искра, Кирил и Методий, Лале, Липа, Места, местност Перивол, местност Ямборано, Младост, Опълченска, Охрид, Преслав, Рила, Руен, Славчо Темкин, Спартак, Спортист, Стоян Лудев, Черница

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Драгойчинци:  махала Богданова, махала Бозкина, махала Гигина, махала Гигинци, махала Градско Ливаде, махала Дайчова, махала Деяница, махала Джикаре, махала Дълги Лом, махала Дърнелци, махала Зеинци, махала Злондон, махала Корита, махала Куркина, махала Малка Падина, махала Митарци, махала Пейчинова, махала Село, махала Средно Осое, махала Чорбаджийска, махала Ширилова

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Злогош:  Долна махала, махала Гергиновци, махала Горни Шушнярци, махала Долни Шушнярци, махала Клен, махала Кориярци, махала Лазина, махала Лалина Падина, махала Мушикарци, махала Плава Круша, махала Селото, махала Чиринци

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Киселица:  махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Метохия:  Долна махала, махала Баздрике, махала Бургяре, махала Владимировци, махала Матеина, махала Осояре, махала Пауновци

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Побит Камък, Общ. Трекляно:  махала Возчукар, махала Джокинци, махала Село

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Полетинци

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Средорек, Общ. Трекляно:  020019, махала Бекярска, махала Джониловци, махала Драгльовци, махала Дренярска, махала Клинчарци, махала Неделкьова, махала Павлева, махала Пашина, махала Петрева, махала Центъра, махала Явор, махала Янина, местностдупни Камък

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Сушица, Общ. Трекляно:  махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Реката, махала Старо Село, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Трекляно:  махала Центъра

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Уши:  030001 М. Под Пътя, махала Вучарник, махала Горно Велковци, махала Долно Велковци, махала Златанова, махала Знеполци, махала Калеинци, махала Кошарци, махала Николина, махала Николинци, махала Самарджийска, махала Спасевска

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Чешлянци:  махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Бобешино

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Горно Уйно

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Гурбановци

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Гюешево:  000053, Васил Левски, Георги Раковски, Иван Вазов, Ильо Войвода, Кирил и Методий, Комсомолска, махала Богданица, махала Борнарска, махала Гарище, махала Димирци, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Цървенджийска, махала Чачарска, Младен Тасков, Отец Паисий, Поручик Борис Чуковски, Руен, Румяна Войвода, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Долно Село:  М. Планиница, махала Бистрица, махала Буковска, махала Дяволска, махала Каймаканска, махала Кошарелска, махала Логовска, махала Малиновска, махала Пищилци, махала Превалец, махала Ридарци, махала Салакунска, махала Транчовска, махала Чукарска, махала Шаламанци

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Долно Уйно:  махала Олтоманци

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Ивановци, Общ. Кюстендил

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Каменичка Скакавица:  Васил Левски, Здравец, Каменица, махала Дудевска, махала Пилищарска, махала Чакмаджийска, махала Чифутска, Осогово, Сребърно Коло, Хаджи Димитър

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Коприва

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Кутугерци

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Кършалево

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Ломница, Общ. Кюстендил:  махала Анина, махала Батина, махала Богойна, махала Грамаче, махала Джурина, махала Донина, махала Милоорниче, махала Плавнище, махала Попов Дол, махала Прекендачка, махала Равно Буче, махала Щърбец

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Мазарачево:  махала Безбелинци, махала Модро Поле, махала Тренките, махала Черна Река

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Преколница:  махала Байковска, махала Вароша, махала Делевска, махала Карадачка, махала Османци, махала Прапорска, махала Ридарска, махала Сливарска, махала Тупандийска, махала Чукойска

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Раненци:  Людмила Живкова, махала Боровска, махала Велиновска, махала Димовска, махала Друмлийска, махала Кривошийска, махала Лехчанска, махала Мечкарска, махала Реджовска, махала Славевска, махала Стругарска, махала Центъра, махала Шляпарска

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Церовица:  махала Бело Камене

На 20.02.2019 г. /09:45 - 10:45 ч./ -  Чудинци

На 20.02.2019 г. /09:45 - 13:00 ч.; 11:45 - 13:00 ч./ -  Гюешево:  000053, Васил Левски, Иван Вазов, Ильо Войвода, махала Зарева, махала Рекалска, махала Тонева, махала Центъра, махала Чачарска, Стефан Караджа, Стойо Якимов Георгиев, Стоян Лудев, Хан Аспарух

На 21.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил:  Бузлуджа

На 21.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Слокощица:  247, Васил Левски, Георги Кръстев, Георги С. Раковски, Димитър Канин, Кирил и Методий, Кубрат, Мусала, Опълченска, Осоговска, Пролет, Руен, Стефан Караджа

На 21.02.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил:  местност Хисарлъка

На 21.02.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Слокощица:  Александър Димитров, Георги Кръстев, Иглика, Калоян, местност Галеница, местност Змиярника, Мичурин, Пролет, Радецки, Синчец, Теменужка, Шипка

Община Невестино  

На 19.02.2019 г. /11:00 - 14:00 ч./   На 21.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Пастух:  местност Падина

Община Сапарева баня  

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня:  020101, 027028, 53254. 50. 46, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. Грабежо, местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ресилово:  Акация, Любен Каравелов, Община Сапарева Баня, Павлеви Ливади, Хан Крум, Шумата

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Паничище:  300 В Отдел 04,Ид. 65365. 210. 970, II, II,Кв. 8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І,Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв. 10

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ресилово:  XI-742,Кв. 53, 026170, 027007, 100005, III-548,Кв. 58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Община Сапарева Баня, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672,Кв. 36, ХIV-11,Кв. 5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Самораново:  65245,6,153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв. 16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:  032046, 65365,601,10, 65365. 210. 111, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 005, 65365. 601. 964, 65365. 602. 602, I,Кв. 74, III, Кв. 125, LxxVі,Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375, Lxxx,Кв. 74, LxxxIV-2797,Кв. 74, XVIII, Кв. 98, Ііі-3071,Кв. 120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, ПИ - 1351, ПИ Lxxxііі; Кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св. Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ Ix-999, Кв. 33, УПИ Lxxx, Кв. 74, УПИ VI-147,Кв 12,Пи65365. 601. 92, УПИ VIII-2759,Кв. 109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 21.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Сапарева Баня:  Йордан Попмихайлов

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Благоевград  

На 18.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  035028, Изгрев

На 18.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кучкудерска Нива, местност Айдарово, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв. 21, УПИ IV 87, УПИ Ix-317, Кв. 25, УПИ Хх-320, Кв. 22, УПИ-XVI-312,Кв. 19, УПИ-Хі218 Кв. 21, УПИ/Парцел 6, Кв. 30, Чуката

На 18.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  Айдаровско Дере, Васил Левски, ПИ №000208, УПИ II-330, Кв. 27, УПИ VI-405, Кв. 26, УПИ XV-391,Кв. 6, УПИ-І-394,Кв. 13, УПИ-Х-159,Кв. 4

На 18.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Българчево

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  Имот 27231. 501. 203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв. 12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв. 1, УПИ Х-182, Кв. 5, УПИ-III-214,212,301

На 18.02.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Покровник:  Валого, местност Реката, Поповка, Равначка, УПИ I-432, Кв. 28, Хан Аспарух

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:  Баздо, махала Кацарска, местност Преслапо, Пл. 11, Поповска, Преслапо

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Еленово, Клокотница, Орфей, Пейо К. Яворов, Чудомир Кантарджиев

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  местност Срещу Кравефермата

На 18.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  021014, М. Ушите, местност Над Еленовски Път

На 18.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Еленово

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Благоевград:  04279. 621. 103, 14-ти Полк, V, Кв. 216,2 Микрорайон, Александър Стамболийски, Васил Левски, Еленово, Зарево, Имот 04279. 621. 147 По Кк, местност Международно Шосе, местност Чакалица, Полковник Дрангов, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара, Струмица, Тодор Александров, Чаталджа

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Симитли:  Преспа

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Покровник:  Покровнишко Шосе

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  022039 М. Гошевица, местност Еленовско Дере

На 18.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Благоевград:  04279. 601. 133, 04279. 610. 73, Александър Малинов, Александър Фон Хумболт, Антон Страшимиров, Бодрост, Броди, Владо Черноземски, Георги Попов, Грамада, Евтим Драганов, Еленово, Запад, Зеленка, Иван Гарванов, Иван Михайлов, Илинден, Климент Охридски, Малешево, Марица, Мир, Николай Петрини, Обел, Орбита, Осогово, Пейо К. Яворов, ПИ №04279. 601. 426, УПИ X, Кв. 192, ПИ №04279. 609. 29, ПИ №04279. 609. 31, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Скаптопара, Славянска, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, УПИ V Ид. 04279. 608. 177, УПИ V-3949, Кв. 187а, ПИ №04279. 608. 520, Цар Симеон

На 18.02.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Покровник:  3-ти Март, Ленището, местност Ленището, местност Цветковици, Минковци, При Цветковски Воденици, Тодор Александров, УПИ I-546, Кв. 13, УПИ-9-369,Кв. 17, Христо Смирненски

На 18.02.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Благоевград:  04279. 912. 87, 14-ти Полк, Акациите, Александър Стамболийски, Арсений Костенцев, Баба Тонка, Бистрица, Братя Иванови, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Коритаров, Васил Мечкуевски, Владо Черноземски, Владо Черноземски, Воден, Генерал Тодоров, Георги Измирлиев, Георги Измирлиев, Георги Измирлиев-македончето, Грамада, Д-Р Христо Татарчев, Димитър Кощанов, Димитър Талев, Зарево, Иван Михайлов, Илинден, Ильо Войвода, Калиманци, Крали Марко, Крали Марко, Кръстьо Асенов, Майор Стефан Иванов, Менча Кърничева, Менча Кърничева, Никола Вапцаров, Орцето, Пере Тошев, Петко Д. Петков, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Сан Стефано, Св. Иван Рилски, Стефан Стамболов, Стефан Стамболов, Струмица, Ташко Малев, Тодор Александров, Трайчо Китанчев, УПИ-III,Кв. 117,Инд. №04279. 612, Хилендар, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Симеон

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Дренково:  махала Балевска, местност Реката

На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Еленово, Калиакра, Отдих

На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград:  Арнаутско Дере, Ушите

На 19.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Благоевград:  04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 628. 416, 04279. 629. 76, VII - 5799, Кв. 11, Андрей Ляпчев, Баба Тонка, Битоля, Броди, Броди, Влахина Планина, Възраждане, Възрожденска, Гемеджиите, Заря, Кв. 26, УПИ Іі-9114,Упи Ііі-9115,9116, Кв. Струмско,Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско,Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, местност Армутлука, местност Опитно Поле, местност Папльо, местност Пенков Чифлик, местност Пенков Чифлик, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко, местност Под Черквата, местност Чуката, местност Шейница, Огражден, Огражден, Освобождение, Освобождение, Панайот Волов, Панорамен Път, Пейо К. Яворов, Пейо К. Яворов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, ПИ №04279. 628. 459. 1, ПИ №04279. 699. 6, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански Двор, Радецки, Райко Жинзифов, Сергей Румянцев, Солунските Атентатори, Старо Струмско, Стопански Двор, Струга, Струга, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Трудолюбие, Ул. Кресна и Ул. Освобождение, УПИ XII-4838, Кв. 8, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, УПИ-XIV Иупи-XxI Идентификатор №04279 629 129 Кв По Плана На, Христо Ботев, Цар Самуил, Чавдар, Шейница-Ш. 24, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Яне Сандански

На 19.02.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград:  УПИ Vі-297, Кв. 10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв. 17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище

На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Еленово, Пейо К. Яворов

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Айдаровско Дере, Александър Стамболийски, Ален Мак, Антон Чехов, Армутлука, Асен Итов, Бистрица, Братя Иванови, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Гемеджиите, Георги Попов, Гладно Бърдо, Даме Груев, Димитър Талев, Еленово, Зеленка, Иван Гарванов, Илинден, Искър, К. и Никола Хайдукови, Карамихайлов Бунар, Кв. Струмско Стопански Двор, Коста Босилков, Липа, Любен Каравелов, Люляк, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Айдаровско Дере, местност Арнаутски Гроб, местност Горски Разсадник, местност Колзодуй, местност Медунски Андък, местност Мицански Андък, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Полигона, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Река Струма, местност Реката, Мицански Андък, Неуточнен Адрес, Неуточнен Адрес, Николай Петрини, Обел, Огражден, Огражден, Освобождение, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Петко Р. Славейков, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Старата Гара-Ш-14, Стопански Двор Струмско, Струма, Струма, Струмско Център, Струмско Център, Тодор Александров, Христо Чернопеев, Яне Сандански, Яне Сандански

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Габрово, Общ. Благоевград:  14204. 501. 10, махала Хамбарджийска, Синаница / Реката, Тугулска

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Дебочица

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Делвино, Общ. Благоевград:  Баздо, Вировете, Дома, махала Кацарска, местност Мицански Андък, местност Преслапо, Мицански Андък, Пл. 11, Поповска, Преслапо

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Железница, Общ. Симитли:  местност Ръждавец, Поповска

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  00701, 33. 432, X-333, XI-333, Айдарово, Кури Дере, Кучкудерска Нива, махала Деянци, местност Айдарово, местност Кури Дере, местност Пейчинска Чука, местност Саковска Нива, местност Чуката, ПИ №352, Кв. 21, УПИ IV 87, УПИ Ix-317, Кв. 25, УПИ Хх-320, Кв. 22, УПИ-XVI-312,Кв. 19, УПИ-Хі218 Кв. 21, УПИ/Парцел 6, Кв. 30, Христо Ботев, Чуката

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Лешко:  163, М. Реката-Тополата, Велковци, Горно Лешко, Долно Лешко, махала Корянска, местност Реката-Чуката, местност Селището, ПИ №149, С. Горно Лешко, Община Благоевград

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Марулево

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Мощанец:  XVI-122,123, Кв. 14, извън регулация, махала Поповска, махала Кантурска, ПИ №110, Кв. 13, ПИ №69, Кв. 12, УПИ XI-75, Кв. 6, УПИ-16-104,Кв. 13, Четирка

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Обнова:  Ив. Вазов

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Падеш:  Бреза, Будишка, махала Ушите, Месност Миджевци, местност Джабирци, местност Джалеви Бахчи, местност Златовръх, местност Пушовица, местност Ридината, местност Стопански Двор, местност Ушите, Падеш, УПИ I-219, Кв. 17, УПИ II-207,Кв. 13, УПИ V-74, Кв. 5

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Покровник:  3-ти Март, Валого, Веселинци, Ленището, местност Гладно Поле, местност Ленището, местност Реката, местност Цветковици, Минковци, Покровнишко Шосе, Поповка, При Цветковски Воденици, Равначка, Тодор Александров, УПИ I-432, Кв. 28, УПИ I-546, Кв. 13, УПИ XxxI-78, Кв. 6, УПИ-9-369,Кв. 17, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Четирка

На 20.02.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Церово, Общ. Благоевград:  местност Кантона, местност Попова Глава, Надежда, Осми Март, П. Яворов, При Полигона, УПИ VIII-111,112, Кв. 15, УПИ XI, Пл. №76, УПИ І-139,Кв. 12, УПИ ІV-110,Кв. 15, УПИ-XxxIV-170, Кв. 5

На 20.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш. 72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш. 39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 21.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Еленово, Клокотница

На 21.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Изгрев, Общ. Благоевград:  местност Кури Дере

На 21.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Българчево:  Змиярски Рид, местност Дългата Нива

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград:  Армутлука, Ахелой, Еленово, Стефан Стамболов, Струмско Център

Община Гоце Делчев  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Брезница:  29-ти Декември, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Васил Петлешков, Воденицата, Гео Милев, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Масърли, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Пейо К. Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Софата, Спас Белухов-Пането, Татарка, Туфча, УПИ-ІV, Кв. 82, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Чала, Юрий Гагарин

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брезница:  Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Отец Паисий, Падарката, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пирин, Промишлена, Речище, Ридът, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стефан Караджа, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, УПИ-ХVііі-72138, Кв. 58, Хан Аспарух, Хр. Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чифлика

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Драмски Път

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лъжница:  Драва

На 20.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:  071003, Гоце Делчев, Драма, Илия Праматарски, Искър, Кавакли Дере, Людмил Стоянов, местност Стрелбището, Първи Май, Славянска, Солун, Средна Гора, Тодор Александров, Юг

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Брегалница, Бяло Море, Звънчарска, Кавала, Серес, Солун, Тодор Александров

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Ал. Стамболийски, Атанас Тешовски, Булаир, Васил Левски, Генерал Ковачев, Георги С. Раковски, Горилата, Гоце Делчев, Димитър Ножаров, Димо Хаджидимов, Добруджа, Е и К Дукови, Иван Вазов, Кв. 149 УПИ Vііі-1228, Кирил и Методий, Л. Каравелов, Милан Конев, Михаил Антонов, Одрин, Отец Паисий, Охрид, Петър Берон, Петър Сарафов, Полковник Борис Дрангов, Сестри Дукови, Скопие, Стара Планина, Тодор Каблешков, Търговска, ХVі-763 Кв. 138, Христо Ботев, Цар Самуил, Царица Йоана

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Градево:  местност Лаго-равнако

На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Гоце Делчев, Петър Сарафов, Полковник Борис Дрангов, Стара Планина, Цар Самуил, Царица Йоана

На 20.02.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Vі-5243 Кв. 114, Байкал, Безименна, Бяло Море, Горенце, Гоце Делчев, Даскал Господин, Димитър Талев, Драма, Дунав, Звънчарска, Кавакли Дере, Людмил Стоянов, Пейо К. Яворов, Плевнята, Радецки, Симеон Радев, Тодор Александров, Ул. Дунав Бл. 8, Ул. Дунав Вх. Б Бл. 21, УПИ-ІV, Кв. 177, Юг

На 21.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Гоце Делчев:  Битоля, Братя Миладинови, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Генерал Ковачев, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Жк. Юг Бл. 3 Вх. А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Паоло Ленц, Парцел ХіV, Кв. 97а, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Юг

На 21.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  София:  Акад. Вера Мутафчиева

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев:  V-64001 Кв. 261, Ал. Стамболийски, Алеко Константинов, Арда, Атанас Дуков, Атанас Свещаров, Атанас Тешовски, Братя Миладинови, Бяло Море, Васил Априлов, Васил Левски, Враня, Генерал Ковачев, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Гранична, Дебър, Димитър Димов, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Иларион Макариополски, Илинден, Илия Дуков, Кв. 157,207,216,218, Кв. 158 УПИ І, Кичево, Комсалко Лако, Крива Паланка, Кръстьо Сарафов, Лакото, Майор Димитър Думбалаков, Марица, Марица 5а, местност Стрелбището, Михаил Антонов, Мише Баир, Неофит Бозвели, Неуточнен Адрес, Никола Мандушев, Ниш, Отец Паисий, Охрид, Патриарх Евтими, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Полковник Борис Дрангов, Потока, Преспа, Прилеп, Солун, Стара Планина, Стефан Захариев, Стойо Льондев, Стоян Петралийски, Струма, Тодор Александров, Тодор Каблешков, Тодор Паласкаря, Тунджа, Търговска, Христо Матов, Христо Силянов, Цар Иван Асен, Цар Калоян, Цариброд, Царица Йоана, Шипка, Янко Атанасов

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Гоце Делчев, Драгоман, Драма, Екзарх Антим, местност Стрелбището, Пейо К. Яворов, Потока, Солун, Тодор Александров, Тодор Паласкаря, Царица Йоана

На 22.02.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев:  Димитър Димов, Драгоман, Кв. 157,207,216,218, Кв. 158 УПИ І, Комсалко Лако, Лакото, Потока, Стара Планина, Янко Атанасов

Община Гърмен  

На 21.02.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Огняново, Общ. Гърмен:  034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петдесет, Първа, Ст 2 Кл. В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета

Община Кресна  

На 21.02.2019 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Горна Брезница:  Іі-90 Кв. 11, УПИ IV-184, Кв. 19

На 21.02.2019 г. /12:00 - 13:15 ч./ -  Кресна:  Вардар, Васил Левски, Влахински Езера, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Еделвайс, Изида, Илинден, Кв. 6 УПИ І-77 Кресна, Люти Връх, Македония, Малешевска, Моравска, Неуточнен Адрес, Огражден, Олимпия, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, Перун, Пирин, Пирински Бор, Рила, Спартак, Теменуга, Трети Март, Чинарите, Ягода, Яне Сандански

Община Петрич  

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Баскалци

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Димитър Талев, Иваник Иловица, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Джевезлъка, местност Иваник, местност Омондрос, местност Поляните, Полковник Дрангов, Първомайски Път, Първомайски Път 44, Рокфелер, Цар Борис III

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново:  Бузлуджа, Главен Път Е-79, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Марица, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Отец Пайсий, Петър Берон

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово:  1-Кантар Кв. 40, Антон Попов, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Георги Димитров, Димитър Благоев, Илинден, Караач, местност Исмаилица, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Неуточнен Адрес, Огражден, Пирин, Пърловица, Синчец, Стопански Двор, Тердух, Шипка

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Битоля, Дунав, Цар Борис III, Червена Скала

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Младост

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Монтана:  Хан Кубрат

На 19.02.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Беласица:  Беласица, Васил Левски, Девети Май, Мраморница, Паисий Хилендарски, Плиска, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 19.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Беласица:  Акация, Беласица, Братя Миладинови, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, До МТП Беласица, Кокиче, Осми Март, Паисий Хилендарски, Раславица, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта

На 19.02.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Долна Крушица:  Каръчкото

На 19.02.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Камена

На 19.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Ключ:  Ал. Стамболийски, Альоша, Атанас Бубакяров, Беласица, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Илинден, Квартал 50, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Млада Гвардия, Подгорие, Самуилова Крепост, Цар Самуил, Черно Море

На 19.02.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Скрът:  Антон Попов, Воденицата

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Беласица:  Гарата, местност Бригадирски Стан, местност Зарзалиите, местност Седми Километър, Паприте

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Вишлене

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Гега:  Боровичко, Боровичкото

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Долене

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Долна Крушица

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Долна Рибница

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Драгуш

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Дреновица

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Зойчене

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Кладенци, Общ. Петрич

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Кукурахцево

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мендово:  Слопотец

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  010024, Айран Бунар, Алмалък Омондрос, България, Георги Урумов, Джевезлъка, Димитър Талев, Зиче, Иваник Иловица, Иванок-Калинска Чешма, Капитан Никола Парапанов, Карачали, М. Омондрос, местност Айран Бунар, местност Бела Мара, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Иловица, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Омондрос, местност Поляните, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Омондрос-Потоко, Полковник Дрангов, Поляните, Първомайски Път, Първомайски Път 44, Рокфелер, Тракия, Цар Борис III, Цар Симеон

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Право Бърдо

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Антон Попов, Антон Попов, Беласица, Беласица, Вардар, Васил Левски, Военна Градина -Абдал, Георги Измерлиев, Георги Измерлиев, Гоце Делчев, Гьоло Оризарнико, Златарево, извън регулацията, извън регулацията, Македония, Македония, Мануш Войвода, Маркови Кладенци, Маркови Кладенци, местност Алачевото, местност Алачевото, местност Бунаро, местност Моста, местност Орешката, местност Стопански Двор, местност Стопански Двор, местност Траканите, местност Чалията, местност Чалията, местност Чалтията, Местонст Гьоло Оризарнико, Младост, Младост, Москва, Неуточнен Адрес, Огражден, Огражден, Оджовица Чалията, Опълченска, Отец Паисий, Отец Паисий, Пирин, Преслав, Рила, Русия, Русия, Салиица, Самуилова Крепост, Спартак, Х-245 Кв. 64, Хоризонт, Хоризонт, Цар Самуил, Яне Сандански, Яне Сандански

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Струмешница:  Струмешница

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Чурилово

На 20.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Чуричени:  000248, местност Куково

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Богородица

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Генерал Тодоров:  Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Долно Спанчево:  местност Реката

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дреново, Общ. Петрич

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Кавракирово:  1-Кантар Кв. 40, Антон Попов, Беласица, Богоево, Бреза, Бузлуджа, Валого, Връх Тумба, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Зад Ридо, Златарево, Иглика, Илинден, Караач, Маркови Кладенци, местност Исмаилица, местност Ризово Дере, местност Тополите, Местост Караач, Метлата, Митрова Нива, Мургаш, Неуточнен Адрес, Огоста, Огражден, Осогово, Пейо Яворов, Пирин, Порой, Пърловица, Ризов Андък, Синчец, Славянска, Спартак, Стопански Двор, Струма, Струмешница, Тердух, Трапезица, Шипка, Явор, Яне Сандански

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Кулата:  Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, местност Гкпп-Кулата, местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр. Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Черни Черници, Яне Сандански, Янтра

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Кърналово:  098002, М. Чикуто-2, Арда, Бельовица, Бъкстон, Бяло Море, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Вела Благоева, Вит, Витоша, Г. Димитров, Георги Раковски, Георги Урумов, Дечев Бунар, Долни Лозя, Змиярнико, Иван Вазов, извън регулацията, Илинден, Капанлъко, Кожух, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Места, местност Бельовица, местност Борсата, местност Германско Летище, местност Горни Бари, местност Дабето, местност Джуново, местност Ливадите, местност Острово, местност Побиен Камък, местност Подливарски Път, местност Порой, местност Слонищата, местност Сукако, местност Фабриката, местност Чикуто, местност Юрето, Мишалъко, Мусала, Оборище, Одрин, Петко Р. Славейков, Петко Р. Славейков, Плиска, Под Ливарски Рид, Полковник Дрангов, Рила, Родопи, Свобода, Септемврийска, Симеон Кавракиров, Славянска, Слонищата, Станке Лисичков, Стара Планина, Стопански Двор, Стою Хаджиев, Струма, Съблекалня на Стадион, С. Кърналово, Общ. Петрич, Толбухин, УПИ 101021 извън регулация, Хан Аспарух, Хилендар, Хр. Чернопеев, Христо Ботев, Цар Калоян, Цв. Радонов, Цветко Аврамов, Чаирето, Чекръко, Черноризец Храбър, Шипка, Юрето, Юрий Гагарин

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Марикостиново:  1-141, Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Засеко, Иван Вазов, извън регулация, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, местност Аджобица-Чалията, местност Банско Бърдо, местност Бонаро, местност Високия Рид, местност Горничето, местност Корията, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Марино Поле, Общ. Петрич:  извън регулация, местност Вадата

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Михнево:  Айвански Гробища, Андрей Данаилов, Беласица, Бунаро, Бяло Море, Варна, Гаврил Генов, Гоце Делчев, Гоце Дивлев, Гробаджаница, Гробаджииница, Дамян Груев, Ел-Тепе, извън регулация, извън регулацията, Искър, Калабак, Лазар Данаилов, Лазар Маджаров, Ленин, Максим Горки, Марица, Местносt Дъбо, Местносt Скалето, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Пирин, Първи Май, Самуилова Крепост, Скобелев, Стопански Двор, Струма, Тесния Път, Тома Митов, Хан Крум, Червена Скала, Шипка

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, местност Бухото, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Иваник, местност Караач-Дамяница, местност Кумли, местност Мерата, местност Неволница, местност Неволница Лозята, местност Неволница-Лозята, местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Младост, Червен Път

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Рибник:  Горни Лаки, Трапо

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Рупите:  Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, извън регулацията, Илинден, Кирил и Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, местност Корията, местност Мерата, местност Пинговица, местност Свети Атанас, местност Средно Поле, местност Тафтино, местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тафтино, Тракия, УПИ Ііі-131,Кв. 7, Хр. Ботев

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Старчево:  XVI-8, Кв. 3, Асанката, местност Асанката, местност Равнако, Над Селото, С. Старчево, Общ. Петрич, УПИ II, Кв. 11, Солун, Тафтинка

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Чучулигово:  000242, Стопански Двор, Капсиди, местност Янкулица, УПИ I-111 Кв. 20, Чучулигово

На 21.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:45 - 12:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Яково

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Беласица:  Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн на Тп Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ-1, Кв. 27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Чифлико, Яне Сандански

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Габрене:  Аджийца, Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, местност Марена, местност Буко, местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М. Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19,Кв. 5

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Генерал Тодоров

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Долна Крушица:  Каръчкото, местност Златарево, местност Лъката

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Камена:  Воденицата, Динко

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Ключ:  Ал. Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген. Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, извън регулацията, Ил. Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил и Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, местност Джаловец, местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Коларово, Общ. Петрич:  Антон Попов, Асен Златаров, Баларе, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Гранит, Двадесет и Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Марин Дол, местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Любен Каравелов, Ляшница, Места, местност Айран Бунар, местност Бухото, местност Бяла Черква, местност Джевезлъка, местност Зиче, местност Златарево, местност Иваник, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица, местност Конгоро, местност Ляшница, местност Омондрос, местност Пильови Орехи, местност Тръстен, Полковник Дрангов, Свети Георги, Хижа Беласица

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  Гоце Делчев, местност Чалтията

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Самуилово, Общ. Петрич:  Васил Левски, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Скрът:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Доксаница, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 22.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Яворница:  Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, извън регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, местност Прогон, местност Самълък, местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.02.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич:  Ал. Стамболийски, Александър Буйнов, Арда, Баучер, Беласица, Братя Миладинови, България, Бяло Море, Валандово, Вардар, Васил Кънчев, Възраждане, Гладстон, Гоце Делчев, Градска, Даме Груев, Демир Хисар, Ел-Тепе, Изток, Кочо Мавродиев, Кукуш, Лазар Маджаров, Люле Бургас, Македония, местност Яворите, Отец Паисий, Пере Тошев, Петко Р. Славейков, Полковник Дрангов, Пощенска, Родопи, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, Славянска, Стою Хаджиев, Тетово, Христо Ботев, Цар Борис III, Яне Сандански

На 22.02.2019 г. /12:00 - 15:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич:  местност Чалтията

Община Сандански  

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Дамяница:  034018, Меснт. Кънлийца, Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Гьорче Петров, Даме Груев, Иван Козарев, Ильо Войвода, Комсомолска, Кънлийца, местност Мело, местност Метлата, местност Песоците, местност Тухларна, местност Чуката, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, П К Яворов, Пирин, Р-Н Жп Гара, Радецки, Струма, Черно Море, Шопов Гроб, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Златолист, Общ. Сандански

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Левуново

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Лешница, Общ. Сандански:  Друма, местност Божанковица, местност Друма, Синаница

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Ново Делчево:  019015, 033007, М. Купеница, Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Валентина Терешкова, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Кирков, Главен Път Е-79, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Димчо Дебелянов, Здравец, Иван Вазов, Илинден, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Иловицата, местност Кантона, местност Кънлийца, местност Погреби, местност Шопов Гроб, Партизанска, Пейо Яворов, Погребите, Първи Май, Пътен Възел Ам Струма, Славянска, Студена Вода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Поленица:  Дабо, Друма, Мацкова Градина, местност Валога, местност Друма, местност Мацкова Градина

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Сандански:  местност Друма, местност Мацкова Градина, местност Хано, Неуточнен Адрес, Р-Н Главен Път Е-79, Р-Н Мацкова Градина, Р-Н Пътно Управление, Св. Св. Козма и Дамян, Свобода, Спас Харизанов, Стефан Стамболов

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Спатово:  Студената Вода

На 19.02.2019 г. /09:15 - 10:30 ч./ -  Сандански:  Беласица, Димитър Попгеоргиев, Опълченска, Пирин, Свобода, Чудомир Кантарджиев

На 19.02.2019 г. /10:45 - 12:30 ч./ -  Кресна:  Яне Сандански

На 19.02.2019 г. /10:45 - 12:30 ч./ -  Сандански:  Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин

На 20.02.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Ново Делчево:  Антон Попов, Беласица, Боровец, Братя Миладинови, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Илинден, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Славянска, Хаджи Димитър

На 20.02.2019 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Дамяница:  Антон Иванов, Атанас Попадийн, Беласица, Вихрен, Волга, Иван Козарев, Комсомолска, местност Метлата, П К Яворов, Радецки, Черно Море, Яне Сандански

Община Сатовча  

На 22.02.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Вълкосел:  Свобода

На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Кочан:  Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Единадесета, Здравец, Ивайло, Лиляна Димитрова, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов, Плиска, Победа, Тодор Каблешков, Тракия, Трета

На 20.02.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Кочан:  015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Бузлуджа, Васил Левски, Георги Бенковски, Дончо Ганев, Еделвайс, Здравец, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, местност Стопански Двор, Мир, Неуточнен Адрес, Осма, Отец Паисий, Пета, Победа, Пролет, Първа, Свилен Русев, Свобода, Септемврийска, Стопански Двор, Струма, Тодор Каблешков

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Сатовча:  Атанас Харизанов, Букет, Васил Даракчиев, Вела Пеева, Георги Мутафчиев, Драгийца, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Лале, Лиляна Димитрова, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, Отец Паисий, Площада, Полени, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Юри Гагарин

На 22.02.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Кочан:  012119, Антон Иванов, Беласица, Витоша, Георги Бенковски, Иван Козарев, Люляк, Младост, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Площада, Победа, Рила, Свобода, Септемврийска, Стефан Караджа, Струма, Тракия, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Симитли  

На 18.02.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Долно Осеново:  291, Кв. 9, II--255, Долна махала, Лаката, махала Горна, махала Долна, местност Шалевец, Пи-061004 М. Лаката, УПИ 5, Кв. 12, Чардака

На 18.02.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:  Симитли

На 19.02.2019 г. /13:30 - 16:30 ч./ -  Симитли:  XxxVII, Коматиница, УПИ II-1437,Кв. 19, УПИ II-1437,Кв. 20, УПИ XVIII-437, УПИ-XlII-1437,Kb. 14

Община Струмяни  

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вракуповица

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гореме

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горна Рибница

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Добри Лаки

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Каменица, Общ. Струмяни

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Клепало

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Колибите

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кърпелево

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Раздол

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Седелец:  Валого

На 19.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цапарево:  VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ Хх, Кв. 12 Бивш Стопански Двор

Община Хаджидимово  

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Копривлен:  Александър Стаболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Петър Берон, Стопански Двор, Тодор Паница, Христо Ботев, Цар Симеон, Юрий Гагарин

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 18.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:  Баба Тонка, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Иванчо Съйнов, Климент Охридски, Крайбрежна, М. Лесопарка Екатте 07702, Месност Трънския Баир, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Страхил Войвода

На 19.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:  Димитър Благоев, Дунав, Климент Охридски, Крайбрежна, Хаджи Димитър

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бъркачево:  9-ти Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Безименна, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Кр-Ще Л. Каравелов Ал. Стамболийски, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, местност Вутов Геран, местност Криволя, местност Фазанарията, Никола Вапцаров, Опълченска, Райко Даскалов, Роза, Скът, Странджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Шипка, Юрий Гагарин

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враняк:  Байкал, Божур, Вежен, Вихрен, Волга, Ген. Столетов, Дружба, Ивайло, Иван Стаменов, Карл Маркс, Ком, Лало Цолов, Люляците, Мак, Марко Вутков, Мир, Мургаш, Наса Христова, Никола Вапцаров, Оборище, Одрин, Орешака, Орлин Василев, Павел Стефанов, Петко Дочев, Петър Филев, Пирин, Радецки, Рашов Дол, Рила, Роза, Росица, Русалка, Скът, Солун, Стопански Двор, Странджа, Тракия, Хан Аспарух, Цар Калоян, Шар Планина

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Върбица, Общ. Враца:  Аврам Митев, Александър Стамболийски, Арда, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Недков, Вела Пеева, Витоша, Волга, Вълчо Химирски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Маринков, Д-Р Петър Берон, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Здравец, Иван Нивянин, Искър, Люлин, Маршал Толбухин, местност Бриша Ушите, Никола Ценов, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Петър Николов, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветко Христов Иванов, Юрий Гагарин

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Габаре:  Акация, Белия Път, Бенчо Бенчев, Борова, Брод, Вацина Пътека, Веслец, Виктор Нетов, Воденицата, Водотечна, Габар, Гаврил Генов, Георги Димитров, Детски Мир, Дреновица, Дунав, Дядо Вълко, Езерна, Иван Батьов, Иглика, Извор, Искър, Калето, Кокиче, Лозарска, Любен Каравелов, Люлин, Люляк, Мадара, Мир, Морава, Одрин, Петко Лалов, Петър Недялков, Петър Стаменов, Росица, Синчец, Скала, Средния Връх, Стефан Караджа, Тлаченски Път, Тодор Дончов, Тодор Павлов, Тома Николов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цено Начев, Череша, Чечера, Шипка

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Комарево, Общ. Бяла Слатина:  Месност Врачанка

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Попица:  Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Воден, Възраждане, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Д-Р Петър Берон, Дебър, Добруджа, Драва, Дунав, Дъбрава, Искър, Кирил и Методий, Кръстовище, Кръстовище Хр. Ценов Ангел Кънчев, Люляк, Марин Дринов, Месност Под Село, Милин Камък, Октомври, Охрид, Паисий Хилендарски, Пали Лула, Петко Р. Славейков, Пирин, Поп Харитон, Рила, Свобода, Север, Скът, Софроний Врачански, Стоян Калъчев, Странджа, Струма, Съединение, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ценов, Христо Шабански, Цар Иван Шишман, Шипка, Янтра

На 19.02.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Соколаре:  Баба Тонка, Бачо Киро, Бук, Васил Левски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дунав, Иван Вазов, Иван Нивянин, Илия Мусков, Кокиче, Кочо Чистеменски, Кр-Ще Петко Коташки и Цар Асен, Крум Беличовски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Паисий Хилендарски, Петко Коташки, Светослав Обретенов, Стефан Караджа, Стоян Йончев, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис I-ви, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чавдарци, Шипка, Юрий Гагарин

На 19.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Захари Стоянов, Кв. 6, Ломска, Сребрена, Търнавска

На 19.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Драшан:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Левски, Вела Пеева, Вилхем Пик, Волгоград, Георги Димитров, Крали Марко, Ленин, Лиляна Димитрова, Сава Вътов, Тотка Илиева

На 19.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Алтимир:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Антим I-ви, Баба Тонка, Божур, Васил Левски, Велчо М. Хумарски, Веслец, Вит, Витоша, Вихрен, Водотечна, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Захариев, Димитър Матрозов, Драва, Дъб, Иван Горанчовски, Извор, Кирил и Методий, Ком, Лозенец, Мак, Марин Ганински, местност Ибришима, местност Изварковец, местност Край Село, местност Селска Мера, Милчо Стефанов, Минко Т. Драгиевски, Мусала, Околчица, Октомври, Октомврийска, Охрид, Паисий Хилендарски, Петко Г. Симеонковски, Петко Канчев, Петър Т. Нинов, ПИ 2 От Масив 96 Имот №096002, Рила, Русалка, Савчо Бренишки, Скът, Солун, Спортна, Стара Планина, Стоян Войвода, Странджа, Тинтява, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 19.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бяла Слатина:  Герена Пи101036 Екатте07702

На 19.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Галиче:  1-ви Май, 23-ти Септември, 8-ми Март, Арда, Батак, Беласица, Биволарките, Бузлуджа, Вардар, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Витиня, Витоша, Водотечна, Войвода, Върбица, Ген. Владимир Заимов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Ген. Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гълъбец, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Дунавец, Евлоги Георгиев, Елин Пелин, Железна, Загоре, Звезда, Здравец, Златица, Златна Панега, Зорница, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, извън регулацията, Изгрев, Илинден, Искър, Кирил и Методий, Княз Дондуков, Козлодуй, Кокиче, Коста Златарев, Ленин, Месност Горното Ливаде, Митко Палаузов, Морава, Москва, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Оборище, Огоста, Освобождение, Павел Вежинов, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Пирин, Победа, Радецки, Рила, Сергей Румянцев, Скът, Солунска, София, Странджа, Струма, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Трънска, Търговска, УПИ Vііі 818 Кв. 55, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чайка, Янко Забунов, Янко Сакъзов

На 19.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Търнава, Общ. Бяла Слатина:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аспарух Симеонов, Благою Коминкьовски, Боян Ташовски, Васил Левски, Вълка Ташовска, Ген. Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Даскалов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Грезнишка, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Иван Балев, Иван Вазов, Кирил и Методий, Край Село, Кръст. Ал. Стамбол. и Ив. Вазов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Марин Пеков, местност Селска Мера, местност Средорек, местност Стублата, местност Туланеца, Никола Кръстевски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Партизанска, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Тъмнишки, Победа, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Скът, Стадиона, Стара Планина, Ул. Г. Димитров и Ул. В. Левски, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Янко Сакъзов

На 20.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:  Дунав, Крайбрежна, Сладница, Хан Аспарух, Хан Крум

На 20.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Водотечна, Георги С. Раковски, Климент Охридски, Хаджи Димитър

На 21.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:  Д-Р Петър Берон, Дунав, Княз Дондуков, Кръстовище Цар Асен и Хан Аспарух, Любомир, местност Край Града, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

На 21.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драшан:  Баба Илиица, Бачо Киро, Васил Коларов, Волгоград, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Нивянин, Ленин, Петко Р. Славейков, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Филип Тотю, Хан Аспарух

На 21.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Васил Левски, Димитър Благоев, Климент Охридски, Любомир, Сладница, Ул. Кл. Охридски До Бл. Гарант, Хан Крум

На 21.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Драшан:  1-176, Кв. 25, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Априлов, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Грънчаров, Дружба, Дядо Вълко, Милко Вълчев, Петко Р. Славейков, Странджата, Филип Тотю, Христо Ботев, Цар Симеон I-ви

На 22.02.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина:  Гимназиална, Любен Каравелов, Цар Асен, Цар Симеон I-ви

На 22.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Климент Охридски, Николай Хрелков, Струма, Трънска, Цар Асен

На 23.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Бяла Слатина:  Водотечна, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Климент Охридски, Кръстовище П. Волов и Кл. Охридски

Община Враца  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Враца:  Ix,Кв. 1 Източна Промишлена Зона, Втори Юни, Медковец

На 19.02.2019 г. /13:00 - 13:15 ч.; 13:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Враца:  Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /13:00 - 13:15 ч.; 13:00 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Згориград:  Александър Стамболийски, Боров Камък, Буковец, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Вола, Вратица, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Проданов, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Иван Нивянин, извън регулацията, Йордан Лютибродски, Крайречна, Леденика, Любен Каравелов, Марин Христов, местност Гарванец, местност Кошара, местност Лагера, Минзухар, Околчица, Панайот Волов, Плакалница, Радан Войвода, Река Лева, Ръжище, Седмочисленици, Синчец, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Цеко Павлов

На 22.02.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Враца

Община Козлодуй  

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бутан:  Александър Стамболийски, Беласица, Босилеградска, Васил Воденичарски, Враца, Връшка Чука, Дунав, извън регулацията, Калиманица, Никола Вапцаров, Околоселска, Осогово, Проф. Методи Балевски, Стефан Ликов, Тимок, Тракия, Цар Калоян

Община Криводол  

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Криводол:  Фридрих Енгелс

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Липен:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета и Ул. Дванадесета

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Уровене:  23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ивайло, Иван Вазов, Кв. 18 УПИ 1 - 69, Кв. 21, УПИ IV-500. 5, Ленин, Никола Вапцаров, Орешака, Поп Андрей, Райко Даскалов, Струма, Томин Мост, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви, Чапаев, Шар Планина

На 20.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Осен, Общ. Криводол:  Александър Стамболийски, Васил Коларов, Гаврил Генов, Ген. Гурко, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Драва, Иванка Ботева, Иглика, Йордан Лютибродски, Кокиче, Ком, Лазар Станев, Лопушанска Дружина, Люлин, Малчика, Митко Палаузов, Мургаш, Околчица, Петко Д. Петков, Сан Стефано, Станке Димитров, Страцин, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Цар Калоян

На 20.02.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Осен, Общ. Криводол:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Витиня, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Йордан Лютибродски, Райко Даскалов, Спортна, Стара Планина, Тимок, Томин Мост, Христо Михайлов, Шипка

На 21.02.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Криводол:  Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Ген. Глухов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Георги С. Раковски, Дунав, Комсомолска, Ленин, Маршал Толбухин, Мир, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Освобождение, Плиска, Преслав, Радецки, Рила, Томин Мост, Цар Самуил

На 21.02.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Криводол:  Алеко Константинов, Александър Пушкин, Борова Гора, Ботуня, Вела Пеева, Витоша, Върбанчовец, Гаврил Генов, Ген. Глухов, Ген. Леонов, Ген. Скобелев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Кирил и Методий, Крайна, Маршал Суворов, Маршал Толбухин, Мусала, Освобождение, Пеньо Пенев, Райко Даскалов, Рила, Сергей Румянцев, Спартак, Средна Гора, Стара Планина, Филип Тотю, Фридрих Енгелс, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Чавдар, Янко Забунов

На 21.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Криводол:  Васил Априлов, Вела Пеева, Гаврил Генов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Елин Пелин, Ивайло, Крайна, Куманица, Малчика, Опълченска, Радецки, Синчец, Тавтиомозис, Тепето, Хан Омуртаг, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Янтра

Община Мездра  

На 18.02.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ -  Елисейна:  Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Бов, Общ. Своге:  Бовска Габровница

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Елисейна:  Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Зверино:  Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Игнатица:  1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Лютиброд:  3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса,Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Лютидол

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Мездра:  Жп Район, Лещака, Принчовец, Св. Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра:  Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Ребърково:  Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 18.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 18.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Еленов Дол

На 18.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Злидол:  Ген. Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 18.02.2019 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Очиндол:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 19.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Мездра:  Косматица, Люлин, Роза, Св. Св. Кирил и Методий

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Мездра:  9-ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Горната махала, Дружба, Здравец, Мир, Райко Даскалов, Средна Чешма, Шипка, Янтра

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 22.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Мездра:  Брега, Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Люлин, Мир, Струма, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дърманци:  Александър Стамболийски, Безименна, Васил Левски, Веслец, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дунав, Кирил и Методий, Ком, Хан Аспарух, Цар Калоян

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Караш:  Акация, Александър Стамболийски, Безименна, Брусника, Васил Левски, Димчо Дебелянов, Дунав, Искър, Любен Каравелов, Марковец, Надежда, Незабравка, Панайот Волов, Пано Кънчев, Петко Р. Славейков, Пеща, Почивен Дом Воденицата, Св. Св. Кирил и Методий, Стефан Караджа, Тоновец, УПИ I-272, Христо Ботев, Цар Калоян, Чукара

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Курново:  Ален Мак, Бачо Киро, Ботевградска, Васил Левски, Велики Преслав, Витоша, Вратица, Гео Милев, Дружба, Еделвайс, Иван Вазов, Лъга, Любен Каравелов, Мусала, Оборище, Опълченска, Паисий Хилендарски, Рашов Дол, Росица, Сергей Румянцев, Стара Планина, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лик:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Арда, Баба Тонка, Беласица, Бистрица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Вежен, Вела Пеева, Ветрен, Възраждане, Георги Димитров, Дъб, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иглика, Климент Охридски, Кокиче, Ком, Комунари, Люлин, Люляк, Мануш Войвода, Милин Камък, Митко Палаузов, Опълченска, Остри Връх, Подбалканска, Родопи, Студен Извор, Тинтява, Трапезица, Цар Калоян, Цвятко Радойнов, Цена Илчева, Чапаев, Чичера, Шипка, Янтра, Ясен

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Мездра:  Жп Район

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ослен Криводол:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Васил Левски, Вина, Вункенец, Ген. Столетов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Люляк, Минзухар, Роза, Стара Планина, Странджа, Тотка Илиева, Търновица, Христо Ботев, Янтра

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Синьо Бърдо:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Батак, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги С. Раковски, Драва, Дружба, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Иван Вазов, Искър, Леденика, Мир, Никола Вапцаров, Околчица, Опълченска, Паисий Хилендарски, Пирин, Пишурата, Радецки, Речка, Родопи, Ропотамо, Св. Св. Кирил и Методий, Стара Планина, Страцин, Тракия, Усойната, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис I-ви, Цар Симеон I, Шипка, Янтра

На 21.02.2019 г. /14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Хубавене:  Александър Стамболийски, Ален Мак, Божур, Васил Левски, Георги Димитров, Д-Р Стоян Стоянов, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Илия Темелски, Кокиче, Любен Каравелов, местност Искър, местност Ябълковата Градина, Момина Сълза, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв. 29, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 21.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Хубавене

На 21.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Роман:  068031, М. Долно Присое, Жил. Блок Казармите, Христо Ботев, Хубавенско Шосе

Община Роман  

На 20.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Радовене:  Александър Стамболийски, Батак, Възрожденска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Найден Геров, УПИ XVII-35, Кв. 4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Симеон Велики

На 20.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Хубавене:  Момина Сълза, Синчец, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, УПИ III-385 Кв. 29, Цар Борис I, Цар Симеон I-ви, Шипка

На 22.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Радовене:  Ангел Кънчев, Васил Левски, Иван Вазов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Цар Симеон Велики

На 22.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Радовене:  Ангел Кънчев, Бачо Киро, Борис I, Ген. Скобелев, Паисий Хилендарски, Стефан Караджа, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон Велики

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Брегово  

На 20.02.2019 г. /08:30 - 08:50 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балей:  000091, Албена, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бондоков, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Дом Социални Грижи, Дунав, Иван Вазов, Тодор Петров, Трую Христов, Филип Тотю, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 20.02.2019 г. /08:30 - 08:50 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Брегово, Общ. Брегово:  1-1244 Кв. 121, 320, 518, Адалберт Антонов, Алабин, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Безименна, Белене, Борис Бенчев, Борис Попарданов, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Бондоков, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Димитър Зограф, Димитър Полянов, Димо Хаджидимов, Дунав, Елещеф, Елин Пелин, Емил Марков, Ернст Телман, Заря на Комунизма, Иван Вазов, Индже Войвода, Кирил и Методий, Климент Охридски, Константин Фотинов, Кочо Честименски, Лев Толстой, Ленин, Любен Каравелов, Мико Нинов, Мирон Брезоев, Митко Палаузов, Мичурин, Найден Геров, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Ботушев, Никола Й. Вапцаров, Олег Кошевой, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пенчо Р. Славейков, Пеньо Пенев, Петко Д. Петков, Полянска, Презвитер Козма, Първи Май, Райчо Даскалов, Роза Люксембург, Розова Долина, Седми Ноември, Сергей Румянцев, Спортист, Станке Димитров, Станко Маринцестов, Тимок, Тодор Каблешков, Тодор Петров, Толбухин, УПИ-255, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Срацимир, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон, Чарлз Дарвин, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански, Янко Сакъзов

На 20.02.2019 г. /08:30 - 08:50 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гъмзово

На 20.02.2019 г. /08:30 - 08:50 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Косово, Общ. Брегово:  Александър Димитров, Антим Първи, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Борис Янев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Зограф, Иван Вазов, Ленин, Неофит Рилски, ПИ 000366, Първи Май, Тимок, Тодор Петров, Юрий Гагарин

На 20.02.2019 г. /08:30 - 08:50 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:40 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ракитница, Общ. Брегово:  4-1978 Кв 59, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Боян Чонос, Боян Чонос, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Втори Юни, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Карл Маркс, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Й. Вапцаров, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Свилен Русев, Спортист, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Тодор Петров, Филип Тотю, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Асен, Цар Самуил

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Брегово, Общ. Брегово:  320, Асен Балкански, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Ленин, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Ботушев, Никола Й. Вапцаров, Олег Кошевой, Петко Д. Петков, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

Община Видин  

На 19.02.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 15:50 - 16:15 ч./ -  Бела Рада:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Ул. Втора, УПИ I-71 Кв. 208 Имот 208071, УПИ XI-276 Кв. 11, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Видин:  Дунавска, Път, Южна Пром. Зона

На 18.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Дунавци, Общ. Видин:  23 Септември, Асен Балкански, Бдин, Васил Левски, Видбол, Връшка Чука, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С Раковски, Добри Чинтулов, Драва, Дунав, Зоя Космодамянска, Капитан Петко Войвода, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Киров, Маршал Толбухин, Мико Нинов, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Седемнадесет Партизани, Сирма Войвода, Смирнов, Средец, Средна Гора, Хана, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Александров, Чавдарци, Шипка, Янтра

На 18.02.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./ -  Жеглица:  110011, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Път 1, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 18.02.2019 г. /08:45 - 10:45 ч./   На 20.02.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Видин:  Безименна, Бонония, Деспот Шишман, Константин и Фружин, Преславска

На 18.02.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Видин:  Акад. Стефан Младенов, Безименна, Заводско Селище, Имот 10971. 157. 14 М. Шуговец, Парцел 10971. 502. 972, Цар Иван Асен II, Южна Пром. Зона, Южна Промишлена Зона

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Иново:  290, Бдин, Васил Левски, Георги Димитров, Димитровски Завет, Добруджа, Еделвайс, Имот 030008, Индже Войвода, Лозенград, Лозенец, Мангалия, Мизия, Михалаки Георгиев, Пета, Пирин, Първа, Рила, Седма, Славянска, Солун, Тракия, Трета, Шеста

На 19.02.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 15:50 - 16:15 ч./ -  Войница:  |||-79 Кв. 15, Втора, Девети Септември, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста, Яташка

На 19.02.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 15:50 - 16:15 ч./ -  Новоселци:  До Тп Сметище, Трета

На 19.02.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 15:50 - 16:15 ч./ -  Слана Бара:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация № на Имото 020054, Осемнадесета, Осма, Парцел 2 Кв 4, Парцел 6 Кв 6, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ 21 - 248 - Кв 35, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.02.2019 г. /12:15 - 16:15 ч.; 12:15 - 12:30 ч.; 15:50 - 16:15 ч./ -  Чичил:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 21.02.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Видин:  Безименна, Градинска, Димитър Маринов, Екзарх Йосиф I, Зад Банка Пиреос, Княз Дондуков, Митрополит Кирил, Цар Симеон Велики

Община Грамада  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада:  Байчов Кладенец, Бачо Киро, Васил Стойков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Пейо К. Яворов, Тодор Каблешков

На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Грамада:  Генерал Тотлебен, Георги Димитров, Д-Р Петър Берон, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Коста Йорданов, Лиляна Димитрова, Паша Петко, Перчо Йорданов

Община Димово  

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешец, Общ. Димово:  Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Левски, Гара Орешец 44, Георги Бенковски, Живко Кръчмарски, Ленин, Мико Нинов, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Христо Ботев

На 20.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Плешивец:  Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Ружинци:  23 Септември, Александър Ангелов, Александър Стамболийски, Ангел Хитров, Боян Статев, Боян Чонос, Васил Иванов, Васил Левски, Вихрен, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Младенов, Георги Първанов, Георги С. Раковски, Горан Богданов, Горан Ценов, Девети Септември, Драгомир, Живко Мончев, Живко Пуев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Коста Йорданов, Ломска, Малчика, Миджур, Младост, Найден Найденов, Оборище, Петър Глухчев, Петър Първанов, Поп Андрей, Седемнадесет Партизани, Стефан Караджа, Тодор Влайков, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Кула  

На 19.02.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 12:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:15 ч./ -  Кула

На 19.02.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Бранковци, Общ. Грамада:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 19.02.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Грамада

На 19.02.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Коста Перчево:  105002, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Девета, Десета, Осма, Първа, Трета, Тридесета

На 19.02.2019 г. /12:00 - 12:40 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Полетковци

На 19.02.2019 г. /12:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула:  Неизвестна

На 19.02.2019 г. /12:05 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула:  5, VI - 6 . Кв. 140, Александър Стамболийски, Безименна, Георги Бенковски, Георги Градинаров, Ид40525. 701. 1756, Майор Бухарин, Родопи, Средна Гора, Стопански Двор, Толбухин, УПИ 2 - 22 Кв 132, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /12:10 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кула:  Александър Стамболийски, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Димитров, Майор Бухарин, Марица, Сливница, Толбухин, Тунджа, Христо Ботев, Янко Сакъзов

На 19.02.2019 г. /12:15 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Цар Петрово:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Големаново:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шестнадесета

На 22.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Извор махала:  32439,117, Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Десета, Единадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шестнадесета

На 22.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Киреево:  140203, Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Кула:  Александър Стамболийски, Никола Петков

На 22.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Подгоре:  Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Бдин, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Видин, Вит, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Искър, Йоло Гергов, Йосиф В. Сталин, Кв. 7, Ленин, Любен Каравелов, Марица, Михаил Здравков, Огоста, Осъм, Пейо К. Яворов, Перчо Йорданов, Пирин, Рила, Седемнадесет Партизани, Стара Планина, Стопански Двор, Стоян Милков, Тодор Петров, УПИ XxIV-643 Кв. 54, Христо Ботев, Царевец, Черно Море, Юрий Гагарин

На 22.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Раковица:  236005, 251001, Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемдесет и Втора, Осемдесет и Девета, Осемдесет и Осма, Осемдесет и Пета, Осемдесет и Първа, Осемдесет и Седма, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Трета, Осемдесет и Четвърта, Осемдесет и Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Втора, Седемдесет и Девета, Седемдесет и Осма, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Първа, Седемдесет и Седма, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Трета, Седемдесет и Четвърта, Седемдесет и Шеста, Седемдесет и Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Девета, Шестдесет и Осма, Шестдесет и Пета, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Седма, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 22.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Старопатица:  336002, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Толовица:  Валентина Терешкова, Ленин, Първа, Трета, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 22.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Цар Шишманово:  070134, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Ленин, Лиляна Димитрова, Малчика, Мико Нинов, Митко Палаузов, Петко Р. Славейков, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черни Връх

На 22.02.2019 г. /08:30 - 08:45 ч.; 12:30 - 12:45 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Шишманово

 

 

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

 

                
 
 

 

Уважаеми читатели, разчитаме на Вашата подкрепа и съпричастност да продължим да правим журналистически разследвания. Моля, подкрепете ни.
Реклама / Ads

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

. ”Булгартрансгаз” временно спира изграждането на тръбата до Сърбия 2| 3180 |14.02.2019 . „Булгартрансгаз”: Спираме временно строежа на газовата връзка със Сърбия заради жалба 2| 2944 |14.02.2019 . Вижте къде ще спира водата в София 0| 2815 |14.02.2019 . Вижте къде утре ще спират водата в София 0| 2874 |13.02.2019

КОМЕНТАРИ

Реклама / Ads
Реклама / Ads
Реклама / Ads

БЛОГОВЕ

Ние използваме "бисквитки", за да улесним Вашето сърфиране и да Ви покажем съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия

Разбрах